Sun 30, Jun-23:00 - African Nations Cup Egypt vs Uganda |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-23:00 - African Nations Cup Zimbabwe vs Democratic Rep Congo |
0-2 |
0-4 |
Sun 30, Jun-19:59 - African Nations Cup Madagascar vs Nigeria |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-19:59 - African Nations Cup Burundi vs Guinea |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-00:00 - African Nations Cup Benin vs Guinea Bissau |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-21:30 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas vs Villa San Carlos |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 St George Willawong FC vs AC Carina |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Gungahlin United vs Canberra Olympic |
1-4 |
2-7 |
Sun 30, Jun-07:00 - Australia Capital Territory U20 Gungahlin United (U20) vs Canberra Olympic U20 |
0-0 |
1-3 |
Sun 30, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Edgeworth Eagles FC vs Lake Macquarie City |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Valentine Phoenix vs Newcastle Jets FC Youth |
0-0 |
0-3 |
Sun 30, Jun-06:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20 Edgeworth Eagles FC(U20) vs Lake Macquarie City (U20) |
2-0 |
2-3 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League Blacktown City vs Sydney FC Youth |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Jun-09:10 - Australia New South Wales Premier League A.P.I.A. Leichhardt Tigers vs Hakoah Sydney City East |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-09:15 - Australia New South Wales Premier League Manly United vs Sutherland Sharks |
0-3 |
0-5 |
Sun 30, Jun-10:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney Olympic vs Rockdale City Suns |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-11:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney United vs Marconi Stallions |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League Central Coast Mariners FC Am vs North Shore Mariners |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League St George City vs Blacktown Spartans |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-06:45 - Australia New South Wales U20 A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20) vs Hakoah Sydney City East U20 |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20 Manly United(U20) vs Sutherland Sharks(U20) |
1-0 |
2-3 |
Sun 30, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20 Blacktown City(U20) vs Sydney FC(U20) |
|
1-2 |
Sun 30, Jun-07:45 - Australia New South Wales U20 Sydney Olympic(U20) vs Rockdale City Suns(U20) |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia New South Wales U20 Sydney United(U20) vs Marconi Stallions(U20) |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Blacktown Spartans Women\'s vs FNSW Institute Women\'s |
|
3-0 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Macarthur Rams Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s |
1-2 |
3-4 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Emerging Jets Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s |
|
0-1 |
Sun 30, Jun-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Northern Tigers Women\'s vs North Shore Mariners Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Sun 30, Jun-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League NWS Koalas Women\'s vs Manly United Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Bankstown City Lions Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s |
1-3 |
1-6 |
Sun 30, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U20 Queensland Lions FC(U20) vs Brisbane Strikers (U20) |
0-1 |
4-2 |
Sun 30, Jun-09:10 - Australia Queensland State Leagues Ipswich Knights FC vs Souths United |
1-0 |
4-1 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Western Pride Women\'s vs The Gap NPL Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Sun 30, Jun-08:15 - Australia Tasmania Premier League Hobart Zebras vs Riverside Olympic |
1-0 |
3-2 |
Sun 30, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 St Albans Saints vs Manningham United Blues |
1-3 |
2-3 |
Sun 30, Jun-09:15 - Australia Victorian Division 1 Box Hill United SC vs Ballarat Red Devils |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League South Melbourne vs Pascoe Vale SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-07:30 - Australia Victorian Premier League U20 South Melbourne U20 vs Pascoe Vale SC U20 |
3-1 |
3-1 |
Sun 30, Jun-14:00 - Baltic Cup Estonia(U17) vs Lithuania(U17) |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-18:00 - Baltic Cup Finland(U17) vs Latvia(U17) |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-15:00 - Belarus Pershaya Liga FK Ruh Brest vs Smolevichi |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga Smorgon FC vs Slonim |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga FK Orsha vs Sputnik |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-21:45 - Belarus Premier League BATE Borisov vs FC Vitebsk |
3-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-18:00 - Belarus Premier League Slavia Mozyr vs Shakhter Soligorsk |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Belarus Premier League Dnepr Mogilev vs Dinamo Minsk |
0-2 |
0-2 |
Sun 30, Jun-22:00 - BRA CCD2 Juventus SC vs EC Internacional de Lages SC |
1-2 |
3-2 |
Sun 30, Jun-22:00 - BRA CCD2 Camboriu SC vs Blumenau SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-01:00 - BRA CCD2 Fluminense SC vs Concordia SC |
0-0 |
3-1 |
Sun 30, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Brasil Farroupilha RS vs Santo Angelo/RS |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-17:20 - Brazil Campeonato Paulista Youth Ferroviaria SP Youth vs XV de Piracicaba Youth |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Maua SP(U23) vs Guarulhos SP(U23) |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Vocem SP(U23) vs Santacruzense SP(U23) |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Osvaldo Cruz SP(U23) vs Jose Bonifacio SP U23 |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Jabaquara SP(U23) vs Barcelona Esportivo Capela SP(U23) |
|
0-3 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Flamengo SP U23 vs Mauaense SP(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Inter Bebedouro SP U23 vs Catanduvense SP(U23) |
|
1-2 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Itapirense SP U23 vs Independente SP(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Paulista SP(U23) vs Joseense SP(U23) |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Sao Jose SP(U23) vs Amparo SP U23 |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Marilia SP(U23) vs Assisense SP(U23) |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Matonense SP(U23) vs CA Taquaritinga SP(U23) |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Rio Branco (SP)(U23) vs XV Jau SP(U23) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B UA Barbarense/SP(U23) vs Brasilis SP(U23) |
0-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2 Bonsucesso vs Serra Macaense RJ |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2 Serrano RJ vs Campos RJ |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-22:00 - Brazil Copa Paulista Corinthians Paulista (SP) B vs Taubate |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Copa Paulista Noroeste SP vs Inter de Limeira |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Copa Paulista Comercial SP vs Linense(BRA) |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Copa Paulista Gremio Osasco vs Sao Caetano (SP) |
0-1 |
0-5 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Copa Paulista Batatais SP vs Mirassol |
0-2 |
0-5 |
Sun 30, Jun-17:00 - Brazil Copa Paulista Ponte Preta B vs Agua Santa |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-01:00 - Brazil Copa Paulista Ferroviaria SP vs CA Votuporanguense SP |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-23:00 - Brazil National Football Tournament U20 Fluminense RJ Youth vs Corinthians Youth |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-18:00 - Brazil National Football Tournament U20 Sao Paulo Youth vs Cruzeiro Youth |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Prudentopolis vs CE Uniao PR |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-03:00 - Brazil Paranaense Division 2 Apucarana PR vs Parana STC PR |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - Canadian Soccer League FC Vorkuta vs Hamilton City |
|
4-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - Canadian Soccer League Real Mississauga SC vs SC Waterloo Region |
|
3-4 |
Sun 30, Jun-23:00 - Chile Tercera Division Deportes Recoleta vs Iberia Los Angeles |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-23:30 - Chile Tercera Division Colchagua CD vs San Marcos de Arica |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-23:30 - Chile Tercera Division General VelAsquez vs Independiente de Cauquenes |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Liaoning Whowin vs Inner Mongolia Zhongyou |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Guangdong Southern Tigers vs Zhejiang Greentown |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Sichuan Annapurna vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Jilin Baijia FC vs Hebei Elite F.C. |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2 Hunan Billows vs Zhejiang Yiteng FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-15:35 - Chinese Super League Shenzhen JiaZhaoye vs Shanghai SIPG F.C. |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-15:35 - Chinese Super League Shandong Luneng vs Beijing Guoan |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-15:35 - Chinese Super League Tianjin TianHai vs Jiangsu Suning FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Jun-19:59 - Club Friendly Spartak Moscow vs CSKA Moscow |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Club Friendly Chamois Niortais vs Stade Lavallois MFC |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Club Friendly Arka Gdynia vs Pogon Szczecin |
0-3 |
1-4 |
Sun 30, Jun-19:59 - Club Friendly Slovan Bratislava vs Slavia Praha |
2-0 |
3-2 |
Sun 30, Jun-19:59 - Club Friendly NK Aluminij vs Hajduk Split |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-19:59 - Club Friendly Bahlinger SC vs FC Kaiserslautern |
2-3 |
2-6 |
Sun 30, Jun-19:59 - Club Friendly Deportivo Union Comercio vs Club Deportivo Sport Loreto |
1-0 |
4-0 |
Sun 30, Jun-19:59 - Club Friendly Zvijezda 09 Brgule vs Partizan Belgrade |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Jun-05:00 - Club Friendly CF Atlante vs Monterrey |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-05:00 - Club Friendly Academia Deportiva Cantolao vs Cienciano |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-06:00 - Club Friendly Norddea Hokkaido Women\'s vs Jumonji Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-08:00 - Club Friendly Kibi International University Women\'s vs FC Takatsuki Women\'s |
0-2 |
1-3 |
Sun 30, Jun-12:20 - Club Friendly Bonner SC (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19 |
0-1 |
2-3 |
Sun 30, Jun-12:30 - Club Friendly Krasnodar FK vs FK Rostov |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-20:15 - Club Friendly FK Rad Beograd vs Mladost Lucani |
1-2 |
1-2 |
Sun 30, Jun-20:30 - Club Friendly FK Zeljeznicar Sarajevo vs NK Varteks Varazdin |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-20:30 - Club Friendly Domzale vs FK Sarajevo |
2-2 |
3-2 |
Sun 30, Jun-13:00 - Club Friendly FC Shakhtar Donetsk vs CSKA Sofia |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-21:00 - Club Friendly Club Necaxa vs Herediano |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-21:00 - Club Friendly Gaz Metan Medias vs Kilmarnock |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-21:00 - Club Friendly Alajuelense vs Millonarios |
1-2 |
1-3 |
Sun 30, Jun-14:00 - Club Friendly Naestved vs Hvidovre IF |
0-0 |
1-3 |
Sun 30, Jun-22:00 - Club Friendly Los Caimanes vs Universidad San Martin de Porres |
2-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-22:00 - Club Friendly Sao Jose PoA RS(U20) vs Internacional (RS)(U20) |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-22:00 - Club Friendly Marica RJ vs Barra Mansa FC |
2-1 |
5-2 |
Sun 30, Jun-15:00 - Club Friendly Neftchi Baku vs FC Vorskla Poltava |
2-1 |
2-3 |
Sun 30, Jun-22:15 - Club Friendly Atletico Grau vs Sporting Cristal |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Jun-22:30 - Club Friendly Sport Club Recife (PE) vs Centro Sportivo Alagoano |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Jun-16:00 - Club Friendly Vaduz vs SC Kriens |
0-0 |
0-4 |
Sun 30, Jun-16:00 - Club Friendly Tekstilshchik Ivanovo vs FK Murom |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-16:00 - Club Friendly FC Ingolstadt 04 vs VfB Eichstatt |
3-2 |
4-3 |
Sun 30, Jun-16:00 - Club Friendly FC Eintracht Rheine vs VfL Osnabruck |
0-3 |
0-6 |
Sun 30, Jun-16:00 - Club Friendly Bischofswerdaer FV 08 vs SK Slovan Varnsdorf |
1-0 |
1-3 |
Sun 30, Jun-17:00 - Club Friendly Heracles Almelo vs FC Nordsjaelland |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Club Friendly FK Zvezda Ryazan vs Torpedo Vladimir |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Jun-17:00 - Club Friendly HSV Barmbek Uhlenhorst vs Heider SV |
2-0 |
3-2 |
Sun 30, Jun-17:00 - Club Friendly Teutonia Ottensen vs St. Pauli |
1-1 |
3-3 |
Sun 30, Jun-17:00 - Club Friendly Minas Boca/MG (U20) vs Tupi MG U20 |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-17:30 - Club Friendly Lausanne Sports vs Sion |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-18:00 - Club Friendly Livingston F.C. vs SKF Sered |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-18:00 - Club Friendly SpVgg Unterhaching vs TSV 1860 Rosenheim |
4-0 |
5-0 |
Sun 30, Jun-18:00 - Club Friendly Rubin Kazan vs FK Nizhny Novgorod |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-18:00 - Club Friendly Bragantino SP vs Legia Warszawa |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Jun-19:00 - Club Friendly MSK Zilina vs Lokomotiv Moscow |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-02:45 - Club Friendly Univ. Cesar Vallejo vs Alianza Atletico |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Jun-19:00 - Club Friendly KFC Uerdingen 05 vs Royal Antwerp FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-19:00 - Club Friendly FK Liepaja vs Baltika |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-19:00 - Club Friendly FC Botosani vs FK Baumit Jablonec |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-19:30 - Club Friendly Ferencvarosi TC vs FK Pribram |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-19:30 - Club Friendly NK Rudar Velenje vs APOEL Nicosia |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-19:45 - Club Friendly Serrano RJ(U20) vs Campos RJ(U20) |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-19:50 - Club Friendly Dukla Banska Bystrica vs MFK Lokomotiva Zvolen |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - Club Friendly Botafogo SP vs Corinthians Paulista (SP) |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-06:00 - Concacaf Gold Cup Mexico vs Costa Rica |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - Concacaf Gold Cup Haiti vs Canada |
0-2 |
3-2 |
Sun 30, Jun-22:00 - Copa Rio Itaborai Profute RJ vs Queimados RJ |
2-1 |
5-1 |
Sun 30, Jun-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B Liga de Loja vs L.D.U.Portoviejo |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Jun-23:00 - Ecuador Campeonato Serie B CDS Santa Rita vs Gualaceo SC |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B Manta FC vs Atletico Porteno |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B CD Clan Juvenil vs Independiente Juniors |
2-3 |
2-5 |
Sun 30, Jun-19:59 - Estonia Meistri Liiga FC Flora Tallinn vs Paide Linnameeskond |
1-1 |
4-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Estonia Meistri Liiga Viljandi JK Tulevik vs JK Tallinna Kalev |
1-2 |
1-2 |
Sun 30, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League TPS Turku Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-18:00 - Finland Women\\\'s Premier League Idrottsklubben Myran Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C Oulun LS vs SC KuFu-98 |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C Jakobstads Bollklubb vs GBK Kokkola |
2-2 |
3-2 |
Sun 30, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C VPS J Akatemia vs SJK Akatemia |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C RoPS Rovaniemi B vs KajHa Kajaani |
2-0 |
5-1 |
Sun 30, Jun-15:00 - Finland Junior League Atlantis Youth vs VJS Vantaa Youth |
1-0 |
3-2 |
Sun 30, Jun-19:30 - Finland Veikkausliga Lahti vs HIFK |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-19:30 - Finland Veikkausliga IFK Mariehamn vs FC Honka |
0-2 |
2-2 |
Sun 30, Jun-18:00 - Georgia Pirveli Liga Baia Zugdidi vs FC Shevardeni |
0-1 |
0-4 |
Sun 30, Jun-18:00 - Georgia Pirveli Liga FC Gagra vs Kolkheti Poti |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-18:00 - Georgia Pirveli Liga Guria Lanchkhuti vs FC Tskhinvali |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-18:00 - Georgia Pirveli Liga FC Shukura Kobuleti vs FC Telavi |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-21:00 - Iceland Premier Division Fylkir vs KA Akureyri |
1-1 |
3-2 |
Sun 30, Jun-23:15 - Iceland Premier Division HK Kopavogs vs Valur |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Jun-19:59 - Iceland Premier Division IBV Vestmannaeyjar vs Stjarnan Gardabaer |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Jun-18:00 - Iceland U19 League Afturelding Hviti U19 vs Austurland(U19) |
2-0 |
7-0 |
Sun 30, Jun-19:00 - Iceland U19 League Thor Akureyri(U19) vs Valur Reykjavik(U19) |
2-3 |
4-3 |
Sun 30, Jun-12:30 - Indonesia Liga 1 Persib Bandung vs Bhayangkara FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-12:30 - Indonesia Liga 1 PSIS Semarang vs Barito Putera |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-15:30 - Indonesia Liga 1 Perseru Badak Lampung vs Bali United FC |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Jun-12:30 - Indonesia Cup PSM Makassar vs Madura United FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-20:15 - Iraqi League Al Minaa vs Erbil SC |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-18:00 - Iraqi League Al Najaf vs Al-Hudod |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-05:00 - Japan Futsal League Shriker Osaka Futsal vs Bardral Urayasu Futsal |
1-1 |
3-4 |
Sun 30, Jun-07:15 - Japan Futsal League Peace Does Machida Futsal vs Shonan Bellmare Futsal |
4-0 |
4-0 |
Sun 30, Jun-09:30 - Japan Futsal League Nagoya oceans Futsal vs Fugador Sumida Futsal |
5-0 |
15-2 |
Sun 30, Jun-11:45 - Japan Futsal League Fuchu Athletic FC Futsal vs F-League selection Futsal |
1-1 |
2-3 |
Sun 30, Jun-14:00 - Japan Futsal League Booulos Nagano Futsal vs voscuore sendai Futsal |
0-3 |
1-3 |
Sun 30, Jun-07:00 - Japan Women League Cup JEF United Ichihara Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sun 30, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup Yamato Sylphid Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-09:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup AS Elfen Sayama Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-11:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Nagoya Grampus Eight |
1-0 |
5-3 |
Sun 30, Jun-13:30 - Japanese J-League Division 1 Kashima Antlers vs Sanfrecce Hiroshima |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Vegalta Sendai vs Consadole Sapporo |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Oita Trinita vs Urawa Red Diamonds |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Jubilo Iwata vs Kawasaki Frontale |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 Shonan Bellmare vs Cerezo Osaka |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Jun-14:30 - Japanese J-League Division 1 Sagan Tosu vs Shimizu S-Pulse |
3-2 |
4-2 |
Sun 30, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 FC Gifu vs Tokyo Verdy |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-14:00 - Japanese League Division 2 Avispa Fukuoka vs Renofa Yamaguchi |
2-1 |
2-4 |
Sun 30, Jun-08:00 - Japanese League Division 3 Vanraure Hachinohe FC vs Blaublitz Akita |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Jun-10:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs Cerezo Osaka(U23) |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-10:00 - Japanese League Division 3 Azul Claro Numazu vs SC Sagamihara |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-12:00 - Japanese League Division 3 AC Nagano Parceiro vs Gamba Osaka (U23) |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-13:00 - Japanese League Division 3 Roasso Kumamoto vs ThespaKusatsu Gunma |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-15:00 - Kazakhstan Super League Okzhetpes vs FK Atyrau |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-16:00 - Kazakhstan Super League FC Zhetysu Taldykorgan vs Tobol Kostanai |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Kazakhstan Super League FC Shakhtyor Karagandy vs Taraz |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-17:00 - Kazakhstan Super League Ordabasy vs Kaisar Kyzylorda |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-18:00 - Kazakhstan Super League FK Aktobe vs Irtysh Pavlodar |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-18:00 - Kazakhstan Super League FC Astana vs FC Kairat Almaty |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Jun-14:00 - Korea League 1 FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC |
2-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-14:00 - Korea League 1 Pohang Steelers vs Jeonbuk Hyundai Motors |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-14:00 - Korea League 1 Incheon United FC vs Gangwon FC |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Jun-14:00 - Korea League 2 Jeonnam Dragons vs Bucheon FC 1995 |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-14:00 - Korea League 2 FC Anyang vs Suwon FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-15:00 - Korea League 2 Busan I\'Park vs Asan Mugunghwa FC |
1-1 |
2-4 |
Sun 30, Jun-18:10 - Latvia - 1. Division FK Valmiera vs BFC Daugavpils |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Latvia - 1. Division Jelgava vs FK Ventspils |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-19:59 - Latvia - 1. Division Metta/LU Riga vs Riga FC |
0-1 |
0-4 |
Sun 30, Jun-11:30 - Latvia Cup FK Tente vs Karosta |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-15:15 - Latvia Cup New Project vs Super Nova |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-16:00 - Latvia Cup Cargo / DFA vs Alberts |
4-0 |
6-0 |
Sun 30, Jun-14:00 - Lithuania - 2. Division FK Zalgiris Vilnius 2 vs Hegelmann Litauen |
0-1 |
1-4 |
Sun 30, Jun-16:00 - Lithuania - 2. Division DFK Dainava Alytus vs Nevezis |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-16:00 - Lithuania - 2. Division FK Trakai II vs FK Jonava |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Lithuania - 2. Division BFA vs Siauliai |
1-2 |
1-2 |
Sun 30, Jun-19:00 - Lithuania - 2. Division Vilniaus Vytis vs Atmosfera Mazeikiai |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-19:00 - Lithuania - 2. Division Dziugas Telsiai vs FC Pakruojis |
0-0 |
4-0 |
Sun 30, Jun-19:00 - Lithuania - 2. Division Kupiskis vs Banga Gargzdai |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Malaysia FA Cup Felda United FC vs Kedah |
0-2 |
3-2 |
Sun 30, Jun-19:00 - Moldova Division 2 FC Tighina vs Speranta Drochia |
1-0 |
3-1 |
Sun 30, Jun-19:00 - Moldova Division 2 Granicerul Glodeni vs FC Zaria Balti |
2-1 |
3-4 |
Sun 30, Jun-19:00 - Moldova Division 2 FC Ungheni vs Spartanii Selemet |
0-1 |
3-4 |
Sun 30, Jun-21:00 - Moldova Divizia Nationala Zimbru Chisinau vs Petrocub HIncesti |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-19:00 - Moldova Divizia Nationala FC Milsami vs FC Sfintul Gheorghe |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-13:00 - Myanmar National League Ayeyawady United vs Yadanarbon FC |
3-1 |
5-2 |
Sun 30, Jun-13:00 - Myanmar National League Shan United vs Sagaing United |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-13:30 - Myanmar National League Zwekapin United vs Dagon FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-06:00 - New Zealand Central Leagues Western Suburbs vs North Wellington |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-07:00 - New Zealand Central Leagues Wairarapa United vs Napier City Rovers |
|
1-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Norway 2 Division A Bryne vs IL Hodd |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Norway 2 Division A Levanger FK vs FK Vidar |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-19:00 - Norway 3. Divisjon SK Traeff vs Krakeroy IL |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norway 3. Divisjon Nordstrand vs Sunndal |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norway 3. Divisjon Lokomotiv Oslo vs Lyn Oslo FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen Aalesund FK vs Sandnes Ulf |
1-0 |
3-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen Tromsdalen UIL vs Start Kristiansand |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen Skeid Oslo vs Nest-Sotra |
1-2 |
1-2 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen Jerv vs Sandefjord |
0-2 |
0-2 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen Notodden FK vs Strommen |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norway Adeccoligaen Ullensaker/Kisa IL vs KFUM Oslo |
3-1 |
4-2 |
Sun 30, Jun-17:00 - Norway Adeccoligaen Kongsvinger vs Sogndal |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-22:00 - Norwegian Tippeligaen Molde vs Brann |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen Stabaek vs Ranheim IL |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen Lillestrom vs Tromso IL |
2-0 |
4-0 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen Bodo Glimt vs Odd Grenland |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen FK Haugesund vs Valerenga |
0-3 |
1-4 |
Sun 30, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen Mjondalen vs Viking |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2 Sportivo Iteno vs Atyra FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2 Deportivo Caaguazu vs Ovetense FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2 12 de Octubre vs Guairena |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2 General Caballero JLM vs Fulgencio Yegros |
1-1 |
4-1 |
Sun 30, Jun-02:15 - Serie C - Brazil Boa Esporte Clube vs Remo Belem (PA) |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-00:00 - Serie C - Brazil Nautico (PE) vs ABC Natal/RN |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-00:00 - Serie C - Brazil Globo vs Imperatriz(MA) |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-22:00 - Serie D - Brazil Vitoria(ES) vs Ituano (SP) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-22:00 - Serie D - Brazil Bragantino PA vs Floresta/CE |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-22:30 - Serie D - Brazil Boavista RJ vs Brusque SC |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-23:00 - Serie D - Brazil SER Caxias do Sul vs Cianorte PR |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Fluminense de Feira BA vs Itabaiana(SE) |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-23:00 - Serie D - Brazil Juazeirense BA vs Ipora |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-13:30 - Singapore Premier League Albirex Niigata FC vs Singapore Warriors |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off Atletico Baleares vs CD Mirandes |
0-1 |
3-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off Portugalete vs AE Prat |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off CD Lealtad vs CP Villarrobledo |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-13:00 - Spanish Tercera Division Play Off Mallorca B vs Las Rozas |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-13:00 - Spanish Tercera Division Play Off UD Socuellamos vs Algeciras |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off SD Tarazona vs Alaves B |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off Cadiz B vs Union Viera |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off CF La Nucia vs CD Linares Deportivo |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-14:30 - Swden Women Division 2 Borgeby FK Wowen\'s vs Assi IF Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Sun 30, Jun-15:30 - Swden Women Division 2 Moron BK Women\'s vs AIK Solna Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Jun-16:00 - Swden Women Division 2 Mallbackens IF Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Sun 30, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra IF Sylvia vs Bodens BK |
3-0 |
4-2 |
Sun 30, Jun-18:30 - Sweden Div 1 Norra Team Thoren FF vs Nykopings BIS |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland Umea FC Akademi vs IFK Ostersund |
2-0 |
4-1 |
Sun 30, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Varmbols FC vs Haninge |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-17:00 - Sweden U19 Torslanda IK(U19) vs Lidkopings FK(U19) |
3-1 |
5-2 |
Sun 30, Jun-17:00 - Swedish Allsvenskan AIK Solna vs Malmo FF |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-01:00 - Swedish Allsvenskan GIF Sundsvall vs AFC Eskilstuna |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-19:30 - Swedish Allsvenskan IFK Norrkoping vs IK Sirius FK |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-15:00 - Thai League 1 Trat FC vs Ratchaburi Mitr Phol |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-15:00 - Thai League 1 PT Prachuap F.C. vs Muang Thong United |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-16:00 - Thai League 1 Chonburi FC vs Buriram United |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-16:00 - Thai League 1 Port FC vs Chiangrai United |
1-1 |
1-4 |
Sun 30, Jun-15:00 - Thai League 2 Army United FC vs Kasetsart FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-15:00 - Thai League 2 Navy FC vs Lampang FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-16:00 - Thai League 2 MOF Customs United vs Police Tero |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-16:00 - Thai League 2 Rayong FC vs BG Pathum United |
0-3 |
2-4 |
Sun 30, Jun-13:00 - Thai League 3 Nakhon Si Thammarat FC vs Royal Thai Army FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-13:00 - Thai League 3 Ayutthaya FC vs Bangkok FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-13:00 - Thai League 3 Ubon Ratchathani FC vs Lamphun Warrior |
0-2 |
1-4 |
Sun 30, Jun-13:30 - Thai League 3 Krabi FC vs Phuket F.C. |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-14:00 - Thai League 3 Chamchuri United FC vs Nara United |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Jun-15:45 - Thai League 3 Chachoengsao vs Kamphaengphet FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-22:45 - UEFA-EURO U21 Championship Spain(U21) vs Germany(U21) |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-04:00 - USA Major League Soccer Washington D.C. United vs Toronto FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-06:00 - USA Major League Soccer San Jose Earthquakes vs Los Angeles Galaxy |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-06:00 - USA Major League Soccer Real Salt Lake vs Sporting Kansas City |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-06:00 - USA Major League Soccer Seattle Sounders vs Vancouver Whitecaps FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-02:00 - USA Major League Soccer Atlanta United FC vs Montreal Impact |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA Major League Soccer New York City Football Club vs Philadelphia Union |
1-2 |
4-2 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA Major League Soccer New England Revolution vs Houston Dynamo |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA Major League Soccer Columbus Crew vs Orlando City |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Jun-00:00 - USA Major League Soccer Minnesota United FC vs FC Cincinnati |
4-0 |
7-1 |
Sun 30, Jun-04:00 - USA National Premier Soccer League FCM Portland vs OSA FC |
|
0-1 |
Sun 30, Jun-04:00 - USA National Premier Soccer League Sioux Falls Thunder vs Minneapolis City SC |
0-2 |
0-2 |
Sun 30, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League FC Arizona vs Temecula |
2-1 |
6-1 |
Sun 30, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League FC Golden State vs Orange County FC |
|
3-2 |
Sun 30, Jun-22:00 - USA National Premier Soccer League Indiana vs FC Columbus |
1-2 |
1-5 |
Sun 30, Jun-22:00 - USA National Premier Soccer League Pittsburgh Hotspurs vs Syracuse |
2-1 |
3-3 |
Sun 30, Jun-23:00 - USA National Premier Soccer League Tulsa Athletics vs Demize NPSL |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-02:00 - USA National Premier Soccer League Junior Lone Star vs Electric City Shock |
1-1 |
5-1 |
Sun 30, Jun-02:00 - USA National Premier Soccer League FC Baltimore vs Charlottesville Alliance FC |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League Brooklyn Italians vs Hartford City |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League FC Buffalo vs Cleveland SC |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League Ozark FC vs Saint Louis Club Atletico |
1-0 |
7-0 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA National Premier Soccer League Miami United vs Central Florida Panthers |
1-0 |
7-1 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA National Premier Soccer League Cedar Stars Rush vs FA Euro New York |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA National Premier Soccer League Atlanta SC vs Inter Nashville |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-04:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Washington Spirit Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Jun-06:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Houston Dash Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Jun-05:10 - USA USL League One North Texas vs Lansing Ignite |
0-0 |
3-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA USL League One Chattanooga Red Wolves vs Richmond Kickers |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-04:00 - USA USL League Two WSA Winnipeg vs Saint Louis FC(U23) |
0-3 |
0-3 |
Sun 30, Jun-06:00 - USA USL League Two San Diego Zest vs Southern California Seahorses |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Jun-21:00 - USA USL League Two Orange County SC(U23) vs Santa Cruz Breakers |
3-1 |
4-2 |
Sun 30, Jun-23:15 - USA USL League Two AC Connecticut vs FC Boston Bolts |
4-1 |
7-1 |
Sun 30, Jun-02:00 - USA USL League Two The Villages vs Lakeland Tropics |
|
4-0 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA USL League Two Reading United vs New York Red Bulls U23 |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA USL League Two North Carolina Fusion(U23) vs Tobacco Road |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA USL League Two Evergreen vs Long Island Rough Riders |
|
0-2 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA USL League Two Treasure Coast Tritons vs Sarasota Metropolis |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA USL League Two Florida Elite vs Miami City Champions |
|
3-0 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA USL League Two Wake FC vs Lionsbridge FC |
1-0 |
3-3 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA USL League Two Western Mass Pioneers vs Seacoast Utd Phantoms |
2-2 |
2-2 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA USL League Two Daytona SC vs Weston |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Texas Titans Women\'s vs Lonestar SC Women\'s |
|
2-6 |
Sun 30, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Chicago City Women\'s vs Milwaukee Torrent Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Alamo City SC Women\'s vs TTi Bluebonnets Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 30, Jun-22:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League FC Surge Women\'s vs Puerto Rico Pride Women\'s |
1-0 |
7-0 |
Sun 30, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League St. Louis Lions Women\'s vs KC Courage Women\'s(U23) |
3-0 |
6-1 |
Sun 30, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Lady Demize Women\'s vs Fire and Ice SC Women\'s |
|
0-7 |
Sun 30, Jun-23:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Vancouver Island Women\'s vs Eugene Timbers FC Azul Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 30, Jun-00:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League San Diego Parceiro Women\'s vs ASC San Diego Women\'s |
3-0 |
3-1 |
Sun 30, Jun-00:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Utah Royals Reserve Women\'s vs Utah Red Devils Women\'s |
3-0 |
8-0 |
Sun 30, Jun-19:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Team Boca Blast Women\'s vs Florida Krush Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Sun 30, Jun-02:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League San Francisco Nighthawks Women\'s vs Primero De Mayo Women\'s |
5-0 |
14-0 |
Sun 30, Jun-02:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Lake Norman Eclipse Women\'s vs Oak City United Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Cincinnati Sirens Women\'s vs Dayton Dutch Lions Women\'s |
3-1 |
4-1 |
Sun 30, Jun-19:59 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Florida Gulf Coast Dutch Lions Women\'s vs Orlando Kicks Women\'s |
|
4-5 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Asheville City SC Women\'s vs Beaufort County Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-03:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Golden State Villa Women\'s vs LA Premier Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Jun-03:45 - USL Championship North Carolina vs Nashville SC |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-04:00 - USL Championship Tampa Bay Rowdies vs Ottawa Fury |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Jun-04:30 - USL Championship Orange County SC vs Los Angeles Galaxy II |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Jun-04:30 - USL Championship Tulsa Roughnecks vs Real Monarchs SLC |
1-2 |
1-3 |
Sun 30, Jun-04:30 - USL Championship Austin Bold vs Colorado Springs Switchbacks FC |
3-0 |
5-0 |
Sun 30, Jun-06:30 - USL Championship Phoenix Rising FC vs Portland Timbers B |
1-1 |
4-2 |
Sun 30, Jun-06:30 - USL Championship Reno 1868 vs Sacramento Republic FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Jun-06:30 - USL Championship Las Vegas Lights FC vs OKC Energy FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Jun-06:30 - USL Championship Fresno FC vs El Paso Locomotive |
0-0 |
3-0 |
Sun 30, Jun-03:00 - USL Championship Pittsburgh Riverhounds SC vs Birmingham Legion |
3-0 |
4-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - USL Championship Indy Eleven vs Louisville City FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-03:00 - USL Championship Charlotte Independence vs Memphis 901 |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Jun-03:30 - USL Championship Charleston Battery vs New York Red Bulls B |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Jun-14:00 - Vietnam Cup Becamex Binh Duong vs XM Fico Tay Ninh |
1-0 |
5-0 |
Sun 30, Jun-16:00 - Vietnam Cup Ha Noi FC vs Hong Linh Ha Tinh |
1-0 |
3-1 |
Sun 30, Jun-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Byasen Toppfotball Women\'s vs Medkila Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Jun-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Ovrevoll Hosle Women\'s vs Nanset Women\'s |
0-1 |
2-2 |