Football Results for Wed 3, Apr 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 3, Apr 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 3, Apr-13:00 - AFC Cup
Shan United vs Becamex Binh Duong

0-0

1-2
Wed 3, Apr-13:15 - AFC Cup
Manang Marshyangdi Club vs Abahani Limited Dhaka

0-1

0-1
Wed 3, Apr-15:00 - AFC Cup
Hang Yuen FC vs April 25 Sports Club

0-2

0-3
Wed 3, Apr-15:30 - AFC Cup
Ceres FC vs Persija Jakarta

1-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - AFC Cup
Kitchee vs Wofoo Tai Po

0-1

2-4
Wed 3, Apr-18:00 - AFC Cup
Dordoi Bichkek vs FC Altyn Asyr

1-0

1-1
Wed 3, Apr-18:00 - AFC Cup
FC Istiklol Dushanbe vs Khujand

0-0

3-0
Wed 3, Apr-18:00 - AFC Cup
Chennaiyin FC vs Minerva Punjab

0-0

0-0
Wed 3, Apr-16:00 - Albania Cup
Luftetari Gjirokaster vs Partizani Tirana

1-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - Albania Cup
KF Laci vs KF Tirana

1-0

2-0
Wed 3, Apr-19:00 - Albania Cup
FK Kukesi vs Teuta Durres

0-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs Kamza


3-0
Wed 3, Apr-21:00 - Algeria Division 1
USM Alger vs CR Belouizdad

1-3

2-3
Wed 3, Apr-17:00 - Algeria U21
USM Alger(U21) vs CR Belouizdad(U21)

1-1

1-2
Wed 3, Apr-22:30 - Andorra Cup
UE Santa Coloma vs UE Engordany

0-0

0-0
Wed 3, Apr-19:59 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs Progresso Sambizanga

0-0

1-1
Wed 3, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Petro Atletico de Luanda

1-1

1-1
Wed 3, Apr-18:00 - Angola Girabola League
ASA Luanda vs Cuando Cubango

1-0

2-2
Wed 3, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Sporting Cabinda

0-1

1-1
Wed 3, Apr-18:30 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Saurimo FC

1-0

3-0
Wed 3, Apr-19:00 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Academica Lobito

1-0

1-0
Wed 3, Apr-23:10 - Argentina Cup
Nueva Chicago vs CA Central Cordoba SDE

0-0

0-1
Wed 3, Apr-04:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Atletico Atlanta vs UAI Urquiza

1-0

3-0
Wed 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Victoriano Arenas

0-0

1-0
Wed 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Canuelas FC

1-0

1-4
Wed 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Quilmes vs San Martin Burzaco

0-0

1-0
Wed 3, Apr-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Yupanqui vs Deportivo Paraguayo

0-0

1-0
Wed 3, Apr-14:00 - Armenia Cup
Banants Yerevan vs Lori Vanadzor

0-0

0-0
Wed 3, Apr-14:00 - Armenia Cup
FC Ararat-Armenia vs Alashkert

1-0

2-2
Wed 3, Apr-14:30 - Australia Brisbane Premier League
Centenary Stormers vs Toowong

1-2

1-6
Wed 3, Apr-12:30 - Australia Brisbane Premier League Reserves
Centenary Stormers Reserve vs Toowong Reserve

3-0

6-3
Wed 3, Apr-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Mt Druitt Town Rangers FC vs Sydney Olympic

2-3

2-6
Wed 3, Apr-13:30 - Australia New South Wales Super League
St George City vs Central Coast Mariners FC Am

2-0

4-0
Wed 3, Apr-12:30 - Australia New South Wales U20
A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

2-0

4-0
Wed 3, Apr-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Western Pride vs Peninsula Power

0-1

0-5
Wed 3, Apr-13:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
The Gap NPL Women\'s vs Western Pride Women\'s

5-0

5-0
Wed 3, Apr-12:00 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs Clarence United

3-0

9-0
Wed 3, Apr-19:59 - Austria Cup
Grazer AK vs Red Bull Salzburg

0-4

0-6
Wed 3, Apr-22:30 - Austria Cup
LASK Linz vs Rapid Wien

1-0

1-1
Wed 3, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga West
Kitzbuhel vs SC Schwaz

1-0

2-0
Wed 3, Apr-19:30 - Bahrain Division 2
Al-Ittihad (BHR) vs Al-Ittifaq

3-0

5-1
Wed 3, Apr-19:30 - Bahrain Division 2
Qalali vs Bahrain SC

1-3

2-4
Wed 3, Apr-22:30 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Lierse Kempenzonen

1-0

1-0
Wed 3, Apr-22:30 - Belgian Jupiler League
Gent vs Standard Liege

0-1

1-2
Wed 3, Apr-22:30 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs KV Oostende

1-1

1-2
Wed 3, Apr-22:30 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Westerlo

0-2

0-3
Wed 3, Apr-22:30 - Belgian Jupiler League
K.F.C.O. Beerschot Wilrijk vs St.-Truidense VV

1-1

1-2
Wed 3, Apr-23:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Sport Boys Warnes vs Aurora

2-0

3-0
Wed 3, Apr-18:00 - Bosnia Cup
NK Siroki Brijeg vs NK TOSK Tesanj

1-0

2-0
Wed 3, Apr-18:00 - Bosnia Cup
Sloga Gornje Crnjelovo vs FK Sarajevo

0-3

1-4
Wed 3, Apr-23:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Foz Cataratas Women\'s vs Sport Club Recife Women\'s


2-0
Wed 3, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
EC Santo Andre vs Rio Claro

0-1

0-1
Wed 3, Apr-03:15 - Brazil Maranhense Division 1
Sampaio Correa (MA) vs Imperatriz(MA)

0-0

0-0
Wed 3, Apr-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Bragantino PA vs Remo Belem (PA)

0-0

0-1
Wed 3, Apr-19:30 - Bulgaria Cup
Ludogorets Razgrad vs CSKA Sofia

0-1

0-1
Wed 3, Apr-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Unisport Bafang

0-2

0-3
Wed 3, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Avion Academy

0-0

1-0
Wed 3, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Union Douala

0-0

2-0
Wed 3, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Dragon de Yaounde

0-1

1-4
Wed 3, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs UMS de Loum

0-0

1-0
Wed 3, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs AS Fortuna Mfou

1-0

1-0
Wed 3, Apr-18:45 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs Les Astres FC

0-0

1-0
Wed 3, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs Coton Sport Garoua

1-0

1-0
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Jonoon vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C.

1-0

2-0
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiteng FC vs Hunan Billows

2-0

3-0
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Liansheng FC vs Sichuan Jiuniu

0-0

0-1
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Elite F.C. vs Jilin Baijia FC

3-0

3-0
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Baoding Rongda FC vs Dalian Chanjoy

0-0

1-1
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Nanjing Shaye FC vs Lhasa City CI

1-0

1-1
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shanxi Xindu vs Shenyang Urban

0-2

0-4
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Red Lions vs Jiangsu Yancheng

1-0

1-1
Wed 3, Apr-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Taizhou Yuanda FC vs Ningxia Fiery Phoenix FC

1-1

3-1
Wed 3, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 2
BeiJing Tech vs Yanbian Beiguo

2-1

3-1
Wed 3, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Kun Shan FC vs Hubei Chufeng Heli F.C.

0-0

2-0
Wed 3, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Yunnan Kunglu FC vs Wuhan Three Towns FC

1-0

1-2
Wed 3, Apr-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Zibo Cuju F.C. vs DXCD FC

0-0

1-0
Wed 3, Apr-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Suzhou Dongwu vs Fujian Tianxin

0-0

2-0
Wed 3, Apr-01:45 - Club Friendly
Oratorio Youth vs Trem AP Youth

1-0

3-4
Wed 3, Apr-03:00 - Club Friendly
Humaita AC vs Andira AC

1-1

1-2
Wed 3, Apr-19:30 - Club Friendly
Wedeler TSV vs Eintracht Norderstedt

1-1

1-3
Wed 3, Apr-18:30 - Club Friendly
Zenit Irkutsk vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

0-1

0-3
Wed 3, Apr-03:00 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Atletico Huila

0-0

0-0
Wed 3, Apr-05:00 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs La Equidad

0-2

1-3
Wed 3, Apr-00:30 - CONCACAF Championship U17
Martinique(U17) vs Anguilla(U17)

4-0

13-0
Wed 3, Apr-22:30 - CONCACAF Championship U17
Antigua & Barbuda(U17) vs Belize(U17)


2-1
Wed 3, Apr-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Universidad Catolica Quito vs Colo Colo

0-1

0-1
Wed 3, Apr-00:00 - Conmebol - Copa Sudamericana
Mineros de Guayana vs Sol de America

0-0

1-0
Wed 3, Apr-01:30 - Conmebol - Sudamericano U17
Chile(U17) vs Ecuador(U17)

0-0

1-0
Wed 3, Apr-03:50 - Conmebol - Sudamericano U17
Uruguay(U17) vs Paraguay(U17)

2-2

2-2
Wed 3, Apr-06:10 - Conmebol - Sudamericano U17
Peru(U17) vs Argentina(U17)

0-0

0-0
Wed 3, Apr-02:15 - Copa do Brasil
CRB (AL) vs Esporte Clube Bahia

1-0

1-1
Wed 3, Apr-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Corinthians Youth vs Chapecoense Youth

2-0

3-0
Wed 3, Apr-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Vasco da Gama Youth vs Atletico Tubarao SC Youth

0-0

2-0
Wed 3, Apr-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Palmeiras Youth vs Coritiba Youth (PR)

1-0

4-1
Wed 3, Apr-02:15 - Copa Libertadores
San Lorenzo vs Palmeiras

0-0

1-0
Wed 3, Apr-02:15 - Copa Libertadores
Cerro Porteno vs Nacional Montevideo

1-0

1-0
Wed 3, Apr-02:15 - Copa Libertadores
CD San Jose vs Liga Deportiva Universitaria

1-2

3-3
Wed 3, Apr-04:30 - Copa Libertadores
Atletico Paranaense vs Boca Juniors

1-0

3-0
Wed 3, Apr-04:30 - Copa Libertadores
Palestino vs Alianza Lima

1-0

3-0
Wed 3, Apr-04:30 - Copa Libertadores
Melgar vs Atletico Junior Barranquilla

0-0

1-0
Wed 3, Apr-21:30 - Coupe de Luxembourg
Union Mertert-Wasserbillig vs Victoria Rosport

0-0

2-0
Wed 3, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
F91 Dudelange vs US Mondorf-les-Bains

1-2

2-2
Wed 3, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Etzella Ettelbruck vs UNA Strassen

0-1

1-1
Wed 3, Apr-22:00 - Coupe de Luxembourg
Muhlenbach Sandzak vs Progres Niederkorn

0-1

0-3
Wed 3, Apr-21:00 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs Dinamo Zagreb

0-1

0-1
Wed 3, Apr-18:30 - Croatia - 1. Division
Inter Zapresic vs NK Osijek

1-1

1-3
Wed 3, Apr-19:00 - Cyprus Cup
APOEL Nicosia vs E.N.Paralimni

0-0

1-0
Wed 3, Apr-17:00 - Cyprus Cup
Apollon Limassol FC vs AEL Limassol

0-1

1-2
Wed 3, Apr-19:59 - Czech Republic Cup
Banik Ostrava vs Slovan Liberec

1-1

1-1
Wed 3, Apr-19:59 - Czech Republic Cup
FC Bohemians 1905 vs SK Sigma Olomouc

0-0

1-0
Wed 3, Apr-21:30 - Denmark Cup
Midtjylland vs Odense BK

1-0

4-0
Wed 3, Apr-21:00 - Egypt Premier League
Zamalek vs Smouha SC

1-0

1-0
Wed 3, Apr-22:45 - England League One
Accrington Stanley vs Sunderland

0-2

0-3
Wed 3, Apr-22:45 - England Women\\\'s Southern Premier League
Coventry Women\'s vs Oxford United Women\'s


2-0
Wed 3, Apr-22:45 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Crystal Palace

0-0

2-0
Wed 3, Apr-22:45 - English Premier League
Manchester City vs Cardiff City

2-0

2-0
Wed 3, Apr-22:45 - English Premier League
Chelsea FC vs Brighton & Hove Albion

1-0

3-0
Wed 3, Apr-19:59 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs Viljandi JK Tulevik

0-0

0-2
Wed 3, Apr-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Maardu FC Starbunker vs FC Kuressaare

1-0

1-0
Wed 3, Apr-20:30 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Levadia Tallinn

0-2

1-2
Wed 3, Apr-19:30 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs Inter Turku

0-0

2-1
Wed 3, Apr-19:30 - Finland Veikkausliga
KuPS vs RoPS Rovaniemi

0-1

2-2
Wed 3, Apr-23:00 - French Cup
Paris Saint-Germain vs Nantes

1-0

3-0
Wed 3, Apr-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Stade Reims

1-0

4-0
Wed 3, Apr-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Guingamp

1-0

2-0
Wed 3, Apr-16:30 - Friendly Internationals
Azerbaijan Women\'s vs Estonia Women\'s

0-1

0-1
Wed 3, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs Guria Lanchkhuti

0-0

3-1
Wed 3, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shukura Kobuleti vs Baia Zugdidi

1-1

2-1
Wed 3, Apr-21:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Dila Gori

1-0

2-1
Wed 3, Apr-16:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Dinamo Tbilisi

0-0

0-0
Wed 3, Apr-19:00 - Georgia Primera Division
FC Metalurgi Rustavi vs FC Sioni Bolnisi

1-1

1-1
Wed 3, Apr-19:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Oberlausitz vs FSV Optik Rathenow

2-0

4-0
Wed 3, Apr-19:45 - Germany - Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer FV 08 vs FC Lokomotive Leipzig

0-0

0-2
Wed 3, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VfB Auerbach vs Chemnitzer

0-1

0-2
Wed 3, Apr-20:30 - Germany Cup
Bayern Munich vs 1. FC Heidenheim 1846

1-2

5-4
Wed 3, Apr-22:45 - Germany Cup
Schalke 04 vs Werder Bremen

0-0

0-2
Wed 3, Apr-19:59 - Greece Cup
PAOK Saloniki vs Asteras Tripolis

1-0

2-0
Wed 3, Apr-22:30 - Greece Cup
AEK Athens vs Lamia

0-0

2-0
Wed 3, Apr-14:30 - HK Reserves League
LeeMan Reserve vs Hong Kong Pegasus FC Reserve

0-3

1-6
Wed 3, Apr-16:30 - HK Reserves League
Best Union Yuen Long Reserve vs R&F Reserve

7-0

9-0
Wed 3, Apr-16:30 - HK Reserves League
Southern District Reserve vs Hong Kong Sapling Reserve

0-0

0-0
Wed 3, Apr-20:30 - Holland Eredivisie
VVV-Venlo vs FC Utrecht

2-1

2-6
Wed 3, Apr-21:45 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs NAC Breda

1-0

1-2
Wed 3, Apr-21:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs ADO Den Haag

0-0

0-0
Wed 3, Apr-22:45 - Holland Eredivisie
Emmen vs Ajax Amsterdam

0-2

2-5
Wed 3, Apr-19:59 - Hungary Cup
Budapest Honved vs Budaorsi SC

3-0

4-2
Wed 3, Apr-19:59 - Hungary Cup
MOL Vidi FC vs Ferencvarosi TC

0-0

2-0
Wed 3, Apr-17:30 - Hungary Cup
Soroksar vs Puskas Akademia

0-1

1-1
Wed 3, Apr-22:30 - Iceland Women\\\'s League Cup
Grotta Women\'s vs Tindastoll Neisti Women\'s

1-0

2-3
Wed 3, Apr-12:30 - India League Division 2
Lonestar Kashmir vs FC Goa B

0-0

0-2
Wed 3, Apr-12:30 - Indonesia President Cup
Persebaya Surabaya vs Madura United FC

0-0

1-0
Wed 3, Apr-17:15 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Saipa

0-0

0-0
Wed 3, Apr-21:45 - Israel State Cup
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Tel Aviv

0-0

1-0
Wed 3, Apr-16:30 - Israel State League
Beitar Kfar Saba Shlomi vs Maccabi Kiryat Gat

0-1

0-3
Wed 3, Apr-18:00 - Israel U19 Cup
Hapoel Kiryat Shmona(U19) vs Maccabi Netanya U19

0-1

0-4
Wed 3, Apr-21:00 - Italian Serie A
Empoli vs Napoli

1-1

2-1
Wed 3, Apr-23:00 - Italian Serie A
Torino vs Sampdoria

2-0

2-1
Wed 3, Apr-23:00 - Italian Serie A
Genoa vs Inter Milan

0-2

0-4
Wed 3, Apr-23:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Fiorentina

1-1

2-2
Wed 3, Apr-23:00 - Italian Serie A
Frosinone vs Parma Calcio 1913

2-1

3-2
Wed 3, Apr-23:00 - Italian Serie A
Spal vs Lazio

0-0

1-0
Wed 3, Apr-21:00 - Italian Serie B
Lecce vs Cosenza Calcio 1914

1-1

3-1
Wed 3, Apr-23:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Palermo

1-2

3-2
Wed 3, Apr-22:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Fermana

1-0

2-0
Wed 3, Apr-16:30 - Italy C1C
Catania vs Viterbese

0-1

0-1
Wed 3, Apr-17:00 - Italy Serie D
Troina vs Rotonda


1-0
Wed 3, Apr-22:30 - Italy Serie D Cup
Messina vs Real Giulianova

3-2

3-2
Wed 3, Apr-17:00 - Italy Serie D Cup
Matelica vs Mantova

1-1

2-1
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Montedio Yamagata

0-0

0-1
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs FC Ryukyu

1-0

1-0
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Mito Hollyhock

0-0

0-0
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Kashiwa Reysol vs V-Varen Nagasaki

3-0

3-0
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs FC Machida Zelvia

0-0

1-0
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs Tochigi SC

0-0

2-1
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Fagiano Okayama

0-0

2-1
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Yokohama FC

1-1

1-2
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Tokushima Vortis

1-0

1-2
Wed 3, Apr-14:00 - Japanese League Division 2
Kagoshima United vs Zweigen Kanazawa

0-0

0-3
Wed 3, Apr-14:30 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs FC Gifu

0-0

2-0
Wed 3, Apr-17:00 - Jordan Divison 1
Al-Yarmouk vs Kufer Soom

2-0

2-0
Wed 3, Apr-17:00 - Jordan Divison 1
AL-Karmel vs Ma\'an SC

0-0

1-2
Wed 3, Apr-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs FK Atyrau

2-0

3-1
Wed 3, Apr-15:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Western Stima

0-0

1-1
Wed 3, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Sony Sugar FC vs Gor Mahia

2-2

2-3
Wed 3, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Mount Kenya United

1-2

3-2
Wed 3, Apr-17:15 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Mathare United FC

1-0

1-0
Wed 3, Apr-14:30 - Korea League 1
Seongnam FC vs Jeju United FC

0-1

1-1
Wed 3, Apr-14:30 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Sangju Sangmu FC

0-0

0-0
Wed 3, Apr-14:30 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Gangwon FC

1-0

1-0
Wed 3, Apr-14:30 - Korea League 1
Incheon United FC vs Daegu FC

0-2

0-3
Wed 3, Apr-16:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs KF Flamurtari Pristina(KOS)

0-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Ferizaj

2-0

2-0
Wed 3, Apr-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Srbica vs Gjilani

0-0

0-0
Wed 3, Apr-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs Klubi futbollistik KEK-u

1-0

4-0
Wed 3, Apr-19:00 - Lithuania - 2. Division
Stumbras Kaunas B vs BFA

0-1

3-2
Wed 3, Apr-15:05 - Macao Division 1
Windsor Arch Ka I vs Hang Sai

0-1

0-2
Wed 3, Apr-17:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Chao Pak Kei

0-0

4-1
Wed 3, Apr-12:15 - Malaysia FA Cup
Batu Dua FC vs PKNP

1-0

1-2
Wed 3, Apr-17:00 - Malaysia FA Cup
PB Pahang vs PIB FC

3-0

4-0
Wed 3, Apr-17:00 - Malaysia FA Cup
Perak vs Negeri Sembilan Matrix

1-0

2-1
Wed 3, Apr-17:00 - Malaysia FA Cup
Pulau Penang FA vs Penjara FC

0-0

1-0
Wed 3, Apr-17:00 - Malaysia FA Cup
Kedah vs Selangor United

0-1

2-2
Wed 3, Apr-17:00 - Malaysia FA Cup
Selangor PKNS vs Melaka FC

1-0

3-2
Wed 3, Apr-17:00 - Malaysia FA Cup
Kuala Lumpur vs Tun Razak City

1-0

3-0
Wed 3, Apr-17:00 - Malaysia FA Cup
UiTM FC vs Petaling Jaya City

0-2

0-2
Wed 3, Apr-17:00 - Malaysia FA Cup
Kelantan United vs Sabah FA

1-0

1-0
Wed 3, Apr-19:59 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Zebbug Rangers

0-2

0-3
Wed 3, Apr-19:59 - Malta First Division League
Sirens vs Mqabba FC

1-0

4-0
Wed 3, Apr-22:15 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs Pembroke Athleta

1-1

2-1
Wed 3, Apr-22:15 - Malta First Division League
Santa Lucia vs Gudja United

1-0

2-2
Wed 3, Apr-06:15 - Mexico Copa
Club America vs Club Tijuana

2-0

4-0
Wed 3, Apr-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Potosino vs Atletico Saltillo

1-0

1-0
Wed 3, Apr-15:00 - Moldova Divizia Nationala
Dinamo-Auto vs FC Sheriff

0-2

0-4
Wed 3, Apr-17:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Petrocub HIncesti

0-0

2-0
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs Decic Tuzi

1-0

3-0
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Jezero Plav

1-0

1-0
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Arsenal Tivat

0-0

1-0
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs FK Kom

1-0

2-0
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
Mladost Ljeskopolje vs Otrant

0-1

1-2
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs OFK Titograd

0-1

0-1
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Iskra Danilovgrad

0-0

1-1
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Lovcen Cetinje vs FK Zeta

0-0

1-0
Wed 3, Apr-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Grbalj Radanovici

0-3

2-4
Wed 3, Apr-18:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Buducnost Podgorica

1-2

2-2
Wed 3, Apr-19:00 - Morocco Super League
IRT Itihad de Tanger vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

0-0
Wed 3, Apr-21:00 - Morocco Super League
Kawkab de Marrakech vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

1-2
Wed 3, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Delta Force

3-0

4-1
Wed 3, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Enugu Rangers International

1-0

1-1
Wed 3, Apr-17:30 - North Macedonia Prva liga
Sileks vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-1

1-1
Wed 3, Apr-17:30 - North Macedonia Prva liga
Pobeda Prilep vs FK Vardar

0-0

0-0
Wed 3, Apr-17:30 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs Belasica Strumica

0-0

1-1
Wed 3, Apr-17:30 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs FK Shkupi

1-0

1-0
Wed 3, Apr-17:30 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Shkendija 79

0-1

0-1
Wed 3, Apr-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs Vardar Negotino

2-0

2-0
Wed 3, Apr-20:45 - Norwegian Junior U19
Stabaek(U19) vs Valerenga(U19)

2-2

6-3
Wed 3, Apr-21:30 - Norwegian Junior U19
Fredrikstad(U19) vs Lillestrom(U19)

0-2

1-2
Wed 3, Apr-21:00 - Olympic (Preliminaries) African-Woman\\\'s
Mali women\'s vs Morocco Women\'s

2-0

3-1
Wed 3, Apr-17:00 - Olympic (Preliminaries) African-Woman\\\'s
Ethiopia Women\'s vs Uganda Women\'s

1-0

3-2
Wed 3, Apr-18:30 - Olympic (Preliminaries) African-Woman\\\'s
Gabon Women\'s vs Congo Women\'s

0-2

0-2
Wed 3, Apr-12:30 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\\\'s
India Women\'s vs Indonesia Women\'s

1-0

2-0
Wed 3, Apr-14:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\\\'s
Jordan Women\'s vs Hong Kong,China Women\'s

0-0

0-0
Wed 3, Apr-14:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\\\'s
Uzbekistan Women\'s vs Viet Nam Women\'s

1-1

1-2
Wed 3, Apr-21:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\\\'s
Iran Women\'s vs Philippines Women\'s

0-0

0-2
Wed 3, Apr-15:30 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\\\'s
Myanmar Women\'s vs Nepal Women\'s

1-1

3-1
Wed 3, Apr-18:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\\\'s
Chinese Taipei Women\'s vs Palestine Women\'s

1-0

3-0
Wed 3, Apr-17:00 - Paraguayan Reserves League
CA River Plate Asuncion Reserve vs Deportivo Santani Reserve

1-0

3-1
Wed 3, Apr-16:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Gornik Zabrze Youth

0-1

1-1
Wed 3, Apr-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Pogon Szczecin

2-0

3-2
Wed 3, Apr-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Wisla Plock

1-0

1-0
Wed 3, Apr-22:30 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Jagiellonia Bialystok

2-0

3-0
Wed 3, Apr-22:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Sosnowiec vs Wisla Krakow

2-1

4-3
Wed 3, Apr-19:45 - Poland - I liga
Stal Mielec vs Sandecja Nowy Sacz

0-0

0-0
Wed 3, Apr-19:59 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Puszcza Niepolomice

1-0

3-1
Wed 3, Apr-19:59 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Odra Opole

0-0

1-2
Wed 3, Apr-19:59 - Poland - I liga
Bytovia Bytow vs LKS Lodz

0-2

0-2
Wed 3, Apr-19:59 - Poland - I liga
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs GKS Jastrzebie

0-0

0-0
Wed 3, Apr-21:30 - Poland - I liga
GKS Katowice vs Chojniczanka Chojnice

1-2

2-2
Wed 3, Apr-18:00 - Poland - II liga
CWKS Resovia Rzeszow vs ROW 1964 Rybnik

0-0

0-1
Wed 3, Apr-23:45 - Portugal Cup
Sporting Clube de Portugal vs SL Benfica

0-0

1-0
Wed 3, Apr-19:15 - Qatar League Division 2
Al-Shamal vs Al Mesaimeer Club

2-2

2-2
Wed 3, Apr-21:00 - Romania Cup
CFR Cluj vs Astra Giurgiu

1-2

1-3
Wed 3, Apr-20:30 - Russia Cup
Lokomotiv Moscow vs FK Rostov

0-0

2-2
Wed 3, Apr-18:00 - Russia Cup
FC Ural Yekaterinburg vs Arsenal Tula

1-0

1-0
Wed 3, Apr-18:00 - Russia Premier League
Gazovik Orenburg vs Krylya Sovetov Samara

2-1

3-1
Wed 3, Apr-19:35 - Saudi Arabia Division 1
Al Khaleej Club vs Al-Ansar

1-0

2-0
Wed 3, Apr-20:20 - Saudi Arabia Division 1
Jeddah vs Al-Ameade

0-0

0-1
Wed 3, Apr-16:45 - Saudi Arabia Division 1
Abha vs Al-Shoalah

2-1

2-2
Wed 3, Apr-16:55 - Saudi Arabia Division 1
Al Qaisoma vs Dhamk

2-2

2-2
Wed 3, Apr-17:10 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jabalain vs Al-Adalh

1-0

3-2
Wed 3, Apr-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Qadasiya Youths

0-1

1-1
Wed 3, Apr-22:45 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Buckie Thistle FC

2-1

2-2
Wed 3, Apr-23:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Lossiemouth FC

0-0

1-0
Wed 3, Apr-22:45 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Motherwell FC

1-1

3-1
Wed 3, Apr-22:45 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Kilmarnock

0-0

0-0
Wed 3, Apr-22:45 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Hamilton Academical FC

0-0

2-0
Wed 3, Apr-22:45 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Hearts

2-0

3-0
Wed 3, Apr-22:45 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Dundee

1-0

2-0
Wed 3, Apr-22:45 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Celtic

0-1

0-2
Wed 3, Apr-22:45 - Scottish Reserves League 2
Albion Rovers Reserve vs Airdrieonians Reserve

0-1

2-3
Wed 3, Apr-23:00 - Scottish Reserves League 2
Berwick Rangers Reserve vs East Kilbride Reserve


1-1
Wed 3, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Backa Backa Palanka vs Crvena Zvezda

1-2

1-3
Wed 3, Apr-19:59 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs FK Napredak Krusevac

1-0

2-0
Wed 3, Apr-19:59 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs Dinamo Vranje

0-0

0-0
Wed 3, Apr-19:59 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs Radnicki Nis

0-0

0-0
Wed 3, Apr-19:59 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Vojvodina

0-1

0-1
Wed 3, Apr-21:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Cukaricki

1-1

3-2
Wed 3, Apr-18:00 - Serbia - 1. Liga
Zemun vs Spartak Subotica

0-0

0-2
Wed 3, Apr-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs FK Vozdovac

0-0

0-1
Wed 3, Apr-13:00 - Serbia U19 League
Partizan Belgrade(U19) vs Brodarac(U19)

0-0

1-3
Wed 3, Apr-16:00 - Serbia U19 League
FK Spartak Zdrepceva Krv (U19) vs Cukaricki(U19)

1-1

1-3
Wed 3, Apr-18:30 - Slovakia 3. liga Bratislava
PSC Pezinok vs SK Bernolakovo

0-1

0-1
Wed 3, Apr-19:59 - Slovakia Cup
Spartak Trnava vs FK Senica

1-0

1-0
Wed 3, Apr-18:00 - Slovenia 2. Liga
ASK Bravo vs NK Rogaska

1-0

3-0
Wed 3, Apr-22:00 - Slovenia Cup
NK Maribor vs ND Mura 05

0-0

1-0
Wed 3, Apr-21:30 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Levante

2-0

3-2
Wed 3, Apr-22:30 - Spanish Primera Division
Eibar vs Rayo Vallecano

0-1

2-1
Wed 3, Apr-22:30 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Celta Vigo

0-1

3-3
Wed 3, Apr-23:30 - Spanish Primera Division
Valencia vs Real Madrid

1-0

2-1
Wed 3, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
Lleida(U19) vs Espanyol(U19)

1-1

2-3
Wed 3, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Cordoba(U19)

0-0

0-0
Wed 3, Apr-22:00 - Swiss Super League
Zurich vs Basel

0-0

0-2
Wed 3, Apr-22:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs Grasshoppers

0-0

0-0
Wed 3, Apr-22:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Neuchatel Xamax

0-0

0-0
Wed 3, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Etoile Carouge vs Chenois

1-1

3-2
Wed 3, Apr-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Buochs vs FC Biel-Bienne

0-0

1-1
Wed 3, Apr-22:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
BSC Old Boys vs Grasshoppers U21

2-1

3-3
Wed 3, Apr-22:00 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs Servette

0-1

0-2
Wed 3, Apr-22:00 - Switzerland Challenge League
FC Rapperswil-Jona vs Chiasso

0-0

0-0
Wed 3, Apr-14:45 - Thai League 1
Port FC vs Trat FC

2-1

4-1
Wed 3, Apr-14:45 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Chiangmai FC

1-0

1-2
Wed 3, Apr-15:00 - Thai League 1
PTT Rayong FC vs Sukhothai FC

0-0

0-0
Wed 3, Apr-16:00 - Thai League 1
Buriram United vs Chiangrai United

0-0

0-0
Wed 3, Apr-16:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Chonburi FC

0-2

2-4
Wed 3, Apr-16:00 - Thai League 1
Samut Prakan City vs Ratchaburi Mitr Phol

0-1

2-1
Wed 3, Apr-17:00 - Thai League 1
Chainat Hornbill FC vs Muang Thong United

2-0

3-0
Wed 3, Apr-17:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Nakhon Ratchasima

0-0

1-0
Wed 3, Apr-14:45 - Thai League 2
Police Tero vs Lampang FC

0-1

1-2
Wed 3, Apr-15:00 - Thai League 2
BG Pathum United vs Udon Thani

0-0

1-0
Wed 3, Apr-15:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Rayong FC

0-1

0-2
Wed 3, Apr-16:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Sisaket FC

0-2

1-2
Wed 3, Apr-16:00 - Thai League 2
Thai Honda FC vs Kasetsart FC

1-0

1-1
Wed 3, Apr-16:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Navy FC

0-1

0-2
Wed 3, Apr-17:00 - Thai League 2
Air Force Central vs Ubon UMT United

0-1

0-1
Wed 3, Apr-17:00 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Army United FC

0-1

0-2
Wed 3, Apr-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Altay Spor Kulubu

1-2

3-3
Wed 3, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi vs Afjet Afyonspor

0-0

1-0
Wed 3, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Giresunspor

0-0

1-1
Wed 3, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Elazigspor

1-0

3-1
Wed 3, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Sile Yildizspor

0-1

2-1
Wed 3, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kocaeli Birlik Spor vs Batman Petrolspor

0-1

0-2
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nazillispor vs Duzyurtspor

1-0

1-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs Yomraspor

0-0

3-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehirspor Genclik vs Gebzespor

0-0

1-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Ergene Velimese

1-0

3-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Erbaaspor S

1-1

1-2
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karaman Belediyesi Spor vs Silivrispor

0-1

0-4
Wed 3, Apr-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karsiyaka vs Bergama Belediyespor

0-1

0-2
Wed 3, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Yeni Orduspor

1-1

2-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Vanspor vs Catalca Spor

1-1

4-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Alibeykoy vs Ofspor

0-0

1-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Yeni Altindag BS

1-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemer Tekirova Spor vs Pazarspor

0-0

2-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sultanbeyli vs Adiyamanspor

0-0

0-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Osmaniyespor

0-0

1-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirsehir Belediyespor vs Kizilcabolukspor

0-0

1-0
Wed 3, Apr-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cizrespor vs Turgutluspor

0-0

0-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
1461 Trabzon vs Payas BS 1975

0-1

1-2
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Halide Edip Adivarspor

1-1

1-4
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Bucaspor

1-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Anadolu Uskudar

1-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Corum Belediyespor vs Diyarbak?rspor

0-0

2-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bayburt Ozel Idare vs Kocaelispor

1-0

3-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs 24 Erzincanspor

0-0

0-1
Wed 3, Apr-21:00 - Turkey Cup
Umraniyespor vs Akhisar Bld.Geng

0-0

0-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Inegolspor

2-0

3-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vestel Manisaspor vs Gaziantepspor


3-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Bayrampasaspor

0-1

0-2
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Bodrumspor

1-0

2-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Kastamonuspor

0-1

1-3
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Keciorengucu vs Samsunspor

0-1

1-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Ankara Demirspor

2-1

3-2
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Eyupspor

1-1

1-1
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nigde Belediyespor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-1

1-1
Wed 3, Apr-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tokatspor vs Manisa BB Spor

1-0

1-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karagumruk vs Bandirmaspor

0-0

3-2
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-0

5-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Kirklarelispor

0-0

0-2
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Zonguldak

0-0

3-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Darica Genclerbirligi vs Pendikspor

0-1

0-3
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Konya Anadolu Selcukluspor vs Sanliurfaspor

0-0

0-0
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemen Belediye Spor vs Etimesgut Belediye Spor

2-1

2-3
Wed 3, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Bugsasspor

1-1

3-3
Wed 3, Apr-14:00 - Turkey U21 Ligi 1
Balikesirspor(U21) vs Giresunspor (U21)

0-1

1-2
Wed 3, Apr-14:00 - Turkey U21 Ligi 1
Denizlispor(U21) vs Altay Spor Kulubu(U21)

1-0

2-0
Wed 3, Apr-14:00 - Turkey U21 Ligi 1
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi(U21) vs Afjet Afyonspor(U21)


5-0
Wed 3, Apr-13:00 - Turkey U21 Super League
Galatasaray(U21) vs Akhisar Bld.Geng(U21)

1-0

5-0
Wed 3, Apr-20:30 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Al Ain

3-1

5-1
Wed 3, Apr-17:50 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Al Wasl FC

0-1

4-2
Wed 3, Apr-19:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
France Women\'s(U19) vs Portugal Women\'s(U19)

3-0

6-0
Wed 3, Apr-19:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Sweden Women\'s(U19) vs Italy Women\'s(U19)

0-0

0-1
Wed 3, Apr-19:59 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Norway Women\'s(U19) vs Northern Ireland Women\'s(U19)

1-0

2-1
Wed 3, Apr-19:59 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Czech Republic Women\'s(U19) vs Austria Women\'s(U19)

0-0

2-0
Wed 3, Apr-14:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Germany Women\'s(U19) vs Greece Women\'s(U19)

2-0

4-0
Wed 3, Apr-20:30 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Spain Women\'s(U19) vs Serbia Women\'s(U19)

2-0

2-0
Wed 3, Apr-21:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Finland Women\'s(U19) vs Poland Women\'s(U19)

0-0

1-0
Wed 3, Apr-21:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Netherlands Women\'s(U19) vs Bulgaria Women\'s(U19)

6-0

6-0
Wed 3, Apr-15:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Hungary Women\'s(U19) vs Ireland Women\'s(U19)

0-2

0-4
Wed 3, Apr-15:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Belgium Women\'s(U19) vs Switzerland Women\'s(U19)

1-0

2-0
Wed 3, Apr-15:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Ukraine Women\'s(U19) vs Denmark Women\'s(U19)

0-4

0-6
Wed 3, Apr-16:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
England Women\'s(U19) vs Turkey Women\'s(U19)

5-0

7-0
Wed 3, Apr-17:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Russia Women\'s(U19) vs Iceland Women\'s(U19)

1-1

2-2
Wed 3, Apr-17:00 - UEFA European Women\\\'s U19 Championship
Slovakia Women\'s(U19) vs Slovenia Women\'s(U19)

0-0

0-3
Wed 3, Apr-19:59 - UEFA Youth League U19
Hoffenheim(U19) vs Real Madrid(U19)

2-1

4-2
Wed 3, Apr-18:00 - UEFA Youth League U19
Chelsea(U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

0-1

2-2
Wed 3, Apr-20:30 - Uganda Super League
SC Villa vs Mbarara City

1-0

2-1
Wed 3, Apr-17:30 - Uganda Super League
Maroons FC vs Police FC(UGA)

1-1

2-2
Wed 3, Apr-19:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs Dynamo Kyiv

1-0

2-3
Wed 3, Apr-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Lviv vs FC Mariupol

1-0

2-3
Wed 3, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs FC Shakhtar Donetsk

0-1

0-1
Wed 3, Apr-19:00 - Ukraine Persha Liga
Volyn Lutsk vs Dnipro-1

1-1

1-1
Wed 3, Apr-17:00 - Ukraine Persha Liga
Hirnyk-Sport vs FC Inhulets Petrove

0-1

1-1
Wed 3, Apr-13:00 - Ukraine U21 Liga
Arsenal Kyiv(U21) vs FC Vorskla (U21)

0-1

2-2
Wed 3, Apr-17:00 - Uruguay Reserves League
Danubio Reserve vs CA Progreso Reserve

1-0

2-1
Wed 3, Apr-05:00 - USA National Premier Soccer League
ASC San Diego vs High Desert Elite

1-1

2-1
Wed 3, Apr-15:00 - Uzbekistan Division 1
Neftchi Fargona vs Xorazm Urganch

0-0

0-1
Wed 3, Apr-15:15 - Uzbekistan Division 1
Sherdor Samarqand vs Mashal Muborak

0-0

0-1
Wed 3, Apr-15:30 - Uzbekistan Division 1
Shortan Guzar vs Oktepa

1-1

2-1
Wed 3, Apr-23:00 - Venezuela Primera Division
Llaneros Guanare vs Deportivo Lara

0-1

2-3
Wed 3, Apr-23:30 - Venezuela Primera Division
Anzoategui vs Caracas FC

0-1

0-3
Wed 3, Apr-23:30 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Caracas SC vs Trujillanos FC

0-1

1-2
Wed 3, Apr-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico El Vigia vs Urena SC

1-0

3-0
Wed 3, Apr-23:30 - Venezuela Segunda Division
Real Frontera vs Union Local Andina(ULA)

2-0

3-1
Wed 3, Apr-23:30 - Venezuela Segunda Division
Hermanos Colmenares vs Titanes FC

1-1

2-2
Wed 3, Apr-22:45 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs The New Saints

0-2

0-7
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.