Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Fri 3, May-20:25 - AFC Cup Hilal AL Quds vs Nejmeh Club |
1-0 |
2-1 |
Fri 3, May-22:45 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Riestra vs Defensores Unidos |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Ituzaingo vs Sportivo Barracas |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Paraguayo vs Argentino de Merlo |
0-2 |
1-4 |
Fri 3, May-04:10 - Argentina Super Cup Boca Juniors vs Rosario Central |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-14:30 - Armenia Division 2 Shirak B vs Banants B |
1-0 |
2-2 |
Fri 3, May-14:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Adelaide Comets FC vs South Adelaide Panthers |
1-0 |
2-1 |
Fri 3, May-13:50 - Australia League A Melbourne Victory FC vs Wellington Phoenix |
1-0 |
3-1 |
Fri 3, May-14:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Logan Lightning Women\'s vs Souths United Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Fri 3, May-14:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Western Pride Women\'s vs Mitchelton Women\'s |
2-2 |
2-3 |
Fri 3, May-13:45 - Australia Victorian Premier League Melbourne Knights vs Kingston City |
1-1 |
1-1 |
Fri 3, May-14:15 - Australia Victorian Premier League Heidelberg United vs Port Melbourne Sharks |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-14:15 - Australia Victorian Premier League Pascoe Vale SC vs Dandenong Thunder |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-14:15 - Australia Victorian Premier League Bentleigh Greens vs Dandenong City SC |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-14:30 - Australia Victorian Premier League Green Gully Cavaliers vs Hume City |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-12:15 - Australia Victorian Premier League U20 Heidelberg United U20 vs Port Melbourne Sharks SC U20 |
2-1 |
3-3 |
Fri 3, May-12:15 - Australia Victorian Premier League U20 Bentleigh Greens(U20) vs Dandenong City SC U20 |
1-1 |
1-2 |
Fri 3, May-12:15 - Australia Victorian Premier League U20 Pascoe Vale SC U20 vs Dandenong Thunder U20 |
2-1 |
2-2 |
Fri 3, May-12:30 - Australia Victorian Premier League U20 Green Gully Cavaliers U20 vs Hume City U20 |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division WSG Wattens vs Austria Wien Amateure |
1-1 |
2-1 |
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division Floridsdorfer AC vs SV Horn |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division SK Austria Klagenfurt vs Kapfenberg Superfund |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division FC Wacker Innsbruck Amateure vs SV Ried |
2-2 |
3-4 |
Fri 3, May-21:10 - Austria Erste Division Lafnitz vs FC Liefering |
1-3 |
2-3 |
Fri 3, May-20:30 - Austrian Regionalliga East FCM Traiskirchen vs Team Wiener Linien |
0-3 |
2-4 |
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga East SC Neusiedl 1919 vs ASV Bruck |
1-0 |
3-0 |
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga East SV Mattersburg Amateure vs SV Schwechat |
4-0 |
6-0 |
Fri 3, May-21:30 - Austrian Regionalliga East Wiener Sportklub vs SC/ESV Parndorf |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-21:30 - Austrian Regionalliga East Mauerwerk vs SC Mannsdorf |
1-1 |
2-2 |
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SK Sturm Graz Amat. vs VST Volkermarkt |
1-0 |
3-2 |
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte ATSV Stadl Paura vs Vocklamarkt |
1-2 |
6-3 |
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Deutschlandsberger SC vs FC Wels |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Bad Gleichenberg vs SC Kalsdorf |
0-0 |
2-1 |
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte WSC Hertha Wels vs Union Gurten |
0-1 |
2-3 |
Fri 3, May-20:30 - Austrian Regionalliga West VfB Hohenems vs Rheindorf Altach B |
0-1 |
0-3 |
Fri 3, May-21:00 - Austrian Regionalliga West Kitzbuhel vs SV Seekirchen |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-21:30 - Austrian Regionalliga West Worgl vs SV Grodig |
0-1 |
0-1 |
Fri 3, May-21:30 - Austrian Regionalliga West SC Schwaz vs Bischofshofen |
0-0 |
2-1 |
Fri 3, May-19:59 - Austrian Regionalliga West USK Anif vs SV Wals-Grunau |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-14:30 - Belarus Women\\\'s Premier League Zorka-BDU Minsk Women\'s vs RGUOR Minsk Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:30 - Belgian First Amateur Division Thes Sport Tessenderlo vs Excelsior Virton |
0-1 |
0-2 |
Fri 3, May-22:30 - Belgian Jupiler League Genk vs Royal Antwerp FC |
1-0 |
4-0 |
Fri 3, May-21:30 - Belgian U21 Youth League Red Star Waasland-Beveren(U21) vs Royal Charleroi(U21) |
1-1 |
1-3 |
Fri 3, May-22:00 - Belgium Women\\\'s Premier League Anderlecht Women\'s vs KAA Gent Ladies |
2-0 |
3-0 |
Fri 3, May-02:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Jorge Wilstermann vs Sport Boys Warnes |
2-1 |
5-2 |
Fri 3, May-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof CD San Jose vs Oriente Petrolero |
2-0 |
3-2 |
Fri 3, May-21:30 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs NK Celik |
3-0 |
5-0 |
Fri 3, May-03:00 - Brasil Copa do Nordeste Altos/PI vs ABC Natal/RN |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-02:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Osasco Audax Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s |
0-0 |
0-4 |
Fri 3, May-04:00 - Brasileiro Serie B Ponte Preta vs Criciuma SC |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-22:15 - Brazil Campeonato Paulista Youth Desportivo Brasil Youth vs Sao Paulo Youth |
0-4 |
2-7 |
Fri 3, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Sao Carlos Youth vs Rio Claro Youth |
0-0 |
0-2 |
Fri 3, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Corinthians Youth vs Santos Youth |
2-1 |
2-1 |
Fri 3, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Botafogo-SP Youth vs Capivariano FC SP Youth |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Red Bull Brasil Youth vs Portuguesa Youth |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-21:00 - Bulgaria Premier Beroe vs Ludogorets Razgrad |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-18:30 - Bulgaria Premier FC Dunav Ruse vs Slavia Sofia |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League Levski Sofia(U19) vs CSKA Sofia(U19) |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League Beroe(U19) vs Cherno More Varna(U19) |
1-1 |
2-2 |
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League Botev Plovdiv(U19) vs Neftochimik Burgas(U19) |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League Ludogorets Razgrad(U19) vs Slavia Sofia(U19) |
1-0 |
3-0 |
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League PFK Montana(U19) vs Pirin Blagoevgrad(U19) |
2-0 |
2-0 |
Fri 3, May-17:30 - Bulgaria U19 League Marek Dupnitza (U19) vs FC Dunav Ruse(U19) |
0-0 |
0-2 |
Fri 3, May-02:15 - Campeonato Brasileiro, Serie A Santos vs Fluminense (RJ) |
0-0 |
2-1 |
Fri 3, May-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Botafogo (RJ) vs Esporte Clube Bahia |
3-1 |
3-2 |
Fri 3, May-22:00 - Club Friendly Andraus Brasil(U19) vs Atletico Paranaense(U19) |
0-3 |
0-7 |
Fri 3, May-16:00 - Club Friendly SC Heerenveen vs Emmen |
1-0 |
3-0 |
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly Atletico Mineiro Youth (MG) vs Betis/MG Youth |
2-0 |
4-1 |
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly CA Banfield Reserve vs Belgrano(R) |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly Newells Old Boys Reserve vs Racing Club Reserve |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly CA Huracan Reserve vs River Plate(R) |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly Velez Sarsfield(R) vs Lanus Reserve |
3-0 |
4-1 |
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly Union Santa Fe(R) vs Argentinos Juniors Reserve |
2-0 |
6-0 |
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly San Lorenzo Reserve vs Rosario Central Reserve |
2-1 |
4-1 |
Fri 3, May-17:00 - Club Friendly Estudiantes La Plata Reserve vs Patronato Reserve |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-01:15 - Colombia Copa Mustang Atletico Bucaramanga vs Union Magdalena |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-03:15 - Colombia Copa Mustang Atletico Junior Barranquilla vs Alianza Petrolera |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-05:15 - Colombia Copa Mustang America de Cali vs Cucuta |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-00:00 - CONCACAF Championship U17 Costa Rica(U17) vs Panama(U17) |
2-1 |
2-2 |
Fri 3, May-00:00 - CONCACAF Championship U17 Guatemala(U17) vs Barbados(U17) |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-02:00 - CONCACAF Championship U17 USA(U17) vs Canada(U17) |
0-2 |
3-2 |
Fri 3, May-18:00 - CONCACAF Championship U17 Haiti(U17) vs El Salvador(U17) |
1-0 |
4-1 |
Fri 3, May-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana Club Guarani vs Deportivo Cali |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-00:00 - Copa do Brasil Sub 20 Palmeiras Youth vs Vasco da Gama Youth |
0-0 |
0-2 |
Fri 3, May-19:59 - Croatia - 1. Division Rudes vs HNK Gorica |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-18:00 - Croatia - 2. Division Kustosija vs Hrvatski Dragovoljac |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-17:00 - Croatia U19 Slaven Koprivnica(U19) vs Istra 1961 (U19) |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-19:59 - Cyprus 2 Division Omonia Aradippou vs Agia Napa |
1-1 |
4-1 |
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic 2. Liga Vysocina Jihlava vs Viktoria Zizkov |
3-0 |
4-1 |
Fri 3, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga Vitkovice vs Prostejov |
0-1 |
0-2 |
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic 2. Liga Hradec Kralove vs Ceske Budejovice |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga Teplice vs Mlada Boleslav |
0-6 |
0-8 |
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Fastav Zlin vs SK Sigma Olomouc |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga Dukla Praha vs FC Bohemians 1905 |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-19:59 - Denmark - 1. Division Fredericia vs Silkeborg IF |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-01:00 - Ecuador Cup CDS Santa Rita vs Fuerza Amarilla |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-04:30 - Ecuador Cup Gualaceo SC vs Deportivo Cuenca |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-22:00 - England U23 Premier League Reading(U23) vs Newcastle U23 |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-22:00 - England U23 Premier League Southampton(U23) vs Aston Villa U23 |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:00 - England U23 Premier League Brighton U23 vs Chelsea(U23) |
1-2 |
1-2 |
Fri 3, May-23:00 - English Premier League Everton vs Burnley |
2-0 |
2-0 |
Fri 3, May-20:30 - Estonia Meistri Liiga FC Flora Tallinn vs JK Tallinna Kalev |
4-0 |
6-0 |
Fri 3, May-19:59 - Estonia Meistri Liiga Tartu JK Tammeka vs FC Kuressaare |
1-1 |
1-1 |
Fri 3, May-20:30 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga JK Tallinna Kalev Women\'s vs Parnu JK Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Fri 3, May-19:30 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs Ilves Tampere |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-19:30 - Finland Veikkausliga RoPS Rovaniemi vs HIFK |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2 AC Ajaccio vs US Orleans |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2 Paris FC vs Grenoble Foot 38 |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2 Avenir Sportif Beziers vs Stade Brestois |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2 ESTAC Troyes vs Nancy |
1-1 |
2-1 |
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2 FC Sochaux-Montbeliard vs Red Star FC 93 |
0-1 |
1-2 |
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2 AJ Auxerre vs LB Chateauroux |
0-1 |
1-2 |
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2 Metz vs Valenciennes FC |
3-0 |
3-0 |
Fri 3, May-22:00 - France Ligue 2 Le Havre vs GFC Ajaccio |
1-2 |
2-2 |
Fri 3, May-21:00 - French Championnat Amateur Group D Epinal vs CS Sedan Ardennes |
0-1 |
0-2 |
Fri 3, May-22:45 - French Le Championnat Ligue 1 Strasbourg vs Marseille |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-22:00 - French National League Le Mans vs L\'Entente SSG |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:00 - French National League Quevilly Rouen vs Bourg Peronnas |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:00 - French National League Rodez AF vs JA Drancy |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:00 - French National League USL Dunkerque vs Marignane Gignac |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:00 - French National League US Boulogne vs Concarneau |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-22:00 - French National League Avranches vs FC Chambly |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:00 - French National League Pau FC vs SO Cholet |
2-0 |
3-1 |
Fri 3, May-22:00 - French National League FC Villefranche Beaujolais vs Lyon Duchere |
0-1 |
0-1 |
Fri 3, May-20:45 - Futsal Italian Serie A TSC Lazio Futsal vs Union Arzignanochiampo Futsal |
0-0 |
5-1 |
Fri 3, May-16:00 - Georgia Pirveli Liga FC Merani Tbilisi vs Kolkheti Poti |
0-0 |
3-0 |
Fri 3, May-16:00 - Georgia Pirveli Liga Guria Lanchkhuti vs FC Shevardeni |
0-1 |
0-3 |
Fri 3, May-21:00 - German 3. Liga VfL Osnabruck vs Hansa Rostock |
1-2 |
1-2 |
Fri 3, May-22:30 - German Bundesliga 1.FSV Mainz 05 vs RB Leipzig |
1-2 |
3-3 |
Fri 3, May-20:30 - German Bundesliga 2 Arminia Bielefeld vs SC Paderborn 07 |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-20:30 - German Bundesliga 2 Dynamo Dresden vs St. Pauli |
1-0 |
2-1 |
Fri 3, May-20:30 - Germany - Regionalliga Bayern SV Heimstetten vs FC Ingolstadt 04 Am |
0-4 |
0-10 |
Fri 3, May-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern TSV Buchbach vs SV Schalding Heining |
1-1 |
2-1 |
Fri 3, May-21:30 - Germany - Regionalliga Bayern FC Memmingen vs FC Pipinsried |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost FC Lokomotive Leipzig vs Wacker Nordhausen |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost FSV Optik Rathenow vs VSG Altglienicke |
1-0 |
2-1 |
Fri 3, May-21:30 - Germany - Regionalliga Nord Werder Bremen (Am) vs VfB Lubeck |
0-0 |
0-2 |
Fri 3, May-21:45 - Germany - Regionalliga Nord BSV Rehden vs VfL Oldenburg |
1-0 |
3-0 |
Fri 3, May-21:00 - Germany - Regionalliga Sued TSG Balingen vs FC 08 Homburg |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-21:30 - Germany - Regionalliga Sued Kickers Offenbach vs VfB Stuttgart II |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-21:30 - Germany - Regionalliga West Wuppertaler SV vs Bonner SC |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-20:30 - Germany OberLiga Kottern-St. Mang vs SpVgg Hankofen-Hailing |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-20:30 - Germany OberLiga Wurzburger Kickers B vs SV Seligenporten |
0-1 |
0-1 |
Fri 3, May-20:30 - Germany OberLiga SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs KSV Hessen Kassel |
3-0 |
6-2 |
Fri 3, May-13:00 - Greece U19 Atromitos Athens(U19) vs OFI Crete(U19) |
2-1 |
3-2 |
Fri 3, May-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional CSyD Mixco vs CD Marquense |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-19:00 - Holland Eredivisie Women\\\'s FC Twente Enschede Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-21:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s FC Zwolle Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s |
2-2 |
2-3 |
Fri 3, May-21:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s VV Alkmaar Women\'s vs SC Heerenveen Women\'s |
2-0 |
3-4 |
Fri 3, May-21:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s Excelsior Barendrecht Women\'s vs RKSV Achilles 29 Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League FC Twente Enschede vs SC Cambuur |
2-0 |
2-2 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League RKC Waalwijk vs FC Eindhoven |
3-1 |
3-1 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League Volendam vs Roda JC Kerkrade |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League FC Den Bosch vs Go Ahead Eagles |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League FC Dordrecht 90 vs FC Utrecht Am. |
0-1 |
1-2 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League MVV Maastricht vs N.E.C. Nijmegen |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League Helmond Sport vs FC Oss |
0-0 |
0-4 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League AZ Alkmaar 2 vs Sparta Rotterdam |
2-1 |
3-2 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League Jong Ajax Amsterdam vs Almere City FC |
4-0 |
8-0 |
Fri 3, May-22:00 - Holland Jupiler League Jong PSV Eindhoven vs SC Telstar |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-23:00 - Iceland Women\\\'s Cup Augnablik Women\'s vs Alftanes Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-23:00 - Iceland Women\\\'s Cup Grotta Women\'s vs Leiknir Reykjavik Women\'s |
6-0 |
7-0 |
Fri 3, May-23:00 - Iceland Women\\\'s Cup Afturelding/Fram Women\'s vs IR Reykjavik Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Fri 3, May-22:00 - Iceland Ladies Premier League Valur Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s |
1-2 |
5-2 |
Fri 3, May-22:00 - Iceland U19 League Fylkir(U19) vs Haukar(U19) |
2-1 |
4-2 |
Fri 3, May-13:00 - India League Division 2 Trau FC vs Lonestar Kashmir |
2-0 |
4-1 |
Fri 3, May-12:30 - Indonesia Cup PSM Makassar vs Bhayangkara FC |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-16:30 - Iran League Nassaji Mazandaran vs Sanat Naft |
0-1 |
1-2 |
Fri 3, May-17:10 - Iran League Naft Masjed Soleyman FC vs Sepidrood Rasht |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-17:30 - Iran League Pars Jonoubi Jam vs Zob Ahan |
0-1 |
0-2 |
Fri 3, May-18:45 - Iran League Sepahan S.C. vs Mashin Sazi |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-17:00 - Iraqi League Al Kahrabaa vs Al-Hudod |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-17:00 - Iraqi League Naft Misan vs Erbil SC |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-19:00 - Iraqi League Al Minaa vs Al-Naft |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1 Drogheda United vs Longford Town |
0-1 |
0-1 |
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1 Athlone vs Cobh Ramblers |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1 Galway United vs Wexford Youths |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1 Limerick FC vs Bray Wanderers |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:45 - Ireland Division 1 Cabinteely FC vs Shelbourne |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-22:45 - Ireland Premier League Bohemians vs Cork City F.C. |
0-1 |
0-1 |
Fri 3, May-22:45 - Ireland Premier League St. Patrick\'s vs Waterford United |
0-0 |
0-3 |
Fri 3, May-22:45 - Ireland Premier League Dundalk vs Derry City |
0-0 |
2-2 |
Fri 3, May-23:00 - Ireland Premier League Finn Harps vs UC Dublin(UCD) |
1-0 |
3-0 |
Fri 3, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Ramat Gan FC vs Hapoel Natzrat Illit |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Ashkelon vs Beitar Tel Aviv Ramla |
0-2 |
0-3 |
Fri 3, May-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Afula vs Hapoel Katamon Jerusalem |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-17:00 - Israel Leumit League Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Kfar Saba |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-16:00 - Israel State League Hakoah Amidar Ramat Gan FC vs Maccabi Herzliya |
1-0 |
2-2 |
Fri 3, May-16:00 - Israel State League Hapoel Herzliya vs Hapoel Kaukab |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-16:00 - Israel State League Maccabi Sha\'arayim vs Agudat Sport Ashdod |
1-1 |
1-1 |
Fri 3, May-16:20 - Israel State League Hapoel Al Gharbiyee vs Moadon Sport Tira |
1-0 |
3-3 |
Fri 3, May-19:00 - Italian Campionato Primavera Udinese Youth vs Juventus Youth |
1-1 |
1-1 |
Fri 3, May-22:30 - Italian Serie A Juventus vs Torino |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-09:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Jubilo Iwata |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-09:00 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs Yokohama F Marinos |
0-1 |
0-1 |
Fri 3, May-10:00 - Japanese J-League Division 1 Kashima Antlers vs Shimizu S-Pulse |
1-0 |
3-0 |
Fri 3, May-10:00 - Japanese J-League Division 1 Kawasaki Frontale vs Vegalta Sendai |
2-0 |
3-1 |
Fri 3, May-09:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs Avispa Fukuoka |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-18:00 - Jordan Divison 1 Ma\'an SC vs Al Wehda |
3-0 |
6-1 |
Fri 3, May-20:30 - Jordan Professional Premier League Al-Baq\'a vs Al-Faisaly |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-20:30 - Jordan Professional Premier League Shabab AlOrdon vs Al Jazeera Amman |
0-1 |
0-4 |
Fri 3, May-14:00 - K-National League Changwon City vs Gimhae City FC |
0-3 |
0-3 |
Fri 3, May-14:30 - Korea League 1 Daegu FC vs Sangju Sangmu FC |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-18:30 - Latvia - 1. Division Metta/LU Riga vs BFC Daugavpils |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-19:45 - Latvia - 1. Division Riga FC vs Jelgava |
1-1 |
1-1 |
Fri 3, May-15:05 - Macao Division 1 Chao Pak Kei vs PSP Macau |
3-0 |
3-0 |
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Premier League Johor Darul Takzim II vs PDRM FA |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Premier League Terengganu B vs UiTM FC |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Premier League UKM FC vs Pulau Penang FA |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Super League Kedah vs Kuala Lumpur |
2-1 |
5-2 |
Fri 3, May-17:00 - Malaysia Super League Selangor PKNS vs Perak |
2-1 |
3-3 |
Fri 3, May-22:00 - Malta U BET FA Trophy Mosta FC vs Birkirkara FC |
0-1 |
1-2 |
Fri 3, May-21:00 - Malta U BET FA Trophy Pieta Hotspurs vs Gzira United |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-21:00 - Malta U BET FA Trophy Tarxien Rainbows F.C. vs Balzan FC |
0-1 |
0-2 |
Fri 3, May-02:00 - Mexico Primera Divison 2 UA De Zacatecas vs Reynosa |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-06:00 - Mexico Primera Divison A CSyD Dorados de Sinaloa vs Atletico San Luis |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-18:00 - Moldova Cup FC Ungheni vs FC Zaria Balti |
3-0 |
|
Fri 3, May-19:59 - Moldova Divizia Nationala Speranta Nisporeni vs FC Sheriff |
0-1 |
0-4 |
Fri 3, May-18:00 - Moldova Divizia Nationala FC Sfintul Gheorghe vs FC Milsami |
1-1 |
1-1 |
Fri 3, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Gench Kalemler vs FK Goblen |
2-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:45 - Northern Ireland IFA Championship Carrick Rangers vs Ards FC |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-21:30 - Northern Ireland IFA Championship Police Service of Northern Ireland FC vs Annagh United |
0-1 |
1-2 |
Fri 3, May-15:30 - Norwegian Junior U19 Rosenborg(U19) vs Start Kristiansand (U19) |
3-1 |
6-3 |
Fri 3, May-16:00 - Norwegian Junior U19 Bodo Glimt U19 vs Viking U19 |
0-1 |
3-2 |
Fri 3, May-20:40 - Omani League Al Rustaq vs Mjees |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-20:45 - Omani League Sohar Club vs AL-Nahda |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-17:55 - Omani League Oman Club vs Sur Club |
1-0 |
3-1 |
Fri 3, May-18:00 - Omani League Saham vs Al Shabab(OMA) |
0-1 |
2-1 |
Fri 3, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs San Francisco FC |
0-1 |
1-3 |
Fri 3, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CD Arabe Unido vs Union Deportivo Universitario |
1-0 |
1-2 |
Fri 3, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Alianza FC (PAN) vs Plaza Amador |
0-2 |
0-3 |
Fri 3, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CA Independiente La Chorrera vs Sporting San Miguelito |
1-1 |
2-1 |
Fri 3, May-03:00 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs FC Nacional Asuncion |
0-1 |
1-2 |
Fri 3, May-22:30 - Poland - Ekstraklasa Gornik Zabrze vs Wisla Krakow |
1-1 |
1-2 |
Fri 3, May-19:59 - Poland - Ekstraklasa Wisla Plock vs Arka Gdynia |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-22:45 - Poland - I liga GKS Katowice vs Stal Mielec |
0-0 |
0-2 |
Fri 3, May-19:59 - Poland - I liga Chrobry Glogow vs Warta Poznan |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-23:30 - Portugal Primera Liga Moreirense vs Rio Ave |
1-1 |
1-2 |
Fri 3, May-21:00 - Qatar Prince Cup Al-Arabi SC vs Al Rayyan |
1-1 |
2-2 |
Fri 3, May-18:15 - Qatar Prince Cup Al-Ahli Doha vs Al-Sailiya |
0-1 |
2-3 |
Fri 3, May-22:00 - Romania - Divizia A Gaz Metan Medias vs Hermannstadt |
1-0 |
4-1 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Divizia A Concordia Chiajna vs FC Botosani |
1-0 |
2-2 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 Sticla Ariesu Turda vs Unirea Dej |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 CS Sanatatea Cluj vs Odorheiu Secuiesc |
0-2 |
2-2 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 Pascani vs ACS Foresta Suceava |
4-1 |
|
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 Alexandria vs Astra Giurgiu II |
2-0 |
3-1 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 Atletic Bradu vs Hermannstadt B |
2-1 |
3-2 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 Csikszereda Miercurea vs ACS Unu Fotbal Club Gloria |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 Cetate Deva vs Crisul Chisineu Cris |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 Voluntari B vs ACSO Filiasi |
0-1 |
1-4 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 ACS Ghiroda vs Avrig |
0-0 |
0-2 |
Fri 3, May-19:00 - Romania - Liga 3 ACS Dumbravita vs Millenium Giarmata |
1-1 |
4-2 |
Fri 3, May-16:00 - Russia Div 2 West Luki Energiya vs Znamya Truda |
0-1 |
0-2 |
Fri 3, May-17:00 - Russia Div 2 West Tekstilshchik Ivanovo vs SFC CRFSO Smolensk |
3-0 |
|
Fri 3, May-19:30 - Russia Div 2 West FK Murom vs FC Pskov 747 |
3-1 |
4-3 |
Fri 3, May-12:00 - Russia Futsal League MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Samara Futsal |
1-1 |
3-1 |
Fri 3, May-14:00 - Russia Futsal League Tyumen Futsal vs Norilsky Nickel Futsal |
1-2 |
3-5 |
Fri 3, May-14:00 - Russia Futsal League TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Novaja Generacija Futsal |
1-2 |
3-5 |
Fri 3, May-15:00 - Russia Futsal League MFk Kprf Futsal vs Sibiryak Bratsk Futsal |
3-2 |
6-3 |
Fri 3, May-15:00 - Russia Premier League Yenisey Krasnoyarsk vs Anzhi Makhachkala |
0-1 |
3-1 |
Fri 3, May-17:30 - Russia Premier League Rubin Kazan vs Gazovik Orenburg |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-09:00 - Russia Youth Championship League Yenisey Krasnoyarsk Youth vs FK Anzhi Youth |
1-0 |
3-0 |
Fri 3, May-12:00 - Russia Youth Championship League FK Ural Youth vs Spartak Moscow Youth |
1-3 |
1-5 |
Fri 3, May-12:30 - Russia Youth Championship League Rubin Kazan Youth vs FK Orenburg Youth |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-14:00 - Russia Youth Championship League Arsenal Tula Youth vs Lokomotiv Moscow Youth |
1-2 |
2-2 |
Fri 3, May-17:00 - Russia Youth Championship League Akhmat Grozny Youth vs Zenit St.Petersburg Youth |
1-2 |
1-3 |
Fri 3, May-22:45 - San Marino Girone A SS Murata vs SP Libertas |
0-2 |
0-4 |
Fri 3, May-15:45 - Singapore Premier League Balestier Khalsa FC vs Young Lions |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-22:00 - Slovakia 2. Liga FK Pohronie vs Lokomotiva Kosice |
2-0 |
4-0 |
Fri 3, May-12:45 - South Australian Women\\\'s Premier League Adelaide University Women\'s vs Metropolis Union Women\'s |
0-3 |
0-3 |
Fri 3, May-14:45 - South Australian Women\\\'s Premier League Fulham United Women\'s vs West Adelaide SC Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Fri 3, May-14:45 - South Australian Women\\\'s Premier League Salisbury Inter Women\'s vs Adelaide Comets Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Fri 3, May-23:00 - Spanish Primera Division Sevilla vs Leganes |
0-2 |
0-3 |
Fri 3, May-19:00 - Spanish Segunda Division Cordoba C.F. vs CF Reus Deportiu |
1-0 |
|
Fri 3, May-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Alcoyano vs Sabadell |
1-1 |
2-1 |
Fri 3, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs Ontinyent CF |
1-0 |
|
Fri 3, May-23:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs Jerez Industrial CF |
0-2 |
3-2 |
Fri 3, May-17:00 - SVK U19 A League FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs MFK Ruzomberok(U19) |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-21:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand IFK Lidingo FK vs IFK Stocksund |
0-0 |
0-2 |
Fri 3, May-20:30 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland FK Almeboda/Linneryd vs Rappe GOIF |
0-0 |
0-1 |
Fri 3, May-21:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Hassleholms IF vs IFO Bromolla IF |
2-2 |
4-2 |
Fri 3, May-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Ullared vs Stafsinge IF |
0-1 |
1-1 |
Fri 3, May-21:00 - Sweden Superettan Norrby IF vs Brommapojkarna |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-19:00 - Sweden U19 IFK Goteborg(U19) vs Hacken(U19) |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-22:00 - Switzerland Challenge League FC Rapperswil-Jona vs SC Kriens |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-17:00 - Syrian League Al-Wathba Homs vs Al Herafyeen |
2-0 |
3-0 |
Fri 3, May-17:00 - Syrian League Al Nawaeir vs Al-Wahda Damascus |
0-0 |
0-2 |
Fri 3, May-17:00 - Syrian League Tishreen SC vs Al-Karamah |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-17:00 - Syrian League Al Shorta Damascus vs Al-Taliya Hama |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 A.S. Marsa vs Olympique de Beja |
1-0 |
2-1 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 EGS Gafsa vs Chebba |
1-1 |
1-2 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 ES Hammam Sousse vs Stade Sportif Sfaxien |
0-0 |
2-0 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 Sfax Railways vs Esperance Sportive Zarzis |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 EO Sidi Bouzid vs ES Rades |
2-1 |
3-1 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 Stade Africain Menzel Bourguiba vs AS Kasserine |
1-0 |
1-0 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 Sporting Ben Arous vs Jendouba Sport |
1-0 |
2-0 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 A.S Djerba vs A.S Ariana |
2-0 |
2-2 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 AS Oued Ellil vs US Seliana |
0-2 |
3-3 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 AS Slimane vs ES Jerba Midoun |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 Oceano Kerkennah vs CS Jebeniana |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-18:30 - Tunisia Division 2 CO Medenine vs CS Korba |
0-0 |
3-2 |
Fri 3, May-20:30 - Turkey 2 Ligi A Adanaspor vs Altinordu |
1-1 |
1-2 |
Fri 3, May-20:30 - Turkey 2 Ligi A Boluspor vs Hatayspor |
0-2 |
1-4 |
Fri 3, May-21:30 - Turkey Super Lig Sivasspor vs Istanbul Basaksehir F.K. |
0-0 |
0-0 |
Fri 3, May-14:00 - Turkey U21 Ligi 1 Boluspor(U21) vs Hatayspor(U21) |
1-0 |
7-1 |
Fri 3, May-15:00 - Turkey U21 Super League Sivasspor(U21) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21) |
0-0 |
1-0 |
Fri 3, May-20:45 - UAE League Professional Al-Sharjah vs Dabba Al-Fujairah |
2-1 |
2-2 |
Fri 3, May-20:45 - UAE League Professional Al Nasr Dubai vs Baniyas |
1-1 |
2-1 |
Fri 3, May-18:00 - UAE League Professional Al Fujairah vs Emirates Club |
0-1 |
0-1 |
Fri 3, May-18:05 - UAE League Professional Al Ahli Dubai vs Al-Dhafra |
2-1 |
3-2 |
Fri 3, May-18:05 - UAE U21 League Al-Wasl U21 vs Ajman(U21) |
2-0 |
2-0 |
Fri 3, May-18:10 - UAE U21 League Al Wehda(UAE) (U21) vs Al Jazira (U21) |
1-0 |
2-2 |
Fri 3, May-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship Netherlands(U17) vs Sweden(U17) |
2-0 |
2-0 |
Fri 3, May-22:00 - UEFA-EURO U17 Championship Ireland(U17) vs Greece(U17) |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-22:30 - UEFA-EURO U17 Championship England(U17) vs France(U17) |
1-0 |
1-1 |
Fri 3, May-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship Czech Republic (U17) vs Belgium(U17) |
0-0 |
1-1 |
Fri 3, May-13:30 - Ukraine U19 Liga Desna Chernihiv(U19) vs FC Vorskla(U19) |
0-4 |
0-4 |
Fri 3, May-14:00 - Ukraine U19 Liga Volyn(U19) vs Metalurh Zaporizhya(U19) |
2-0 |
5-1 |
Fri 3, May-16:00 - Ukraine U19 Liga Lviv(U19) vs Zorya(U19) |
0-2 |
1-3 |
Fri 3, May-18:00 - Ukraine U19 Liga Dynamo Kyiv(U19) vs PFC Oleksandria(U19) |
1-0 |
2-1 |
Fri 3, May-13:00 - Ukraine U21 Liga Zorya(U21) vs FC Vorskla (U21) |
1-1 |
3-1 |
Fri 3, May-14:00 - Ukraine U21 Liga Dynamo Kyiv(U21) vs PFC Oleksandria(U21) |
0-1 |
1-2 |
Fri 3, May-14:00 - Ukraine U21 Liga FC Shakhtar Donetsk(U21) vs Arsenal Kyiv(U21) |
2-0 |
3-1 |
Fri 3, May-22:15 - Welsh Football League First Division Cambrian & Clydach vs Taffs Well |
1-1 |
5-1 |
Fri 3, May-22:30 - Welsh Football League First Division Goytre United vs Penybont FC |
1-1 |
1-5 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.