Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 7, Mar-00:00 - African Youth Cup Ghana(U20) vs Uganda(U20) |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Albania Super league Partizani Tirana vs Skenderbeu Korce |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-16:00 - Albania Super league Kastrioti Kruje vs KF Tirana |
0-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - Albania Super league KS Bylis vs Teuta Durres |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:30 - Andorra Super league Inter Club D\'Escaldes vs Atletic Escaldes |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:30 - Andorra Super league CE Carroi vs FC Santa Coloma |
0-1 |
0-3 |
Sun 7, Mar-14:30 - Andorra Super league UE Santa Coloma vs UE Engordany |
0-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-14:30 - Andorra Super league Penya Encarnada vs UE Sant Julia |
0-0 |
0-3 |
Sun 7, Mar-18:00 - Angola Girabola League Wiliete vs Recreativo Libolo |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Caala vs Bravos do Maquis |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Angola Girabola League Santa Rita FC vs Primeiro 1 de Agosto |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-02:20 - Argentina Prim B Metropolitana Los Andes vs Argentino de Quilmes |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana Villa San Carlos vs Canuelas FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Armenio vs Flandria |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana Defensores Unidos vs Club Atletico Acassuso |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs CA San Miguel |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana CA Fenix Pilar vs Sacachispas |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas BsAs vs Victoriano Arenas |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim C Metropolitana Leandro N Alem vs Real Pilar |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-02:20 - Argentine Primera Division Colon vs Aldosivi |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-02:20 - Argentine Primera Division Lanus vs Atletico Tucuman |
0-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentine Primera Division Club Deportivo Godoy Cruz vs CA Platense |
1-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-00:10 - Argentine Primera Division Club Atletico Sarmiento vs Talleres Cordoba |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-04:30 - Argentine Primera Division San Lorenzo vs CA Huracan |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-14:00 - Armenia Division 2 West Armenia vs Urartu B |
0-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-14:00 - Armenia Division 2 BKMA vs Pyunik B |
1-1 |
2-3 |
Sun 7, Mar-14:00 - Armenia Premier League Shirak vs FC Ararat-Armenia |
0-0 |
2-2 |
Sun 7, Mar-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Newmarket SFC vs AC Carina |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League Mount Gravatt vs Bayside United FC |
1-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League The Lakes vs Acacia Ridge |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-09:05 - Australia League A Wellington Phoenix vs Perth Glory FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-11:10 - Australia League A Western United FC vs Western Sydney Wanderers |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League Rockdale City Suns vs Sydney Olympic |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-08:10 - Australia New South Wales Premier League Blacktown City vs Northbridge Bulls |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney United vs Sydney FC Youth |
3-1 |
5-2 |
Sun 7, Mar-06:00 - Australia New South Wales Premier League Wollongong Wolves vs Manly United |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-03:00 - Australia New South Wales U20 Wollongong Wolves(U20) vs Manly United(U20) |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20 Blacktown City(U20) vs Northbridge Bulls (U20) |
1-1 |
2-3 |
Sun 7, Mar-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Moreton Bay United vs Redlands United FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues Sunshine Coast Wanderers FC vs Capalaba |
1-0 |
6-3 |
Sun 7, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Olympic United FC vs Gold Coast United |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Eastern Suburbs Brisbane vs Brisbane Roar FC Am |
1-2 |
1-3 |
Sun 7, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U20 Melbourne Knights U20 vs Dandenong Thunder U20 |
0-2 |
2-4 |
Sun 7, Mar-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Inglewood United vs Armadale |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Perth S.C vs ECU Joondalup |
3-1 |
4-2 |
Sun 7, Mar-09:05 - Australia Women\\\'s A-League Canberra United Women\'s vs Brisbane Roar Women\'s |
3-1 |
4-1 |
Sun 7, Mar-13:30 - Austria Erste Division Grazer AK vs Austria Wien Amateure |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-14:00 - Austria Erste Division FC Liefering vs SV Horn |
4-1 |
6-2 |
Sun 7, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga Austria Wien vs Rapid Wien |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg vs St.Polten |
2-1 |
4-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga SV Ried vs Wolfsberger AC |
0-2 |
0-4 |
Sun 7, Mar-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga Vorderland Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga USC Landhaus Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Sun 7, Mar-19:30 - Bahrain Premier League Malkiya vs Busaiteen |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:30 - Bahrain Premier League Al-Budaiya vs Al-Muharraq |
0-0 |
0-3 |
Sun 7, Mar-14:00 - Bangladesh Premier League Sheikh Jamal vs Mohammedan Dhaka |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-15:30 - Belarus Cup BATE Borisov vs FC Vitebsk |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Belarus Cup Shakhter Soligorsk vs Neman Grodno |
0-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-23:45 - Belgian Jupiler League Genk vs Cercle Brugge |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs Zulte Waregem |
2-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League Royal Excel Mouscron vs Standard Liege |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-21:15 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs KV Mechelen |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-23:00 - Belgium - 2e Klasse Lommel SK vs Club Brugge II |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse RFC Seraing vs Westerlo |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga Radnik Bijeljina vs Mladost Doboj Kakanj |
2-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Santa Cruz (PE) vs ABC Natal/RN |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste Treze Campina Grande PB vs Altos/PI |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste Esporte Clube Bahia vs Botafogo PB |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-03:30 - Brasil Copa do Nordeste Sampaio Correa (MA) vs Fortaleza CE |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-22:30 - Brasil Copa do Nordeste 4 de Julho/PI vs Salgueiros PE |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Luverdense vs Nova Mutum MT |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Acao MT vs Dom Bosco MT |
3-0 |
3-2 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Amazonense League Penarol AM vs Iranduba AM |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League Nacional(AM) vs Sao Raimundo (AM) |
2-1 |
3-2 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar America FC Natal RN vs ASSU RN |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Vitoria da Conquista BA vs Esporte Clube Bahia |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Bahia de Feira BA vs Fluminense de Feira BA |
4-0 |
6-3 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Juazeirense BA vs Alagoinhas Atletico BA |
0-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division UNIRB/BA vs Doce Mel BA |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca Fluminense (RJ) vs Portuguesa RJ |
0-1 |
0-3 |
Sun 7, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Carioca Macae vs CR Flamengo (RJ) |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-04:05 - Brazil Campeonato Carioca Volta Redonda vs Vasco da Gama(RJ) |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca Nova Iguacu vs Madureira |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Icasa(CE) vs Guarany CE |
2-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Barbalha vs Crato CE |
1-0 |
1-3 |
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Uniclinic Atletico Cearense CE vs Pacajus CE |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Ferroviario CE vs Caucaia |
2-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Esportivo (RS) vs Brasil de Pelotas RS |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Goias vs Vila Nova (GO) |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Atletico Clube Goianiense vs Anapolis FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Itumbiara EC (GO) vs Gremio Anapolis |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Ipora vs Goianesia GO |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Jaragua GO vs Aparecidense GO |
0-1 |
0-4 |
Sun 7, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Jataiense vs CRAC (GO) |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Caldense(MG) vs Patrocinense MG |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Pouso Alegre/MG vs America MG |
1-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Coimbra MG vs Tombense |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 URT MG vs Cruzeiro (MG) |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Athletic Club MG vs Boa Esporte Clube |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Sao Paulo vs Santos |
0-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Guarani Futebol Clube vs Bragantino |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Corinthians Paulista (SP) vs Ponte Preta |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Ituano (SP) vs Mirassol FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Portuguesa de Desportos vs Atibaia |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 XV de Piracicaba vs Velo Clube SP |
3-1 |
3-2 |
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Juventus-SP vs Rio Claro |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Monte Azul SP vs Sertaozinho |
2-1 |
3-2 |
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Marilia (SP) vs Capivariano FC SP |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 EC Sao Jose SP vs CA Linense SP |
1-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Barretos SP vs Penapolense |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Bandeirante SP vs Noroeste SP |
1-0 |
1-2 |
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Pernambucano League Sete de Setembro PE vs Clube Nautico Capibaribe |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-00:50 - Brazil Piauiense Division 1 EC Flamengo PI vs Picos PI |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-22:15 - Brazil Sergipano Boca Juniors SE vs Atletica Gloriense/SE |
2-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 Uniao ABC MS vs Costa Rica MS |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG Sportist Svoge vs Litex Lovech |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Bulgaria Premier Levski Sofia vs Botev Plovdiv |
2-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-16:30 - Bulgaria Premier Beroe vs Ludogorets Razgrad |
0-1 |
1-4 |
Sun 7, Mar-14:00 - Bulgaria Premier Etar Veliko Tarnovo vs CSKA 1948 Sofia |
1-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Burundi Ligue A Rukinzo FC vs Dynamik |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Burundi Ligue A Bumamuru vs Musongati |
0-2 |
1-6 |
Sun 7, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One Feutcheu FC vs Union Douala |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One Canon Yaounde vs Les Astres FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One Fovu Baham vs Stade Renard de Melong |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One Panthere Sportive du Nde vs UMS de Loum |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One AS Fortuna Mfou vs Eding Sport FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One Bamboutos vs Avion Academy |
0-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-15:30 - Club Friendly Pitea IF Women\'s vs Hammarby Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - Club Friendly Orebro Women\'s vs AIK Solna Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Club Friendly Famalicao Women\'s vs Clube Albergaria Women\'s |
3-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Club Friendly Damaiense Women\'s vs Clube Atletico Ouriense Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-02:00 - Club Friendly Real Esteli(U20) vs Deportivo Ocotal(U20) |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-09:00 - Club Friendly Peninsula Power(U23) vs Logan Lightning(U23) |
2-0 |
4-1 |
Sun 7, Mar-09:55 - Club Friendly Eastern Suburbs(U23) vs Brisbane Roar(U23) |
0-1 |
0-7 |
Sun 7, Mar-12:30 - Club Friendly Sydney Universiteti vs Central Coast Mariners United |
0-0 |
1-4 |
Sun 7, Mar-13:00 - Club Friendly Subiaco AFC Women\'s vs Murdoch Uni Melville Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sun 7, Mar-13:00 - Club Friendly FK Isloch Minsk vs Krumkachy Minsk |
0-1 |
1-4 |
Sun 7, Mar-15:00 - Club Friendly AB Gladsaxe vs FC Roskilde |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Club Friendly Maritimo Women\'s vs Torreense Women\'s |
3-0 |
5-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Club Friendly Curtin University SC Women\'s vs Fremantle City Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 7, Mar-02:30 - Colombia Copa Mustang Deportiva Once Caldas vs Deportivo Cali |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang Rionegro Aguilas vs Atletico Nacional |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-00:00 - Colombia Copa Premier Llaneros FC vs Atletico Huila |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-00:15 - Colombia Copa Premier Tigres FC vs Real Cartagena |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-22:30 - Colombia Copa Premier Deportes Quindio vs Fortaleza F.C |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-00:00 - Copa Libertadores Femenino Ferroviaria SP Women\'s vs Sportivo Limpeno Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sun 7, Mar-00:00 - Copa Libertadores Femenino Independiente Santa Fe Women\'s vs Atletico San Cristobal Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-02:30 - Copa Libertadores Femenino River Plate Women\'s vs Sol de America Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-02:30 - Copa Libertadores Femenino CA Penarol Women\'s vs Universidad de Chile Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-00:00 - Costa Rica Division 2 Guanacasteca vs Puntarenas |
4-1 |
|
Sun 7, Mar-01:00 - Costa Rica Division 2 CD Barrio Mexico vs Municipal Turrialba |
3-1 |
|
Sun 7, Mar-21:00 - Costa Rica Division 2 Cofutpa vs Municipal San Ramon |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-01:00 - Costa Rica Primera Division Limon FC vs Guadalupe FC |
1-2 |
1-7 |
Sun 7, Mar-03:30 - Costa Rica Primera Division Perez Zeledon vs Alajuelense |
1-2 |
1-5 |
Sun 7, Mar-06:30 - Costa Rica Primera Division Herediano vs Sporting San Jose |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division NK Osijek vs HNK Gorica |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-20:30 - Croatia - 1. Division Dinamo Zagreb vs NK Rijeka |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division Bijelo Brdo vs NK Radnik Sesvete |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division Hajduk Split B vs NK Croatia Zmijavci |
0-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs NK Solin |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-13:00 - Croatia U19 NK Dugopolje(U19) vs Istra 1961 (U19) |
2-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division Ermis Aradippou vs Nea Salamis |
0-0 |
1-2 |
Sun 7, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division AEK Larnaca vs Olympiakos Nicosia FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division Omonia Psevda vs Digenis Morphou |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga Viktoria Zizkov vs Chrudim |
0-2 |
1-3 |
Sun 7, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga SK Slovan Varnsdorf vs Prostejov |
1-1 |
2-4 |
Sun 7, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK MAS Taborsko |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Dynamo Ceske Budejovice vs Mlada Boleslav |
0-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga MFK Karvina vs Brno |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs Banik Ostrava |
2-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s FC Viktoria Plzen Women\'s vs Pardubice Women\'s |
3-2 |
4-2 |
Sun 7, Mar-23:00 - Danish SAS Ligaen Vejle vs Odense BK |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen Midtjylland vs Aarhus AGF |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen Brondby vs FC Kobenhavn |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen FC Nordsjaelland vs AC Horsens |
1-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Danish SAS Ligaen Randers FC vs Lyngby |
1-0 |
1-2 |
Sun 7, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division Silkeborg IF vs HB Koge |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division Vendsyssel vs Helsingor |
1-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-19:00 - Denmark Woman\\\'s League HB Koge Woman\'s vs Nordsjaelland Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Brondby Women\'s vs Aarhus AGF Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Varde_IF Women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sun 7, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 IF Lyseng Women\'s vs Aalborg Freja women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Romalt Woman\'s vs Aarhus 1900 Women\'s |
0-1 |
|
Sun 7, Mar-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A Orense SC vs Sociedad Deportiva Aucas |
1-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A Liga Deportiva Universitaria vs Universidad Catolica Quito |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-05:25 - Ecuador Copa Pilsener A Club Sport Emelec vs Delfin S.C. |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A Olmedo Riobamba vs Macara |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-01:15 - El Salvador Primera Division Luis Angel Firpo vs Jocoro FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-01:30 - El Salvador Primera Division Municipal Limeno vs Aguila |
0-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division Santa Tecla vs Alianza San Salvador |
0-0 |
0-3 |
Sun 7, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division Sonsonate vs Once Deportivo Ahuachapan |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - England FA Women Super League Birmingham Women\'s vs Arsenal Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sun 7, Mar-18:00 - England FA Women Super League Brighton & H.A. Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - England FA Women Super League Manchester City Women\'s vs Everton FC Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - England FA Women Super League West Ham United Women\'s vs Chelsea FC Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - England FA Women Super League Manchester United Women\'s vs Aston Villa Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League Charlton Athletic Women\'s vs Lewes Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League Blackburn Rovers Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League London Bees Women\'s vs Leicester City Women\'s |
0-2 |
0-7 |
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League Crystal Palace Women\'s vs Liverpool Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League Coventry Women\'s vs London City Lionesses Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - England U23 Premier League Chelsea(U23) vs Brighton U23 |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - England U23 Premier League Liverpool(U23) vs Derby County(U23) |
0-3 |
1-4 |
Sun 7, Mar-17:00 - England U23 Premier League 2 Crewe Alexandra U23 vs Sheffield Wed(U23) |
0-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-23:15 - English Premier League Tottenham Hotspur vs Crystal Palace |
1-1 |
4-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - English Premier League Liverpool vs Fulham |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-00:00 - English Premier League Brighton & Hove Albion vs Leicester City |
1-0 |
1-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - English Premier League West Bromwich(WBA) vs Newcastle |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-20:30 - English Premier League Manchester City vs Manchester United |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga Parnu JK vs FC Elva |
2-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga B Harju JK Laagri vs Nomme JK Kalju II |
1-1 |
5-2 |
Sun 7, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin HB Torshavn vs NSI Runavik |
2-1 |
5-2 |
Sun 7, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin Vikingur Gota vs TB/FCS/Royn |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin 07 Vestur Sorvagur vs B36 Torshavn |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin Toftir B68 vs KI Klaksvik |
0-2 |
0-4 |
Sun 7, Mar-00:10 - French Cup Stade Brestois vs Paris Saint-Germain |
0-2 |
0-3 |
Sun 7, Mar-21:30 - French Cup Angers SCO vs Club Franciscain |
2-0 |
5-0 |
Sun 7, Mar-21:30 - French Cup Romorantin vs Voltigeurs Chateaubriant |
0-2 |
1-3 |
Sun 7, Mar-21:30 - French Cup GFC Ajaccio vs Lille OSC |
0-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-16:00 - German 3. Liga SpVgg Unterhaching vs Hallescher FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - German 3. Liga Bayern Munich (Am) vs SV Wehen Wiesbaden |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:30 - German Bundesliga 1. FC Koln vs Werder Bremen |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-21:00 - German Bundesliga Arminia Bielefeld vs 1. FC Union Berlin |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-16:30 - German Bundesliga 2 Eintracht Braunschweig vs SV Sandhausen |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-16:30 - German Bundesliga 2 Fortuna Dusseldorf vs FC Nurnberg |
0-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s |
0-2 |
1-5 |
Sun 7, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga Hoffenheim Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga SV Meppen Women\'s vs Wolfsburg Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sun 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West RW Essen vs Fortuna Koln |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League Accra Hearts of Oak vs WAFA |
1-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League Berekum Chelsea vs Medeama SC |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League Bechem United vs Ebusua Dwarfs |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League Dreams FC(GHA) vs Great Olympics |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League Techiman Eleven Wonders vs Legon Cities |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:15 - Greece Super League 1 Panaitolikos Agrinio vs Volos NPS |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Greece Super League 1 Olympiakos Piraeus vs Lamia |
3-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-21:30 - Greece Super League 1 PAOK Saloniki vs Aris Salonica |
0-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-22:30 - Greece Super League 2 Panachaiki vs Diagoras Rodos |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:30 - Greece Super League 2 Ergotelis vs Doxa Dramas |
1-0 |
6-0 |
Sun 7, Mar-15:45 - Greece Super League 2 Giorgos Karaiskakis vs Ierapetra |
1-2 |
2-3 |
Sun 7, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Apollon Larissas vs Trikala |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Chania Kissamikos vs Levadiakos |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-23:00 - Guatemala Liga Nacional Deportivo Achuapa vs CSD Municipal |
1-0 |
1-2 |
Sun 7, Mar-03:00 - Guatemala Liga Nacional Club Comunicaciones vs Santa Lucia Cotzumalguapa |
2-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-05:00 - Guatemala Liga Nacional CSyD Sacachispas vs Guastatoya |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs FC Groningen |
1-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-00:00 - Holland Eredivisie RKC Waalwijk vs FC Utrecht |
0-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-19:45 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs AZ Alkmaar |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Holland Eredivisie Fortuna Sittard vs PSV Eindhoven |
0-2 |
1-3 |
Sun 7, Mar-17:30 - Holland Eredivisie Heracles Almelo vs FC Zwolle |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s FC Zwolle Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-23:00 - Holland Jupiler League De Graafschap vs FC Eindhoven |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-01:00 - Honduras Liga Nacional Real de Minas vs Real Sociedad Tocoa |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-11:00 - HongKong Premier League LeeMan vs Happy Valley |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ Szombathelyi Haladas vs Soroksar |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Bekescsaba vs ETO Gyori FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Gyirmot SE vs Szegedi AK |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Kazincbarcika vs DEAC |
1-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ BFC Siofok vs FC Ajka |
0-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Budaorsi SC vs Pecsi MFC |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Szolnoki MAV FC vs Vasas SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Csakvari TK vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Szentlorinc SE vs Dorogi FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-23:00 - Hungary NB1 Budafoki MTE vs MOL Fehervar FC |
1-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-19:00 - Hungary NB1 Budapest Honved vs Kisvarda |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-21:00 - Hungary NB1 Zalaegerszegi TE vs Ferencvarosi TC |
1-0 |
2-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - Hungary Women\\\'s Cup Astra Hungary Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s |
3-2 |
4-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Iceland League Cup UMF Selfoss vs Vestri |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Iceland League Cup Grindavik vs Vikingur Olafsvik |
2-0 |
3-2 |
Sun 7, Mar-20:30 - Iceland League Cup II Haukar vs Vidir Gardur |
2-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Iceland League Cup II Tindastoll Sauda vs KF Fjallabyggdar |
1-1 |
2-3 |
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1 Mes Kerman vs Esteghlal Khozestan |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1 Baderan Tehran FC vs Malavan |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1 Navad Urmia vs Kheybar Khorramabad |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1 Khooshe Talaee Sana Saveh vs Rayka Babol |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1 Shahrdari Astara vs Havadar SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:45 - Iran League Division 1 Pars Jonoubi Jam vs Qashqai Shiraz |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:45 - Iran League Division 1 Esteghlal Mollasani vs Shahin Bushehr |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-22:30 - Israel Premier League Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Tel Aviv |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-21:00 - Israel Premier League Hapoel Bnei Sakhnin FC vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-22:00 - Israel Premier League Hapoel Kfar Saba vs Hapoel Haifa |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera Inter Milan Youth vs Lazio Youth |
2-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italian Serie A Hellas Verona vs AC Milan |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italian Serie A Fiorentina vs Parma Calcio 1913 |
2-1 |
3-3 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italian Serie A Crotone vs Torino |
1-1 |
4-2 |
Sun 7, Mar-23:45 - Italian Serie A Napoli vs Bologna |
1-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-15:30 - Italian Serie A AS Roma vs Genoa |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-21:00 - Italian Serie A Sampdoria vs Cagliari |
0-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italian Serie B Empoli vs Cittadella |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:30 - Italian Women Division 1 Inter Milan Women\'s vs Napoli Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:30 - Italian Women Division 1 Juventus Women\'s vs AC Milan Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italian Women Division 1 Empoli Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s |
0-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italian Women Division 1 US Sassuolo Calcio Women\'s vs Fiorentina Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A Como vs Pro Sesto |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A Pro Patria vs Piacenza |
2-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A Grosseto vs Juventus(U23) |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A US Pergolettese vs Olbia |
0-0 |
0-3 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A Giana Erminio vs Livorno |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-23:30 - Italy C1A Alessandria vs Albinoleffe |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1A Lucchese vs Pontedera |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1A Pistoiese vs Pro Vercelli |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1A Novara Calcio vs Calcio Lecco |
2-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1B Alma Juventus Fano vs Fermana |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1B Matelica vs Legnago Salus |
2-0 |
5-1 |
Sun 7, Mar-23:30 - Italy C1B Carpi vs Modena |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-15:30 - Italy C1B Sambenedettese vs Arezzo |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:30 - Italy C1B Imolese vs Triestina |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Italy C1B Cesena vs Vis Pesaro |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1B Padova vs Perugia |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1B Gubbio vs Ravenna |
3-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1B FeralpiSalo vs USD Virtus Verona |
3-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C Palermo vs Juve Stabia |
1-1 |
2-4 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C Teramo vs U.S. Catanzaro 1929 |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C Vibonese vs Casertana F.C. |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C Virtus Francavilla vs Ternana |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Catania |
0-0 |
0-3 |
Sun 7, Mar-23:30 - Italy C1C Turris Neapolis vs Foggia |
1-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-15:30 - Italy C1C A.S. Viterbese Castrense vs S.S. Monopoli 1966 |
1-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1C FC Bari 1908 vs S.S.D. Potenza Calcio |
0-2 |
0-2 |
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1C Avellino vs Paganese Calcio 1926 |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Italy Serie D A.S. Varese vs Fossano Calcio |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D ACR Messina vs Santa Maria Cilento |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Real Giulianova vs Tolentino |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Forli FC vs Aglianese |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Foligno Calcio vs ASD Grassina |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Montevarchi vs Savoia Montespaccato |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Tritium vs Crema |
1-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D S.S.D. Citta di Brindisi vs Citta di Fasano |
2-0 |
2-2 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Aprilia vs Matese |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Montebelluna vs APDC Chions |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Chieri vs SC Caronnese |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D US Pianese vs Sangiovannese |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Trastevere Calcio vs Cannara |
2-1 |
4-2 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D AC Mestre vs Cjarlins Muzane |
1-2 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D ASD Muravera vs Nola 1925 |
0-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Castrovillari vs San Luca |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Lentigione vs Real Forte Querceta |
0-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Gozzano vs Lavagnese |
1-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Ostia Mare vs Scandicci |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Nuova Monterosi vs Sassari Torres |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D FBC Derthona vs Vado FC |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Cittanovese vs Citta Di Sant\'Agata |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D San Donato Tavarnelle vs Gavorrano |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D UC Sinalunghese vs Tiferno Lerchi |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Castellanzese vs Arconatese |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D US Breno vs Ponte San Pietro |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D ASD Caldiero Terme vs Virtus Bolzano |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D San Giorgio-Sedico vs Delta Porto Tolle |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D ACSD Saluzzo vs AC Legnano |
1-2 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D ASD Manzanese vs Cartigliano |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D ASD Pro Livorno vs SCD Progresso Calcio |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Afragolese 1944 vs FC Savoia 1908 |
2-2 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D ASD Puteolana vs ACD Nardo |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D Real Calepina vs Sona |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-08:00 - Japanese J-League Division 1 Yokohama F Marinos vs Sanfrecce Hiroshima |
1-3 |
3-3 |
Sun 7, Mar-08:00 - Japanese League Division 2 SC Sagamihara vs Thespakusatsu Gunma |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Kyoto Sanga FC vs Matsumoto Yamaga FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Ehime FC vs JEF United Ichihara Chiba |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Blaublitz Akita |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs Zweigen Kanazawa |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-10:00 - Japanese League Division 2 Tokyo Verdy vs Montedio Yamagata |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Kakamega Homeboyz |
1-2 |
1-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League Gor Mahia vs KCB Nairobi |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-09:00 - Korea FA Cup Yangju Citizen FC vs Jinju Citizen FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-09:00 - Korea FA Cup Gimpo Citizen vs Seoul Jungnang FC |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-09:00 - Korea FA Cup FC Together Seoul vs Gimhae Jaemics |
0-2 |
0-2 |
Sun 7, Mar-09:00 - Korea FA Cup 523 FC vs Jeonju Citizen FC |
0-6 |
0-9 |
Sun 7, Mar-11:00 - Korea FA Cup Cheonan City FC vs Namdong FC |
1-0 |
4-1 |
Sun 7, Mar-11:00 - Korea FA Cup Yeoju Citizen FC vs Goyang Citizen |
1-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-11:00 - Korea FA Cup Majang FC vs Songwol |
0-3 |
|
Sun 7, Mar-09:00 - Korea League 1 Suwon Samsung Bluewings vs Seongnam FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-11:30 - Korea League 1 FC Seoul vs Suwon FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-08:30 - Korea League 2 Daejeon Hana Citizen vs Busan I\'Park |
1-2 |
1-2 |
Sun 7, Mar-11:00 - Korea League 2 Jeonnam Dragons vs Gyeongnam FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-16:30 - Kosovo Super League KF Feronikeli vs KF Drita Gjilan |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Libya League Division 1 Al Taawun vs Ngom Egdabya |
0-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division Suduva vs FK Panevezys |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division Etzella Ettelbruck vs US Mondorf-les-Bains |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division FC Differdange 03 vs Fola Esch |
0-2 |
1-4 |
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division Racing Union Luxemburg vs Union Titus Petange |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division Hostert vs Victoria Rosport |
2-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs Hamm RM Benfica FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Malaysia Premier League Sarawak vs Kelantan United |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Malaysia Super League Perak vs Petaling Jaya City |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Malta First Division League San Gwann FC vs Marsa F.C. |
2-2 |
4-4 |
Sun 7, Mar-21:00 - Malta First Division League Zebbug Rangers vs Qormi F.C. |
3-1 |
6-2 |
Sun 7, Mar-17:00 - Malta First Division League Pembroke Athleta vs Qrendi |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-14:00 - Malta First Division League St. George\'s vs Mqabba FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-22:15 - Malta First Division League St. Andrews vs Swieqi United |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-21:00 - Malta Premier League Valletta FC vs Gudja United |
1-0 |
2-4 |
Sun 7, Mar-17:00 - Malta Premier League Zejtun Corinthians vs Sirens |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Gosnells City vs Kelmscott Roos SC |
2-1 |
3-2 |
Sun 7, Mar-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Curtin University SC vs Dianella White Eagles |
2-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Forrestfield United vs Subiaco AFC |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Fremantle City vs UWA Nedlands |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-03:00 - Mexico Primera Division Atlas vs FC Juarez |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-05:00 - Mexico Primera Division Club America vs Club Leon |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-05:06 - Mexico Primera Division Monterrey vs Queretaro FC |
2-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-07:00 - Mexico Primera Division Mazatlan FC vs Chivas Guadalajara |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Mexico Youth U20 Pumas UNAM U20 vs Cruz Azul(U20) |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-21:00 - Mexico Youth U20 Santos Laguna U20 vs Necaxa U20 |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-16:30 - Moldova Divizia Nationala Zimbru Chisinau vs FC Milsami |
0-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-14:30 - Moldova Divizia Nationala Speranta Nisporeni vs Petrocub HIncesti |
0-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Berane |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 FK Grbalj Radanovici vs Bokelj Kotor |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 FK Kom vs FK Mornar |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 Arsenal Tivat vs FK Drezga |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2 OFK Igalo vs FK Ibar Rozaje |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Morocco Division 2 Ittihad Khemisset vs ASS Association Sportive de Sale |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-18:00 - Morocco Division 2 Kawkab Marrakech vs Raja Beni Mellal |
0-1 |
|
Sun 7, Mar-18:00 - Morocco Division 2 JS Soualem vs Chabab Atlas Khenifra |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-18:00 - Morocco Super League Raja Casablanca Atlhletic vs CAYB Youssoufia Berrechid |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-03:00 - Nicaragua Primera Division Walter Ferretti vs Real Madriz |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs Deportivo Ocotal |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-06:00 - Nicaragua Primera Division Managua FC vs Junior de Managua |
2-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Nasarawa United FC vs Lobi Stars |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Kano Pillars vs Enugu Rangers International |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Heartland FC vs Abia Warriors |
1-2 |
2-2 |
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Wikki Tourists vs Kwara United |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Plateau United vs MFM FC |
0-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Rivers United vs Jigawa Golden Stars |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Katsina United vs Sunshine Stars FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Adamawa United vs Dakkada FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Vardar vs FC Struga Trim-Lum |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga Belasica Strumica vs Akademija Pandev |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Shkendija vs Renova Cepciste |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga Pelister Bitola vs Borec Veles |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Shkupi vs Rabotnichki |
0-2 |
0-2 |
Sun 7, Mar-18:45 - Oman Sultan Cup Dhofar vs Al-Suwaiq Club |
2-1 |
5-1 |
Sun 7, Mar-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Club Atletico Chiriqui vs Union Deportivo Universitario |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Plaza Amador vs Costa Del Este FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-01:15 - Paraguayan Primera Division FC Nacional Asuncion vs Cerro Porteno |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-03:30 - Paraguayan Primera Division Sol de America vs Olimpia Asuncion |
0-2 |
0-2 |
Sun 7, Mar-18:30 - Poland Centralna Liga Juniorow Zaglebie Lubin Youth vs Cracovia Krakow Youth |
3-0 |
|
Sun 7, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gornik Zabrze Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Korona Kielce Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Lech Poznan Youth vs Gwarek Zabrze Youth |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-14:00 - Poland - 4. Liga GKS Przodkowo vs Elana Torun |
1-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa Piast Gliwice vs Stal Mielec |
0-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa Slask Wroclaw vs Legia Warszawa |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa Pogon Szczecin vs Lech Poznan |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:40 - Poland - I liga GKS Tychy vs Zaglebie Sosnowiec |
1-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Poland - I liga Puszcza Niepolomice vs Arka Gdynia |
0-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-23:15 - Poland - II liga Pogon Siedlce vs Chojniczanka Chojnice |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - Poland - II liga Skra Czestochowa vs Slask Wroclaw B |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-15:15 - Poland Woman\\\'s League KKP Bydgoszcz Women\'s vs APLG Gdansk Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - Poland Woman\\\'s League Gornik Leczna Women\'s vs Rolnik Biedrzychowice Women\'s |
4-0 |
8-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Poland Woman\\\'s League WKS Slask Wroclaw Women\'s vs ROW Rybnik Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 GD Estoril-Praia(U23) vs Sporting Braga(U23) |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Cova Piedade(U23) vs Boavista(U23) |
2-1 |
3-2 |
Sun 7, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora UD Oliveirense vs G.D. Chaves |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:15 - Portugal Liga de Honora FC Penafiel vs Academica Coimbra |
0-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga Boavista FC vs FC Famalicao |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-21:30 - Portugal Primera Liga Maritimo vs Moreirense |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-19:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao Cadima Women\'s vs Gil Vicente Women\'s |
0-3 |
0-3 |
Sun 7, Mar-19:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao A-Dos-Francos Women\'s vs Amora FC Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao Sporting Clube de Portugal Women\'s vs Sporting Braga Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Qatar League Al-Wakra vs Al-Sailiya |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Qatar League Al-Arabi SC vs Qatar SC |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-20:15 - Qatar League Al Rayyan vs Al-Ahli Doha |
1-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-20:15 - Qatar League Umm Salal vs Al-Sadd |
0-1 |
0-3 |
Sun 7, Mar-17:00 - Romania - Divizia A Astra Giurgiu vs Hermannstadt |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-22:30 - Romania - Divizia A FC Steaua Bucuresti vs Gaz Metan Medias |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 Dunarea Calarasi vs Ripensia Timisoara |
1-0 |
2-2 |
Sun 7, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 Viitorul Pandurii Targu Jiu vs CSM Resita |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Romania - Liga 2 ASU Politehnica Timisoara vs FC Metaloglobus Bucuresti |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-16:00 - Russia Div 2 South Spartak Nalchik vs Druzhba Maykop |
1-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Russia Div 2 South FK Makhachkala vs FC Tuapse |
1-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Russia Div 2 South FC Essentuki vs FK Krasnodar III |
1-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-19:59 - Russia Premier League Spartak Moscow vs Krasnodar FK |
2-0 |
6-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - Russia Premier League Dinamo Moscow vs FC Tambov |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Russia Premier League FC Ural Yekaterinburg vs FC Ufa |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - San Marino Girone A SS Virtus vs SP Tre Fiori |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - San Marino Girone A Cailungo vs SS Murata |
1-2 |
1-2 |
Sun 7, Mar-18:00 - San Marino Girone A Folgore/Falciano vs SC Faetano |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-16:00 - Scottish Premier League Dundee United vs Celtic |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs FK Javor Ivanjica |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Radnicki Nis vs Backa Topola |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Novi Pazar vs Spartak Subotica |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Vozdovac |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Macva Sabac vs Proleter Novi Sad |
2-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-16:00 - Serbia - 1. Liga Indija vs Radnik Surdulica |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-20:05 - Serbia - 1. Liga FK Rad Beograd vs Partizan Belgrade |
0-2 |
0-5 |
Sun 7, Mar-22:15 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda Beograd vs Cukaricki |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga Dinamo Vranje vs IMT Novi Beograd |
1-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Kabel Novi Sad |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-03:15 - Serie D - Brazil Nova Conquista TO vs Tocantinopolis |
0-1 |
0-3 |
Sun 7, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga MSK Zilina B vs Slovan Bratislava B |
0-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga Tabor Sezana vs ASK Bravo |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:59 - Slovenia 1. Liga NK Olimpija Ljubljana vs NK Celje |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa First League Cape Town Spurs vs Steenberg United |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa First League Sekhukhune United vs Free State Stars |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa First League Pretoria Callies vs Royal AM |
0-2 |
2-3 |
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa Premier League Black Leopards vs Lamontville Golden Arrows |
1-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa Premier League Moroka Swallows vs Tshakhuma TM |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Atletico Arousana Women\'s vs Sardoma CF Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 1 Tres Cantos Women\'s vs Atletico de Madrid C Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-16:15 - Spanish Ladies League Division 1 Salamanca Women\'s vs CD San Pio X Women\'s |
2-2 |
5-3 |
Sun 7, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 Elche Women\'s vs Murcia Feminas Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 1 CE Europa Women\'s vs CF Pardinyes Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League Sporting De Huelva Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League CDEF Logrono Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League Real Madrid CF Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Ladies Premier League Rayo Vallecano Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s |
1-2 |
2-3 |
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Ladies Premier League Real Betis Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 7, Mar-14:00 - Spanish Ladies Premier League Real Sociedad Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-19:15 - Spanish Primera Division Atletico Madrid vs Real Madrid |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-00:00 - Spanish Primera Division Osasuna vs Barcelona |
0-1 |
0-2 |
Sun 7, Mar-17:00 - Spanish Primera Division SD Huesca vs Celta Vigo |
2-2 |
3-4 |
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Primera Division Real Sociedad vs Levante |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Real Oviedo(U19) vs Atletico Perines(U19) |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Leioa U19 vs Real Sociedad(U19) |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-14:00 - Spanish Primera U19 Santutxu (U19) vs Eibar(U19) |
1-2 |
1-3 |
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division SD Ponferradina vs Sporting de Gijon |
0-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division Malaga vs Sabadell |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division Mallorca vs FC Cartagena |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Oviedo B vs Sporting de Gijon B |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Numancia vs Burgos CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Guijuelo vs Unionistas de Salamanca |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Marino Luanco vs CD Covadonga |
2-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CF Salmantino UDS vs Zamora CF |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Deportivo La Coruna vs Pontevedra |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Amorebieta vs Leioa |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Racing Santander vs Real Sociedad B |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Haro Deportivo vs UD Mutilvera |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Arenas Club de Getxo vs Real Union de Irun |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Osasuna B vs SD Logrones |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Tudelano vs CD Izarra |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Ejea vs Calahorra |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Olot vs L\'Hospitalet |
1-2 |
1-2 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Barcelona B vs UE Llagostera |
1-2 |
4-2 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Cornella vs Espanyol B |
1-3 |
4-3 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Gimnastic Tarragona vs Lleida |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF Badalona vs Andorra CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Alcoyano vs SCR Pena Deportiva |
0-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UD Levante B vs Valencia CF Mestalla |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UD Ibiza vs Orihuela CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF La Nucia vs Atzeneta UE |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Tamaraceite vs Atletico Sanluqueno |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Linares Deportivo vs CD El Ejido 2012 |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cordoba C.F. vs Murcia |
1-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs Real Betis B |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs Las Palmas Atletico |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Linense vs C.D. San Fernando Isleno |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs Lorca Deportiva FC |
1-1 |
3-2 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Inter de Madrid vs Real Madrid Castilla |
0-0 |
1-2 |
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Merida AD vs Extremadura |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Villanovense vs CD Badajoz |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Melilla vs Don Benito |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Las Rozas vs Atletico Baleares |
1-2 |
3-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico de Madrid B vs CF Rayo Majadahonda |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 San Sebastian Reyes vs Getafe B |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Talavera de la Reina vs CP Villarrobledo |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Poblense vs CD Artistico Navalcarnero |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Socuellamos vs Villarrubia CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Aviles vs CD Praviano |
1-1 |
4-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs SD Lenense |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs Valdesoto |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs UD Llanera |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Titanico DE Laviana vs EI San Martin |
2-2 |
|
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs CD Llanes |
2-2 |
4-4 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs CD Colunga |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs UD Gijon Industrial |
0-3 |
0-3 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Aviles Stadium vs Vallobin |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Estradense vs UD Atios |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Polvorin vs Deportivo La Coruna B |
2-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs UD Somozas |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs CD Choco |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD As Pontes vs SD Fisterra |
1-0 |
3-2 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Pontellas vs Ribadumia CF |
2-0 |
2-2 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Bergantinos CF vs Agrupacion Estudiantil |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Barco vs Arenteiro |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs Viveiro CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Coria Club de Futbol vs Sevilla C |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Cabecense vs Arcos CF |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs La Palma CF |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs Lucena CF |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Castilleja CF vs Cordoba CF B |
3-0 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Rota vs Xerez CD |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UB Lebrijana vs AD Ceuta |
1-3 |
|
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs Atletico Antoniano |
0-2 |
1-3 |
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez Deportivo vs Conil CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Ferriolense vs Constancia |
0-2 |
0-2 |
Sun 7, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs Sant Jordi |
0-0 |
1-2 |
Sun 7, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears SD Formentera vs Santanyi |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs CD Manacor |
0-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs Atletico Union Guimar |
3-3 |
|
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenerife B vs CD Buzanada |
3-0 |
5-1 |
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Mensajero vs Atletico Tacoronte |
4-1 |
|
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Arucas CF vs UD Guia |
0-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD San Fernando vs Gran Tarajal |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Atletico Paso vs Atletico Victoria |
5-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs Real Murcia B |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UD Los Garres vs Olimpico de Totana |
0-1 |
|
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Murcia B vs SFC Minerva |
2-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Racing Murcia FC vs Deportiva Minera |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Hoya Lorca CF vs CF El Castillo |
2-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Union CF vs FC Cartagena B |
1-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs Club Atletico Pulpileno |
1-0 |
2-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs AD Llerenense |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs CD Miajadas |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs CD Diocesano |
0-4 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Montijo vs Moralo CP |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Calamonte vs CP Valdivia |
2-1 |
3-3 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs UD Fuente de Cantos |
1-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura EMD Aceuchal vs Extremadura B |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Chinato vs UP Plasencia |
0-2 |
0-3 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Lobon vs CF Campanario |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CA Cirbonero vs CD Lourdes |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cantolagua vs Pena Azagresa |
2-0 |
4-1 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Subiza vs CD Beti Onak |
2-1 |
2-2 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Berceo vs CD Varea |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CP Calasancio vs CCD Alberite |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs Naxara |
2-2 |
|
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Anguiano vs CD Alfaro |
1-2 |
3-3 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs CDFC La Calzada |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Agoncillo vs CA Vianes |
2-2 |
|
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Oyonesa vs CD Villegas |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Casalarreina vs CD Pradejon |
0-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Cuarte Industria vs CD Villanueva |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs UD Fraga |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs Barbastro |
0-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs AD Almudevar |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs Brea |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs CD Carinena |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Teruel vs CDJ Tamarite |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Binefar vs Zaragoza B |
1-1 |
0-0 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs CD Sarinena |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Huesca B vs Valdefierro |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Sabinanigo vs SD Borja |
3-0 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs CD Marchamalo |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs CD Guadalajara |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Pedroneras vs Toledo |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Albacete B vs Huracan de Balazote |
2-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Tarancon vs Villacanas |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs CF Vimenor |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Tropezon vs Selaya FC |
2-0 |
4-2 |
Sun 7, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Cayon vs CD Barquereno |
2-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Castro vs UC Cartes |
0-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs Racing Santander B |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi San Ignacio vs Anaitasuna |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs Sodupe UC |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs FE Grama |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs CE Europa |
0-2 |
0-4 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UA Horta vs UE Figueres |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Banyoles vs Cerdanyola del Valles |
0-2 |
|
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs EC Granollers |
0-2 |
|
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Valls UE vs Pobla De Mafumet CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Terrassa vs FC Vilafranca |
0-2 |
0-2 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Igualada vs Santfeliuenc FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs UE Vilassar de Mar |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs Torrent CF |
1-0 |
4-1 |
Sun 7, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atletico Saguntino vs UD Alzira |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Paterna vs Vilamarxant CF |
2-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Novelda vs Elche CF Ilicitano |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs Silla CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CF Intercity vs Crevillente |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Eldense vs UD Beniganim |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs Flat Earth |
3-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Mostoles CF vs AD Parla |
4-3 |
|
Sun 7, Mar-18:45 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Leganes B vs RCD Carabanchel |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-13:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Paracuellos Antamira vs AD Torrejon CF |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Rayo Vallecano B vs AD Union Adarve |
1-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs CF Trival Valderas |
2-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid San Fernando Henares vs Villanueva del Pardillo |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs Atletico Pinto |
2-0 |
3-1 |
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD El Alamo vs Mostoles |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Complutense Alcala vs RSD Alcala Henares |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs Arandina |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Burgos vs Gimnastica Segoviana |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Penaranda DE Bracamonte vs CyDL Jupiter Leones |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cebrerena vs CD Beroil Bupolsa(Tino) |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs Torredonjimeno |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs Real Jaen CF |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Maracena vs Atletico de Porcuna |
1-1 |
|
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Estepona vs Alhaurin de la Torre |
2-2 |
|
Sun 7, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Alhaurino vs Velez CF |
2-1 |
2-3 |
Sun 7, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Motril CF vs Atletico Malagueno |
2-1 |
|
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD El Palo vs Antequera CF |
1-1 |
2-1 |
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs Poli Almeria |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs CD Huetor Vega |
0-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-20:45 - Sudanese Premier League Hilal Obayed vs Ahli Shandi |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-20:45 - Sudanese Premier League Ahli Marawi vs Al Shorta Algadarf |
2-0 |
|
Sun 7, Mar-17:45 - Sudanese Premier League Hay Al Arab vs Ahli Al Khartoum |
1-0 |
|
Sun 7, Mar-18:00 - Swedish Cup Hacken vs Helsingborgs IF |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Swedish Cup Mjallby AIF vs Ostersunds FK |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-18:00 - Swedish Cup Akropolis IF vs Landskrona BoIS |
0-0 |
0-2 |
Sun 7, Mar-18:00 - Swedish Cup Dalkurd FF vs IK Gauthiod |
2-0 |
5-0 |
Sun 7, Mar-16:00 - Swedish Cup Hammarby vs AIK Solna |
1-0 |
3-2 |
Sun 7, Mar-16:00 - Swedish Cup AFC Eskilstuna vs Oskarshamns AIK |
4-1 |
4-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Swedish Cup GIF Sundsvall vs Sandvikens IF |
1-3 |
2-3 |
Sun 7, Mar-19:59 - Swedish Cup IFK Norrkoping vs IFK Goteborg |
1-1 |
1-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Swiss Super League FC Luzern vs St. Gallen |
1-2 |
4-2 |
Sun 7, Mar-19:00 - Swiss Super League FC Lugano vs Zurich |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:00 - Swiss Super League Lausanne Sports vs Sion |
1-1 |
1-3 |
Sun 7, Mar-15:30 - Thai League 1 Ratchaburi Mitr Phol vs Chonburi FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-16:00 - Thai League 1 Port FC vs Bangkok United FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 7, Mar-14:10 - Thai League 1 BG Pathum United vs Chiangrai United |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Thai League 1 Sukhothai FC vs Samut Prakan City |
0-1 |
2-3 |
Sun 7, Mar-16:00 - Thai League 2 Navy FC vs Nakhon Pathom United |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-16:00 - Thai League 2 Kasetsart FC vs Khonkaen FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-14:00 - Thai League 2 Chiangmai FC vs Phrae United FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Thai League 2 Lampang FC vs Ranong United FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Thai League 2 Khonkaen United vs Sisaket FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:15 - Tunisia Division 1 Club Africain vs Club Sportif Sfaxien |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 1 Etoile du Sahel vs AS Soliman |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 1 C. A. Bizertin vs Etoile Metlaoui |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 1 Stade Tunisien vs J.S. Kairouanaise |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 1 Olympique de Beja vs Rejiche |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Croissant Msaken vs EGS Gafsa |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 CS Korba vs Jendouba Sport |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Sportif Sfaxien vs Stade Gabesien |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Sbikha vs CS. Hammam-Lif |
1-2 |
2-3 |
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Menzel Nour vs AS Oued Ellil |
0-0 |
1-0 |
Sun 7, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A Altay Spor Kulubu vs Tuzlaspor Kulubu |
1-0 |
5-0 |
Sun 7, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A Boluspor vs Bursaspor |
0-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A Akhisar Bld.Geng vs Eskisehirspor |
1-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A Umraniyespor vs Giresunspor |
2-1 |
3-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Cankaya FK vs Fatsa Belediyespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 1877 Alemdagspor vs Belediye Derincespor |
0-0 |
1-1 |
Sun 7, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Golcukspor vs Batman Petrolspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - Turkey Super Lig Galatasaray vs Sivasspor |
1-2 |
2-2 |
Sun 7, Mar-17:00 - Turkey Super Lig Genclerbirligi vs Istanbul Basaksehir F.K. |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-17:00 - Turkey Super Lig Hatayspor vs Kayserispor |
0-2 |
1-3 |
Sun 7, Mar-14:30 - Turkey Super Lig Fatih Karagumruk vs Ankaragucu |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-20:15 - UAE League Professional Al Nasr Dubai vs Al-Sharjah |
1-0 |
2-1 |
Sun 7, Mar-17:30 - UAE League Professional Ajman Club vs Al Wahda |
1-2 |
3-3 |
Sun 7, Mar-17:30 - UAE League Professional Khor Fakkan vs Al-Dhafra |
2-0 |
5-1 |
Sun 7, Mar-19:59 - UEFA Futsal Championship Greece Futsal vs Slovakia Futsal |
0-2 |
0-5 |
Sun 7, Mar-21:00 - UEFA Futsal Championship Ukraine Futsal vs Croatia Futsal |
2-2 |
2-7 |
Sun 7, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga Zorya vs FC Lviv |
4-0 |
4-0 |
Sun 7, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga Dynamo Kyiv vs FC Mynai |
0-0 |
3-0 |
Sun 7, Mar-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga FC Inhulets Petrove vs Kolos Kovalivka |
0-0 |
0-0 |
Sun 7, Mar-14:00 - Ukraine U21 Liga Dnipro-1 (U21) vs PFC Oleksandria(U21) |
3-0 |
8-0 |
Sun 7, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division Danubio FC vs Liverpool P. |
0-0 |
0-1 |
Sun 7, Mar-03:15 - Uruguay Primera Division CA Penarol vs CA River Plate |
1-0 |
2-0 |
Sun 7, Mar-00:15 - Uruguay Primera Division Boston River vs Club Atletico Cerro |
1-0 |
2-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.