Football Results for Sun 1, Sep 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 1, Sep 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 1, Sep-21:00 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Flamurtari

1-0

1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs KS Bylis

0-2

0-3
Sun 1, Sep-18:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs KF Laci

0-0

1-1
Sun 1, Sep-00:00 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs CR Belouizdad

1-2

1-2
Sun 1, Sep-00:00 - Algeria Division 1
JS Saoura vs MC Alger

0-0

0-1
Sun 1, Sep-12:00 - Algeria U21
USM Alger(U21) vs AS Ain Mlila U21

1-0

3-0
Sun 1, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Estrela Clube 1 de Maio vs Sporting Cabinda


1-0
Sun 1, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Cuando Cubango

1-0

3-0
Sun 1, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Interclube Luanda


0-2
Sun 1, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Ferroviario Do Huambo vs Bravos do Maquis

0-0

0-0
Sun 1, Sep-19:00 - Angola Girabola League
Benfica Lubango vs Academica Lobito


1-1
Sun 1, Sep-19:00 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Recreativo Libolo


0-1
Sun 1, Sep-19:59 - Arabian Champions League
Al Jaish Damascus vs F.C. Nouadhibou

1-0

1-1
Sun 1, Sep-21:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Almirante Brown vs Tristan Suarez

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs Flandria

0-0

1-1
Sun 1, Sep-21:00 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs San Telmo

1-0

1-0
Sun 1, Sep-18:35 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Los Andes

0-0

1-1
Sun 1, Sep-19:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Justo Jose de Urquiza

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:00 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Argentino de Merlo

0-1

0-2
Sun 1, Sep-21:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Club Lujan vs Leandro N Alem

0-0

1-2
Sun 1, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Temperley

0-0

0-1
Sun 1, Sep-21:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes Rio Cuarto vs Independiente Rivadavia

0-1

3-1
Sun 1, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League
Talleres Cordoba vs Aldosivi

2-1

2-1
Sun 1, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs CA Huracan

2-1

4-1
Sun 1, Sep-18:00 - Argentinian Primera Super League
Colon vs Rosario Central

1-1

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs Arsenal de Sarandi

1-0

1-0
Sun 1, Sep-00:45 - Argentinian Primera Super League
Patronato Parana vs Independiente

1-0

1-0
Sun 1, Sep-03:00 - Argentinian Primera Super League
Racing Club vs Club Deportivo Godoy Cruz

3-1

3-1
Sun 1, Sep-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs Moggill FC

0-0

2-0
Sun 1, Sep-09:00 - Australia Gold Coast Premier League
Broadbeach United vs Coomera

1-0

1-1
Sun 1, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Edgeworth Eagles FC vs Lambton Jaffas

0-0

4-1
Sun 1, Sep-12:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Maitland FC

0-1

2-2
Sun 1, Sep-08:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Spirit FC

0-0

2-1
Sun 1, Sep-08:30 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Northern Tigers

1-1

2-2
Sun 1, Sep-11:45 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Universiteti Women\'s vs Northern Tigers Women\'s

0-0

1-1
Sun 1, Sep-08:45 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Strikers (U20) vs Western Pride(U20)

0-1

2-1
Sun 1, Sep-08:00 - Australia Tasmania Premier League
South Hobart vs Glenorchy Knights

1-1

1-2
Sun 1, Sep-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Clarence United vs Devonport City Striker

0-2

0-8
Sun 1, Sep-09:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne Victory FC Am vs Moreland Zebras

0-0

1-1
Sun 1, Sep-09:00 - Australia Victorian Division 1
St Albans Saints vs Werribee City FC

0-1

2-1
Sun 1, Sep-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Box Hill Women\'s vs Southern United Women\'s

3-0

4-0
Sun 1, Sep-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
South Melbourne Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s

0-1

2-1
Sun 1, Sep-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
FC Bulleen Lions Women\'s vs Senior NTC Women\'s


5-0
Sun 1, Sep-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs Alamein Women\'s

0-1

3-1
Sun 1, Sep-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Geelong Galaxy Women\'s vs Calder United SC Women\'s

1-1

2-7
Sun 1, Sep-12:30 - Austria Erste Division
SC Austria Lustenau vs Floridsdorfer AC

1-1

1-2
Sun 1, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Rapid Wien

1-1

1-3
Sun 1, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Sturm Graz

0-1

1-2
Sun 1, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs TSV Hartberg

0-2

1-3
Sun 1, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
FC Wacker Innsbruck Amateure vs Kitzbuhel

0-1

0-2
Sun 1, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
SV Telfs vs SC Imst

1-0

1-0
Sun 1, Sep-20:45 - Belarus Premier League
FC Minsk vs BATE Borisov

3-0

3-2
Sun 1, Sep-18:45 - Belarus Premier League
Energetik-BGU Minsk vs Shakhter Soligorsk

1-2

1-2
Sun 1, Sep-17:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Dinamo Minsk

0-0

0-1
Sun 1, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs KSK Heist

0-2

0-3
Sun 1, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs KMSK Deinze

0-0

0-2
Sun 1, Sep-19:59 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Standard Liege

1-0

1-0
Sun 1, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League
Gent vs Cercle Brugge

3-1

3-2
Sun 1, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Royal Antwerp FC

2-0

2-0
Sun 1, Sep-16:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Genk

1-0

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs Westerlo

1-0

1-0
Sun 1, Sep-01:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Nacional Potosi

0-0

1-1
Sun 1, Sep-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Sport Boys Warnes

1-1

3-2
Sun 1, Sep-22:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs NK Celik

2-1

3-1
Sun 1, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
America MG vs Operario Ferroviario PR

0-0

0-0
Sun 1, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Bragantino SP vs Brasil de Pelotas RS

1-1

2-1
Sun 1, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Francana SP(U23) vs Marilia SP(U23)


3-1
Sun 1, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Guarulhos SP(U23) vs Catanduvense SP(U23)


2-1
Sun 1, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Campos RJ(U20) vs America-RJ

0-1

0-3
Sun 1, Sep-00:00 - Brazil Copa Paulista
Inter de Limeira vs Comercial SP

0-0

0-1
Sun 1, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Atibaia vs Ferroviaria SP

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista
Linense(BRA) vs Rio Claro

2-0

2-1
Sun 1, Sep-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vasco da Gama Youth vs Chapecoense Youth

0-0

2-0
Sun 1, Sep-21:30 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Ludogorets Razgrad

0-1

0-1
Sun 1, Sep-16:00 - Bulgaria Premier
Vitosha Bistritsa vs Tsarsko Selo

1-1

3-2
Sun 1, Sep-18:45 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Levski Sofia

0-2

2-2
Sun 1, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Palmeiras

2-0

3-0
Sun 1, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fortaleza vs Goias

1-0

2-0
Sun 1, Sep-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Centro Sportivo Alagoano

0-0

1-0
Sun 1, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Ceara

1-0

1-0
Sun 1, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Chapecoense SC vs Santos

0-1

0-1
Sun 1, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Botafogo (RJ)

1-0

3-2
Sun 1, Sep-03:00 - Canadian Soccer League
SC Waterloo Region vs Brantford Galaxy SC


4-1
Sun 1, Sep-23:00 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs CD Santiago Morning

0-0

0-0
Sun 1, Sep-01:30 - Chile Primera B
Cobreloa vs Melipilla

0-0

0-1
Sun 1, Sep-02:00 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs Magallanes

1-0

3-0
Sun 1, Sep-23:00 - Chile Primera Division
CSD Antofagasta vs Universidad Catolica

1-1

1-2
Sun 1, Sep-20:30 - Chile Primera Division
Universidad de Concepcion vs Palestino

0-0

0-0
Sun 1, Sep-04:00 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Union Espanola

0-0

3-2
Sun 1, Sep-23:30 - Chile Tercera Division
San Marcos de Arica vs Deportes Vallenar

0-0

0-1
Sun 1, Sep-23:30 - Chile Tercera Division
Colchagua CD vs San Antonio Unido

1-1

2-3
Sun 1, Sep-23:30 - Chile Tercera Division
Iberia Los Angeles vs Fernandez Vial

1-0

3-2
Sun 1, Sep-23:30 - Chile Tercera Division
Lautaro de Buin vs General VelAsquez

1-0

1-0
Sun 1, Sep-23:30 - Chile Tercera Division
Deportes Recoleta vs AC Colina

0-2

0-2
Sun 1, Sep-12:00 - China Women\\\'s Super League
Dalian Aerbin Women\'s vs Shanghai RCB Women\'s

0-0

0-0
Sun 1, Sep-15:35 - China Women\\\'s Super League
Guangdong Meizhou Huijun Women\'s vs Changchun Masses Properties Women\'s

0-0

3-0
Sun 1, Sep-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenzhen Pengcheng vs Nanjing Shaye FC

0-1

1-1
Sun 1, Sep-19:30 - Club Friendly
Pas Giannina vs Giorgos Karaiskakis

0-1

2-1
Sun 1, Sep-23:00 - Club Friendly
Aimore RS vs Novo Horizonte RS

3-0

5-0
Sun 1, Sep-10:15 - Club Friendly
Brisbane Roar FC vs Newcastle Jets FC

2-0

3-1
Sun 1, Sep-17:00 - Club Friendly
Supersport United vs Mamelodi Sundowns

1-1

1-1
Sun 1, Sep-13:00 - Club Friendly
Trnje vs Maksimir Zagreb

1-3

4-3
Sun 1, Sep-14:00 - Club Friendly
Parquesol Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

0-2

1-4
Sun 1, Sep-18:00 - Club Friendly
West Ham United Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

1-0

1-2
Sun 1, Sep-03:30 - Club Friendly
Detroit City vs Philadelphia Fury

0-0

1-0
Sun 1, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang
Union Magdalena vs Cucuta

0-1

1-2
Sun 1, Sep-02:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs America de Cali

1-0

2-1
Sun 1, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Patriotas FC

1-0

1-1
Sun 1, Sep-05:00 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Rionegro Aguilas

3-2

3-3
Sun 1, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Leones vs Boyaca Chico

0-0

1-0
Sun 1, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Orsomarso vs Deportes Quindio

1-0

1-1
Sun 1, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Alajuelense

0-2

0-4
Sun 1, Sep-21:05 - Costa Rica Primera Division
AD Grecia vs Guadalupe FC

0-0

2-1
Sun 1, Sep-01:00 - Costa Rica Primera Division
Universidad de Costa Rica vs Limon FC

0-0

2-0
Sun 1, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Perez Zeledon

5-0

5-2
Sun 1, Sep-19:59 - Croatia - 1. Division
NK Varteks Varazdin vs HNK Gorica

1-1

1-3
Sun 1, Sep-22:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Inter Zapresic

1-1

1-1
Sun 1, Sep-19:00 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Orijent Rijeka

1-0

3-0
Sun 1, Sep-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs Hajduk Split B

0-0

0-1
Sun 1, Sep-19:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs Hrvatski Dragovoljac

1-0

1-0
Sun 1, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs Doxa Katokopias

0-1

1-1
Sun 1, Sep-19:00 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Usti nad Labem

0-2

0-3
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sparta Praha B vs Sokol Hostoun

5-0

6-1
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs FK Kraluv Dvur

0-1

0-1
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs FK Loko Vltavin

2-2

3-2
Sun 1, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs SK Motorlet Praha

0-0

0-0
Sun 1, Sep-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK MAS Taborsko vs Pribram B

3-0

5-0
Sun 1, Sep-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Stechovice vs Karlovy Vary Dvory

3-1

3-1
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
FC Bohemians 1905 B vs Jiskra Usti nad Orlici

0-1

2-1
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Dukla Praha B vs Hradec Kralove B

1-1

2-1
Sun 1, Sep-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Pardubice B

2-3

4-3
Sun 1, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs SK Sigma Olomouc

1-2

3-3
Sun 1, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs MFK Karvina

0-0

0-0
Sun 1, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Ceske Budejovice vs FC Fastav Zlin

1-0

2-0
Sun 1, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Slavia Praha

0-1

1-1
Sun 1, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Baumit Jablonec vs Banik Ostrava

2-0

2-1
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Sigma Olomouc B

1-1

2-1
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Banik Ostrava B vs Zlin B

1-0

6-0
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Velke Mezirici

3-0

5-0
Sun 1, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Odra Petrkovice

1-1

1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Brondby

1-0

1-0
Sun 1, Sep-14:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Esbjerg FB

1-0

1-0
Sun 1, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs FC Kobenhavn

1-0

1-0
Sun 1, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Silkeborg IF

1-0

2-0
Sun 1, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Lyngby

0-1

2-1
Sun 1, Sep-19:59 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Hvidovre IF

1-0

1-0
Sun 1, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
FC Roskilde vs Fredericia

1-1

1-2
Sun 1, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Avarta vs BK Frem

0-0

0-0
Sun 1, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs FA 2000

2-0

4-0
Sun 1, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Thisted FC vs Dalum

2-0

3-1
Sun 1, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs Naesby BK

2-0

2-0
Sun 1, Sep-17:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Sundby BK Women\'s vs Frederiksberg Boldklub Women\'s

3-0

6-0
Sun 1, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
HB Koge Woman\'s vs FC Damso Women\'s

3-0

6-0
Sun 1, Sep-17:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Sonderjyske(U17)

1-0

5-1
Sun 1, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Sonderjyske(U19)

2-1

3-1
Sun 1, Sep-19:59 - Ecuador Campeonato Serie B
CDS Santa Rita vs Orense SC

1-1

1-1
Sun 1, Sep-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B
CD Clan Juvenil vs Manta FC

0-0

0-1
Sun 1, Sep-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Santo Domingo vs L.D.U.Portoviejo

0-0

0-0
Sun 1, Sep-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Olmedo Riobamba vs Delfin S.C.

1-1

2-2
Sun 1, Sep-00:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Fuerza Amarilla vs Sociedad Deportiva Aucas

2-2

3-3
Sun 1, Sep-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Independiente Del Valle

0-1

0-1
Sun 1, Sep-22:00 - Egypt Cup
Zamalek vs Ittihad Alexandria

0-0

0-0
Sun 1, Sep-01:30 - El Salvador Primera Division
CD El Vencedor vs CD Chalatenango

1-1

1-1
Sun 1, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Alianza San Salvador

0-1

1-4
Sun 1, Sep-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Jocoro FC

1-0

1-0
Sun 1, Sep-17:00 - England U23 Premier League 2
Leeds United U23 vs Bristol City U23

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Stoke City Women\'s


2-6
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sheffield Women\'s vs Middlesbrough Women\'s


0-5
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Loughborough Foxes Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s


0-6
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Hull City Women\'s vs Derby County Women\'s


1-6
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Fylde LFC Women\'s vs Sunderland Women\'s


1-2
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women\'s vs Burnley Women\'s


2-3
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Keynsham Town Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s


1-2
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Yeovil Town Women\'s vs Chichester City Women\'s


3-0
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Gillingham Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


0-2
Sun 1, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Crawley Wasps Women\'s vs Queens Park Rangers Women\'s


4-0
Sun 1, Sep-19:30 - English Premier League
Arsenal vs Tottenham Hotspur

1-2

2-2
Sun 1, Sep-17:00 - English Premier League
Everton vs Wolves

2-1

3-2
Sun 1, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
Tallinna JK Legion vs Rakvere JK Tarvas

1-0

2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
Tartu JK Tammeka B vs Vaprus Parnu

1-1

3-1
Sun 1, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
Kohtla-Jarve JK Jarve vs Tartu JK Welco

1-0

2-1
Sun 1, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Voru JK vs Nomme JK Kalju II

0-1

0-3
Sun 1, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
FC Nomme United vs Pohja-Tallinna JK Volta

2-0

5-0
Sun 1, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Parnu JK vs Keila JK

1-2

4-2
Sun 1, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Maardu FC Starbunker

3-1

3-1
Sun 1, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs FC Kuressaare

1-0

3-0
Sun 1, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs FC Flora Tallinn

1-0

1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs IF Fuglafjordur

1-2

3-2
Sun 1, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs Skala IF

0-0

1-0
Sun 1, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs HB Torshavn

1-0

3-1
Sun 1, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs AB Argir

0-0

0-1
Sun 1, Sep-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs EB Streymur

2-0

3-0
Sun 1, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
Tampere United vs FC Jazz Pori

3-2

3-4
Sun 1, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
PK-37 vs SC KuFu-98

1-1

1-2
Sun 1, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
VPS J Akatemia vs Oulun LS

0-0

1-2
Sun 1, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
JS Hercules vs VIFK Vaasa

1-1

1-1
Sun 1, Sep-14:30 - Finland Junior League
KaaPo Kaarina Youth vs FC Espoo Youth

0-0

1-1
Sun 1, Sep-15:00 - Finland Junior League
Ilves Youth vs KuPS Youth

1-2

3-2
Sun 1, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs RoPS Rovaniemi

1-1

2-2
Sun 1, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
Lahti vs IFK Mariehamn

0-0

0-1
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Drancy(U19)


0-1
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs US Boulogne U19


3-0
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs FC Chartres(U19)


1-0
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Paris Saint Germain (U19)


1-2
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Torcy U.S(U19)


1-0
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs ASPTT Dijon(U19)


3-1
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Montceau (U19)


4-1
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Dijon(U19)


2-1
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Auxerre(U19)


1-1
Sun 1, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)


4-3
Sun 1, Sep-14:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Epinal U19


0-2
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Le Mans(U19)


4-2
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Vannes OC U19

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Lavallois MFC (U19) vs Tours FC U19


3-1
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Aviron Bayonnais(U19) vs Niort(U19)


2-1
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Stade Rennais FC(U19)


1-0
Sun 1, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Guingamp (U19)

0-2

0-5
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Monaco U19


1-1
Sun 1, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Toulon (U19)


0-2
Sun 1, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Saint-Etienne U19

0-2

0-4
Sun 1, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Nice

1-0

1-2
Sun 1, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Lille OSC

0-0

2-0
Sun 1, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Saint-Etienne

1-0

1-0
Sun 1, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs AS Monaco

1-2

2-2
Sun 1, Sep-19:59 - Friendly Internationals
Brazil Women\'s vs Chile Women\'s

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:30 - Friendly Internationals
Argentina Women\'s vs Costa Rica Women\'s

0-1

1-3
Sun 1, Sep-15:00 - Friendly Internationals
Sweden Women\'s(U18) vs Norway Women\'s(U19)

0-1

1-2
Sun 1, Sep-21:30 - Friendly Internationals
Spain Women\'s(U19) vs Italy Women\'s(U19)

2-1

2-1
Sun 1, Sep-16:00 - Friendly Internationals
Ireland Women\'s(U19) vs Austria Women\'s(U19)

0-0

0-2
Sun 1, Sep-19:59 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Chikhura Sachkhere

0-0

1-0
Sun 1, Sep-15:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs SV Waldhof Mannheim

1-1

1-1
Sun 1, Sep-16:00 - German 3. Liga
KFC Uerdingen 05 vs Eintracht Braunschweig

0-0

1-2
Sun 1, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs SpVgg Unterhaching U17

1-0

2-0
Sun 1, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Nurnberg (U17)

2-0

3-0
Sun 1, Sep-19:59 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Fortuna Dusseldorf

0-1

2-1
Sun 1, Sep-17:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Augsburg

2-1

3-2
Sun 1, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Hannover 96

1-0

3-0
Sun 1, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
VfL Osnabruck vs Karlsruher SC

1-0

3-0
Sun 1, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs FC Erzgebirge Aue

0-0

1-1
Sun 1, Sep-12:00 - German Junioren Bundesliga Cup
Wolfsburg (U19) vs Bayern Munich(U19)

2-0

2-3
Sun 1, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Cup
Rot-Weiss Erfurt (U19) vs Schalke 04 (U19)

1-2

1-2
Sun 1, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Cup
SG 2000 Mulheim-Karlich U19 vs Dynamo Dresden(U19)

0-5

0-9
Sun 1, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs Hertha BSC Berlin Am

0-2

1-3
Sun 1, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs FC Lokomotive Leipzig

0-0

0-1
Sun 1, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs Rot-Weiss Erfurt

1-0

1-1
Sun 1, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs VSG Altglienicke

2-0

2-0
Sun 1, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Lichtenberg 47

1-0

2-0
Sun 1, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs SSV Jeddeloh

0-0

0-0
Sun 1, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Drochtersen/Assel

2-0

3-0
Sun 1, Sep-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
Wolfsburg AM. vs Hannover 96 Am

0-1

0-3
Sun 1, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Hamburger SV II

2-0

3-2
Sun 1, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs Havelse

2-1

5-1
Sun 1, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs VfB Lubeck

0-1

1-2
Sun 1, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs SC Freiburg II

0-0

0-1
Sun 1, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs RW Essen

0-0

0-3
Sun 1, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs Fortuna Dusseldorf II

2-0

4-2
Sun 1, Sep-16:00 - Germany OberLiga
SV Victoria Seelow vs Brandenburger SC Sud 05

0-0

1-1
Sun 1, Sep-16:30 - Germany OberLiga
Freiburger FC vs Nottingen

0-1

0-2
Sun 1, Sep-17:00 - Germany OberLiga
VfB Ginsheim vs KSV Baunatal

1-1

6-2
Sun 1, Sep-17:00 - Germany OberLiga
Kaan Marienborn vs Rot Weiss Ahlen

1-1

1-3
Sun 1, Sep-17:00 - Germany OberLiga
ASC 09 Dortmund vs RSV Meinerzhagen

1-2

1-2
Sun 1, Sep-17:00 - Germany OberLiga
Preuben Munster(Am) vs SC Westfalia Herne

0-0

2-0
Sun 1, Sep-17:00 - Germany OberLiga
Spfr Niederwenigern 1924 vs FC Kray

0-2

0-4
Sun 1, Sep-17:00 - Germany OberLiga
Rot Weiss Walldorf vs SV Neuhof

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:30 - Greece Cup
Pandramaikos vs Makedonikos Foufas

1-1

1-1
Sun 1, Sep-17:30 - Greece Cup
Xenophon Krestena vs Doxa Arta

1-1

2-1
Sun 1, Sep-17:30 - Greece Cup
AE Pellana vs AO Ipato

1-0

1-0
Sun 1, Sep-17:30 - Greece Cup
Thinaliakos FC vs Apollo Efpaliou


1-0
Sun 1, Sep-17:30 - Greece Cup
Aetos Orfani vs Thermaikos Thermis

2-1

4-2
Sun 1, Sep-21:00 - Greece Cup
AE Karitsa vs Panserraikos

0-1

1-2
Sun 1, Sep-20:15 - Greece Super League
AEL Larisa vs Olympiakos Piraeus

0-1

0-1
Sun 1, Sep-19:59 - Greece Super League
PAOK Saloniki vs Panionios

1-0

2-1
Sun 1, Sep-21:00 - Greece Super League
Lamia vs Atromitos Athens

1-1

2-2
Sun 1, Sep-22:30 - Greece Super League
Asteras Tripolis vs AEK Athens

1-1

2-3
Sun 1, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs CD Puerto de Iztapa

1-0

1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs CSD Municipal

0-1

0-1
Sun 1, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs Antigua GFC

0-0

0-0
Sun 1, Sep-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs CSD Xelaju MC

0-0

0-0
Sun 1, Sep-14:15 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs FC Utrecht

1-0

3-1
Sun 1, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs AZ Alkmaar

1-1

2-1
Sun 1, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
Willem II vs Feyenoord Rotterdam

0-0

0-1
Sun 1, Sep-22:00 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs PSV Eindhoven

1-0

1-3
Sun 1, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Ajax Amsterdam

0-2

1-4
Sun 1, Sep-16:30 - Holland Jupiler League
MVV Maastricht vs Roda JC Kerkrade

0-0

1-0
Sun 1, Sep-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs CD Vida

0-2

0-2
Sun 1, Sep-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs UPNFM

0-0

0-1
Sun 1, Sep-10:30 - HongKong Premier League
LeeMan vs Hong Kong Pegasus FC

2-1

4-2
Sun 1, Sep-21:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Budaorsi SC

0-0

1-0
Sun 1, Sep-18:30 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

2-2
Sun 1, Sep-18:30 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Szombathelyi Haladas

1-1

1-1
Sun 1, Sep-18:30 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs MTK Budapest FC

0-1

0-3
Sun 1, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Budafoki MTE

0-2

0-3
Sun 1, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Szegedi AK

1-1

1-1
Sun 1, Sep-19:00 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Vac-Dunakanyar

3-0

5-1
Sun 1, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs BFC Siofok

0-1

2-1
Sun 1, Sep-19:59 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Diosgyor VTK

1-0

1-0
Sun 1, Sep-23:15 - Iceland Premier Division
Breidablik vs Fylkir

3-0

4-3
Sun 1, Sep-19:59 - Iceland Premier Division
IBV Vestmannaeyjar vs Valur

1-1

2-1
Sun 1, Sep-19:59 - Iceland Premier Division
HK Kopavogs vs Vikingur Reykjavik

0-1

1-3
Sun 1, Sep-21:00 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs IA Akranes

1-0

2-0
Sun 1, Sep-19:59 - Iceland U19 League
Thor Akureyri(U19) vs Fram Ulfarnir(U19)


2-1
Sun 1, Sep-19:00 - Iceland U19 League
KA Dalvik Reynir(U19) vs Fjolnir(U19)


1-2
Sun 1, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Persija Jakarta vs Perseru Badak Lampung

0-1

0-1
Sun 1, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Semen Padang vs Barito Putera

0-1

2-3
Sun 1, Sep-17:30 - Indonesia Liga 1
Madura United FC vs Kalteng Putra

0-0

2-1
Sun 1, Sep-15:00 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs Persela Lamongan

0-1

2-1
Sun 1, Sep-15:30 - Indonesia Liga 1
TIRA Persikabo vs Borneo F.C.

0-1

2-2
Sun 1, Sep-19:59 - Israel Leumit League
Hapoel Ramat Gan FC vs Hapoel Umm Al Fahm

0-1

3-2
Sun 1, Sep-20:50 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Hadera

1-0

3-0
Sun 1, Sep-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Beitar Jerusalem

1-0

2-1
Sun 1, Sep-21:15 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Bnei Yehuda Tel Aviv

0-0

0-0
Sun 1, Sep-22:45 - Italian Serie A
Udinese vs Parma Calcio 1913

1-1

1-3
Sun 1, Sep-22:45 - Italian Serie A
Genoa vs Fiorentina

1-0

2-1
Sun 1, Sep-22:45 - Italian Serie A
Lecce vs Hellas Verona

0-0

0-1
Sun 1, Sep-22:45 - Italian Serie A
Cagliari vs Inter Milan

0-1

1-2
Sun 1, Sep-22:45 - Italian Serie A
Atalanta vs Torino

1-1

2-3
Sun 1, Sep-22:45 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Sampdoria

3-0

4-1
Sun 1, Sep-19:59 - Italian Serie A
Lazio vs AS Roma

0-1

1-1
Sun 1, Sep-23:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Ascoli

0-1

2-1
Sun 1, Sep-19:59 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Pordenone Calcio SSD

1-2

4-2
Sun 1, Sep-19:59 - Italian Serie B
Juve Stabia vs Pisa

0-1

0-2
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Pro Patria

1-1

1-1
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1A
S.S.D. Monza 1912 vs Novara Calcio

1-0

2-0
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Pro Vercelli

0-0

2-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1A
US Pergolettese vs Pistoiese

0-0

0-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1A
Olbia vs Giana Erminio

0-1

2-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1A
Carrarese vs Alessandria

1-1

1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1A
Renate AC vs Pontedera

2-0

4-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1A
Gozzano vs Como

0-0

0-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Robur Siena S.S.D.

0-2

2-3
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1B
Vicenza vs Fermana

1-1

3-1
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs Triestina

0-0

0-0
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1B
Ravenna vs Reggio Audace

0-0

1-2
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1B
Imolese vs Arzignano Valchiampo

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1B
Padova vs Alma Juventus Fano

0-0

6-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Carpi

0-1

2-3
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1B
Gubbio vs USD Virtus Verona

0-1

2-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Rimini

1-1

2-2
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1C
Urbs Reggina 1914 vs Cavese

3-1

5-1
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1C
Catania vs Virtus Francavilla

1-1

2-1
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs A.S. Viterbese Castrense

0-1

1-3
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1C
Vibonese vs Avellino

0-0

0-1
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Rende Calcio 1968

1-0

2-0
Sun 1, Sep-19:30 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs U.S. Catanzaro 1929

1-0

1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1C
Ternana vs S.S.D. Potenza Calcio

0-0

1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy C1C
Picerno vs FC Rieti

0-0

2-1
Sun 1, Sep-23:00 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Lentigione


2-3
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Flaminia


1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Mantova vs Calvina Sport

2-1

5-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Pro Sesto vs Arconatese


3-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Cassino vs Portici


2-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Vado FC vs Real Forte Querceta


1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Virtus Bolzano


1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs Borgosesia


3-4
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs Pomezia

1-1

1-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Correggese Calcio vs ASD Savignanese


4-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Union Feltre


2-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Lavagnese vs Ghivizzano Borgo Mozzano


0-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Castrovillari vs Giugliano


4-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Ponsacco vs Montevarchi


3-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Foggia


1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Scanzorosciate vs ASD Brusaporto


1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Bustese vs AC Legnano

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Latina Calcio


2-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Adriese vs Montebelluna


2-2
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs Vigasio


1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Sporting Trestina vs Grosseto


1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Cannara vs Scandicci


1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Italy Serie D
Gladiator vs Team Altamura


2-1
Sun 1, Sep-18:00 - Italy Serie D
Nocerina vs Grumentum Valdagri


3-1
Sun 1, Sep-18:00 - Italy Serie D
Roccella vs Corigliano Calabro


1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Italy Serie D
FBC Gravina vs ACD Nardo


3-2
Sun 1, Sep-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Tegevajaro Miyazaki

1-2

1-4
Sun 1, Sep-10:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Ryutsu Keizai Dragons

1-2

3-3
Sun 1, Sep-10:00 - Japan Football League
Veertien Kuwana vs Matsue City FC

1-1

3-2
Sun 1, Sep-12:00 - Japan Football League
Nara Club vs Sony Sendai FC

0-1

2-1
Sun 1, Sep-13:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs FC Maruyasu Okazaki

2-0

3-2
Sun 1, Sep-08:00 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs F-League selection Futsal

0-3

1-4
Sun 1, Sep-08:00 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Fugador Sumida Futsal

4-0

6-1
Sun 1, Sep-09:00 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

2-0

3-1
Sun 1, Sep-11:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Albirex Niigata Women\'s vs Nagano Parceiro Women\'s

0-0

1-0
Sun 1, Sep-09:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s

2-0

3-0
Sun 1, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Kashima Antlers

0-2

0-4
Sun 1, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Kawasaki Frontale

1-1

2-1
Sun 1, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Urawa Red Diamonds

0-1

1-1
Sun 1, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Mito Hollyhock

0-2

0-3
Sun 1, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs JEF United Ichihara Chiba

1-1

1-1
Sun 1, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Fagiano Okayama

0-1

1-2
Sun 1, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Giravanz Kitakyushu

0-2

0-3
Sun 1, Sep-12:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Kamatamare Sanuki

2-1

2-3
Sun 1, Sep-14:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Fukushima United FC

1-0

6-0
Sun 1, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs AFC Leopards SC

0-0

1-0
Sun 1, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Zoo Kericho vs Chemelil Sugar FC

0-0

3-1
Sun 1, Sep-14:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-2

0-2
Sun 1, Sep-14:00 - Korea League 1
Sangju Sangmu FC vs Daegu FC

1-0

1-1
Sun 1, Sep-14:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Ulsan Hyundai FC

0-1

3-3
Sun 1, Sep-14:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Gyeongnam FC

0-0

2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Korea League 2
Suwon FC vs Jeonnam Dragons

0-1

2-2
Sun 1, Sep-14:00 - Korea League 2
Asan Mugunghwa FC vs Bucheon FC 1995

1-0

2-3
Sun 1, Sep-14:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Gwangju Football Club

0-1

2-1
Sun 1, Sep-18:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs KF Drenica Srbica

1-0

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs Kosova Vushtrri

1-0

2-0
Sun 1, Sep-19:00 - Latvia Cup
Riga FC vs Tukums-2000

2-0

4-0
Sun 1, Sep-14:00 - Lithuania - 2. Division
FK Trakai II vs BFA

1-0

2-0
Sun 1, Sep-18:00 - Lithuania - 2. Division
FK Zalgiris Vilnius 2 vs Atmosfera Mazeikiai

1-1

2-2
Sun 1, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Racing Union Luxemburg

1-1

3-3
Sun 1, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Etzella Ettelbruck

1-0

2-1
Sun 1, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Union Titus Petange

1-0

2-0
Sun 1, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Hostert

3-1

4-1
Sun 1, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Blue Boys Muhlench

2-0

3-0
Sun 1, Sep-06:05 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Chivas Guadalajara

1-1

1-1
Sun 1, Sep-21:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Toluca

0-0

2-1
Sun 1, Sep-02:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Club Tijuana

1-2

3-2
Sun 1, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Atletico San Luis

0-0

0-2
Sun 1, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Club Leon

0-1

1-1
Sun 1, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Cafetaleros de Tapachula B

1-0

2-1
Sun 1, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del carmen vs Albinegros de Orizaba

0-1

2-1
Sun 1, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Chapulineros vs Deportivo Cafessa


0-1
Sun 1, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Correcaminos UAT B vs Mineros De Fresnillo

2-0

3-0
Sun 1, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Irapuato FC vs Atletico San Luis II

3-2

3-2
Sun 1, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Jalisco vs CD Cruz Azul Hidalgo

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Correcaminos UAT

0-0

0-0
Sun 1, Sep-03:00 - Mexico Primera Divison A
Loros De Colima vs Cimarrones Sonora

1-0

1-1
Sun 1, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs CF Atlante

1-1

1-1
Sun 1, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Leones Univ Guadalajara

0-1

2-3
Sun 1, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20


3-1
Sun 1, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Puebla(U20)


1-0
Sun 1, Sep-18:00 - Moldova Division 2
FC Tighina vs FC Sireti

6-0

13-0
Sun 1, Sep-18:00 - Moldova Division 2
FC Ungheni vs FC Zaria Balti

0-1

1-7
Sun 1, Sep-18:00 - Moldova Division 2
FC Floresti vs Granicerul Glodeni

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs FC Sfintul Gheorghe

0-0

0-1
Sun 1, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Speranta Nisporeni vs Petrocub HIncesti

0-2

1-3
Sun 1, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
Lovcen Cetinje vs FK Mornar

1-0

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Jedinstvo Bijelo Polje


1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
Otrant vs Arsenal Tivat

1-0

1-0
Sun 1, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs Jezero Plav

0-1

3-1
Sun 1, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
FK Drezga vs Decic Tuzi

0-1

0-1
Sun 1, Sep-19:30 - Morocco Cup
TAS de Casablanca vs Kawkab de Marrakech

1-1

1-1
Sun 1, Sep-19:30 - Morocco Cup
Racing Casablanca vs Raja de Beni Mellal

1-0

1-1
Sun 1, Sep-19:30 - Morocco Cup
Chabab Rif Hoceima vs IRT Itihad de Tanger

0-2

1-3
Sun 1, Sep-19:30 - Morocco Cup
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Wydad Fes

1-2

2-2
Sun 1, Sep-19:30 - Morocco Cup
Olympique Dcheira vs Olympique Club de Khouribga

0-1

1-1
Sun 1, Sep-19:30 - Morocco Cup
Nasma Sportif Settat vs Club Salmi

1-0

1-1
Sun 1, Sep-22:00 - Morocco Cup
FUS Fath Union Sportive Rabat vs MCO Mouloudia Oujda

0-0

1-0
Sun 1, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Real Madriz

0-0

0-0
Sun 1, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Chinandega

0-0

0-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs FK Vardar

0-0

0-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs Belasica Strumica

0-1

0-3
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs FK Labunishta


1-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Drita vs Korab Debar

1-0

3-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs FK Rinija Gostivar

0-1

0-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs Pelister Bitola

1-0

2-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs FC Plackovica

2-0

3-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs Pitu Guli

3-0

4-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs FK Kozuv

1-0

1-1
Sun 1, Sep-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Forino vs FK Kadino

1-0

3-0
Sun 1, Sep-19:59 - Norway 2 Division A
Bryne vs FK Arendal

1-1

2-1
Sun 1, Sep-17:30 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs Stjordals Blink

0-1

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
IL Hodd vs FK Vidar

3-0

3-1
Sun 1, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Nardo FK vs Sola

1-2

1-4
Sun 1, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Mjolner vs Senja

0-0

0-1
Sun 1, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Asker Fotball vs Fram Larvik

0-0

0-2
Sun 1, Sep-15:00 - Norway 2 Division B
Sotra SK vs Alta

0-1

2-3
Sun 1, Sep-19:30 - Norway 3. Divisjon
SK Traeff vs Rommen

0-0

1-2
Sun 1, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon
Lillestrom B vs Finnsnes

1-0

1-2
Sun 1, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon
Storm BK vs Madla IL

0-2

1-2
Sun 1, Sep-19:59 - Norway 3. Divisjon
Lyn Oslo FC vs Lokomotiv Oslo

3-0

4-1
Sun 1, Sep-17:30 - Norway 3. Divisjon
Melbo vs Junkeren


2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Norway 3. Divisjon
Kongsvinger IL B vs Strindheim IL

1-3

1-4
Sun 1, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Flint vs Staal Jorpeland

0-0

1-1
Sun 1, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Vestfossen vs FK Fyllingsdalen

0-2

0-4
Sun 1, Sep-19:00 - Norway 3. Divisjon
Honefoss vs IF Floya

1-1

3-1
Sun 1, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Sandefjord vs Sandnes Ulf

2-0

3-1
Sun 1, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs Jerv

0-0

4-0
Sun 1, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs Nest-Sotra

0-1

2-1
Sun 1, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Notodden FK vs KFUM Oslo

1-0

1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs Strommen

1-1

2-2
Sun 1, Sep-19:00 - Norway Adeccoligaen
Tromsdalen UIL vs HamKam

0-1

2-5
Sun 1, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs FK Haugesund

1-0

2-2
Sun 1, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Brann

1-2

1-3
Sun 1, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Mjondalen vs Molde

0-1

1-3
Sun 1, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Ranheim IL vs Kristiansund BK

0-0

1-2
Sun 1, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Viking

1-0

2-2
Sun 1, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Rosenborg

0-0

1-1
Sun 1, Sep-03:00 - OFC Women\\\'s Championship U19
New Zealand Women\'s(U19) vs Samoa Women\'s(U19)

11-0

30-0
Sun 1, Sep-06:00 - OFC Women\\\'s Championship U19
Tahiti Women\'s(U19) vs American Samoa Women\'s (U19)

6-0

7-0
Sun 1, Sep-17:00 - Olympic (Preliminaries) African-Woman\\\'s
Equatorial Guinea Women\'s vs Congo DR women\'s


0-3
Sun 1, Sep-17:00 - Olympic (Preliminaries) African-Woman\\\'s
Zimbabwe women\'s vs Zambia Women\'s


0-3
Sun 1, Sep-16:00 - Olympic (Preliminaries) African-Woman\\\'s
Kenya women\'s vs Malawi Women\'s

1-0

3-0
Sun 1, Sep-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Plaza Amador

1-0

2-2
Sun 1, Sep-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Alianza FC (PAN)

1-1

1-2
Sun 1, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Independiente F.B.C. vs General Caballero JLM

0-0

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Guairena vs Fulgencio Yegros

0-0

2-0
Sun 1, Sep-18:30 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs 2 de Mayo

1-0

2-1
Sun 1, Sep-22:30 - Paraguayan Division 2
Ovetense FC vs 3 de Febrero

0-0

0-0
Sun 1, Sep-22:45 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs RI 3 Corrales

1-1

2-2
Sun 1, Sep-22:45 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Deportivo Caaguazu

1-0

3-0
Sun 1, Sep-02:00 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Santani vs FC Nacional Asuncion

1-0

3-1
Sun 1, Sep-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs EM Deportivo Binacional

0-0

0-0
Sun 1, Sep-02:45 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Sport Boys Association

1-1

1-2
Sun 1, Sep-05:00 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Melgar

1-0

2-1
Sun 1, Sep-22:15 - Peru Primera Division
Molinos El Pirata vs Carlos A. Mannucci

0-0

0-0
Sun 1, Sep-00:30 - Peru Segunda Division
CD Coopsol vs Cienciano

1-0

2-1
Sun 1, Sep-22:00 - Peru Segunda Division
Santos Ica (PER) vs Club Deportivo Sport Loreto

1-0

3-0
Sun 1, Sep-13:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Hutnik Krakow Youth

0-0

0-3
Sun 1, Sep-15:30 - Poland - 4. Liga
Zaglebie Lubin B vs Rekord Bielsko

0-1

2-2
Sun 1, Sep-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Rakow Czestochowa

2-0

3-1
Sun 1, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Pogon Szczecin

1-1

1-1
Sun 1, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Cracovia Krakow

0-1

1-2
Sun 1, Sep-21:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Stal Mielec

0-1

0-1
Sun 1, Sep-19:00 - Poland - I liga
GKS Belchatow vs Chrobry Glogow

0-0

1-2
Sun 1, Sep-17:00 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Wigry Suwalki

0-0

2-1
Sun 1, Sep-15:05 - Poland - II liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Olimpia Elblag

0-1

0-1
Sun 1, Sep-19:00 - Poland - II liga
Elana Torun vs KS Legionovia Legionowo

0-1

4-1
Sun 1, Sep-19:00 - Poland - II liga
Gryf Wejherowo vs Bytovia Bytow

0-1

1-1
Sun 1, Sep-20:15 - Portugal Campeonato Nacional U23
FC Famalicao(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

1-2

1-5
Sun 1, Sep-18:15 - Portugal Campeonato Nacional U23
Rio Ave(U23) vs Vitoria FC Setubal(U23)

0-0

2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Academica Coimbra(U19) vs Benfica(U19)

0-1

1-4
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Spg C Braga(U17) vs Limianos(U17)


7-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Chaves U17 vs Uniao Nogueirenes U17

0-0

0-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Famalicao(U17) vs Pacos Ferreira(U17)


0-3
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Merelinense(U17) vs Rio Ave(U17)


1-3
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17


0-1
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
FC Porto(U17) vs Feirense(U17)


2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Academico Viseu(U17)


2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Marialvas(U17) vs Boavista(U17)


1-2
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Seia FC(U17) vs Lusitania Lourosa U17


0-6
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Anadia(U17) vs Padroense(U17)


0-1
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Tondela(U17) vs Regua(U17)


3-1
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Academica Coimbra(U17) vs Sacavenense(U17)


1-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sintrense(U17) vs Fatima U17


2-5
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Loures(U17) vs Electrico FC(U17)


12-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Peniche U17 vs Uniao Leiria(U17)


1-2
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Benfica(U17) vs Belenenses(U17)


2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Vitoria FC Setubal(U17) vs Praia Milfontes(U17)


8-0
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Oeiras(U17) vs Real Sport Clube(U17)


1-1
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Louletano(U17) vs Casa Pia AC(U17)


4-1
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Estrela FC(U17) vs Portimonense U17


0-1
Sun 1, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Cova Piedade(U17) vs GD Estoril-Praia(U17)


1-4
Sun 1, Sep-14:15 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs Varzim

0-1

3-1
Sun 1, Sep-21:15 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs FC Penafiel

1-0

2-1
Sun 1, Sep-21:15 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs Sporting Covilha

1-1

1-3
Sun 1, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Academica Coimbra

0-0

1-0
Sun 1, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs Farense

0-0

0-1
Sun 1, Sep-00:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Vitoria Setubal FC

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:30 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs Vitoria Guimaraes

1-0

3-0
Sun 1, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs C.D. Santa Clara

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Qarabag

0-2

0-4
Sun 1, Sep-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Standard Sumqayit

0-1

2-1
Sun 1, Sep-22:00 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs FC Viitorul Constanta

1-1

2-1
Sun 1, Sep-19:00 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs Chindia Targoviste

1-0

2-1
Sun 1, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs Daco-Getica Bucuresti

1-0

2-0
Sun 1, Sep-14:30 - Romania - Liga 2
Scolar Resita vs FC Rapid Bucuresti

1-1

1-2
Sun 1, Sep-19:00 - Romania - Liga 2
Vointa Turnu Magurele vs Farul Constanta

0-0

2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimki Reserve vs Salyut-Energia Belgorod

2-0

7-0
Sun 1, Sep-19:59 - Russia Div 2 South
Inter Cherkessk vs SKA Rostov

0-0

1-0
Sun 1, Sep-17:30 - Russia Div 2 South
Volgar Astrachan vs Chernomorets Novorossiysk

1-0

2-0
Sun 1, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
FK Krasnodar III vs Anzhi Makhachkala

1-2

2-2
Sun 1, Sep-19:00 - Russia Div 2 South
Druzhba Maykop vs Urozhay Krasnodar

1-1

2-1
Sun 1, Sep-17:00 - Russia Div 2 South
Mashuk-KMV vs Alania Vladikavkaz

0-0

0-1
Sun 1, Sep-17:00 - Russia Div 2 South
Dynamo Stavropol vs Legion Dynamo

1-0

1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Russia Div 2 South
FK Makhachkala vs Spartak Nalchik

0-1

1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Zenit St.Petersburg

0-1

0-1
Sun 1, Sep-17:30 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs CSKA Moscow

1-1

1-2
Sun 1, Sep-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Krasnodar FK

1-2

2-4
Sun 1, Sep-09:00 - Russia Youth Championship League
FK Ural Youth vs FK Krasnodar Youth

1-0

1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Stirling University Women\'s

3-0

4-0
Sun 1, Sep-15:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Celtic

0-1

0-2
Sun 1, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Backa Topola

1-1

1-1
Sun 1, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Radnicki Nis

0-0

1-0
Sun 1, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs FK Rad Beograd

1-0

4-0
Sun 1, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs FK Javor Ivanjica

1-1

3-3
Sun 1, Sep-19:00 - Serbia - 1. Liga
Indjija vs Proleter Novi Sad

1-1

1-2
Sun 1, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Confianca (SE) vs Ypiranga(RS)

1-0

1-0
Sun 1, Sep-02:15 - Serie C - Brazil
Sao Jose PoA RS vs Sampaio Correa (MA)

0-0

0-0
Sun 1, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs DPMM FC

1-2

1-4
Sun 1, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Hougang United FC vs Home United FC

0-0

2-0
Sun 1, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Slovan Bratislava

2-1

5-2
Sun 1, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FC Nitra

2-0

2-2
Sun 1, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs Slovan Bratislava B

1-0

3-0
Sun 1, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs FC STK 1914 Samorin

1-0

3-1
Sun 1, Sep-18:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs FK Puchov

0-1

0-1
Sun 1, Sep-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Rudar Velenje

2-0

3-0
Sun 1, Sep-22:10 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Maribor

0-1

0-1
Sun 1, Sep-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Radomlje vs Dravograd

3-0

6-1
Sun 1, Sep-17:00 - South Africa First League
Ajax Cape Town vs Uthongathi FC

0-0

0-3
Sun 1, Sep-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs Jomo Cosmos

1-0

2-2
Sun 1, Sep-17:00 - South Africa First League
Royal Eagles vs JDR Stars

2-0

2-2
Sun 1, Sep-17:00 - South Africa First League
Richards Bay vs Cape Umoya United

0-1

1-1
Sun 1, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Real Madrid

1-1

2-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Granada CF

0-1

0-3
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Eibar

1-2

3-2
Sun 1, Sep-19:00 - Spanish Primera Division
Valencia vs Mallorca

1-0

2-0
Sun 1, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Extremadura

1-0

2-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Albacete

0-0

2-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs Deportivo La Coruna

2-1

3-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Alcorcon

1-2

2-4
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs Malaga

1-0

1-0
Sun 1, Sep-22:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Tenerife

1-0

4-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Inter de Madrid

0-1

0-2
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Getafe B vs Las Rozas

0-0

0-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs SCR Pena Deportiva

1-2

1-3
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ibiza Eivissa vs CF Rayo Majadahonda

0-0

2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Sporting de Gijon B vs San Sebastian Reyes

2-0

5-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico Baleares vs Las Palmas Atletico

0-0

1-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Union Langreo

1-0

2-1
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Guijuelo vs Barakaldo CF

0-2

1-2
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Leioa

0-0

2-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Cultural Leonesa

1-0

1-1
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs Valladolid B

1-0

1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Haro Deportivo

0-1

0-1
Sun 1, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos CF vs Alaves B

0-0

1-1
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs AE Prat

1-0

1-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs CF La Nucia

0-2

0-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs Sabadell

1-1

1-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs Gimnastic Tarragona

1-1

2-2
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs CF Badalona

0-0

2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Espanyol B

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs Valencia CF Mestalla

1-1

2-2
Sun 1, Sep-21:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Villarreal B

1-1

1-2
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Algeciras

1-1

1-1
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Cadiz B

0-1

2-1
Sun 1, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs CP Villarrobledo

1-0

2-1
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs UCAM Murcia

1-0

1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Merida AD

0-0

3-0
Sun 1, Sep-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs FC Cartagena

1-1

1-2
Sun 1, Sep-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Talavera de la Reina

0-1

3-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Urraca CF


0-2
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs Real Aviles


1-1
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs UD Gijon Industrial

1-1

1-1
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Mosconia


1-1
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Club Siero


1-1
Sun 1, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Vallobin


2-1
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs CSD Arzua


2-3
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs CF Alondras


0-2
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Arenteiro

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Compostela vs UD Somozas


3-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs CD Choco


0-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Arosa Sociedad Cultural


2-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Paiosaco


1-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Ourense

1-0

2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Racing Villalbes

1-0

1-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Pontellas

1-0

2-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs UB Lebrijana

1-0

1-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Real Betis B

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Lucena CF


0-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Arcos CF


2-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Sevilla C

0-0

0-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Conil CF


1-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Xerez Deportivo

3-0

3-2
Sun 1, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Cordoba CF B

0-1

1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs San Rafael


2-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs Ibiza Islas Pitiusas


1-3
Sun 1, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs UD Poblense

0-2

1-2
Sun 1, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs CD Mensajero

0-0

2-0
Sun 1, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs CD Marino

0-0

0-2
Sun 1, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Atletico Tacoronte

2-0

4-1
Sun 1, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs Panaderia Pulido


1-0
Sun 1, Sep-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Lanzarote

0-0

0-0
Sun 1, Sep-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Gran Tarajal


3-0
Sun 1, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs UD Los Garres

1-0

2-0
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Aguilas FC


2-0
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Mazarron CF


2-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs CF El Castillo


3-1
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs UCAM Cartagena FC

0-0

2-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Ciudad de Murcia

1-0

3-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs UCAM Murcia B


2-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Plus Ultra vs Olimpico de Totana


1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs SFC Minerva


2-2
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs CD Calamonte

0-0

0-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CD Miajadas

0-1

0-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CD Coria

0-0

0-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Villanovense vs Olivenza


4-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Extremadura B

0-0

0-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Moralo CP

0-0

0-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CD Azuaga


1-1
Sun 1, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs RCP Valverdeno


2-1
Sun 1, Sep-22:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CP Valdivia


3-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs Fontellas


1-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Pena Sport

0-0

0-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs Beti Kozkor KE


0-1
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CA Cirbonero

0-1

2-2
Sun 1, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Berceo


0-2
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CD Arnedo


0-1
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CD Villegas


1-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CA Vianes


4-3
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs Comillas


0-3
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Naxara

0-1

2-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CP Calasancio


4-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs Zaragoza B


1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs UD Fraga

0-0

1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Villanueva


1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs CDJ Tamarite


2-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs AD Almudevar

0-0

2-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Valdefierro


1-0
Sun 1, Sep-21:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CF Illueca


0-1
Sun 1, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CF Calamocha

0-1

0-2
Sun 1, Sep-21:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs San Juan Zaragoza


0-1
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Tarancon


3-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Quintanar Del Rey


1-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs Toledo


1-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Illescas

0-0

1-0
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs UC Cartes


2-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs CD Tropezon


1-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs SD Laredo


1-2
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs AD Siete Villas


3-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs Atletico Albericia

2-1

3-1
Sun 1, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs CF Vimenor

1-0

2-0
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs CD Baskonia

1-0

1-0
Sun 1, Sep-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Real Sociedad C

0-1

4-3
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

0-0
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria(SPA) vs Pasaia KE


0-1
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Ariznabarra vs Sestao

0-0

0-0
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs CF Peralada


4-2
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs CE Europa


1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs CE Banyoles


3-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs L\'Hospitalet

0-0

2-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs San Cristobal


1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs Sant Andreu

1-1

1-1
Sun 1, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs CE Manresa


0-2
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Eldense


0-3
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs UD Beniganim


5-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs CD Olimpic Xativa

0-0

1-0
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Silla CF

1-0

1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Alcoyano vs Recambios Colon CD

0-0

1-0
Sun 1, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs RCD Carabanchel

0-1

0-2
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Artistico Navalcarnero vs CF Trival Valderas

1-0

2-0
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Leganes B


2-2
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs DAV Santa Ana

1-0

2-2
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs Rayo Vallecano B

0-2

1-4
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Villaverde Boetticher CF

0-0

0-0
Sun 1, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs RSD Alcala Henares


1-1
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Mostoles

0-2

1-2
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs Alcobendas Sport

0-0

0-0
Sun 1, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs La Baneza


0-2
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs CD Mirandes B


3-1
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Atletico Astorga


1-3
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD La Virgen Del Camino


1-3
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


2-0
Sun 1, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino II vs CD La Granja


3-1
Sun 1, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs Numancia B

0-0

0-2
Sun 1, Sep-20:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Real Jaen CF

2-0

2-1
Sun 1, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs Atletico de Porcuna

1-0

2-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Loja CD

1-0

4-0
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Alhaurin de la Torre


1-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs CD El Ejido 2012


2-1
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Poli Almeria


1-2
Sun 1, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Torredonjimeno

1-1

3-1
Sun 1, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Maracena


0-3
Sun 1, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Vasalunds IF vs Team Thoren FF

3-0

5-0
Sun 1, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Nykopings BIS vs Sollentuna FK

0-0

0-0
Sun 1, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Linkoping City vs Carlstad United BK

1-0

1-0
Sun 1, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Bodens BK vs Akropolis IF

0-2

0-2
Sun 1, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Landskrona BoIS vs Atvidabergs FF

1-0

1-0
Sun 1, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Oskarshamns AIK

3-0

9-0
Sun 1, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Lunds BK

0-2

2-3
Sun 1, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs FC Trollhattan

0-0

0-0
Sun 1, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
Skovde AIK vs Kristianstads FC

2-0

4-0
Sun 1, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Uddevalla vs Tidaholms

2-0

3-1
Sun 1, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs IK Gauthiod

0-2

0-4
Sun 1, Sep-18:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs IFK Lidingo FK

3-1

3-3
Sun 1, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kramfors Alliansen vs Pitea IF

0-0

1-0
Sun 1, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Nosaby IF vs Husqvarna FF

0-1

2-2
Sun 1, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs Sodertalje

1-1

4-2
Sun 1, Sep-19:30 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Vasteras SK FK

2-0

2-1
Sun 1, Sep-19:30 - Sweden Superettan
Dalkurd FF vs Norrby IF

0-1

3-1
Sun 1, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Brommapojkarna vs Syrianska FC

1-1

1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs Orgryte

2-2

5-2
Sun 1, Sep-16:00 - Sweden U19
Osters IF(U19) vs Helsingborg IF(U19)


1-2
Sun 1, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Hammarby

1-0

2-0
Sun 1, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Falkenbergs FF

2-1

4-1
Sun 1, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
GIF Sundsvall vs IFK Goteborg

0-1

0-2
Sun 1, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Djurgardens

1-0

1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs Malmo FF

0-2

0-5
Sun 1, Sep-18:00 - Swiss Super League
FC Thun vs Sion

0-1

0-1
Sun 1, Sep-18:00 - Swiss Super League
Basel vs FC Lugano

1-0

2-1
Sun 1, Sep-18:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs Young Boys

1-2

2-2
Sun 1, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Biel-Bienne vs Solothurn


2-1
Sun 1, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs FC Schotz


2-2
Sun 1, Sep-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs SV Hongg


2-1
Sun 1, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs FC Tuggen


0-2
Sun 1, Sep-18:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Grasshoppers

1-1

2-2
Sun 1, Sep-13:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs Nakhon Pathom United

0-0

1-1
Sun 1, Sep-13:00 - Thai League 3
Ayutthaya FC vs Ang Thong FC

2-0

2-1
Sun 1, Sep-13:00 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Chamchuri United FC

1-0

3-0
Sun 1, Sep-13:00 - Thai League 3
Muangkan FC vs Kamphaengphet FC

0-0

1-1
Sun 1, Sep-13:00 - Thai League 3
Royal Thai Army FC vs BTU United

0-0

0-0
Sun 1, Sep-15:00 - Thai League 3
Sa Kaeo FC vs Phrae United FC

0-0

0-1
Sun 1, Sep-19:00 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs U.S.Monastir

0-0

0-0
Sun 1, Sep-22:45 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Keciorengucu

0-0

0-0
Sun 1, Sep-22:45 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Bursaspor

0-0

0-2
Sun 1, Sep-20:15 - Turkey 2 Ligi A
Karagumruk vs Menemen Belediye Spor

0-0

1-1
Sun 1, Sep-20:15 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Hatayspor

1-0

2-2
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Yomraspor

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Aksarayspor

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Sile Yildizspor

1-0

2-1
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tokatspor vs Catalcaspor

0-0

1-2
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzcespor vs Kizilcabolukspor

0-0

1-0
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor

2-0

3-1
Sun 1, Sep-21:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Cankaya FK

3-1

4-2
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Erbaaspor S

1-0

1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs Kemerspor 2003

1-0

1-0
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Agri 1970 Spor

0-0

1-1
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Payas BS 1975 vs Kocaelispor

0-0

0-1
Sun 1, Sep-21:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Erokspor

1-0

3-0
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Fatsa Belediyespor

0-0

1-0
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Derincespor vs 1877 Alemdaspor

1-0

2-0
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Batman Petrolspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

2-1

2-1
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yimpas Yozgatspor vs Osmaniyespor

0-0

0-0
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nevsehirspor Genclik vs Diyarbak?rspor

0-0

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Yeni Altindag BS

0-0

0-2
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Nazillispor

0-1

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Pazarspor

0-0

0-0
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Somaspor

1-0

1-2
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Darica Genclerbirligi

0-0

0-1
Sun 1, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeilyurt Belediyespor vs Bayrampasa

0-1

0-1
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Samsunspor

0-1

0-2
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bugsasspor vs Sanliurfaspor

1-0

2-0
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Konya Anadolu Selcukluspor

1-0

1-0
Sun 1, Sep-21:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Duzyurtspor

1-0

1-3
Sun 1, Sep-21:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Hacettepe S.K.

1-1

4-1
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Sariyer

0-0

0-1
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Inegolspor

1-1

1-1
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Manisa BB Spor vs Zonguldak

1-0

1-0
Sun 1, Sep-19:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Sancaktepe Belediye Spor

1-1

1-2
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Bandirmaspor

0-0

2-2
Sun 1, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Elazigspor

2-0

3-1
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankara Demirspor vs Bodrumspor

2-0

3-2
Sun 1, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Tuzlaspor Kulubu

0-1

0-2
Sun 1, Sep-21:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Ergene Velimese

1-1

2-3
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Kahramanmaras

1-0

1-0
Sun 1, Sep-18:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Kirsehir Belediyespor

0-2

0-2
Sun 1, Sep-22:45 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Trabzonspor

1-1

1-1
Sun 1, Sep-22:45 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Alanyaspor

0-3

2-3
Sun 1, Sep-20:15 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Istanbul Basaksehir F.K.

1-0

1-2
Sun 1, Sep-20:15 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Gazisehir Gaziantep

0-1

1-1
Sun 1, Sep-14:00 - UEFA European Womens Chamiponship Qual. Round
Kazakhstan Women\'s vs Serbia Women\'s

0-0

0-3
Sun 1, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs Dynamo Kyiv

1-2

2-2
Sun 1, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs FC Shakhtar Donetsk

0-2

0-4
Sun 1, Sep-00:15 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Club Atletico Cerro

0-1

0-1
Sun 1, Sep-22:00 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs CA River Plate

0-0

0-1
Sun 1, Sep-22:00 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs CA Penarol

2-0

3-0
Sun 1, Sep-06:30 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Orlando City

3-0

3-0
Sun 1, Sep-06:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Real Salt Lake

1-0

1-0
Sun 1, Sep-03:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Colorado Rapids

0-1

0-2
Sun 1, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Toronto FC

0-0

1-1
Sun 1, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs Chicago Fire

1-0

1-1
Sun 1, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Montreal Impact vs Washington D.C. United

0-3

0-3
Sun 1, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Atlanta United FC

0-1

3-1
Sun 1, Sep-04:00 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs FC Cincinnati

1-0

3-1
Sun 1, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Houston Dynamo

1-0

1-0
Sun 1, Sep-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs New York City Football Club

0-2

1-3
Sun 1, Sep-04:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs Richmond Kickers

1-3

1-4
Sun 1, Sep-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Nashville SC

0-1

1-2
Sun 1, Sep-03:30 - USL Championship
Loudoun United vs North Carolina

2-0

4-0
Sun 1, Sep-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Phoenix Rising FC

0-3

0-3
Sun 1, Sep-04:30 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs Fresno FC

1-1

2-1
Sun 1, Sep-06:00 - USL Championship
Los Angeles Galaxy II vs Sacramento Republic FC

1-0

1-0
Sun 1, Sep-06:00 - USL Championship
Reno 1868 vs Portland Timbers B

0-2

1-3
Sun 1, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Llaneros Guanare

3-0

3-1
Sun 1, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Deportivo La Guaira

0-0

1-0
Sun 1, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Caracas SC vs Deportivo Lara

0-0

0-0
Sun 1, Sep-01:00 - Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana vs Aragua FC

0-0

2-0
Sun 1, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Fundacion AIFI vs Universidad Central Venezuela

1-0

1-2
Sun 1, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Libertador FC

0-0

1-0
Sun 1, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico El Vigia vs Real Frontera

2-0

3-1
Sun 1, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Petroleros Anzoategui vs Angostura FC

0-1

1-2
Sun 1, Sep-12:30 - Vietnam First Division
Dong Thap vs SQC Binh Dinh

0-0

0-0
Sun 1, Sep-12:30 - Vietnam First Division
Dak Lak vs Dong Tam Long An

0-0

1-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.