Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Tue 8, Dec-22:00 - African Youth Championship Qualifiers Niger(U20) vs Burkina Faso(U20) |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-19:00 - African Youth Championship Qualifiers Benin(U20) vs Togo(U20) |
2-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-18:00 - Algeria Division 1 USM Bel Abbes vs MC Alger |
0-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-16:00 - Argentina Women\\\'s Primera A Racing Club Women\'s vs River Plate Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Tue 8, Dec-00:10 - Argentina Women\\\'s Primera A Defensores de Belgrano Women\'s vs CA Platense Women\'s |
2-3 |
2-4 |
Tue 8, Dec-02:10 - Argentine Primera Division San Lorenzo vs Aldosivi |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-02:10 - Argentine Primera Division Argentinos Juniors vs Estudiantes La Plata |
1-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Atletico Rafaela vs Tigre |
0-1 |
3-2 |
Tue 8, Dec-02:15 - Argentinian Primera B - Nacional Ferro Carril Oeste vs Atletico Atlanta |
0-2 |
0-3 |
Tue 8, Dec-14:00 - Armenia Division 2 Lernayin Artsakh vs Ararat Yerevan II |
0-1 |
0-5 |
Tue 8, Dec-14:00 - Armenia Premier League Lori Vanadzor vs Shirak |
1-0 |
3-2 |
Tue 8, Dec-19:00 - Bahrain Division 2 Shabab Manama vs Sitra |
0-3 |
1-3 |
Tue 8, Dec-19:00 - Bahrain Division 2 Al-Ittihad (BHR) vs Al Khaldiya |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-19:00 - Bahrain Division 2 Qalali vs Bahrain SC |
1-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-19:00 - Bahrain Premier League Al-Budaiya vs East Riffa |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-19:59 - Belgian Jupiler League Oud Heverlee Leuven vs Royal Excel Mouscron |
0-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Guabira vs Atletico Palmaflor |
2-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof CD San Jose vs Real Santa Cruz |
2-0 |
4-1 |
Tue 8, Dec-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Jorge Wilstermann vs Aurora |
0-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-23:00 - Brasileiro Serie B Juventude (RS) vs Oeste SP |
1-1 |
2-2 |
Tue 8, Dec-23:30 - Brasileiro Serie B Guarani Futebol Clube vs Operario Ferroviario PR |
3-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-16:30 - Brazil Paranaense Division 2 Sao Francisco PA vs Caete/PA |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Atletico Clube Goianiense vs Goias |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-17:30 - Chile Primera Division Cobresal vs Universidad de Concepcion |
1-0 |
3-1 |
Tue 8, Dec-22:45 - Chile Primera Division Deportes Iquique vs Union Espanola |
0-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-17:00 - Chile Tercera Division Iberia Los Angeles vs Fernandez Vial |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-22:00 - Club Friendly Nautico Youth (PE) vs 費羅維里亞CE Youth |
1-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-22:00 - Club Friendly Globo Youth vs America-RN Youth |
1-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-22:30 - Club Friendly Icasa(CE) vs Crato CE |
2-0 |
|
Tue 8, Dec-01:00 - Club Friendly EC Sao Jose SP Women\'s vs Santos Women\'s |
1-2 |
3-4 |
Tue 8, Dec-04:20 - Club Friendly Auto Esporte Clube PB Women\'s vs Botafogo PB Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Tue 8, Dec-03:00 - Colombia Copa Premier Bogota FC vs Valledupar FC |
1-0 |
1-2 |
Tue 8, Dec-05:00 - Colombia Copa Premier Atletico Huila vs Union Magdalena |
0-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-14:30 - COSAFA Cup U20 Eswatini(U20) vs Botswana(U20) |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-17:30 - COSAFA Cup U20 South Africa(U20) vs Mozambique(U20) |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-17:30 - COSAFA Cup U20 Zimbabwe U20 vs Lesotho(U20) |
3-1 |
4-1 |
Tue 8, Dec-15:00 - Croatia U19 Slaven Koprivnica(U19) vs Hrvatski Dragovoljac(U19) |
3-0 |
5-1 |
Tue 8, Dec-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga FK Baumit Jablonec vs FC Bohemians 1905 |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-19:59 - Denmark Cup B93 Copenhagen vs Aalborg BK |
1-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-22:15 - Ecuador Copa Pilsener A Mushuc Runa vs Orense SC |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England Conference South Division Braintree Town vs Welling United |
0-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England Conference South Division Dulwich Hamlet vs Eastbourne Borough |
2-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England Conference South Division Oxford City vs St Albans City |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Rushden&Diamonds vs Peterborough Sports |
0-3 |
1-5 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy AFC Hornchurch vs Wingate & Finchley |
2-1 |
4-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Carshalton Athletic FC vs Barking |
1-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Weston Super Mare vs Chesham United |
1-2 |
1-3 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Uxbridge vs Cray Wanderers |
1-2 |
1-3 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Aveley vs Hastings United |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Hitchin Town vs Mickleover Sports |
2-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Marlow vs Nuneaton Borough |
0-2 |
1-4 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Thame United vs Bognor Regis Town |
0-3 |
2-5 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Corinthian Casuals vs Walton Casuals |
3-0 |
|
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Leatherhead vs Felixstowe & Walton United |
0-0 |
0-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Margate vs Burgess Hill Town |
0-3 |
|
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Buxton FC vs City of Liverpool |
0-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Nantwich Town vs Workington |
2-0 |
3-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Lowestoft Town vs Cheshunt |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Poole Town vs Willand Rovers |
1-0 |
3-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy North Leigh vs Frome Town |
0-0 |
0-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Biggleswade Town vs Bedford Town |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Coleshill Town vs Matlock Town |
2-1 |
5-2 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy St Neots Town vs Kings Langley |
3-1 |
3-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Haringey Borough vs Bishop\'s Stortford |
0-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England FA Trophy Welwyn Garden City vs Hednesford Town |
2-1 |
3-1 |
Tue 8, Dec-23:00 - England FA Trophy Marske United vs Warrington Town FC |
1-1 |
3-1 |
Tue 8, Dec-23:30 - England FA Trophy Salisbury City vs Bracknell Town |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-23:30 - England FA Trophy Royston Town vs Tamworth |
2-1 |
3-1 |
Tue 8, Dec-23:30 - England FA Trophy Basford United F.C. vs Rushall Olympic |
2-0 |
5-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Milton Keynes Dons vs Norwich City U21 |
1-0 |
6-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Oxford United vs Forest Green Rovers |
0-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Cambridge United vs Gillingham |
0-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Tranmere Rovers vs Manchester City U21 |
1-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Fleetwood Town vs Blackpool |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-21:30 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Hull City vs Crewe Alexandra |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy AFC Wimbledon vs Arsenal U21 |
0-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-22:20 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Oldham Athletic AFC vs Sunderland |
1-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-23:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Shrewsbury Town vs Lincoln City |
1-2 |
1-4 |
Tue 8, Dec-23:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Leyton Orient vs Bristol Rovers |
1-2 |
1-2 |
Tue 8, Dec-23:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Cheltenham Town vs Portsmouth |
0-2 |
0-3 |
Tue 8, Dec-23:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Port Vale vs Wolves U21 |
1-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-23:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Peterborough United vs West Ham United(U21) |
0-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-23:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Accrington Stanley vs Manchester United U21 |
1-1 |
3-2 |
Tue 8, Dec-23:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Exeter City vs Northampton Town |
0-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-23:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Salford City F.C. vs Leicester City(U21) |
1-0 |
3-3 |
Tue 8, Dec-23:00 - England League Two Scunthorpe United vs Colchester United |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-23:00 - England League Two Grimsby Town vs Newport County |
0-2 |
0-2 |
Tue 8, Dec-23:45 - England The Championship Huddersfield Town vs Sheffield Wed |
2-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England The Championship Coventry vs Luton Town |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England The Championship Swansea City vs AFC Bournemouth |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England The Championship Stoke City vs Cardiff City |
1-0 |
1-2 |
Tue 8, Dec-23:45 - England The Championship Watford vs Rotherham United |
2-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - England The Championship Millwall vs Queens Park Rangers |
0-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-18:00 - England U23 Premier League 2 Barnsley(U23) vs Crewe Alexandra U23 |
0-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-17:00 - England Youth FA Cup Swansea City(U18) vs Queens Park Rangers U18 |
1-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-22:00 - England Youth FA Cup Carlisle U18 vs Blackburn Rovers U18 |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-00:00 - English Premier League Brighton & Hove Albion vs Southampton |
1-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-21:30 - Futsal Italian Serie A Came Dosson Futsal vs Lido Di Ostiav Meta Futsal |
1-2 |
6-6 |
Tue 8, Dec-19:00 - Futsal Italian Serie A Signor Prestito CMB Futsal vs Feldi Eboli Futsal |
2-3 |
4-5 |
Tue 8, Dec-23:00 - Futsal Italian Serie A Acqua e Sapone C5 Futsal vs CDM Genova Futsal |
2-1 |
6-2 |
Tue 8, Dec-23:00 - Futsal Italian Serie A Sandro Abate Avellino Futsal vs Petrarca Padova Futsal |
1-0 |
2-2 |
Tue 8, Dec-22:00 - German 3. Liga SV Meppen vs SV Waldhof Mannheim |
2-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-00:00 - Holland Jupiler League SBV Excelsior vs Volendam |
2-2 |
2-3 |
Tue 8, Dec-18:00 - India Super League Bengaluru vs Northeast United |
1-1 |
2-2 |
Tue 8, Dec-15:00 - Iraqi League Al Najaf vs Erbil SC |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Iraqi League Al-Hudod vs Zakho |
0-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-15:00 - Iraqi League Al Simawa vs Al Shorta |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-15:00 - Iraqi League Naft Misan vs Al Karkh |
0-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-17:15 - Iraqi League Naft Al Junoob vs Al Zawraa |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-19:30 - Iraqi League Al Quwa Al Jawiya vs Al Qasim Sport Club |
1-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-19:00 - Israel Leumit League Hapoel Raanana vs Kafr Qasim |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-19:00 - Israel Premier League Hapoel Bnei Sakhnin FC vs Maccabi Haifa |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-15:00 - Israel State League Ihud Bnei Mejdel Al Krum vs Moadon Sport Tira |
0-1 |
0-4 |
Tue 8, Dec-15:00 - Israel State League Daburiyya Osama vs Maccabi Bnei Raina |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-16:00 - Israel State League Ironi Kuseife vs Hapoel Marmorek Irony Rehovot |
0-0 |
0-1 |
Tue 8, Dec-18:00 - Italian Serie B Cremonese vs Brescia |
1-1 |
2-2 |
Tue 8, Dec-19:59 - Italian Serie B Pisa vs Ascoli |
0-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-00:00 - Italian Serie B Pordenone Calcio SSD vs Empoli |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-00:00 - Italy C1C Casertana F.C. vs S.S. Monopoli 1966 |
2-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-16:00 - Jordan Divison 1 Kufer Soom vs That Ras |
0-2 |
1-4 |
Tue 8, Dec-16:00 - Jordan Divison 1 Sama Al Sarhan vs Moghayer Al Sarhan |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-17:00 - Kuwait Premier League Al Fahaheel SC vs Burgan SC |
1-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-19:30 - Kuwait Premier League Al-Qadsia SC vs Al-Nasar |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-19:30 - Kuwait Premier League Al-Shabab(KUW) vs Yarmouk |
0-3 |
2-5 |
Tue 8, Dec-16:15 - Lebanese League Nejmeh Club vs Tadamon Sour |
1-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-16:15 - Lebanese League Al-Ansar(LIB) vs Salam Zgharta |
2-0 |
6-0 |
Tue 8, Dec-16:15 - Lebanese League Trables Sports Club vs Al Akhaahli Alay |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-16:15 - Lebanese League Shabab Al Ghazieh vs Al Safa Beirut |
0-0 |
0-1 |
Tue 8, Dec-18:05 - Lebanese League Al-Ahed vs Shabab Al-Sahel |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-17:00 - Malta Premier League Sliema Wanderers FC vs Hamrun Spartans |
0-1 |
0-2 |
Tue 8, Dec-17:00 - Malta Premier League Sirens vs Santa Lucia |
0-0 |
0-2 |
Tue 8, Dec-21:15 - Malta Premier League Zejtun Corinthians vs Lija Athletic |
0-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-21:15 - Malta Premier League Gzira United vs Hibernians FC |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-18:30 - Malta Women\\\'s 1st league Mosta FC Women\'s vs Mgarr United FC Women\'s |
0-5 |
1-9 |
Tue 8, Dec-18:30 - Malta Women\\\'s 1st league Kirkop United Women\'s vs Mtarfa Women\'s |
3-3 |
5-3 |
Tue 8, Dec-05:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Tigres UANL Women\'s vs Queretaro FC Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-07:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division CF Monterrey Women\'s vs Club America Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Tue 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2 Wydad Fes vs Olympique Club de Khouribga |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2 TAS de Casablanca vs Chabab Atlas Khenifra |
2-2 |
3-3 |
Tue 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2 Stade Marocain du Rabat vs Chabab Ben Guerir |
2-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-20:30 - Morocco Super League Forces Armee Royales Rabat vs Moghreb Tetouan |
1-1 |
2-3 |
Tue 8, Dec-18:30 - Morocco Super League Renaissance Sportive de Berkane vs Maghreb Fez |
0-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-22:30 - Morocco Super League SCCM Chabab Mohamedia vs Renaissance Zmamra |
1-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-23:00 - National League Hartlepool United FC vs Kings Lynn |
1-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-23:00 - National League Sutton United vs Chesterfield |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League Torquay United vs Maidenhead United |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League Notts County vs Boreham Wood F.C. |
0-0 |
0-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League Barnet F.C. vs Stockport County |
0-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League Aldershot Town vs Halifax Town |
1-0 |
1-3 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League Bromley vs Yeovil Town |
0-2 |
1-2 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League Weymouth vs Dagenham and Redbridge |
1-2 |
2-3 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League North Chester FC vs Hereford |
1-2 |
5-3 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League North York City vs Kettering Town |
2-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League North Blyth Spartans vs Boston United |
0-0 |
0-1 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League North Brackley Town vs Spennymoor Town |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - National League North Chorley vs Guiseley |
1-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - Northern Ireland Premier League Dungannon Swifts vs Portadown FC |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol San Francisco FC vs Costa Del Este FC |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CD Arabe Unido vs Union Deportivo Universitario |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Sporting San Miguelito vs CA Independiente La Chorrera |
0-1 |
0-2 |
Tue 8, Dec-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Plaza Amador vs Alianza FC (PAN) |
1-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Club Atletico Chiriqui vs Tauro FC |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-03:00 - Paraguayan Primera Division FC Nacional Asuncion vs Cerro Porteno |
2-2 |
4-3 |
Tue 8, Dec-01:45 - Peru Segunda Division Santos Ica (PER) vs Union Huaral |
3-2 |
3-3 |
Tue 8, Dec-04:15 - Peru Segunda Division Deportivo Union Comercio vs Alianza Atletico |
0-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 GD Estoril-Praia(U23) vs Cova Piedade(U23) |
0-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-00:15 - Portugal Primera Liga Farense vs Maritimo |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-20:45 - Qatar League Al-Wakra vs Al-Sadd |
0-2 |
1-4 |
Tue 8, Dec-20:45 - Qatar League Al-Arabi SC vs Al Rayyan |
1-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-18:30 - Qatar League Al Duhail SC vs Al-Sailiya |
0-2 |
1-2 |
Tue 8, Dec-18:45 - Romania - Liga 2 Universitaea Cluj vs Dunarea Calarasi |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-16:05 - Saudi Arabia Division 1 Al-Draih vs Al-Jabalain |
0-0 |
0-1 |
Tue 8, Dec-16:05 - Saudi Arabia Division 1 Al-Kawkab vs Al-Jeel |
0-2 |
1-2 |
Tue 8, Dec-16:15 - Saudi Arabia Division 1 Al-Hazm vs Al-Adalh |
0-1 |
1-4 |
Tue 8, Dec-01:00 - Serie D - Brazil Rio Branco (AC) vs Altos/PI |
0-2 |
0-2 |
Tue 8, Dec-17:30 - South Africa First League Cape Town Spurs vs Jomo Cosmos |
1-0 |
1-2 |
Tue 8, Dec-13:00 - South Australian Super League Reserves White City Woodville Reserve vs West Torrens Birkalla Reserve |
0-1 |
1-3 |
Tue 8, Dec-13:00 - South Australian Super League Reserves Adelaide United FC Reserve vs Adelaide Raiders SC Reserve |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-00:00 - Spanish Primera Division Eibar vs Valencia CF |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Primera U19 Racing de Ferrol(U19) vs Celta Vigo U19 |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Primera U19 CD Tudelano(U19) vs CD Numancia De Soria(U19) |
0-1 |
0-5 |
Tue 8, Dec-00:00 - Spanish Segunda Division Mallorca vs CD Castellon |
2-0 |
3-1 |
Tue 8, Dec-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 L\'Hospitalet vs UE Olot |
2-0 |
3-1 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Llanes vs EI San Martin |
1-2 |
2-2 |
Tue 8, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs Real Aviles |
1-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Club Siero vs CD Colunga |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs Urraca CF |
1-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Gijon Industrial vs SD Lenense |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs Real Titanico DE Laviana |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs CD Praviano |
2-0 |
4-0 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Llanera vs Vallobin |
1-0 |
|
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Deportivo La Coruna B vs AG Estudiantil |
0-1 |
3-1 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Polvorin vs Silva SD |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs UD Somozas |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Pontellas vs Arenteiro |
0-1 |
1-3 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Rapido de Bouzas vs Ribadumia CF |
0-1 |
0-2 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs UD Atios |
0-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD As Pontes vs Viveiro CF |
0-1 |
1-3 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs Paiosaco |
1-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Bergantinos CF vs SD Fisterra |
1-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs CD Estradense |
1-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Barco vs Ourense |
0-2 |
|
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Ourense vs CD Choco |
1-1 |
|
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs Castilleja CF |
0-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs CD Utrera |
1-0 |
|
Tue 8, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Cabecense vs Atletico Antoniano |
1-1 |
|
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Rota vs UB Lebrijana |
1-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia SFC Minerva vs CD Plus Ultra |
0-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Extremadura B vs EMD Aceuchal |
1-2 |
2-2 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Cacereno vs Jerez Industrial CF |
2-1 |
4-1 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UP Plasencia vs CP Chinato |
1-0 |
4-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Fuente de Cantos vs CF Trujillo |
0-0 |
0-2 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs CD Azuaga |
1-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Llerenense vs Arroyo Club Polideportivo |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Miajadas vs Olivenza |
0-0 |
1-4 |
Tue 8, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Campanario vs AD Lobon |
1-1 |
|
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Valdivia vs CD Calamonte |
0-0 |
1-3 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs UD Montijo |
1-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Corellano vs UCD Burlades |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cortes vs FC Bidezarra |
0-0 |
2-1 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pena Sport vs CD Ardoi |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UDC Txantrea vs CD Huarte |
0-3 |
|
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD River Ega vs AD San Juan |
0-1 |
|
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Lourdes vs CA Cirbonero |
1-1 |
|
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Beti Kozkor KE vs Valle de Egues |
0-1 |
2-1 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Murchante vs CD Baztan |
1-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Beti Onak vs CD Subiza |
1-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Pena Azagresa vs CD Cantolagua |
1-0 |
|
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs CD Sarinena |
0-1 |
1-4 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs CD Binefar |
1-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs CD Robres |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Illescas vs CD Madridejos |
1-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Guadalajara vs CD Azuqueca |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Roda CF vs UD Almansa |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manzanares CF vs Quintanar Del Rey |
3-2 |
|
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs Almagro CF |
2-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Solana vs Atletico Ibanes |
1-1 |
|
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Huracan de Balazote vs Albacete B |
0-2 |
0-3 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Villacanas vs Tarancon |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Marchamalo vs UB Conquense |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Toledo vs CD Pedroneras |
2-0 |
|
Tue 8, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Revilla vs Racing Santander B |
1-0 |
2-2 |
Tue 8, Dec-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Castro vs SD Torina |
1-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs Solares Medio Cudeyo |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Rinconeda Polanco vs AD Siete Villas |
1-1 |
|
Tue 8, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Cayon vs UD Samano |
0-0 |
2-0 |
Tue 8, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Barreda Balompie vs Selaya FC |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Tropezon vs U.M. Escobedo |
1-0 |
|
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CF Vimenor vs Gimnastica Torrelavega |
0-1 |
2-2 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Bezana vs SD Textil Escudo |
0-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs Ribamontan Al Mar CF |
5-1 |
|
Tue 8, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Real Sociedad C vs JD Somorrostro |
5-2 |
|
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Silla CF vs UD Paterna |
0-0 |
1-1 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Becerril vs Atletico Bembibre |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD La Virgen Del Camino vs CD Penaranda DE Bracamonte |
1-1 |
|
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD La Granja vs Arandina |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cebrerena vs Numancia B |
0-0 |
1-3 |
Tue 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SD Almazan vs Real Burgos |
1-0 |
3-0 |
Tue 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Melilla CD vs CD Estepona |
0-1 |
0-1 |
Tue 8, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico de Porcuna vs Poli Almeria |
1-2 |
|
Tue 8, Dec-22:00 - Switzerland Challenge League Chiasso vs FC Aarau |
0-0 |
0-2 |
Tue 8, Dec-23:00 - Switzerland Challenge League FC Wil 1900 vs Winterthur |
0-0 |
1-0 |
Tue 8, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A Bandirmaspor vs Bursaspor |
0-1 |
1-2 |
Tue 8, Dec-17:00 - Turkey 2 Ligi A Eskisehirspor vs Tuzlaspor Kulubu |
0-0 |
0-2 |
Tue 8, Dec-19:59 - Turkey 2 Ligi A Samsunspor vs Menemen Belediye Spor |
1-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Afjet Afyonspor vs 24 Erzincanspor |
0-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-21:55 - UEFA Champions League Zenit St.Petersburg vs Borussia Dortmund |
1-0 |
1-2 |
Tue 8, Dec-21:55 - UEFA Champions League Lazio vs Club Brugge |
2-1 |
2-2 |
Tue 8, Dec-16:00 - UEFA Futsal Championship Spain Futsal vs Latvia Futsal |
3-0 |
7-0 |
Tue 8, Dec-21:05 - UEFA Futsal Championship Israel Futsal vs Belarus Futsal |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-22:00 - UEFA Futsal Championship Slovenia Futsal vs Switzerland Futsal |
5-0 |
12-1 |
Tue 8, Dec-22:00 - UEFA Futsal Championship France Futsal vs Georgia Futsal |
4-3 |
4-4 |
Tue 8, Dec-17:00 - Uganda Super League Wakiso Giants vs Kyetume FC |
2-2 |
2-2 |
Tue 8, Dec-17:00 - Uganda Super League Kampala City Council(KCCA) vs Onduparaka FC |
5-0 |
8-0 |
Tue 8, Dec-17:00 - Uganda Super League Busoga United vs Bidco Bul Fc |
0-1 |
1-3 |
Tue 8, Dec-17:00 - Uganda Super League MYDA vs Police FC(UGA) |
1-2 |
1-3 |
Tue 8, Dec-17:15 - Uganda Super League URA Kampala vs Bright Stars |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-23:00 - Uruguay Reserves League CA River Plate Reserve vs Plaza Colonia Reserve |
0-3 |
0-3 |
Tue 8, Dec-23:00 - Uruguay Reserves League Boston River Reserve vs Nacional De Football Reserves |
0-4 |
0-5 |
Tue 8, Dec-23:00 - Uruguay Reserves League Deportivo Maldonado Reserve vs Danubio Reserve |
1-0 |
2-2 |
Tue 8, Dec-06:55 - USA Major League Soccer Seattle Sounders vs Minnesota United FC |
0-1 |
3-2 |
Tue 8, Dec-12:00 - Uzbekistan Cup Kuruvchi Kokand Qoqon vs Termez Surkhon |
0-0 |
4-0 |
Tue 8, Dec-13:00 - Uzbekistan Cup Mashal Muborak vs Shortan Guzar |
0-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-13:00 - Uzbekistan Cup Lokomotiv Tashkent vs FC AGMK |
0-1 |
0-3 |
Tue 8, Dec-15:00 - Uzbekistan Cup Pakhtakor Tashkent vs Sogdiana Jizzakh |
4-0 |
8-1 |
Tue 8, Dec-06:05 - Venezuela Primera Division Zamora FC Barinas vs Metropolitanos FC |
0-1 |
1-1 |
Tue 8, Dec-17:00 - Venezuela Primera Division Aragua FC vs Caracas FC |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-17:00 - Venezuela Segunda Division Llaneros De Guanare vs Hermanos Colmenares |
1-0 |
1-2 |
Tue 8, Dec-19:59 - Venezuela Segunda Division Urena SC vs Universidad Central Venezuela |
0-0 |
0-0 |
Tue 8, Dec-23:45 - Wales Premier League Cefn Druids vs Caernarfon |
0-2 |
1-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.