Football Results for Sun 15, Sep 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 15, Sep 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 15, Sep-18:00 - Albania Super league
KF Laci vs Partizani Tirana

0-0

1-0
Sun 15, Sep-18:00 - Albania Super league
KS Bylis vs FK Kukesi

1-1

2-1
Sun 15, Sep-19:59 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs CE Carroi

1-0

2-0
Sun 15, Sep-14:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs UE Sant Julia

1-2

2-5
Sun 15, Sep-18:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs UE Santa Coloma

1-1

2-1
Sun 15, Sep-16:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs Atletic Escaldes

0-0

2-0
Sun 15, Sep-02:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs Justo Jose de Urquiza

1-1

1-2
Sun 15, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs CA San Miguel

0-0

0-2
Sun 15, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs Deportivo Armenio

0-1

0-3
Sun 15, Sep-18:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Club Comunicaciones(AR)

0-0

1-1
Sun 15, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas vs Argentino de Merlo

0-0

3-1
Sun 15, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Leandro N Alem

1-0

1-0
Sun 15, Sep-19:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Puerto Nuevo vs CDyS Juventud Unida

1-0

3-1
Sun 15, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs Deportivo Muniz

1-1

1-1
Sun 15, Sep-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs All Boys

1-1

3-1
Sun 15, Sep-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Mendoza vs Atletico Rafaela

0-1

1-2
Sun 15, Sep-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs Agropecuario de Carlos Casares

0-0

2-1
Sun 15, Sep-00:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Atletico Atlanta

2-0

2-2
Sun 15, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Independiente Rivadavia

0-0

1-0
Sun 15, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League
CA Banfield vs Talleres Cordoba

0-1

0-1
Sun 15, Sep-00:45 - Argentinian Primera Super League
Colon vs San Lorenzo

1-0

2-1
Sun 15, Sep-03:00 - Argentinian Primera Super League
CA Huracan vs River Plate

0-3

0-4
Sun 15, Sep-22:30 - Argentinian Primera Super League
Rosario Central vs Newells Old Boys

0-0

1-1
Sun 15, Sep-18:00 - Argentinian Primera Super League
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata vs Racing Club

0-1

1-2
Sun 15, Sep-16:15 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs FC Noah

0-0

1-0
Sun 15, Sep-16:00 - Asian Women Championship U16
Thailand Women\'s(U16) vs Bangladesh Women\'s(U16)

0-0

1-0
Sun 15, Sep-13:00 - Asian Women Championship U16
Japan Women\'s(U16) vs Australia Women\'s(U16)

0-0

0-0
Sun 15, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Star vs AC Carina

1-0

1-3
Sun 15, Sep-09:15 - Australia New South Wales Northern Premier League
Edgeworth Eagles FC vs Maitland FC

0-0

2-0
Sun 15, Sep-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Gold Coast Knights

0-1

1-2
Sun 15, Sep-09:30 - Australia Queensland State League U20
Brisbane City SC(U20) vs Queensland Lions FC(U20)

1-1

1-4
Sun 15, Sep-10:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Moreton Bay United Women\'s vs The Gap NPL Women\'s

0-1

2-1
Sun 15, Sep-12:30 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Bentleigh Greens

1-0

1-1
Sun 15, Sep-06:30 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs FC Bulleen Lions

0-0

1-0
Sun 15, Sep-12:30 - Austria Erste Division
FC Juniors OO vs FC Blau Weiss Linz

0-2

0-5
Sun 15, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs FC Trenkwalder Admira

1-0

5-0
Sun 15, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs St.Polten

3-0

6-0
Sun 15, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Austria Wien

0-0

3-0
Sun 15, Sep-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

1-0

6-0
Sun 15, Sep-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SV Horn Women\'s vs Vorderland Women\'s


2-0
Sun 15, Sep-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs USC Landhaus Women\'s

0-5

0-7
Sun 15, Sep-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women\'s vs Sudburgenland Women\'s

2-0

2-2
Sun 15, Sep-16:30 - Austrian Regionalliga West
SV Hall vs Kufstein

0-1

1-2
Sun 15, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
Kuchl vs SV Grodig

0-0

1-2
Sun 15, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
SV Telfs vs SC Schwaz

1-1

2-2
Sun 15, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West
SVG Reichenau vs SC Imst

3-0

7-1
Sun 15, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
SC Rothis vs SC Bregenz

1-0

1-2
Sun 15, Sep-19:30 - Bahrain Super Cup
Al Riffa Club vs Manama Club

1-1

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs Smorgon FC


4-0
Sun 15, Sep-19:59 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs FC Slutsk

0-0

2-1
Sun 15, Sep-16:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs Energetik-BGU Minsk

2-1

2-2
Sun 15, Sep-18:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Shakhter Soligorsk

0-0

0-1
Sun 15, Sep-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Slavyanka Minsk Women\'s vs Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s


1-6
Sun 15, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs FCV Dender EH

1-2

4-2
Sun 15, Sep-16:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Royal Antwerp FC

0-0

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Belgian Jupiler League
Gent vs KV Mechelen

3-0

3-0
Sun 15, Sep-22:30 - Belgian Jupiler League
Royal Excel Mouscron vs Kortrijk

1-0

2-0
Sun 15, Sep-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Club Always Ready

0-0

1-1
Sun 15, Sep-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Sport Boys Warnes vs Jorge Wilstermann

0-1

1-2
Sun 15, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
CD San Jose vs Destroyers

4-0

7-0
Sun 15, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Club Bolivar

0-0

0-3
Sun 15, Sep-21:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Zvijezda 09

1-0

2-0
Sun 15, Sep-21:30 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Tuzla City

1-1

1-3
Sun 15, Sep-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women\'s vs CR Flamengo (RJ) Women\'s

1-0

2-0
Sun 15, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Parana vs Cuiaba (MT)

0-0

0-0
Sun 15, Sep-23:00 - Brasileiro Serie B
Figueirense FC vs Sport Club Recife (PE)

0-1

1-2
Sun 15, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santos Youth vs Juventus-SP Youth

2-0

3-2
Sun 15, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Campos RJ vs Sao Goncalo EC RJ

0-1

1-3
Sun 15, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Serrano RJ vs Sampaio Correa (RJ)

1-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista
Juventus-SP vs Comercial SP

1-0

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista
Mirassol vs Nacional SP

2-0

3-1
Sun 15, Sep-01:00 - Brazil Copa Paulista
Ferroviaria SP vs Taubate

1-0

2-1
Sun 15, Sep-22:00 - Brazil Copa Verde
Remo Belem (PA) vs Atletico Acreano

3-1

6-1
Sun 15, Sep-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sao Paulo Youth vs Bahia Youth

2-0

2-1
Sun 15, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs Ludogorets Razgrad II

1-1

4-2
Sun 15, Sep-18:45 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Slavia Sofia

0-0

0-0
Sun 15, Sep-21:15 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Cherno More Varna

3-0

3-0
Sun 15, Sep-23:45 - CAF Champions League
USM Alger vs Gor Mahia

3-0

4-1
Sun 15, Sep-18:30 - CAF Champions League
Elect-Sport vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

1-1
Sun 15, Sep-21:00 - CAF Champions League
F.C. Nouadhibou vs Wydad Casablanca

0-1

0-2
Sun 15, Sep-19:00 - CAF Champions League
Enyimba International vs Al-Hilal Omdurman

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:00 - CAF Champions League
Asante Kotoko FC vs Etoile du Sahel

1-0

2-0
Sun 15, Sep-22:00 - CAF Champions League
Al Nasr Benghazi vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

1-3
Sun 15, Sep-19:59 - CAF Champions League
ASC Kara vs AS Vita Club

0-0

0-0
Sun 15, Sep-15:30 - CAF Champions League
Fosa Juniors vs T.P. Mazembe Englebert

0-0

0-0
Sun 15, Sep-23:45 - CAF Confederation Cup
Paradou AC vs Club Sportif Sfaxien

1-1

3-1
Sun 15, Sep-19:00 - CAF Confederation Cup
Esae FC vs Salitas FC

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup
Azam FC vs Triangle FC

0-1

0-1
Sun 15, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup
TS Galaxy vs Cnaps Sports

1-0

1-0
Sun 15, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Ittihad Tripoli vs Hassania Agadir

0-1

1-1
Sun 15, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Santoba FC vs San Pedro

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:15 - CAF Confederation Cup
Malindi vs Al Masry

1-3

1-4
Sun 15, Sep-15:00 - CAF Confederation Cup
Bolton City vs Zanaco

0-2

1-2
Sun 15, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Cruzeiro (MG)

1-0

1-0
Sun 15, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Chapecoense SC vs Vasco da Gama(RJ)

0-1

1-2
Sun 15, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Botafogo (RJ)

0-0

0-0
Sun 15, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Corinthians Paulista (SP)

1-0

1-0
Sun 15, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Gremio (RS) vs Goias

3-0

3-0
Sun 15, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Fortaleza

1-1

1-1
Sun 15, Sep-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Santos

1-0

1-0
Sun 15, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Avai FC (SC)

0-1

0-1
Sun 15, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Internacional (RS)

0-1

1-3
Sun 15, Sep-21:00 - Canadian Premier League
Forge FC vs HFX Wanderers


2-2
Sun 15, Sep-23:30 - Canadian Premier League
York 9 vs Valour

1-2

2-4
Sun 15, Sep-02:30 - Canadian Soccer League
Hamilton City vs FC Vorkuta


1-3
Sun 15, Sep-03:00 - Canadian Soccer League
SC Waterloo Region vs Real Mississauga SC


4-0
Sun 15, Sep-04:30 - Canadian Soccer League
Brantford Galaxy SC vs SC Scarborough


1-6
Sun 15, Sep-19:00 - Chile Primera B
San Luis Quillota vs Rangers Talca

1-2

3-2
Sun 15, Sep-03:00 - Chile Primera B
Santiago Wanderers vs La Serena

2-1

4-1
Sun 15, Sep-03:00 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs CSyD Barnechea

0-0

0-1
Sun 15, Sep-22:00 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs Puerto Montt

0-0

0-1
Sun 15, Sep-23:00 - Chile Primera B
Cobreloa vs Nublense

1-1

1-2
Sun 15, Sep-19:30 - Chile Primera Division
Universidad de Concepcion vs Colo Colo

1-0

3-1
Sun 15, Sep-22:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs Everton CD

2-1

2-1
Sun 15, Sep-00:30 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Universidad de Chile

0-0

1-1
Sun 15, Sep-22:30 - Chile Tercera Division
Lautaro de Buin vs Fernandez Vial

1-0

1-1
Sun 15, Sep-23:00 - Chile Tercera Division
Colchagua CD vs General VelAsquez

0-0

0-0
Sun 15, Sep-23:00 - Chile Tercera Division
Independiente de Cauquenes vs San Antonio Unido

0-0

1-0
Sun 15, Sep-11:00 - China Women\\\'s Super League
Changchun Masses Properties Women\'s vs HeNan Huishang Women\'s

1-1

3-1
Sun 15, Sep-11:00 - China Women\\\'s Super League
Wuhan Jianghan Women\'s vs Beijing BeiKong Women\'s

1-1

2-1
Sun 15, Sep-11:00 - China Women\\\'s Super League
Jiangsu Suning Women\'s vs Dalian Aerbin Women\'s

5-0

7-0
Sun 15, Sep-11:00 - China Women\\\'s Super League
Guangdong Meizhou Huijun Women\'s vs Shanghai RCB Women\'s

0-1

1-3
Sun 15, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Guangdong Southern Tigers vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

0-1

0-1
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Jonoon vs Dalian Chanjoy

0-0

0-1
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiteng FC vs Wuhan Three Towns FC

0-1

1-4
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hunan Billows vs Yunnan Kunglu FC

0-0

0-0
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Liansheng FC vs Lhasa Urban Construction Investment F.C.

0-0

1-0
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Suzhou Dongwu vs Nanjing Shaye FC

0-0

0-0
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Ningxia Fiery Phoenix FC vs BeiJing Tech

1-1

2-1
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Xi\'an Daxing Chongde

1-2

3-2
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Baoding Rongda FC vs Zibo Cuju F.C.

0-0

0-1
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenyang Urban vs Hebei Elite F.C.

1-0

1-0
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hubei Chufeng Heli F.C. vs Chengdu Better City FC

0-0

0-0
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jilin Baijia FC vs Qingdao Red Lions

0-0

2-0
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Sichuan Jiuniu vs Fujian Tianxin

3-0

4-1
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenzhen Pengcheng vs Zhejiang Yiwu

2-1

2-1
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shanxi Xindu vs Jiangsu Yancheng

0-1

0-1
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Guangxi Baoyun FC vs Kun Shan FC

0-0

1-0
Sun 15, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Taizhou Yuanda FC vs Yanbian Beiguo

5-0

6-0
Sun 15, Sep-13:30 - Chinese Super League
ShenHua SVA FC vs Tianjin Teda

0-2

0-3
Sun 15, Sep-15:35 - Chinese Super League
Wuhan Zall vs Dalian Yifang

0-0

1-0
Sun 15, Sep-18:30 - Club Friendly
Pas Giannina vs Kerkyra

1-0

2-0
Sun 15, Sep-18:30 - Club Friendly
Cabinteely FC vs St. Patrick\'s

0-1

0-1
Sun 15, Sep-22:00 - Club Friendly
ABC Natal/RN(U19) vs Visao Celeste/RN(U19)

1-0

1-0
Sun 15, Sep-22:00 - Club Friendly
Cabense PE Youth vs Santa Cruz PE Youth

0-1

0-1
Sun 15, Sep-22:00 - Club Friendly
Confianca PB vs Auto Esporte Clube PB

2-1

2-1
Sun 15, Sep-02:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Independiente Santa Fe

0-0

0-1
Sun 15, Sep-02:30 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Patriotas FC

1-0

1-0
Sun 15, Sep-04:45 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Cucuta

2-1

2-3
Sun 15, Sep-00:15 - Colombia Copa Mustang
Union Magdalena vs Deportes Tolima

0-1

1-2
Sun 15, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Leones vs Cortulua

0-0

1-0
Sun 15, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Barranquilla FC

0-0

1-0
Sun 15, Sep-23:00 - Colombia Copa Premier
Tigres FC vs Deportes Quindio

0-1

0-2
Sun 15, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Orsomarso vs Fortaleza F.C

2-0

2-0
Sun 15, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa vs Universidad de Costa Rica

3-0

4-0
Sun 15, Sep-18:30 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs NK Varteks Varazdin

2-0

2-2
Sun 15, Sep-21:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Hajduk Split

1-0

1-1
Sun 15, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs NK Croatia Zmijavci

2-0

3-0
Sun 15, Sep-19:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs AC Omonia Nicosia

1-1

2-2
Sun 15, Sep-19:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Ethnikos Achnas

0-1

1-1
Sun 15, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
E.N.Paralimni vs Anorthosis Famagusta FC

0-1

1-2
Sun 15, Sep-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Vitkovice

1-0

2-1
Sun 15, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Hradec Kralove

0-2

1-2
Sun 15, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Rakovnik vs Benesov

1-1

1-3
Sun 15, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Stechovice vs SK Motorlet Praha

2-0

3-1
Sun 15, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sparta Praha B vs Pribram B

2-0

2-0
Sun 15, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs FK Kraluv Dvur

0-0

1-0
Sun 15, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs FK MAS Taborsko

1-1

1-1
Sun 15, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Hradec Kralove B

1-0

1-0
Sun 15, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Dukla Praha B vs Jiskra Usti nad Orlici

0-1

2-1
Sun 15, Sep-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Ceske Budejovice

1-0

2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Sparta Praha

0-2

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs FC Bohemians 1905

0-0

0-0
Sun 15, Sep-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

2-0

5-1
Sun 15, Sep-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Pardubice Women\'s vs Dukla Praha Women\'s

2-3

2-3
Sun 15, Sep-15:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
FC Viktoria Plzen Women\'s vs Horni Herspice Women\'s

4-1

6-1
Sun 15, Sep-14:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slavia Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

1-0

5-0
Sun 15, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Hlucin

0-0

0-0
Sun 15, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Banik Ostrava B vs Velke Mezirici

3-1

4-2
Sun 15, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Sigma Olomouc B

2-0

3-1
Sun 15, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Viktoria Otrokovice

0-0

0-0
Sun 15, Sep-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Dolni Benesov

3-0

6-3
Sun 15, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Mlada Boleslav(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

0-0

1-1
Sun 15, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs FC Nordsjaelland

2-0

4-2
Sun 15, Sep-14:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Aalborg BK

2-0

3-0
Sun 15, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Esbjerg FB vs Randers FC

0-1

0-3
Sun 15, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Lyngby vs Midtjylland

0-1

0-3
Sun 15, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
Hobro I.K. vs FC Kobenhavn

2-1

2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Denmark - 1. Division
Vejle vs Hvidovre IF

0-0

3-0
Sun 15, Sep-19:59 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Kolding IF

2-0

2-0
Sun 15, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
FC Roskilde vs Nykobing FC

2-0

3-1
Sun 15, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Naestved

1-1

1-1
Sun 15, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs BK Frem

0-1

1-2
Sun 15, Sep-12:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Thisted FC vs Vejgaard BK

2-0

4-0
Sun 15, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
FC Sydvest vs Jammerbugt

0-0

0-0
Sun 15, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Brondby Women\'s vs Thisted FC Women\'s

1-1

1-1
Sun 15, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Ballerup Skovlunde Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-1

1-4
Sun 15, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Sundby BK Women\'s

0-0

2-0
Sun 15, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
HB Koge Woman\'s vs Osterbro IF Woman\'s

0-1

0-1
Sun 15, Sep-19:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs Orense SC

1-1

1-3
Sun 15, Sep-21:45 - Ecuador Campeonato Serie B
Santo Domingo vs Manta FC

1-1

2-1
Sun 15, Sep-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs America de Quito

0-0

3-0
Sun 15, Sep-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City F.C. vs Universidad Catolica Quito

0-1

2-1
Sun 15, Sep-00:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Barcelona SC(ECU)

1-2

1-2
Sun 15, Sep-01:30 - El Salvador Primera Division
Once Deportivo Ahuachapan vs CD Chalatenango

0-0

0-3
Sun 15, Sep-01:30 - El Salvador Primera Division
CD El Vencedor vs Santa Tecla

1-0

1-1
Sun 15, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Aguila

2-0

2-0
Sun 15, Sep-18:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Birmingham Women\'s

1-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-0

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Liverpool Women\'s

1-0

1-0
Sun 15, Sep-15:30 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Bristol City Women\'s

2-0

2-0
Sun 15, Sep-15:30 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-1

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs London City Lionesses Women\'s

0-0

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Sheffield United Women\'s

1-1

2-3
Sun 15, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs London Bees Women\'s

2-1

3-3
Sun 15, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women\'s vs Aston Villa Women\'s

0-2

0-6
Sun 15, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Coventry Women\'s vs Lewes Women\'s

1-0

1-2
Sun 15, Sep-15:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Sheffield Wed

0-1

0-2
Sun 15, Sep-15:30 - England The Championship
Barnsley vs Leeds United

0-0

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Derby County Women\'s


1-3
Sun 15, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Loughborough Foxes Women\'s vs Stoke City Women\'s


0-1
Sun 15, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Huddersfield Town Women\'s vs Sunderland Women\'s


1-4
Sun 15, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Yeovil Town Women\'s


5-1
Sun 15, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Hounslow Women\'s


1-1
Sun 15, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Crawley Wasps Women\'s vs Watford Women\'s


1-3
Sun 15, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Chichester City Women\'s vs Cardiff City Women\'s


0-2
Sun 15, Sep-19:30 - English Premier League
Watford vs Arsenal

0-2

2-2
Sun 15, Sep-17:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Everton

1-1

3-1
Sun 15, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Kohtla-Jarve JK Jarve

1-0

2-0
Sun 15, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Tabasalu Charma

1-1

1-2
Sun 15, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Paide Linnameeskond B vs Voru JK

2-2

7-3
Sun 15, Sep-18:00 - Estonia Esi Liiga B
Viimsi MRJK vs Keila JK

1-0

3-0
Sun 15, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Maardu FC Starbunker vs Tartu JK Tammeka

0-0

0-1
Sun 15, Sep-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs B36 Torshavn

0-2

0-3
Sun 15, Sep-19:45 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs TB/FCS/Royn

2-0

3-0
Sun 15, Sep-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs EB Streymur

1-2

2-3
Sun 15, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs Skala IF

2-0

3-0
Sun 15, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs AB Argir

1-1

1-1
Sun 15, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Sudet vs JaPS

0-1

0-2
Sun 15, Sep-19:55 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs KaaPo Kaarina

2-1

3-3
Sun 15, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Oulun LS vs RoPS Rovaniemi B

1-1

3-1
Sun 15, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb vs JS Hercules

1-0

3-1
Sun 15, Sep-17:15 - Finland Junior League
TPS Turku Youth vs KuPS Youth

0-1

2-2
Sun 15, Sep-15:00 - Finland Junior League
Ilves Youth vs FC Espoo Youth

2-0

5-0
Sun 15, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
KuPS vs HJK Helsinki

1-0

1-0
Sun 15, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs FC Honka

0-1

0-2
Sun 15, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
Inter Turku vs IFK Mariehamn

0-0

2-0
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Quevilly US(U19)


4-1
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Lens U19


2-1
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs US Boulogne U19


2-0
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs Drancy(U19)


3-4
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Epinal U19


2-0
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs ASPTT Dijon(U19)


3-0
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Montceau (U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)


3-1
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Torcy U.S(U19)


2-1
Sun 15, Sep-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Auxerre(U19)


1-4
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Le Mans(U19)


2-2
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Tours FC U19


2-1
Sun 15, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Angers SCO U19


1-3
Sun 15, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Aviron Bayonnais(U19) vs Vannes OC U19


1-1
Sun 15, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Guingamp (U19)


2-1
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Castelnau le Cres (U19)


0-2
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Istres(U19)


1-2
Sun 15, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Colomiers U19 vs Toulon (U19)


2-1
Sun 15, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Nice U19


0-3
Sun 15, Sep-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Saint-Etienne U19


4-2
Sun 15, Sep-18:30 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs Dijon Women\'s

1-0

4-0
Sun 15, Sep-18:30 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

3-0

6-0
Sun 15, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Saint-Etienne vs Toulouse

1-2

2-2
Sun 15, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Stade Reims

0-0

1-0
Sun 15, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Marseille

2-2

3-4
Sun 15, Sep-18:00 - Friendly Internationals
Jordan(U19) vs Uzbekistan(U19)

0-1

0-2
Sun 15, Sep-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-5

3-7
Sun 15, Sep-18:00 - Georgia Primera Division
WIT Georgia Tbilisi vs Dinamo Tbilisi

0-1

0-3
Sun 15, Sep-15:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs Hallescher FC

0-0

2-3
Sun 15, Sep-16:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs Hansa Rostock

1-2

1-2
Sun 15, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs Greuther Furth(U17)

1-0

3-0
Sun 15, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Augsburg(U17)

1-3

1-5
Sun 15, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs SV Darmstadt U17

1-0

1-1
Sun 15, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Lippstadt(U17) vs Monchengladbach(U17)

0-2

0-3
Sun 15, Sep-19:59 - German Bundesliga
SC Paderborn 07 vs Schalke 04

1-1

1-5
Sun 15, Sep-17:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs SC Freiburg

0-2

0-3
Sun 15, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs Dynamo Dresden

0-0

2-2
Sun 15, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs VfL Osnabruck

1-0

1-0
Sun 15, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs FC Nurnberg

1-2

3-3
Sun 15, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

1-0

3-0
Sun 15, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
FFC Frankfurt Women\'s vs FF USV Jena Women\'s

1-2

4-2
Sun 15, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs SC Sand Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

1-2

1-2
Sun 15, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Duisburg Women\'s

0-1

2-1
Sun 15, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Union Berlin(U19)

0-0

1-1
Sun 15, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Kickers Offenbach U19 vs Augsburg(U19)

1-1

2-2
Sun 15, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg Am vs Greuther Furth II

2-1

5-1
Sun 15, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs Berliner FC Dynamo

0-1

2-1
Sun 15, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs ZFC Meuselwitz

0-1

3-2
Sun 15, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Bischofswerdaer FV 08

1-1

2-1
Sun 15, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Viktoria Berlin 1889

0-0

2-2
Sun 15, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Chemie Leipzig

1-1

3-2
Sun 15, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs SV Babelsberg 03

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Eintracht Norderstedt

2-0

3-1
Sun 15, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs Drochtersen/Assel

0-0

1-0
Sun 15, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs FC Hansa Luneburg

0-0

0-1
Sun 15, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs FC Altona 93

2-0

4-2
Sun 15, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs FC Giessen

1-0

1-3
Sun 15, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs Fortuna Koln

1-0

1-0
Sun 15, Sep-16:00 - Germany OberLiga
Ludwigsfelder FC vs TSG Neustrelitz

2-0

3-0
Sun 15, Sep-17:30 - Germany OberLiga
SV Deutz 05 vs Siegburger SV 04

0-0

0-1
Sun 15, Sep-16:00 - Germany Women Division 2
Arminia Bielefeld Women\'s vs SV Meppen Women\'s


1-5
Sun 15, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs Bayern Munich Women\'s B


2-3
Sun 15, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women\'s B vs FC Gutersloh Women\'s


2-4
Sun 15, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs Saarbrucken Women\'s


3-1
Sun 15, Sep-16:00 - Greece Cup
AO Episkopis Rethymno vs Trikala

0-1

1-2
Sun 15, Sep-21:00 - Greece Cup
Panserraikos vs Triglia

1-0

2-0
Sun 15, Sep-17:00 - Greece Cup
Pandramaikos vs Ionikos

0-1

0-3
Sun 15, Sep-17:00 - Greece Cup
Xenophon Krestena vs Egaleo AO Athens


1-2
Sun 15, Sep-17:00 - Greece Cup
Thinaliakos FC vs Nea Kavala

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - Greece Cup
Atalanti FC vs Atromitos Patras


1-0
Sun 15, Sep-20:15 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Lamia

2-0

2-0
Sun 15, Sep-20:15 - Greece Super League 1
Panionios vs AEL Larisa

0-0

1-0
Sun 15, Sep-22:30 - Greece Super League 1
Aris Salonica vs Panathinaikos

2-0

4-0
Sun 15, Sep-19:59 - Greece Super League 1
Xanthi vs Asteras Tripolis

1-0

2-1
Sun 15, Sep-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Coban Imperial

1-2

3-2
Sun 15, Sep-05:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Deportivo Sanarate

1-0

2-0
Sun 15, Sep-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Santa Lucia Cotzumalguapa

1-0

1-0
Sun 15, Sep-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs CSyD Mixco

1-0

2-1
Sun 15, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs ADO Den Haag

3-0

3-2
Sun 15, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs Willem II

2-1

4-1
Sun 15, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs FC Twente Enschede

0-2

2-3
Sun 15, Sep-14:15 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs RKC Waalwijk

1-2

6-2
Sun 15, Sep-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Twente Enschede Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s

1-0

2-3
Sun 15, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Tielse Eendracht Combinatie

2-1

3-1
Sun 15, Sep-01:30 - Honduras Liga Nacional
Real de Minas vs Real Sociedad Tocoa

1-0

2-1
Sun 15, Sep-05:15 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Honduras Progreso

2-0

3-0
Sun 15, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League
Citizen vs Dreams Sports Club

2-1

3-2
Sun 15, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League
Metro Gallery vs Central & Western District RSA

0-2

1-3
Sun 15, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs Hong Kong FC

0-1

0-3
Sun 15, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Wong Tai Sin District RSC

1-3

2-3
Sun 15, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
North District FC vs Resources Capital FC

0-0

0-1
Sun 15, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee FT vs South China

2-0

3-3
Sun 15, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Hoi King SA

0-0

2-0
Sun 15, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Tuen Mun Football Team


1-4
Sun 15, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs St. Joseph\'s FC


0-2
Sun 15, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Kwun Tong FA


4-2
Sun 15, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Chelsea FC Soccer School (HK)


1-0
Sun 15, Sep-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Yau Tsim Mong FT


0-2
Sun 15, Sep-10:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Rangers FC vs Happy Valley

0-0

0-1
Sun 15, Sep-10:30 - HongKong Premier League
LeeMan vs Southern District

1-1

2-2
Sun 15, Sep-18:30 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Duna Aszfalt TVSE

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:00 - Hungary NB ?
MTK Budapest FC vs Kazincbarcika

1-0

1-0
Sun 15, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Vasas

0-0

0-2
Sun 15, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Dorogi FC

1-2

1-2
Sun 15, Sep-19:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Budaorsi SC

0-0

2-0
Sun 15, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Soroksar

0-1

0-1
Sun 15, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs ETO Gyori FC

0-1

0-2
Sun 15, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs FC Ajka

1-1

1-3
Sun 15, Sep-19:59 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Aqvital FC Csakvar

3-0

5-3
Sun 15, Sep-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs MTK Hungaria Women\'s

0-1

1-2
Sun 15, Sep-18:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Kelen SC Women\'s

1-0

3-0
Sun 15, Sep-19:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-2

1-5
Sun 15, Sep-18:15 - Iceland Ladies Premier League
Keflavik Women\'s vs HK Vikingur Women\'s

2-1

4-1
Sun 15, Sep-18:45 - Iceland Ladies Premier League
Thor KA Akureyri Woman\'s vs Stjarnan Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
KR Reykjavik Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s

0-2

0-2
Sun 15, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
IBV Vestmannaeyjar Women\'s vs Fylkir Women\'s

2-0

2-0
Sun 15, Sep-23:15 - Iceland Ladies Premier League
Breidablik Women\'s vs Valur Women\'s

0-1

1-1
Sun 15, Sep-20:45 - Iceland Premier Division
KA Akureyri vs HK Kopavogs

1-0

1-1
Sun 15, Sep-15:30 - India Calcutta Premier Division
Mohun Bagan vs NBP Rainbow AC

0-0

1-0
Sun 15, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura vs Persela Lamongan

1-0

2-0
Sun 15, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Persija Jakarta vs PSIS Semarang

1-0

2-1
Sun 15, Sep-15:30 - Indonesia Liga 1
Perseru Badak Lampung vs PSM Makassar

0-1

1-1
Sun 15, Sep-10:15 - Indonesia Liga 2
PSBS Biak Numfor vs PSIM Yogyakarta

1-0

1-0
Sun 15, Sep-19:15 - Iran League
Zob Ahan vs Teraktor Sazi

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:15 - Iran League
Saipa vs Nassaji Mazandaran

2-0

4-3
Sun 15, Sep-19:15 - Iran League
Shahin Bushehr vs Paykan

0-0

1-1
Sun 15, Sep-19:15 - Iran League
Naft Masjed Soleyman FC vs Esteghlal Tehran

0-1

1-1
Sun 15, Sep-16:00 - Iran League Division 1
Qashqai Shiraz vs Fajr Sepasi

0-2

0-2
Sun 15, Sep-16:15 - Iran League Division 1
Rayka Babol vs Gol Reyhan Alborz

1-0

1-1
Sun 15, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Malavan vs Khooshe Talaee Sana Saveh

0-1

2-3
Sun 15, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Aluminium Arak vs Esteghlal Khozestan

1-0

1-0
Sun 15, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Niroye Zamini vs Navad Urmia

0-0

1-1
Sun 15, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Sorkhpooshan Pakdasht vs Mes Rafsanjan

0-1

2-3
Sun 15, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Arman Gohar Sirjan vs Baderan Tehran FC

1-0

2-2
Sun 15, Sep-16:45 - Iran League Division 1
Shahrdari Tabriz vs Sepidrood Rasht

0-0

0-2
Sun 15, Sep-16:45 - Iran League Division 1
Damash Gilan FC vs Mes Kerman

0-0

0-0
Sun 15, Sep-21:15 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Beer Sheva

1-1

2-2
Sun 15, Sep-19:59 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Netanya

0-0

0-0
Sun 15, Sep-21:15 - Israel State League
Hapoel Iksal vs Daburiyya Osama

2-1

2-2
Sun 15, Sep-19:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Bologna Youth

2-1

6-3
Sun 15, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Lazio Youth

1-1

2-3
Sun 15, Sep-17:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Cagliari

0-2

1-3
Sun 15, Sep-17:00 - Italian Serie A
Brescia vs Bologna

3-1

3-4
Sun 15, Sep-17:00 - Italian Serie A
Spal vs Lazio

0-1

2-1
Sun 15, Sep-14:30 - Italian Serie A
Genoa vs Atalanta

0-0

1-2
Sun 15, Sep-22:45 - Italian Serie A
Hellas Verona vs AC Milan

0-0

0-1
Sun 15, Sep-19:59 - Italian Serie A
AS Roma vs US Sassuolo Calcio

4-0

4-2
Sun 15, Sep-17:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Delfino Pescara 1936

0-1

1-2
Sun 15, Sep-17:00 - Italian Serie B
Crotone vs Empoli

0-0

0-0
Sun 15, Sep-23:00 - Italian Serie B
Pisa vs Cremonese

1-0

4-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
Florentia Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-2

2-4
Sun 15, Sep-14:30 - Italian Women Division 1
GS Roma Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-0

0-3
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Arezzo

0-0

1-1
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1A
Renate AC vs Como

0-1

2-1
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1A
Gozzano vs Giana Erminio

0-0

1-1
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Pro Patria

1-1

2-2
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1A
Albinoleffe vs US Pianese

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1A
Olbia vs Alessandria

0-1

0-3
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Robur Siena S.S.D.

0-2

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1A
Carrarese vs Pistoiese

0-1

2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1A
Pontedera vs Novara Calcio

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1B
Vicenza vs Rimini

0-0

2-0
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1B
Cesena vs Triestina

1-0

3-2
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1B
Padova vs Carpi

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1B
Ravenna vs Vis Pesaro

0-0

2-1
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs USD Virtus Verona

1-0

2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1B
Piacenza vs Fermana

0-0

0-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1B
Sambenedettese vs Arzignano Valchiampo

0-1

2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Reggio Audace

0-1

0-3
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1B
Imolese vs Modena

0-1

0-1
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Sicula Leonzio

0-0

3-1
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1C
Vibonese vs Rende Calcio 1968

2-0

3-0
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs S.S.D. Potenza Calcio

0-2

0-3
Sun 15, Sep-19:30 - Italy C1C
Picerno vs Avellino

1-2

2-3
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1C
Ternana vs S.S. Monopoli 1966

0-0

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1C
Catania vs A.S. Viterbese Castrense

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1C
Teramo vs Cavese

1-0

2-0
Sun 15, Sep-17:00 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Virtus Francavilla

0-0

2-2
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
AC Legnano vs Inveruno


1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
Vado FC vs AS Casale Calcio


2-2
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Savona


2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
San Nicolo Calcio vs Jesina Calcio


1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
Pineto vs Sangiustese


2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
Scandicci vs Gavorrano


3-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs US Bitonto


1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Arzachena


0-1
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
Cannara vs Flaminia

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
Marsala vs Giugliano


1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
San Luigi vs Clodiense Chioggia Sottomarina


1-6
Sun 15, Sep-17:00 - Italy Serie D
Gladiator vs Fidelis Andria


1-1
Sun 15, Sep-10:00 - Japan Football League
Nara Club vs Tegevajaro Miyazaki

0-0

1-1
Sun 15, Sep-12:00 - Japan Football League
Ryutsu Keizai Dragons vs Suzuka Unlimited

1-1

1-2
Sun 15, Sep-13:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Imabari FC

0-0

1-3
Sun 15, Sep-09:00 - Japan Futsal League
voscuore sendai Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

2-3

5-5
Sun 15, Sep-09:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Vasagey Oita Futsal

1-0

2-0
Sun 15, Sep-06:30 - Japan Futsal League
F-League selection Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

0-1

2-1
Sun 15, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

2-0

5-2
Sun 15, Sep-12:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Urawa Reds Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

1-0

2-0
Sun 15, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-0

2-1
Sun 15, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Kagoshima United vs Montedio Yamagata

0-3

0-3
Sun 15, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Omiya Ardija

0-0

0-0
Sun 15, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs SC Sagamihara

1-0

2-0
Sun 15, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Roasso Kumamoto

0-0

1-2
Sun 15, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Grulla Morioka

2-0

5-0
Sun 15, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Giravanz Kitakyushu

0-0

1-2
Sun 15, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Cerezo Osaka(U23)

1-0

4-0
Sun 15, Sep-11:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs Kamatamare Sanuki

2-0

5-0
Sun 15, Sep-12:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Fujieda MYFC

0-0

0-0
Sun 15, Sep-13:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs YSCC Yokohama

0-1

0-1
Sun 15, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
Irtysh Pavlodar vs Taraz

1-0

1-0
Sun 15, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
Tobol Kostanai vs Okzhetpes

0-0

1-0
Sun 15, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs Kaisar Kyzylorda

0-2

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs FC Zhetysu Taldykorgan

3-0

4-1
Sun 15, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs FK Atyrau

1-2

3-2
Sun 15, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs FC Shakhtyor Karagandy

0-1

2-1
Sun 15, Sep-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Kisumu

0-0

0-0
Sun 15, Sep-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Kariobangi Sharks

0-0

0-0
Sun 15, Sep-12:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Incheon United FC

0-1

3-1
Sun 15, Sep-12:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Jeju United FC

2-0

2-0
Sun 15, Sep-14:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Suwon Samsung Bluewings

0-0

0-0
Sun 15, Sep-12:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Suwon FC

0-1

1-1
Sun 15, Sep-14:00 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Asan Mugunghwa FC

1-0

3-1
Sun 15, Sep-14:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs FC Anyang

0-3

1-3
Sun 15, Sep-18:00 - Kosovo Super League
KF Flamurtari Pristina(KOS) vs Dukagjini

2-0

2-0
Sun 15, Sep-18:00 - Kosovo Super League
KF Ferizaj vs Kosova Vushtrri

0-1

0-1
Sun 15, Sep-19:25 - Kuwait Premier League
Yarmouk vs Al-Shabab(KUW)

0-1

1-2
Sun 15, Sep-21:35 - Kuwait Premier League
Al-Qadsia SC vs Al-Ttadamon

1-0

3-0
Sun 15, Sep-19:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs FK Spartaks Jurmala

4-0

6-0
Sun 15, Sep-17:00 - Lebanese Super Cup
Al-Ahed vs Al-Ansar(LIB)

2-1

2-1
Sun 15, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs DFK Dainava Alytus

0-0

2-1
Sun 15, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Blue Boys Muhlench vs FC Differdange 03

0-1

0-2
Sun 15, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs UNA Strassen

0-1

3-2
Sun 15, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Fola Esch

0-0

0-3
Sun 15, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs US Mondorf-les-Bains

2-1

3-2
Sun 15, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Victoria Rosport

1-2

2-2
Sun 15, Sep-22:15 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Qrendi

0-2

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Malta First Division League
Swieqi United vs Naxxar Lions


2-2
Sun 15, Sep-22:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Floriana F.C.

0-0

1-1
Sun 15, Sep-19:59 - Malta Premier League
Gudja United vs Santa Lucia

0-1

1-1
Sun 15, Sep-22:00 - Malta U BET FA Trophy
Xaghra United vs Ghajnsielem


3-1
Sun 15, Sep-21:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Monarcas Morelia

0-0

0-2
Sun 15, Sep-02:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Club Necaxa

0-1

0-2
Sun 15, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Atlas

0-0

1-0
Sun 15, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs FC Juarez

0-1

3-1
Sun 15, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Pumas UNAM

0-0

1-1
Sun 15, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Albinegros de Orizaba vs CD Cruz Azul Hidalgo

1-1

1-1
Sun 15, Sep-02:15 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del carmen vs Tlaxcala

0-2

0-2
Sun 15, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Irapuato FC vs Pumas UNAM II

1-1

3-2
Sun 15, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Jalisco vs Cafetaleros de Tapachula B

2-1

3-2
Sun 15, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Pioneros De Cancun

1-0

3-1
Sun 15, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs Celaya FC

1-0

2-0
Sun 15, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Zacatepec

0-1

2-1
Sun 15, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A
Cafetaleros de Tapachula vs Loros De Colima

0-0

1-1
Sun 15, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones Sonora vs Venados FC

0-1

2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Zaria Balti vs Real Succes


4-1
Sun 15, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs FC Ungheni


3-4
Sun 15, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Dinamo-Auto

0-0

1-0
Sun 15, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Speranta Nisporeni

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs Lovcen Cetinje

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
Jezero Plav vs FK Drezga

1-1

1-2
Sun 15, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs Bokelj Kotor

1-0

1-0
Sun 15, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs Otrant

1-0

1-2
Sun 15, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs Decic Tuzi

3-2

3-3
Sun 15, Sep-19:00 - Morocco Division 2
SCCM Chabab Mohamedia vs Kawkab de Marrakech


1-3
Sun 15, Sep-19:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Itihad Z. Khemisset


2-3
Sun 15, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Racing Casablanca


2-1
Sun 15, Sep-19:59 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Renaissance Zmamra

0-1

1-2
Sun 15, Sep-23:00 - Morocco Super League
RCOZ Oued Zem vs MCO Mouloudia Oujda

0-0

0-0
Sun 15, Sep-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Magway

1-0

6-1
Sun 15, Sep-13:00 - Myanmar National League
Ayeyawady United vs Sagaing United

4-0

6-0
Sun 15, Sep-13:00 - Myanmar National League
Shan United vs Rakhine United

0-0

4-1
Sun 15, Sep-13:00 - Myanmar National League
Southern Myanmar vs Dagon FC

0-0

0-0
Sun 15, Sep-13:30 - Myanmar National League
Yadanarbon FC vs Chinland

4-0

6-2
Sun 15, Sep-13:30 - Myanmar National League
Zwekapin United vs Hantharwady United

2-0

2-0
Sun 15, Sep-01:00 - Nicaragua Primera Division
Jalapa ART vs Diriangen

0-0

0-0
Sun 15, Sep-02:00 - Nicaragua Primera Division
Juventus Managua vs Real Madriz

0-0

3-0
Sun 15, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division
Las Sabanas vs Managua FC

3-1

4-1
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Belasica Strumica vs FK Kozuv

0-0

1-2
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs FC Plackovica

1-1

2-5
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs Vardar Forino

1-1

3-2
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Drita vs FK Kadino

1-0

2-0
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs Pelister Bitola

0-2

1-5
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs FK Labunishta

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs Pitu Guli

2-0

5-0
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rinija Gostivar vs Korab Debar

0-0

2-0
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs Bregalnica Stip

1-0

2-2
Sun 15, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs FK Osogovo

0-0

1-0
Sun 15, Sep-19:00 - Norway 2 Division A
Moss vs FK Vidar

1-0

2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
IL Hodd vs Bryne

2-0

2-1
Sun 15, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Egersunds IK vs Levanger FK

0-2

1-3
Sun 15, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Sola

2-0

4-0
Sun 15, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Stjordals Blink

0-2

0-3
Sun 15, Sep-19:59 - Norway 2 Division A
FK Arendal vs Fredrikstad

1-1

2-1
Sun 15, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Sotra SK vs Fram Larvik

0-1

0-2
Sun 15, Sep-18:30 - Norway 2 Division B
Elverum vs Senja

1-0

1-0
Sun 15, Sep-15:00 - Norway 2 Division B
Mjolner vs Alta

0-0

0-0
Sun 15, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Sunndal vs Nordstrand

0-2

2-4
Sun 15, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Melbo vs Honefoss

2-2

3-3
Sun 15, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Kongsvinger IL B vs Verdal

2-1

2-2
Sun 15, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Lyn Oslo FC vs Norild

2-1

4-2
Sun 15, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Steinkjer FK vs Raufoss II

0-0

3-1
Sun 15, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Madla IL vs Pors Grenland

0-0

4-0
Sun 15, Sep-17:30 - Norway 3. Divisjon
Gjelleraasen IL vs Skjervoy

0-1

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Jerv vs Raufoss

1-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Strommen vs Start Kristiansand

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Nest-Sotra vs Tromsdalen UIL

1-0

2-0
Sun 15, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
KFUM Oslo vs Skeid Oslo

1-1

2-1
Sun 15, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Sandefjord

1-0

1-1
Sun 15, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
HamKam vs Ullensaker/Kisa IL

0-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Notodden FK

0-0

1-0
Sun 15, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs Brann

1-0

1-0
Sun 15, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Odd Grenland

1-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Tromso IL

1-0

3-0
Sun 15, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Stabaek

1-2

3-3
Sun 15, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Ranheim IL

0-0

1-0
Sun 15, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Mjondalen

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:45 - Omani League
Sohar Club vs Al Oruba Sur

0-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Omani League
Muscat vs Saham

0-1

1-3
Sun 15, Sep-17:30 - Omani League
Oman Club vs Al-Suwaiq Club

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:30 - Omani League
Al Rustaq vs Mrbat

1-0

3-0
Sun 15, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Union Deportivo Universitario

1-2

1-2
Sun 15, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs CD Arabe Unido

1-0

1-0
Sun 15, Sep-23:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs RI 3 Corrales

0-0

2-2
Sun 15, Sep-23:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Resistencia SC

1-1

3-3
Sun 15, Sep-23:00 - Paraguayan Division 2
Ovetense FC vs Club Rubio Nu

1-1

1-3
Sun 15, Sep-23:00 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs 3 de Febrero

0-1

1-2
Sun 15, Sep-23:00 - Paraguayan Division 2
Guairena vs 2 de Mayo

0-0

2-1
Sun 15, Sep-23:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs General Caballero JLM

2-0

4-1
Sun 15, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Independiente F.B.C. vs 12 de Octubre

0-0

0-0
Sun 15, Sep-02:30 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Club Guarani

0-1

0-1
Sun 15, Sep-00:00 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs Cerro Porteno

2-0

2-1
Sun 15, Sep-02:45 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Univ. Cesar Vallejo

1-0

1-0
Sun 15, Sep-05:00 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs EM Deportivo Binacional

1-0

2-0
Sun 15, Sep-22:30 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs Deportivo Union Comercio

2-1

2-1
Sun 15, Sep-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Alianza Lima

1-1

1-1
Sun 15, Sep-22:00 - Peru Segunda Division
Alianza Atletico vs Union Huaral

1-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Peru Segunda Division
Santos Ica (PER) vs Juan Aurich


0-2
Sun 15, Sep-00:30 - Peru Segunda Division
Deportivo Coopso vs Atletico Grau

0-0

0-0
Sun 15, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Korona Kielce Youth

1-0

2-1
Sun 15, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs SMS Lodz Youth

0-0

0-0
Sun 15, Sep-16:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Jarota Jarocin

1-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs LKS Lodz

0-0

1-0
Sun 15, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Slask Wroclaw

0-0

0-0
Sun 15, Sep-14:45 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Olimpia Grudziadz

1-2

2-2
Sun 15, Sep-19:00 - Poland - II liga
Gryf Wejherowo vs Olimpia Elblag

1-1

1-4
Sun 15, Sep-15:05 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Gornik Leczna

1-1

1-2
Sun 15, Sep-13:00 - Poland Woman\\\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

0-0

0-5
Sun 15, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
TS Mitech Zywiec Women\'s vs KKP Bydgoszcz Women\'s

0-1

2-1
Sun 15, Sep-13:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Feirense(U19) vs FC Porto U19

1-1

1-1
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Spg C Braga(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17


3-4
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Famalicao(U17) vs Rio Ave(U17)


1-4
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Palmeiras FC(U17) vs Pacos Ferreira(U17)


1-3
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Uniao Nogueirenes U17 vs GD Braganca(U17)


4-0
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Tondela(U17) vs Marialvas(U17)


2-0
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Lusitania Lourosa U17 vs Academico Viseu(U17)


2-1
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Padroense(U17)


1-7
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Seia FC(U17) vs Feirense(U17)


0-6
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Anadia(U17) vs Regua(U17)


2-0
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Sacavenense(U17)


3-0
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Loures(U17) vs Academica Coimbra(U17)


2-1
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Peniche U17 vs Electrico FC(U17)


2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sintrense(U17) vs Uniao Leiria(U17)


1-3
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Benfica(U17) vs Casa Pia AC(U17)


3-1
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Oeiras(U17) vs Praia Milfontes(U17)


8-2
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
GD Estoril-Praia(U17) vs Belenenses(U17)


1-2
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Louletano(U17) vs Portimonense U17


0-3
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Estrela FC(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17)


0-3
Sun 15, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Cova Piedade(U17) vs Real Sport Clube(U17)


1-3
Sun 15, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs Leixoes

0-0

2-3
Sun 15, Sep-21:15 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs CD Mafra

1-1

2-1
Sun 15, Sep-21:15 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs UD Oliveirense

0-1

1-3
Sun 15, Sep-14:15 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs CD Nacional

0-1

1-2
Sun 15, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs FC Porto

0-2

2-3
Sun 15, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Moreirense

1-0

2-0
Sun 15, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Belenenses

0-2

1-3
Sun 15, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Desportivo de Tondela

1-2

2-4
Sun 15, Sep-23:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Sporting Clube de Portugal

1-0

1-1
Sun 15, Sep-00:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Aves

2-1

5-1
Sun 15, Sep-20:05 - Qatar League
Al Duhail SC vs Al Rayyan

0-0

1-1
Sun 15, Sep-20:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Neftchi Baku

1-0

2-0
Sun 15, Sep-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Sabail

0-2

1-2
Sun 15, Sep-19:00 - Romania - Divizia A
Politehnica Iasi vs Hermannstadt

0-0

0-0
Sun 15, Sep-22:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs FC Steaua Bucuresti

0-0

0-1
Sun 15, Sep-16:30 - Romania - Liga 2
Arges vs FC Rapid Bucuresti

0-0

0-2
Sun 15, Sep-12:30 - Romania - Liga 2
UTA Arad vs CS Mioveni

1-1

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimki Reserve vs Zorkyi Krasnogorsk

1-1

1-5
Sun 15, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zvezda Perm vs Volga Ulyanovsk

1-1

2-1
Sun 15, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Lada SOK Dimitrovgrad vs Zenit Izhevsk

1-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti vs FC Tyumen

1-0

1-1
Sun 15, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
NoSta Novotroitsk vs Akron Togliatti

0-1

0-1
Sun 15, Sep-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Ufa B vs KamAZ

0-0

1-3
Sun 15, Sep-19:00 - Russia Div 2 West
Torpedo Vladimir vs Kazanka Moscow

1-1

2-1
Sun 15, Sep-15:00 - Russia Div 2 West
Veles Moscow vs FK Leningradets

1-0

1-1
Sun 15, Sep-18:30 - Russia First Division
FC Armavir vs Chertanovo Moscow

1-0

1-1
Sun 15, Sep-16:00 - Russia Futsal League
Astrakhan Futsal vs Dinamo Moscow Futsal

1-1

2-5
Sun 15, Sep-15:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

0-3

2-3
Sun 15, Sep-14:00 - Russia Futsal League
Berkut Futsal vs Novaja Generacija Futsal

0-0

2-1
Sun 15, Sep-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs Krylya Sovetov Samara

1-1

4-2
Sun 15, Sep-15:00 - Russia Premier League
Gazovik Orenburg vs Rubin Kazan

0-0

2-1
Sun 15, Sep-17:30 - Russia Premier League
FC Tambov vs CSKA Moscow

0-0

0-2
Sun 15, Sep-12:00 - Russia Youth Championship League
FK Krasnodar Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth

1-1

1-3
Sun 15, Sep-15:00 - Russia Youth Championship League
Dinamo Moscow Youth vs Ufa Youth

3-0

6-0
Sun 15, Sep-21:10 - Saudi Arabia Professional League
Al-Faisaly Harmah vs Al-Fateh SC

0-1

3-2
Sun 15, Sep-19:50 - Saudi Arabia Professional League
Al-Hazm vs Al-Ettifaq

0-3

0-6
Sun 15, Sep-16:30 - Scottish Women\\\'s Cup
Aberdeen Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

0-1

0-1
Sun 15, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Spartak Subotica

1-0

2-0
Sun 15, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs Macva Sabac

0-0

0-0
Sun 15, Sep-18:30 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs Radnicki Pirot

3-1

3-1
Sun 15, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs Dinamo Vranje

0-1

0-1
Sun 15, Sep-22:00 - Serbia Prva Liga
Novi Pazar vs Zemun

1-0

2-1
Sun 15, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Confianca (SE) vs Sampaio Correa (MA)

0-1

0-2
Sun 15, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Geylang United FC vs Hougang United FC

3-1

4-4
Sun 15, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Young Lions

1-1

4-1
Sun 15, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs Spartak Trnava

1-0

2-0
Sun 15, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs FK Poprad

1-0

1-3
Sun 15, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs FK Puchov

1-1

1-2
Sun 15, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC STK 1914 Samorin vs Ruzomberok B

0-0

0-1
Sun 15, Sep-18:15 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Celje

1-0

2-2
Sun 15, Sep-16:00 - Slovenia 1. Liga
NK Triglav Kranj vs Domzale

1-1

2-3
Sun 15, Sep-19:59 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs Tabor Sezana

0-0

1-0
Sun 15, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs NK Nafta

1-0

3-0
Sun 15, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Radomlje vs FC Koper

0-2

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - South Africa First League
Ajax Cape Town vs Tshakhuma TM

2-1

3-2
Sun 15, Sep-17:00 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Real Kings

0-1

1-2
Sun 15, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Baroka FC

0-1

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Stellenbosch FC

0-1

2-1
Sun 15, Sep-11:00 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Comets FC Reserve vs Adelaide United FC Reserve

0-0

1-1
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

1-0

3-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-0

1-1
Sun 15, Sep-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

1-0

3-0
Sun 15, Sep-15:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-0

0-3
Sun 15, Sep-18:00 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Granada CF

0-1

0-2
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Osasuna

0-0

1-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Espanyol

0-0

1-2
Sun 15, Sep-16:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Sevilla

0-1

0-1
Sun 15, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Getafe

0-1

1-1
Sun 15, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Elche

0-1

0-2
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Tenerife

0-2

0-4
Sun 15, Sep-22:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Fuenlabrada

2-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
Zaragoza vs Extremadura

1-0

3-1
Sun 15, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Deportivo La Coruna

1-0

1-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Melilla vs Las Rozas

0-0

0-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Marino Luanco

0-0

0-2
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Las Palmas Atletico

2-0

4-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ibiza Eivissa vs Pontevedra

1-0

2-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Sporting de Gijon B vs Coruxo FC

0-0

0-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico Baleares vs San Sebastian Reyes

1-1

3-2
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs CF Rayo Majadahonda

1-1

2-2
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Inter de Madrid

1-0

1-1
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Getafe B vs SCR Pena Deportiva

0-0

0-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Unionistas de Salamanca vs Haro Deportivo

2-0

2-1
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos CF vs Calahorra

0-1

0-1
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs CD Tudelano

0-1

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Cultural Leonesa

2-1

3-2
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs SD Ejea

0-0

3-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Gimnastic Tarragona

0-0

0-2
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs UE Olot

0-0

1-0
Sun 15, Sep-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Sabadell

0-0

0-2
Sun 15, Sep-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs CF Badalona

1-0

1-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Espanyol B

1-0

2-1
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Cordoba C.F.

1-0

2-2
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs UCAM Murcia

1-0

1-0
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs Algeciras

0-0

2-1
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Don Benito

1-0

1-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs C.D. San Fernando Isleno

0-1

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs FC Cartagena

0-0

0-1
Sun 15, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Cadiz B

0-0

0-1
Sun 15, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs CP Villarrobledo

0-0

2-1
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Merida AD

1-1

3-2
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Colunga


6-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs UD Llanera


1-1
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs UD Gijon Industrial


5-0
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Real Aviles


1-0
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs CD Mosconia

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs L\'Entregu CF


2-0
Sun 15, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Llanes


0-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs Vallobin


0-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs CF Alondras

1-0

4-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Paiosaco

1-1

1-1
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Arenteiro

1-0

3-0
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Pontellas

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Arosa Sociedad Cultural


3-4
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Compostela


1-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs UD Somozas


3-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs CSD Arzua


4-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Ourense


0-1
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs CD Choco


0-1
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Cordoba CF B

0-1

2-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Arcos CF


2-1
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Real Betis B

0-1

1-3
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Conil CF

1-0

1-0
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Lucena CF

0-2

0-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Xerez Deportivo

0-1

1-3
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Coria Club de Futbol

0-1

1-1
Sun 15, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs Ibiza Islas Pitiusas

0-1

1-2
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CD Binissalem

0-0

0-0
Sun 15, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Constancia

0-0

2-0
Sun 15, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Gran Tarajal

1-1

2-4
Sun 15, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs CD Mensajero

1-0

2-0
Sun 15, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs Lanzarote


2-3
Sun 15, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Union Viera


3-1
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs CD Miajadas


1-0
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs Cacereno


1-2
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs UP Plasencia

0-0

0-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs Extremadura B

1-2

2-2
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs RCP Valverdeno


1-0
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Villanovense vs CD Azuaga


2-0
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs CD Calamonte


3-1
Sun 15, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CP Valdivia

1-0

2-0
Sun 15, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs Moralo CP

2-1

2-2
Sun 15, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Baztan

3-0

4-0
Sun 15, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs CD Lourdes

0-0

0-0
Sun 15, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Pamplona


0-2
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CA Cirbonero

0-1

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Subiza

0-0

0-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs SD Logrones

1-2

1-4
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs CA Vianes

3-0

4-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CD Berceo

1-0

3-0
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CA River Ebro

01

0-1
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CD Pradejon

2-0

3-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CD Anguiano

1-1

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CD Villegas

4-1

7-1
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Comillas

2-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs Naxara

1-3

2-4
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CF Illueca


1-1
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs AD Almudevar


3-0
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs UD Fraga


1-3
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs Valdefierro

1-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CDJ Tamarite

1-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CD Villanueva

0-1

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs San Juan Zaragoza

2-0

4-1
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Barbastro


1-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Almagro CF

2-0

3-1
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Quintanar Del Rey


0-1
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs La Solana

2-0

3-0
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Toledo

1-0

1-1
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs CD Barquereno

2-0

2-1
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Racing Santander B

1-1

2-3
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs SD Textil Escudo


2-1
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Ribamontan Al Mar CF


5-1
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs CD Cayon


1-1
Sun 15, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Solares Medio Cudeyo

0-0

0-0
Sun 15, Sep-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs CD Baskonia

0-0

1-0
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Ariznabarra vs Cultural de Durango

1-1

3-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs FC Vilafranca

0-0

1-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs UA Horta

1-1

2-2
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs Santfeliuenc FC

0-0

2-0
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs EC Granollers

1-0

1-0
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs UE Sants

1-0

3-0
Sun 15, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs Cerdanyola del Valles

0-0

1-1
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs UE Castelldefels


1-1
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs UE Vilassar de Mar


2-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs UE Figueres


1-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Jove Espanol

2-0

4-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Elche CF Ilicitano

0-1

0-1
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Alcoyano

0-0

0-1
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs UD Beniganim

2-1

2-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs Leganes B

0-1

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Artistico Navalcarnero vs Alcobendas Sport

1-0

2-1
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs Mostoles

0-0

0-0
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs AD Union Adarve

0-2

0-3
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs RCD Carabanchel

1-1

1-2
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs DAV Santa Ana

3-0

6-1
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs CF Trival Valderas

0-1

0-1
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs RSD Alcala Henares

0-0

0-0
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs Rayo Vallecano B

1-1

3-2
Sun 15, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs CF Pozuelo Alarcon

1-1

1-1
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs CD Becerril


1-0
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Atletico Astorga

1-0

2-0
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs Gimnastica Segoviana

0-0

0-2
Sun 15, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Atletico Tordesillas

1-1

2-2
Sun 15, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs CyDL Jupiter Leones


2-4
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs SD Almazan

0-2

0-2
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Salmantino II

0-2

0-5
Sun 15, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs Burgos Promesas


0-1
Sun 15, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Torredonjimeno

0-0

0-0
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs CD El Ejido 2012

2-0

3-3
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Poli Almeria

1-1

1-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs Atletico de Porcuna

1-0

1-1
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Antequera CF

0-3

1-4
Sun 15, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Real Jaen CF

0-1

0-2
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Loja CD

3-1

4-2
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs CD Linares Deportivo

1-1

1-2
Sun 15, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Maracena

1-0

1-0
Sun 15, Sep-18:30 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs Assi IF Women\'s

1-0

3-1
Sun 15, Sep-15:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s

0-0

4-1
Sun 15, Sep-15:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Kvarnsvedens IK Women\'s

2-0

4-1
Sun 15, Sep-17:30 - Swden Women Division 2
Asarums IF FK Women\'s vs Hammarby Women\'s

0-1

0-3
Sun 15, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women\'s vs IF Limhamn Bunkeflo Women\'s

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-0

0-2
Sun 15, Sep-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s

1-1

4-1
Sun 15, Sep-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs Orebro Women\'s

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs Nykopings BIS

0-0

1-2
Sun 15, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Team Thoren FF

1-0

3-1
Sun 15, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
BK Forward vs Bodens BK

1-2

1-3
Sun 15, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Akropolis IF vs FC Linkoping City

0-0

0-0
Sun 15, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Karlstad BK

0-0

1-2
Sun 15, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Landskrona BoIS vs IK Oddevold

1-0

1-0
Sun 15, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Tvaakers IF

0-0

1-0
Sun 15, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs IFK Varnamo

0-1

0-1
Sun 15, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Timra vs Pitea IF

0-4

2-5
Sun 15, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Gottne IF

0-0

2-0
Sun 15, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Sodertalje vs Assyriska FF Sodertalje

0-3

1-5
Sun 15, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Assyriska BK vs KSF Prespa Birlik

0-0

1-0
Sun 15, Sep-19:30 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Varbergs BoIS FC

1-0

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Sweden Superettan
IK Brage vs Dalkurd FF

1-1

3-1
Sun 15, Sep-14:00 - Sweden U19
Osters IF(U19) vs Djurgardens(U19)

1-0

1-2
Sun 15, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs IFK Norrkoping

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Hammarby vs IFK Goteborg

3-1

6-2
Sun 15, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs AIK Solna

0-1

1-2
Sun 15, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs Thalwil

0-3

0-5
Sun 15, Sep-18:00 - Switzerland Cup
FC Aarau vs Sion

1-1

1-2
Sun 15, Sep-18:00 - Switzerland Cup
Wohlen vs FC Luzern

0-0

0-4
Sun 15, Sep-16:30 - Switzerland Cup
Stade Nyonnais vs FC Thun

0-1

0-1
Sun 15, Sep-17:00 - Switzerland Cup
Bellinzona vs Neuchatel Xamax

0-1

1-2
Sun 15, Sep-17:30 - Switzerland Cup
FC Bassecourt vs FC Rapperswil-Jona

0-1

0-3
Sun 15, Sep-16:00 - Thai League 1
Chainat Hornbill FC vs Sukhothai FC

1-0

1-0
Sun 15, Sep-16:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Chiangmai FC

1-0

2-0
Sun 15, Sep-15:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Trat FC

1-0

3-1
Sun 15, Sep-15:00 - Thai League 1
PTT Rayong FC vs Suphanburi FC

0-0

2-0
Sun 15, Sep-16:00 - Thai League 2
Army United FC vs Samut Sakhon

1-0

4-1
Sun 15, Sep-16:00 - Thai League 2
Ubon UMT United vs Rayong FC

0-0

0-2
Sun 15, Sep-15:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Thai Honda FC

1-1

2-2
Sun 15, Sep-15:00 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Police Tero

0-1

0-2
Sun 15, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Adana Demirspor

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Akhisar Bld.Geng

0-0

0-1
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Giresunspor

0-0

2-1
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Osmanlispor FC

2-0

3-1
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Catalcaspor

0-0

1-3
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Aksarayspor

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tokatspor vs Kizilcabolukspor

0-0

1-2
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzcespor vs Artvin Hopaspor

0-0

0-1
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Cankaya FK vs Erzin Belediyespor

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Serik Belediyespor vs Vestel Manisaspor

1-1

3-1
Sun 15, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Sile Yildizspor

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs 24 Erzincanspor

1-0

1-1
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sultanbeyli vs Yomraspor

0-1

1-2
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs Kocaelispor

0-1

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Payas BS 1975 vs Elazig Belediyespor

1-2

2-2
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kozan Spor FK vs Erbaaspor S

1-0

2-1
Sun 15, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Agri 1970 Spor

2-0

3-1
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Erokspor

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tepecikspor vs 1877 Alemdaspor

1-0

2-1
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Batman Petrolspor vs Yeni Altindag BS

0-0

1-2
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeilyurt Belediyespor vs Darica Genclerbirligi

1-2

1-4
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kelkit Belediye Hurriyet vs Nazillispor

0-1

0-2
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yimpas Yozgatspor vs Karacabey Birlikspor

1-2

1-2
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Bayrampasaspor

0-0

0-1
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nevsehirspor Genclik vs Osmaniyespor

0-1

1-2
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Somaspor

0-0

0-1
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Diyarbak?rspor

1-0

1-0
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Pazarspor

0-0

0-0
Sun 15, Sep-19:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Hacettepe S.K.

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Gumushanespor

0-0

0-1
Sun 15, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Sariyer

0-0

2-0
Sun 15, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Sanliurfaspor

0-0

4-0
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-0

1-0
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Zonguldak

0-1

1-1
Sun 15, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Manisa BB Spor vs Duzyurtspor

3-1

6-3
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Elazigspor vs Tuzlaspor Kulubu

0-0

0-1
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Karabukspor

2-0

3-0
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Kahramanmaras

0-0

1-1
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Kirsehir Belediyespor

0-1

0-3
Sun 15, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Bodrumspor

0-1

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Bandirmaspor

0-2

1-2
Sun 15, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Usakspor

0-1

2-2
Sun 15, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Yeni Malatyaspor

0-3

0-4
Sun 15, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Goztepe

0-0

0-0
Sun 15, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Konyaspor

0-0

0-1
Sun 15, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Genclerbirligi

1-1

2-2
Sun 15, Sep-19:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Belarus Women\'s(U17) vs Iceland Women\'s(U17)

0-5

1-10
Sun 15, Sep-13:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
France Women\'s(U17) vs Malta Women\'s(U17)

3-0

6-0
Sun 15, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Desna Chernihiv

0-1

1-2
Sun 15, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Kolos Kovalivka vs FC Lviv

0-0

1-0
Sun 15, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs Olimpik Donetsk

1-0

1-1
Sun 15, Sep-19:30 - Ukraine Persha Liga
Volyn Lutsk vs Balkany Zorya

0-2

2-2
Sun 15, Sep-02:00 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Defensor SC

1-0

1-0
Sun 15, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Cerro Largo

0-1

1-2
Sun 15, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs Boston River

0-0

1-0
Sun 15, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Progreso vs Rampla Juniors FC

2-1

2-2
Sun 15, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Tacuarembo vs Villa Espanola

0-1

1-2
Sun 15, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Bella Vista vs CA Rentistas

1-0

1-0
Sun 15, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Central Espanol vs CA Atenas

0-0

1-0
Sun 15, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Deportivo Maldonado vs CA Villa Teresa

1-0

2-0
Sun 15, Sep-23:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Washington D.C. United

0-1

0-1
Sun 15, Sep-03:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Columbus Crew

1-0

1-3
Sun 15, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Montreal Impact vs FC Cincinnati

0-1

0-1
Sun 15, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Los Angeles FC

1-1

1-1
Sun 15, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs New England Revolution

1-3

3-3
Sun 15, Sep-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Houston Dynamo

0-0

2-1
Sun 15, Sep-04:00 - USA National Premier Soccer League
Milwaukee Torrent vs Detroit City

0-0

0-1
Sun 15, Sep-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs Orlando Pride Women\'s

3-0

6-1
Sun 15, Sep-03:30 - USA National Women\\\'s Soccer League
Washington Spirit Women\'s vs Seattle Reign Women\'s

1-1

2-2
Sun 15, Sep-03:00 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Forward Madison

0-1

0-1
Sun 15, Sep-03:00 - USA USL League One
Lansing Ignite vs Chattanooga Red Wolves

3-2

4-3
Sun 15, Sep-04:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs North Texas

1-2

1-2
Sun 15, Sep-01:00 - USL Championship
Swope Park Rangers vs North Carolina

0-0

1-0
Sun 15, Sep-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Charleston Battery

0-0

1-0
Sun 15, Sep-03:00 - USL Championship
Indy Eleven vs Bethlehem Steel

0-0

2-1
Sun 15, Sep-03:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs Louisville City FC

0-0

0-1
Sun 15, Sep-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Atlanta United FC II

1-1

1-1
Sun 15, Sep-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs OKC Energy FC

2-0

3-1
Sun 15, Sep-06:00 - USL Championship
Orange County SC vs El Paso Locomotive

1-0

2-0
Sun 15, Sep-06:30 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Fresno FC

1-1

3-1
Sun 15, Sep-07:25 - USL Championship
New Mexico United vs Colorado Springs Switchbacks FC

1-0

3-1
Sun 15, Sep-15:15 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs FC Bunyodkor

1-0

3-0
Sun 15, Sep-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Metallurg Bekobod

1-0

1-1
Sun 15, Sep-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs Pakhtakor Tashkent

0-1

0-1
Sun 15, Sep-19:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Monagas SC

0-0

1-0
Sun 15, Sep-12:30 - Vietnam First Division
SQC Binh Dinh vs Binh Phuoc

0-1

0-2
Sun 15, Sep-12:30 - Vietnam First Division
Dong Tam Long An vs Dong Thap

1-0

2-1
Sun 15, Sep-12:30 - Vietnam First Division
XM Fico Tay Ninh vs Hung Vuong An Giang

2-0

3-1
Sun 15, Sep-12:30 - Vietnam First Division
Hue FC vs Dak Lak

2-0

2-0
Sun 15, Sep-12:30 - Vietnam First Division
TTBD Phu Dong vs XSKT Can Tho

0-0

2-0
Sun 15, Sep-12:30 - Vietnam First Division
Pho Hien vs Hong Linh Ha Tinh

1-3

1-4
Sun 15, Sep-16:10 - Vietnam League
Ha Noi FC vs The Cong

0-2

5-2
Sun 15, Sep-14:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs Song Lam Nghe An

0-3

1-5
Sun 15, Sep-14:00 - Vietnam League
Megastar Nam Dinh vs TP Ho Chi Minh

0-0

1-1
Sun 15, Sep-15:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Than Quang Ninh

0-1

1-3
Sun 15, Sep-08:00 - Western Australia Womens Premier League
Stirling Panthers SC Women\'s vs Balcatta Women\'s

0-1

0-2
Sun 15, Sep-07:00 - Western Australia Womens Premier League
Northern Redbacks women\'s vs NTC West Women\'s

4-1

5-1
Sun 15, Sep-19:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Klepp IL Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

0-1

1-1
Sun 15, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Hwange Colliery vs Highlanders FC

0-0

0-0
Sun 15, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Mushowani Stars vs Chapungu United

1-0

2-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.