Wed 3, Mar-19:00 - Albania Super league Teuta Durres vs Vllaznia Shkoder |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-19:00 - Albania Super league FK Kukesi vs KF Laci |
0-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-16:00 - Albania Super league KF Tirana vs KS Bylis |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-16:00 - Albania Super league Skenderbeu Korce vs Kastrioti Kruje |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-16:00 - Albania Super league Apolonia Fier vs Partizani Tirana |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-00:00 - Amstel Cup Holland Vitesse Arnhem vs VVV-Venlo |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-23:30 - Andorra Cup UE Sant Julia vs Penya Encarnada |
1-1 |
4-1 |
Wed 3, Mar-23:30 - Andorra Cup Inter Club D\'Escaldes vs CE Carroi |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-03:10 - Argentina Cup Talleres Cordoba vs Atletico Rafaela |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-05:30 - Argentina Cup Defensa Y Justicia vs Estudiantes de Caseros |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-14:00 - Armenia Division 2 Urartu B vs BKMA |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-14:30 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Floreat Athena vs Sorrento F.C. |
0-1 |
4-1 |
Wed 3, Mar-14:30 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Balcatta vs Perth S.C |
1-2 |
1-5 |
Wed 3, Mar-14:30 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Rockingham City vs Gwelup Croatia SC |
2-1 |
3-4 |
Wed 3, Mar-16:30 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Inglewood United vs Perth Glory FC Am |
0-5 |
1-6 |
Wed 3, Mar-16:30 - Australia West Premier Bam Creative Night Series ECU Joondalup vs Cockburn City |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-16:30 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Bayswater City vs Armadale |
1-0 |
4-0 |
Wed 3, Mar-22:00 - Austria Cup Wolfsberger AC vs LASK Linz |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-19:10 - Bahrain Premier League Al Hidd vs East Riffa |
1-1 |
4-3 |
Wed 3, Mar-15:00 - Bangladesh Championship League Wari Club vs Nofel Sporting Club |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - Bangladesh Championship League Dhaka City vs Farashganj SC |
0-2 |
0-3 |
Wed 3, Mar-23:45 - Belgian Cup Anderlecht vs Cercle Brugge |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Belgian Cup AS Eupen vs K.A.A. Gent |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-21:30 - Belgium - 2e Klasse RWD Molenbeek vs RFC Seraing |
1-2 |
2-4 |
Wed 3, Mar-21:30 - Belgium - 2e Klasse Club Brugge II vs Westerlo |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1 AA Luziania vs Brasiliense (DF) |
0-3 |
0-4 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Vitoria da Conquista BA vs Doce Mel BA |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Alagoinhas Atletico BA vs Bahia de Feira BA |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Macae vs Bangu |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-04:35 - Brazil Campeonato Carioca CR Flamengo (RJ) vs Nova Iguacu |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Juventus SC vs Hercilio Luz SC |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Jaragua GO vs Ipora |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Jataiense vs Gremio Anapolis |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Mirassol FC vs Gremio Novorizontino |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-22:30 - Brazil Maranhense Division 1 Juventude MA vs Sampaio Correa (MA) |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League Central PE vs Santa Cruz (PE) |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League Afogados Ingazeira PE vs Retro/PE |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1 River (PI) vs 4 de Julho/PI |
2-0 |
2-2 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1 Parnahyba PI vs Altos/PI |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-22:30 - Brazil Sergipano America De Pedrinhas SE vs Confianca (SE) |
0-1 |
0-6 |
Wed 3, Mar-23:00 - Brazil Sergipano Frei Paulistano/SE vs Maruinense/SE |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-19:59 - Bulgaria Cup Levski Sofia vs Beroe |
1-1 |
3-1 |
Wed 3, Mar-14:00 - Bulgaria Cup Botev Plovdiv vs CSKA 1948 Sofia |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Bulgaria Cup Tsarsko Selo vs Ludogorets Razgrad |
0-2 |
1-2 |
Wed 3, Mar-18:00 - Club Friendly Galway United vs Sligo Rovers |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:00 - Club Friendly Sporting Clube de Portugal Women\'s vs Sporting Braga Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-19:59 - Club Friendly Lunds BK vs Varbergs BoIS FC |
1-0 |
1-3 |
Wed 3, Mar-19:59 - Club Friendly Eskilstuna United DF Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
3-0 |
4-1 |
Wed 3, Mar-10:45 - Club Friendly Beachside vs South East United |
1-1 |
3-3 |
Wed 3, Mar-11:30 - Club Friendly Hobart Olympia Warriors II vs University of Tasmania |
3-0 |
4-0 |
Wed 3, Mar-12:30 - Club Friendly Dnepr Mogilev vs FK Orsha |
3-2 |
5-2 |
Wed 3, Mar-23:30 - Club Friendly Shamrock Rovers vs Cabinteely FC |
2-0 |
4-0 |
Wed 3, Mar-13:15 - Club Friendly New Town Eagles vs Glenorchy Knights |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Club Friendly Kuban Holding vs Luki Energiya |
|
1-1 |
Wed 3, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang Atletico Nacional vs Alianza Petrolera |
2-0 |
5-0 |
Wed 3, Mar-04:30 - Copa Libertadores Universidad Catolica Quito vs Liverpool P. |
2-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-06:00 - Costa Rica Primera Division Cartagines Deportiva SA vs Jicaral |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Croatia Cup NK Osijek vs NK Rijeka |
1-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-19:59 - Croatia Cup Dinamo Zagreb vs Slaven Belupo Koprivnica |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division Akritas Chloraka vs Omonia Psevda |
1-0 |
2-2 |
Wed 3, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division Xylotympou vs Asil Lysi |
0-1 |
0-2 |
Wed 3, Mar-19:00 - Cyprus Cup AEL Limassol vs Nea Salamis |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Cyprus Cup Ethnikos Achnas vs Olympiakos Nicosia FC |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - Czech Republic Cup Slavia Praha vs Slavia Karlovy Vary |
6-1 |
10-3 |
Wed 3, Mar-19:59 - Czech Republic Cup Slovan Liberec vs SK Dynamo Ceske Budejovice |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - Czech Republic Cup Teplice vs Brno |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Danish SAS Ligaen FC Kobenhavn vs Vejle |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen Aarhus AGF vs FC Nordsjaelland |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen AC Horsens vs Aalborg BK |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Egypt Second Divison Al Zarqa vs Tanta |
0-1 |
0-2 |
Wed 3, Mar-00:00 - England The Championship Reading vs Blackburn Rovers |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - England The Championship Watford vs Wycombe Wanderers |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - England The Championship Queens Park Rangers vs Barnsley |
1-2 |
1-3 |
Wed 3, Mar-23:45 - England The Championship Sheffield Wed vs Rotherham United |
0-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-23:45 - England The Championship Bristol City vs AFC Bournemouth |
1-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-21:30 - England The Championship Norwich City vs Brentford |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - England U23 Premier League 2 Sheffield United U23 vs Sheffield Wed(U23) |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - England U23 Premier League 2 Wigan Athletic(U23) vs Crewe Alexandra U23 |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-00:00 - English Premier League Manchester City vs Wolverhampton Wanderers |
1-0 |
4-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - English Premier League Sheffield United vs Aston Villa |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-22:00 - English Premier League Burnley vs Leicester City |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-21:30 - Estonia Winter Tournament FC Elva vs Tartu JK Tammeka B |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-20:30 - Finland Cup MP Mikkeli vs JIPPO |
2-0 |
5-0 |
Wed 3, Mar-22:00 - French Le Championnat Ligue 1 AS Saint-Etienne vs RC Lens |
1-2 |
2-3 |
Wed 3, Mar-22:00 - French Le Championnat Ligue 1 OGC Nice vs Nimes |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - French Le Championnat Ligue 1 FC Metz vs Angers SCO |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs Stade Rennes FC |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-22:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Brestois vs Dijon |
3-1 |
3-1 |
Wed 3, Mar-14:00 - Friendly Internationals Bosnia and Herzegovina women\'s (U19) vs North Macedonia Women\'s(U19) |
4-0 |
7-0 |
Wed 3, Mar-19:59 - German 3. Liga KFC Uerdingen 05 vs FC Ingolstadt 04 |
0-1 |
0-3 |
Wed 3, Mar-19:59 - German 3. Liga VfB Lubeck vs Hansa Rostock |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-19:59 - German 3. Liga Saarbrucken vs MSV Duisburg |
1-0 |
4-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs SC Sand Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - Germany - Regionalliga Sued SSV Ulm 1846 vs TuS Rot Weiss Koblenz |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - Germany - Regionalliga Sued FSV Frankfurt vs SC Freiburg II |
1-0 |
2-2 |
Wed 3, Mar-21:00 - Germany - Regionalliga West TSV Alemannia Aachen vs Preuben Munster |
0-2 |
1-4 |
Wed 3, Mar-21:00 - Germany - Regionalliga West Wuppertaler SV vs Fortuna Koln |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Germany - Regionalliga West SV Lippstadt vs Sportfreunde Lotte |
0-0 |
1-2 |
Wed 3, Mar-23:45 - Germany Cup RB Leipzig vs VfL Wolfsburg |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-21:30 - Germany Cup RW Essen vs Holstein Kiel |
0-2 |
0-3 |
Wed 3, Mar-22:30 - Gibraltar Premier Divisio Lions Gibraltar vs Lynx Gibraltar |
0-2 |
0-3 |
Wed 3, Mar-22:00 - Greece Cup Panathinaikos vs Pas Giannina |
0-2 |
1-2 |
Wed 3, Mar-19:59 - Greece Cup Lamia vs PAOK Saloniki |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Greece Super League 2 Xanthi vs Apollon Larissas |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - Greece Super League 2 Ionikos vs Ergotelis |
1-1 |
2-3 |
Wed 3, Mar-17:00 - Greece Super League 2 Levadiakos vs Giorgos Karaiskakis |
1-0 |
4-0 |
Wed 3, Mar-17:30 - Greece Super League 2 Trikala vs Panachaiki |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-15:30 - Greece Super League 2 Doxa Dramas vs Chania Kissamikos |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-16:00 - Greece Super League 2 Diagoras Rodos vs Ierapetra |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs Antigua GFC |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional CD Puerto de Iztapa vs Club Comunicaciones |
2-2 |
3-3 |
Wed 3, Mar-21:45 - Holland Jupiler League Almere City FC vs Volendam |
1-2 |
1-2 |
Wed 3, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ ETO Gyori FC vs Kazincbarcika |
1-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Nyiregyhaza Spartacus FC vs Bekescsaba |
2-0 |
4-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Pecsi MFC vs Szombathelyi Haladas |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs Szentlorinc SE |
0-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ Dorogi FC vs Csakvari TK |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Hungary NB Ⅱ DEAC vs Gyirmot SE |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Hungary NB Ⅱ Kaposvari Rakoczi vs Budaorsi SC |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Hungary NB Ⅱ Vasas SC vs BFC Siofok |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Hungary NB Ⅱ FC Ajka vs Debreceni VSC |
1-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Hungary NB Ⅱ Szegedi AK vs Szolnoki MAV FC |
1-1 |
3-2 |
Wed 3, Mar-18:15 - Hungary NB1 Mezokovesd-Zsory vs Zalaegerszegi TE |
2-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Hungary NB1 MOL Fehervar FC vs Paksi SE |
1-0 |
2-2 |
Wed 3, Mar-20:30 - Hungary NB1 Ujpest FC vs Budafoki MTE |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-16:00 - Hungary U19 B League Dunaujvaros Pase(U19) vs Szegedi AK(U19) |
|
2-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - Israel Premier League Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Beer Sheva |
1-1 |
2-2 |
Wed 3, Mar-22:45 - Israel Premier League Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Haifa |
1-2 |
1-2 |
Wed 3, Mar-21:50 - Israel Premier League Maccabi Petah Tikva FC vs Maccabi Netanya |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-23:45 - Italian Serie A Genoa vs Sampdoria |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-23:45 - Italian Serie A Cagliari vs Bologna |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-23:45 - Italian Serie A Fiorentina vs AS Roma |
0-0 |
1-2 |
Wed 3, Mar-23:45 - Italian Serie A Atalanta vs Crotone |
1-1 |
5-1 |
Wed 3, Mar-23:45 - Italian Serie A AC Milan vs Udinese |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-23:45 - Italian Serie A Benevento vs Hellas Verona |
0-2 |
0-3 |
Wed 3, Mar-21:30 - Italian Serie A US Sassuolo Calcio vs Napoli |
2-1 |
3-3 |
Wed 3, Mar-00:00 - Italian Serie B Vicenza vs Cremonese |
2-0 |
3-1 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1A Piacenza vs Giana Erminio |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1A Albinoleffe vs Lucchese |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1A Pro Vercelli vs US Pergolettese |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1A Calcio Lecco vs Renate AC |
0-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Italy C1A Juventus(U23) vs Novara Calcio |
1-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-21:30 - Italy C1A Pontedera vs Pistoiese |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1B Triestina vs Gubbio |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1B Arezzo vs Mantova |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1B Vis Pesaro vs FeralpiSalo |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1B Fermana vs Cesena |
2-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1B Legnago Salus vs Carpi |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-23:30 - Italy C1B USD Virtus Verona vs Padova |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-20:30 - Italy C1B Modena vs Imolese |
1-0 |
3-1 |
Wed 3, Mar-20:30 - Italy C1B Ravenna vs Matelica |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-20:30 - Italy C1B Alto Adige/Sudtirol vs Alma Juventus Fano |
2-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1C Foggia vs Vibonese |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1C Paganese Calcio 1926 vs A.S. Viterbese Castrense |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy C1C Casertana F.C. vs Virtus Francavilla |
4-0 |
4-0 |
Wed 3, Mar-23:30 - Italy C1C Catania vs Palermo |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-23:30 - Italy C1C S.S. Monopoli 1966 vs A.S. Bisceglie Calcio 1913 |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-20:30 - Italy C1C U.S. Catanzaro 1929 vs Avellino |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-20:30 - Italy C1C Juve Stabia vs FC Bari 1908 |
0-1 |
0-2 |
Wed 3, Mar-17:30 - Italy Serie D Forli FC vs Real Forte Querceta |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Italy Serie D Foligno Calcio vs San Donato Tavarnelle |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-17:30 - Italy Serie D San Nicolo Calcio vs Tolentino |
1-0 |
2-2 |
Wed 3, Mar-17:30 - Italy Serie D ASD Muravera vs Latina Calcio |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Italy Serie D Nuova Monterosi vs Vis Artena |
1-0 |
3-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Italy Serie D Cittanovese vs Paterno |
|
1-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Italy Serie D Matese vs Atletico Porto Santelpidio |
2-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-18:00 - Italy Serie D Montevarchi vs Scandicci |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-13:00 - Japan League Cup Yokohama F Marinos vs Vegalta Sendai |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-13:00 - Japan League Cup Kashiwa Reysol vs Yokohama FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-13:00 - Japan League Cup FC Tokyo vs Tokushima Vortis |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-13:00 - Japan League Cup Avispa Fukuoka vs Consadole Sapporo |
1-3 |
2-3 |
Wed 3, Mar-14:00 - Japan League Cup Kashima Antlers vs Sagan Tosu |
1-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-14:00 - Japan League Cup Sanfrecce Hiroshima vs Shimizu S-Pulse |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-13:00 - Japanese J-League Division 1 Kawasaki Frontale vs Cerezo Osaka |
1-2 |
3-2 |
Wed 3, Mar-13:00 - Kazakhstan Super Cup Tobol Kostanai vs FC Kairat Almaty |
1-1 |
3-3 |
Wed 3, Mar-16:00 - Kenya Premier League Kakamega Homeboyz vs Gor Mahia |
1-0 |
1-2 |
Wed 3, Mar-17:30 - Libya League Division 1 Olympic Azzaweya vs Asswehly SC |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - Libya League Division 1 Al Akhdhar vs Al-Tahaddi |
1-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-22:30 - Luxembourg National Division F91 Dudelange vs Rodange 91 |
3-1 |
5-1 |
Wed 3, Mar-22:30 - Luxembourg National Division Union Titus Petange vs Etzella Ettelbruck |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-22:30 - Luxembourg National Division FC Wiltz 71 vs Swift Hesperange |
0-1 |
0-2 |
Wed 3, Mar-22:30 - Luxembourg National Division Progres Niederkorn vs US Mondorf-les-Bains |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-22:30 - Luxembourg National Division Racing Union Luxemburg vs Jeunesse Esch |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-22:30 - Luxembourg National Division Hamm RM Benfica FC vs Hostert |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-22:30 - Luxembourg National Division Fola Esch vs Victoria Rosport |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-22:30 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs FC Differdange 03 |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:59 - Malta U BET FA Trophy Pembroke Athleta vs Hibernians FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-21:30 - Malta U BET FA Trophy Xaghra United vs Hamrun Spartans |
0-3 |
0-6 |
Wed 3, Mar-21:30 - Malta U BET FA Trophy Senglea Athletic vs Valletta FC |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-21:30 - Malta U BET FA Trophy Santa Lucia vs Mosta FC |
0-0 |
0-2 |
Wed 3, Mar-23:30 - Malta Women\\\'s 1st league Mtarfa Women\'s vs Kirkop United Women\'s |
0-5 |
0-5 |
Wed 3, Mar-03:00 - Mexico Primera Division Atlas vs Atletico San Luis |
1-1 |
3-1 |
Wed 3, Mar-05:00 - Mexico Primera Division Tigres UANL vs Toluca |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-07:00 - Mexico Primera Division Club Leon vs Puebla |
1-0 |
1-2 |
Wed 3, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison A Correcaminos UAT vs CSyD Dorados de Sinaloa |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-05:05 - Mexico Primera Divison A Venados FC vs Tampico Madero |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:00 - Mexico Youth U20 Cruz Azul(U20) vs Mazatlan(U20) |
|
2-2 |
Wed 3, Mar-19:00 - Mexico Youth U20 Queretaro U20 vs Chivas Guadalajara(U20) |
|
1-0 |
Wed 3, Mar-19:59 - Mexico Youth U20 FC Juarez(U20) vs Monterrey U20 |
|
1-0 |
Wed 3, Mar-17:30 - Morocco Cup Kawkab Marrakech vs Hassania Agadir |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-22:30 - Morocco Cup Ittihad Tanger vs Forces Armee Royales Rabat |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:59 - Morocco Cup Raja Casablanca Atlhletic vs Union Sportive Sidi Kacem |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Plateau United vs Rivers United |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Dakkada FC vs Wikki Tourists |
1-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-19:35 - Nigeria Premier League Warri Wolves FC vs Enyimba International |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga Sileks vs FK Shkupi |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga Rabotnichki vs FK Shkendija |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga Renova Cepciste vs FK Vardar |
2-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga Borec Veles vs Belasica Strumica |
2-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga Akademija Pandev vs FK Makedonija Gjorce Petrov |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga FC Struga Trim-Lum vs Pelister Bitola |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-23:30 - Poland Cup Legia Warszawa vs Piast Gliwice |
0-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-20:30 - Poland Cup Chojniczanka Chojnice vs Cracovia Krakow |
0-1 |
0-3 |
Wed 3, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Alverca vs Uniao Almeirim |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Pinhalnovense vs Louletano |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Amora FC vs Esperanca Lagos |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora Sporting Covilha vs Academico Viseu |
2-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Portugal Liga de Honora FC Penafiel vs UD Oliveirense |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-17:50 - Qatar Prince Cup Al-Gharafa SC vs Al-Sadd |
0-3 |
0-5 |
Wed 3, Mar-20:15 - Qatar Prince Cup Al-Sailiya vs Al-Arabi SC |
1-1 |
1-4 |
Wed 3, Mar-18:15 - Republic of Azerbaijan Premier League Neftchi Baku vs Sabah FK Baku |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Standard Sumqayit vs Zira FK |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-22:30 - Romania Cup Petrolul Ploiesti vs Astra Giurgiu |
0-0 |
0-3 |
Wed 3, Mar-19:30 - Romania Cup Universitaea Cluj vs Viitorul Pandurii Targu Jiu |
1-0 |
1-3 |
Wed 3, Mar-13:00 - Russia Cup FC Ufa vs FC Ural Yekaterinburg |
0-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-18:00 - Russia Youth Championship League FC Tambov Youth vs Chertanovo Moscow Youth |
0-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-13:00 - Russia Youth Championship League Zenit St.Petersburg Youth vs CSKA Moscow Youth |
1-2 |
2-4 |
Wed 3, Mar-13:00 - Russia Youth Championship League Akademiya Konoplev Youth vs Rubin Kazan Youth |
2-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-14:00 - Russia Youth Championship League Akhmat Grozny Youth vs Dinamo Moscow Youth |
2-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-14:00 - Russia Youth Championship League FK Khimki Youth vs Lokomotiv Moscow Youth |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Russia Youth Championship League FK Rostov Youth vs Arsenal Tula Youth |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Russia Youth Championship League Spartak Moscow Youth vs Rotor Volgograd Youth |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Russia Youth Championship League FK Krasnodar Youth vs PFC Sochi Youth |
0-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-17:05 - Saudi Arabia Division 1 Al-Hazm vs Al-Draih |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-17:20 - Saudi Arabia Division 1 Ohod Medina vs Arar FC |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:30 - Saudi Arabia Division 1 Al Bukayriyah vs Hajer |
0-1 |
0-2 |
Wed 3, Mar-19:20 - Saudi Arabia Division 1 Al Sahel vs Al-Nahdha |
1-2 |
2-2 |
Wed 3, Mar-19:20 - Saudi Arabia Division 1 Al-Thuqbah vs Najran |
0-1 |
0-2 |
Wed 3, Mar-16:50 - Saudi Arabia Division 1 Al-Shoalah vs Al-Feiha |
0-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-16:50 - Saudi Arabia Division 1 Al-Jeel vs Jeddah |
1-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-17:10 - Saudi Arabia Division 2 Al-Orubah vs Al-Najma |
0-1 |
2-2 |
Wed 3, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2 Wajj vs Al Kholood |
1-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-16:35 - Saudi Arabia Division 2 Al-Trgee vs Al Selmiyah |
3-0 |
3-1 |
Wed 3, Mar-16:40 - Saudi Arabia Division 2 Al-Rawdhah vs Al Dahab |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2 Al-Sharq vs Al-Riyadh |
0-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2 Al-Washm vs Hottain |
3-0 |
3-1 |
Wed 3, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2 Afief vs Al Mojzel |
0-1 |
1-3 |
Wed 3, Mar-22:00 - Scottish Premier League Livingston F.C. vs Glasgow Rangers |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - Scottish Premier League Hamilton Academical FC vs St. Johnstone |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:59 - Senegal Premier League Union Sportive Goree vs ASC Jaraaf |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-19:59 - Senegal Premier League CNEPS Excellence vs Casa Sports Zinguinchor |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga Cukaricki vs FK Metalac Gornji Milanovac |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga FK Vozdovac vs OFK Backa |
0-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga FK Napredak Krusevac vs FK Rad Beograd |
0-1 |
0-2 |
Wed 3, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga Mladost Lucani vs Zlatibor Cajetina |
0-2 |
0-2 |
Wed 3, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga Radnik Surdulica vs Novi Pazar |
1-1 |
4-1 |
Wed 3, Mar-19:05 - Serbia - 1. Liga FK Javor Ivanjica vs Indija |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:05 - Serbia - 1. Liga Spartak Subotica vs Macva Sabac |
1-1 |
3-2 |
Wed 3, Mar-19:05 - Serbia - 1. Liga Proleter Novi Sad vs Radnicki Nis |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-19:05 - Serbia - 1. Liga Backa Topola vs Crvena Zvezda Beograd |
0-0 |
1-3 |
Wed 3, Mar-19:00 - South Africa Premier League Lamontville Golden Arrows vs Baroka FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - South Africa Premier League Chippa United FC vs Cape Town City |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Spanish Ladies League Division 1 Torrelodones Women\'s vs Dinamo Guadalajara Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-19:00 - Spanish Ladies Premier League Real Madrid CF Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-21:30 - Spanish Ladies Premier League Deportivo La Coruna Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-19:00 - Spanish Primera U19 Valladolid(U19) vs Alcorcon(U19) |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 CD Castellon(U19) vs Alboraya(U19) |
0-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 CF Rayo Majadahonda(U19) vs Rayo Vallecano U19 |
2-0 |
3-4 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 Seneca(U19) vs Castilleja CF(U19) |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 Ural CF(U19) vs Calasanz(U19) |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 CD Choco(U19) vs Celta Vigo U19 |
1-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Numancia vs Real Oviedo B |
2-1 |
4-1 |
Wed 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Barakaldo CF vs SD Amorebieta |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Leioa vs Arenas Club de Getxo |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-23:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Yeclano Deportivo vs Lorca Deportiva FC |
1-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Las Palmas Atletico vs Recreativo Huelva |
2-0 |
3-3 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Real Madrid Castilla vs CF Rayo Majadahonda |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico Baleares vs CD Artistico Navalcarnero |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-23:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Pontellas vs CF Alondras |
0-1 |
0-3 |
Wed 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs Sant Jordi |
1-1 |
2-2 |
Wed 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Ibarra vs Tenisca |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Victoria vs CD Atletico Paso |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Zaragoza B vs CF Illueca |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manzanares CF vs La Roda CF |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-22:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs UD Samano |
1-0 |
3-1 |
Wed 3, Mar-22:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Cultural de Durango vs CD Vitoria(SPA) |
|
0-1 |
Wed 3, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Montanesa vs CE Europa |
2-1 |
4-2 |
Wed 3, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Cerdanyola del Valles vs UE Vilassar de Mar |
0-1 |
2-2 |
Wed 3, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Santfeliuenc FC vs UE Castelldefels |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Novelda vs CF Intercity |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Jove Espanol vs Crevillente |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs Atletico Saguntino |
0-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Paterna vs Silla CF |
1-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Trival Valderas vs Villaverde Boetticher CF |
2-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Union Adarve vs Flat Earth |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Mostoles CF vs Leganes B |
0-0 |
0-3 |
Wed 3, Mar-17:45 - Sudanese Premier League Khartoum Al Watani vs Ahli Marawi |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:45 - Sudanese Premier League Ahli Shandi vs Alamal Atbara |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-20:45 - Sudanese Premier League Al Shorta Algadarf vs Hay Al Arab |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-21:30 - Swedish Cup Ostersunds FK vs Akropolis IF |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-23:30 - Swiss Super League Vaduz vs Lausanne Sports |
0-1 |
0-3 |
Wed 3, Mar-23:30 - Swiss Super League Basel vs Young Boys |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-21:15 - Swiss Super League St. Gallen vs Servette |
0-1 |
0-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Thai League 1 Suphanburi FC vs Samut Prakan City |
1-0 |
1-2 |
Wed 3, Mar-15:00 - Thai League 1 Rayong FC vs Ratchaburi Mitr Phol |
0-1 |
0-3 |
Wed 3, Mar-15:30 - Thai League 1 Bangkok United FC vs Nakhon Ratchasima |
1-1 |
2-3 |
Wed 3, Mar-16:00 - Thai League 1 PT Prachuap F.C. vs Port FC |
0-2 |
1-3 |
Wed 3, Mar-14:00 - Thai League 2 Nong Bua Pitchaya vs Chiangmai FC |
1-0 |
4-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Thai League 2 Nakhon Pathom United vs Lampang FC |
0-1 |
2-2 |
Wed 3, Mar-15:00 - Thai League 2 Sisaket FC vs Kasetsart FC |
1-2 |
2-2 |
Wed 3, Mar-15:00 - Thai League 2 Chainat Hornbill FC vs Samut Sakhon |
1-1 |
7-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Thai League 2 JL Chiangmai United FC vs Phrae United FC |
1-0 |
2-2 |
Wed 3, Mar-16:00 - Thai League 2 MOF Customs United vs Ayutthaya United |
2-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-16:00 - Thai League 2 Khonkaen FC vs Uthai Thani Forest |
1-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-16:00 - Thai League 2 Ranong United FC vs Navy FC |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-16:00 - Thai League 2 Udon Thani vs Khonkaen United |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Tunisia Division 1 J.S. Kairouanaise vs Olympique de Beja |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Tunisia Division 1 Etoile Metlaoui vs Etoile du Sahel |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Tunisia Division 1 Rejiche vs Club Africain |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 1928 Bucaspor FK vs Payasspor |
2-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Artvin Hopaspor vs Arnavutkoy Belediyespor |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Nevsehir Belediyespor vs Belediye Derincespor |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Cankaya FK vs Kemerspor 2003 |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kizilcabolukspor vs Diyarbekirspor |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Fatsa Belediyespor vs Edirnespor Genclik |
0-0 |
1-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 1877 Alemdagspor vs Vestel Manisaspor |
1-1 |
2-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Yeilyurt Belediyespor vs Ofspor |
0-3 |
1-3 |
Wed 3, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Cengelkoyspor vs Tokatspor |
2-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Yimpas Yozgatspor vs Iskenderun FK |
0-1 |
0-4 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Nazillispor vs Halide Edip Adivarspor |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Darica Genclerbirligi vs Kutahyaspor |
0-0 |
0-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Tepecikspor vs Ceyhanspor |
1-0 |
4-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Karaman Belediyespor vs Kahta 02 Spor |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Tekirdagspor vs Mardin BB |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Yomraspor vs Fethiyespor |
2-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Osmaniyespor vs Erokspor |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karsiyaka vs Catalcaspor |
2-3 |
3-3 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Batman Petrolspor vs Cizrespor |
1-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Erbaaspor S vs Isparta Davrazspor |
1-0 |
3-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Altindag Belediyespor vs Golcukspor |
1-1 |
3-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Sile Yildizspor vs Elazig Belediyespor |
2-1 |
3-1 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Somaspor vs Arhavispor |
1-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Icel Idmanyurdu Spor vs Yalovaspor |
0-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Turkey Super Lig Sivasspor vs Hatayspor |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Turkey Super Lig Istanbul Basaksehir F.K. vs Konyaspor |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-19:59 - Turkey Super Lig Ankaragucu vs Galatasaray |
1-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-19:59 - Turkey Super Lig Kayserispor vs Rizespor |
0-0 |
2-1 |
Wed 3, Mar-14:30 - Turkey Super Lig BB Erzurumspor vs Fatih Karagumruk |
1-1 |
2-2 |
Wed 3, Mar-22:00 - UEFA Futsal Championship Albania Futsal vs Denmark Futsal |
1-1 |
1-3 |
Wed 3, Mar-22:30 - UEFA Futsal Championship Croatia Futsal vs Ukraine Futsal |
1-2 |
3-2 |
Wed 3, Mar-16:30 - UEFA Futsal Championship Hungary Futsal vs Israel Futsal |
1-2 |
3-7 |
Wed 3, Mar-19:45 - UEFA Women\\\'s Cup FC Barcelona Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Wed 3, Mar-23:00 - UEFA Women\\\'s Cup Chelsea FC Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-20:45 - UEFA Women\\\'s Cup Manchester City Women\'s vs Fiorentina Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup FC Rosengard Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Wed 3, Mar-21:15 - UEFA Women\\\'s Cup Wolfsburg Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-17:00 - Uganda Super League Police FC(UGA) vs Mbarara City |
1-1 |
3-1 |
Wed 3, Mar-17:00 - Uganda Super League Vipers SC vs Bright Stars |
0-0 |
2-0 |
Wed 3, Mar-19:00 - Ukraine Cup Dynamo Kyiv vs Kolos Kovalivka |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-21:00 - Ukraine Cup Dnipro-1 vs PFC Oleksandria |
0-0 |
1-1 |
Wed 3, Mar-21:00 - Ukraine Cup FC Ahrobiznes Volochysk vs FC Shakhtar Donetsk |
0-0 |
0-0 |
Wed 3, Mar-16:00 - Ukraine Cup Veres Rivne vs Zorya |
1-1 |
1-2 |
Wed 3, Mar-00:00 - Uruguay Primera Division CA Progreso vs Deportivo Maldonado |
0-1 |
1-1 |
Wed 3, Mar-00:00 - Wales Premier League Newtown AFC vs Penybont FC |
1-0 |
2-0 |