Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 23, Nov-17:00 - African Women\\\'s Challenge Cup Tanzania Women\'s vs Uganda Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:45 - African Women\\\'s Challenge Cup Kenya women\'s vs Burundi Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-19:30 - Albania Super league Skenderbeu Korce vs KF Tirana |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Albania Super league Flamurtari vs Luftetari Gjirokaster |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Albania Super league FK Kukesi vs KS Bylis |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Algeria Division 1 CR Belouizdad vs AS Ain Mlila |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Algeria Division 1 USM Bel Abbes vs CS Constantine |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Algeria Division 1 NC Magra vs Bordj Bou Arreridj |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:59 - Algeria Division 1 US Biskra vs USM Alger |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Algeria Division 1 Paradou AC vs ES Setif |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Algeria Division 1 ASO Chlef vs MC Alger |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Algeria Division 1 JS Kabylie vs JS Saoura |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-14:30 - Algeria U21 ASO Chlef(U21) vs MC Alger(U21) |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21 CR Belouizdad(U21) vs AS Ain Mlila U21 |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21 USM Bel Abbes U21 vs CS Constantine U21 |
0-1 |
|
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21 JS Kabylie(U21) vs JS Saoura(U21) |
0-1 |
|
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21 Paradou AC(U21) vs ES Setif(U21) |
1-1 |
|
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21 US Biskra(U21) vs USM Alger(U21) |
2-2 |
|
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21 NC Magra (U21) vs Bordj Bou Arreridj(U21) |
2-3 |
|
Sat 23, Nov-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Libolo vs Primeiro 1 de Agosto |
1-4 |
1-4 |
Sat 23, Nov-18:00 - Angola Girabola League Sporting Cabinda vs Interclube Luanda |
1-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-20:30 - Angola Girabola League Petro Atletico de Luanda vs Estrela Clube 1 de Maio |
2-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-22:00 - Arabian Champions League Wydad Casablanca vs Raja Casablanca Atlhletic |
1-0 |
4-4 |
Sat 23, Nov-21:00 - Arabian Champions League Esperance Sportive de Tunis vs Olympique de Safi |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-03:15 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Laferrere vs Victoriano Arenas |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional Club Atletico Sarmiento vs All Boys |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - Armenia Premier League Shirak vs Alashkert |
0-2 |
1-3 |
Sat 23, Nov-14:00 - Armenia Premier League Lori Vanadzor vs FC Ararat-Armenia |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-18:00 - Armenia Premier League Urartu vs FC Noah |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-14:45 - Australia League A Perth Glory FC vs Sydney FC |
1-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-10:00 - Australia League A Wellington Phoenix vs Brisbane Roar FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-12:30 - Australia League A Adelaide United vs Melbourne Victory FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-09:00 - Australia National Youth League Western Sydney Wanderers AM vs Canberra United AM |
2-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-03:30 - Australia National Youth League Central Coast Mariners FC Am vs Sydney FC Youth |
2-1 |
3-3 |
Sat 23, Nov-03:30 - Australia National Youth League Melbourne City Youth vs Perth Glory FC Am |
3-2 |
6-6 |
Sat 23, Nov-17:30 - Austria Erste Division SC Austria Lustenau vs Lafnitz |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-17:30 - Austria Erste Division FC Juniors OO vs Floridsdorfer AC |
1-2 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg vs St.Polten |
2-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga Mattersburg vs Wolfsberger AC |
0-2 |
1-4 |
Sat 23, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga WSG Wattens vs LASK Linz |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-23:15 - Beach Soccer World Cup Tahiti Beach Soccer vs Mexico Beach Soccer |
6-1 |
|
Sat 23, Nov-00:50 - Beach Soccer World Cup Portugal Beach Soccer vs Nigeria Beach Soccer |
10-1 |
|
Sat 23, Nov-02:25 - Beach Soccer World Cup Belarus Beach Soccer vs United Arab Emirates Beach Soccer |
5-1 |
|
Sat 23, Nov-04:00 - Beach Soccer World Cup Brazil Beach Soccer vs Oman Beach Soccer |
8-2 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga Naftan Novopolock vs Khimik Svetlogorsk |
3-0 |
5-3 |
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga FK Lida vs FK Orsha |
2-0 |
8-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga FC Baranovichi vs Slonim |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga Lokomotiv Gomel vs Smolevichi |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga Krumkachy Minsk vs FC Belshina Babruisk |
0-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga FK Ruh Brest vs Sputnik |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division Dessel Sport vs Rupel Boom |
2-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division A.F.C. Tubize vs KSK Heist |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division Royal Olympic Club Charleroi vs Royal FC Liege |
1-3 |
3-4 |
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division FCV Dender EH vs Lierse Kempenzonen |
2-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division La Louviere Centre vs KMSK Deinze |
0-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division RFC Seraing vs Thes Sport Tessenderlo |
1-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division Patro Eisden vs RWD Molenbeek |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League Red Star Waasland-Beveren vs Cercle Brugge |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League KV Mechelen vs Zulte Waregem |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-23:30 - Belgian Jupiler League Royal Excel Mouscron vs Genk |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-21:00 - Belgian Jupiler League AS Eupen vs Standard Liege |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-23:30 - Belgium - 2e Klasse Beerschot Wilrijk vs KSC Lokeren |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:59 - Belgium - 2e Klasse Lommel SK vs St. Gilloise |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - Belgium Women 1st National Moldavo Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - Belgium Women 1st National Ladies Genk B Women\'s vs Oud Heverlee Leuven II Women\'s |
0-7 |
|
Sat 23, Nov-19:30 - Belgium Women 1st National Standard Liege B Women\'s vs Gent B Women\'s |
2-3 |
|
Sat 23, Nov-19:45 - Belgium Women 1st National KV Mechelen Women\'s vs Kontich FC Women\'s |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-16:00 - Belgium Women 1st National SG-Tertre-Hautrage Women\'s vs White Star Bruxelles Women\'s |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Belgium Women 1st National Famkes Merkem Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s |
0-3 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Belgium Women 1st National KSKV Zwevezele Women\'s vs KVK Tienen Women\'s |
1-4 |
|
Sat 23, Nov-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League Club Brugge Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s |
3-1 |
4-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga FK Velez Mostar vs FK Sarajevo |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga Mladost Doboj Kakanj vs Radnik Bijeljina |
0-3 |
0-4 |
Sat 23, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga FK Zvijezda 09 vs Sloboda Tuzla |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga FK Tuzla City vs NK Celik Zenica |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Bosnia Premijer Liga Borac Banja Luka vs Zrinjski Mostar |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B CRB (AL) vs Figueirense FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-04:30 - Brasileiro Serie B Guarani Futebol Clube vs America MG |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Bulgaria B PFG Pirin Blagoevgrad vs Strumska Slava |
0-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - Bulgaria B PFG Litex Lovech vs PFK Montana |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG Chernomorets Balchik vs Spartak Varna |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG Septemvri Sofia vs OFC Pomorie |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG Kariana Erden vs Spartak Pleven |
1-1 |
2-3 |
Sat 23, Nov-14:30 - Bulgaria Premier Slavia Sofia vs Cherno More Varna |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:30 - Bulgaria Premier Ludogorets Razgrad vs Lokomotiv Plovdiv |
2-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - Bulgaria Premier POFC Botev Vratsa vs CSKA Sofia |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-00:30 - Chile Tercera Division General VelAsquez vs Colchagua CD |
1-1 |
1-4 |
Sat 23, Nov-10:30 - China Reserves League Wuhan Guanggu Reserve vs Guangzhou R&F Reserve |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-10:30 - China Reserves League ShenHua Foot-Ball FC Reserve vs Beijing Guoan Reserve |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-10:30 - China Reserves League Shandong Luneng Reserve vs Chongqing Lifan Reserve |
3-1 |
7-1 |
Sat 23, Nov-11:00 - China Reserves League HeNan JianYe Reserve vs Tianjin TianHai Reserve |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-11:30 - Chinese Super League Tianjin Teda vs Shenzhen JiaZhaoye |
0-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-11:30 - Chinese Super League Beijing Renhe vs Jiangsu Suning FC |
0-3 |
2-3 |
Sat 23, Nov-11:30 - Chinese Super League Dalian Yifang vs Hebei China Fortune |
1-1 |
3-3 |
Sat 23, Nov-15:35 - Chinese Super League Guangzhou Evergrande Taobao FC vs Shanghai SIPG F.C. |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-22:00 - Club Friendly Vitoria Salvador Youth vs Confianca SE Youth |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-22:00 - Club Friendly CRB Youth vs Bahia Youth |
1-2 |
1-3 |
Sat 23, Nov-17:00 - Club Friendly TSV Alemannia Aachen vs Bergisch Gladbach 09 |
2-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-22:00 - Club Friendly Ceara Youth vs Marilia MA Youth |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-22:00 - Club Friendly Sao Jose PoA RS vs EC Pelotas(RS) |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:45 - Club Friendly Hafnarfjordur FH vs KR Reykjavik |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Club Friendly BK Olympic Malmo vs FBK Balkan |
1-3 |
1-3 |
Sat 23, Nov-00:00 - Club Friendly CA Platense Women\'s vs Estudiantes La Plata Women\'s |
0-1 |
2-3 |
Sat 23, Nov-16:00 - Club Friendly Stjarnan Gardabaer vs KA Akureyri |
2-1 |
4-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Club Friendly Al-Faisaly vs Um Al Qotain |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-03:30 - Colombia Copa Premier Deportivo Pereira vs Boyaca Chico |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Croatia - 1. Division HNK Gorica vs NK Varteks Varazdin |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-20:30 - Croatia - 1. Division Slaven Belupo Koprivnica vs NK Lokomotiva Zagreb |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs Hajduk Split B |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division HNK Cibalia vs Hrvatski Dragovoljac |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division HNK Sibenik vs NK Dubrava Tim Kabel |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division NK Radnik Sesvete vs NK Orijent Rijeka |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division Kustosija vs NK Croatia Zmijavci |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division NK Solin vs NK Osijek B |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Croatia U19 NK Dugopolje(U19) vs NK Orijent U19 |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Croatia U19 Istra 1961 (U19) vs Varteks Varazdin U19 |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-19:59 - Cyprus 1 Division APOEL Nicosia vs Pafos FC |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Cyprus 1 Division Nea Salamis vs AEK Larnaca |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division E.N.Paralimni vs AC Omonia Nicosia |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division Onisilos Sotiras vs Xylotympou |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division Ermis Aradippou vs AE Zakakiou |
2-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division Othellos Athienou vs Anagennisi Deryneia |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division Akritas Chloraka vs Digenis Morphou |
2-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division Omonia Psevda vs Omonia Aradippou |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division Digenis Ypsonas vs Karmiotissa Pano Polemidion |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga Pardubice vs Brno |
1-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga Fotbal Trinec vs SK Slovan Varnsdorf |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga FK Banik Sokolov vs Viktoria Zizkov |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga Dukla Praha vs Hradec Kralove |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Slovan Liberec vs FC Fastav Zlin |
3-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Opava vs Mlada Boleslav |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Bohemians 1905 vs FK Pribram |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Slavia Praha |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Czech Republic U19 League Slavia Praha(U19) vs Synot Slovacko(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Czech Republic U19 League MFK Karvina(U19) vs Sparta Praha(U19) |
1-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-13:30 - Czech Republic U19 League Banik Ostrava(U19) vs Opava (U19) |
2-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-15:30 - Czech Republic Women\\\'s Cup FK Havirov Women\'s vs Slavia Praha Women\'s |
0-4 |
0-13 |
Sat 23, Nov-16:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup Nove Sady Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s |
0-4 |
0-16 |
Sat 23, Nov-18:00 - Denmark - 1. Division FC Roskilde vs Vejle |
0-3 |
0-4 |
Sat 23, Nov-20:45 - Denmark - 1. Division Vendsyssel vs Viborg |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Denmark Woman\\\'s Cup Fortuna Hjorring Women\'s vs VSK Aarhus Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Denmark Woman\\\'s Cup Nordsjaelland Women\'s vs Brondby Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Denmark Woman\\\'s Cup Odense Women\'s vs Thisted FC Women\'s |
1-4 |
2-5 |
Sat 23, Nov-16:00 - Denmark Woman\\\'s Cup Sundby BK Women\'s vs Kolding BK Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sat 23, Nov-17:00 - Denmark Youth U17 Randers FC(U17) vs Nordsjaelland (U17) |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-17:45 - Denmark Youth U17 Sonderjyske(U17) vs FC Kobenhavn(U17) |
0-3 |
0-5 |
Sat 23, Nov-18:00 - Denmark Youth U17 Odense BK (U17) vs Aarhus AGF(U17) |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:15 - Denmark Youth U17 Midtjylland(U17) vs Esbjerg FB(U17) |
3-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-18:15 - Denmark Youth U17 Aalborg BK(U17) vs Brondby(U17) |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-18:30 - Denmark Youth U17 Vejle(U17) vs Lyngby(U17) |
1-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - Denmark Youth U19 Randers FC(U19) vs Nordsjaelland (U19) |
0-2 |
1-4 |
Sat 23, Nov-15:30 - Denmark Youth U19 Odense BK U19 vs Aarhus AGF(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-15:30 - Denmark Youth U19 Sonderjyske(U19) vs FC Kobenhavn(U19) |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Denmark Youth U19 Vejle(U19) vs Lyngby(U19) |
2-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Denmark Youth U19 Aalborg BK(U19) vs Brondby(U19) |
1-2 |
2-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - Egypt Premier League Arab Contractors vs Aswan |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Egypt Premier League Tanta vs Tala\'ea El Gaish |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Darlington vs Gainsborough Trinity |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy York City vs Altrincham |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Lancaster City vs Stourbridge |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Bath City vs Gosport Borough |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Halesowen Town vs Gateshead |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Eastbourne Borough vs Hartley Wintney |
1-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Tonbridge Angels vs Bognor Regis Town |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Hednesford Town vs Coalville Town |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Havant & Waterlooville FC vs Cinderford Town |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Welling United vs St Albans City |
0-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Blyth Spartans vs Alfreton Town |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Braintree Town vs Yate Town |
1-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Leamington vs Spennymoor Town |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Weymouth vs Hastings United |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Carshalton Athletic FC vs Tooting Mitcham United |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Workington vs Farsley Celtic |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Salisbury City vs Hayes &Yeading |
2-0 |
4-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Kingstonian vs AFC Sudbury |
0-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Enfield Town vs Maldon & Tiptree |
2-2 |
4-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Kings Lynn vs Hereford |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Brackley Town vs Chester FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Leatherhead vs Dorking Wanderers |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Dulwich Hamlet vs Chippenham Town |
2-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Chelmsford City vs Hungerford Town |
2-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Wealdstone FC vs Royston Town |
0-2 |
2-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Guiseley vs AFC Telford United |
0-1 |
0-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Matlock Town vs Redditch United |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Maidstone United vs Dartford |
1-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Oxford City vs AFC Hornchurch |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Curzon Ashton FC vs Kidderminster |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Concord Rangers vs Slough Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Biggleswade Town vs Aveley |
0-2 |
1-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Colne vs Southport FC |
2-1 |
2-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Runcorn Linnets vs FC United of Manchester |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Atherton Collieries vs Boston United |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Haringey Borough vs Hemel Hempstead Town |
0-1 |
1-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy Peterborough Sports vs Kettering Town |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Ipswich vs Blackpool |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Southend United vs Oxford United |
0-2 |
0-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Sunderland vs Coventry |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Milton Keynes Dons vs Rotherham United |
2-0 |
2-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Shrewsbury Town vs Bristol Rovers |
1-2 |
3-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Rochdale vs Portsmouth |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Wycombe Wanderers vs Doncaster Rovers |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Peterborough United vs Burton Albion FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Accrington Stanley vs Bolton Wanderers |
3-1 |
7-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One AFC Wimbledon vs Gillingham |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League One Fleetwood Town vs Tranmere Rovers |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Scunthorpe United vs Port Vale |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Crewe Alexandra vs Morecambe |
3-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Walsall vs Stevenage FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Leyton Orient vs Forest Green Rovers |
0-3 |
2-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Plymouth Argyle vs Bradford City AFC |
2-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Cheltenham Town vs Colchester United |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Northampton Town vs Grimsby Town |
2-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Swindon vs Mansfield Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Carlisle vs Cambridge United |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Crawley Town vs Exeter City |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Newport County vs Oldham Athletic AFC |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two Salford City F.C. vs Macclesfield Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League Stafford Rangers vs Hyde United |
1-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League Stalybridge Celtic vs Buxton FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League Witton Albion vs Scarborough Athletic |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League Ashton United vs Nantwich Town |
0-1 |
0-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League Radcliffe Borough vs Basford United F.C. |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League Bamber Bridge vs Morpeth Town |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Cheshunt vs Merstham |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bishop\'s Stortford vs Lewes |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Worthing vs Corinthian Casuals |
2-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Margate vs Potters Bar Town |
2-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division Rushden&Diamonds vs Lowestoft Town |
0-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division Bromsgrove Sporting vs St Ives Town |
2-1 |
3-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division Banbury United vs Alvechurch |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division Hitchin Town vs Nuneaton Borough |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division Kings Langley vs Needham Market |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League Chesham United vs Dorchester Town |
2-1 |
6-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League Beaconsfield Town F.C. vs Swindon Supermarine |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League Metropolitan Police vs Farnborough Town |
1-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League Walton Casuals vs Poole Town |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League Hendon vs Tiverton Town |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League Harrow Borough vs Wimborne Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League Blackfield & Langley vs Truro City |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship West Bromwich(WBA) vs Sheffield Wed |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship Stoke City vs Wigan Athletic |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship Huddersfield Town vs Birmingham |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship Derby County vs Preston North End |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship Blackburn Rovers vs Barnsley |
1-0 |
3-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship Brentford vs Reading |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship Luton Town vs Leeds United |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship Bristol City vs Nottingham Forest |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship Swansea City vs Millwall |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - England The Championship Charlton Athletic vs Cardiff City |
2-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - England U23 Premier League Arsenal(U23) vs Southampton(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:45 - England U23 Premier League Wolves U23 vs Chelsea(U23) |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-21:30 - English Premier League Manchester City vs Chelsea FC |
2-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - English Premier League West Ham United vs Tottenham Hotspur |
0-2 |
2-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League Crystal Palace vs Liverpool |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League Watford vs Burnley |
0-0 |
0-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League Brighton & Hove Albion vs Leicester City |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League Everton vs Norwich City |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League Arsenal vs Southampton |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League AFC Bournemouth vs Wolves |
0-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga Rakvere JK Tarvas vs Parnu JK |
0-2 |
0-4 |
Sat 23, Nov-15:00 - Estonia Meistri Liiga FC Kuressaare vs Vaprus Parnu |
1-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-18:00 - France Ligue 2 Lens vs FC Sochaux-Montbeliard |
2-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group A Bastia vs SC Schiltigheim |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group A Haguenau vs Iris Club de Croix |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A CS Sedan Ardennes vs Saint Quentin |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A JA Drancy vs Mulhouse |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A Lille B vs Stade Reims II |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A ST Maur Lusitanos vs Epinal |
0-1 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group A Belfort ASM FC vs Lens B |
1-1 |
2-3 |
Sat 23, Nov-21:30 - French Championnat Amateur Group B Gobelins vs Vannes OC |
1-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-23:00 - French Championnat Amateur Group B Lorient B vs Mantois |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B Vitre vs Guingamp B |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B Poissy AS vs FC Rouen |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B FC Chartres vs Fleury Merogis U.S. |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B Granville vs Oissel |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B Stade Briochin vs Saint Malo |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group C FC Nantes B vs Sete FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C Blois F.41 vs Trelissac |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C Angouleme CFC vs Montpellier B |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C Chamalieres FC vs FC Bergerac |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C St Pryve St Hilaire vs Romorantin |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C Saint-Etienne B vs Andrezieux |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C Stade Bordelais vs Les Herbiers |
0-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C Bourges Foot vs Colomiers |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group D Jura Sud Foot vs Yzeure AS |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D Annecy vs Grasse |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D Marseille Endoume vs Monts d\'Or Azergues |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D Olymplque de Marseille B vs Louhans-Cuiseaux |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D Nimes B vs Martigues |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Paris Saint Germain (U19) vs Caen(U19) |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A US Orleans U19 vs Lille U19 |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Valenciennes US(U19) vs Quevilly US(U19) |
3-0 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Evreux(U19) vs Le Havre(U19) |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B ASPTT Dijon(U19) vs Lyonnais U19 |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Bastia U19 vs Colomiers U19 |
0-3 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Castelnau le Cres (U19) vs Montpellier(U19) |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-21:00 - French Cup Sainte Genevieve Sports vs L\'Entente SSG |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Cup Dinan Lehon FC vs Stade Pontivy |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - French Cup Montlouis vs AF Virois |
1-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-17:30 - French Feminines D1 Dijon Women\'s vs Marseille Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - French Feminines D1 FC Metz Women\'s vs Fleury 91 Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-17:30 - French Feminines D1 Paris FC Women\'s vs Bordeaux Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-18:30 - French Feminines D1 Stade de Reims Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s |
1-0 |
1-3 |
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Metz vs Stade Reims |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Amiens SC vs Strasbourg |
0-1 |
0-4 |
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Nimes |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Brestois vs Nantes |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Dijon vs Stade Rennes FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-20:30 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs Nice |
2-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - Friendly Internationals Morocco(U20) vs Burkina Faso(U20) |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-12:00 - Friendly Internationals Turkey Women\'s(U17) vs Russia Women\'s(U17) |
3-1 |
3-3 |
Sat 23, Nov-16:30 - Friendly Internationals Tunisia(U20) vs Algeria(U20) |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-21:15 - Futsal Spain Division De Honor Vina Albali Valdepenas Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal |
2-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor Jaen Paraiso Interior Futsal vs Cordoba Futsal |
1-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-22:00 - Futsal Spain Division De Honor O Parrulo Ferrol Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal |
1-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-00:00 - Futsal Spain Division De Honor Peniscola RehabMedic Futsal vs Levante Futsal |
2-2 |
6-7 |
Sat 23, Nov-16:00 - Futsal Spain Division De Honor Ribera Navarra Futsal vs Palma Futsal |
1-3 |
2-3 |
Sat 23, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga Baia Zugdidi vs FC Shevardeni |
1-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga FC Gagra vs Kolkheti Poti |
3-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga Guria Lanchkhuti vs FC Tskhinvali |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga FC Shukura Kobuleti vs FC Telavi |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga Eintracht Braunschweig vs Chemnitzer |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga 1. FC Magdeburg vs SpVgg Unterhaching |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga SV Meppen vs SG Sonnenhof Grobaspach |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga SV Waldhof Mannheim vs FC Ingolstadt 04 |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga Wurzburger Kickers vs KFC Uerdingen 05 |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga FSV Zwickau vs Preuben Munster |
2-1 |
4-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hannover 96(U17) vs Dynamo Dresden(U17) |
0-3 |
3-3 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Carl Zeiss Jena(U17) vs Wolfsburg(U17) |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost St. Pauli(U17) vs Hamburger(U17) |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Eintr. Braunschweig(U17) vs Energie Cottbus(U17) |
0-1 |
0-4 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hallescher FC(U17) vs Union Berlin (U17) |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Chemnitzer(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17) |
0-3 |
0-5 |
Sat 23, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SC Freiburg (U17) vs Nurnberg (U17) |
1-1 |
|
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Hoffenheim(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17) |
3-0 |
6-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Eintracht Frankfurt(U17) vs SV Darmstadt U17 |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SV Wehen Wiesbaden(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17) |
1-1 |
3-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Greuther Furth(U17) vs Bayern Munich(U17) |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SpVgg Unterhaching U17 vs Augsburg(U17) |
2-0 |
3-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Alemannia Aachen(U17) vs Monchengladbach(U17) |
0-3 |
0-3 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Schalke 04 (U17) vs Bochum(U17) |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Bayer Leverkusen(U17) vs Koln(U17) |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Preuben Munster(U17) vs SV Lippstadt(U17) |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Wuppertaler SV Borussia(U17) vs Dortmund(U17) |
0-3 |
0-5 |
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West FC Hennef 05(U17) vs SG Unterrath(U17) |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-18:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Fortuna Dusseldorf(U17) vs Arminia Bielefeld (U17) |
1-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga Werder Bremen vs Schalke 04 |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs SC Freiburg |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga Eintracht Frankfurt vs VfL Wolfsburg |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga Union Berlin vs Monchengladbach |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga Fortuna Dusseldorf vs Bayern Munich |
0-3 |
0-4 |
Sat 23, Nov-21:30 - German Bundesliga RB Leipzig vs Koln |
3-1 |
4-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Bundesliga 2 Hamburger vs Dynamo Dresden |
0-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Bundesliga 2 Arminia Bielefeld vs SV Sandhausen |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Bundesliga 2 SV Wehen Wiesbaden vs Holstein Kiel |
2-4 |
3-6 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga Wolfsburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga Koln Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s |
2-0 |
4-3 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga FF USV Jena Women\'s vs SC Sand Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga SG Essen-Schonebeck Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Niendorfer TSV(U19) vs Energie Cottbus (U19) |
3-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Hertha BSC Berlin U19 vs Hannover 96 (U19) |
0-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Union Berlin(U19) vs Chemnitzer(U19) |
2-0 |
3-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Dynamo Dresden(U19) vs Wolfsburg (U19) |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord RB Leipzig(U19) vs St. Pauli(U19) |
4-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord Hamburger(U19) vs Werder Bremen(U19) |
0-3 |
0-4 |
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud SC Freiburg(U19) vs FC Ingolstadt(U19) |
4-0 |
5-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud Bayern Munich(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19) |
1-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud VfB Stuttgart U19 vs Mainz(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-14:30 - German Junioren Bundesliga Sud Hoffenheim(U19) vs FC Kaiserslautern (U19) |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - German Junioren Bundesliga Sud Greuther Furth(U19) vs Kickers Offenbach U19 |
0-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud SSV Ulm U19 vs Karlsruher SC (U19) |
1-2 |
1-3 |
Sat 23, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud 1. FC Heidenheim(U19) vs Augsburg(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West Monchengladbach(U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19 |
0-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West Bochum(U19) vs Preuben Munster U19 |
2-1 |
4-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West MSV Duisburg (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19 |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West Koln (U19) vs RW Oberhausen U19 |
3-0 |
7-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West Wuppertaler SV(U19) vs Schalke 04 (U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-17:50 - German Junioren Bundesliga West Arminia Bielefeld(U19) vs Viktoria Koln(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern Viktoria Aschaffenburg vs TSV Aubstadt |
1-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern TSV 1860 Rosenheim vs FV Illertissen |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern TSV Buchbach vs SpVgg Bayreuth |
2-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Memmingen vs Turkgucu Ataspor Munchen |
1-0 |
3-4 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern SV Schalding Heining vs Greuther Furth II |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Schweinfurt vs TSV Rain Am Lech |
4-0 |
6-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Augsburg II vs Nurnberg Am |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern VfR Garching vs VfB Eichstatt |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost Energie Cottbus vs Germania Halberstadt |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost Rot-Weiss Erfurt vs VSG Altglienicke |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost FC Lokomotive Leipzig vs Lichtenberg 47 |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost ZFC Meuselwitz vs SV Babelsberg 03 |
1-2 |
3-2 |
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost FSV Optik Rathenow vs Bischofswerdaer FV 08 |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost Viktoria Berlin 1889 vs Hertha BSC Berlin Am |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-17:15 - Germany - Regionalliga Nord Heider SV vs Eintracht Norderstedt |
0-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Holstein Kiel B vs Hamburger SV II |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Germany - Regionalliga Nord SSV Jeddeloh vs Drochtersen/Assel |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nord SC Weiche Flensburg 08 vs Havelse |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Saarbrucken vs FK Pirmasens |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued 1. FSV Mainz 05 II vs TSV Steinbach Haiger |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued VfR Aalen vs TSG 1899 Hoffenheim II |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued TSG Balingen vs FSV Frankfurt |
1-2 |
1-4 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Bayern Alzenau vs FC 08 Homburg |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Astoria Walldorf vs TuS Rot Weiss Koblenz |
0-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FC Giessen vs SV Elversberg |
1-1 |
2-3 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West Koln Am. vs RW Oberhausen |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West FC Schalke 04 II vs RW Essen |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West Fortuna Dusseldorf II vs Sportfreunde Lotte |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Germany OberLiga Bremer SV vs Brinkumer SV |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - Germany Women Division 2 Saarbrucken Women\'s vs FFC Frankfurt B Women\'s |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-17:00 - Germany Women Division 2 Monchengladbach Women\'s vs SV Meppen Women\'s |
1-0 |
|
Sat 23, Nov-17:00 - Germany Women Division 2 Wolfsburg B Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-19:59 - Germany Women Division 2 FC Gutersloh Women\'s vs Arminia Bielefeld Women\'s |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-17:00 - Greece Football League Thesprotos vs Trikala |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-21:30 - Greece Super League 1 Panionios vs Olympiakos Piraeus |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-22:00 - Greece Super League 1 Lamia vs Xanthi |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - Greece U19 Panionios(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19) |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - Greece U19 AEK Athens(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Greece U19 PAOK Saloniki(U19) vs AEL Larisa U19 |
1-1 |
4-1 |
Sat 23, Nov-12:30 - Greece U19 Atromitos Athens(U19) vs OFI Crete(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-13:30 - Greece U19 Lamia U19 vs Xanthi(U19) |
0-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-21:30 - Holland Eredivisie FC Utrecht vs AZ Alkmaar |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-22:45 - Holland Eredivisie FC Zwolle vs Fortuna Sittard |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-22:45 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs Heracles Almelo |
1-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-23:45 - Holland Eredivisie ADO Den Haag vs Willem II |
0-2 |
3-3 |
Sat 23, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie Excelsior Maassluis vs Scheveningen |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie GVVV Veenendaal vs Spakenburg |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie Kozakken Boys vs ASWH |
0-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie Quick Boys vs AFC Amsterdam |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie IJsselmeervogels vs Koninklijke HFC |
1-0 |
1-5 |
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie Rijnsburgse Boys vs VV Katwijk |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie Jong Sparta Rotterdam vs Noordwijk |
3-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie Volendam Am. vs HHC Hardenberg |
1-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-17:30 - Holland U19 League Ajax Amsterdam U19 vs FC Twente Enschede U19 |
3-1 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - Holland U19 League FC Utrecht (U19) vs Almere City(U19) |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-13:30 - HongKong Premier League Southern District vs R&F |
1-1 |
3-4 |
Sat 23, Nov-10:30 - HongKong Premier League Happy Valley vs LeeMan |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-22:30 - Hungary NB1 Ujpest FC vs Diosgyor VTK |
0-2 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:59 - Hungary NB1 Budapest Honved vs PAKSI FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:59 - Hungary NB1 MOL Fehervar FC vs Puskas Akademia |
0-2 |
1-3 |
Sat 23, Nov-19:59 - Hungary NB1 Mezokovesd-Zsory vs Kaposvari Rakoczi |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-19:59 - Hungary NB1 Kisvarda vs Debreceni VSC |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-13:00 - Hungary U19 League Ferencvarosi TC U19 vs Budapest Honved U19 |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-13:00 - Hungary U19 League Gyori ETO FC U19 vs Debreceni VSC (U19) |
0-1 |
3-2 |
Sat 23, Nov-13:00 - Hungary U19 League Illes Akademia Haladas(U19) vs MTK Budapest FC (U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Kelen SC Women\'s vs Astra Hungary Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Sat 23, Nov-18:00 - India Super League Bengaluru vs Kerala Blasters FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-15:30 - Indonesia Liga 1 PSM Makassar vs Bali United FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-12:30 - Indonesia Liga 1 Arema Malang vs Persija Jakarta |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-14:45 - Iran League Division 1 Sepidrood Rasht vs Mes Kerman |
0-2 |
1-3 |
Sat 23, Nov-14:45 - Iran League Division 1 Niroye Zamini vs Damash Gilan FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - Israel U19 League Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Ramat Gan U19 |
1-2 |
5-2 |
Sat 23, Nov-13:00 - Israel U19 League Beitar Tel Aviv Bat Yam(U19) vs Hapoel Katamon Jerusalem U19 |
1-3 |
1-3 |
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera Lazio Youth vs Roma Youth |
2-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera Empoli Youth vs Fiorentina Youth |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera Sassuolo Calcio Youth vs Sampdoria Youth |
2-0 |
5-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Italian Campionato Primavera Inter Milan Youth vs Torino Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Benevento Youth vs Frosinone Youth |
0-0 |
1-3 |
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Pisa Youth vs Salernitana Youth |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Lecce Youth vs Trapani Youth |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Virtus Entella Youth vs Pordenone Youth |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Cosenza Calcio Youth vs Livorno Youth |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-14:30 - Italian Campionato Primavera 2 Ascoli Youth vs Crotone Youth |
5-0 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Udinese Youth vs Verona Youth |
2-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Parma Youth vs Cittadella Youth |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Brescia Youth vs AC Milan Youth |
0-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Spal Youth vs Cremonese Youth |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Venezia F.C. Youth vs Spezia Youth |
1-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-21:00 - Italian Serie A AC Milan vs Napoli |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie A Atalanta vs Juventus |
0-0 |
1-3 |
Sat 23, Nov-23:55 - Italian Serie A Torino vs Inter Milan |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-21:00 - Italian Serie B Empoli vs Venezia F.C. |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie B Livorno vs Trapani |
0-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie B Benevento vs Crotone |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie B Juve Stabia vs Salernitana |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie B Pordenone Calcio SSD vs Perugia |
0-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-00:00 - Italian Serie B Delfino Pescara 1936 vs Cremonese |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Women Division 1 Tavagnacco Women\'s vs Inter Milan Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Women Division 1 Fiorentina Women\'s vs AGSM Verona Women\'s |
2-0 |
4-2 |
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Women Division 1 Orobica Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s |
1-2 |
1-3 |
Sat 23, Nov-15:00 - Italian Women Division 1 AC Milan Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-23:45 - Italy C1A Calcio Lecco vs Giana Erminio |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Italy C1A Pro Vercelli vs Renate AC |
0-2 |
2-2 |
Sat 23, Nov-23:45 - Italy C1B USD Virtus Verona vs Carpi |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-23:45 - Italy C1C Ternana vs A.S. Viterbese Castrense |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-23:45 - Italy C1C Urbs Reggina 1914 vs Rende Calcio 1968 |
2-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-08:00 - Japan Football League MIO Biwako Shiga vs Honda FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-11:00 - Japan Futsal League Fuchu Athletic FC Futsal vs Fugador Sumida Futsal |
1-3 |
2-6 |
Sat 23, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup JEF United Ichihara Women\'s vs Okayama Prefecture Sakuyo High School Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Fujieda Junshin High School Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup IGA Kunoichi Women\'s vs Niigata University Women\'s |
2-0 |
7-0 |
Sat 23, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup Nagano Parceiro Women\'s vs Ntv Menina Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup Albirex Niigata Women\'s vs Hokkaido Bunkyo University Meisei Women\'s |
3-0 |
8-0 |
Sat 23, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup Urawa Reds Women\'s vs Tokiwagi Gakuen High School Women\'s |
5-0 |
6-0 |
Sat 23, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup NTV Beleza Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-08:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Cerezo Osaka |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1 Shimizu S-Pulse vs Oita Trinita |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1 Nagoya Grampus Eight vs Sagan Tosu |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1 FC Tokyo vs Shonan Bellmare |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs Kashima Antlers |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1 Consadole Sapporo vs Jubilo Iwata |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1 Matsumoto Yamaga FC vs Yokohama F Marinos |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-10:00 - Japanese J-League Division 1 Gamba Osaka vs Vegalta Sendai |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 YSCC Yokohama vs Kataller Toyama |
0-2 |
0-2 |
Sat 23, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Fujieda MYFC vs Blaublitz Akita |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-09:00 - Korea League 1 FC Seoul vs Pohang Steelers |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-09:00 - Korea League 1 Gangwon FC vs Daegu FC |
0-1 |
2-4 |
Sat 23, Nov-10:00 - Korea League 1 Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Hyundai Motors |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-10:00 - Korea League 2 FC Anyang vs Bucheon FC 1995 |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - Kosovo Super League KF Prishtina vs KF Trepca \'89 |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Kosovo Super League KF Flamurtari Pristina vs KF Feronikeli |
0-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Kosovo Super League KF Drenica Srbica vs Kosova Vushtrri |
0-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Kosovo Super League KF Drita Gjilan vs KF Llapi |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-17:05 - Kuwaiti Federation Cup Al-Sahel vs Burgan SC |
2-0 |
2-3 |
Sat 23, Nov-17:05 - Kuwaiti Federation Cup Khaitan vs Al Kuwait SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:30 - Kuwaiti Federation Cup Al-Salmiyah vs Al-Arabi Club |
0-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:30 - Kuwaiti Federation Cup Al-Ttadamon vs Al-Shabab(KUW) |
1-2 |
3-4 |
Sat 23, Nov-15:00 - Lithuania - 1. Division FK Riteriai vs Suduva |
2-1 |
5-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Lithuania - 1. Division Kauno Zalgiris vs FK Panevezys |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:59 - Luxembourg National Division Progres Niederkorn vs Blue Boys Muhlench |
2-1 |
5-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - Malta First Division League Naxxar Lions vs Lija Athletic |
2-1 |
3-2 |
Sat 23, Nov-19:15 - Malta First Division League Zejtun Corinthians vs St. George\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Malta Premier League Santa Lucia vs Sliema Wanderers FC |
0-1 |
0-4 |
Sat 23, Nov-19:15 - Malta Premier League Sirens vs Gudja United |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-07:10 - Mexico Primera Division Club Tijuana vs Club Leon |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-05:00 - Mexico Primera Division Puebla vs Club Necaxa |
3-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - Mexico Primera Divison 2 Cimarrones de Sonora B vs UA Chihuahua |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-21:00 - Mexico Primera Divison 2 Leones Univ Guadalajara B vs Correcaminos UAT B |
0-0 |
|
Sat 23, Nov-02:30 - Mexico Primera Divison 2 Murcielagos vs Reynosa |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-01:45 - Mexico Women\\\'s Primera Division Club America Women\'s vs CF Monterrey Women\'s |
1-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-03:45 - Mexico Youth U20 Club Tijuana(U20) vs Leon U20 |
4-0 |
|
Sat 23, Nov-22:00 - Mexico Youth U20 Pachuca U20 vs Pumas UNAM U20 |
1-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Mexico Youth U20 Chivas Guadalajara(U20) vs Veracruz(U20) |
1-1 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Mexico Youth U20 Cruz Azul(U20) vs San Luis U20 |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Mexico Youth U20 Monterrey U20 vs Atlas U20 |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Mexico Youth U20 Queretaro U20 vs Monarcas Morelia U20 |
3-2 |
|
Sat 23, Nov-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs OFK Titograd |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Podgorica vs FK Rudar Pljevlja |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Zeta vs FK Grbalj Radanovici |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Petrovac vs FK Sutjeska Niksic |
0-2 |
0-4 |
Sat 23, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Kom vs FK Iskra Danilovgrad |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Morocco Super League IRT Itihad de Tanger vs CAYB Youssoufia Berrechid |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-21:20 - National League Maidenhead United vs Woking |
0-2 |
2-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Stockport County vs Ebbsfleet United |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Halifax Town vs Eastleigh |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Wrexham vs Yeovil Town |
2-2 |
3-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Hartlepool United FC vs Boreham Wood F.C. |
0-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Aldershot Town vs Notts County |
2-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Barrow vs Barnet F.C. |
2-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Harrogate Town vs Chesterfield |
1-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Sutton United vs Bromley |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Dover Athletic vs Solihull Moors |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League Chorley vs Torquay United |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - National League AFC Fylde vs Dagenham and Redbridge |
3-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-06:00 - New Zealand Football Championships Wellington Phoenix Reserve vs Auckland City |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-07:30 - New Zealand Football Championships Southern United vs Hamilton Wanderers AFC |
2-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga FK Makedonija Gjorce Petrov vs Rabotnichki |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Pelister Bitola vs FK Ohrid 2004 |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Osogovo vs Pehchevo |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Korab Debar vs FK Rinija Gostivar |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FC Plackovica vs Pobeda Prilep |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Kozuv vs Belasica Strumica |
1-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Labunishta vs FK Skopje |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Vardar Forino vs Vlazrimi Kicevo |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Kadino vs FK Drita |
1-0 |
3-3 |
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Pitu Guli vs FK Tikves Kavadarci |
0-1 |
|
Sat 23, Nov-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Queen\'s University Belfast vs Ballyclare Comrades |
1-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Portadown FC vs Loughgall FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Ballinamallard United vs Police Service of Northern Ireland FC |
3-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Dergview FC vs Dundela FC |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League Glentoran FC vs Dungannon Swifts |
2-1 |
6-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League Coleraine F.C. vs Carrick Rangers |
1-2 |
3-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League Ballymena United F.C. vs Institute FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League Larne FC vs Cliftonville |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League Warrenpoint Town vs Crusaders FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - Norway Adeccoligaen Kongsvinger vs Sogndal |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - Norway NM Cupen U19 Odd Grenland U19 vs Rosenborg(U19) |
0-0 |
0-3 |
Sat 23, Nov-17:05 - Omani League Mrbat vs Fnjaa SC |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:20 - Omani League Al-Suwaiq Club vs Saham |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:45 - Omani League AL-Nahda vs Muscat |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-01:00 - Paraguayan Primera Division General Diaz vs Sportivo San Lorenzo |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-03:00 - Paraguayan Primera Division Sol de America vs Deportivo Santani |
1-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Cracovia Krakow Youth vs Zaglebie Lubin Youth |
1-1 |
3-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Pogon Szczecin Youth vs Arka Gdynia Youth |
1-2 |
3-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Jagiellonia Bialystok Youth vs Lechia Gdansk Youth |
2-1 |
3-3 |
Sat 23, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Legia Warszawa Youth vs Hutnik Krakow Youth |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Slask Wroclaw Youth vs Wisla Krakow Youth |
2-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Escola Varsovia Warszawa Youth vs SMS Lodz Youth |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-23:00 - Poland - Ekstraklasa Lechia Gdansk vs LKS Lodz |
2-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa Korona Kielce vs Rakow Czestochowa |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa Pogon Szczecin vs Legia Warszawa |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-15:40 - Poland - I liga GKS Belchatow vs Warta Poznan |
0-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:59 - Poland - I liga GKS Tychy vs GKS Jastrzebie |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:59 - Poland - I liga Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Chrobry Glogow |
1-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Poland - I liga Olimpia Grudziadz vs Zaglebie Sosnowiec |
0-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Poland - II liga CWKS Resovia Rzeszow vs Pogon Siedlce |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga Stal Stalowa Wola vs Znicz Pruszkow |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga Elana Torun vs Blekitni Stargard Szczecinski |
1-0 |
3-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga Garbarnia Krakow vs Skra Czestochowa |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga KS Legionovia Legionowo vs Stal Rzeszow |
0-3 |
0-3 |
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga Lech Poznan B vs Gornik Leczna |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - Poland - II liga GKS Katowice vs Gryf Wejherowo |
2-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Poland - II liga Gornik Polkowice vs Olimpia Elblag |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Sporting Braga(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23) |
2-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Benfica(U23) vs Rio Ave(U23) |
2-2 |
2-3 |
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Academica Coimbra(U23) vs FC Famalicao(U23) |
1-1 |
3-3 |
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Vitoria FC Setubal(U23) vs Maritimo(U23) |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-15:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte FC Famalicao(U19) vs FC Porto U19 |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Leixoes U19 vs Rio Ave(U19) |
0-4 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Braga (U19) vs Nacional(U19) |
1-1 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Gil Vicente U19 vs Aves(U19) |
3-2 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Vitoria SC Guimaraes U19 vs Pacos Ferreira(U19) |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte Feirense(U19) vs Vizela(U19) |
1-1 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Sporting Lisbon(U19) vs Alverca(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Uniao Leiria U19 vs Vilafranquense(U19) |
2-2 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Belenenses(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19) |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Sacavenense(U19) vs GD Estoril-Praia(U19) |
1-3 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul Amora FC(U19) vs Academica Coimbra(U19) |
1-4 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Padroense(U17) vs FC Porto(U17) |
5-4 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Vitoria SC Guimaraes U17 vs Boavista(U17) |
1-3 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Chaves U17 vs Rio Ave(U17) |
0-1 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Fatima U17 vs Vitoria FC Setubal(U17) |
2-2 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Tondela(U17) vs Spg C Braga(U17) |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Moreirense(U17) vs GD Braganca(U17) |
3-0 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Marialvas(U17) vs Academico Viseu(U17) |
3-0 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Seia FC(U17) vs Feirense(U17) |
0-8 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Anadia(U17) vs Lusitania Lourosa U17 |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Uniao Almeirim(U17) vs Electrico FC(U17) |
4-1 |
|
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Cova Piedade(U17) vs Casa Pia AC(U17) |
1-0 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Louletano(U17) vs Oeiras(U17) |
2-2 |
|
Sat 23, Nov-22:30 - Portugal Cup Sporting Braga vs Gil Vicente |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-18:00 - Portugal Cup Sertanense FC vs Farense |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-20:45 - Portugal Cup FC Famalicao vs Academica Coimbra |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Cup Sp. Espinho vs FC Arouca |
2-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Cup Academico Viseu vs C.D. Feirense |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-00:45 - Portugal Cup Varzim vs Loures |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Qatar Stars Cup Al Shahaniya vs Al-Wakra |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:10 - Qatar Stars Cup Al-Ahli Doha vs Al-Sadd |
3-2 |
4-3 |
Sat 23, Nov-19:10 - Qatar Stars Cup Umm Salal vs Al Rayyan |
0-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Sabail vs Sabah FK Baku |
0-0 |
1-3 |
Sat 23, Nov-22:30 - Romania - Divizia A FC Steaua Bucuresti vs Astra Giurgiu |
1-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-19:59 - Romania - Divizia A Politehnica Iasi vs FC Voluntari |
0-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-14:00 - Romania - Liga 2 Universitaea Cluj vs ASU Politehnica Timisoara |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2 Pandurii Targu Jiu vs Concordia Chiajna |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2 Dunarea Calarasi vs FC Metaloglobus Bucuresti |
0-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2 Sportul Snagov vs CSM Resita |
2-2 |
3-3 |
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2 Ripensia Timisoara vs Viitorul Pandurii Targu Jiu |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2 Csikszereda Miercurea vs Arges |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-14:00 - Romania Women\\\'s Superliga Fairplay Bucuresti Women\'s vs Independenta Baia Mare Women\'s |
2-5 |
|
Sat 23, Nov-14:00 - Russia First Division Spartak Moscow II vs Avangard Kursk |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - Russia First Division FK Krasnodar II vs FK Khimki |
2-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - Russia First Division Shinnik Yaroslavl vs Tekstilshchik Ivanovo |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Russia First Division Neftekhimik Nizhnekamsk vs Yenisey Krasnoyarsk |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Russia First Division FK Chayka Pesch vs FC Armavir |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-18:00 - Russia First Division Baltika vs Mordovia Saransk |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Russia First Division Rotor Volgograd vs FC Tom Tomsk |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Russia First Division Fakel Voronezh vs FK Nizhny Novgorod |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Russia First Division Chertanovo Moscow vs SKA Khabarovsk |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-20:30 - Russia First Division FC Torpedo Moscow vs Luch Energiya Vladivostok |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-17:30 - Russia Premier League Dinamo Moscow vs FK Rostov |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Russia Premier League Rubin Kazan vs Zenit St.Petersburg |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-12:30 - Russia Premier League Gazovik Orenburg vs Akhmat Grozny |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League Kubanochka Krasnodar Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League Chertanovo Moscow Women\'s vs Torpedo Izhevsk Women\'s |
3-0 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League CSKA Moscow Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-14:30 - Russia Youth Championship League Ufa Youth vs PFC Sochi Youth |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-13:00 - Russia Youth Championship League CSKA Moscow Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth |
2-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-13:00 - Russia Youth Championship League FK Ural Youth vs Spartak Moscow Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-18:00 - San Marino Girone A SP Domagnano vs SC Faetano |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-18:00 - San Marino Girone A SS Murata vs SP Tre Fiori |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-18:00 - San Marino Girone A Folgore/Falciano vs S.S Pennarossa |
2-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - San Marino Girone A AC Juvenes/Dogana vs SP La Fiorita |
0-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 2 Al Kholood vs Al Safa(KSA) |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 2 Afief vs Al-Jndal |
2-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-20:40 - Saudi Arabia Professional League Al-Ahli Saudi FC vs Al-Faisaly Harmah |
2-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Saudi Arabia Professional League Dhamk vs Al-Taawon |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-17:45 - Scotland FA Cup Auchinleck Talbot vs Arbroath |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Partick Thistle vs Penicuik Athletic |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Dumbarton vs Forfar Athletic |
1-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup East Fife vs BSC Glasgow |
2-1 |
3-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Greenock Morton vs Brora Rangers |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Inverurie Loco Works vs Broxburn Athletic |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Raith Rovers vs Peterhead |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Queen of the South FC vs Queen\'s Park |
0-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Stirling Albion vs Clyde F.C. |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Albion Rovers FC vs Airdrieonians |
0-1 |
1-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Stranraer F.C. vs Dunfermline |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Elgin City vs Alloa Athletic |
1-0 |
1-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Edinburgh City vs Annan Athletic |
3-0 |
4-3 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Formartine United vs East Kilbride |
0-1 |
0-4 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup Bonnyrigg Rose vs Montrose |
2-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Championship Inverness C.T. vs Dundee |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League Huntly vs Lossiemouth FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League Rothes vs Turriff United |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League Nairn County vs Deveronvale |
2-0 |
7-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League Clachnacuddin vs Strathspey Thistle |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League Wick Academy FC vs Fraserburgh |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-18:00 - Scottish Lowland Football League Vale of Leithen vs Spartans |
1-2 |
1-5 |
Sat 23, Nov-18:00 - Scottish Lowland Football League Civil Service Strollers FC vs Dalbeattie Star |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Lowland Football League East Stirlingshire vs Berwick Rangers |
1-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Lowland Football League Cumbernauld Colts vs Caledonian Braves |
0-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Premier League Celtic vs Livingston F.C. |
1-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Premier League Hibernian FC vs Motherwell FC |
2-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Premier League Kilmarnock vs Hearts |
3-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Premier League St. Mirren vs Ross County |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga Radnicki Nis vs Crvena Zvezda |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga Cukaricki vs FK Rad Beograd |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga FK Vozdovac vs Proleter Novi Sad |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga Mladost Lucani vs Backa Topola |
0-2 |
0-3 |
Sat 23, Nov-21:00 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs FK Napredak Krusevac |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga Sindjelic Belgrad vs FK Backa Backa Palanka |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga Zlatibor Cajetina vs Dinamo Vranje |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga FK Trajal Krusevac vs Radnicki Pirot |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia Prva Liga Kolubara vs Zemun |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga Trencin vs Spartak Trnava |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga FC Nitra vs MSK Zilina |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga MFK Zemplin Michalovce vs DAC Dunajska Streda |
5-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga FK Pohronie vs Zlate Moravce |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga MFK Ruzomberok vs FK Senica |
0-2 |
2-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs SKF Sered |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-17:45 - Slovenia 1. Liga Domzale vs NK Triglav Kranj |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-15:45 - Slovenia 1. Liga ASK Bravo vs NK Rudar Velenje |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-19:55 - Slovenia 1. Liga NK Celje vs NK Olimpija Ljubljana |
1-2 |
1-3 |
Sat 23, Nov-19:59 - Slovenia 2. Liga NK Nafta vs FC Koper |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga ND Gorica vs NS Drava Ptuj |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga NK Krka vs NK Bilje |
1-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga Jadran Dekani vs NK Krsko |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga NK Fuzinar vs NK Rogaska |
2-1 |
3-2 |
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga NK Brezice vs Dravograd |
2-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga ND Beltinci vs NK Radomlje |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League Free State Stars vs Moroka Swallows |
0-1 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League Mbombela United vs Richards Bay |
2-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League Real Kings vs Tshakhuma TM |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League Uthongathi FC vs TS Sporting |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League Cape Umoya United vs TS Galaxy |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League JDR Stars vs Jomo Cosmos |
3-0 |
5-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - South Africa Telkom KnockOut Lamontville Golden Arrows vs Mamelodi Sundowns |
0-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League Atletico de Madrid Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Ladies Premier League Sporting De Huelva Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Ladies Premier League CD Tacon Women\'s vs Real Sociedad Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Primera Division Leganes vs Barcelona |
1-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-21:30 - Spanish Primera Division Granada CF vs Atletico Madrid |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Primera Division Real Betis vs Valencia |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-00:00 - Spanish Primera Division Levante vs Mallorca |
0-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Primera U19 CF Damm(U19) vs CD Ebro(U19) |
1-0 |
4-2 |
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Primera U19 Espanyol(U19) vs Barcelona U19 |
1-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - Spanish Primera U19 Real Madrid(U19) vs Rayo Vallecano U19 |
2-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 Stadium Casablanca(U19) vs Zaragoza(U19) |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Primera U19 UE Cornella(U19) vs Lleida(U19) |
5-0 |
|
Sat 23, Nov-18:00 - Spanish Primera U19 Elche(U19) vs Real Murcia(U19) |
4-1 |
|
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Primera U19 Laguna(U19) vs Juventud Laguna(U19) |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-01:00 - Spanish Primera U19 AD Huracan U19 vs Acodetti CF(U19) |
1-1 |
2-5 |
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Primera U19 Valencia(U19) vs Alboraya(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division Racing Santander vs Extremadura |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division Deportivo La Coruna vs Alcorcon |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division Rayo Vallecano vs Zaragoza |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-23:00 - Spanish Segunda Division SD Huesca vs SD Ponferradina |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division Sporting de Gijon vs Tenerife |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Madrid Castilla vs Real Oviedo B |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Leioa vs SD Amorebieta |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Sociedad B vs Osasuna B |
2-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Unionistas de Salamanca vs UD Logrones |
0-2 |
1-4 |
Sat 23, Nov-22:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Lleida vs Barcelona B |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs Linense |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs CD Tuilla |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Poblense vs Andratx |
3-2 |
|
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Esporles vs CD Binissalem |
2-4 |
|
Sat 23, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Manacor vs Santa Catalina |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Llosetense vs Mallorca B |
0-0 |
|
Sat 23, Nov-20:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Collerense vs CF Platges De Calvia |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Alcudia vs Portmany |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs CD Ferriolense |
3-0 |
|
Sat 23, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Union Guimar vs CD Santa Ursula |
1-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Ibarra vs Tenisca |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Vera Puerto De La Cruz vs CD Buzanada |
0-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tamaraceite vs CD Union Puerto |
2-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Villa Santa Brigida vs UD Las Palmas C |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Panaderia Pulido vs Union Viera |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Beti Kozkor KE vs CD Baztan |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Fontellas vs Valle de Egues |
1-1 |
|
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Beti Onak vs UDC Txantrea |
3-2 |
|
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra AD San Juan vs CD Pena Sport |
1-0 |
|
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Huarte vs CD Cortes |
0-0 |
|
Sat 23, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Lourdes vs CD Pamplona |
0-1 |
|
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UCD Burlades vs Murchante |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Comillas vs CA Vianes |
0-0 |
|
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Villegas vs Yague CF |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria U.M. Escobedo vs CD Tropezon |
1-3 |
|
Sat 23, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Barreda Balompie vs Solares Medio Cudeyo |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs SD Laredo |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs UD Samano |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Cultural de Durango vs Urduliz FT |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Lagun Onak vs Sociedad Deportiva Beasain |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi San Ignacio vs Real Sociedad C |
3-3 |
|
Sat 23, Nov-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Deusto vs Portugalete |
0-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi JD Somorrostro vs CD Vitoria(SPA) |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya L\'Hospitalet vs FC Vilafranca |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Hercules CF B vs Vilamarxant CF |
0-1 |
|
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs UD Paterna |
1-1 |
|
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CyDL Jupiter Leones vs SD Almazan |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Astorga vs Atletico Tordesillas |
0-0 |
|
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD La Granja vs CD Beroil Bupolsa(Tino) |
0-2 |
|
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs Atletico Bembibre |
1-2 |
|
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD La Virgen Del Camino vs UD Santa Marta |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Mirandes B vs La Baneza |
1-0 |
|
Sat 23, Nov-21:00 - Sudanese Premier League Al Merreikh vs Al-Hilal Omdurman |
2-1 |
|
Sat 23, Nov-14:00 - SVK U19 A League Trencin(U19) vs Spartak Trnava(U19) |
3-0 |
3-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - SVK U19 A League FC Nitra(U19) vs Dukla Banska Bystrica(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - SVK U19 A League FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs Zemplin Michalovce(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - SVK U19 A League DAC Dunajska Streda(U19) vs FK Poprad(U19) |
6-1 |
|
Sat 23, Nov-13:00 - SVK U19 A League MSK Zilina(U19) vs Slovan Bratislava(U19) |
0-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-22:00 - Swiss Super League Zurich vs FC Luzern |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-22:00 - Swiss Super League Servette vs Basel |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-22:00 - Switzerland Challenge League FC Schaffhausen vs Vaduz |
0-0 |
0-3 |
Sat 23, Nov-19:59 - Switzerland Challenge League Chiasso vs Stade Lausanne Ouchy |
2-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-21:30 - Switzerland Women Division 1 FC Zurich Frauen Women\'s vs Servette Chenois Woman\'s |
1-7 |
|
Sat 23, Nov-19:59 - Syrian League Hutteen SC vs Al-Ittihad Aleppo |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League Al-Taliya Hama vs Al Foutoua Club |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League Al Jazeera(SYR) vs Al Jaish Damascus |
0-4 |
0-5 |
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League Jableh SC vs Al Nawaeir |
1-1 |
2-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League Al Shorta Damascus vs Al-Karamah |
0-1 |
0-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League Al-Sahel Sport vs Tishreen SC |
0-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 1 Club Sportif Sfaxien vs CS. Hammam-Lif |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 1 US Tataouine vs U.S.Monastir |
1-1 |
1-3 |
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2 Olympique de Beja vs Stade Africain Menzel Bourguiba |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2 AS Gabes vs EO Sidi Bouzid |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2 Sporting Ben Arous vs ES Rades |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2 A.S Ariana vs Esperance Sportive Zarzis |
0-2 |
0-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2 CO Medenine vs Sfax Railways |
0-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2 Sbikha vs Croissant Msaken |
3-2 |
|
Sat 23, Nov-17:30 - Turkey 2 Ligi A Eskisehirspor vs BB Erzurumspor |
1-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-15:00 - Turkey 2 Ligi A Karagumruk vs Umraniyespor |
1-0 |
2-3 |
Sat 23, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A Bursaspor vs Keciorengucu |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Turgutluspor vs Kozan Spor FK |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Fethiyespor vs Erbaaspor S |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Modafenspor vs Nazillispor |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sariyer vs Corum Belediyespor |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Pendikspor vs Zonguldak |
1-0 |
2-1 |
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Eyupspor vs Kastamonuspor |
0-0 |
0-2 |
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Ankara Demirspor vs Kirsehir Belediyespor |
2-0 |
2-2 |
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Etimesgut Belediye Spor vs Elazigspor |
0-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - Turkey Super Lig Ankaragucu vs Trabzonspor |
0-1 |
0-3 |
Sat 23, Nov-16:00 - Turkey Super Lig Denizlispor vs Rizespor |
0-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-21:00 - Turkey Super Lig Konyaspor vs Besiktas JK |
0-0 |
0-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - UAE Etisalat Emirates Cup Al Ain vs Ittihad Kalba |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - UAE Etisalat Emirates Cup Baniyas vs Hatta Club |
1-0 |
4-0 |
Sat 23, Nov-20:30 - UAE Etisalat Emirates Cup Al-Sharjah vs Al Fujairah |
2-0 |
5-1 |
Sat 23, Nov-16:35 - UAE League Division 1 Dabba Al-Fujairah vs Al Bataeh |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-16:40 - UAE League Division 1 Masfut vs Dubba Al Husun |
1-0 |
1-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - Uganda Super League Kampala City Council(KCCA) vs Kyetume FC |
2-0 |
5-2 |
Sat 23, Nov-16:00 - Uganda Super League URA Kampala vs Express FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga PFC Oleksandria vs Zorya |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga Dnipro-1 vs FC Vorskla Poltava |
0-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga Real Pharma Ovidiopol vs Chernomorets B |
0-3 |
0-3 |
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga Polissya Zhytomyr vs FK Chayka K-SR |
1-0 |
3-3 |
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga MFK Mikolaiv B vs SC Tavriya |
1-0 |
1-1 |
Sat 23, Nov-15:30 - Ukraine Druha Liga Krystal Kherson vs Alians Lypova Dolyna |
2-0 |
|
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga Nyva Ternopil vs Obolon-2 Kyiv |
1-0 |
|
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga Hirnik Kryvyi Rih vs FC Avanhard Kramatorsk B |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga FC Bukovyna Chernivtsi vs PFC Niva Vinnitsia |
1-0 |
|
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga FC Kalush vs Veres Rivne |
2-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga FC Ahrobiznes Volochysk vs Metalist 1925 Kharkiv |
1-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga Cherkashchyna-Akademiya vs FC Inhulets Petrove |
1-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-18:00 - Ukraine Persha Liga Metalurh Zaporizhya vs Balkany Zorya |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Persha Liga FC Avanhard Kramatorsk vs Chernomorets Odessa |
2-1 |
3-1 |
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Persha Liga FC Mynai vs Obolon Brovar Kiev |
3-0 |
4-1 |
Sat 23, Nov-21:00 - Ukraine Persha Liga Volyn Lutsk vs MFC Mykolaiv |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga Kolos Kovalivka (U21) vs Desna Chernihiv(U21) |
1-0 |
1-0 |
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine U21 Liga Dynamo Kyiv(U21) vs FC Mariupol (U21) |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-03:30 - Uruguay Primera Division CA Penarol vs Centro Atletico Fenix |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-15:45 - Uzbekistan Professional Football League Qizilqum Zarafshon vs Buxoro FK |
1-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-12:30 - Uzbekistan Professional Football League Nasaf Qarshi vs Pakhtakor Tashkent |
0-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League Metallurg Bekobod vs Dinamo Samarqand |
0-0 |
5-0 |
Sat 23, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League Kuruvchi Kokand Qoqon vs FC AGMK |
0-2 |
1-3 |
Sat 23, Nov-00:00 - Venezuela Primera Division Caracas FC vs Aragua FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North Rhyl FC vs Bangor City FC |
1-2 |
1-2 |
Sat 23, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North Gresford Athletic vs Flint Town United |
0-1 |
0-1 |
Sat 23, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North Corwen vs Llangefni Town |
1-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North Llanfair United vs Llanrhaeadr FC |
2-3 |
2-3 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North Conwy Borough FC vs Buckley Town |
2-1 |
2-3 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North Penrhyncoch vs Prestatyn Town FC |
1-0 |
3-2 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North Colwyn Bay vs Porthmadog |
1-1 |
1-2 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South Cambrian & Clydach vs Goytre United |
0-1 |
1-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South Ammanford vs Llantwit Major |
2-1 |
4-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South Swansea University vs Cwmamman United |
2-1 |
2-3 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales League Cup Connah\'s Quay Nomads FC vs Bala Town F.C. |
2-0 |
2-0 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales League Cup STM Sports vs Aberystwyth Town |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-18:30 - Wales Premier League Cardiff Metropolitan University FC vs Cefn Druids |
1-1 |
2-1 |
Sat 23, Nov-00:00 - Wales Premier League Barry Town United vs Penybont FC |
1-0 |
3-0 |
Sat 23, Nov-19:00 - Women\\\'s Norway Cupen LSK Kvinner Women\'s vs Valerenga Women\'s |
4-0 |
5-1 |
Sat 23, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Harare City vs Yadah |
0-2 |
0-2 |
Sat 23, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Bulawayo Chiefs vs Chicken Inn |
2-0 |
3-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.