Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 29, Jun-00:00 - African Nations Cup South Africa vs Namibia |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-21:00 - African Nations Cup Cameroon vs Ghana |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:30 - African Nations Cup Mauritania vs Angola |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-03:20 - America Cup Colombia vs Chile |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-23:00 - America Cup Uruguay vs Peru |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Brisbane Capital League 1 New Farm United vs Western Spirit |
0-0 |
0-2 |
Sat 29, Jun-11:15 - Australia Brisbane Capital League 1 Ipswich City vs Annerley FC |
2-0 |
6-2 |
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Pine Hills vs Virginia United |
0-0 |
0-3 |
Sat 29, Jun-11:00 - Australia Brisbane Premier League Taringa Rovers vs Bayside United FC |
1-2 |
3-2 |
Sat 29, Jun-11:00 - Australia Brisbane Premier League Albany Creek vs University of Queensland |
1-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-11:30 - Australia Brisbane Premier League The Gap BPL vs Toowong |
2-0 |
2-3 |
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Brisbane Premier League Caboolture FC vs Acacia Ridge |
3-0 |
4-1 |
Sat 29, Jun-08:45 - Australia Brisbane Premier League Reserves Albany Creek Reserve vs University of Queensland Reserve |
1-1 |
4-2 |
Sat 29, Jun-11:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Riverina Rhinos vs Belconnen United |
1-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-11:30 - Australia Capital Gatorade Premier League Monaro Panthers vs Cooma Tigers |
2-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-09:30 - Australia Capital Territory U20 Monaro Panthers U20 vs Cooma Tigers(U20) |
4-1 |
9-3 |
Sat 29, Jun-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League Broadmeadow Magic vs Adamstown Rosebuds FC |
1-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-09:10 - Australia New South Wales Northern Premier League U20 Broadmeadow Magic(U20) vs Adamstown Rosebuds(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Premier League Mt Druitt Town Rangers FC vs Wollongong Wolves |
1-0 |
1-4 |
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Bankstown Berries vs Northern Tigers |
1-2 |
2-5 |
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Macarthur Rams vs Spirit FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Hills Brumbies vs Western Sydney Wanderers AM |
4-2 |
4-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Mounties Wanderers vs St George Saints |
1-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Australia New South Wales Super League Rydalmere Lions vs Bonnyrigg White Eagles |
1-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-11:00 - Australia New South Wales U20 Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Wollongong Wolves(U20) |
2-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Sunshine Coast FC vs Magpies Crusaders |
0-1 |
1-3 |
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Strikers vs Queensland Lions FC |
0-1 |
1-4 |
Sat 29, Jun-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Eastern Suburbs Brisbane vs Brisbane City SC |
1-2 |
1-3 |
Sat 29, Jun-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Moreton Bay United vs Brisbane Roar FC Am |
0-4 |
1-6 |
Sat 29, Jun-10:15 - Australia Queensland State League U20 Eastern Suburbs Brisbane(U20) vs Brisbane City SC(U20) |
1-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-06:45 - Australia Queensland State League U20 Moreton Bay United(U20) vs Brisbane Roar FC(U20) |
0-2 |
0-4 |
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Queensland State Leagues Sunshine Coast Wanderers FC vs Rochedale Rovers |
2-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Queensland State Leagues Mitchelton vs Southside Eagles |
2-0 |
5-0 |
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Queensland Lions FC Women\'s vs Sunshine Coast FC Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-08:15 - Australia Tasmania Premier League Devonport City Striker vs South Hobart |
1-1 |
4-1 |
Sat 29, Jun-10:30 - Australia Tasmania Premier League Glenorchy Knights vs Kingborough Lions |
1-1 |
1-4 |
Sat 29, Jun-10:30 - Australia Tasmania Premier League Launceston City vs Hobart Olympia Warriors |
0-1 |
0-3 |
Sat 29, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 Moreland Zebras vs Murray United FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 Langwarrin vs North Geelong Warriors |
0-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 Whittlesea Ranges FC vs Springvale White Eagles |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1 Eastern Lions SC vs Moreland City |
0-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Victorian Division 1 Melbourne City Youth vs Brunswick City |
3-1 |
5-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Australia Victorian Division 1 Goulburn Valley Suns vs Melbourne Victory FC Am |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-08:45 - Australia Victorian Premier League Avondale FC vs Green Gully Cavaliers |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Victorian Premier League Altona Magic vs Kingston City |
1-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Australia Victorian Premier League Port Melbourne Sharks vs Melbourne Knights |
0-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U20 Altona Magic U20 vs Kingston City(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-10:00 - Australia Victorian Premier League U20 Port Melbourne Sharks SC U20 vs Melbourne Knights U20 |
1-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-06:15 - Australia Victorian Premier League U20 Avondale FC(U20) vs Green Gully Cavaliers U20 |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Box Hill Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sat 29, Jun-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Bayside United Women\'s vs Calder United SC Women\'s |
0-6 |
|
Sat 29, Jun-13:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Geelong Galaxy Women\'s vs Senior NTC Women\'s |
6-8 |
|
Sat 29, Jun-18:00 - Baltic Cup Lithuania(U17) vs Latvia(U17) |
3-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Baltic Cup Estonia(U17) vs Finland(U17) |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Bangladesh League Bashundhara Kings vs Muktijoddha SKC |
2-1 |
4-1 |
Sat 29, Jun-15:30 - Beach Soccer European Games Russia Beach Soccer vs Italy Beach Soccer |
3-4 |
|
Sat 29, Jun-18:00 - Beach Soccer European Games Switzerland Beach Soccer vs Ukraine Beach Soccer |
5-4 |
|
Sat 29, Jun-19:30 - Beach Soccer European Games Spain Beach Soccer vs Portugal Beach Soccer |
3-8 |
|
Sat 29, Jun-14:00 - Beach Soccer European Games Belarus Beach Soccer vs Romania Beach Soccer |
5-2 |
|
Sat 29, Jun-18:30 - Belarus Pershaya Liga Lokomotiv Gomel vs FC Baranovichi |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga Naftan Novopolock vs FC Belshina Babruisk |
1-4 |
1-5 |
Sat 29, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga FK Lida vs Volna Pinsk |
2-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga Krumkachy Minsk vs Granit Mikashevichi |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Belarus Premier League FC Minsk vs FC Gomel |
1-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-21:45 - Belarus Premier League Dinamo Brest vs FK Isloch Minsk |
2-0 |
5-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Belarus Premier League FC Gorodeya vs FC Slutsk |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s vs Neman Grodno Women\'s |
0-5 |
0-8 |
Sat 29, Jun-17:00 - BRA CCD2 Barra SC vs Prospera Criciuma |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - BRA CCD2 Guarani de Palhoca vs Almirante Barroso |
1-1 |
1-3 |
Sat 29, Jun-22:30 - Brasil Women\\\'s Tournament Internacional (RS) Women\'s vs CR Flamengo (RJ) Women\'s |
0-1 |
|
Sat 29, Jun-03:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Santa Cruz PE(U23) vs Vitoria BA U23 |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Vasco da Gama RJ U20 vs Boavista RJ (U20) |
5-0 |
7-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Nova Iguacu(U20) vs Botafogo RJ U20 |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Volta Redonda(U20) vs Goytacaz RJ(U20) |
0-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Portuguesa RJ (U20) vs Cabofriense U20 |
1-3 |
1-6 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Taboao da Serra Youth vs Santo Andre Youth |
3-3 |
3-4 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Santos Youth vs Sao Bernardo Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Sao Carlos Youth vs Ponte Preta Youth |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Primavera SP Youth vs Portuguesa Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Taubate Youth vs Red Bull Brasil Youth |
1-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Gremio Osasco Youth vs Palmeiras Youth |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Linense Youth vs Gremio Novorizontino Youth |
0-1 |
1-5 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Batatais Youth vs Penapolense Youth |
0-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Oeste Youth vs Gremio Osasco Audax Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Comercial SP Youth vs Mirassol FC Youth |
0-3 |
0-3 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Velo Clube SP Youth vs Botafogo SP Youth |
1-1 |
1-4 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Votuporanguense Youth vs Rio Preto Youth |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Capivariano FC SP Youth vs Rio Claro Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Agua Santa SP Youth vs Sao Caetano Youth |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2 Friburguense (RJ) vs Tigres Brasil |
2-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2 America-RJ vs Olaria RJ |
0-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2 Barra Da Tijuca RJ vs Duque de Caxias |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2 Artsul RJ vs Audax Rio RJ |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2 Sao Goncalo EC RJ vs Goytacaz RJ |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Carioca 2 Nova Cidade RJ vs Angra Dos Reis RJ |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-03:00 - Brazil Copa Paulista XV de Piracicaba vs Rio Claro |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-03:00 - Brazil Copa Paulista Velo Clube SP vs Atibaia |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Copa Paulista Nacional SP vs Portuguesa de Desportos |
1-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Copa Paulista EC Sao Bernardo vs EC Santo Andre |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Brazil Copa Paulista Desportivo Brasil SP vs Juventus-SP |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Shanghai Shenxin vs Meizhou Hakka |
0-2 |
1-7 |
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Nantong Zhiyun vs Qingdao Huanghai F.C. |
0-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Changchun YaTai vs Heilongjiang Lava Spring |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Guizhou Hengfeng F.C. vs Beijing BSU |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-13:30 - Chinese Football League Divison 1 Xinjiang Tianshan Leopard vs Shijiazhuang Ever Bright FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-15:00 - Chinese Football League Divison 2 Shenyang Urban vs Shanxi Xindu |
2-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-15:00 - Chinese Football League Divison 2 Zhejiang Yiwu vs Chengdu Better City FC |
1-3 |
2-3 |
Sat 29, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2 Fujian Tianxin vs Suzhou Dongwu |
0-3 |
0-3 |
Sat 29, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2 Wuhan Three Towns FC vs Yunnan Kunglu FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Ningxia Fiery Phoenix FC vs Taizhou Yuanda FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Jiangsu Yancheng vs Qingdao Red Lions |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Dalian Chanjoy vs Baoding Rongda FC |
1-2 |
2-2 |
Sat 29, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Yanbian Beiguo vs BeiJing Tech |
0-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2 Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Qingdao Jonoon |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2 Lhasa Urban Construction Investment F.C. vs Nanjing Shaye FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2 Sichuan Jiuniu vs Jiangxi Liansheng FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2 Xi\'an Daxing Chongde vs Zibo Cuju F.C. |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 2 Guangxi Baoyun FC vs Shenzhen Pengcheng |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-12:30 - Chinese Football League Divison 2 Hubei Chufeng Heli F.C. vs Kun Shan FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Super League Chongqing Lifan vs Tianjin Teda |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Super League Guangzhou R&F vs HeNan JianYe |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Super League Beijing Renhe vs Dalian Yifang |
1-0 |
1-3 |
Sat 29, Jun-15:35 - Chinese Super League Hebei China Fortune vs Wuhan Zall |
0-0 |
0-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Clermont Foot vs US Orleans |
1-0 |
1-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Toluca vs Celaya FC |
1-2 |
|
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly Randers FC vs Aarhus AGF |
0-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly SV Ried vs Union Gurten |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly AC Horsens vs Hobro I.K. |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Inter Zapresic vs Zrinjski Mostar |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly Hradec Kralove vs SK Slovan Varnsdorf |
1-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Cracovia Krakow vs Gazovik Orenburg |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly WSG Wattens vs Bayern Munich (Am) |
4-0 |
4-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly ND Mura 05 vs FC Pyunik |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly Viktoria Berlin 1889 vs FSV Optik Rathenow |
5-0 |
10-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Radnicki Nis vs HNK Gorica |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-15:00 - Club Friendly VSG Altglienicke vs Hansa Rostock |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Oud Heverlee Leuven vs Zulte Waregem |
0-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly SpVgg Bayreuth vs FC Nurnberg |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Torhout vs Club Brugge |
1-3 |
1-7 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly FK Napredak Krusevac vs Spartak Subotica |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Kecskemeti TE vs PAKSI FC |
0-3 |
0-3 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly SC Wiener Neustadt vs Celtic |
0-0 |
1-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Macva Sabac vs Indjija |
0-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Radnik Surdulica vs Radnik Bijeljina |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly CSKA 1948 Sofia vs POFC Botev Vratsa |
0-3 |
2-4 |
Sat 29, Jun-15:30 - Club Friendly TSG Neustrelitz vs 1. FC Magdeburg |
0-1 |
0-3 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Union Namur vs Standard Liege |
1-4 |
1-6 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly Energie Cottbus vs FC Erzgebirge Aue |
0-2 |
2-3 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly ETO Gyori FC vs FK Puchov |
4-0 |
7-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly SpVgg Unterhaching vs SSV Ulm 1846 |
0-2 |
0-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly Koln Am. vs FC Utrecht Am. |
1-3 |
1-3 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly Lyngby vs HB Koge |
1-0 |
|
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly Brechin City vs Dundee |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly Clachnacuddin vs Inverness C.T. |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly Sportfreunde Lotte vs SSV Jeddeloh |
2-1 |
|
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly FC Pskov 747 vs Luki Energiya |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly SGV Freiberg vs TSG Balingen |
2-5 |
|
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly Bayern Alzenau vs TSV Schott Mainz |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly BSV Rehden vs SC Spelle Venhaus |
1-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Club Friendly Prostejov vs Fotbal Trinec |
2-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-16:30 - Club Friendly Viktoria Zizkov vs FK MAS Taborsko |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-16:30 - Club Friendly Linfield FC vs Motherwell FC |
0-1 |
0-3 |
Sat 29, Jun-16:30 - Club Friendly Greuther Furth II vs FC Schweinfurt |
0-1 |
1-4 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Aberdeen vs Connah\'s Quay Nomads FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Rot-Weiss Erfurt vs SV Rodinghausen |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Palmeiras vs Oeste SP |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Forfar Athletic vs Dunfermline |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Tennis Borussia Berlin vs Hansa Rostock |
1-1 |
2-3 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly SV Sandhausen vs FSV Frankfurt |
2-2 |
5-4 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Miedz Legnica vs Blekitni Stargard Szczecinski |
2-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly MFK Karvina vs FK Poprad |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Atletico Mineiro Youth (MG) vs Villa Nova-MG Youth |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly SC Dikkelvenne vs Gent |
0-5 |
0-6 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Buchholz vs Hamburger |
0-5 |
1-13 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Coimbra/MG Youth vs Patrocinense Youth MG |
3-0 |
9-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Club Friendly Pouso Alegre/MG Youth vs Uberlandia Youth |
0-1 |
1-4 |
Sat 29, Jun-10:00 - Club Friendly FC Chelyabinsk vs FC Tyumen |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-17:10 - Club Friendly Germania Halberstadt vs VfV 06 Hildesheim |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-17:30 - Club Friendly Young Boys vs VfB Stuttgart |
2-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-17:30 - Club Friendly Linlithgow Rose vs Clyde F.C. |
0-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-17:30 - Club Friendly Sportfreunde Kollerbach vs Saarbrucken |
0-4 |
0-9 |
Sat 29, Jun-11:30 - Club Friendly Debreceni VSC vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly Deutschlandsberger SC vs SV Allerheiligen |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly SK Sigma Olomouc vs Pardubice |
0-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly Zaglebie Sosnowiec vs GKS Tychy |
0-2 |
1-4 |
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly UTA Arad vs Ineu |
4-0 |
11-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly FK Bezanija vs Sindjelic Belgrad |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly Concordia Chiajna vs FC Rapid Bucuresti |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly AZ Alkmaar vs PFC Oleksandria |
0-1 |
0-3 |
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly Dorogi FC vs Komaromi VSE |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly FC Torpedo Moscow vs FC Armavir |
1-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly III.Keruleti TUE vs Budaorsi SC |
0-2 |
0-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly CR Flamengo (RJ) vs Madureira |
2-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Club Friendly Hermannstadt vs Scolar Resita |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly FC Luzern vs Rheindorf Altach |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly St.Polten vs FCM Traiskirchen |
2-0 |
5-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Cefn Druids vs Wrexham |
0-3 |
0-4 |
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly TSV Hartberg vs Lafnitz |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Alfreton Town vs Nottingham Forest |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly East Fife vs Dundee United |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly VfB Fichte Bielefeld vs Arminia Bielefeld |
1-1 |
1-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Montrose vs Formartine United |
2-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly Astra Giurgiu vs Cukaricki |
1-0 |
1-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Raith Rovers vs Stirling Albion |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Arbroath vs Hearts |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly Sport Victoria vs EM Deportivo Binacional |
1-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Alloa Athletic vs Albion Rovers FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-20:30 - Club Friendly Molinos El Pirata vs Juan Aurich |
0-0 |
1-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Edinburgh City vs St. Johnstone |
2-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-20:40 - Club Friendly Club Leon vs FC Juarez |
2-2 |
|
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Blyth Spartans vs Stranraer F.C. |
0-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly Zlate Moravce vs KFC Komarno |
1-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Nairn County vs Ross County |
0-2 |
0-3 |
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly Podbeskidzie vs GKS Katowice |
0-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Crusaders FC vs Ards FC |
2-1 |
4-1 |
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly MFK Karvina vs Vitkovice |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly SDC Putten vs Feyenoord Rotterdam |
0-3 |
0-6 |
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly FK Senica vs FC Artmedia Petrzalka |
2-0 |
4-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly SV Heimstetten vs Sportclub Eintracht Freising |
1-2 |
2-3 |
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly AC Ajaccio vs Bastia CA |
1-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly TUS Mechtersheim vs Astoria Walldorf |
0-3 |
0-5 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Berliner AK 07 vs 1. FC Magdeburg |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly Cercle Brugge vs KV Oostende |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-12:30 - Club Friendly FK Kosice vs MFK Zemplin Michalovce |
2-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly FC Pipinsried vs TSV Rain Am Lech |
4-1 |
|
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Zira FK vs Qabala |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly Debreceni VSC vs Diosgyor VTK |
2-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly KSKV Zwevezele vs Kortrijk |
1-2 |
1-2 |
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly Istra 1961 vs Tabor Sezana |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-12:45 - Club Friendly MSK Zilina B vs Trencin |
3-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly TVS Dachau 1865 vs Munchen 1860 |
0-2 |
1-5 |
Sat 29, Jun-18:00 - Club Friendly Metalist 1925 Kharkiv vs Rukh Vynnyky |
0-2 |
1-2 |
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly KSV Temse vs KSC Lokeren |
0-4 |
1-7 |
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly Thes Sport Tessenderlo vs KV Mechelen |
0-3 |
|
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly KFC Houtvenne vs Westerlo |
0-2 |
0-6 |
Sat 29, Jun-21:00 - Club Friendly VV Buitenpost vs SC Heerenveen |
0-6 |
1-14 |
Sat 29, Jun-21:05 - Club Friendly LKS Lodz vs Radomiak Radom |
0-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-21:30 - Club Friendly St. Gilloise vs ASV Geel |
7-0 |
11-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Teplice vs FK Banik Sokolov |
2-0 |
5-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Zenit St.Petersburg vs Budapest Honved |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly MFK Dubnica vs FK Pohronie |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Brno vs Vysocina Jihlava |
2-2 |
5-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Zaglebie Lubin vs Warta Poznan |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Piast Gliwice vs GKS Jastrzebie |
1-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Slavoj Trebisov vs Odeva Lipany |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Jagiellonia Bialystok vs Wigry Suwalki |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Widzew lodz vs Chrobry Glogow |
2-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas vs FK Zeleziarne Podbrezova |
1-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Volga Ulyanovsk vs Veles Moscow |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Fortuna Dusseldorf II vs VfB Hilden |
3-1 |
4-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Rakow Czestochowa vs Opava |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Bruk Bet Termalica Nieciecza vs CWKS Resovia Rzeszow |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Garbarnia Krakow vs Stal Stalowa Wola |
1-1 |
|
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Chojniczanka Chojnice vs Olimpia Grudziadz |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly Puszcza Niepolomice vs Stal Mielec |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-04:00 - Club Friendly Universitario de Sucre vs Nacional Potosi |
0-1 |
3-3 |
Sat 29, Jun-13:00 - Club Friendly ASV Neumarkt vs SSV Jahn Regensburg |
0-7 |
0-8 |
Sat 29, Jun-04:00 - Club Friendly Managua FC vs AD Santos De Guapiles |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-18:15 - Club Friendly Eendracht Termien vs Genk |
0-0 |
2-5 |
Sat 29, Jun-04:10 - Club Friendly Dep.Independiente Medellin vs Pachuca |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-05:00 - Club Friendly Sport Boys Association vs Comerciantes Unidos |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly Crvena Zvezda vs Zenit St.Petersburg |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly Cruz Azul vs Atletico San Luis |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly Rapid Wien vs FC Bohemians 1905 |
0-1 |
2-3 |
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly FC Wacker Innsbruck vs Arsenal Tula |
0-3 |
1-3 |
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly CFR Cluj vs Sparta Praha |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly FC Hansa Luneburg vs Hannover 96 |
1-1 |
2-3 |
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly FC Rapperswil-Jona vs Zurich |
0-3 |
1-3 |
Sat 29, Jun-18:30 - Club Friendly SK Austria Klagenfurt vs Backa Topola |
0-2 |
|
Sat 29, Jun-13:30 - Club Friendly FK Khimik Novomoskovsk vs FK Kaluga |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly Wisla Plock vs Brondby |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly Ceske Budejovice vs SKU Amstetten |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly SV Elversberg vs Eppelborn |
1-2 |
6-2 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly FC Nitra vs FC STK 1914 Samorin |
2-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-22:00 - Club Friendly Joinville SC(U20) vs Avai FC U20 (SC) |
2-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly Apollon Limassol FC vs Dinamo Moscow |
0-2 |
0-2 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly Wolfsberger AC vs Kapfenberg Superfund |
0-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly FK Rad Beograd vs FK Javor Ivanjica |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly Desna Chernihiv vs FC Ararat-Armenia |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-07:15 - Club Friendly Chivas Guadalajara vs River Plate |
0-2 |
1-5 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly Oudenaarde vs Anderlecht |
0-3 |
0-6 |
Sat 29, Jun-19:00 - Club Friendly Botev Galabovo vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa |
0-0 |
0-2 |
Sat 29, Jun-22:40 - Club Friendly Rio Branco ES vs Vasco da Gama(RJ) |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly Krylya Sovetov Samara vs Banik Ostrava |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-19:30 - Club Friendly GKS Katowice vs Skra Czestochowa |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly Ajax Amsterdam vs Aalborg BK |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-19:30 - Club Friendly SK Sigma Olomouc vs Spartak Trnava |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly Vejle vs Silkeborg IF |
1-2 |
1-3 |
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly GKS Belchatow vs Wisla Krakow |
2-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-19:45 - Club Friendly Servette vs Grasshoppers |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-14:00 - Club Friendly Stomil Olsztyn vs Znicz Pruszkow |
2-1 |
2-3 |
Sat 29, Jun-23:00 - Club Friendly Atletico Paranaense vs Cerro Porteno |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Hajduk Split vs Krylya Sovetov Samara |
2-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Nancy vs Amneville |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly NK Maribor vs Synot Slovacko |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Neuchatel Xamax vs FK Tuzla City |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly NK Olimpija Ljubljana vs PFC Sochi |
2-1 |
4-3 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly Hapoel Beer Sheva vs Olympiakos Piraeus |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Club Friendly NK Rijeka vs NK Celje |
2-1 |
|
Sat 29, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B Orense SC vs Puerto Quito |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Estonia Meistri Liiga Maardu FC Starbunker vs Levadia Tallinn |
0-3 |
1-6 |
Sat 29, Jun-19:59 - Estonia Meistri Liiga FC Kuressaare vs Trans Narva |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin Vikingur Gota vs TB/FCS/Royn |
1-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - FIFA Women\\\'s World Cup Italy Women\'s vs Netherlands Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 29, Jun-20:30 - FIFA Women\\\'s World Cup Germany Women\'s vs Sweden Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A FC Viikingit vs FC Kiffen |
2-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A PEPO vs Lahden Reipas |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A NJS Nurmijarvi vs Sudet |
2-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B Tampere United vs KaaPo Kaarina |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B P-Iirot vs EPS Espoo |
0-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B FC Espoo vs FC Jazz Pori |
1-1 |
1-4 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B Gnistan vs Kapylan Pallo |
2-1 |
3-3 |
Sat 29, Jun-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko B Salon Palloilijat(SalPa) vs Ilves Tampere II |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C FC Vaajakoski vs JS Hercules |
1-2 |
1-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C PK-37 vs VIFK Vaasa |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-16:30 - Finland Junior League KuPS Youth vs FC Espoo Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs KuPS |
0-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Veikkausliga VPS Vaasa vs Ilves Tampere |
1-2 |
1-2 |
Sat 29, Jun-23:15 - Finland Veikkausliga RoPS Rovaniemi vs KPV |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Ykkonen FC Haka vs AC Oulu |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Ykkonen Jaro vs MuSa |
0-2 |
3-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Finland Ykkonen AC Kajaani vs Mypa |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-12:00 - Friendly Internationals Lithuania Women\'s(U19) vs Latvia Women\'s(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup Thor KA Akureyri Woman\'s vs Valur Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup UMF Selfoss Women\'s vs HK Vikingur Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 1 Fjolnir vs Thor Akureyri |
0-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 1 Magni Grenivik vs Vikingur Olafsvik |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 2 Leiknir F vs Kari Akranes |
2-0 |
5-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 2 KF Gardabaer vs Vestri |
0-0 |
5-1 |
Sat 29, Jun-00:30 - Iceland Division 2 Dalvik Reynir vs Fjardabyggd |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland Division 3 Alftanes vs Einherji |
0-1 |
1-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland U19 League Vikingur Reykjavik(U19) vs Haukar(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iceland U19 League UMF Njardvik(U19) vs Austurland(U19) |
1-1 |
3-3 |
Sat 29, Jun-15:30 - Indonesia Liga 1 Arema Malang vs TIRA Persikabo |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-12:30 - Indonesia Cup Persija Jakarta vs Borneo F.C. |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Iraqi League Al Karkh vs Al Diwaniya |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-22:30 - Ireland Division 1 Longford Town vs Cobh Ramblers |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League MIO Biwako Shiga vs Sony Sendai FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League FC Maruyasu Okazaki vs Nara Club |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League Veertien Kuwana vs Honda Lock SC |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League Reinmeer Aomori F.C. vs Imabari FC |
0-2 |
1-2 |
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League Matsue City FC vs Ryutsu Keizai Dragons |
1-2 |
4-2 |
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League Suzuka Unlimited vs Osaka FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Football League Tegevajaro Miyazaki vs Honda FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-07:00 - Japan Football League Verspah Oita vs Tokyo Musashino City FC |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-05:00 - Japan Futsal League voscuore sendai Futsal vs Bardral Urayasu Futsal |
1-1 |
1-3 |
Sat 29, Jun-07:15 - Japan Futsal League Vasagey Oita Futsal vs Shonan Bellmare Futsal |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-09:30 - Japan Futsal League Nagoya oceans Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal |
2-0 |
6-2 |
Sat 29, Jun-11:45 - Japan Futsal League Fuchu Athletic FC Futsal vs Peace Does Machida Futsal |
3-1 |
4-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Japan Futsal League Booulos Nagano Futsal vs Fugador Sumida Futsal |
2-2 |
3-6 |
Sat 29, Jun-12:00 - Japan Women League Cup Nojima Stella Women\'s vs NTV Beleza Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 29, Jun-12:00 - Japan Women League Cup Nagano Parceiro Women\'s vs Nittaidai Fields Yokohama Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-13:30 - Japan Women League Cup INAC Kobe Leonessa Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup Ehime FC Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s |
0-0 |
4-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese J-League Division 1 Matsumoto Yamaga FC vs Gamba Osaka |
0-1 |
1-3 |
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese J-League Division 1 FC Tokyo vs Yokohama F Marinos |
2-1 |
4-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 JEF United Ichihara Chiba vs FC Machida Zelvia |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Omiya Ardija vs Zweigen Kanazawa |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Ventforet Kofu vs Tokushima Vortis |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Yokohama FC vs Fagiano Okayama |
1-0 |
5-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Ehime FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 2 V-Varen Nagasaki vs FC Ryukyu |
1-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese League Division 2 Kyoto Sanga FC vs Mito Hollyhock |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Kashiwa Reysol |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese League Division 2 Kagoshima United vs Albirex Niigata |
1-1 |
1-3 |
Sat 29, Jun-10:00 - Japanese League Division 3 Grulla Morioka vs Giravanz Kitakyushu |
1-2 |
2-3 |
Sat 29, Jun-12:00 - Japanese League Division 3 Fujieda MYFC vs YSCC Yokohama |
2-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Japanese League Division 3 Kataller Toyama vs Kamatamare Sanuki |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Japanese League Division 3 Gainare Tottori vs FC Tokyo(U23) |
1-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1 Kairat Academy vs Astana B |
1-3 |
2-3 |
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1 Maqtaaral vs Ekibastuz |
2-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1 Altay FK vs Kyzylzhar Petropavlovsk |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1 Akademiya Ontustik vs Aktobe Zhas |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1 Zhetysu B vs FK Bolat Temirtau |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Kazakhstan Division 1 Baykonur vs FC Akzhayik |
0-2 |
0-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Kazakhstan Division 1 FK Kaspiy Aktau vs Kyran Shymkent |
1-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-11:00 - Korea K3 League Pyeongchang FC vs Jungnang Chorus Mustang FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-11:00 - Korea K3 League Jeonju Citizen FC vs Yangju Citizen FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-11:00 - Korea K3 League Pyeongtaek Citizen vs Gimpo FC |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-12:00 - Korea K3 League Paju Citizen FC vs Yangpyeong |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-12:00 - Korea K3 League Chungju Citizen vs Pocheon FC |
0-1 |
1-4 |
Sat 29, Jun-12:00 - Korea K3 League Yeoju Sejong vs Seoul United |
3-0 |
5-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Korea K3 League Icheon Citizen FC vs Gyeongju Citizen FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-14:00 - Korea K3 League Cheongju Jikji FC vs Siheung City |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-14:00 - Korea K3 League Chuncheon Citizen vs Hwaseong FC |
0-2 |
2-5 |
Sat 29, Jun-14:00 - Korea K3 League Ulsan Citizen vs Goyang FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-14:00 - Korea League 1 Suwon Samsung Bluewings vs Gyeongnam FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-14:00 - Korea League 1 Jeju United FC vs Daegu FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-14:00 - Korea League 2 Daejeon Citizen vs Gwangju Football Club |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-14:00 - Korea League 2 Ansan Greeners FC vs Seoul E-Land FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Latvia - 1. Division FK Spartaks Jurmala vs Rigas Futbola skola |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Latvia Cup Grobina vs JDFS Alberts |
1-3 |
2-4 |
Sat 29, Jun-19:59 - Latvia Cup FK Livani vs FK Smiltene BJSS |
0-3 |
0-7 |
Sat 29, Jun-15:00 - Latvia Cup Tukums-2000 vs Krimulda |
5-1 |
9-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Lithuania - 1. Division FK Panevezys vs FK Zalgiris Vilnius |
0-2 |
0-2 |
Sat 29, Jun-19:00 - Lithuania - 1. Division Kauno Zalgiris vs FK Palanga |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-19:59 - Lithuania - 1. Division Suduva vs Atlantas Klaipeda |
0-1 |
4-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Malaysia FA Cup Perak vs PB Pahang |
3-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-19:00 - Moldova Division 2 FC Cahul-2005 vs FC Iskra-Stal Ribnita |
3-0 |
|
Sat 29, Jun-19:00 - Moldova Division 2 FC Sireti vs FC Singerei |
6-2 |
|
Sat 29, Jun-21:00 - Moldova Divizia Nationala FC Sheriff vs Speranta Nisporeni |
2-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-19:00 - Moldova Divizia Nationala Dinamo-Auto vs Codru Lozova |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-13:00 - Myanmar National League Hantharwady United vs Yangon United |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-13:30 - Myanmar National League Magway vs Rakhine United |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-09:30 - New Zealand Central Leagues Lower Hutt City vs Stop Out |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-06:30 - New Zealand Central Leagues Miramar Rangers vs Wellington Olympic |
1-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-06:45 - New Zealand Central Leagues Dunedin Technical vs Northern AFC |
2-1 |
4-3 |
Sat 29, Jun-06:45 - New Zealand Central Leagues Queenstown Rovers vs Green Island AFC |
2-0 |
5-0 |
Sat 29, Jun-07:00 - New Zealand Northern Leagues Eastern Suburbs AFC B vs North Shore United |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-06:45 - New Zealand Southern Leagues Coastal Spirit vs Nomads United AFC |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-15:00 - Norway 2 Division A Kvik Halden vs Brattvag |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-16:30 - Norway 2 Division A Egersunds IK vs Byasen Toppfotball |
1-0 |
5-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 2 Division A Moss vs Stjordals Blink |
0-1 |
1-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 2 Division A Nardo FK vs Fredrikstad |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 2 Division A Sola vs FK Arendal |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Norway 3. Divisjon Flekkeroy vs Vardeneset |
2-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon Tonsberg FK vs Orn-Horten |
0-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon Flint vs Storm BK |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon Vindbjart vs Staal Jorpeland |
0-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon Start Kristiansand B vs Pors Grenland |
1-1 |
2-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon Rommen vs Lorenskog |
0-2 |
1-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon Ullern vs Grei |
1-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon Donn vs Madla IL |
2-0 |
5-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon Halsen vs Drobak-Frogn IL |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-19:59 - Norway 3. Divisjon Ready vs Norild |
2-1 |
5-2 |
Sat 29, Jun-17:30 - Norway Adeccoligaen HamKam vs Raufoss |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-19:59 - Norwegian Tippeligaen Rosenborg vs Kristiansund BK |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2 Independiente F.B.C. vs Club Fernando de la Mora |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2 3 de Febrero vs 2 de Mayo |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2 Resistencia SC vs Sportivo Trinidense |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-23:00 - Paraguayan Division 2 RI 3 Corrales vs Club Rubio Nu |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-03:00 - Serie C - Brazil Paysandu (PA) vs Ypiranga(RS) |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Serie C - Brazil Sao Jose PoA RS vs Tombense |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-13:30 - Singapore Premier League Geylang United FC vs Young Lions |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-13:30 - Singapore Premier League Home United FC vs Hougang United FC |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Premier League West Torrens Birkalla vs Salisbury United |
2-0 |
6-1 |
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Premier League Modbury Jets vs White City Woodville |
0-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Premier League Playford City Patriots vs Noarlunga United |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Premier League Sturt Lions vs Fulham United FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-13:30 - South Australian Premier League Adelaide Victory vs Cumberland United FC |
0-3 |
2-5 |
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Super League Adelaide City FC vs Adelaide Raiders SC |
2-2 |
3-2 |
Sat 29, Jun-09:30 - South Australian Super League Para Hills Knights vs Adelaide Blue Eagles |
0-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-11:30 - South Australian Super League North Eastern Metrostars vs Adelaide Comets FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-11:30 - South Australian Super League West Adelaide SC vs Adelaide United FC Youth |
0-1 |
0-3 |
Sat 29, Jun-13:30 - South Australian Super League Adelaide Olympic vs Croydon Kings |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-06:45 - South Australian Super League Reserves North Eastern Metrostars Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve |
2-1 |
4-1 |
Sat 29, Jun-13:45 - South Australian Women\\\'s Premier League Metropolis Union Women\'s vs Adelaide Comets Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sat 29, Jun-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off SD Ponferradina vs Hercules CF |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off Sestao vs Marino Luanco |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off Villarrubia CF vs Alcobendas Sport |
0-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-22:00 - Spanish Youth Cup Atletico de Madrid(U19) vs Villarreal(U19) |
0-2 |
0-3 |
Sat 29, Jun-16:00 - Swden Women Division 2 Hammarby Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s |
0-0 |
6-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Swden Women Division 2 Umea FC Women\'s vs Asarums IF FK Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-17:00 - Swden Women Division 2 IFK Kalmar Women\'s vs IK Uppsala Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-17:00 - Swden Women Division 2 Brommapojkarna Women\'s vs Kvarnsvedens IK Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra Gefle IF vs BK Forward |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra Sandvikens IF vs Umea FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra FC Linkoping City vs Akropolis IF |
0-2 |
2-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra Sollentuna FK vs Vasalunds IF |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra Karlstad BK vs Rynninge IK |
2-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Landskrona BoIS vs Utsiktens BK |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Atvidabergs FF vs Kristianstads FC |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra FC Trollhattan vs Lunds BK |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Eskilsminne IF vs Tvaakers IF |
0-1 |
0-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Torns IF vs Oskarshamns AIK |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Stenungsunds IF vs Vanersborgs FK |
1-2 |
2-3 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland IK Gauthiod vs Torslanda IK |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Vargarda IK vs Savedalens IF |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Orebro Syrianska IF vs Grebbestads IF |
0-0 |
0-3 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Nordvarmland FF vs IFK Uddevalla |
1-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Lidkopings FK vs IFK Amal |
3-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Karlbergs BK vs FC Gute |
2-0 |
5-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Sundbybergs vs IFK Lidingo FK |
0-2 |
0-4 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Enkopings SK FK vs Valbo FF |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Gamla Upsala SK vs Hudiksvalls FF |
2-1 |
4-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Kvarnsvedens IK vs IFK Mora FK |
1-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Kungsangens IF vs IFK Stocksund |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland IFK Timra vs IFK Lulea |
0-1 |
0-3 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Anundsjo IF vs IFK Umea |
2-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Skelleftea FF vs Friska Viljor FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland Ytterhogdal IK vs Gottne IF |
1-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland Kramfors Alliansen vs Sandviks IK |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland IFK Berga vs Nosaby IF |
1-1 |
4-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Hassleholms IF vs Nassjo FF |
3-0 |
|
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Dalstorps IF vs Husqvarna FF |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Osterlen FF vs Raslatts SK |
2-0 |
4-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Rappe GOIF vs IFK Hassleholm |
0-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Enskede IK vs IFK Aspudden-Tellus |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand FC Stockholm Internazionale vs Assyriska IF i Norrkoping |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Motala AIF FK vs Huddinge IF |
1-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Sodertalje vs AFK Linkoping |
1-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Onsala BK vs Stafsinge IF |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Vinbergs IF vs BK Olympic Malmo |
0-3 |
1-5 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland IFK Malmo FK vs IS Halmia |
0-1 |
1-2 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland FC Rosengard vs Ullared |
0-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Assyriska BK vs Hittarps IK |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Angelholms FF vs Qviding FIF |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland KSF Prespa Birlik vs Eslovs BK |
1-1 |
3-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Sweden Div 3 Eneby BK vs IK Sleipner |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - Swedish Allsvenskan Falkenbergs FF vs Elfsborg |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-18:00 - Swedish Allsvenskan Ostersunds FK vs IFK Goteborg |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Swedish Cup Vattholma IF vs Forssa |
0-1 |
1-5 |
Sat 29, Jun-15:00 - Thai League 1 Nakhon Ratchasima vs PTT Rayong FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Thai League 1 Chiangmai FC vs Samut Prakan City |
1-1 |
2-2 |
Sat 29, Jun-17:00 - Thai League 1 Suphanburi FC vs Chainat Hornbill FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-14:45 - Thai League 1 Bangkok United FC vs Sukhothai FC |
0-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-15:00 - Thai League 2 Ubon UMT United vs Thai Honda FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Thai League 2 Khonkaen FC vs JL Chiangmai United FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 29, Jun-16:00 - Thai League 2 Udon Thani vs Air Force Central |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Thai League 2 Ayutthaya United vs Samut Sakhon |
0-0 |
0-2 |
Sat 29, Jun-14:45 - Thai League 2 Sisaket FC vs Nong Bua Pitchaya |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-15:00 - Thai League 3 Sa Kaeo FC vs Khonkaen United |
0-2 |
0-4 |
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3 Surat Thani FC vs BTU United |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3 Raj Pracha FC vs Ranong United FC |
0-1 |
0-3 |
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3 Kasem Bundit University FC vs Trang FC |
1-2 |
2-3 |
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3 Muangkan FC vs Chiangrai FC |
2-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-13:00 - Thai League 3 North Bangkok College vs Nakhon Pathom United |
0-2 |
2-3 |
Sat 29, Jun-14:00 - Thai League 3 Marines Eureka FC vs Ang Thong FC |
0-2 |
0-4 |
Sat 29, Jun-16:00 - Uruguay U19 League Penarol(U19) vs Wanderers(U19) |
3-0 |
5-1 |
Sat 29, Jun-16:00 - Uruguay U19 League Miramar Misiones(U19) vs CA Rentistas(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-04:00 - USA Major League Soccer New York Red Bulls vs Chicago Fire |
1-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-06:00 - USA Major League Soccer Colorado Rapids vs Los Angeles FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League Michigan Stars vs Indiana |
2-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League Frederick vs FC Baltimore |
0-1 |
0-4 |
Sat 29, Jun-06:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Utah Royals Women\'s vs Seattle Reign Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sat 29, Jun-06:00 - USA United Women\\\'s Soccer Santa Clarita Blue Heat Women\'s vs Calgary Foothills Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-00:00 - USA USL League One Toronto FC II vs Forward Madison |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-03:30 - USA USL League One Orlando City B vs Greenville Triumph |
0-1 |
0-2 |
Sat 29, Jun-06:00 - USA USL League Two San Francisco City vs Ventura County Fusion |
0-2 |
0-5 |
Sat 29, Jun-03:00 - USA USL League Two Dayton Dutch Lions vs Cincinnati Dutch Lions |
0-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-04:00 - USA USL League Two North Carolina(U23) vs Tri Cities FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-04:00 - USA USL League Two AHFC Royals vs Corpus Christi FC |
1-0 |
3-3 |
Sat 29, Jun-06:00 - USA USL League Two Golden State Force vs San Diego Zest |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League SouthStar Women\'s vs Oklahoma City Women\'s |
1-2 |
|
Sat 29, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Alabama Women\'s vs Chattanooga Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Nashville Rhythm Women\'s vs North Alabama Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sat 29, Jun-04:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Salvo SC Women\'s vs Fire SC 98 Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Team Boca Blast Women\'s vs Puerto Rico Pride Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sat 29, Jun-23:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League St. Louis Lions Women\'s vs Lady Demize Women\'s |
4-0 |
6-1 |
Sat 29, Jun-23:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Philadelphia Lone Star Women\'s vs Philly Fever Women\'s |
0-1 |
|
Sat 29, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Los Angeles Salsa Women\'s vs So Cal Union Women\'s |
0-3 |
1-3 |
Sat 29, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Seattle Sounders Women\'s vs PacNW Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 29, Jun-06:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Players SC Women\'s vs Phoenix Del Sol Women\'s |
2-1 |
4-2 |
Sat 29, Jun-07:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Pleasanton RAGE Women\'s vs Primero De Mayo Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sat 29, Jun-19:59 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Fortuna Tulsa Women\'s vs Texas Spurs FC Women\'s |
2-1 |
|
Sat 29, Jun-03:30 - USL Championship Hartford Athletic vs Bethlehem Steel |
0-2 |
0-3 |
Sat 29, Jun-03:30 - USL Championship Loudoun United vs Atlanta United FC II |
0-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-16:30 - Uzbekistan Division 1 Istiklol Fergana vs Xorazm Urganch |
2-0 |
|
Sat 29, Jun-17:00 - Uzbekistan Division 1 Iftixor Oltiariq vs Sherdor Samarqand |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-17:15 - Uzbekistan Division 1 Oktepa vs Neftchi Fargona |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-17:30 - Uzbekistan Division 1 Shortan Guzar vs Mashal Muborak |
1-3 |
|
Sat 29, Jun-17:00 - Uzbekistan Professional Football League Lokomotiv Tashkent vs Sogdiana Jizzakh |
0-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-17:00 - Uzbekistan Professional Football League Kuruvchi Kokand Qoqon vs Pakhtakor Tashkent |
1-0 |
1-2 |
Sat 29, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League Nasaf Qarshi vs Termez Surkhon |
0-0 |
2-0 |
Sat 29, Jun-19:00 - Uzbekistan Professional Football League Buxoro FK vs FK Andijan |
1-0 |
1-0 |
Sat 29, Jun-15:00 - Vietnam Cup Sai Gon FC vs Hung Vuong An Giang |
2-0 |
4-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Vietnam Cup Thanh Hoa FC vs XM Hai Phong FC |
0-0 |
1-2 |
Sat 29, Jun-14:00 - Vietnam Cup Song Lam Nghe An vs Quang Nam |
1-0 |
2-2 |
Sat 29, Jun-15:30 - Western Australia Division 1 Mandurah City vs Olympic Kingsway SC |
1-0 |
1-1 |
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Stirling Lions(U20) vs Sorrento F.C.(U20) |
2-0 |
2-3 |
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 ECU Joondalup(U20) vs Cockburn City (U20) |
2-2 |
4-3 |
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Bayswater City(U20) vs Balcatta(U20) |
2-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Perth Glory FC(U20) vs Armadale (U20) |
2-0 |
5-0 |
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Inglewood United(U20) vs Floreat Athena(U20) |
2-1 |
3-3 |
Sat 29, Jun-09:00 - Western Australia NPL U20 Rockingham City(U20) vs Perth S.C(U20) |
0-3 |
|
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Inglewood United vs Floreat Athena |
1-0 |
3-0 |
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League ECU Joondalup vs Cockburn City |
1-0 |
2-1 |
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Stirling Lions vs Sorrento F.C. |
1-0 |
3-2 |
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Perth Glory FC Am vs Armadale |
0-1 |
1-1 |
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Bayswater City vs Balcatta |
1-0 |
1-2 |
Sat 29, Jun-11:00 - Western Australia Premier League Rockingham City vs Perth S.C |
2-1 |
3-2 |
Sat 29, Jun-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Grei Women\'s vs Asane Fotball Women\'s |
0-0 |
1-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.