Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Wed 1, May-17:00 - AFC Cup Minerva Punjab vs Manang Marshyangdi Club |
1-0 |
2-2 |
Wed 1, May-18:00 - AFC Cup FC Istiklol Dushanbe vs Dordoi Bichkek |
2-0 |
4-1 |
Wed 1, May-13:00 - AFC Cup Shan United vs Ceres FC |
0-2 |
0-5 |
Wed 1, May-14:00 - AFC Cup Becamex Binh Duong vs Persija Jakarta |
2-0 |
3-1 |
Wed 1, May-14:00 - AFC Cup Nagaworld FC vs Ha Noi FC |
0-2 |
1-5 |
Wed 1, May-15:30 - AFC Cup Tampines Rovers FC vs Yangon United |
2-0 |
4-3 |
Wed 1, May-16:00 - AFC Cup Kitchee vs Hang Yuen FC |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-19:59 - Algeria Division 1 CS Constantine vs MC Alger |
2-0 |
2-0 |
Wed 1, May-15:00 - Algeria U21 CS Constantine U21 vs MC Alger(U21) |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-18:00 - Andorra Super league UE Sant Julia vs FC Santa Coloma |
1-1 |
1-1 |
Wed 1, May-14:00 - Andorra Super league Inter Club D\'Escaldes vs UE Engordany |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:59 - Andorra Super league FC Lusitanos vs Encamp |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-16:00 - Andorra Super league FC Ordino vs UE Santa Coloma |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-18:00 - Angola Girabola League Saurimo FC vs Petro Atletico de Luanda |
0-0 |
0-2 |
Wed 1, May-19:00 - Angola Girabola League Bravos do Maquis vs Desportivo Huila |
0-0 |
1-2 |
Wed 1, May-15:00 - Armenia Premier League Alashkert vs Gandzasar Kapan |
0-0 |
2-0 |
Wed 1, May-15:00 - Armenia Premier League FC Ararat-Armenia vs FC Pyunik |
0-0 |
1-4 |
Wed 1, May-16:00 - Armenia Premier League FC Artsakh vs Lori Vanadzor |
0-0 |
2-1 |
Wed 1, May-14:40 - Australia Brisbane Premier League Albany Creek vs Taringa Rovers |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-12:30 - Australia Brisbane Premier League Reserves Albany Creek Reserve vs Taringa Rovers Reserve |
0-2 |
1-2 |
Wed 1, May-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Queensland Lions FC vs Brisbane Strikers |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-13:15 - Australia FFA Cup Qualifiers Rochedale Rovers vs Brisbane Olympic United FC |
0-2 |
0-4 |
Wed 1, May-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Moreland Zebras vs Whittlesea Ranges FC |
0-0 |
2-0 |
Wed 1, May-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Eastern Suburbs Brisbane vs Mitchelton |
0-0 |
3-0 |
Wed 1, May-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Peninsula Power vs Brisbane City SC |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers SWQ Thunder vs Logan Lightning |
1-1 |
1-3 |
Wed 1, May-18:30 - Austria Cup Red Bull Salzburg vs Rapid Wien |
2-0 |
2-0 |
Wed 1, May-22:50 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier Brazil Beach Soccer vs Ecuador Beach Soccer |
11-2 |
|
Wed 1, May-18:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier Chile Beach Soccer vs Peru Beach Soccer |
5-8 |
|
Wed 1, May-19:59 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier Paraguay Beach Soccer vs Venezuela Beach Soccer |
4-4 |
|
Wed 1, May-21:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier Bolivia Beach Soccer vs Colombia Beach Soccer |
4-6 |
|
Wed 1, May-19:59 - Belarus Cup Shakhter Soligorsk vs FK Isloch Minsk |
2-1 |
2-2 |
Wed 1, May-16:30 - Belgian Cup Gent vs KV Mechelen |
1-1 |
1-2 |
Wed 1, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs Real Potosi |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Always Ready vs Club Guabira |
3-0 |
6-0 |
Wed 1, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament EC Victoria BA Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Ponte Preta Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Wed 1, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Sao Jose Dos Campos Women\'s vs Vitoria PE Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Wed 1, May-02:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Iranduba AM Women\'s vs Sao Francisco Women\'s |
1-0 |
3-2 |
Wed 1, May-23:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Foz Cataratas Women\'s vs Kindermann Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Wed 1, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Sport Club Recife Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Wed 1, May-04:30 - Brasileiro Serie B America MG vs Botafogo SP |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-23:00 - Brasileiro Serie B Oeste SP vs Guarani Futebol Clube |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Resende RJ U20 vs CR Flamengo (RJ) U20 |
2-1 |
2-2 |
Wed 1, May-22:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Ypiranga(RS) vs Gloria RS |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 EC Santo Andre vs Inter de Limeira |
1-0 |
3-1 |
Wed 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Flamengo SP U23 vs Jabaquara SP(U23) |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Inter Bebedouro SP U23 vs Francana SP(U23) |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Paulista SP(U23) vs Amparo SP U23 |
0-2 |
3-2 |
Wed 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Barcelona Esportivo Capela SP(U23) vs Uniao Suzano AC SP(U23) |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B CA Taquaritinga SP(U23) vs Gremio Saocarlense SP(U23) |
1-1 |
3-1 |
Wed 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B America SP U23 vs Osvaldo Cruz SP(U23) |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B UA Barbarense/SP(U23) vs Independente SP(U23) |
1-1 |
1-3 |
Wed 1, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Maua SP(U23) vs Mauaense SP(U23) |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Jose Bonifacio SP U23 vs Tupa SP(U23) |
0-0 |
2-1 |
Wed 1, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Itapirense SP U23 vs Rio Branco (SP)(U23) |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B XV Jau SP(U23) vs Jaguariuna SP(U23) |
2-0 |
3-1 |
Wed 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Uniao Mogi SP U23 vs Atletico Mogi SP U23 |
0-0 |
2-0 |
Wed 1, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Paranavai vs Iraty PR |
3-0 |
4-2 |
Wed 1, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Parana STC PR vs Rolandia PR |
0-0 |
2-0 |
Wed 1, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2 Batel vs Prudentopolis |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League Portuguesa Women\'s vs Santos Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-18:00 - Bulgaria B PFG Tsarsko Selo vs Arda |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-20:30 - Bulgaria Premier FC Vereya vs POFC Botev Vratsa |
0-4 |
1-6 |
Wed 1, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Internacional (RS) vs CR Flamengo (RJ) |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Corinthians Paulista (SP) vs Chapecoense SC |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Centro Sportivo Alagoano vs Palmeiras |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-19:59 - Catalunya Cup FC Vilafranca vs Sant Andreu |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-11:00 - Chinese FA Cup Wuhan Zall vs Shanghai SIPG F.C. |
0-3 |
1-3 |
Wed 1, May-11:30 - Chinese FA Cup Shandong Luneng vs Zhejiang Greentown |
0-1 |
2-1 |
Wed 1, May-11:30 - Chinese FA Cup Changchun YaTai vs Sichuan Jiuniu |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-11:30 - Chinese FA Cup Heilongjiang Lava Spring vs Beijing Guoan |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-11:30 - Chinese FA Cup Taizhou Yuanda FC vs Guangzhou R&F |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-13:30 - Chinese FA Cup Shenzhen JiaZhaoye vs ShenHua SVA FC |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-15:00 - Chinese FA Cup Chongqing Lifan vs Hebei China Fortune |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-15:30 - Chinese FA Cup Dalian Yifang vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-15:35 - Chinese FA Cup Guangzhou Evergrande Taobao FC vs HeNan JianYe |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-15:35 - Chinese FA Cup Tianjin TianHai vs Shijiazhuang Ever Bright FC |
2-1 |
2-2 |
Wed 1, May-15:35 - Chinese FA Cup Jiading Boji FC vs Beijing BSU |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-22:00 - Club Friendly Sapucaiense RS vs Rio Grande RS |
2-1 |
4-1 |
Wed 1, May-22:00 - Club Friendly Novo Hamburgo(U20) vs CE Lajeadense(U20) |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-22:00 - Club Friendly Juventude RS(U20) vs Gremio (RS) U20 |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-22:00 - Club Friendly CA Metropolitano(U20) vs Guarani de Palhoca(U20) |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-22:00 - Club Friendly Figueirense SC(U20) vs Avai FC U20 (SC) |
0-1 |
1-3 |
Wed 1, May-22:00 - Club Friendly Joinville SC(U20) vs Criciuma(U20) |
1-1 |
2-2 |
Wed 1, May-17:00 - Club Friendly Chapecoense SC(U20) vs Atletico Tubarao SC U20 |
0-0 |
2-2 |
Wed 1, May-22:30 - Club Friendly Caucaia vs Maranguape CE |
0-0 |
2-0 |
Wed 1, May-22:30 - Club Friendly Uniao CE vs Tiradentes CE |
0-1 |
1-2 |
Wed 1, May-22:45 - Club Friendly Rockmount vs Avondale United |
2-1 |
2-1 |
Wed 1, May-23:00 - Club Friendly Araguaina vs Tocantinopolis |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-15:00 - Club Friendly FC Lok Stendal vs Germania Halberstadt |
0-1 |
0-3 |
Wed 1, May-21:30 - Club Friendly Stade Nyonnais vs Bavois |
1-2 |
2-2 |
Wed 1, May-04:00 - Colombia Copa Mustang Envigado vs Atletico Nacional |
1-0 |
4-0 |
Wed 1, May-23:00 - Colombia Copa Mustang Patriotas FC vs Deportes Tolima |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-18:00 - CONCACAF Championship U17 El Salvador(U17) vs Guyana(U17) |
1-0 |
4-0 |
Wed 1, May-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana Club Atletico Cerro vs UTC Cajamarca |
2-0 |
3-1 |
Wed 1, May-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana Colo Colo vs Universidad Catolica Quito |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-02:00 - Copa do Brasil Sub 20 CR Flamengo (RJ) Youth vs Cruzeiro Youth |
1-3 |
1-4 |
Wed 1, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga FC Pisek vs Jiskra Usti nad Orlici |
1-1 |
1-2 |
Wed 1, May-17:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Frydek-Mistek vs Dolni Benesov |
6-0 |
6-0 |
Wed 1, May-18:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Unicov vs Hodonin Sardice |
1-1 |
1-1 |
Wed 1, May-18:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Jiskra Rymarov vs Hanacka Slavia Kromeriz |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-18:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Lisen vs Odra Petrkovice |
1-0 |
1-2 |
Wed 1, May-18:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Valasske Mezirici vs Vyskov |
0-4 |
0-6 |
Wed 1, May-18:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Uhersky Brod vs Hlucin |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-15:30 - Czech Republic U19 League Pribram U19 vs Synot Slovacko(U19) |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-20:30 - Denmark Youth U17 Vejle(U17) vs Randers FC(U17) |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-03:00 - Ecuador Cup Independiente Del Valle vs Orense SC |
1-1 |
1-1 |
Wed 1, May-18:30 - Egypt Premier League Arab Contractors vs El Dakhleya |
2-0 |
2-2 |
Wed 1, May-20:45 - Egypt Premier League Tala\'ea El Gaish vs Al Ahly SC |
0-1 |
1-2 |
Wed 1, May-05:30 - El Salvador Cup Santa Tecla vs CD Audaz |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-22:45 - England Conference South Division Bath City vs Wealdstone FC |
0-1 |
1-3 |
Wed 1, May-22:30 - England Ladies Premier League Aston Villa Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-22:45 - England Southern Premier League Taunton Town vs Poole Town |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-22:45 - England Southern Premier League Metropolitan Police vs Salisbury City |
2-1 |
3-2 |
Wed 1, May-22:45 - England The Championship Swansea City vs Derby County |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-22:45 - England Women\\\'s Northern Premier League Bradford City Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
1-9 |
|
Wed 1, May-19:30 - Finland Veikkausliga IFK Mariehamn vs KuPS |
3-0 |
3-4 |
Wed 1, May-21:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Rennes FC vs AS Monaco |
2-0 |
2-2 |
Wed 1, May-22:00 - Futsal Italian Serie A Acqua e Sapone C5 Futsal vs Maritime Augusta Futsal |
1-1 |
2-5 |
Wed 1, May-19:00 - Futsal Italian Serie A Real Rieti Futsal vs Feldi Eboli Futsal |
1-1 |
4-3 |
Wed 1, May-20:30 - Futsal Italian Serie A Napoli Futsal vs Meta Catania Futsal |
3-1 |
5-3 |
Wed 1, May-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud Nurnberg (U19) vs Hoffenheim(U19) |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-18:00 - Germany - Regionalliga Bayern SV Heimstetten vs VfB Eichstatt |
0-1 |
3-2 |
Wed 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga West Kaan Marienborn vs TV Herkenrath |
3-0 |
4-0 |
Wed 1, May-17:00 - Germany OberLiga Bayern Alzenau vs KSV Baunatal |
3-0 |
6-0 |
Wed 1, May-17:00 - Germany OberLiga SV Oberachern vs Nottingen |
2-2 |
2-5 |
Wed 1, May-17:00 - Germany OberLiga Holzwickeder SC vs Gievenbeck |
3-0 |
4-1 |
Wed 1, May-17:30 - Germany OberLiga BFV Hassia Bingen vs Hertha Wiesbach |
2-0 |
3-0 |
Wed 1, May-19:30 - Germany OberLiga SV Westfalia Rhynern vs Hammer SpVg |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-15:00 - Germany OberLiga Turkgucu Ataspor Munchen vs TSV Schwabmunchen |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-16:00 - Germany OberLiga Munchen 1860 Am vs TSV Nordlingen |
0-1 |
1-2 |
Wed 1, May-16:00 - Germany OberLiga TSG Pfeddersheim vs TSV Schott Mainz |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-16:00 - Germany OberLiga SV Pullach vs TSV Rain Am Lech |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-19:15 - Germany Woman\\\'s Cup Wolfsburg Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-22:00 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs CSD Municipal |
0-0 |
2-0 |
Wed 1, May-22:00 - Guatemala Liga Nacional Siquinala FC vs Antigua GFC |
1-2 |
1-2 |
Wed 1, May-05:00 - Guatemala Liga Nacional Coban Imperial vs Guastatoya |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-14:30 - HK Reserves League R&F Reserve vs Hong Kong Sapling Reserve |
1-2 |
2-3 |
Wed 1, May-16:30 - HongKong 2 Division League Kwong Wah AA vs Yau Tsim Mong FT |
1-2 |
1-2 |
Wed 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ Vac-Dunakanyar vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
0-0 |
1-2 |
Wed 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs ETO Gyori FC |
1-1 |
2-1 |
Wed 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ Kazincbarcika vs BFC Siofok |
0-1 |
3-2 |
Wed 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ Budaorsi SC vs Monori SE |
2-0 |
3-0 |
Wed 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ Cegled vs Zalaegerszegi TE |
1-0 |
1-2 |
Wed 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ MTE Mosonmagyarovar vs Vasas |
0-0 |
2-1 |
Wed 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ Dorogi FC vs Bekescsaba |
1-1 |
1-2 |
Wed 1, May-19:59 - Hungary NB Ⅱ Balmazujvaros Sport KFT vs Kaposvar |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-21:00 - Hungary NB Ⅱ Gyirmot SE vs Aqvital FC Csakvar |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-21:00 - Hungary NB Ⅱ Budafoki MTE vs Duna Aszfalt TVSE |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-18:00 - Iceland Cup Fylkir vs Grotta Seltjarnarnes |
1-1 |
2-1 |
Wed 1, May-18:00 - Iceland Cup HK Kopavogs vs Fjardabyggd |
3-1 |
5-1 |
Wed 1, May-18:00 - Iceland Cup Volsungur Husavik vs Midas |
1-0 |
4-0 |
Wed 1, May-18:00 - Iceland Cup Augnablik vs IA Akranes |
0-2 |
0-3 |
Wed 1, May-18:00 - Iceland Cup KA Asvellir vs Vikingur Reykjavik |
0-1 |
1-2 |
Wed 1, May-19:00 - Iceland Cup KR Reykjavik vs Dalvik Reynir |
2-0 |
5-0 |
Wed 1, May-19:59 - Iceland Cup IBV Vestmannaeyjar vs Stjarnan Gardabaer |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-19:59 - Iceland Cup Sindri vs KA Akureyri |
0-2 |
0-5 |
Wed 1, May-19:59 - Iceland Cup Magni Grenivik vs Breidablik |
1-4 |
1-10 |
Wed 1, May-20:30 - Iceland Cup Valur vs Hafnarfjordur FH |
0-1 |
1-2 |
Wed 1, May-19:45 - Iran League Esteghlal Tehran vs Esteghlal Khozestan |
1-1 |
4-2 |
Wed 1, May-16:30 - Iran League Teraktor-Sazi vs Persepolis |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-17:00 - Iraqi League Al Karkh vs Al Zawraa |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-17:00 - Iraqi League Naft Alwasat vs Al Bahri |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-15:00 - Italian Campionato Primavera Fiorentina Youth vs Roma Youth |
2-2 |
2-2 |
Wed 1, May-17:00 - Italian Serie B Hellas Verona vs Livorno |
1-2 |
2-3 |
Wed 1, May-17:00 - Italian Serie B Perugia vs Cittadella |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-17:00 - Italian Serie B Cosenza Calcio 1914 vs Venezia F.C. |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-17:00 - Italian Serie B Crotone vs Benevento |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-17:00 - Italian Serie B Padova vs Lecce |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-17:00 - Italian Serie B Foggia vs Salernitana |
2-0 |
3-1 |
Wed 1, May-17:00 - Italian Serie B Carpi vs Cremonese |
0-0 |
1-2 |
Wed 1, May-14:30 - Italian Serie B Palermo vs Spezia |
2-2 |
2-2 |
Wed 1, May-19:59 - Italian Serie B Brescia vs Ascoli |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-16:30 - Italy C1C U.S. Catanzaro 1929 vs A.S. Viterbese Castrense |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-17:00 - Italy Serie D Stresa Sportiva vs A.S.D. Bra |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-13:00 - Kazakhstan Super League FC Shakhtyor Karagandy vs FK Aktobe |
0-0 |
3-0 |
Wed 1, May-15:00 - Kazakhstan Super League Tobol Kostanai vs Ordabasy |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-15:00 - Kazakhstan Super League Taraz vs Okzhetpes |
2-2 |
2-6 |
Wed 1, May-15:30 - Kazakhstan Super League FK Atyrau vs FC Astana |
0-1 |
0-3 |
Wed 1, May-15:30 - Kazakhstan Super League Kaisar Kyzylorda vs FC Kairat Almaty |
0-1 |
2-1 |
Wed 1, May-16:00 - Kazakhstan Super League Irtysh Pavlodar vs FC Zhetysu Taldykorgan |
0-1 |
0-3 |
Wed 1, May-17:15 - Kenya Premier League Sofapaka Nairobi FC vs Posta Rangers |
1-0 |
3-2 |
Wed 1, May-14:00 - Kenya Premier League Sony Sugar FC vs Vihiga |
0-1 |
3-1 |
Wed 1, May-14:00 - Kenya Premier League Chemelil Sugar FC vs Kariobangi Sharks |
1-1 |
2-2 |
Wed 1, May-15:00 - Kenya Premier League Mount Kenya United vs Western Stima |
0-1 |
0-3 |
Wed 1, May-16:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Zoo Kericho |
1-1 |
3-1 |
Wed 1, May-16:45 - Kenya Premier League Kakamega Homeboyz vs Tusker FC Nairobi |
0-2 |
1-3 |
Wed 1, May-14:00 - Korea League 2 Daejeon Citizen vs Asan Mugunghwa FC |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-14:00 - Korea League 2 Suwon FC vs FC Anyang |
0-0 |
1-2 |
Wed 1, May-14:30 - Korea League 2 Bucheon FC 1995 vs Gwangju Football Club |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-14:30 - Korea League 2 Ansan Greeners FC vs Jeonnam Dragons |
0-0 |
3-0 |
Wed 1, May-15:00 - Korea League 2 Busan I\'Park vs Seoul E-Land FC |
2-0 |
4-1 |
Wed 1, May-17:30 - Kosovo Cup KF Trepca \'89 vs Vellaznimi(KSO) |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-18:00 - Kosovo Cup KF Feronikeli vs Ballkani |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-17:00 - Latvia - 2. Division JDFS Alberts vs New Project |
0-2 |
3-2 |
Wed 1, May-22:15 - Lithuania Cup Futbolo Broliai vs Sveikata |
1-4 |
|
Wed 1, May-22:30 - Lithuania Cup Futboliukas Vilnius vs Dziugas Telsiai |
2-3 |
|
Wed 1, May-19:00 - Lithuania Cup FK Vidzgiris Alytus vs Viltis Vilnius |
0-2 |
0-2 |
Wed 1, May-13:00 - Lithuania Cup Prienai vs FK Minija |
0-4 |
0-5 |
Wed 1, May-13:30 - Lithuania Cup Ave.Ko vs DFK Dainava Alytus |
1-1 |
|
Wed 1, May-14:00 - Lithuania Cup Anyksciai vs Kazlu Ruda FK Silas |
0-3 |
0-7 |
Wed 1, May-15:00 - Lithuania Cup Spartakas Vilnius vs FK Sendvaris |
2-0 |
4-1 |
Wed 1, May-21:00 - Lithuania Cup Hegelmann Litauen vs FK Jonava |
0-1 |
3-1 |
Wed 1, May-18:00 - Luxembourg National Division US Rumelange vs UNA Strassen |
0-0 |
0-2 |
Wed 1, May-18:00 - Luxembourg National Division Hostert vs Fola Esch |
0-0 |
2-3 |
Wed 1, May-19:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs US Mondorf-les-Bains |
0-2 |
0-4 |
Wed 1, May-19:59 - Luxembourg National Division Etzella Ettelbruck vs F91 Dudelange |
0-2 |
0-2 |
Wed 1, May-19:59 - Luxembourg National Division Jeunesse Esch vs Racing Union Luxemburg |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:59 - Luxembourg National Division Progres Niederkorn vs Union Titus Petange |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:59 - Luxembourg National Division Hamm RM Benfica FC vs FC Differdange 03 |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-15:05 - Macao Division 1 CD Monte Carlo vs Benfica de Macau |
0-0 |
2-0 |
Wed 1, May-17:00 - Malaysia FA Cup Terengganu vs PB Pahang |
2-0 |
2-1 |
Wed 1, May-16:00 - Malta Women\\\'s 1st league Mosta FC Women\'s vs Fgura United Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Wed 1, May-16:00 - Malta Women\\\'s 1st league Swieqi United Women\'s vs Raiders Luxol Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-18:15 - Malta Women\\\'s 1st league Birkirkara Women\'s vs Mgarr United FC Women\'s |
4-1 |
|
Wed 1, May-18:15 - Malta Women\\\'s 1st league Kirkop United Women\'s vs Hibernians Women\'s |
0-6 |
0-11 |
Wed 1, May-18:30 - Montenegro Cup FK Sutjeska Niksic vs FK Buducnost Podgorica |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-18:30 - Montenegro Cup OFK Petrovac vs Lovcen Cetinje |
0-1 |
0-4 |
Wed 1, May-21:00 - Morocco Super League Renaissance Sportive de Berkane vs Kawkab de Marrakech |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-22:00 - National League AFC Fylde vs Harrogate Town |
2-0 |
3-1 |
Wed 1, May-22:45 - National League North Altrincham vs Blyth Spartans |
1-2 |
2-2 |
Wed 1, May-22:45 - National League North Spennymoor Town vs Bradford Park Avenue |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-23:00 - Northern Ireland Women\\\'s Premiership Crusaders Newtownabbey Strikers Women\'s vs Linfield FC Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Wed 1, May-17:00 - Norway NM Cupen Tonsberg FK vs Sandefjord |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-17:00 - Norway NM Cupen SK Traeff vs IL Hodd |
3-2 |
3-4 |
Wed 1, May-17:00 - Norway NM Cupen Nordstrand vs KFUM Oslo |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-17:00 - Norway NM Cupen Hinna vs Sola |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-17:00 - Norway NM Cupen Oppsal vs Ullern |
3-0 |
3-5 |
Wed 1, May-18:00 - Norway NM Cupen Rorvik vs Rosenborg |
1-1 |
1-3 |
Wed 1, May-18:00 - Norway NM Cupen Verdal vs Stjordals Blink |
0-3 |
1-4 |
Wed 1, May-18:00 - Norway NM Cupen Spjelkavik vs Brattvag |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-18:00 - Norway NM Cupen Skjervoy vs Tromsdalen UIL |
0-2 |
0-6 |
Wed 1, May-18:00 - Norway NM Cupen Melbo vs Mjolner |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:00 - Norway NM Cupen Heming vs Stabaek |
0-1 |
1-3 |
Wed 1, May-19:00 - Norway NM Cupen Bergsoy vs Aalesund FK |
0-1 |
0-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Lyn Oslo FC vs Moss |
0-3 |
0-5 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Vard Haugesund vs FK Vidar |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Follo vs Baerum SK |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Brumunddal vs Elverum |
0-0 |
0-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Eidsvold TF vs Frigg FK |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Flekkeroy vs Jerv |
0-0 |
1-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Flint vs Stromsgodset |
0-1 |
0-7 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Algard vs Bryne |
0-2 |
0-9 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Kolstad vs Ranheim IL |
1-2 |
1-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Kvik Halden vs Lokomotiv Oslo |
2-0 |
5-0 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Nybergsund IL Trysil vs Kongsvinger |
1-1 |
1-1 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen NTNUI vs Nardo FK |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Stryn vs Sogndal |
0-1 |
0-5 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Sprint-Jeloy vs Sarpsborg 08 FF |
0-0 |
0-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Toten vs Raufoss |
0-0 |
2-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Steinkjer FK vs Levanger FK |
0-4 |
0-6 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Vindbjart vs FK Arendal |
0-2 |
0-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Orn-Horten vs Pors Grenland |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Fram Larvik vs Start Kristiansand |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Akra vs FK Haugesund |
0-1 |
0-4 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Assiden vs Kjelsas IL |
0-2 |
1-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Skjetten vs Lorenskog |
0-1 |
2-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Froya vs Nest-Sotra |
1-4 |
1-6 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Sunndal vs Byasen Toppfotball |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Donn vs Notodden FK |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Vestfossen vs Asker Fotball |
0-2 |
0-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Porsanger vs Alta |
0-1 |
0-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Ottestad vs HamKam |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Bergen Nord vs Asane Fotball |
0-2 |
1-5 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Brodd vs Egersunds IK |
0-0 |
0-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen SK Herd vs Kristiansund BK |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Skanland vs Harstad |
0-1 |
0-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Norild vs Tromso IL |
1-7 |
1-8 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen FK Fyllingsdalen vs Fana |
3-1 |
3-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Krakeroy IL vs Grorud IL |
2-2 |
2-6 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen IL Sparta Sarpsborg vs Fredrikstad |
0-4 |
0-9 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Lysekloster vs Sotra SK |
0-1 |
2-4 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Ready vs Skeid Oslo |
0-4 |
0-9 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Madla IL vs Sandnes Ulf |
0-0 |
0-2 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen SK Trygg Lade vs Tiller IL |
0-1 |
2-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Gjellerasen IF vs Lillestrom |
0-0 |
1-3 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Eide/Omegn vs Molde |
0-3 |
0-5 |
Wed 1, May-19:59 - Norway NM Cupen Aga IL vs Bodo Glimt |
0-4 |
0-8 |
Wed 1, May-20:30 - Norway NM Cupen Arna-Bjornar AIL vs Brann |
1-2 |
1-6 |
Wed 1, May-21:35 - Norway NM Cupen Honefoss vs Mjondalen |
0-0 |
0-2 |
Wed 1, May-03:30 - Paraguayan Primera Division General Diaz vs CA River Plate Asuncion |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Pogon Szczecin Youth vs Wisla Krakow Youth |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Legia Warszawa Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-18:00 - Poland - 4. Liga Jarota Jarocin vs Radunia Stezyca |
2-0 |
2-2 |
Wed 1, May-13:00 - Poland - 4. Liga Pogon Szczecin II vs Lech Poznan B |
2-2 |
3-2 |
Wed 1, May-19:30 - Poland - 4. Liga Warta Gorzow Wielkopolski vs Gornik Polkowice |
0-2 |
0-2 |
Wed 1, May-14:00 - Poland - 4. Liga Swit Skolwin vs Mieszko Gniezno |
1-1 |
2-1 |
Wed 1, May-15:00 - Poland - 4. Liga Orleta Radzyn P vs Sola Oswiecim |
0-4 |
2-4 |
Wed 1, May-21:00 - Poland - 4. Liga Motor Lublin vs Stal Krasnik |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-19:59 - Poland - I liga GKS Tychy vs GKS Jastrzebie |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Academica Coimbra(U23) vs Portimonense(U23) |
1-1 |
1-1 |
Wed 1, May-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Sporting Braga(U23) vs CD Aves(U23) |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Sporting Clube de Portugal(U23) vs Benfica(U23) |
3-0 |
4-2 |
Wed 1, May-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Maritimo(U23) vs Vitoria FC Setubal(U23) |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Belenenses(U23) vs Cova Piedade(U23) |
1-1 |
2-1 |
Wed 1, May-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Vitoria Guimaraes(U23) vs Feirense(U23) |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Rio Ave(U23) vs GD Estoril-Praia(U23) |
1-0 |
1-2 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Academica Coimbra(U19) vs Uniao Leiria U19 |
3-1 |
4-3 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Benfica(U19) vs Leixoes U19 |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Vitoria SC Guimaraes U19 vs Rio Ave(U19) |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off SC Freamunde(U19) vs Boavista(U19) |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Sporting Lisbon(U19) vs Tondela(U19) |
2-0 |
2-2 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Vitoria FC Setubal(U19) vs Belenenses(U19) |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Alverca(U19) vs Braga (U19) |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Aves(U19) vs Beira Mar(U19) |
5-0 |
6-1 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Feirense(U19) vs Pacos Ferreira(U19) |
2-0 |
3-0 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Alcanenense U19 vs GD Estoril-Praia(U19) |
0-2 |
0-2 |
Wed 1, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Cova Piedade(U19) vs Maritimo U19 |
0-1 |
2-1 |
Wed 1, May-19:59 - Republic of Azerbaijan Cup Zira FK vs Standard Sumqayit |
0-3 |
3-3 |
Wed 1, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Cup Qarabag vs Qabala |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-19:50 - Saudi Arabia Division 1 Al-Nahdha vs Al-Jeel |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-19:50 - Saudi Arabia Division 1 Hajer vs Al-Ansar |
1-1 |
2-2 |
Wed 1, May-20:30 - Saudi Arabia Division 1 Jeddah vs Al Mojzel |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-16:45 - Saudi Arabia Division 1 Najran vs Al-Adalh |
1-1 |
1-3 |
Wed 1, May-18:00 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs Crvena Zvezda |
0-2 |
0-5 |
Wed 1, May-18:00 - Serbia - 1. Liga Zemun vs FK Backa Backa Palanka |
4-0 |
7-0 |
Wed 1, May-18:00 - Serbia - 1. Liga FK Rad Beograd vs Dinamo Vranje |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-18:00 - Serbia - 1. Liga Radnik Surdulica vs FK Vozdovac |
1-0 |
4-2 |
Wed 1, May-19:59 - Serbia - 1. Liga Partizan Belgrade vs Mladost Lucani |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-19:59 - Serbia - 1. Liga Cukaricki vs FK Napredak Krusevac |
2-0 |
5-2 |
Wed 1, May-19:59 - Serbia - 1. Liga Macva Sabac vs Spartak Subotica |
1-1 |
2-1 |
Wed 1, May-22:00 - Serbia Prva Liga FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Javor Ivanjica |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga FK Bezanija vs Indjija |
1-1 |
3-1 |
Wed 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga Sindjelic Belgrad vs Backa Topola |
2-1 |
2-2 |
Wed 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga FK Buducnost Dobanovci vs Borac Cacak |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga OFK Becej 1918 vs FK Teleoptik Zemun |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:59 - Serbia Prva Liga FK Sloboda Uzice vs FK Trajal Krusevac |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-21:00 - Serbia Prva Liga Novi Pazar vs FK Zarkovo |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-19:30 - Slovakia 3. liga Bratislava SK Bahon vs FK Slovan Ivanka pri Dunaji |
3-0 |
3-0 |
Wed 1, May-19:30 - Slovakia 3. liga Center Banik Kalinovo vs FK Zeleziarne Podbrezova B |
1-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:30 - Slovakia 3. liga Center Tatran Krasno nad Kysucou vs SKM Liptovsky Hradok |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:30 - Slovakia 3. liga Center TJ Družstevník Liptovska Stiavnica vs Ruzomberok B |
0-2 |
0-3 |
Wed 1, May-15:00 - Slovakia 3. liga Center Novohrad Lucenec vs Poltar |
1-1 |
2-1 |
Wed 1, May-19:59 - Slovakia Cup Spartak Trnava vs MSK Zilina |
2-0 |
3-3 |
Wed 1, May-19:00 - Slovenia 1. Liga NK Maribor vs NK Aluminij |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-16:45 - Slovenia 1. Liga Domzale vs ND Mura 05 |
1-1 |
1-1 |
Wed 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Bergantinos CF vs CD Barco |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs Ourense |
0-1 |
|
Wed 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Ourense vs CD Choco |
0-2 |
0-3 |
Wed 1, May-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Silva SD vs UD Somozas |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Compostela vs Racing Villalbes |
0-1 |
1-2 |
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing de Ferrol vs Arenteiro |
1-0 |
4-1 |
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs Laracha |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Celtiga FC vs Polvorin |
1-0 |
|
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs Ribadumia CF |
0-0 |
3-0 |
Wed 1, May-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Porrino Industrial vs CD Boiro |
3-0 |
|
Wed 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Platges De Calvia vs Murense |
2-0 |
|
Wed 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Mallorca B |
0-6 |
|
Wed 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Poblense vs CE Mercadal |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-13:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Llosetense vs CD Ferriolense |
0-0 |
2-1 |
Wed 1, May-13:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs CE Felanitx |
1-1 |
|
Wed 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Esporles vs Constancia |
1-1 |
|
Wed 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears SCR Pena Deportiva vs Santa Catalina |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs UD Alcudia |
0-1 |
2-1 |
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears Ibiza Islas Pitiusas vs SD Formentera |
2-0 |
2-0 |
Wed 1, May-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Son Cladera vs Santanyi |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CF El Castillo vs UCAM Murcia B |
0-0 |
2-1 |
Wed 1, May-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia NV Estudiantes de Murcia CF vs Mar Menor |
0-0 |
2-1 |
Wed 1, May-13:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Yeclano Deportivo vs Club Deportivo Cieza |
2-1 |
2-1 |
Wed 1, May-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Lorca Deportiva FC vs UD Los Garres |
3-0 |
|
Wed 1, May-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs Muleno CF |
2-1 |
2-3 |
Wed 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CD Algar vs EDMF Churra |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs La Hoya Lorca CF |
0-0 |
0-2 |
Wed 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia FC Cartagena B vs Ciudad de Murcia |
2-2 |
3-2 |
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs Mazarron CF |
1-1 |
1-1 |
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Atletico Pulpileno vs SFC Minerva |
2-1 |
|
Wed 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Olimpico de Totana vs La Union CF |
0-2 |
|
Wed 1, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs DAV Santa Ana |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CDF Tres Cantos vs CF San Agustin |
2-0 |
|
Wed 1, May-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Rayo Vallecano B vs AD Parla |
2-0 |
2-2 |
Wed 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla River Melilla vs Loja CD |
0-5 |
2-5 |
Wed 1, May-13:00 - SVK U19 A League Trencin(U19) vs MSK Zilina(U19) |
0-1 |
1-3 |
Wed 1, May-17:00 - Sweden Div 1 Norra Vasalunds IF vs Carlstad United BK |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-17:00 - Sweden Div 1 Norra Umea FC vs Akropolis IF |
0-0 |
1-3 |
Wed 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra IF Sylvia vs Rynninge IK |
3-1 |
3-3 |
Wed 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra Karlslunds IF HFK vs Nykopings BIS |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-19:00 - Sweden Div 1 Norra Sandvikens IF vs Team Thoren FF |
0-1 |
1-2 |
Wed 1, May-19:00 - Sweden Div 1 Norra FC Linkoping City vs Gefle IF |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-15:00 - Sweden Div 1 Norra Bodens BK vs BK Forward |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-16:00 - Sweden Div 1 Norra Sollentuna FK vs Karlstad BK |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-17:00 - Sweden Div 1 Sodra Ljungskile SK vs Atvidabergs FF |
2-0 |
4-0 |
Wed 1, May-17:00 - Sweden Div 1 Sodra Utsiktens BK vs Oskarshamns AIK |
3-0 |
4-2 |
Wed 1, May-17:00 - Sweden Div 1 Sodra Assyriska Turabdin IK vs Lunds BK |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Landskrona BoIS vs Tvaakers IF |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra IFK Varnamo vs Lindome GIF |
1-1 |
1-3 |
Wed 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Kristianstads FC vs FC Trollhattan |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Torns IF vs Skovde AIK |
1-1 |
2-2 |
Wed 1, May-19:00 - Sweden Div 1 Sodra IK Oddevold vs Eskilsminne IF |
2-1 |
4-1 |
Wed 1, May-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Grebbestads IF vs Tidaholms |
0-1 |
2-1 |
Wed 1, May-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Dalstorps IF vs IFK Hassleholm |
1-0 |
1-2 |
Wed 1, May-14:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Qviding FIF vs Vinbergs IF |
2-0 |
5-0 |
Wed 1, May-15:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Helsingborg(U21) vs Malmo FF(U21) |
1-1 |
1-7 |
Wed 1, May-19:45 - Sweden Woman\\\'s Cupen Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Roi Et United vs Rayong United |
1-0 |
2-2 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Lamphun Warrior vs Trat FC |
1-1 |
2-5 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Nong Bua Pitchaya vs Kranuan |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Satun United FC vs Nakhon Ratchasima |
1-0 |
1-1 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Bankhai United vs See Kwae |
2-1 |
4-3 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Kanjanapat Group vs Songkhla Aslan TSU |
1-0 |
3-3 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Nakhon Si United FC vs Sompho |
2-0 |
4-1 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Surat Thani City vs Nakhon Pathom United |
2-1 |
2-2 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Huai Thalaeng United FC vs Samut Prakan FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup Prachinburi City vs Sukhothai FC |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-12:30 - Thailand FA Cup BSB Pakkert City vs Lampang FC |
0-2 |
0-6 |
Wed 1, May-14:00 - Thailand FA Cup Chiangmai Dream vs Bangkok United FC |
0-3 |
0-7 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Buriram United vs PTT Rayong FC |
0-1 |
3-1 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Port FC vs Samut Sakhon |
1-0 |
6-0 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Army United FC vs Chiangrai FC |
1-0 |
2-2 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup MOF Customs United vs Phrae United FC |
1-1 |
3-1 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Samut Prakan City vs North Vachiralai |
1-0 |
5-0 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Navy FC vs Muang Loei United |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Thai Honda FC vs Chonburi FC |
1-2 |
3-3 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Air Force Central vs JL Chiangmai United FC |
1-3 |
3-3 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Sisaket FC vs B&B Rama B |
2-0 |
5-0 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Krabi FC vs Chiangmai FC |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Singburi Bangrajun vs Siam FC |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup PT Prachuap F.C. vs Muang Thong United |
0-1 |
0-3 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Ubon UMT United vs Songkhla FC |
2-1 |
2-1 |
Wed 1, May-15:00 - Thailand FA Cup Watbot vs Suphanburi FC |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-16:00 - Thailand FA Cup BG Pathum United vs Raj Pracha FC |
2-1 |
6-2 |
Wed 1, May-16:00 - Thailand FA Cup Police Tero vs Hippo |
1-0 |
6-0 |
Wed 1, May-16:00 - Thailand FA Cup Chiangrai United vs Uttaradit FC |
0-0 |
2-1 |
Wed 1, May-16:00 - Thailand FA Cup Rayong FC vs Banbueng |
0-0 |
3-1 |
Wed 1, May-16:00 - Thailand FA Cup Chainat Hornbill FC vs Royal Thai Army FC |
1-0 |
2-0 |
Wed 1, May-16:00 - Thailand FA Cup Ratchaburi Mitr Phol vs Chachoengsao |
1-0 |
4-0 |
Wed 1, May-18:05 - UAE League Professional Al Ain vs Ittihad Kalba |
2-2 |
2-2 |
Wed 1, May-23:00 - UEFA Champions League Barcelona vs Liverpool |
1-0 |
3-0 |
Wed 1, May-17:00 - Uganda Super League Police FC(UGA) vs URA Kampala |
0-1 |
0-2 |
Wed 1, May-17:30 - Uganda Super League Express FC vs Bright Stars |
2-0 |
3-1 |
Wed 1, May-17:30 - Uganda Super League Paidha BA vs Vipers SC |
0-1 |
0-1 |
Wed 1, May-17:30 - Uganda Super League Nyamityobora vs Kampala City Council(KCCA) |
0-2 |
0-2 |
Wed 1, May-18:00 - Ukraine Persha Liga Prykarpattya Ivano Frankivsk vs Volyn Lutsk |
1-3 |
1-3 |
Wed 1, May-18:00 - Ukraine Persha Liga FC Avanhard Kramatorsk vs Hirnyk-Sport |
0-0 |
1-1 |
Wed 1, May-18:00 - Ukraine Persha Liga Kolos Kovalivka vs FC Ahrobiznes Volochysk |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-15:00 - Ukraine Persha Liga MFC Mykolaiv vs Metalist 1925 Kharkiv |
2-0 |
3-0 |
Wed 1, May-15:00 - Ukraine Persha Liga Balkany Zorya vs Dnipro-1 |
0-0 |
0-2 |
Wed 1, May-15:00 - Ukraine Persha Liga FC Inhulets Petrove vs FC Sumy |
4-0 |
6-0 |
Wed 1, May-15:00 - Ukraine Persha Liga Rukh Vynnyky vs Zirka Kropyvnytskyi |
3-0 |
|
Wed 1, May-03:00 - USL Championship Louisville City FC vs Memphis 901 |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-06:00 - USL Championship Portland Timbers B vs Rio Grande Valley FC Toros |
0-1 |
1-2 |
Wed 1, May-15:30 - Uzbekistan Cup Lokomotiv BFK vs Zaamin |
0-2 |
|
Wed 1, May-15:30 - Uzbekistan Cup FK Rubin(UZB) vs Ittifoq Navoiy |
3-3 |
|
Wed 1, May-15:30 - Uzbekistan Cup FK Yashnobod vs FK G\'ijduvon |
3-1 |
|
Wed 1, May-15:30 - Uzbekistan Cup Zarangari vs Aral Nukus |
2-0 |
|
Wed 1, May-17:30 - Uzbekistan Professional Football League Pakhtakor Tashkent vs Metallurg Bekobod |
2-1 |
2-1 |
Wed 1, May-23:00 - Venezuela Segunda Division Ciudad Vinotinto vs Fundacion Cesarger |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-22:00 - Women\\\'s Norway Cupen Nanset Women\'s vs Uraedd FK Women\'s |
3-0 |
|
Wed 1, May-17:00 - Women\\\'s Norway Cupen Amazon Grimstad FK Women\'s vs Snogg FK Women\'s |
3-0 |
5-2 |
Wed 1, May-17:00 - Women\\\'s Norway Cupen Fortuna Women\'s vs Molde Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Wed 1, May-17:00 - Women\\\'s Norway Cupen KIL/Hemne Women\'s vs Byasen Toppfotball Women\'s |
2-1 |
4-4 |
Wed 1, May-17:00 - Women\\\'s Norway Cupen Nardo FK Women\'s vs Grand Bodo Women\'s |
1-8 |
|
Wed 1, May-17:00 - Women\\\'s Norway Cupen Vestsiden-Askoy Women\'s vs Kaupanger Women\'s |
2-0 |
|
Wed 1, May-18:00 - Women\\\'s Norway Cupen Sortland IL Women\'s vs Mjolner Women\'s |
1-4 |
|
Wed 1, May-18:00 - Women\\\'s Norway Cupen Ovrevoll Hosle Women\'s vs Hallingdal Women\'s |
11-0 |
|
Wed 1, May-19:59 - Women\\\'s Norway Cupen Floya Women\'s vs Tromsdalen Women\'s |
0-0 |
6-0 |
Wed 1, May-19:59 - Women\\\'s Norway Cupen Medkila Women\'s vs Tromso Women\'s |
6-1 |
|
Wed 1, May-19:59 - Women\\\'s Norway Cupen Asane Fotball Women\'s vs FK Fyllingsdalen Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Wed 1, May-19:59 - Women\\\'s Norway Cupen Innstranda Women\'s vs Bossmo & Ytteren Women\'s |
6-2 |
|
Wed 1, May-14:30 - Women\\\'s Norway Cupen Sunndal Women\'s vs Herd Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 1, May-19:59 - Women\\\'s Norway Cupen Grei Women\'s vs Kongsvinger Women\'s |
7-1 |
|
Wed 1, May-19:59 - Women\\\'s Norway Cupen Hoybr/Stovn Women\'s vs Sarpsborg 08 Kvinner Women\'s |
4-0 |
|
Wed 1, May-16:00 - Women\\\'s Norway Cupen Haugar Women\'s vs Staal Jorpeland Women\'s |
6-1 |
|
Wed 1, May-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Roa Women\'s vs Kolbotn Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Wed 1, May-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Klepp IL Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Wed 1, May-15:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Trondheims Orn Women\'s vs Valerenga Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Wed 1, May-15:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Avaldsnes Women\'s vs Fart Women\'s |
2-1 |
3-3 |
Wed 1, May-16:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Arna-Bjornar Women\'s vs Sandviken Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Wed 1, May-16:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien LSK Kvinner Women\'s vs Stabaek Women\'s |
1-0 |
4-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.