Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 5, Dec-19:00 - African Youth Championship Qualifiers Benin(U20) vs Niger(U20) |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - African Youth Championship Qualifiers Togo(U20) vs Burkina Faso(U20) |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:45 - Albania Super league Vllaznia Shkoder vs KS Bylis |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-16:45 - Albania Super league Skenderbeu Korce vs KF Laci |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:45 - Albania Super league Teuta Durres vs Kastrioti Kruje |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:45 - Albania Super league FK Kukesi vs Apolonia Fier |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Algeria Division 1 ASO Chlef vs WA Tlemcen |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Algeria Division 1 US Biskra vs NA Hussein Dey |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Algeria Division 1 JS Saoura vs USM Alger |
1-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-18:00 - Algeria Division 1 ES Setif vs RC Relizane |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-13:00 - Algeria U21 ASO Chlef(U21) vs WA Tlemcen(U21) |
1-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-13:00 - Algeria U21 JS Saoura(U21) vs USM Alger(U21) |
3-2 |
|
Sat 5, Dec-13:00 - Algeria U21 US Biskra(U21) vs NA Hussein Dey(U21) |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-13:30 - Algeria U21 ES Setif(U21) vs RC Relizane(U21) |
1-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-04:10 - Argentina Prim B Metropolitana Almirante Brown vs Tristan Suarez |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana San Telmo vs Deportivo Armenio |
0-2 |
0-2 |
Sat 5, Dec-00:10 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Paraguayo vs CA Lugano |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-00:10 - Argentina Prim D Metropolitana Centro Espanol vs CDyS Juventud Unida |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-00:10 - Argentina Prim D Metropolitana Puerto Nuevo vs Central Ballester |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-01:10 - Argentina Torneo Federal A Estudiantes de San Luis vs Sportivo Penarol |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-02:30 - Argentina Torneo Federal A Sarmiento Resistencia vs Central Norte Salta |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-03:30 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Las Parejas vs Defensores Pronunciamiento |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-00:10 - Argentina Torneo Federal A Olimpo vs Sansinena |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-00:10 - Argentina Torneo Federal A Deportivo Madryn vs Huracan Las Heras |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-00:10 - Argentina Torneo Federal A Defensores Belgrano Villa Ramallo vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu |
0-2 |
0-3 |
Sat 5, Dec-00:10 - Argentina Torneo Federal A Circulo Deportivo vs Sol de Mayo |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-02:20 - Argentine Primera Division CA Central Cordoba SDE vs Colon |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-04:30 - Argentine Primera Division CA Banfield vs Rosario Central |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-02:15 - Argentinian Primera B - Nacional Instituto Cordoba vs Almagro |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-14:00 - Armenia Division 2 Pyunik B vs Noravank |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-14:00 - Armenia Division 2 Ararat Yerevan II vs West Armenia |
0-1 |
1-4 |
Sat 5, Dec-14:00 - Armenia Division 2 Alashkert B Martuni vs Lernayin Artsakh |
1-2 |
2-3 |
Sat 5, Dec-14:00 - Armenia Premier League FK Van Charentsavan vs FC Noah |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-23:25 - Austria Erste Division FC Liefering vs SK Vorwarts Steyr |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - Austria Erste Division FC Dornbirn vs Austria Wien Amateure |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Austria Erste Division SV Horn vs Floridsdorfer AC |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga FC Trenkwalder Admira vs Red Bull Salzburg |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga Austria Wien vs Sturm Graz |
0-1 |
0-4 |
Sat 5, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs St.Polten |
0-1 |
0-4 |
Sat 5, Dec-19:45 - Belarus Cup BATE Borisov vs Dinamo Brest |
2-1 |
4-2 |
Sat 5, Dec-14:00 - Belarus Pershaya Liga FC Molodechno vs Khimik Svetlogorsk |
0-2 |
0-4 |
Sat 5, Dec-23:45 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs St.-Truidense VV |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:15 - Belgian Jupiler League Red Star Waasland-Beveren vs Royal Excel Mouscron |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-21:30 - Belgian Jupiler League Oud Heverlee Leuven vs Cercle Brugge |
1-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-23:45 - Belgium - 2e Klasse St. Gilloise vs Lierse Kempenzonen |
2-0 |
5-0 |
Sat 5, Dec-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Guabira vs Jorge Wilstermann |
1-1 |
1-3 |
Sat 5, Dec-00:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Bolivar vs CD San Jose |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Bosnia Premijer Liga FK Velez Mostar vs Olimpik Sarajevo |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-18:00 - Bosnia Premijer Liga Radnik Bijeljina vs FK Tuzla City |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Avai FC/SC U23 vs Gremio (RS)(U23) |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Corinthians Paulista (SP)(U23) vs Bragantino(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Ceara(U23) vs Vila Nova GO(U23) |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Fluminense(U23) vs Juventude RS(U23) |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-23:00 - Brasileiro Serie B Juventude (RS) vs Chapecoense SC |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-02:15 - Brasileiro Serie B Vitoria Salvador BA vs Confianca (SE) |
1-1 |
2-3 |
Sat 5, Dec-04:30 - Brasileiro Serie B Ponte Preta vs Parana |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Ferroviaria SP Youth vs Portuguesa Youth |
0-1 |
4-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Fluminense RJ Youth vs Juventude (RS) Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Gremio Osasco Audax Youth vs Linense Youth |
0-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - Brazil Carioca 2 Duque de Caxias vs Nova Iguacu |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Brazil Carioca 2 Sampaio Correa (RJ) vs Marica RJ |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG FC Hebar Pazardzhik vs Litex Lovech |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG Yantra Gabrovo vs FC Dobrudzha |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG Sportist Svoge vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa |
1-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-14:00 - Bulgaria B PFG FC Sozopol vs Lokomotiv Sofia |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-16:15 - Bulgaria Premier CSKA 1948 Sofia vs Beroe |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-18:30 - Bulgaria Premier Levski Sofia vs Arda Kardzhali |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - Burundi Ligue A Royal de Muramvya vs Vital\'O |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-17:00 - CAF Champions League Gor Mahia vs APR FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - CAF Champions League FC Platinum vs Costa do Sol Maputo |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - CAF Champions League Nkana FC vs Bantu FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - CAF Champions League Mekelle 70 Enderta vs Alahly Benghazi |
0-3 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - CAF Champions League Stade Malien de Bamako vs Ashanti Golden Boys |
3-0 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - CAF Champions League Petro Atletico de Luanda vs Akonangui |
1-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-18:00 - CAF Champions League Club Sportif Sfaxien vs Mlandege |
0-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-18:15 - CAF Champions League Simba vs Plateau United |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-18:15 - CAF Champions League Mogadishu City vs SONIDEP |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-18:30 - CAF Champions League Bouenguidi vs Forest Rangers |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - CAF Champions League Kaizer Chiefs FC vs PWD de Bamenda |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-23:00 - CAF Confederation Cup TAS de Casablanca vs GAMTEL |
3-0 |
|
Sat 5, Dec-19:00 - CAF Confederation Cup Kano Pillars vs ASC Jaraaf |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup KVZ FC vs Alamal Atbara |
0-2 |
0-3 |
Sat 5, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup NAPSA Stars vs Ngazi Sport |
2-1 |
4-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - CAF Confederation Cup Bloemfontein Celtic vs Maniema Union |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-18:30 - CAF Confederation Cup US Gendarmerie Nationale vs Yeelen Olympique |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - CAF Confederation Cup Salitas FC vs Ashanti Gold |
2-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-02:15 - Chile Primera B Union San Felipe vs CSyD Barnechea |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Chile Primera B Puerto Montt vs San Luis Quillota |
1-0 |
5-0 |
Sat 5, Dec-00:00 - Chile Primera Division La Serena vs Deportes Iquique |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-15:35 - Chinese FA Cup Jiangsu Suning FC vs Tianjin Teda |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-11:00 - Chinese Football League Divison 2 BeiJing Tech vs Wuhan Three Towns FC |
1-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Zibo Cuju F.C. vs Nanjing Fengfan |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Club Friendly Cruzeiro MG Women\'s vs America Mineiro Women\'s |
2-0 |
7-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Club Friendly Retro/PE Youth vs Santa Cruz PE Youth |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Club Friendly Uniao 1º Dezembro vs SCU Torreense |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Club Friendly Haringey Borough vs Hendon |
1-0 |
5-3 |
Sat 5, Dec-00:30 - Club Friendly Sportivo Desamparados vs Club Cipolletti |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-14:00 - Club Friendly Juventude de Evora vs Lusitano Evora |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-04:40 - Colombia Copa Mustang Patriotas FC vs Millonarios |
1-1 |
2-3 |
Sat 5, Dec-18:00 - Croatia - 1. Division NK Osijek vs NK Varteks Varazdin |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division Hrvatski Dragovoljac vs NK Dubrava Tim Kabel |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division NK Opatija vs Dinamo Zagreb B |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division Kustosija vs Bijelo Brdo |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division NK Croatia Zmijavci vs NK Orijent Rijeka |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division NK Junak vs Rudes |
0-2 |
0-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Croatia U19 Dinamo Zagreb (U19) vs Rudes U19 |
4-0 |
4-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Croatia U19 Hajduk Split (U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19 |
1-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - Croatia U19 NK Rijeka (U19) vs Varteks Varazdin U19 |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-20:30 - Cyprus 1 Division AEK Larnaca vs Olympiakos Nicosia FC |
2-0 |
4-0 |
Sat 5, Dec-18:00 - Cyprus 1 Division AEL Limassol vs Ethnikos Achnas |
4-0 |
5-0 |
Sat 5, Dec-16:30 - Czech Republic 2. Liga Viktoria Zizkov vs Vysocina Jihlava |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:30 - Czech Republic 2. Liga Hradec Kralove vs SK Slovan Varnsdorf |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-16:30 - Czech Republic 2. Liga Chrudim vs FC Sellier & Bellot Vlasim |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-16:30 - Czech Republic 2. Liga Prostejov vs Fotbal Trinec |
1-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-16:40 - Czech Republic 2. Liga FK Slavoj Vysehrad vs Blansko |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-14:00 - Czech Republic 2. Liga Usti nad Labem vs Lisen |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs FK Pribram |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Opava vs Banik Ostrava |
0-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Bohemians 1905 vs Pardubice |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs MFK Karvina |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Danish SAS Ligaen Vejle vs Midtjylland |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - Denmark - 1. Division Fremad Amager vs Viborg |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Denmark Youth U17 Esbjerg FB(U17) vs Vejle(U17) |
2-0 |
5-2 |
Sat 5, Dec-17:30 - Denmark Youth U17 Lyngby(U17) vs Sonderjyske(U17) |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - Denmark Youth U17 Odense BK (U17) vs Randers FC(U17) |
0-3 |
2-4 |
Sat 5, Dec-18:30 - Denmark Youth U17 Nordsjaelland (U17) vs Aarhus AGF(U17) |
2-0 |
4-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Denmark Youth U19 Randers FC(U19) vs Sonderjyske(U19) |
2-1 |
|
Sat 5, Dec-15:30 - Denmark Youth U19 Odense BK U19 vs FC Kobenhavn(U19) |
0-2 |
2-4 |
Sat 5, Dec-16:00 - Denmark Youth U19 Midtjylland(U19) vs Nordsjaelland (U19) |
1-2 |
4-2 |
Sat 5, Dec-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A Olmedo Riobamba vs Tecnico Universitario |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A Deportivo Cuenca vs Mushuc Runa |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Egypt Cup Tala\'ea El Gaish vs Al Ahly SC |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England Conference South Division Eastbourne Borough vs Dartford |
1-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England Conference South Division Havant & Waterlooville FC vs Chelmsford City |
1-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England Conference South Division Chippenham Town vs Slough Town |
0-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England Conference South Division Hampton & Richmond vs St Albans City |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England Conference South Division Hungerford Town vs Dulwich Hamlet |
0-1 |
0-3 |
Sat 5, Dec-19:00 - England Conference South Division Dorking Wanderers vs Bath City |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England FA Trophy Swindon Supermarine vs Dorchester Town |
1-0 |
3-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England FA Trophy Evesham United vs Bideford AFC |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England FA Trophy Moneyfields vs Truro City |
1-1 |
1-5 |
Sat 5, Dec-16:30 - England FA Women Super League Aston Villa Women\'s vs Manchester United Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Sunderland vs Wigan Athletic |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Shrewsbury Town vs Charlton Athletic |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Oxford United vs Hull City |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Rochdale vs Lincoln City |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Plymouth Argyle vs Ipswich |
1-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Portsmouth vs Peterborough United |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Northampton Town vs Doncaster Rovers |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Accrington Stanley vs Milton Keynes Dons |
1-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Burton Albion FC vs Crewe Alexandra |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One AFC Wimbledon vs Bristol Rovers |
2-3 |
2-4 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League One Fleetwood Town vs Blackpool |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - England League One Gillingham vs Swindon |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Mansfield Town vs Crawley Town |
1-0 |
3-3 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Cambridge United vs Oldham Athletic AFC |
0-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Bolton Wanderers vs Port Vale |
1-3 |
3-6 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Bradford City AFC vs Carlisle |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Cheltenham Town vs Exeter City |
3-1 |
5-3 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Tranmere Rovers vs Walsall |
1-1 |
1-3 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Stevenage FC vs Southend United |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Barrow vs Salford City F.C. |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Newport County vs Morecambe |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England League Two Harrogate Town vs Forest Green Rovers |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - England League Two Scunthorpe United vs Leyton Orient |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-21:30 - England League Two Colchester United vs Grimsby Town |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Stoke City vs Middlesbrough |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Watford vs Cardiff City |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Preston North End vs Wycombe Wanderers |
1-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Norwich City vs Sheffield Wed |
0-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Millwall vs Derby County |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Huddersfield Town vs Queens Park Rangers |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Coventry vs Rotherham United |
2-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Brentford vs Blackburn Rovers |
1-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Bristol City vs Birmingham |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - England The Championship Swansea City vs Luton Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-16:30 - England The Championship Reading vs Nottingham Forest |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - England Youth FA Cup Southampton U18 vs Coventry U18 |
3-0 |
|
Sat 5, Dec-19:00 - English Premier League Manchester City vs Fulham |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-21:30 - English Premier League West Ham United vs Manchester United |
1-0 |
1-3 |
Sat 5, Dec-16:30 - English Premier League Burnley vs Everton |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Estonia Esi Liiga Parnu JK vs Tabasalu Charma |
3-1 |
5-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Estonia Esi Liiga B Voru FC Helios vs FC Tallinn |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Faroe Islands Cup Vikingur Gota vs HB Torshavn |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-18:00 - France Ligue 2 ESTAC Troyes vs Paris FC |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - France Ligue 2 Toulouse vs Guingamp |
0-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-22:00 - France Ligue 2 FC Sochaux-Montbeliard vs Nancy |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - France Ligue 2 AJ Auxerre vs Chamois Niortais |
2-0 |
6-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - France Ligue 2 Caen vs Grenoble Foot 38 |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - France Ligue 2 Clermont Foot vs Pau FC |
1-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - France Ligue 2 Rodez AF vs Amiens SC |
1-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-22:00 - France Ligue 2 USL Dunkerque vs LB Chateauroux |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - France Ligue 2 FC Chambly vs Valenciennes FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-17:30 - French Feminines D1 Montpellier HSC Women\'s vs Issy FF Women\'s |
0-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - French Feminines D1 Dijon Women\'s vs Stade de Reims Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-17:30 - French Feminines D1 Guingamp Women\'s vs Fleury 91 Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - French Feminines D1 Bordeaux Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - French Feminines D1 Le Havre Women\'s vs Lyonnais Women\'s |
1-3 |
1-3 |
Sat 5, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Rennes FC vs RC Lens |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-00:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nimes vs Marseille |
0-0 |
0-2 |
Sat 5, Dec-00:00 - Futsal Spain Division De Honor Peniscola RehabMedic Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal |
2-1 |
3-4 |
Sat 5, Dec-14:00 - Georgia Primera Division Torpedo Kutaisi vs Dinamo Batumi |
1-2 |
1-2 |
Sat 5, Dec-14:00 - Georgia Primera Division Dinamo Tbilisi vs Samtredia |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - German 3. Liga FC Kaiserslautern vs MSV Duisburg |
0-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - German 3. Liga Dynamo Dresden vs KFC Uerdingen 05 |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - German 3. Liga FC Ingolstadt 04 vs VfB Lubeck |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - German 3. Liga Viktoria Koln vs Munchen 1860 |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - German 3. Liga SV Waldhof Mannheim vs Saarbrucken |
1-1 |
4-1 |
Sat 5, Dec-21:30 - German Bundesliga Bayern Munich vs RB Leipzig |
2-2 |
3-3 |
Sat 5, Dec-18:30 - German Bundesliga 1. FC Koln vs VfL Wolfsburg |
2-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-18:30 - German Bundesliga SC Freiburg vs Monchengladbach |
1-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-18:30 - German Bundesliga Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-18:30 - German Bundesliga Arminia Bielefeld vs 1.FSV Mainz 05 |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - German Bundesliga 2 Hamburger vs Hannover 96 |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - German Bundesliga 2 Greuther Furth vs 1. FC Heidenheim 1846 |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - German Bundesliga 2 VfL Osnabruck vs Karlsruher SC |
1-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - German Bundesliga 2 Eintracht Braunschweig vs St. Pauli |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West Rot Weiss Ahlen vs Bergisch Gladbach 09 |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West RW Essen vs Koln Am. |
2-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West Preuben Munster vs Monchengladbach AM. |
1-2 |
1-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West Dortmund(Am) vs SV Straelen |
1-0 |
5-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West Bonner SC vs Wuppertaler SV |
2-0 |
3-3 |
Sat 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West SC Wiedenbruck vs TSV Alemannia Aachen |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West SV Lippstadt vs SV Rodinghausen |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Germany Woman\\\'s Cup SV Weinberg Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
1-2 |
1-9 |
Sat 5, Dec-19:00 - Ghana Premier League Berekum Chelsea vs Liberty Professionals |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Ghana Premier League Dreams FC(GHA) vs Legon Cities |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Ghana Premier League Techiman Eleven Wonders vs WAFA |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Gibraltar Premier Divisio Boca Juniors(GIB) vs Mons Calpe SC |
0-3 |
|
Sat 5, Dec-21:30 - Gibraltar Premier Divisio College 1975 vs Glacis United |
1-5 |
|
Sat 5, Dec-19:15 - Greece Super League 1 Atromitos Athens vs Aris Salonica |
1-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-21:30 - Greece Super League 1 Olympiakos Piraeus vs Volos NPS |
1-1 |
4-1 |
Sat 5, Dec-23:05 - Guatemala Liga Nacional CD Puerto de Iztapa vs Deportivo Achuapa |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs CSyD Sacachispas |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-23:00 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs FC Twente Enschede |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:30 - Holland Eredivisie RKC Waalwijk vs VVV-Venlo |
1-1 |
3-2 |
Sat 5, Dec-21:45 - Holland Eredivisie Fortuna Sittard vs Willem II |
3-0 |
3-2 |
Sat 5, Dec-19:30 - Holland Jupiler League Jong PSV Eindhoven vs Roda JC Kerkrade |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Holland Jupiler League AZ Alkmaar 2 vs FC Oss |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-00:00 - Holland Jupiler League Helmond Sport vs Go Ahead Eagles |
0-2 |
0-2 |
Sat 5, Dec-00:00 - Holland Jupiler League Almere City FC vs FC Utrecht Am. |
0-0 |
4-1 |
Sat 5, Dec-22:30 - Hungary NB1 Puskas Akademia vs Kisvarda |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-17:45 - Hungary NB1 Zalaegerszegi TE vs Mezokovesd-Zsory |
2-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Hungary NB1 Diosgyor VTK vs Ferencvarosi TC |
1-2 |
1-3 |
Sat 5, Dec-14:00 - Hungary U19 League Gyori ETO FC U19 vs Diosgyor VTK(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Gyori Dozsa Woman\'s vs Diosgyori VTK Women\'s |
0-2 |
1-4 |
Sat 5, Dec-16:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Kelen SC Women\'s vs MTK Hungaria Women\'s |
0-5 |
2-7 |
Sat 5, Dec-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Viktoria FC Szombathely Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - India Super League Northeast United vs East Bengal |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-14:45 - Iran League Division 1 Fajr Sepasi vs Navad Urmia |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-14:45 - Iran League Division 1 Arman Gohar Sirjan vs Baderan Tehran FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-14:45 - Iran League Division 1 Shahrdari Astara vs Mes Kerman |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Iran League Division 1 Esteghlal Khozestan vs Chooka Talesh |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Iran League Division 1 Rayka Babol vs Malavan |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Iran League Division 1 Kheybar Khorramabad vs Esteghlal Mollasani |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Iran League Division 1 Gol Reyhan Alborz vs Pars Jonoubi Jam |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Iran League Division 1 Havadar SC vs Qashqai Shiraz |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-15:30 - Iran League Division 1 Shahin Bushehr vs Khooshe Talaee Sana Saveh |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:20 - Israel Premier League Maccabi Petah Tikva FC vs Bnei Yehuda Tel Aviv |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Israel Premier League Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Maccabi Haifa |
0-0 |
0-3 |
Sat 5, Dec-20:45 - Israel Premier League Hapoel Haifa vs Hapoel Bnei Sakhnin FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 5, Dec-21:50 - Israel Premier League Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Netanya |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Israel State League Hapoel Kafr Kanna vs Ironi Tiberias |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-16:30 - Israel U19 League Beitar Nes Tubruk(U19) vs Beitar Jerusalem Oren (U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-13:00 - Israel U19 League Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Raanana Roei U19 |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-13:15 - Israel U19 League Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Hadera U19 |
3-0 |
4-0 |
Sat 5, Dec-13:30 - Israel U19 League Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Ashdod MS U19 |
1-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-13:30 - Israel U19 League Bnei Sakhnin U19 vs Hapoel Ramat Gan U19 |
0-1 |
0-3 |
Sat 5, Dec-14:00 - Israel U19 League Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Ironi Nesher(U19) |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-23:45 - Italian Serie A Inter Milan vs Bologna |
2-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-21:00 - Italian Serie A Juventus vs Torino |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - Italian Serie A Spezia vs Lazio |
0-2 |
1-2 |
Sat 5, Dec-18:30 - Italian Serie B Urbs Reggina 1914 vs Brescia |
0-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Italian Serie B Salernitana vs Cittadella |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Italian Serie B Lecce vs Venezia F.C. |
1-2 |
2-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - Italian Serie B Cremonese vs Virtus Entella |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Italian Serie B Frosinone vs Chievo |
1-2 |
3-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - Italian Serie B Spal vs Pisa |
2-0 |
4-0 |
Sat 5, Dec-00:00 - Italian Serie B Ascoli vs Delfino Pescara 1936 |
0-2 |
0-2 |
Sat 5, Dec-15:30 - Italian Women Division 1 Fiorentina Women\'s vs AC Milan Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - Italian Women Division 1 Napoli Women\'s vs Juventus Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-17:30 - Italy C1A Renate AC vs Giana Erminio |
2-0 |
4-0 |
Sat 5, Dec-18:00 - Italy C1B Modena vs Fermana |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-18:00 - Italy C1B Matelica vs Gubbio |
1-2 |
1-3 |
Sat 5, Dec-18:00 - Italy C1B Legnago Salus vs Cesena |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - Italy C1C Paganese Calcio 1926 vs FC Bari 1908 |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-08:00 - Japan Futsal League Fuchu Athletic FC Futsal vs Kitakyushu Futsal |
0-3 |
3-7 |
Sat 5, Dec-10:00 - Japan Futsal League Shriker Osaka Futsal vs Bardral Urayasu Futsal |
0-3 |
2-6 |
Sat 5, Dec-12:00 - Japan Futsal League Shonan Bellmare Futsal vs Yokohama S&CC Futsal |
2-0 |
4-1 |
Sat 5, Dec-14:00 - Japan Futsal League Fugador Sumida Futsal vs Peace Does Machida Futsal |
1-2 |
4-4 |
Sat 5, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup Setagaya Sfida Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sat 5, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup Orca Kamogawa FC Women\'s vs Daisho Gakuen HighSchool Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sat 5, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup AS Elfen Sayama Women\'s vs Nittaidai Fields Yokohama Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup AS Harima ALBION Women\'s vs Waseda University AFC Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-08:30 - Japan Women Empresss Cup IGA Kunoichi Women\'s vs Diosa Izumo Women\'s |
4-0 |
11-0 |
Sat 5, Dec-08:30 - Japan Women Empresss Cup Vegalta Sendai Women\'s vs Kanagawa University Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup JEF United Ichihara Women\'s vs Fukuoka AN Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-09:30 - Japan Women Empresss Cup Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs FC Takatsuki Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1 Shimizu S-Pulse vs Kawasaki Frontale |
2-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1 Kashiwa Reysol vs Nagoya Grampus Eight |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1 Consadole Sapporo vs Cerezo Osaka |
0-1 |
1-3 |
Sat 5, Dec-11:00 - Japanese J-League Division 1 Yokohama FC vs Sagan Tosu |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 3 Blaublitz Akita vs Imabari FC |
1-1 |
1-3 |
Sat 5, Dec-08:00 - Japanese League Division 3 Grulla Morioka vs Roasso Kumamoto |
0-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3 Kataller Toyama vs Kamatamare Sanuki |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3 Cerezo Osaka(U23) vs Fujieda MYFC |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-09:00 - Japanese League Division 3 Kagoshima United vs Fukushima United FC |
1-1 |
3-2 |
Sat 5, Dec-10:00 - Japanese League Division 3 FC Gifu vs Gainare Tottori |
0-2 |
0-2 |
Sat 5, Dec-20:30 - Jordan Professional Premier League Ma\'an SC vs Ramtha SC |
0-2 |
1-2 |
Sat 5, Dec-18:00 - Jordan Professional Premier League Al Wihdat Amman vs Al Aqaba SC |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - Kenya Premier League Nzoia United vs Kariobangi Sharks |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-09:00 - Korea K3 League Gimhae City FC vs Gyeongju KHNP |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - Kosovo Super League KF Trepca \'89 vs Gjilani |
1-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - Kosovo Super League Arberia vs KF Drenica Srbica |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Malta First Division League Marsaxlokk FC vs Qormi F.C. |
1-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-21:15 - Malta First Division League Mqabba FC vs Pieta Hotspurs |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Malta Premier League Mosta FC vs Tarxien Rainbows F.C. |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Malta Premier League Santa Lucia vs Hibernians FC |
0-1 |
0-3 |
Sat 5, Dec-00:15 - Malta Premier League Gudja United vs Balzan FC |
2-1 |
3-2 |
Sat 5, Dec-21:15 - Malta Premier League Zejtun Corinthians vs Sliema Wanderers FC |
1-2 |
2-4 |
Sat 5, Dec-21:15 - Malta Premier League Sirens vs Gzira United |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-21:00 - Mexico Primera Divison 2 CD Zitacuaro vs CD Cuautla |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-03:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Club America Women\'s vs CF Monterrey Women\'s |
0-3 |
1-4 |
Sat 5, Dec-05:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Queretaro FC Women\'s vs Tigres UANL Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-18:00 - Morocco Division 2 Najm Soualem vs Stade Marocain du Rabat |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - Morocco Division 2 Chabab Atlas Khenifra vs Kawkab de Marrakech |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-22:30 - Morocco Super League Olympique de Safi vs DHJ Difaa Hassani Jadidi |
4-1 |
4-3 |
Sat 5, Dec-20:30 - Morocco Super League RCOZ Oued Zem vs MCO Mouloudia Oujda |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-18:30 - Morocco Super League Renaissance Zmamra vs Renaissance Sportive de Berkane |
0-2 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League Torquay United vs Wrexham |
2-1 |
3-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League Notts County vs Woking |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League Hartlepool United FC vs Boreham Wood F.C. |
1-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League Barnet F.C. vs Wealdstone FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League Aldershot Town vs Dagenham and Redbridge |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League Bromley vs Stockport County |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League Sutton United vs Solihull Moors |
2-0 |
4-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League Eastleigh vs Maidenhead United |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-21:20 - National League Weymouth vs Halifax Town |
0-2 |
1-5 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League North Boston United vs Chorley |
0-2 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League North York City vs Chester FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League North Southport FC vs Alfreton Town |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League North Kettering Town vs Blyth Spartans |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League North Farsley Celtic vs AFC Telford United |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League North Leamington vs Gateshead |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League North Guiseley vs Brackley Town |
0-0 |
1-3 |
Sat 5, Dec-19:00 - National League North Spennymoor Town vs Curzon Ashton FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga Borec Veles vs FK Shkendija |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Bregalnica Stip vs Pehchevo |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Vlazrimi Kicevo vs FK Teteks Tetovo |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Drita Bogovinje vs KF Veleshta |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Tikves Kavadarci vs FK Sloga 1934 Vinica |
3-1 |
4-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Osogovo vs Pobeda Prilep |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FC Plackovica vs Kamenica-Sasa |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Kozuv vs FK Rosoman 83 |
1-2 |
3-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Vardar Forino vs FK Ohrid 2004 |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-16:15 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Skopje vs FK Rinija Gostivar |
2-0 |
4-0 |
Sat 5, Dec-16:15 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Kadino vs Korab Debar |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League Portadown FC vs Ballymena United F.C. |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League Larne FC vs Glenavon FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League Crusaders FC vs Glentoran FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League Carrick Rangers vs Warrenpoint Town |
0-2 |
1-3 |
Sat 5, Dec-21:30 - Northern Ireland Premier League Linfield FC vs Cliftonville |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs San Francisco FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-23:00 - Peru Primera Division Sporting Cristal vs Ayacucho Futbol Club |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Cracovia Krakow Youth vs Korona Kielce Youth |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Lechia Gdansk Youth vs Zaglebie Lubin Youth |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Slask Wroclaw Youth vs Gornik Zabrze Youth |
0-1 |
0-3 |
Sat 5, Dec-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow Escola Varsovia Warszawa Youth vs Legia Warszawa Youth |
0-0 |
0-2 |
Sat 5, Dec-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Pogon Szczecin Youth vs Hutnik Krakow Youth |
2-0 |
5-1 |
Sat 5, Dec-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gwarek Zabrze Youth vs Arka Gdynia Youth |
1-2 |
2-5 |
Sat 5, Dec-15:00 - Poland - 4. Liga Podlasie Biala Podlaska vs KS Wiazownica |
2-2 |
4-2 |
Sat 5, Dec-23:00 - Poland - Ekstraklasa Legia Warszawa vs Lechia Gdansk |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-20:30 - Poland - Ekstraklasa Slask Wroclaw vs Rakow Czestochowa |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-18:00 - Poland - Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs Warta Poznan |
2-3 |
4-3 |
Sat 5, Dec-15:30 - Poland - I liga GKS Jastrzebie vs GKS Belchatow |
2-2 |
3-2 |
Sat 5, Dec-15:40 - Poland - I liga Bruk Bet Termalica Nieciecza vs LKS Lodz |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-18:00 - Poland - I liga Chrobry Glogow vs CWKS Resovia Rzeszow |
2-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Poland - II liga Znicz Pruszkow vs Slask Wroclaw B |
0-0 |
1-3 |
Sat 5, Dec-15:00 - Poland - II liga Olimpia Elblag vs Garbarnia Krakow |
0-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - Poland - II liga Pogon Siedlce vs Wigry Suwalki |
1-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - Poland - II liga Blekitni Stargard Szczecinski vs Skra Czestochowa |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Poland - II liga Gornik Polkowice vs Motor Lublin |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - Poland Woman\\\'s League Rolnik Biedrzychowice Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sat 5, Dec-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Sporting Braga(U23) vs Leixoes(U23) |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Benfica(U23) vs Maritimo(U23) |
3-1 |
3-3 |
Sat 5, Dec-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Vitoria Guimaraes(U23) vs Rio Ave(U23) |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Academica Coimbra(U23) vs FC Famalicao(U23) |
2-2 |
2-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Portugal Liga de Honora C.D. Feirense vs SL Benfica B |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora UD Oliveirense vs FC Arouca |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-21:00 - Portugal Liga de Honora Vizela vs Academico Viseu |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-00:30 - Portugal Liga de Honora FC Penafiel vs Leixoes |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Portugal Primera Liga FC Famalicao vs Sporting Clube de Portugal |
1-2 |
2-2 |
Sat 5, Dec-19:30 - Portugal Primera Liga Moreirense vs Gil Vicente |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:30 - Portugal Primera Liga Vitoria Guimaraes vs Portimonense |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-23:30 - Romania - Divizia A FC Steaua Bucuresti vs UTA Arad |
0-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-16:30 - Romania - Divizia A Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs FC Botosani |
0-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-13:00 - Romania - Liga 2 Farul Constanta vs Csikszereda Miercurea |
0-0 |
0-2 |
Sat 5, Dec-13:00 - Romania - Liga 2 Pandurii Targu Jiu vs FC U Craiova 1948 |
0-1 |
2-3 |
Sat 5, Dec-13:00 - Romania - Liga 2 Gloria Buzau vs CS Aerostar Bacau |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-13:00 - Romania - Liga 2 Concordia Chiajna vs CSM Slatina |
1-2 |
3-2 |
Sat 5, Dec-13:00 - Romania - Liga 2 CSM Resita vs Ripensia Timisoara |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-13:00 - Romania - Liga 2 Turris Turnu Magurele vs Comuna Recea |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-14:00 - Romania - Liga 2 FC Unirea 2004 Slobozia vs Petrolul Ploiesti |
0-1 |
0-3 |
Sat 5, Dec-15:00 - Russia First Division Krylya Sovetov Samara vs Yenisey Krasnoyarsk |
3-0 |
4-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Russia First Division Shinnik Yaroslavl vs SKA Khabarovsk |
1-2 |
2-3 |
Sat 5, Dec-15:00 - Russia First Division Volgar Astrachan vs Gazovik Orenburg |
0-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Russia First Division FC Irtysh Omsk vs Dinamo Briansk |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - Russia First Division Tekstilshchik Ivanovo vs FK Nizhny Novgorod |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-16:00 - Russia First Division Alania Vladikavkaz vs Chertanovo Moscow |
1-0 |
3-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - Russia First Division Akron Togliatti vs Baltika |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - Russia First Division FC Torpedo Moscow vs Veles Moscow |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Russia First Division Fakel Voronezh vs FK Chayka Pesch |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-14:00 - Russia First Division FK Krasnodar II vs Spartak Moscow II |
4-0 |
7-0 |
Sat 5, Dec-14:30 - Russia First Division Neftekhimik Nizhnekamsk vs FC Tom Tomsk |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Russia Premier League Lokomotiv Moscow vs Rubin Kazan |
1-1 |
3-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Russia Premier League Zenit St.Petersburg vs FC Ural Yekaterinburg |
4-0 |
5-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Russia Premier League Krasnodar FK vs Rotor Volgograd |
3-0 |
5-0 |
Sat 5, Dec-17:30 - Russia Premier League Spartak Moscow vs FC Tambov |
1-0 |
5-1 |
Sat 5, Dec-16:35 - Saudi Arabia Division 1 Ohod Medina vs Al-Feiha |
0-0 |
1-5 |
Sat 5, Dec-19:15 - Saudi Arabia Division 1 Jeddah vs Arar FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:45 - Saudi Arabia Division 1 Hajer vs Al-Nojoom |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-18:25 - Saudi Arabia Division 1 Al-Nahdha vs Al-Tai |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-18:25 - Saudi Arabia Division 1 Al Sahel vs Al-Thuqbah |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-15:55 - Saudi Arabia Division 2 Al-Rawdhah vs Al Mojzel |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-15:55 - Saudi Arabia Division 2 Al-Trgee vs Al-Sharq |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-16:05 - Saudi Arabia Division 2 Al Selmiyah vs Al-Najma |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:15 - Saudi Arabia Division 2 Al Qaisoma vs Al-Ansar |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-16:15 - Saudi Arabia Division 2 Al-Washm vs Al Kholood |
1-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-16:15 - Saudi Arabia Division 2 Afief vs Hottain |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:45 - Saudi Arabia Division 2 Wajj vs Al-Riyadh |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-18:35 - Saudi Arabia Professional League Al-Baten vs Al-Taawon |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-18:45 - Saudi Arabia Professional League Al-Faisaly Harmah vs Al-Ameade |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:30 - Saudi Arabia Professional League Dhamk vs Al-Ahli Saudi FC |
1-3 |
4-3 |
Sat 5, Dec-15:55 - Saudi Arabia Youth League Hajer Youths vs Al-Shabab Youth |
0-1 |
|
Sat 5, Dec-16:10 - Saudi Arabia Youth League Al-Hilal Youths vs Al-Feiha Youths |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-16:25 - Saudi Arabia Youth League Al-Tai Youth vs Al-Qadasiya Youths |
0-1 |
|
Sat 5, Dec-14:30 - Saudi Arabia Youth League Abha Club Youth vs Al-Faisaly Harmah Youths |
2-1 |
|
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Championship Dundee vs Arbroath |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Championship Greenock Morton vs Hearts |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Championship Raith Rovers vs Dunfermline |
1-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Championship Alloa Athletic vs Ayr Utd. |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Highland Football League Huntly vs Deveronvale |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Highland Football League Brora Rangers vs Wick Academy FC |
2-1 |
5-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League One Partick Thistle vs Dumbarton |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League One Falkirk vs Peterhead |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League One Cove Rangers vs Montrose |
1-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League One East Fife vs Airdrieonians |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League Two Cowdenbeath F.C. vs Queen\'s Park |
0-1 |
0-3 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League Two Stranraer F.C. vs Stirling Albion |
1-2 |
2-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League Two Elgin City vs Annan Athletic |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League Two Stenhousemuir vs Brechin City |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish League Two Edinburgh City vs Albion Rovers FC |
4-1 |
5-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Premier League Motherwell FC vs Hibernian FC |
0-0 |
0-3 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Premier League Livingston F.C. vs Dundee United |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Premier League Hamilton Academical FC vs Kilmarnock |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Scottish Premier League St. Mirren vs Aberdeen |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Serbia - 1. Liga Partizan Belgrade vs Cukaricki |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs Macva Sabac |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-14:00 - Serbia U19 League FK Rad(U19) vs Partizan Belgrade(U19) |
0-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-14:00 - Serbia U19 League FK Internacional(U19) vs FK Napredak Krusevac(U19) |
3-0 |
5-2 |
Sat 5, Dec-22:30 - Serie D - Brazil Juventude MA vs Bragantino PA |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-23:00 - Serie D - Brazil SER Caxias do Sul vs Mirassol |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-23:00 - Serie D - Brazil Marcilio Dias SC vs Ferroviaria SP |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-22:00 - Serie D - Brazil Alagoinhas Atletico BA vs Goiania |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - Serie D - Brazil Floresta/CE vs Itabaiana(SE) |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-13:30 - Singapore Premier League Lion City Sailors vs Balestier Khalsa FC |
3-1 |
5-2 |
Sat 5, Dec-13:30 - Singapore Premier League Tampines Rovers FC vs Geylang International |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-13:30 - Singapore Premier League Hougang United FC vs Albirex Niigata FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-13:40 - Singapore Premier League Tanjong Pagar Utd vs Young Lions |
0-3 |
2-4 |
Sat 5, Dec-17:00 - Slovakia 1. Liga FC Nitra vs FK Senica |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Slovakia 1. Liga MFK Zemplin Michalovce vs MSK Zilina |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Slovakia 1. Liga FK Pohronie vs MFK Ruzomberok |
1-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-17:00 - Slovakia 1. Liga SKF Sered vs Spartak Trnava |
0-4 |
2-6 |
Sat 5, Dec-19:59 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs Trencin |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-15:30 - Slovakia 2. Liga MSK Puchov vs Slavoj Trebisov |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-15:30 - Slovakia 2. Liga KFC Komarno vs MFK Skalica |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-15:30 - Slovakia 2. Liga FK Kosice vs FK Poprad |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Slovenia 1. Liga NK Aluminij vs ND Mura 05 |
1-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-18:00 - Slovenia 1. Liga Domzale vs FC Koper |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - South Africa First League Pretoria University vs Bizana Pondo Chiefs |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:30 - South Africa First League Uthongathi FC vs Cape Town All Stars |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - South Africa First League TS Sporting vs JDR Stars |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - South Africa First League Cape Umoya United vs Steenberg United |
0-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-22:15 - South Africa Premier League Maritzburg United vs Mamelodi Sundowns |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - South Africa Premier League Tshakhuma TM vs AmaZulu |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - South Africa Premier League Lamontville Golden Arrows vs Moroka Swallows |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:30 - South Africa Premier League Cape Town City vs Orlando Pirates |
2-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-01:00 - Spanish Ladies League Division 1 UD Geneto Del Teide Women\'s vs Atletico Union Guimar Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League Athletic Bilbao Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s |
1-1 |
3-3 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League FC Barcelona Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s |
8-0 |
9-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League Eibar Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s |
2-1 |
2-4 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League CDEF Logrono Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League Real Madrid CF Women\'s vs Sevilla FC Women\'s |
2-0 |
5-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - Spanish Ladies Premier League Madrid CFF Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s |
0-0 |
4-1 |
Sat 5, Dec-20:30 - Spanish Ladies Premier League Levante UD Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s |
4-1 |
5-1 |
Sat 5, Dec-19:15 - Spanish Primera Division Sevilla vs Real Madrid |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-21:30 - Spanish Primera Division Atletico Madrid vs Valladolid |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Spanish Primera Division Levante vs Getafe |
2-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-00:00 - Spanish Primera Division Athletic Bilbao vs Celta Vigo |
0-0 |
0-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Primera U19 CF Damm(U19) vs Atletico Villacarlos(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Primera U19 AD San Juan(U19) vs CD Numancia De Soria(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Primera U19 Gimnastic Tarragona(U19) vs Stadium Casablanca(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Primera U19 CD San Felix(U19) vs CF Rusadir(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Primera U19 CE Europa(U19) vs UE Cornella(U19) |
1-0 |
|
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Primera U19 CD Castellon(U19) vs CD Roda(U19) |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Primera U19 CF Rayo Majadahonda(U19) vs La Cruz Villanovense(U19) |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Primera U19 Real Murcia(U19) vs Talavera de la Reina(U19) |
1-3 |
1-4 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Primera U19 Tiro Pichon(U19) vs Dos Hermanas CF(U19) |
2-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Primera U19 Club Bansander(U19) vs Real Aviles(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Primera U19 Atletico Pinto(U19) vs Valladolid(U19) |
1-2 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Primera U19 Hercules CF(U19) vs Valencia(U19) |
0-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - Spanish Primera U19 Elche(U19) vs UCAM Murcia(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Spanish Primera U19 Acodetti CF(U19) vs Arucas CF(U19) |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Primera U19 UD San Fernando(U19) vs Orientacion Maritima(U19) |
1-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-23:30 - Spanish Segunda Division Malaga vs FC Cartagena |
1-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division SD Ponferradina vs Las Palmas |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Spanish Segunda Division Rayo Vallecano vs UD Logrones |
2-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division CD Mirandes vs CD Lugo |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Sporting de Gijon B vs Real Oviedo B |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Pontevedra vs Deportivo La Coruna |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Covadonga vs Marino Luanco |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Burgos CF vs Numancia |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Union de Irun vs Arenas Club de Getxo |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 UD Mutilvera vs Haro Deportivo |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Laredo vs Athletic Bilbao B |
1-2 |
2-2 |
Sat 5, Dec-19:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Atzeneta UE vs CF La Nucia |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs UD Levante B |
3-0 |
5-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Espanyol B vs UE Cornella |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Huelva vs CD Marino |
4-0 |
6-0 |
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 C.D. San Fernando Isleno vs Linense |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Real Madrid Castilla vs Inter de Madrid |
2-1 |
2-2 |
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Villarrubia CF vs UD Socuellamos |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs Vallobin |
2-1 |
|
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Llanes vs CD Tuilla |
1-1 |
|
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Aviles vs SD Lenense |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs Caudal Deportivo |
0-4 |
|
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Club Siero vs Condal CF |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Valdesoto vs L\'Entregu CF |
0-2 |
|
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs Real Titanico DE Laviana |
3-2 |
|
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Aviles Stadium vs UD Llanera |
0-2 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Rapido de Bouzas vs Arosa Sociedad Cultural |
0-2 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Deportivo La Coruna B vs Polvorin |
0-0 |
1-4 |
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arenteiro vs CD Barco |
4-2 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia SD Fisterra vs CD As Pontes |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Viveiro CF vs Racing Villalbes |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Atios vs CD Estradense |
2-2 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ourense vs UD Ourense |
3-1 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Somozas vs CSD Arzua |
2-2 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ribadumia CF vs Pontellas |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Choco vs CF Alondras |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia AG Estudiantil vs Bergantinos CF |
1-3 |
|
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs Silva SD |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UB Lebrijana vs Xerez CD |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs Lucena CF |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs Salerm Cosmetics Puente Genil |
0-2 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs Sevilla C |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Castilleja CF vs La Palma CF |
1-0 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez Deportivo vs Atletico Antoniano |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Felanitx vs Portmany |
4-1 |
|
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Panaderia Pulido vs Lanzarote |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Villa Santa Brigida vs UD Las Palmas C |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Guia vs Arucas CF |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs CD Diocesano |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Calamonte vs CD Coria |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs UD Fuente de Cantos |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs Cacereno |
0-2 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura EMD Aceuchal vs UD Montijo |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Lobon vs UP Plasencia |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Chinato vs CP Valdivia |
3-0 |
|
Sat 5, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs RCP Valverdeno |
1-0 |
|
Sat 5, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs AD Llerenense |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Campanario vs Moralo CP |
1-1 |
3-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Fontellas vs Murchante |
2-1 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Ardoi vs Pena Azagresa |
4-0 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UCD Burlades vs CD Pamplona |
0-3 |
|
Sat 5, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Baztan vs CD Cortes |
1-2 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra AD San Juan vs UDC Txantrea |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Racing Rioja CF vs Yague CF |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs CD Arnedo |
0-1 |
1-3 |
Sat 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Brea vs Epila CF |
1-0 |
|
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Sabinanigo vs Barbastro |
1-5 |
|
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Cuarte Industria vs CD Sarinena |
2-0 |
2-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs Zaragoza B |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs UD Fraga |
3-1 |
|
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs CD Villanueva |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Huesca B vs CF Illueca |
0-2 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs SD Borja |
0-1 |
0-2 |
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Binefar vs CDJ Tamarite |
2-2 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Teruel vs Valdefierro |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs AD Almudevar |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs CD Guadalajara |
1-0 |
|
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Albacete B vs Manzanares CF |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Atletico Ibanes vs Huracan de Balazote |
0-2 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs CD Torrijos |
1-1 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Pedroneras vs CD Illescas |
1-0 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Tarancon vs CD Marchamalo |
0-1 |
|
Sat 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria UD Samano vs Bezana |
2-0 |
|
Sat 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Torina vs Barreda Balompie |
4-1 |
|
Sat 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria UC Cartes vs Castro |
1-4 |
|
Sat 5, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Racing Santander B vs AD Siete Villas |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Selaya FC vs CD Tropezon |
2-5 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CF Vimenor vs CD Guarnizo |
1-0 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs Rinconeda Polanco |
3-0 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Revilla vs Atletico Albericia |
1-5 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Barquereno vs CD Cayon |
0-1 |
|
Sat 5, Dec-22:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Deusto vs Sestao River |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Lagun Onak vs Cultural de Durango |
1-1 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Santurtzi vs Sodupe UC |
2-2 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Aurrera de Ondarroa vs Tolosa |
1-1 |
|
Sat 5, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Urgatzi vs Santutxu |
3-1 |
|
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Urduliz FT vs CD Ariznabarra |
2-2 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sociedad Deportiva Beasain vs SD Gernika |
0-1 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Balmaseda FC vs Real Sociedad C |
1-2 |
2-4 |
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Santfeliuenc FC vs CF Igualada |
2-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Vilafranca vs Terrassa |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs Recambios Colon CD |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Paterna vs CD Benicarlo |
1-1 |
|
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs CF Intercity |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs Torrent CF |
0-3 |
|
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Beniganim vs Eldense |
0-4 |
|
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Roda vs UD Alzira |
1-1 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atletico Saguntino vs Vilamarxant CF |
3-2 |
|
Sat 5, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Burgos vs Burgos Promesas |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs Gimnastica Segoviana |
0-3 |
|
Sat 5, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Salmantino B vs CyDL Jupiter Leones |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD La Virgen Del Camino vs Atletico Bembibre |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Tordesillas vs UD Santa Marta |
0-2 |
1-2 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD La Granja vs CD Beroil Bupolsa(Tino) |
3-1 |
|
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cebrerena vs CD Mirandes B |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Colegios Diocesanos vs Real Avila CF |
2-1 |
|
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Arandina vs SD Almazan |
1-2 |
|
Sat 5, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Melilla CD vs Antequera CF |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs Atletico de Porcuna |
0-2 |
1-4 |
Sat 5, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs CD Huetor Vega |
4-0 |
5-0 |
Sat 5, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs Loja CD |
3-1 |
|
Sat 5, Dec-18:00 - Sweden Superettan GIF Sundsvall vs IK Brage |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - Sweden Superettan Orgryte vs Umea FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - Sweden Superettan Trelleborgs FF vs Halmstads |
1-4 |
2-4 |
Sat 5, Dec-18:00 - Sweden Superettan Vasteras SK FK vs Osters IF |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - Sweden Superettan Ljungskile SK vs Degerfors IF |
0-1 |
0-3 |
Sat 5, Dec-18:00 - Sweden Superettan AFC Eskilstuna vs Norrby IF |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-18:00 - Sweden Superettan Akropolis IF vs Jonkopings Sodra IF |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-18:00 - Sweden Superettan Dalkurd FF vs GAIS |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-23:30 - Swiss Super League Basel vs Servette |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-21:15 - Switzerland Challenge League Winterthur vs FC Thun |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-18:45 - Switzerland Women Division 1 Servette Chenois Woman\'s vs FC Zurich Frauen Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-19:00 - Switzerland Women Division 1 FC Luzern Women\'s vs Young Boys Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-16:00 - Syrian League Harjilah vs Al Horiyah Aleppo |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Thailand FA Cup Bangkok United FC vs Chiangrai FC |
4-1 |
7-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Thailand FA Cup Samut Prakan City vs Maejo United |
1-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Thailand FA Cup Lamphun Warrior vs Chonburi FC |
0-2 |
1-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Thailand FA Cup Nong Bua Pitchaya vs PT Prachuap F.C. |
1-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - Thailand FA Cup Rayong FC vs Ratchaburi Mitr Phol |
0-2 |
1-3 |
Sat 5, Dec-12:00 - Thailand FA Cup Muangkan FC vs Don Mueang |
0-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-12:00 - Thailand FA Cup Udon United vs Navy FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Turkey 2 Ligi A Boluspor vs Altay Spor Kulubu |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Turkey 2 Ligi A Menemen Belediye Spor vs Bandirmaspor |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A Giresunspor vs Eskisehirspor |
0-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Turkey Super Lig Konyaspor vs BB Erzurumspor |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-17:00 - Turkey Super Lig Yeni Malatyaspor vs Istanbul Basaksehir F.K. |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:59 - Turkey Super Lig Galatasaray vs Hatayspor |
1-0 |
3-0 |
Sat 5, Dec-14:30 - Turkey Super Lig Genclerbirligi vs Alanyaspor |
1-0 |
2-1 |
Sat 5, Dec-14:30 - Turkey Super Lig Goztepe vs Kayserispor |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-16:35 - UAE Presidents Cup Khor Fakkan vs Al-Sharjah |
0-2 |
0-2 |
Sat 5, Dec-16:45 - UAE Presidents Cup Al Ain vs Ajman Club |
0-1 |
0-1 |
Sat 5, Dec-19:45 - UAE Presidents Cup Al Wahda vs Al Nasr Dubai |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-19:45 - UAE Presidents Cup Al Fujairah vs Al Wasl FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - Uganda Super League Onduparaka FC vs Express FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-17:00 - Uganda Super League Uganda People\'S Defence Force(UPDF) vs Busoga United |
3-0 |
|
Sat 5, Dec-17:00 - Uganda Super League Kyetume FC vs Kitara FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Shakhtar Donetsk vs FC Mynai |
3-1 |
5-1 |
Sat 5, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Lviv vs FC Inhulets Petrove |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga FC Mariupol vs Dynamo Kyiv |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-15:00 - Ukraine Persha Liga Alians Lypova Dolyna vs Krystal Kherson |
0-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Ukraine U21 Liga Kolos Kovalivka (U21) vs PFC Oleksandria(U21) |
0-2 |
0-5 |
Sat 5, Dec-19:59 - Ukraine U21 Liga Olimpic Donetsk(U21) vs Rukh Vynnyky(U21) |
0-1 |
1-3 |
Sat 5, Dec-14:00 - Ukraine U21 Liga Zorya(U21) vs Dnipro-1 (U21) |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-14:00 - Ukraine U21 Liga Desna Chernihiv(U21) vs FC Vorskla (U21) |
0-0 |
0-0 |
Sat 5, Dec-15:00 - Uruguay U19 League Danubio(U19) vs CA River Plate(U19) |
1-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-15:00 - Uruguay U19 League Boston River(U19) vs CA Villa Teresa U19 |
0-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-13:00 - Uzbekistan Division 1 Pakhtakor II vs Bunyodkor II |
1-0 |
2-0 |
Sat 5, Dec-13:00 - Uzbekistan Division 1 Aral Nukus vs Lokomotiv BFK |
2-1 |
|
Sat 5, Dec-13:00 - Uzbekistan Division 1 FK G\'ijduvon vs FK Rubin(UZB) |
1-0 |
1-2 |
Sat 5, Dec-13:00 - Uzbekistan Division 1 FK Yashnobod vs FK Chigatoy |
2-1 |
4-7 |
Sat 5, Dec-13:00 - Uzbekistan Division 1 Jizzakh Bars vs Navbahor Namangan B |
0-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-01:00 - Venezuela Primera Division Deportivo Tachira vs Aragua FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 5, Dec-04:00 - Venezuela Primera Division Metropolitanos FC vs Caracas FC |
2-1 |
2-1 |
Sat 5, Dec-15:20 - Vietnam Women\\\'s Tournament Ha Noi Women\'s vs TP Ho Chi Minh Woman\'s |
0-1 |
1-2 |
Sat 5, Dec-13:00 - Vietnam Women\\\'s Tournament Hanoi B Women\'s vs TP Ho Chi Minh B Woman\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 5, Dec-18:15 - Wales Premier League Penybont FC vs Caernarfon |
2-0 |
6-0 |
Sat 5, Dec-18:30 - Wales Premier League Barry Town United vs Flint Town United |
3-1 |
6-3 |
Sat 5, Dec-18:30 - Wales Premier League Haverfordwest County vs Cefn Druids |
0-0 |
1-1 |
Sat 5, Dec-18:30 - Wales Premier League Cardiff Metropolitan University FC vs Bala Town F.C. |
0-0 |
1-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.