Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 29, Sep-21:00 - Albania Super league KF Tirana vs Partizani Tirana |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Andorra Super league Inter Club D\'Escaldes vs FC Ordino |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Andorra Super league UE Engordany vs UE Santa Coloma |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Andorra Super league UE Sant Julia vs Atletic Escaldes |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Andorra Super league FC Santa Coloma vs CE Carroi |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Angola Girabola League Benfica Lubango vs Progresso Sambizanga |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Angola Girabola League Academica Lobito vs Sagrada Esperanca |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Defensores Unidos vs Villa San Carlos |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Argentino de Quilmes vs Club Atletico Acassuso |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs CA San Miguel |
2-0 |
4-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Argentina Prim C Metropolitana San Martin Burzaco vs Sportivo Dock Sud |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Espanol vs Sportivo Italiano |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Ituzaingo vs Argentino de Merlo |
0-2 |
1-4 |
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Laferrere vs Central Cordoba De Rosario |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Argentina Prim D Metropolitana Puerto Nuevo vs Defensores de Cambaceres |
1-1 |
1-5 |
Sun 29, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana CA Atlas vs Sportivo Barracas |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana CA Lugano vs Central Ballester |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A CA Douglas Haig vs Gimnasia C. Uruguay |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Defensores Pronunciamiento vs Defensores Belgrano Villa Ramallo |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-01:15 - Argentinian Primera B - Nacional Quilmes vs Santa Marina Tandil |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional Guillermo Brown vs Ferrol Carril Oeste |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Riestra vs Club Atletico Sarmiento |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-00:45 - Argentinian Primera Super League Club de Gimnasia y Esgrima La Plata vs River Plate |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-03:00 - Argentinian Primera Super League Boca Juniors vs Newells Old Boys |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League CA Huracan vs Atletico Tucuman |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Argentinian Primera Super League CA Banfield vs San Lorenzo |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-22:30 - Argentinian Primera Super League Velez Sarsfield vs Defensa Y Justicia |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Armenia Premier League Urartu vs Ararat Yerevan |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Armenia Premier League FC Noah vs Alashkert |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-12:30 - Austria Erste Division FC Blau Weiss Linz vs SV Ried |
1-0 |
2-3 |
Sun 29, Sep-12:30 - Austria Erste Division SK Austria Klagenfurt vs SK Vorwarts Steyr |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga Rapid Wien vs TSV Hartberg |
1-1 |
3-3 |
Sun 29, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga Sturm Graz vs FC Trenkwalder Admira |
1-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs Mattersburg |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Austrian Regionalliga Mitte ATSV Wolfsberg vs FC Wels |
1-0 |
6-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West SV Telfs vs Worgl |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West SC Rothis vs FC Lauterach |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West FC Wolfurt vs RW Rankweil |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West SVG Reichenau vs Kitzbuhel |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West Dornbirner SV vs Rheindorf Altach B |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Sep-16:30 - Austrian Regionalliga West SV Wals-Grunau vs SV Seekirchen |
0-2 |
1-5 |
Sun 29, Sep-13:00 - Austrian Regionalliga West Langenegg vs VfB Hohenems |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Austrian Regionalliga West Kuchl vs SV Austria Salzburg |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:10 - Bahrain Division 2 Sitra vs Qalali |
0-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-19:10 - Bahrain Division 2 Al-Ittifaq vs Al-Tadhmon |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Belarus Premier League Slavia Mozyr vs FC Gorodeya |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Belarus Premier League Dinamo Minsk vs Shakhter Soligorsk |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Belarus Premier League FC Vitebsk vs FK Isloch Minsk |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division Rupel Boom vs A.F.C. Tubize |
2-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Belgian Jupiler League Standard Liege vs Sporting Charleroi |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League KV Oostende vs Royal Antwerp FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-16:30 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs Red Star Waasland-Beveren |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse Lommel SK vs KSC Lokeren |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-03:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs Destroyers |
0-1 |
4-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof The Strongest vs Blooming |
2-0 |
6-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Royal Pari vs Real Potosi |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Bosnia Premijer Liga Borac Banja Luka vs FK Velez Mostar |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga Zrinjski Mostar vs NK Siroki Brijeg |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga Mladost Doboj Kakanj vs FK Sarajevo |
0-2 |
0-3 |
Sun 29, Sep-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Corinthians Paulista SP Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Sport Club Recife (PE) vs Operario Ferroviario PR |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Oeste SP vs Parana |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B CRB (AL) vs Sao Bento |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - Brasileiro Serie B Bragantino SP vs Vitoria Salvador BA |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth EC Sao Bernardo Youth vs XV de Piracicaba Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista EC Santo Andre vs Ferroviaria SP |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista Mirassol vs Sao Caetano (SP) |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista Linense(BRA) vs Comercial SP |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - Brazil Copa Verde Remo Belem (PA) vs Paysandu (PA) |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Brazil National Football Tournament U20 Santos Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth |
1-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Bahia Youth vs Vasco da Gama Youth |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG OFC Pomorie vs Spartak Varna |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG Strumska Slava vs Lokomotiv Sofia |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG Kariana Erden vs Neftochimik Burgas |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-19:15 - Bulgaria Premier FC Dunav Ruse vs Ludogorets Razgrad |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-21:30 - Bulgaria Premier Beroe vs CSKA Sofia |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Bulgaria Premier Botev Plovdiv vs Slavia Sofia |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - CAF Champions League Wydad Casablanca vs F.C. Nouadhibou |
4-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-18:30 - CAF Champions League AS Vita Club vs ASC Kara |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - CAF Champions League Gor Mahia vs USM Alger |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:30 - CAF Champions League T.P. Mazembe Englebert vs Fosa Juniors |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Champions League Etoile du Sahel vs Asante Kotoko FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Champions League Primeiro 1 de Agosto vs Green Eagles |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Champions League Horoya AC vs JS Kabylie |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-21:30 - CAF Champions League Al-Hilal Omdurman vs Enyimba International |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-18:30 - CAF Confederation Cup US Ben Guerdane vs Bandari FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup Al Masry vs Malindi |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - CAF Confederation Cup Enugu Rangers International vs AS Pelicans Lambaren |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-00:00 - CAF Confederation Cup Renaissance Sportive de Berkane vs Ashanti Gold |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup Djoliba vs Maranatha de Fiokpo |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup San Pedro vs Santoba FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-20:45 - CAF Confederation Cup CR Belouizdad vs Pyramids FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - CAF Confederation Cup Club Sportif Sfaxien vs Paradou AC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A CR Flamengo (RJ) vs Sao Paulo |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Corinthians Paulista (SP) vs Vasco da Gama(RJ) |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Santos vs Centro Sportivo Alagoano |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Internacional (RS) vs Palmeiras |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Fluminense (RJ) vs Gremio (RS) |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-02:00 - Canadian Premier League York 9 vs Cavalry |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - Chile Primera B Rangers Talca vs Deportes Valdivia |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-01:00 - Chile Primera B Puerto Montt vs Magallanes |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Chile Primera B Deportes Temuco vs Cobreloa |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-00:30 - Chile Primera Division Curico Unido vs Universidad Catolica |
1-2 |
1-4 |
Sun 29, Sep-03:00 - Chile Primera Division Union Espanola vs Deportes Iquique |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-22:00 - Chile Primera Division Audax Italiano vs Colo Colo |
1-2 |
2-4 |
Sun 29, Sep-23:00 - Chile Tercera Division Iberia Los Angeles vs Colchagua CD |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-23:30 - Chile Tercera Division General VelAsquez vs Deportes Vallenar |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-00:00 - Chile Tercera Division San Antonio Unido vs Lautaro de Buin |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-01:00 - Chile Tercera Division Fernandez Vial vs AC Colina |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Heilongjiang Lava Spring vs Beijing BSU |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-23:00 - Club Friendly Trindade AC vs Rio Verde GO |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-23:00 - Club Friendly Brusque SC vs Fluminense SC |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-08:30 - Club Friendly Wollongong Wolves vs Perth S.C |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-22:00 - Club Friendly Figueirense FC vs Marcilio Dias SC |
1-0 |
2-3 |
Sun 29, Sep-22:00 - Club Friendly Novo Hamburgo RS vs Internacional (RS) B |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-13:00 - Club Friendly Mohun Bagan vs Kalighat FC |
3-0 |
|
Sun 29, Sep-13:00 - Club Friendly Peerless vs George Telegraph FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang Jaguares de Cordoba vs Independiente Santa Fe |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-02:00 - Colombia Copa Mustang Deportiva Once Caldas vs Dep.Independiente Medellin |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang Atletico Bucaramanga vs Envigado |
1-2 |
2-3 |
Sun 29, Sep-05:00 - Colombia Copa Mustang Deportivo Cali vs Patriotas FC |
0-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier Bogota FC vs Orsomarso |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier Llaneros FC vs Tigres FC |
0-2 |
1-3 |
Sun 29, Sep-02:10 - Costa Rica Primera Division Guadalupe FC vs Deportivo Saprissa |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division Alajuelense vs Perez Zeledon |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division Cartagines Deportiva SA vs Universidad de Costa Rica |
3-2 |
4-3 |
Sun 29, Sep-17:30 - Croatia - 1. Division Inter Zapresic vs HNK Gorica |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-21:00 - Croatia - 1. Division Istra 1961 vs Hajduk Split |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division Bijelo Brdo vs Medjimurje |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division NK Croatia Zmijavci vs Hrvatski Dragovoljac |
1-1 |
4-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs HNK Cibalia |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs Fotbal Trinec |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga Viktoria Zizkov vs Vysocina Jihlava |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Rakovnik vs Karlovy Vary Dvory |
0-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Sparta Praha B vs FK MAS Taborsko |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Admira Praha vs Sokol Hostoun |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Plzen B vs Stechovice |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Brozany vs Hradec Kralove B |
0-3 |
0-4 |
Sun 29, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B SK Sokol Zapy vs Jiskra Usti nad Orlici |
2-2 |
4-2 |
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B FC Bohemians 1905 B vs Jablonec B |
2-0 |
2-3 |
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Dukla Praha B vs Slovan Liberec II |
2-1 |
3-3 |
Sun 29, Sep-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga MFK Karvina vs Opava |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs Sparta Praha |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Pardubice Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Unicov vs Frydek-Mistek |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Banik Ostrava B vs Sigma Olomouc B |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Blansko vs Hlucin |
1-1 |
5-1 |
Sun 29, Sep-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Zlin B vs Hanacka Slavia Kromeriz |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Danish SAS Ligaen Aarhus AGF vs FC Nordsjaelland |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen Aalborg BK vs Randers FC |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen Sonderjyske vs Brondby |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen Midtjylland vs Odense BK |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division Fremad Amager vs FC Roskilde |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division Naestved vs Vejle |
2-2 |
2-3 |
Sun 29, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division Fredericia vs Hvidovre IF |
2-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - Denmark - 1. Division Vendsyssel vs HB Koge |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Avarta vs Slagelse B&I |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Holbaek vs Hillerod Fodbold |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B AB Gladsaxe vs VSK Aarhus |
0-3 |
2-3 |
Sun 29, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Ringkobing vs Naesby BK |
1-2 |
1-3 |
Sun 29, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Thisted FC Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Sun 29, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Brondby Women\'s vs Odense Women\'s |
2-1 |
7-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Fortuna Hjorring B Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-18:50 - Ecuador Campeonato Serie B Independiente Juniors vs CD Clan Juvenil |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B Santo Domingo vs Liga de Loja |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-23:15 - Ecuador Copa Pilsener A Delfin S.C. vs Tecnico Universitario |
2-1 |
4-2 |
Sun 29, Sep-00:15 - Ecuador Copa Pilsener A Sociedad Deportiva Aucas vs Macara |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-03:30 - Ecuador Copa Pilsener A Guayaquil City F.C. vs Barcelona SC(ECU) |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Sep-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A CD El Nacional vs America de Quito |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-01:00 - El Salvador Primera Division Once Deportivo Ahuachapan vs Municipal Limeno |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-01:30 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Sonsonate |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division CD Chalatenango vs Santa Tecla |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-05:15 - El Salvador Primera Division Isidro Metapan vs Independiente San Vicente |
2-2 |
4-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - England FA Women Super League Bristol City Women\'s vs Chelsea FC Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sun 29, Sep-15:30 - England FA Women Super League Arsenal Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-15:30 - England FA Women Super League Everton FC Women\'s vs Manchester City Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:30 - England FA Women Super League West Ham United Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Leicester City Women\'s vs Crystal Palace Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - England Ladies Premier League London City Lionesses Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
0-1 |
0-6 |
Sun 29, Sep-17:00 - England Ladies Premier League London Bees Women\'s vs Lewes Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Coventry Women\'s |
4-1 |
5-1 |
Sun 29, Sep-16:30 - England The Championship Barnsley vs Brentford |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - England U23 Premier League Derby County(U23) vs Blackburn Rovers U23 |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-15:00 - England U23 Premier League West Ham United U23 vs Sunderland(U23) |
3-1 |
4-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Middlesbrough Women\'s vs Stoke City Women\'s |
1-3 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Nottingham Forest Women\'s vs Sunderland Women\'s |
1-3 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Huddersfield Town Women\'s vs Derby County Women\'s |
2-1 |
5-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Yeovil Town Women\'s vs Cardiff City Women\'s |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Milton Keynes Dons Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s |
1-5 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Crawley Wasps Women\'s vs Oxford United Women\'s |
3-1 |
|
Sun 29, Sep-19:30 - English Premier League Leicester City vs Newcastle |
1-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga FC Elva vs JK Tallinna Kalev II |
2-2 |
2-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B Parnu JK vs Tabasalu Charma |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-20:30 - Estonia Esi Liiga B Pohja-Tallinna JK Volta vs Nomme JK Kalju II |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga Trans Narva vs Paide Linnameeskond |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga Viljandi JK Tulevik vs FC Flora Tallinn |
0-3 |
0-3 |
Sun 29, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga Tartu JK Tammeka vs FC Kuressaare |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-17:30 - Faroe Islands Formuladeildin TB/FCS/Royn vs EB Streymur |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin B36 Torshavn vs HB Torshavn |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin NSI Runavik vs Vikingur Gota |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin KI Klaksvik vs IF Fuglafjordur |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin AB Argir vs Skala IF |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League Ilves Tampere Women\'s vs Idrottsklubben Myran Women\'s |
3-0 |
5-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko B Ilves Tampere II vs Salon Palloilijat(SalPa) |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B KaaPo Kaarina vs Tampere United |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C SJK Akatemia vs VPS J Akatemia |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Le Havre(U19) vs Quevilly US(U19) |
3-0 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Amiens SC(U19) vs Drancy(U19) |
3-0 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Evreux(U19) vs FC Chartres(U19) |
2-0 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Feignies(U19) vs US Boulogne U19 |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Strasbourg U19 vs Torcy U.S(U19) |
2-0 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Metz U19 vs Dijon(U19) |
2-0 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Sochaux U19 vs Epinal U19 |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs ASPTT Dijon(U19) |
3-0 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Montceau (U19) vs Auxerre(U19) |
2-1 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Chateauroux U19 vs Angers SCO U19 |
1-2 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Bordeaux U19 vs Aviron Bayonnais(U19) |
4-1 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Concarneau(U19) vs Niort(U19) |
2-4 |
|
Sun 29, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C Trelissac U19 vs Le Mans(U19) |
2-1 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Bastia U19 vs Toulon (U19) |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Colomiers U19 vs Istres(U19) |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-16:45 - French Feminines D1 Paris Saint Germain Women\'s vs Bordeaux Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Marseille vs Stade Rennes FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 Strasbourg vs Montpellier HSC |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nimes vs Saint-Etienne |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Friendly Internationals Sudan(U20) vs South Sudan(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Friendly Internationals Burundi(U20) vs Kenya(U20) |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Friendly Internationals Bangladesh vs Bhutan |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Friendly Internationals Uganda(U20) vs Tanzania U20 |
0-1 |
2-4 |
Sun 29, Sep-14:00 - Futsal Spain Division De Honor Jimbee Cartagena FS Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal |
0-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-19:59 - Georgia Primera Division Dila Gori vs Chikhura Sachkhere |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Georgia Primera Division Torpedo Kutaisi vs Dinamo Batumi |
1-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Georgia Primera Division WIT Georgia Tbilisi vs FC Metalurgi Rustavi |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-15:00 - German 3. Liga SV Waldhof Mannheim vs Hansa Rostock |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - German 3. Liga SV Meppen vs KFC Uerdingen 05 |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hallescher FC(U17) vs Werder Bremen(U17) |
0-1 |
|
Sun 29, Sep-13:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Energie Cottbus(U17) vs Hamburger(U17) |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Nurnberg (U17) vs SV Darmstadt U17 |
2-0 |
2-3 |
Sun 29, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest VfB Stuttgart(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17) |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SpVgg Unterhaching U17 vs Greuther Furth(U17) |
2-0 |
5-1 |
Sun 29, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Hoffenheim(U17) vs Augsburg(U17) |
2-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Arminia Bielefeld (U17) vs Monchengladbach(U17) |
0-3 |
0-4 |
Sun 29, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West SV Lippstadt(U17) vs SG Unterrath(U17) |
2-0 |
|
Sun 29, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Schalke 04 (U17) vs FC Hennef 05(U17) |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Wuppertaler SV Borussia(U17) vs Alemannia Aachen(U17) |
0-2 |
4-4 |
Sun 29, Sep-17:30 - German Bundesliga Fortuna Dusseldorf vs SC Freiburg |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - German Bundesliga Koln vs Hertha BSC Berlin |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 St. Pauli vs SV Sandhausen |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 Greuther Furth vs Holstein Kiel |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 FC Erzgebirge Aue vs Dynamo Dresden |
3-1 |
4-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Wolfsburg Women\'s vs FF USV Jena Women\'s |
3-0 |
8-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga FFC Frankfurt Women\'s vs Koln Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s |
1-3 |
1-5 |
Sun 29, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Bayern Munich Women\'s vs Duisburg Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord Werder Bremen(U19) vs Energie Cottbus (U19) |
3-0 |
7-0 |
Sun 29, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud Kickers Offenbach U19 vs Mainz(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud Karlsruher SC (U19) vs Augsburg(U19) |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Rot-Weiss Erfurt vs Chemie Leipzig |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Germania Halberstadt vs Viktoria Berlin 1889 |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost VfB Auerbach vs Berliner AK 07 |
2-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost VSG Altglienicke vs Bischofswerdaer FV 08 |
2-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Lichtenberg 47 vs FSV Union Furstenwalde |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord VfB Oldenburg vs Hannover 96 Am |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord HSC Hannover vs FC Altona 93 |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord FC St. Pauli II vs Havelse |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Holstein Kiel B vs Heider SV |
2-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued 1. FSV Mainz 05 II vs SC Freiburg II |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued FSV Frankfurt vs Kickers Offenbach |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued TSG 1899 Hoffenheim II vs FK Pirmasens |
2-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West RW Essen vs SC Verl |
1-2 |
1-4 |
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Monchengladbach AM. vs Bergisch Gladbach 09 |
4-0 |
6-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Fortuna Dusseldorf II vs Fortuna Koln |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-13:00 - Germany Women Division 2 Turbine Potsdam Women\'s B vs SV Meppen Women\'s |
2-3 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League Niki Volos vs Thesprotos |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League Nea Kavala vs Triglia |
1-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League Veria FC vs Diagoras Rodos |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League Aspropyrgos Enosis vs Olympiakos Volos |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League Ialysos vs Ierapetra |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Greece Football League Egaleo AO Athens vs Kalamata AO |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Greece Super League 1 Xanthi vs Volos NPS |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-18:15 - Greece Super League 1 Panionios vs Panathinaikos |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-20:30 - Greece Super League 1 AEK Athens vs PAOK Saloniki |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Greece Super League 1 OFI Crete vs Asteras Tripolis |
0-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2 Apollon Pontou vs Chania Kissamikos |
0-0 |
0-4 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2 Apollon Smirnis vs Ergotelis |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2 Doxa Dramas vs Giorgos Karaiskakis |
0-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2 Panachaiki vs Pas Giannina |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2 Platanias FC vs Levadiakos |
0-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-13:30 - Greece U19 AEK Athens(U19) vs PAOK Saloniki(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Greece U19 FC Aris Thessaloniki(U19) vs AEL Larisa U19 |
0-2 |
3-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Greece U19 Xanthi(U19) vs Volos NFC(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-05:00 - Guatemala Liga Nacional Coban Imperial vs CSyD Mixco |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional Club Comunicaciones vs Deportivo Sanarate |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-21:30 - Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs CSD Xelaju MC |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs CD Puerto de Iztapa |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-18:45 - Holland Eredivisie Feyenoord Rotterdam vs FC Twente Enschede |
2-1 |
5-1 |
Sun 29, Sep-18:45 - Holland Eredivisie AZ Alkmaar vs Heracles Almelo |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-14:15 - Holland Eredivisie RKC Waalwijk vs Vitesse Arnhem |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-16:30 - Holland Eredivisie FC Utrecht vs Willem II |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-16:30 - Holland Eredivisie FC Zwolle vs PSV Eindhoven |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Sep-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s FC Twente Enschede Women\'s vs VV Alkmaar Women\'s |
3-1 |
3-3 |
Sun 29, Sep-02:00 - Honduras Liga Nacional Marathon vs CD Motagua |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-05:00 - Honduras Liga Nacional UPNFM vs Honduras Progreso |
2-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-05:15 - Honduras Liga Nacional CD Vida vs Real Espana |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League Citizen vs Metro Gallery |
0-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League Wong Tai Sin District RSC vs Wing Yee FT |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Sham Shui Po vs Hoi King SA |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Shatin SA vs Hong Kong FC |
1-3 |
3-4 |
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Resources Capital FC vs Eastern District SA |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League North District FC vs Central & Western District RSA |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League Kwong Wah AA vs Sparta Rotterdam Mutual FC |
2-1 |
4-1 |
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League Tung Sing FC vs Chelsea FC Soccer School (HK) |
0-5 |
|
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League Wan Chai SF vs Kowloon City |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League Tuen Mun Football Team vs Kwun Tong FA |
0-2 |
|
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League Double Flower FA vs Fu Moon FC |
4-4 |
|
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League Kwai Tsing District FA vs Yau Tsim Mong FT |
3-1 |
|
Sun 29, Sep-13:30 - HongKong Premier League Eastern A.A Football Team vs Wofoo Tai Po |
0-2 |
3-3 |
Sun 29, Sep-10:30 - HongKong Premier League Southern District vs Best Union Yuen Long |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Hungary NB Ⅱ Vac-Dunakanyar vs Vasas |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Gyirmot SE vs Bekescsaba |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ BFC Siofok vs Soroksar |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Szombathelyi Haladas vs FC Ajka |
0-2 |
2-4 |
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Szolnoki MAV FC vs Budaorsi SC |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Szegedi AK vs Dorogi FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Aqvital FC Csakvar vs ETO Gyori FC |
3-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Budafoki MTE vs Kazincbarcika |
2-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Hungary NB Ⅱ MTK Budapest FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Hungary NB1 Ferencvarosi TC vs Kisvarda |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-15:30 - Indonesia Liga 1 Bali United FC vs Kalteng Putra |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1 PSIS Semarang vs Perseru Badak Lampung |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1 PSS Sleman vs Madura United FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-15:30 - Iran Cup Qashqai Shiraz vs Sanat Naft |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:45 - Iran Cup Saipa vs Damash Gilan FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Iran Cup Pas Hamedan vs Teraktor Sazi |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Iran Cup Nassaji Mazandaran vs Padideh Mashhad |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Iran Cup Niroye Zamini vs Navad Urmia |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-16:50 - Iran Cup Gol Gohar FC vs Naft Masjed Soleyman FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Iraqi League Al Quwa Al Jawiya vs Al Minaa Basra |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Ireland - FAI Cup Sligo Rovers vs Dundalk |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Italian Campionato Primavera Lazio Youth vs Empoli Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-12:30 - Italian Campionato Primavera Pescara Youth vs Sampdoria Youth |
3-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2 Ascoli Youth vs Juve Stabia Youth |
3-0 |
|
Sun 29, Sep-14:30 - Italian Serie A Napoli vs Brescia |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie A Udinese vs Bologna |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie A Lecce vs AS Roma |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie A Lazio vs Genoa |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Italian Serie A Cagliari vs Hellas Verona |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-22:45 - Italian Serie A AC Milan vs Fiorentina |
0-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-23:00 - Italian Serie B Livorno vs Salernitana |
1-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie B Chievo vs Pordenone Calcio SSD |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie B Benevento vs Virtus Entella |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie B Spezia vs Trapani |
1-3 |
2-4 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1A Pro Vercelli vs US Pergolettese |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1A Olbia vs Como |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1A US Pianese vs Gozzano |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A Arezzo vs Pro Patria |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A Novara Calcio vs Albinoleffe |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A Calcio Lecco vs Alessandria |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A Renate AC vs Carrarese |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A Giana Erminio vs Pontedera |
0-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B Vis Pesaro vs Triestina |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B Fermana vs Padova |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B Ravenna vs Sambenedettese |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B Gubbio vs FeralpiSalo |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B Alma Juventus Fano vs Alto Adige/Sudtirol |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1B Modena vs Rimini |
2-1 |
4-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1B Cesena vs Imolese |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1B USD Virtus Verona vs Vicenza |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1B Arzignano Valchiampo vs Reggio Audace |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C Urbs Reggina 1914 vs Catania |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C Cavese vs Avellino |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C Casertana F.C. vs U.S. Catanzaro 1929 |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C Virtus Francavilla vs Ternana |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C Sicula Leonzio vs A.S. Bisceglie Calcio 1913 |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1C FC Rieti vs Paganese Calcio 1926 |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1C A.S. Viterbese Castrense vs Vibonese |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1C Rende Calcio 1968 vs S.S.D. Potenza Calcio |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1C S.S. Monopoli 1966 vs Teramo |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Este vs Cartigliano |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Tamai vs ACD Campodarsego |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Aprilia vs Turris Neapolis |
1-2 |
2-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Montebelluna vs Chions |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Tuttocuoio vs Sporting Trestina |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D ASD Brusaporto vs Sondrio |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Roccella vs Giugliano |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Scandicci vs ASD Grassina |
1-0 |
6-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Citta di Fasano vs Gelbison |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Ostia Mare vs Trastevere Calcio |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Recanatese vs San Nicolo Calcio |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Crema vs Lentigione |
0-2 |
0-4 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D San Luigi vs AC Belluno |
0-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D Pro Calcio Tor Sapienza vs Sassari Torres |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-07:00 - Japan Futsal League Vasagey Oita Futsal vs Booulos Nagano Futsal |
2-0 |
6-0 |
Sun 29, Sep-08:00 - Japan Futsal League Espo Lada Hokkaido Futsal vs voscuore sendai Futsal |
2-1 |
3-3 |
Sun 29, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Vegalta Sendai Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Urawa Reds Women\'s vs Nojima Stella Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-12:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 NTV Beleza Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-12:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Nagano Parceiro Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Yamato Sylphid Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Orca Kamogawa FC Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Shizuoka Sangyo University Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2 Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 Shonan Bellmare vs Shimizu S-Pulse |
0-4 |
0-6 |
Sun 29, Sep-09:00 - Japanese J-League Division 1 Matsumoto Yamaga FC vs FC Tokyo |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-09:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Ventforet Kofu |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-11:00 - Japanese League Division 2 FC Machida Zelvia vs FC Ryukyu |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 FC Gifu vs Yokohama FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs JEF United Ichihara Chiba |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-08:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs Grulla Morioka |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-08:00 - Japanese League Division 3 Kamatamare Sanuki vs Roasso Kumamoto |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-08:00 - Japanese League Division 3 Vanraure Hachinohe FC vs FC Tokyo(U23) |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-09:00 - Japanese League Division 3 Kataller Toyama vs Gainare Tottori |
2-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-10:00 - Japanese League Division 3 Blaublitz Akita vs YSCC Yokohama |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-10:00 - Japanese League Division 3 SC Sagamihara vs Giravanz Kitakyushu |
1-2 |
1-3 |
Sun 29, Sep-13:00 - Japanese League Division 3 Cerezo Osaka(U23) vs AC Nagano Parceiro |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Kazakhstan Super League FK Atyrau vs Okzhetpes |
2-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League FC Kairat Almaty vs Ordabasy |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League FC Astana vs Kaisar Kyzylorda |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-15:00 - Kazakhstan Super League FK Aktobe vs Taraz |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Kenya Premier League AFC Leopards SC vs Chemelil Sugar FC |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Kenya Premier League KCB Nairobi vs Kakamega Homeboyz |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Kenya Premier League Zoo Kericho vs Wazito FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-09:00 - Korea League 1 Gangwon FC vs Incheon United FC |
2-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-10:00 - Korea League 1 FC Seoul vs Sangju Sangmu FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-11:00 - Korea League 1 Gyeongnam FC vs Pohang Steelers |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Korea League 2 Jeonnam Dragons vs FC Anyang |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-12:00 - Korea League 2 Bucheon FC 1995 vs Busan I\'Park |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Kosovo Super League Gjilani vs KF Drita Gjilan |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Kosovo Super League Kosova Vushtrri vs KF Prishtina |
0-2 |
0-3 |
Sun 29, Sep-16:00 - Kosovo Super League KF Drenica Srbica vs Ballkani |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-20:25 - Kuwait Premier League Al-Nasar vs Al Kuwait SC |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Latvia - 1. Division FK Valmiera vs FK Ventspils |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Latvia - 1. Division FK Liepaja vs Jelgava |
0-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division Tukums-2000 vs Rezekne / BJSS |
3-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division Super Nova vs FK Smiltene BJSS |
0-3 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - Lebanese League Al-Ansar(LIB) vs Shabab Al-Sahel |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-16:30 - Lebanese League Al Safa Beirut vs Shabab Al Ghazieh |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Lithuania Cup Banga Gargzdai vs Suduva |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Sep-20:30 - Luxembourg National Division FC Differdange 03 vs Union Titus Petange |
0-0 |
2-3 |
Sun 29, Sep-20:30 - Luxembourg National Division Fola Esch vs Progres Niederkorn |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Etzella Ettelbruck vs Hostert |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs F91 Dudelange |
0-5 |
0-7 |
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs Blue Boys Muhlench |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division US Mondorf-les-Bains vs Jeunesse Esch |
0-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Rodange 91 vs Racing Union Luxemburg |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Malaysia Cup PB Pahang vs Melaka United |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Malaysia Cup Kedah vs PKNP |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Malaysia Cup Selangor FA vs Perak |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-18:15 - Malta First Division League St. George\'s vs Pembroke Athleta |
0-2 |
1-3 |
Sun 29, Sep-20:30 - Malta First Division League Zejtun Corinthians vs Qormi F.C. |
0-3 |
|
Sun 29, Sep-16:00 - Malta First Division League Vittoriosa Stars vs Mqabba FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Malta Premier League Mosta FC vs Hibernians FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Malta Premier League Gzira United vs Balzan FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-02:00 - Mexico Primera Division Pachuca vs Cruz Azul |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-04:00 - Mexico Primera Division Club Necaxa vs FC Juarez |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-04:06 - Mexico Primera Division Monterrey vs Tigres UANL |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-06:05 - Mexico Primera Division Club America vs Chivas Guadalajara |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Santos Laguna |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Chimalhuacan vs Real Canamy Tlayacapan |
1-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Albinegros de Orizaba vs Cafetaleros de Tapachula B |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 UA De Zacatecas vs Atletico Saltillo |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A Alebrijes de Oaxaca vs Tampico Madero |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison A CSyD Dorados de Sinaloa vs Zacatepec |
2-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A Celaya FC vs Venados FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-16:30 - Moldova Division 2 FC Zaria Balti vs FC Sireti |
4-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-16:30 - Moldova Division 2 Speranta Drochia vs FC Floresti |
2-1 |
4-3 |
Sun 29, Sep-16:00 - Moldova Divizia Nationala FC Sfintul Gheorghe vs Speranta Nisporeni |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Moldova Divizia Nationala FC Milsami vs Codru Lozova |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Mornar |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 Bokelj Kotor vs Lovcen Cetinje |
0-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 Jezero Plav vs Arsenal Tivat |
4-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 Otrant vs FK Drezga |
2-1 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 FK Ibar Rozaje vs Decic Tuzi |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2 ASS Association Sportive de Sale vs Itihad Z. Khemisset |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2 SCCM Chabab Mohamedia vs Chabab Rif Hoceima |
2-1 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2 Maghreb Fez vs Wydad Fes |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2 Kawkab de Marrakech vs Wydad Temara |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2 Union Sportive Sidi Kacem vs Club Salmi |
0+0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2 TAS de Casablanca vs Chabab Ben Guerir |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2 Chabab Atlas Khenifra vs Racing Casablanca |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2 Olympique Dcheira vs KAC de Kenitra |
3-1 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Super League RCOZ Oued Zem vs Olympique Club de Khouribga |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - Morocco Super League Moghreb Tetouan vs Renaissance Zmamra |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division Diriangen vs Real Madriz |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-05:30 - Nicaragua Primera Division Las Sabanas vs Juventus Managua |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Vardar vs Akademija Pandev |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga Sileks vs Rabotnichki |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga Renova Cepciste vs Borec Veles |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga FC Struga Trim-Lum vs FK Makedonija Gjorce Petrov |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Pehchevo vs Bregalnica Stip |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Norway 2 Division A Nardo FK vs Egersunds IK |
1-3 |
2-6 |
Sun 29, Sep-15:00 - Norway 2 Division A FK Vidar vs Stjordals Blink |
1-2 |
1-7 |
Sun 29, Sep-18:00 - Norway 2 Division A IL Hodd vs Fredrikstad |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Norway 2 Division A FK Arendal vs Sola |
1-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Norway 2 Division B Mjolner vs Asker Fotball |
0-1 |
1-4 |
Sun 29, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Elverum vs Fram Larvik |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon Gjelleraasen IL vs Melbo |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-19:00 - Norway 3. Divisjon Lysekloster vs Sogndal Fotball B |
4-0 |
|
Sun 29, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon Lokomotiv Oslo vs Norild |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norway 3. Divisjon Lyn Oslo FC vs Grei |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen Tromsdalen UIL vs Kongsvinger |
0-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen Sandefjord vs HamKam |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen Sogndal vs Nest-Sotra |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen Raufoss vs KFUM Oslo |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen Notodden FK vs Jerv |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen Ullensaker/Kisa IL vs Aalesund FK |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Molde vs Lillestrom |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Valerenga vs Ranheim IL |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Stromsgodset vs Odd Grenland |
1-2 |
2-3 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Sarpsborg 08 FF vs Stabaek |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Kristiansund BK vs FK Haugesund |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen Bodo Glimt vs Tromso IL |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CD Arabe Unido vs Alianza FC (PAN) |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Plaza Amador vs Sporting San Miguelito |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CA Independiente La Chorrera vs Club Atletico Chiriqui |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-23:30 - Paraguayan Division 2 Ovetense FC vs RI 3 Corrales |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-23:30 - Paraguayan Division 2 Fulgencio Yegros vs 2 de Mayo |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-23:30 - Paraguayan Division 2 Guairena vs General Caballero JLM |
1-0 |
3-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2 Sportivo Trinidense vs Deportivo Caaguazu |
4-0 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2 Atyra FC vs 12 de Octubre |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-02:00 - Paraguayan Primera Division CA River Plate Asuncion vs Club Guarani |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-04:10 - Paraguayan Primera Division FC Nacional Asuncion vs Sol de America |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-00:30 - Peru Primera Division UTC Cajamarca vs Sporting Cristal |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-02:45 - Peru Primera Division Carlos A. Mannucci vs Alianza Universidad |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-05:00 - Peru Primera Division Melgar vs Deportivo Union Comercio |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-20:30 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs Academia Deportiva Cantolao |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-22:00 - Peru Segunda Division Alianza Atletico vs Club Deportivo Sport Loreto |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-12:00 - Philippines UFL Division 1 Philippines Air Force vs Mendiola |
0-1 |
1-4 |
Sun 29, Sep-14:30 - Poland Centralna Liga Juniorow Gwarek Zabrze Youth vs Korona Kielce Youth |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-14:30 - Poland - Ekstraklasa Arka Gdynia vs Piast Gliwice |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa Wisla Krakow vs Cracovia Krakow |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs Pogon Szczecin |
1-0 |
2-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - Poland - I liga Warta Poznan vs Miedz Legnica |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Poland - I liga GKS Belchatow vs Wigry Suwalki |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Poland - I liga Puszcza Niepolomice vs Bruk Bet Termalica Nieciecza |
0-0 |
0-3 |
Sun 29, Sep-19:59 - Poland - I liga Odra Opole vs Zaglebie Sosnowiec |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Poland - I liga Chojniczanka Chojnice vs GKS Jastrzebie |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Poland - II liga Bytovia Bytow vs Gornik Leczna |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-15:00 - Poland - II liga Elana Torun vs Pogon Siedlce |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-15:05 - Poland - II liga Znicz Pruszkow vs Stal Rzeszow |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Poland - II liga Blekitni Stargard Szczecinski vs Olimpia Elblag |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Leixoes(U23) vs FC Famalicao(U23) |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Vitoria SC Guimaraes U17 vs Palmeiras FC(U17) |
6-0 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Pacos Ferreira(U17) vs Chaves U17 |
2-1 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Rio Ave(U17) vs Spg C Braga(U17) |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Limianos(U17) vs Uniao Nogueirenes U17 |
1-4 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Moreirense(U17) vs FC Famalicao(U17) |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Padroense(U17) vs Seia FC(U17) |
15-0 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Marialvas(U17) vs Anadia(U17) |
1-2 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Regua(U17) vs FC Porto(U17) |
1-2 |
1-4 |
Sun 29, Sep-12:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Feirense(U17) vs Lusitania Lourosa U17 |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Academica Coimbra(U17) vs Peniche U17 |
6-0 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Uniao Leiria(U17) vs CA Fundao U17 |
2-0 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Sport Clube Caldas(U17) vs Uniao Almeirim(U17) |
3-0 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Sacavenense(U17) vs Sintrense(U17) |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Fatima U17 vs Loures(U17) |
2-3 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Belenenses(U17) vs Estrela FC(U17) |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Portimonense U17 vs Oeiras(U17) |
2-1 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Casa Pia AC(U17) vs Cova Piedade(U17) |
3-3 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Praia Milfontes(U17) vs Benfica(U17) |
1-8 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Cup Condeixa vs Lusitania |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Portugal Cup Uniao Santarem vs Farense |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Portugal Cup Aguias do Moradal vs SCU Torreense |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-19:45 - Portugal Cup Vasco da Gama AC vs Cova Piedade |
0-2 |
0-4 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Uniao Leiria vs Real Sport Clube |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Beira Mar vs Bustelo |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Sp. Espinho vs CD Nacional |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Louletano vs GC Figueirense |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Gondomar vs Valadares Gaia |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Assoc.Desportiva Oliveirense vs Felgueiras |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Fatima vs Coutada |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Pinhalnovense vs GD Estoril-Praia |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Leca FC vs UD Oliveirense |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Sintrense vs Anadia |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Vizela vs Fontinhas |
1-0 |
6-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Portomosense vs Alverca |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Aljustrelense vs Casa Pia AC |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Maria da Fonte vs Pedras Salgadas |
1-3 |
1-5 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Mirandela vs G.D. Chaves |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Sanjoanense vs Sp. Ideal |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Caldas SC vs Varzim |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Electrico FC vs FC Arouca |
1-3 |
1-6 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup SC Coimbroes vs GD Prado |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Esperanca Lagos vs Pevidem |
0-0 |
1-3 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Alcochetense vs Leixoes |
0-2 |
0-4 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Benfica Castelo Branco vs Olhanense SC |
0-2 |
3-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Pero Pinheiro vs GD Vitoria Sernache |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Amora FC vs S. Joao Ver |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Lusitano FCV vs Academica Coimbra |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Loures vs Lusitano Evora |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup CDC Montalegre vs Marinhense |
0-1 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Mortagua vs FC Penafiel |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Sao Martinho vs Merelinense |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Coruchense vs Olimpico Montijo |
0-4 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Atletico Arcos vs S.C.Praiense |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Moncarapachense vs Sertanense FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-22:45 - Portugal Cup Agueda vs Oriental Lisboa |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Canelas 2010 vs Anca FC |
3-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Sintra Football vs Amarante |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Vila Pouca vs CD Mafra |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Lusitania Lourosa vs Sporting Covilha |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup Penedo Gordo vs Fabril Barreiro |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - Portugal Primera Liga Rio Ave vs FC Porto |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga C.D. Santa Clara vs Gil Vicente |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga Vitoria Guimaraes vs Pacos Ferreira |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-00:30 - Portugal Primera Liga FC Famalicao vs Belenenses |
0-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga Portimonense vs Sporting Braga |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League Sabah FK Baku vs Sabail |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:45 - Republic of Azerbaijan Premier League Kesla FK vs Zira FK |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Romania - Divizia A Academica Clinceni vs FC Steaua Bucuresti |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-21:30 - Romania - Divizia A CFR Cluj vs Gaz Metan Medias |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 Ripensia Timisoara vs Sportul Snagov |
0-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-13:00 - Romania - Liga 2 FC Metaloglobus Bucuresti vs FC Rapid Bucuresti |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-12:00 - Romania - Liga 3 Corvinul Hunedoara vs FC U Craiova 1948 |
0-1 |
2-4 |
Sun 29, Sep-14:00 - Russia Div 2 East FC Novosibirsk vs Zenit Irkutsk |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-12:00 - Russia Div 2 East Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs FC Chita |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Russia Div 2 South Inter Cherkessk vs Chernomorets Novorossiysk |
1-4 |
3-5 |
Sun 29, Sep-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye FC Tyumen vs Volga Ulyanovsk |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye FC Lada Togliatti vs Zenit Izhevsk |
0-3 |
1-5 |
Sun 29, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Lada SOK Dimitrovgrad vs FK Ural-2 |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Zvezda Perm vs Akron Togliatti |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Russia Div 2 West Torpedo Vladimir vs FK Murom |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Russia First Division Avangard Kursk vs FC Armavir |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Russia First Division Tekstilshchik Ivanovo vs FK Nizhny Novgorod |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Russia First Division Neftekhimik Nizhnekamsk vs FC Torpedo Moscow |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Russia First Division FC Tom Tomsk vs FK Chayka Pesch |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Russia First Division Yenisey Krasnoyarsk vs Mordovia Saransk |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Russia First Division FK Khimki vs Baltika |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Russia First Division Shinnik Yaroslavl vs Spartak Moscow II |
2-2 |
3-2 |
Sun 29, Sep-11:00 - Russia First Division Luch Energiya Vladivostok vs Chertanovo Moscow |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Russia First Division Rotor Volgograd vs SKA Khabarovsk |
4-3 |
5-3 |
Sun 29, Sep-15:00 - Russia Premier League Rubin Kazan vs FC Ufa |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:30 - Russia Premier League Spartak Moscow vs Gazovik Orenburg |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - Russia Premier League Krasnodar FK vs Arsenal Tula |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-12:30 - Russia Premier League FC Ural Yekaterinburg vs CSKA Moscow |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-14:00 - Russia Youth Championship League PFC Sochi Youth vs Akhmat Grozny Youth |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-12:00 - Russia Youth Championship League FK Krasnodar Youth vs Arsenal Tula Youth |
0-4 |
0-4 |
Sun 29, Sep-17:00 - San Marino Girone A SP Domagnano vs SP Tre Fiori |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Sep-17:00 - San Marino Girone A SP Tre Penne vs SP Libertas |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-19:10 - Saudi Arabia Division 1 Al-Thuqbah vs Al-Baten |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:20 - Saudi Arabia Division 1 Al-Shoalah vs Najran |
1-2 |
2-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1 Al Mojzel vs Al-Taqdom |
0-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-19:45 - Saudi Arabia Division 1 Al-Tai vs Al-Nojoom |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:55 - Saudi Arabia Division 1 Jeddah vs Al Khaleej Club |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Stirling University Women\'s |
4-0 |
8-1 |
Sun 29, Sep-17:30 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow Rangers Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:30 - Scotland Women\\\'s Premier League Motherwell Women\'s vs Hibernian Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga Mladost Lucani vs Vojvodina |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga Proleter Novi Sad vs FK Napredak Krusevac |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga Backa Topola vs FK Rad Beograd |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga FK Vozdovac vs Indjija |
1-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga Spartak Subotica vs Cukaricki |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga Graficar Beograd vs Dinamo Vranje |
2-1 |
4-2 |
Sun 29, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga Kolubara vs Radnicki 1923 Kragujevac |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga Novi Pazar vs Kabel Novi Sad |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-22:00 - Serbia Prva Liga FK Trajal Krusevac vs FK Metalac Gornji Milanovac |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga FK Buducnost Dobanovci vs FK Backa Backa Palanka |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga FK Zarkovo vs Sindjelic Belgrad |
1-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-23:00 - Serie C - Brazil Nautico (PE) vs Sampaio Correa (MA) |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-16:15 - Singapore Premier League Albirex Niigata FC vs Home United FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:15 - Singapore Premier League Balestier Khalsa FC vs Singapore Warriors |
0-2 |
3-3 |
Sun 29, Sep-16:15 - Singapore Premier League Tampines Rovers FC vs Young Lions |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-16:15 - Singapore Premier League DPMM FC vs Hougang United FC |
2-0 |
5-4 |
Sun 29, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga Zlate Moravce vs Spartak Trnava |
0-3 |
1-3 |
Sun 29, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga DAC Dunajska Streda vs MSK Zilina |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga Slavoj Trebisov vs MFK Skalica |
0-2 |
1-4 |
Sun 29, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga FC Artmedia Petrzalka vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas |
3-2 |
4-3 |
Sun 29, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga Ruzomberok B vs FK Puchov |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga MSK Zilina B vs FK Zeleziarne Podbrezova |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga FC STK 1914 Samorin vs Slovan Bratislava B |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Slovenia 1. Liga Tabor Sezana vs ASK Bravo |
0-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Slovenia 1. Liga NK Rudar Velenje vs NK Triglav Kranj |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga ND Gorica vs NK Krka |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga NK Nafta vs Jadran Dekani |
1-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga Brda vs NK Radomlje |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-19:59 - Slovenia 2. Liga FC Koper vs NK Bilje |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - South Africa First League Jomo Cosmos vs Richards Bay |
0-1 |
|
Sun 29, Sep-17:00 - South Africa First League Real Kings vs Pretoria University |
2-1 |
3-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - South Africa Premier League Black Leopards vs Bloemfontein Celtic |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - South Africa Premier League Highlands Park vs Polokwane City FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-09:45 - South Asian Championship U18 Bhutan (U18) vs Maldives(U18) |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-12:45 - South Asian Championship U18 Bangladesh(U18) vs India(U18) |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 Santa Teresa B Women\'s vs Hispalis Women\'s |
5-1 |
6-1 |
Sun 29, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 1 Elche Women\'s vs CF Sporting Plaza De Argel Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 CD Femarguin Women\'s vs Alhama CF Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 UD Levante B Women\'s vs Caceres Women\'s |
3-2 |
3-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Friol Women\'s vs Oviedo Moderno Women\'s |
0-2 |
1-4 |
Sun 29, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 2 Racing de Santander Women\'s vs FC Barcelona B Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Spanish Ladies Premier League Athletic Bilbao Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Spanish Ladies Premier League Real Betis Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League Sevilla FC Women\'s vs FC Barcelona Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Ladies Premier League CD Tacon Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Ladies Premier League Atletico de Madrid Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-23:00 - Spanish Primera Division Sevilla vs Real Sociedad |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Spanish Primera Division Alaves vs Mallorca |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Primera Division Espanyol vs Valladolid |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Spanish Primera Division Eibar vs Celta Vigo |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Primera Division Levante vs Osasuna |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 Patacona(U19) vs UD Alzira(U19) |
2-2 |
2-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 CD Numancia De Soria(U19) vs UD Mutilvera(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 Almeria U19 vs Real Betis(U19) |
2-0 |
|
Sun 29, Sep-14:30 - Spanish Primera U19 Calavera(U19) vs Castilleja CF(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-13:00 - Spanish Primera U19 Levante(U19) vs Atletico Madrileno(U19) |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division Deportivo La Coruna vs CD Mirandes |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division CD Lugo vs Tenerife |
1-2 |
1-4 |
Sun 29, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division Almeria vs Cadiz |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division Malaga vs Sporting de Gijon |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division Real Oviedo vs Zaragoza |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Las Rozas vs Marino Luanco |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Celta Vigo B vs Union Langreo |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Ibiza Eivissa vs Racing de Ferrol |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Atletico Baleares vs Coruxo FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Oviedo B vs Pontevedra |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 UD Melilla vs SCR Pena Deportiva |
0-2 |
2-2 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Getafe B vs Las Palmas Atletico |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Burgos CF vs CF Salmantino UDS |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Barakaldo CF vs Real Sociedad B |
0-2 |
0-5 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 UD Logrones vs CD Tudelano |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Guijuelo vs Calahorra |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Izarra vs Haro Deportivo |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Andorra CF vs Villarreal B |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs AE Prat |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF La Nucia vs UE Olot |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Castellon vs CF Badalona |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Barcelona B vs UD Levante B |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Orihuela CF vs Sabadell |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Cornella vs SD Ejea |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Murcia vs CP Villarrobledo |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Huelva vs Don Benito |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Badajoz vs C.D. San Fernando Isleno |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs Atletico Sanluqueno |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Linense vs FC Cartagena |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Yeclano Deportivo vs Talavera de la Reina |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs Merida AD |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Praviano vs Club Siero |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias SD Lenense vs Real Aviles |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Vallobin vs CD Lealtad |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs CD Covadonga |
4-0 |
6-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs CD Llanes |
2-1 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs CD Mosconia |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Condal CF vs CD Colunga |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs UD Gijon Industrial |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Deportivo La Coruna B vs CD Barco |
2-2 |
2-3 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Silva SD vs Pontellas |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Rapido de Bouzas vs Compostela |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs Arosa Sociedad Cultural |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs Paiosaco |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD As Pontes vs CD Choco |
0-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Ourense vs Arenteiro |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-21:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Polvorin vs CF Alondras |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Bergantinos CF vs UD Somozas |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Estradense vs Ourense |
2-2 |
2-3 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs CD Rota |
0-2 |
1-4 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs Atletico Antoniano |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs Sevilla C |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cordoba CF B vs Real Betis B |
0-1 |
1-4 |
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez CD vs Conil CF |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs Lucena CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD San Roque de Lepe vs Coria Club de Futbol |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Salerm Cosmetics Puente Genil vs Xerez Deportivo |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Ecija Balompie vs Arcos CF |
0-3 |
|
Sun 29, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Santa Catalina vs Mallorca B |
1-2 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Llosetense vs UD Poblense |
1-5 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Platges De Calvia vs CD Binissalem |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Portmany vs CF Soller |
0-1 |
|
Sun 29, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears SD Formentera vs Andratx |
2-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Alcudia vs CD Ferriolense |
1-3 |
1-3 |
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs Tenerife B |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Ibarra vs Panaderia Pulido |
0-0 |
0-3 |
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD San Fernando vs Gran Tarajal |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Union Puerto vs CD Marino |
0-3 |
0-3 |
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Union Guimar vs CD Mensajero |
4-3 |
|
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Tacoronte vs CD Vera Puerto De La Cruz |
0-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Atletico Paso vs CD Buzanada |
4-0 |
|
Sun 29, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs UCAM Murcia B |
1-3 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia FC Cartagena B vs CF El Castillo |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mar Menor vs Lorca Deportiva FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs SFC Minerva |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Cartagena FC vs UD Los Garres |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Ciudad de Murcia vs La Hoya Lorca CF |
1-2 |
|
Sun 29, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs Olimpico de Totana |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Atletico Pulpileno vs Aguilas FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs Mazarron CF |
4-5 |
|
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CD Plus Ultra vs Muleno CF |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Fuente de Cantos vs CP Valdivia |
0-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs CD Miajadas |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs CD Calamonte |
2-2 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs Moralo CP |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Extremadura B vs CD Azuaga |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs UD Montijo |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Villanovense vs Cacereno |
1-2 |
1-3 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs RCP Valverdeno |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura EMD Aceuchal vs UP Plasencia |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Murchante vs Valle de Egues |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Pena Azagresa vs CD Pena Sport |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Varea vs CA Vianes |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs Naxara |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Calahorra B vs CA River Ebro |
4-2 |
|
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs Yague CF |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Casalarreina vs CP Calasancio |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CCD Alberite vs SD Logrones |
0-3 |
0-4 |
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Villegas vs CD Anguiano |
0-2 |
|
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Alfaro vs Comillas |
3-0 |
5-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Oyonesa vs CD Berceo |
3-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs CD Sarinena |
0-1 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs CD Binefar |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs SD Tarazona |
1-2 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs SD Borja |
1-1 |
3-3 |
Sun 29, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Valdefierro vs CD Cuarte Industria |
0-1 |
|
Sun 29, Sep-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs Brea |
0-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs CD Robres |
0-2 |
1-6 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CDJ Tamarite vs Teruel |
0-1 |
|
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD Fraga vs CA Monzon |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon San Juan Zaragoza vs Zaragoza B |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs CD Madridejos |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs CD Pedroneras |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Toledo vs Villacanas |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Atletico Ibanes vs Manchego Ciudad |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UD Socuellamos vs Albacete B |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Quintanar Del Rey vs UD Almansa |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Almagro CF vs La Roda CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Solana vs CD Guadalajara |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Illescas vs Calvo Sotelo Puertollano |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Tarancon vs CD Torrijos |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs UC Cartes |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria U.M. Escobedo vs SD Textil Escudo |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CF Vimenor vs UD Samano |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Selaya FC vs CD Barquereno |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Gernika vs Sociedad Deportiva Beasain |
1-1 |
|
Sun 29, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi San Ignacio vs CD Ariznabarra |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs Real Sociedad C |
2-2 |
|
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sestao vs Santutxu |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Santurtzi vs Portugalete |
1-2 |
1-3 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya L\'Hospitalet vs UA Horta |
1-2 |
4-4 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Europa vs Cerdanyola del Valles |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Manresa vs UE Castelldefels |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs CF Reus Deportiu |
3-0 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs Pobla De Mafumet CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Terrassa vs UE Figueres |
2-1 |
|
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs Santfeliuenc FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya EC Granollers vs UE Vilassar de Mar |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Banyoles vs UE Sants |
3-0 |
|
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs Silla CF |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Paterna vs UD Beniganim |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Olimpic Xativa vs Eldense |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs Jove Espanol |
0-2 |
0-4 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Roda vs Atletico Saguntino |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs Rayo Vallecano B |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD El Alamo vs DAV Santa Ana |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Moratalaz vs Mostoles |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD Artistico Navalcarnero vs Leganes B |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Atletico Pinto vs AD Union Adarve |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RSD Alcala Henares vs CF Trival Valderas |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Parla vs Flat Earth |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs CF Pozuelo Alarcon |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid San Fernando Henares vs RCD Carabanchel |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Torrejon CF vs Alcobendas Sport |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Beroil Bupolsa(Tino) vs Real Burgos |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Bembibre vs Salmantino II |
0-1 |
|
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cristo Atletico vs SD Almazan |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon La Baneza vs Gimnastica Segoviana |
0-2 |
0-4 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Zamora CF vs Real Avila CF |
2-1 |
4-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Arandina vs Atletico Tordesillas |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs Torredonjimeno |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Alhaurin de la Torre vs CD El Ejido 2012 |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Velez CF vs Loja CD |
1-1 |
4-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD El Palo vs Melilla CD |
1-0 |
3-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs Motril CF |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Malagueno vs Antequera CF |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs Maracena |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Real Jaen CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico de Porcuna vs Poli Almeria |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-14:00 - Swden Women Division 2 Kvarnsvedens IK Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Swden Women Division 2 AIK Solna Women\'s vs Assi IF Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Sweden Damallsvenskan Orebro Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Sweden Damallsvenskan Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Sweden Damallsvenskan Kristianstads DFF Women\'s vs Pitea IF Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-18:30 - Sweden Div 1 Norra Bodens BK vs Nykopings BIS |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra Akropolis IF vs Umea FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra Team Thoren FF vs Rynninge IK |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra Carlstad United BK vs Vasalunds IF |
0-1 |
4-3 |
Sun 29, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Sodra Skovde AIK vs Tvaakers IF |
2-3 |
2-3 |
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Landskrona BoIS vs Torns IF |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Ljungskile SK vs IFK Varnamo |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Lidkopings FK vs Savedalens IF |
2-1 |
2-2 |
Sun 29, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Vargarda IK vs Torslanda IK |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland Pitea IF vs IFK Lulea |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Sodertalje vs Enskede IK |
1-2 |
2-4 |
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Assyriska FF Sodertalje vs AFK Linkoping |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Varmbols FC vs Huddinge IF |
1-1 |
4-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Assyriska BK vs FC Rosengard |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Superettan Halmstads vs Varbergs BoIS FC |
2-0 |
3-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Superettan Dalkurd FF vs Trelleborgs FF |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Sweden Superettan Vasteras SK FK vs Osters IF |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan GIF Sundsvall vs IK Sirius FK |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan IFK Goteborg vs Hacken |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan Elfsborg vs AIK Solna |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan Falkenbergs FF vs IFK Norrkoping |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan AFC Eskilstuna vs Malmo FF |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Swiss Super League Servette vs Zurich |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Swiss Super League Basel vs FC Luzern |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Swiss Super League FC Lugano vs Neuchatel Xamax |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Langenthal vs FC Biel-Bienne |
0-3 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 SR Delemont vs SC Goldau |
3-2 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Grasshoppers U21 vs Solothurn |
4-0 |
|
Sun 29, Sep-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Kosova Zurich vs FC Tuggen |
1-2 |
|
Sun 29, Sep-16:30 - Switzerland Challenge League FC Wil 1900 vs Lausanne Sports |
0-2 |
2-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Switzerland Challenge League Vaduz vs FC Aarau |
2-1 |
5-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 1 Chonburi FC vs PTT Rayong FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Thai League 2 Lampang FC vs Rayong FC |
2-2 |
2-6 |
Sun 29, Sep-14:45 - Thai League 2 Air Force Central vs Sisaket FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-15:00 - Thai League 2 Kasetsart FC vs Khonkaen FC |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-15:00 - Thai League 2 Samut Sakhon vs Udon Thani |
2-0 |
3-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 2 BG Pathum United vs Army United FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 2 Police Tero vs Ubon UMT United |
3-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 2 Thai Honda FC vs Ayutthaya United |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 2 Nong Bua Pitchaya vs Navy FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 3 Khonkaen United vs Nakhon Pathom United |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 1 CS. Hammam-Lif vs Chebba |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 1 Stade Tunisien vs Etoile Metlaoui |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Tunisia Division 1 Club Africain vs U.S.Monastir |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2 Stade Africain Menzel Bourguiba vs Croissant Msaken |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2 A.S Ariana vs AS Gabes |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2 CO Medenine vs Olympique de Beja |
1-0 |
|
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2 ES Rades vs EO Sidi Bouzid |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2 Sbikha vs Sporting Ben Arous |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A Karagumruk vs Akhisar Bld.Geng |
1-3 |
2-3 |
Sun 29, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A Hatayspor vs Eskisehirspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A Balikesirspor vs Giresunspor |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A Menemen Belediye Spor vs Osmanlispor FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Silivrispor vs Vestel Manisaspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Tire 1922 Spor vs Aksarayspor |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Sultanbeyli vs Artvin Hopaspor |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Yeni Orduspor vs Kizilcabolukspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Karakopru Belediyespor vs Catalcaspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Duzcespor vs Tokatspor |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Erzin Belediyespor vs Sile Yildizspor |
1-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Serik Belediyespor vs Yomraspor |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Turgutluspor vs Agri 1970 Spor |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Tepecikspor vs Kemerspor 2003 |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Belediye Derincespor vs Kocaelispor |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Fethiyespor vs Payas BS 1975 |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Cizrespor vs Elazig Belediyespor |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kozan Spor FK vs Fatsa Belediyespor |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Nazillispor vs Yeni Altindag BS |
3-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Golcukspor vs Diyarbakırspor |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Muglaspor vs Darica Genclerbirligi |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Halide Edip Adivarspor vs Osmaniyespor |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Modafenspor vs Karacabey Birlikspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Batman Petrolspor vs Somaspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Yeilyurt Belediyespor vs Pazarspor |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Kelkit Belediye Hurriyet vs Bayrampasaspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Yimpas Yozgatspor vs Nevsehirspor Genclik |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Inegolspor vs Hacettepe S.K. |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kirklarelispor vs Hekimoglu Trabzon |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sancaktepe Belediye Spor vs Zonguldak |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Manisa BB Spor vs Sariyer |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Tarsus Idman Yurdu vs Konya Anadolu Selcukluspor |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Amedspor vs Sanliurfaspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Afjet Afyonspor vs Samsunspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Bugsasspor vs Gumushanespor |
1-3 |
3-4 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Corum Belediyespor vs Pendikspor |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Eyupspor vs Bodrumspor |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Tuzlaspor Kulubu vs Kirsehir Belediyespor |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sakaryaspor vs Ankara Demirspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Elazigspor vs Bandirmaspor |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Kahramanmaras |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Usakspor |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bayburt Ozel Idare vs Nigde Belediyespor |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kastamonuspor vs Karabukspor |
4-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Etimesgut Belediye Spor vs Ergene Velimese |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-15:00 - Turkey Super Lig Konyaspor vs Kayserispor |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:30 - Turkey Super Lig Ankaragucu vs Genclerbirligi |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:30 - Turkey Super Lig Antalyaspor vs Yeni Malatyaspor |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey Super Lig Trabzonspor vs Besiktas JK |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Sep-15:30 - Turkey U19 League Trabzonspor(U19) vs Besiktas JK(U19) |
0-1 |
1-3 |
Sun 29, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga Dynamo Kyiv vs Dnipro-1 |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Mariupol vs Desna Chernihiv |
0-2 |
0-4 |
Sun 29, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga Olimpik Donetsk vs Zorya |
0-1 |
0-5 |
Sun 29, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga PFC Niva Vinnitsia vs Polissya Zhytomyr |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-18:00 - Ukraine Persha Liga Obolon Brovar Kiev vs Kremin Kremenchuk |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-19:00 - Ukraine Persha Liga Chernomorets Odessa vs FC Inhulets Petrove |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga MFC Mykolaiv vs Balkany Zorya |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga FC Mynai vs Cherkashchyna-Akademiya |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-19:59 - Ukraine Persha Liga Volyn Lutsk vs FC Ahrobiznes Volochysk |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-19:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Sky Blue FC Women\'s vs Orlando Pride Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Sep-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Washington Spirit Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-04:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Chicago Red Stars Women\'s vs Utah Royals Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Sep-22:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Seattle Reign Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-03:00 - USA USL League One Chattanooga Red Wolves vs Richmond Kickers |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-03:00 - USL Championship North Carolina vs Ottawa Fury |
0-1 |
3-1 |
Sun 29, Sep-03:00 - USL Championship Pittsburgh Riverhounds SC vs Indy Eleven |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Sep-03:00 - USL Championship Charlotte Independence vs Hartford Athletic |
0-0 |
4-0 |
Sun 29, Sep-03:00 - USL Championship Louisville City FC vs Tampa Bay Rowdies |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-03:30 - USL Championship Loudoun United vs Nashville SC |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Sep-04:00 - USL Championship Colorado Springs Switchbacks FC vs Las Vegas Lights FC |
0-0 |
1-3 |
Sun 29, Sep-04:00 - USL Championship Memphis 901 vs Bethlehem Steel |
4-0 |
5-0 |
Sun 29, Sep-04:30 - USL Championship Saint Louis FC vs Atlanta United FC II |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-04:30 - USL Championship Rio Grande Valley FC Toros vs Orange County SC |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-04:30 - USL Championship San Antonio FC vs Fresno FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-05:00 - USL Championship Reno 1868 vs Real Monarchs SLC |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Sep-05:30 - USL Championship New Mexico United vs Phoenix Rising FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Sep-06:00 - USL Championship Tacoma Defiance vs Tulsa Roughnecks |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-06:00 - USL Championship Los Angeles Galaxy II vs OKC Energy FC |
2-1 |
5-1 |
Sun 29, Sep-07:05 - USL Championship Sacramento Republic FC vs El Paso Locomotive |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Trujillanos FC |
0-2 |
2-3 |
Sun 29, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division Portuguesa FC vs Academia Puerto Cabello |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division Estudiantes Caracas SC vs Zulia FC |
1-1 |
2-5 |
Sun 29, Sep-19:00 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Deportivo Tachira |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-01:00 - Venezuela Primera Division LALA FC vs Aragua FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division Deportivo Petare vs Yaracuy FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Sep-17:30 - Wales Premier League Connah\'s Quay Nomads FC vs Penybont FC |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Sep-00:00 - West African Football Union Cup Burkina Faso vs Mauritania |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Sep-21:00 - West African Football Union Cup Nigeria vs Togo |
1-2 |
1-2 |
Sun 29, Sep-11:00 - Western Australia Womens Premier League Northern Redbacks women\'s vs Balcatta Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Sep-18:30 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Sandviken Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Klepp IL Women\'s vs Trondheims Orn Women\'s |
2-1 |
2-3 |
Sun 29, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Roa Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Dynamos FC vs Highlanders FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Black Rhinos FC vs Telone FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Chicken Inn vs Manica Diamonds |
1-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.