Football Results for Sun 31, Mar 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 31, Mar 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 31, Mar-14:00 - Andorra Super league
Encamp vs Inter Club D\'Escaldes


1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Andorra Super league
FC Lusitanos vs UE Sant Julia

0-1

0-3
Sun 31, Mar-18:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs FC Ordino

1-1

1-2
Sun 31, Mar-19:59 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs UE Santa Coloma

0-1

2-1
Sun 31, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Kabuscorp do Palanca

0-0

0-1
Sun 31, Mar-18:30 - Angola Girabola League
ASA Luanda vs Desportivo Huila

0-0

1-3
Sun 31, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Almirante Brown vs Talleres Rem de Escalada

1-0

1-0
Sun 31, Mar-23:00 - Argentina Prim B Metropolitana
All Boys vs Deportivo Espanol

0-0

1-0
Sun 31, Mar-23:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs Tristan Suarez

1-0

3-2
Sun 31, Mar-23:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Armenio vs Villa San Carlos

1-0

1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs Deportivo Muniz

0-0

0-0
Sun 31, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Olimpo vs Chacarita Juniors

2-0

2-1
Sun 31, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferrol Carril Oeste vs Quilmes

0-0

1-1
Sun 31, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Deportivo Moron

2-0

3-1
Sun 31, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Mendoza vs Defensores de Belgrano

1-0

1-0
Sun 31, Mar-00:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Arsenal de Sarandi

0-1

1-3
Sun 31, Mar-20:15 - Argentinian Primera Super League
Lanus vs Belgrano

1-0

3-1
Sun 31, Mar-20:15 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs Rosario Central

0-1

0-2
Sun 31, Mar-18:00 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs Aldosivi

1-0

1-0
Sun 31, Mar-03:00 - Argentinian Primera Super League
Talleres Cordoba vs River Plate

0-2

0-2
Sun 31, Mar-00:45 - Argentinian Primera Super League
Independiente vs Velez Sarsfield

0-1

2-1
Sun 31, Mar-14:00 - Armenia Premier League
Banants Yerevan vs FC Pyunik

1-0

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Armenia Premier League
Lori Vanadzor vs Ararat Yerevan

2-0

2-2
Sun 31, Mar-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
St George Willawong FC vs Western Spirit

1-0

2-2
Sun 31, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League
University of Queensland vs Caboolture FC

1-2

2-3
Sun 31, Mar-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Canberra Olympic vs Queanbeyan City

1-0

2-1
Sun 31, Mar-10:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Adelaide United

0-1

0-1
Sun 31, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Sutherland Sharks

0-0

1-0
Sun 31, Mar-09:30 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Mt Druitt Town Rangers FC

0-1

0-2
Sun 31, Mar-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers

0-1

1-3
Sun 31, Mar-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Hakoah Sydney City East vs Sydney Olympic

0-0

0-1
Sun 31, Mar-08:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Hills Brumbies

0-0

4-1
Sun 31, Mar-09:00 - Australia New South Wales Super League
North Shore Mariners vs Central Coast Mariners FC Am

1-0

2-1
Sun 31, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Sutherland Sharks(U20)

2-0

3-0
Sun 31, Mar-07:30 - Australia New South Wales U20
Rockdale City Suns(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)

1-3

1-5
Sun 31, Mar-08:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20)

1-0

1-0
Sun 31, Mar-08:00 - Australia New South Wales U20
Hakoah Sydney City East U20 vs Sydney Olympic(U20)

0-1

2-3
Sun 31, Mar-08:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Olympic Women\'s vs North Shore Mariners Women\'s

4-0

7-0
Sun 31, Mar-08:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs NWS Koalas Women\'s

0-0

0-0
Sun 31, Mar-09:15 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs Bankstown City Lions Women\'s

0-2

3-4
Sun 31, Mar-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Macarthur Rams Women\'s vs Blacktown Spartans Women\'s

0-1

1-2
Sun 31, Mar-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Eastern Suburbs Brisbane

0-2

1-2
Sun 31, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Moreton Bay United

0-0

1-0
Sun 31, Mar-09:30 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Olympic United FC(U20) vs Moreton Bay United(U20)

2-0

2-3
Sun 31, Mar-10:00 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Strikers (U20) vs Brisbane City SC(U20)

1-1

2-4
Sun 31, Mar-11:00 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast Wanderers FC vs Rochedale Rovers

1-1

4-1
Sun 31, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Southside Eagles vs Mitchelton

2-1

3-3
Sun 31, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Souths United Women\'s vs Moreton Bay United Women\'s

0-1

1-3
Sun 31, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne Victory FC Am vs Moreland City

0-1

1-2
Sun 31, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Eastern Lions SC vs Manningham United Blues

1-0

2-1
Sun 31, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League
South Melbourne vs Green Gully Cavaliers

1-1

1-1
Sun 31, Mar-05:30 - Australia Victorian Premier League U20
South Melbourne U20 vs Green Gully Cavaliers U20

2-0

3-0
Sun 31, Mar-08:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs Senior NTC Women\'s


6-4
Sun 31, Mar-12:30 - Austria Erste Division
SV Ried vs SKU Amstetten

1-0

2-0
Sun 31, Mar-19:00 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Austria Wien

1-1

5-1
Sun 31, Mar-16:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs St.Polten

0-0

0-1
Sun 31, Mar-16:30 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs LASK Linz

0-3

0-3
Sun 31, Mar-18:30 - Austrian Regionalliga East
Trenkwalder Admira Amateure vs SV Leobendorf

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga West
SC Schwaz vs TSV St. Johann

0-0

0-0
Sun 31, Mar-15:00 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs Slavia Mozyr

0-0

1-0
Sun 31, Mar-18:45 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs Energetik-BGU Minsk

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs Dinamo Brest

0-0

1-2
Sun 31, Mar-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Royal FC Liege

1-2

1-3
Sun 31, Mar-22:00 - Belgian Jupiler League
Westerlo vs K.F.C.O. Beerschot Wilrijk

1-1

1-1
Sun 31, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Sporting Charleroi

1-1

3-1
Sun 31, Mar-19:59 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Gent

2-0

3-0
Sun 31, Mar-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Roeselare vs Lommel SK

0-0

0-1
Sun 31, Mar-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs CD San Jose

0-0

1-0
Sun 31, Mar-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Oriente Petrolero

0-1

1-3
Sun 31, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Real Potosi

1-0

2-1
Sun 31, Mar-21:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Celik vs Mladost Doboj Kakanj

1-0

1-0
Sun 31, Mar-18:30 - Bosnia Premijer Liga
GOSK Gabela vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-1

1-1
Sun 31, Mar-22:30 - Brazil Amazonense League
Iranduba AM vs Nacional(AM)

0-1

0-2
Sun 31, Mar-03:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs Formosa DF

1-1

1-1
Sun 31, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs Capital Brasilia

0-0

2-0
Sun 31, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
AA Luziania vs Paracatu DF


1-1
Sun 31, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Real Brasil DF vs Sobradinho DF

1-0

3-1
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Bahia de Feira BA vs Vitoria da Conquista BA

0-1

2-1
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Vasco da Gama(RJ) vs CR Flamengo (RJ)

0-0

1-1
Sun 31, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Atletico Tubarao SC

1-0

2-0
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Metropolitano SC vs Criciuma SC

0-0

0-1
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Figueirense FC

0-1

1-1
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Internacional (RS)

1-1

1-2
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Brasil Farroupilha RS vs CE Lajeadense


2-0
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Bage RS vs Sao Paulo RS


1-0
Sun 31, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Uniao Frederiquense RS vs Ypiranga(RS)


1-2
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Atletico Clube Goianiense

0-0

1-1
Sun 31, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Boa Esporte Clube vs Atletico Mineiro (MG)

0-0

0-0
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs Cruzeiro (MG)

0-1

2-3
Sun 31, Mar-01:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Uberaba MG vs CAP Uberlandia/MG


0-1
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Campinense (PB) vs Atletico Cajazeirense PB

0-0

1-1
Sun 31, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Palmeiras

0-0

0-0
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Corinthians Paulista (SP) vs Santos

2-1

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Monte Azul SP

0-1

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Sao Carlos vs Taboao da Serra

2-1

3-1
Sun 31, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Gremio Osasco Audax vs Primavera SP

1-1

3-3
Sun 31, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Velo Clube SP vs Comercial SP

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Batatais SP vs Gremio Osasco

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Olimpia SP

0-0

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Rio Preto

2-0

3-1
Sun 31, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs EC Sao Bernardo

1-0

1-0
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Ag. Maraba vs Paysandu (PA)


0-2
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Parana

0-0

1-0
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Atletico Paranaense

3-0

4-1
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
FC Cascavel vs Cascavel CR

0-1

1-1
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco SC vs Cianorte PR

0-0

1-0
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Gremio Metropolitano Maringa vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

3-0

3-0
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Foz do Iguacu PR vs Operario Ferroviario PR

0-0

0-0
Sun 31, Mar-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Ponte Preta Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s


0-3
Sun 31, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Itabaiana(SE) vs Dorense SE

1-1

3-2
Sun 31, Mar-02:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Operario MS vs Aquidauanense


1-1
Sun 31, Mar-16:30 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Ludogorets Razgrad II

0-0

1-3
Sun 31, Mar-13:30 - Bulgaria B PFG
Tsarsko Selo vs PFK Montana

1-0

1-0
Sun 31, Mar-21:30 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Botev Plovdiv

1-0

1-1
Sun 31, Mar-19:15 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Septemvri Sofia

0-0

0-0
Sun 31, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs New Stars de Duala

0-0

0-1
Sun 31, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Unisport Bafang vs Young Sports Academy

0-0

1-1
Sun 31, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs APEJES Academy

1-1

1-1
Sun 31, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Feutcheu FC

0-1

0-1
Sun 31, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Dragon de Yaounde

1-0

2-0
Sun 31, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Stade Renard de Melong

0-0

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs Fovu Baham

0-0

1-1
Sun 31, Mar-03:00 - Chile Primera B
Rangers Talca vs Nublense

1-0

1-0
Sun 31, Mar-04:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs CD Santiago Morning

0-0

2-1
Sun 31, Mar-04:00 - Chile Primera B
CD Copiapo S.A. vs CSyD Barnechea

2-0

3-0
Sun 31, Mar-00:30 - Chile Primera B
Magallanes vs Deportes Santa Cruz

1-1

1-1
Sun 31, Mar-19:00 - Chile Primera B
Santiago Wanderers vs Deportes Valdivia

0-0

2-0
Sun 31, Mar-01:00 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Deportes Iquique

0-0

2-0
Sun 31, Mar-03:30 - Chile Primera Division
O Higgins vs Union Espanola

0-1

0-2
Sun 31, Mar-19:00 - Chile Primera Division
CSD Antofagasta vs Universidad de Chile

1-1

3-1
Sun 31, Mar-15:30 - Chinese FA Cup
Jiading Boji FC vs Yanbian Beiguo

2-0

4-0
Sun 31, Mar-10:30 - Chinese FA Cup
Xi\'an Gaoxin Yilian vs Shenzhen Pengcheng

0-2

1-2
Sun 31, Mar-10:30 - Chinese FA Cup
Qingdao Jimo Elite United FC vs Guangxi Baoyun FC

0-1

0-2
Sun 31, Mar-11:00 - Chinese FA Cup
Wuhan Athletics Zaiming FC vs Aizhilu FC

3-0

6-2
Sun 31, Mar-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Zhejiang Greentown vs Shijiazhuang Ever Bright FC

0-0

1-0
Sun 31, Mar-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Inner Mongolia Zhongyou

0-2

0-2
Sun 31, Mar-13:30 - Chinese Super League
HeNan JianYe vs ShenHua SVA FC

0-0

1-2
Sun 31, Mar-15:35 - Chinese Super League
Chongqing Lifan vs Shenzhen JiaZhaoye

1-0

1-0
Sun 31, Mar-15:35 - Chinese Super League
Jiangsu Suning FC vs Wuhan Zall

1-0

2-1
Sun 31, Mar-11:30 - Chinese Super League
Tianjin TianHai vs Shandong Luneng

1-1

2-4
Sun 31, Mar-22:00 - Club Friendly
FC Viikingit vs GrIFK

1-0

1-0
Sun 31, Mar-15:00 - Club Friendly
FC Rosengard Women\'s vs IF Limhamn Bunkeflo Women\'s

2-0

4-0
Sun 31, Mar-15:30 - Club Friendly
FK Murom vs FK Nizhny Novgorod

1-0

4-1
Sun 31, Mar-10:30 - Club Friendly
Binh Thuan vs Dong Nai FC

3-0

7-0
Sun 31, Mar-01:00 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Atletico Junior Barranquilla

0-0

1-1
Sun 31, Mar-02:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs America de Cali

0-0

0-0
Sun 31, Mar-03:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Rionegro Aguilas

1-0

2-0
Sun 31, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Deportivo Pasto

0-1

0-1
Sun 31, Mar-00:00 - Colombia Copa Premier
Barranquilla FC vs Valledupar FC

0-0

3-0
Sun 31, Mar-02:10 - Conmebol - Sudamericano U17
Colombia(U17) vs Paraguay(U17)

0-0

0-1
Sun 31, Mar-04:30 - Conmebol - Sudamericano U17
Brazil(U17) vs Argentina(U17)

0-1

0-3
Sun 31, Mar-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Herediano

2-1

2-1
Sun 31, Mar-23:30 - Costa Rica Primera Division
AD Carmelita vs Universidad de Costa Rica

1-1

1-1
Sun 31, Mar-15:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs Hajduk Split B

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division
Ermis Aradippou vs Doxa Katokopias

0-1

0-4
Sun 31, Mar-16:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Othellos Athienou

0-0

1-0
Sun 31, Mar-19:59 - Czech Republic 2. Liga
Brno vs Prostejov

0-0

1-0
Sun 31, Mar-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs SK Slovan Varnsdorf

0-1

0-1
Sun 31, Mar-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs Fotbal Trinec

0-0

1-1
Sun 31, Mar-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Karlovy Vary Dvory vs FC Pisek

1-0

2-0
Sun 31, Mar-19:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs FC Bohemians 1905

2-0

3-2
Sun 31, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Baumit Jablonec vs FK Pribram

2-0

3-0
Sun 31, Mar-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Jiskra Rymarov

0-0

1-1
Sun 31, Mar-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Velke Mezirici vs Uhersky Brod

1-0

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Frydek-Mistek

0-0

0-0
Sun 31, Mar-15:30 - Czech Republic U21 League
Synot Slovacko(U21) vs Banik Ostrava(U21)

1-0

1-1
Sun 31, Mar-12:15 - Czech Republic U21 League
Dukla Praha(U21) vs FK Baumit Jablonec(U21)

3-1

4-2
Sun 31, Mar-19:59 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs AC Horsens

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Danish SAS Ligaen
Vendsyssel vs Hobro I.K.

1-1

3-3
Sun 31, Mar-18:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Esbjerg FB

1-0

1-0
Sun 31, Mar-16:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Randers FC

1-0

1-2
Sun 31, Mar-15:45 - Denmark - 1. Division
Silkeborg IF vs HB Koge

2-1

4-2
Sun 31, Mar-15:45 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Fredericia

1-0

1-0
Sun 31, Mar-15:45 - Denmark - 1. Division
Nykobing FC vs Naestved

0-1

1-2
Sun 31, Mar-15:45 - Denmark - 1. Division
Lyngby vs Viborg

1-0

1-4
Sun 31, Mar-15:45 - Denmark - 1. Division
Thisted FC vs Hvidovre IF

0-0

0-0
Sun 31, Mar-15:45 - Denmark - 1. Division
FC Helsingor vs FC Roskilde

1-1

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs Middelfart

0-0

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
B 73 Slagelse vs HIK

0-1

0-2
Sun 31, Mar-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Orense SC vs CDS Santa Rita

1-1

2-3
Sun 31, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Puerto Quito vs Independiente Juniors

1-1

1-3
Sun 31, Mar-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
CD El Nacional vs Olmedo Riobamba

1-1

1-1
Sun 31, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs Liga Deportiva Universitaria

1-0

1-1
Sun 31, Mar-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Club Sport Emelec

0-0

1-0
Sun 31, Mar-00:10 - Ecuador Copa Pilsener A
Macara vs Universidad Catolica Quito

1-0

1-0
Sun 31, Mar-21:30 - Egypt Premier League
Masr El Maqassah vs El Gounah

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:00 - Egypt Premier League
Nogoom El Mostakbal vs El Dakhleya

0-1

1-1
Sun 31, Mar-04:30 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Isidro Metapan

0-1

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs West Ham United Women\'s

1-0

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Yeovil Town Women\'s

0-0

0-1
Sun 31, Mar-17:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Liverpool Women\'s

1-0

2-1
Sun 31, Mar-18:00 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Reading Women\'s

0-0

0-1
Sun 31, Mar-15:30 - England FA Women Super League
Birmingham Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-0

0-1
Sun 31, Mar-17:30 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Portsmouth vs Sunderland

0-1

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - England Ladies Premier League
Millwall Women\'s vs Aston Villa Women\'s

1-2

1-3
Sun 31, Mar-17:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-0

1-2
Sun 31, Mar-17:00 - England Ladies Premier League
London Bees Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

0-1

1-2
Sun 31, Mar-17:00 - England Ladies Premier League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Manchester United Women\'s

1-2

1-5
Sun 31, Mar-15:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-1

0-1
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Derby County Women\'s


3-0
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s


3-1
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Stoke City Women\'s vs Sunderland Women\'s


4-4
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sheffield Women\'s vs Hull City Women\'s


4-2
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Bradford City Women\'s vs Doncaster Rovers Belles Women\'s


0-1
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Fylde LFC Women\'s vs Guiseley AFC Vixens Women\'s


0-1
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Cardiff City Women\'s vs Gillingham Women\'s


2-0
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Coventry Women\'s vs Chichester City Women\'s


2-3
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Oxford United Women\'s


1-0
Sun 31, Mar-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Watford Women\'s


1-2
Sun 31, Mar-16:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Portsmouth Women\'s vs Loughborough Foxes Women\'s


2-0
Sun 31, Mar-17:05 - English Premier League
Cardiff City vs Chelsea FC

0-0

1-2
Sun 31, Mar-19:30 - English Premier League
Liverpool vs Tottenham Hotspur

1-0

2-1
Sun 31, Mar-14:00 - Estonia Esi Liiga
Tallinna JK Legion vs Tartu JK Tammeka B

0-0

3-0
Sun 31, Mar-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Keila JK vs Nomme JK Kalju II

1-0

1-2
Sun 31, Mar-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Vandra JK Vaprus vs Tabasalu Charma

1-1

4-1
Sun 31, Mar-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Parnu JK vs Paide Linnameeskond B

0-1

0-2
Sun 31, Mar-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Maardu FC Starbunker

3-0

8-0
Sun 31, Mar-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs FC Kuressaare

1-0

1-2
Sun 31, Mar-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs Vikingur Gota

2-1

3-1
Sun 31, Mar-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs EB Streymur

1-1

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs TB/FCS/Royn

0-1

2-2
Sun 31, Mar-19:00 - Finland Cup
IFK Mariehamn vs Lahti

0-1

1-1
Sun 31, Mar-15:00 - France Ligue 2
Metz vs Lorient

1-0

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain (U19) vs Valenciennes US(U19)

0-1

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Lens U19


3-2
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Entente(U19) vs US Boulogne U19

0-2

0-4
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Saran(U19) vs Le Havre(U19)


1-3
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Dunkerque(U19) vs Amiens SC(U19)


4-7
Sun 31, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Amneville(U19)

4-0

6-0
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Torcy U.S(U19)


1-1
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Stade Reims(U19) vs Nancy(U19)

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Fleury 91(U19) vs Auxerre(U19)

0-1

1-1
Sun 31, Mar-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs ES Troyes AC(U19)

0-1

0-3
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Cholet So(U19)


1-1
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Pau FC(U19) vs Stade Rennais FC(U19)


2-6
Sun 31, Mar-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Brest Stade U19

0-1

0-2
Sun 31, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Ajaccio U19


2-4
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Montpellier(U19)

0-2

1-2
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Cannes AS U19


3-1
Sun 31, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Bastia U19


1-2
Sun 31, Mar-16:45 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs Rodez Aveyron Women\'s

2-0

3-0
Sun 31, Mar-16:45 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-1

1-1
Sun 31, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Paris Saint-Germain

0-0

0-1
Sun 31, Mar-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Lille OSC

0-0

2-3
Sun 31, Mar-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Caen

0-1

0-1
Sun 31, Mar-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Amiens SC vs Bordeaux

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Nice

0-0

0-1
Sun 31, Mar-00:05 - French League Cup
Strasbourg vs Guingamp

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Aspil Vidal Ribera Navarra Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

3-0

4-2
Sun 31, Mar-14:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs FC Metalurgi Rustavi

1-0

2-0
Sun 31, Mar-16:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi

2-2

4-2
Sun 31, Mar-15:00 - German 3. Liga
VfR Aalen vs Carl Zeiss Jena

1-1

1-1
Sun 31, Mar-16:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs Karlsruher SC

0-0

2-0
Sun 31, Mar-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Chemnitzer(U17)

0-0

0-2
Sun 31, Mar-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Borgfeld(U17) vs Werder Bremen(U17)

0-1

1-8
Sun 31, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs VfB Stuttgart(U17)

0-1

0-3
Sun 31, Mar-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs SSV Ulm (U17)

0-0

3-0
Sun 31, Mar-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs Hoffenheim(U17)

0-0

1-1
Sun 31, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

1-0

1-1
Sun 31, Mar-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

1-0

1-1
Sun 31, Mar-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

2-1

4-1
Sun 31, Mar-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs RW Essen(U17)

1-0

1-1
Sun 31, Mar-19:59 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs VfB Stuttgart

1-0

3-0
Sun 31, Mar-17:30 - German Bundesliga
Hannover 96 vs Schalke 04

0-1

0-1
Sun 31, Mar-15:30 - German Bundesliga 2
Koln vs Holstein Kiel

2-0

4-0
Sun 31, Mar-15:30 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs Arminia Bielefeld

2-0

2-2
Sun 31, Mar-15:30 - German Bundesliga 2
FC Ingolstadt 04 vs SV Sandhausen

1-0

1-2
Sun 31, Mar-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Mainz(U19)

0-1

2-1
Sun 31, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs SC Paderborn 07(U19)

0-0

0-1
Sun 31, Mar-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs SV Rodinghausen(U19)

1-0

5-0
Sun 31, Mar-13:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs Preuben Munster U19

1-1

2-2
Sun 31, Mar-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Koln (U19)

0-2

1-3
Sun 31, Mar-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Schalke 04 (U19)

1-0

2-0
Sun 31, Mar-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs RW Oberhausen U19

4-0

8-0
Sun 31, Mar-15:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg Am vs SV Schalding Heining

0-0

2-0
Sun 31, Mar-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Chemnitzer

1-2

4-2
Sun 31, Mar-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs SV Babelsberg 03

0-0

3-0
Sun 31, Mar-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin 1889 vs FSV Union Furstenwalde

0-1

2-2
Sun 31, Mar-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs VfB Auerbach

0-0

3-0
Sun 31, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Oberlausitz vs Berliner FC Dynamo

0-0

0-1
Sun 31, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Werder Bremen (Am)

0-2

1-2
Sun 31, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Wolfsburg AM.

0-0

2-3
Sun 31, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs Havelse

0-1

0-2
Sun 31, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Germania Egestorf Langreder vs VfB Lubeck

0-0

0-3
Sun 31, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Lupo-Martini Wolfsburg vs VfL Oldenburg

1-0

3-0
Sun 31, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Wormatia Worms vs Saarbrucken

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Stuttgart Amateure vs SSV Ulm 1846

0-0

0-2
Sun 31, Mar-17:15 - Germany Woman\\\'s Cup
Bayern Munich Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-2

0-4
Sun 31, Mar-15:05 - Germany Woman\\\'s Cup
Hoffenheim Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

0-1

0-2
Sun 31, Mar-16:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women\'s vs FFC Frankfurt B Women\'s


1-0
Sun 31, Mar-13:00 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B

1-1

1-1
Sun 31, Mar-13:00 - Germany Women Division 2
FSV Hessen Wetzlar Women\'s vs Bayern Munich Women\'s B

0-3

0-4
Sun 31, Mar-17:00 - Greece - Football League
Apollon Kalamaria vs Iraklis 1908

0-0

0-1
Sun 31, Mar-17:00 - Greece - Football League
Doxa Dramas vs Aittitos Spata


3-0
Sun 31, Mar-17:00 - Greece - Football League
Panachaiki vs Ergotelis

0-0

0-1
Sun 31, Mar-17:00 - Greece - Football League
Aiginiakos FC vs Trikala

1-0

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Greece - Football League
Kissamikos vs Apollon Larissas

1-1

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Greece - Football League
Athletic Union of Spartis vs Giorgos Karaiskakis

0-1

0-4
Sun 31, Mar-16:00 - Greece - Football League
Kerkyra vs Volos NFC

0-0

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Greece Super League
Aris Salonica vs OFI Crete

0-1

3-1
Sun 31, Mar-19:59 - Greece Super League
Xanthi vs PAOK Saloniki

0-1

1-2
Sun 31, Mar-20:30 - Greece Super League
Olympiakos Piraeus vs Atromitos Athens

0-1

2-1
Sun 31, Mar-18:15 - Greece Super League
AEK Athens vs Panaitolikos Agrinio

1-0

4-0
Sun 31, Mar-16:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs OFI Crete(U19)


1-1
Sun 31, Mar-11:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Panathinaikos(U19)

0-3

0-3
Sun 31, Mar-12:00 - Greece U19
Xanthi(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-0

0-1
Sun 31, Mar-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs Club Comunicaciones

0-0

0-1
Sun 31, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Guastatoya

0-0

1-1
Sun 31, Mar-23:30 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Chiantla vs Siquinala FC

0-0

0-0
Sun 31, Mar-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Coban Imperial

0-0

2-0
Sun 31, Mar-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Deportivo Petapa

3-1

6-1
Sun 31, Mar-10:30 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Hong Kong Pegasus FC vs Best Union Yuen Long

0-0

1-1
Sun 31, Mar-13:30 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Southern District vs R&F

0-0

1-0
Sun 31, Mar-14:15 - Holland Eredivisie
NAC Breda vs VVV-Venlo

0-1

1-1
Sun 31, Mar-18:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs PSV Eindhoven

1-0

3-1
Sun 31, Mar-16:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Feyenoord Rotterdam

1-0

3-2
Sun 31, Mar-16:30 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs Emmen

2-0

3-0
Sun 31, Mar-16:30 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs FC Lienden

1-1

4-1
Sun 31, Mar-01:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs Juticalpa

0-1

1-2
Sun 31, Mar-14:30 - HongKong 1st Division League
Hong Kong Rangers FC vs Central & Western District RSA

0-0

2-0
Sun 31, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Resources Capital FC

1-1

1-3
Sun 31, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Double Flower FA vs Eastern District SA

0-0

0-2
Sun 31, Mar-16:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Hong Kong FC

0-2

1-2
Sun 31, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen vs Wing Yee FT

0-0

0-0
Sun 31, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Shatin SA

2-0

3-1
Sun 31, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Sparta Rotterdam Mutual FC vs Wong Tai Sin District RSC

1-2

1-2
Sun 31, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs St. Joseph\'s FC

0-4

0-8
Sun 31, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs North District FC


3-3
Sun 31, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Sun Source vs Wan Chai SF

1-2

1-2
Sun 31, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Kwong Wah AA

0-0

0-0
Sun 31, Mar-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Kowloon City


2-1
Sun 31, Mar-18:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Balmazujvaros Sport KFT

0-0

2-0
Sun 31, Mar-18:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Kazincbarcika

1-0

1-2
Sun 31, Mar-18:00 - Hungary NB ?
Cegled vs Gyirmot SE

0-2

0-4
Sun 31, Mar-18:00 - Hungary NB ?
MTE Mosonmagyarovar vs Budafoki MTE

0-1

0-2
Sun 31, Mar-18:00 - Hungary NB ?
Monori SE vs Dorogi FC

1-1

2-2
Sun 31, Mar-19:00 - Hungary NB ?
Zalaegerszegi TE vs Soroksar

1-0

3-0
Sun 31, Mar-19:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Kaposvar

2-0

3-2
Sun 31, Mar-19:00 - Hungary NB ?
Vasas vs Vac-Dunakanyar

1-2

7-4
Sun 31, Mar-19:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:00 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs Duna Aszfalt TVSE

0-0

0-0
Sun 31, Mar-18:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Tindastoll Neisti Women\'s vs Alftanes Women\'s


3-2
Sun 31, Mar-21:10 - Iceland Women\\\'s League Cup
Afturelding/Fram Women\'s vs Grotta Women\'s


4-5
Sun 31, Mar-17:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Fjardab Hottur Leiknir Women\'s vs Volsungur Husavik Women\'s


1-2
Sun 31, Mar-19:59 - Iceland Women\\\'s League Cup
UMF Sindri Hofn Women\'s vs Hamrarnir Women\'s


0-7
Sun 31, Mar-19:00 - India Super Cup
Pune City vs Chennai City

1-2

2-4
Sun 31, Mar-12:30 - Indonesia President Cup
Persela Lamongan vs Madura United FC

1-2

1-2
Sun 31, Mar-17:15 - Iran League
Sepahan S.C. vs Naft Masjed Soleyman FC

1-0

1-0
Sun 31, Mar-16:30 - Iran League
Sanat Naft vs Zob Ahan

1-1

1-2
Sun 31, Mar-19:59 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Hapoel Raanana

1-0

1-1
Sun 31, Mar-21:30 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:59 - Israel State League
Hapoel Jerusalem vs Hapoel Kaukab

0-0

0-1
Sun 31, Mar-17:00 - Italian Campionato Primavera
Perugia Youth vs Lazio Youth

1-2

1-2
Sun 31, Mar-12:00 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Palermo Youth

0-0

1-1
Sun 31, Mar-13:00 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Salernitana Youth

0-1

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Napoli

1-1

1-4
Sun 31, Mar-17:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Torino

1-1

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Italian Serie A
Frosinone vs Spal

0-1

0-1
Sun 31, Mar-19:59 - Italian Serie A
Bologna vs US Sassuolo Calcio

0-0

2-1
Sun 31, Mar-14:30 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Atalanta

1-1

1-3
Sun 31, Mar-22:30 - Italian Serie A
Inter Milan vs Lazio

0-1

0-1
Sun 31, Mar-23:00 - Italian Serie B
Lecce vs Delfino Pescara 1936

2-0

2-0
Sun 31, Mar-14:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs Florentia Women\'s

3-2

4-2
Sun 31, Mar-22:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Ravenna

0-0

0-0
Sun 31, Mar-22:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Giana Erminio

0-0

1-1
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1B
Vicenza vs Ternana

1-0

1-1
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1B
Rimini vs Alma Juventus Fano

0-0

0-0
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs USD Virtus Verona

1-0

1-1
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1B
S.S.D. Monza 1912 vs Gubbio

0-0

0-1
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1B
Renate AC vs Teramo

0-0

0-0
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1B
Pordenone Calcio SSD vs Alto Adige/Sudtirol

0-0

0-0
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1B
Imolese vs Triestina

1-1

2-1
Sun 31, Mar-20:30 - Italy C1C
US Casertana 1908 vs Rende

0-0

1-2
Sun 31, Mar-20:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs US Siracusa

0-1

1-2
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1C
Trapani vs Viterbese

2-0

2-0
Sun 31, Mar-18:30 - Italy C1C
Bisceglie vs Juve Stabia

0-0

0-0
Sun 31, Mar-16:30 - Italy C1C
Cavese vs Catanzaro

0-1

0-2
Sun 31, Mar-16:30 - Italy C1C
Rieti vs Reggina

1-0

1-0
Sun 31, Mar-16:30 - Italy C1C
Vibonese vs Paganese

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Messina vs Palmese


2-0
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Avellino vs Ostia Mare

1-0

1-0
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
US Pergolettese vs Crema

2-0

2-0
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Taranto Sport vs ACD Nardo


2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Pomigliano vs Gelbison


2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Pineto vs Montegiorgio

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Roccella vs Troina

1-0

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Lavagnese vs US Caratese

3-2

3-4
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Mezzolara vs Axys Zola

1-1

1-3
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Ciserano vs Pro Sesto

3-2

3-4
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Vigor Carpaneto vs Ciliverghe Mazzano

0-1

0-2
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Borgaro Nobis vs Calcio Lecco

0-1

0-2
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Cittanovese vs Citta Di Messina


2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Fezzanese vs AS Casale Calcio

1-0

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Italy Serie D
Nola 1925 vs Sarnese


0-1
Sun 31, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Lanusei Calcio vs Aprilia

1-0

1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Modena vs Pavia

2-0

2-0
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
FC Bari 1908 vs Citta Di Gela

0-1

2-1
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Acireale vs Igea Virtus Barcellona

0-1

4-1
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Mantova vs US Seregno

2-1

4-2
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Forli FC vs Matelica

0-1

1-3
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
S.S.D. Massese vs Gavorrano

1-0

1-3
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Latina Calcio vs Cassino

0-2

1-2
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Savona vs Borgosesia

0-0

0-0
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs AC Belluno


1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Picerno vs FC Francavilla


1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Albalonga vs Lupa Roma

0-2

2-3
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Bustese vs Ligorna

0-0

2-0
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Recanatese vs Avezzano

1-1

2-1
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Sangimignano vs Ponsacco


0-1
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Aglianese vs Montevarchi

1-2

2-3
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
SFF Atletico vs Vis Artena

0-2

0-5
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
Adrense vs Fiorenzuola

0-0

0-0
Sun 31, Mar-18:00 - Italy Serie D
US Bitonto vs FBC Gravina


0-1
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Matsue City FC

1-0

1-0
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Football League
Ryutsu Keizai Dragons vs Reinmeer Aomori F.C.

1-2

1-2
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Osaka FC

0-0

0-1
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Honda Lock SC

0-0

0-1
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Suzuka Unlimited

0-0

0-0
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs FC Maruyasu Okazaki

1-0

2-0
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

3-0

4-0
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Albirex Niigata Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s

0-0

0-1
Sun 31, Mar-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Urawa Reds Women\'s vs NTV Beleza Women\'s

1-0

1-3
Sun 31, Mar-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yamato Sylphid Women\'s vs Ehime FC Women\'s

0-0

0-1
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnys Kyoto Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

0-2

0-4
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
AS Harima ALBION Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-1

1-1
Sun 31, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

0-0

2-0
Sun 31, Mar-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
AS Elfen Sayama Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

0-0

1-0
Sun 31, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Shonan Bellmare

1-2

1-3
Sun 31, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Matsumoto Yamaga FC vs Kawasaki Frontale

0-1

0-2
Sun 31, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs AC Nagano Parceiro

0-0

0-0
Sun 31, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Kataller Toyama

1-0

1-1
Sun 31, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs FC Tokyo(U23)

2-0

2-1
Sun 31, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Roasso Kumamoto

0-0

0-1
Sun 31, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Gamba Osaka (U23)

0-2

0-5
Sun 31, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs SC Sagamihara

1-0

2-1
Sun 31, Mar-20:30 - Jordan Professional Premier League
AL-Sareeh vs Al-Faisaly

0-1

0-4
Sun 31, Mar-10:00 - K-National League
Busan Transpor Tation vs Gimhae City FC

1-0

2-1
Sun 31, Mar-12:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs FC Kairat Almaty

0-3

1-3
Sun 31, Mar-17:00 - Kazakhstan Super League
Okzhetpes vs Ordabasy

0-0

0-0
Sun 31, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs Tobol Kostanai

0-0

0-1
Sun 31, Mar-09:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Seongnam FC

0-0

2-1
Sun 31, Mar-11:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Incheon United FC

1-1

3-1
Sun 31, Mar-08:00 - Korea League 2
Daejeon Citizen vs Suwon FC

0-0

0-2
Sun 31, Mar-10:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs FC Anyang

1-0

1-1
Sun 31, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Prishtina

0-0

0-2
Sun 31, Mar-19:00 - Kosovo Super League
KF Flamurtari Pristina(KOS) vs KF Feronikeli

0-0

0-0
Sun 31, Mar-15:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs FK Valmiera

0-1

0-1
Sun 31, Mar-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Ventspils vs Metta/LU Riga

1-0

2-0
Sun 31, Mar-18:00 - Lithuania - 1. Division
Stumbras Kaunas vs Suduva

0-0

2-0
Sun 31, Mar-14:00 - Lithuania - 2. Division
FK Zalgiris Vilnius 2 vs FK Trakai II

0-2

2-4
Sun 31, Mar-15:00 - Lithuania - 2. Division
Kupiskis vs FK Jonava

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:00 - Lithuania - 2. Division
Atmosfera Mazeikiai vs DFK Dainava Alytus

0-0

1-1
Sun 31, Mar-18:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs Jeunesse Esch

1-2

1-2
Sun 31, Mar-18:00 - Luxembourg National Division
Hamm RM Benfica FC vs US Rumelange

0-1

0-1
Sun 31, Mar-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Racing Union Luxemburg

1-0

3-0
Sun 31, Mar-18:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Etzella Ettelbruck

1-0

4-0
Sun 31, Mar-18:15 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Sirens

0-1

0-2
Sun 31, Mar-16:00 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Santa Lucia

0-0

1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Valletta FC

1-0

2-0
Sun 31, Mar-16:00 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Birkirkara FC

0-0

0-1
Sun 31, Mar-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Chivas Guadalajara

2-1

2-1
Sun 31, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Club Tijuana

0-0

1-0
Sun 31, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Toluca

2-1

3-2
Sun 31, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Tigres UANL

1-0

3-0
Sun 31, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Veracruz

1-0

2-0
Sun 31, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Cruz Azul

1-0

2-2
Sun 31, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Albinegros de Orizaba vs UA De Zacatecas


0-1
Sun 31, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Gladiadores vs Ciervos

1-1

3-1
Sun 31, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cuautla vs Deportivo Cafessa

0-2

0-2
Sun 31, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Tuxtla vs Yalmakan

2-0

4-1
Sun 31, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Loros De Colima vs Correcaminos UAT B

0-0

2-0
Sun 31, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Real Zamora

2-2

3-2
Sun 31, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
UA Chihuahua vs Gavilanes Matamoros


1-2
Sun 31, Mar-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs CD Cruz Azul Hidalgo

2-0

2-0
Sun 31, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Chivas Guadalajara B vs Leones Univ Guadalajara B


2-1
Sun 31, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Cafetaleros de Tapachula

0-0

1-1
Sun 31, Mar-04:00 - Mexico Primera Divison A
FC Juarez vs Correcaminos UAT

0-1

0-1
Sun 31, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison A
Atletico San Luis vs Alebrijes de Oaxaca

2-0

3-1
Sun 31, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Berane

0-0

2-1
Sun 31, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Decic Tuzi vs Mladost Ljeskopolje

0-0

1-2
Sun 31, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs Jezero Plav


4-0
Sun 31, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Otrant vs Bokelj Kotor

0-1

0-1
Sun 31, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs OFK Igalo

0-0

1-0
Sun 31, Mar-13:30 - Myanmar National League
Rakhine United vs Sagaing United

2-2

3-3
Sun 31, Mar-13:30 - Myanmar National League
Southern Myanmar vs Magway

0-0

2-1
Sun 31, Mar-05:00 - New Zealand Central Leagues
Western Suburbs vs Miramar Rangers

2-0

3-0
Sun 31, Mar-07:35 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Team Wellington

2-0

3-0
Sun 31, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Juventus Managua

2-0

3-1
Sun 31, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Managua FC vs Walter Ferretti

0-2

1-2
Sun 31, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Jalapa ART vs Real Madriz

0-1

0-2
Sun 31, Mar-21:00 - Nigeria Premier League
Kada City vs Go Round Omoku

1-0

1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Bendel Insurance vs Wikki Tourists

0-0

2-0
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs Yobe Desert Stars

1-0

1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Kano Pillars

2-1

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Enugu Rangers International

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Kwara United

0-0

1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
El Kanemi Warriors vs Akwa United

1-0

4-1
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Nasarawa United FC

0-0

0-1
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Plateau United

0-0

1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Enyimba International

0-0

1-1
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Rivers United

0-0

0-1
Sun 31, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Lobi Stars

1-0

2-0
Sun 31, Mar-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs Sileks

0-0

1-0
Sun 31, Mar-17:30 - North Macedonia Prva liga
Belasica Strumica vs FK Shkupi

1-0

2-0
Sun 31, Mar-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Rabotnichki

0-0

1-1
Sun 31, Mar-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija 79 vs Pobeda Prilep

3-0

5-2
Sun 31, Mar-17:30 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs Renova Cepciste

1-0

2-1
Sun 31, Mar-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Sandnes Ulf

0-1

1-1
Sun 31, Mar-19:59 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Notodden FK

1-0

1-0
Sun 31, Mar-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sandefjord vs KFUM Oslo

0-0

1-0
Sun 31, Mar-17:00 - Norway Adeccoligaen
Skeid Oslo vs Ham-Kam

0-0

1-0
Sun 31, Mar-17:00 - Norway Adeccoligaen
Strommen vs Ullensaker/Kisa IL

0-0

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - Norway Adeccoligaen
Nest-Sotra vs Raufoss

1-2

1-2
Sun 31, Mar-15:30 - Norwegian Junior U19
Stromsgodset U19 vs Aalesund FK(U19)

0-1

0-2
Sun 31, Mar-16:00 - Norwegian Junior U19
Valerenga(U19) vs Sandnes Ulf(U19)


1-1
Sun 31, Mar-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Kristiansund BK

1-0

2-0
Sun 31, Mar-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs FK Haugesund

2-2

3-2
Sun 31, Mar-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Ranheim IL vs Tromso IL

1-0

1-2
Sun 31, Mar-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Molde

0-0

1-1
Sun 31, Mar-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Rosenborg

1-0

2-0
Sun 31, Mar-01:30 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Tauro FC

0-0

0-0
Sun 31, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Sporting San Miguelito vs Plaza Amador

0-0

0-0
Sun 31, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Santa Gema vs Alianza FC (PAN)

0-1

0-4
Sun 31, Mar-01:30 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Club Libertad

0-0

1-2
Sun 31, Mar-03:30 - Paraguayan Primera Division
Sportivo San Lorenzo vs Olimpia Asuncion

1-0

1-4
Sun 31, Mar-02:45 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs Real Garcilaso

0-1

0-1
Sun 31, Mar-22:30 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Ayacucho Futbol Club

0-1

0-1
Sun 31, Mar-05:00 - Peru Primera Division
Melgar vs Universidad San Martin de Porres

0-1

3-1
Sun 31, Mar-00:30 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Universitario de Deportes

3-1

4-2
Sun 31, Mar-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
GKS Belchatow Youth vs Zaglebie Lubin Youth


0-2
Sun 31, Mar-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Elana Torun Youth

2-0

3-1
Sun 31, Mar-13:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Polonia Warszawa

0-0

2-0
Sun 31, Mar-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Legia Warszawa

2-0

4-0
Sun 31, Mar-17:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Jagiellonia Bialystok

0-0

0-0
Sun 31, Mar-15:05 - Poland - II liga
Gornik Leczna vs Widzew lodz

0-0

0-0
Sun 31, Mar-16:00 - Poland - II liga
Gryf Wejherowo vs Radomiak Radom

0-1

0-3
Sun 31, Mar-17:00 - Poland - II liga
Elana Torun vs Blekitni Stargard Szczecinski

0-1

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Benfica(U19) vs Alverca(U19)


3-1
Sun 31, Mar-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Spg C Braga(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17)


1-0
Sun 31, Mar-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Benfica(U17) vs Belenenses(U17)


2-0
Sun 31, Mar-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs FC Porto(U17)


3-5
Sun 31, Mar-21:00 - Portugal Liga de Honora
FC Famalicao vs Cova Piedade

2-0

3-1
Sun 31, Mar-21:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs Vitoria Guimaraes B

0-0

0-0
Sun 31, Mar-21:00 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs Academica Coimbra

1-0

2-1
Sun 31, Mar-14:15 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs SL Benfica B

0-3

1-3
Sun 31, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academico de Viseu vs Varzim

0-0

1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
Farense vs S.C. Covilha

1-0

1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
S.C. Braga B vs Leixoes

0-1

1-1
Sun 31, Mar-20:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Aves

0-1

0-2
Sun 31, Mar-18:00 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs CD Nacional

3-1

3-2
Sun 31, Mar-23:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Belenenses

0-0

2-0
Sun 31, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Vitoria Guimaraes

1-0

1-0
Sun 31, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Desportivo de Tondela

0-0

1-0
Sun 31, Mar-20:15 - Qatar League
Al Shahaniya vs Al-Sailiya

0-1

0-1
Sun 31, Mar-18:05 - Qatar League
Al Khor SC vs Al Kharaitiyat SC

0-0

4-0
Sun 31, Mar-18:05 - Qatar League
Qatar SC vs Umm Salal

0-1

0-1
Sun 31, Mar-21:30 - Romania - Divizia A
FCSB vs CS Universitatea Craiova

2-2

3-2
Sun 31, Mar-18:30 - Romania - Divizia A
Politehnica Iasi vs Gaz Metan Medias

0-0

1-2
Sun 31, Mar-16:00 - Romania - Divizia A
Concordia Chiajna vs FC Voluntari

0-1

1-2
Sun 31, Mar-14:00 - Romania - Liga 2
UTA Arad vs Sportul Snagov

1-1

3-1
Sun 31, Mar-12:00 - Romania - Liga 3
Sportul Chiscani vs FC Rapid Bucuresti

1-1

1-2
Sun 31, Mar-14:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

0-1

2-3
Sun 31, Mar-15:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

1-1

3-3
Sun 31, Mar-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs Anzhi Makhachkala

2-0

5-0
Sun 31, Mar-17:30 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs FC Ufa

1-0

2-2
Sun 31, Mar-15:00 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Gazovik Orenburg

0-1

3-1
Sun 31, Mar-15:00 - Russia Youth Championship League
FK Krasnodar Youth vs FK Anzhi Youth

0-0

1-0
Sun 31, Mar-17:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs Fiorentino

0-1

0-2
Sun 31, Mar-17:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP Libertas

1-1

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SP Domagnano

2-1

3-4
Sun 31, Mar-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SP La Fiorita

0-1

0-3
Sun 31, Mar-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Celtic Women\'s

0-3

1-4
Sun 31, Mar-15:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Stirling University Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

1-0

1-1
Sun 31, Mar-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Motherwell Women\'s

2-0

3-1
Sun 31, Mar-15:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Glasgow Rangers

1-0

2-1
Sun 31, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Stade de Mbour vs Dakar Sacre Coeur

0-0

0-1
Sun 31, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs AS Douanes Dakar


2-0
Sun 31, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Linguere vs ASC Jaraaf


0-1
Sun 31, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs ASEC Ndiambour


3-1
Sun 31, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Sonacos de Diourbel vs Teungueth FC


1-0
Sun 31, Mar-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Zemun

0-1

3-1
Sun 31, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Partizan Belgrade

1-0

1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Borac Cacak vs FK Sloboda Uzice

0-0

0-1
Sun 31, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Bezanija vs OFK Becej 1918

0-0

1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Novi Pazar vs FK Trajal Krusevac

0-0

1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs FK Teleoptik Zemun

1-0

2-2
Sun 31, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Sindjelic Belgrad vs FK Zarkovo

0-2

1-3
Sun 31, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs Backa Topola

0-1

0-3
Sun 31, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Zlatibor Cajetina vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

1-0
Sun 31, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Hougang United FC

1-0

2-1
Sun 31, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Geylang United FC

0-0

3-0
Sun 31, Mar-17:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs DAC Dunajska Streda

0-0

3-1
Sun 31, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs Partizan Bardejov

1-0

1-0
Sun 31, Mar-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs MFK Skalica

3-2

4-3
Sun 31, Mar-12:30 - Slovakia 3. liga Center
Ruzomberok B vs Tatran Krasno nad Kysucou

1-0

2-0
Sun 31, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga Center
TJ Družstevník Liptovska Stiavnica vs Namestovo

0-1

0-1
Sun 31, Mar-12:30 - Slovakia 3. liga West
Spartak Trnava B vs Nitra B

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Krsko vs NK Triglav Kranj

1-0

1-3
Sun 31, Mar-19:00 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs NK Aluminij

1-0

3-0
Sun 31, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Radomlje vs Brda

0-2

1-2
Sun 31, Mar-17:30 - South Africa First League
Stellenbosch FC vs Pretoria University

3-0

5-0
Sun 31, Mar-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Maccabi FC

1-0

1-1
Sun 31, Mar-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs Jomo Cosmos

0-0

1-0
Sun 31, Mar-17:30 - South Africa First League
TS Galaxy vs Mbombela United

0-1

1-1
Sun 31, Mar-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Kaizer Chiefs FC vs Cape Town City

1-0

2-0
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

1-0

3-0
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

1-1

1-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Atleico Malaga Women\'s vs Fundacion Albacete Women\'s

1-1

4-2
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Levante UD Women\'s

1-0

2-0
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-1

3-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-3

0-4
Sun 31, Mar-13:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

1-1
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Real Sociedad

1-0

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Eibar

2-1

2-2
Sun 31, Mar-22:45 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs SD Huesca

1-1

3-2
Sun 31, Mar-18:15 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Valencia

0-1

0-1
Sun 31, Mar-16:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Real Betis

1-0

1-1
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Sevilla U19


1-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs UD Alzira(U19)

1-0

4-1
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Acodetti CF(U19)

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Deportivo La Coruna

1-0

1-1
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs CD Lugo

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division
Cordoba C.F. vs Mallorca

1-0

3-2
Sun 31, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Elche

0-0

0-1
Sun 31, Mar-18:00 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs Extremadura

1-0

1-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs CD Artistico Navalcarnero

2-1

3-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs Cultural Leonesa

1-0

1-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Rapido de Bouzas

0-0

0-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Coruxo FC

1-2

3-3
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs Valladolid B

1-1

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs Real Madrid Castilla

1-1

1-2
Sun 31, Mar-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Las Palmas Atletico

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs Union Langreo

1-0

2-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs CD Izarra

0-0

1-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Gimnastica Torrelavega vs Arenas Club de Getxo

0-1

1-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Cultural de Durango

0-0

0-2
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Barakaldo CF

0-0

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs UD Logrones

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs Real Oviedo B

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UB Conquense vs UE Cornella

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Baleares vs CD Ebro

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs CF Badalona

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Peralada vs UD Levante B

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Valencia CF Mestalla

0-1

0-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Lleida

0-1

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Villarreal B

2-1

2-2
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Marbella FC

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs UCAM Murcia

0-0

1-1
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Talavera de la Reina

0-1

1-2
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Linense

0-1

3-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ibiza Eivissa vs Recreativo Granada

0-0

1-1
Sun 31, Mar-14:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs Atletico Malagueno

2-0

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs FC Cartagena

0-0

1-0
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Don Benito

0-1

0-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Univ. Oviedo vs Club Siero

0-0

0-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Marino Luanco


2-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs Caudal Deportivo


2-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
La Madalena vs EI San Martin


1-0
Sun 31, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs CD Covadonga


1-3
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs CD Praviano


3-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs CD Mosconia


2-3
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs UC Ceares

3-1

3-1
Sun 31, Mar-13:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs San Claudio


6-0
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs CD Colunga


1-1
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Bergantinos CF


0-2
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs Ourense

0-1

0-1
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Racing de Ferrol


1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs CF Alondras


1-2
Sun 31, Mar-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Compostela

0-0

1-0
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Boiro vs Paiosaco


2-2
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Polvorin

0-0

0-1
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Silva SD

0-0

1-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Algeciras vs Salerm Cosmetics

1-0

1-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs UD Los Barrios


4-4
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs Cadiz B

0-1

0-5
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs Real Betis B

1-1

3-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Ecija Balompie

1-0

2-0
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Conil CF

0-0

3-0
Sun 31, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs AD Ceuta

0-1

0-4
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs CD Gerena

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Coria Club de Futbol

0-0

0-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs CD Binissalem


3-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs UD Poblense


0-1
Sun 31, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs SCR Pena Deportiva

1-0

3-1
Sun 31, Mar-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs CE Esporles

2-0

2-0
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CD Llosetense


2-0
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Tenerife B

0-0

0-0
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Zocas vs Tamaraceite

0-1

0-3
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs Tenisca


2-0
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Villa Santa Brigida


1-1
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs CD Union Puerto

0-0

0-0
Sun 31, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs CD Santa Ursula

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Mazarron CF

1-0

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs FC Cartagena B

0-1

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs Aguilas FC

0-1

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Real Murcia B

1-0

2-0
Sun 31, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs CF El Castillo

0-1

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs CD Algar

0-0

0-1
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs Olimpico de Totana


2-1
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Lorca Deportiva FC


0-1
Sun 31, Mar-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
NV Estudiantes de Murcia CF vs Deportiva Minera

0-1

1-1
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Muleno CF

0-0

1-2
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs UD Montijo


2-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Valdelacalzada vs CD Castuera


2-3
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Jerez Industrial CF


1-2
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs CD Azuaga

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs AD Llerenense

0-1

1-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Merida AD vs Cacereno


2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CP Valdivia

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs UP Plasencia


1-2
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Moralo CP


0-1
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Pena Sport


1-2
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs AD San Juan


2-1
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs Valle de Egues


2-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Haro Deportivo

1-0

1-3
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs UD Logrones B

0-0

1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs Oyonesa


1-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CP Calasancio


3-3
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Agoncillo

2-1

3-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs Yague CF


3-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Alfaro


3-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Autol vs CCD Alberite


0-1
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Naxara


2-3
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs UD San Lorenzo

2-0

3-0
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs AD Sabinanigo


1-0
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Casetas vs CD Robres

1-0

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs SD Borja

1-0

2-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Tarazona vs CA Monzon


6-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs Brea


2-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs AD Almudevar

0-1

1-4
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Utebo FC


2-1
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Villanueva

1-0

1-0
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Binefar

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs UD Socuellamos


1-2
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Almagro CF


1-0
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Toledo


4-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs La Solana

0-0

2-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CP Villarrobledo


0-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Tarancon

3-0

3-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Albacete B

0-1

1-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Mora CF

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs Atletico Tomelloso

0-1

0-1
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs CD Marchamalo


2-2
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs Solares Medio Cudeyo


2-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs CD Tropezon

1-1

1-3
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs AD Siete Villas

0-0

0-0
Sun 31, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs CD Naval

4-0

7-0
Sun 31, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs CF Vimenor

1-1

1-2
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs Atletico Albericia


2-0
Sun 31, Mar-18:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs Portugalete


2-0
Sun 31, Mar-18:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs Santutxu

2-0

3-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs JD Somorrostro

0-0

0-0
Sun 31, Mar-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs SD Deusto

1-0

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs Santfeliuenc FC

3-1

3-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs FE Grama

1-0

1-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs UE Sants

0-0

1-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs FC Vilafranca

0-0

1-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Martinenc vs Pobla De Mafumet CF

1-0

2-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs L\'Hospitalet

1-0

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu II vs Terrassa

1-1

3-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs EC Granollers


0-4
Sun 31, Mar-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs FC Asco


1-1
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs CD Olimpic Xativa

0-0

0-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Elche CF Ilicitano

1-0

1-0
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs RCD Carabanchel


1-0
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Leganes B

0-0

0-3
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs CF Trival Valderas

1-0

1-0
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Vicalvaro vs Rayo Vallecano B

0-2

0-3
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Mostoles

0-1

0-1
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs CD Canillas

0-0

0-0
Sun 31, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Atletico Pinto

0-0

0-2
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs Las Rozas

1-0

1-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs CF Pozuelo Alarcon


3-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs San Fernando Henares


0-1
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs Gimnastica Segoviana

1-0

1-1
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs CD La Virgen Del Camino


3-0
Sun 31, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Cristo Atletico


4-2
Sun 31, Mar-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Atletico Tordesillas

1-0

2-0
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs CD Cebrerena

1-0

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs SC Uxama


5-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs CD Huetor Vega


2-0
Sun 31, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs River Melilla

0-0

3-0
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atarfe Industrial CF vs Martos Club Deportivo

0-1

2-1
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs CD Alhaurino


3-0
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Velez CF


1-1
Sun 31, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Guadix CF


3-0
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs CD Rincon

1-0

1-1
Sun 31, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs Loja CD


2-3
Sun 31, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs UD San Pedro

1-1

2-1
Sun 31, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs CD Linares Deportivo


0-1
Sun 31, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Real Jaen CF

1-1

2-2
Sun 31, Mar-19:30 - Sweden Superettan
Syrianska FC vs Degerfors IF

1-3

1-4
Sun 31, Mar-17:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs Dalkurd FF

0-0

0-0
Sun 31, Mar-19:30 - Swedish Allsvenskan
Helsingborg IF vs IFK Norrkoping

2-1

3-1
Sun 31, Mar-19:30 - Swedish Allsvenskan
AFC Eskilstuna vs IFK Goteborg

1-0

3-1
Sun 31, Mar-17:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Ostersunds FK

0-0

0-0
Sun 31, Mar-17:00 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs IK Sirius FK

0-1

0-2
Sun 31, Mar-17:00 - Swedish Allsvenskan
Falkenbergs FF vs Orebro

0-0

1-0
Sun 31, Mar-18:00 - Swiss Super League
Grasshoppers vs FC Lugano

1-1

1-1
Sun 31, Mar-18:00 - Swiss Super League
Neuchatel Xamax vs FC Thun

0-1

3-2
Sun 31, Mar-18:00 - Swiss Super League
Young Boys vs St. Gallen

1-1

3-2
Sun 31, Mar-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Azzurri 90

1-1

3-1
Sun 31, Mar-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs FC Fribourg

2-0

3-0
Sun 31, Mar-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs BSC Old Boys

0-0

1-0
Sun 31, Mar-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Black Stars Basel vs Langenthal

0-1

1-1
Sun 31, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs FC St.Gallen U-21

0-1

1-3
Sun 31, Mar-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs PT Prachuap F.C.

2-0

3-2
Sun 31, Mar-15:00 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Muang Thong United

0-0

2-0
Sun 31, Mar-16:00 - Thai League 1
Chainat Hornbill FC vs PTT Rayong FC

0-1

1-2
Sun 31, Mar-16:00 - Thai League 1
Trat FC vs Suphanburi FC

2-0

4-0
Sun 31, Mar-15:00 - Thai League 2
Sisaket FC vs Army United FC

1-0

1-1
Sun 31, Mar-16:00 - Thai League 2
Air Force Central vs Police Tero

0-1

0-1
Sun 31, Mar-16:00 - Thai League 2
Ubon UMT United vs MOF Customs United

1-0

2-1
Sun 31, Mar-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Ukraine(U17) vs Spain(U17)

0-0

0-1
Sun 31, Mar-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Greece(U17) vs Kosovo(U17)

2-0

2-0
Sun 31, Mar-02:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs CA River Plate

1-0

2-0
Sun 31, Mar-02:00 - Uruguay Primera Division
Boston River vs CA Penarol

0-0

0-4
Sun 31, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs CA Progreso

1-0

3-2
Sun 31, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Rampla Juniors FC

1-0

1-0
Sun 31, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs Centro Atletico Fenix

1-1

2-2
Sun 31, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Racing Club Montevideo vs Defensor SC

1-2

4-2
Sun 31, Mar-03:30 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Philadelphia Union

0-0

0-2
Sun 31, Mar-03:35 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs Atlanta United FC

2-0

2-0
Sun 31, Mar-05:05 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Houston Dynamo

0-3

1-4
Sun 31, Mar-05:05 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs FC Dallas

1-2

2-4
Sun 31, Mar-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Seattle Sounders

0-0

0-0
Sun 31, Mar-05:30 - USA National Premier Soccer League
Oxnard Guerreros vs City of Angels FC

0-1

0-2
Sun 31, Mar-18:00 - USL Championship
Louisville City FC vs Birmingham Legion

1-2

2-3
Sun 31, Mar-03:00 - USL Championship
North Carolina vs Charleston Battery

0-0

1-1
Sun 31, Mar-03:00 - USL Championship
Indy Eleven vs Hartford Athletic

1-0

1-0
Sun 31, Mar-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Loudoun United

0-0

0-0
Sun 31, Mar-03:30 - USL Championship
Bethlehem Steel vs Pittsburgh Riverhounds SC

2-1

2-2
Sun 31, Mar-04:30 - USL Championship
Austin Bold vs San Antonio FC

0-0

1-0
Sun 31, Mar-05:05 - USL Championship
Reno 1868 vs OKC Energy FC

1-0

3-3
Sun 31, Mar-05:30 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Orange County SC

0-0

2-0
Sun 31, Mar-06:00 - USL Championship
Los Angeles Galaxy II vs Portland Timbers B

2-1

3-2
Sun 31, Mar-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Colorado Springs Switchbacks FC

1-1

2-2
Sun 31, Mar-06:30 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Real Monarchs SLC

0-0

1-0
Sun 31, Mar-18:15 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs Sogdiana Jizzakh

1-1

3-1
Sun 31, Mar-18:15 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs FK Andijan

0-0

0-0
Sun 31, Mar-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs Pakhtakor Tashkent

1-1

1-2
Sun 31, Mar-00:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Mineros de Guayana

3-1

4-2
Sun 31, Mar-00:00 - Venezuela Primera Division
Aragua FC vs Carabobo FC

0-0

0-0
Sun 31, Mar-00:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo JBL del Zulia vs Union Local Andina(ULA)

0-0

1-0
Sun 31, Mar-14:00 - Vietnam Cup
Da Nang vs XM Hai Phong FC

0-0

0-1
Sun 31, Mar-14:30 - Vietnam Cup
Pho Hien vs TP Ho Chi Minh

1-2

1-2
Sun 31, Mar-12:30 - Vietnam Cup
Dak Lak vs Hoang Anh Gia Lai

0-1

0-2
Sun 31, Mar-13:00 - Vietnam Cup
Hue FC vs Hong Linh Ha Tinh

0-1

0-1
Sun 31, Mar-15:30 - Wales Cup
Cardiff Metropolitan University FC vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-2

0-3
Sun 31, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Manica Diamonds

2-0

2-0
Sun 31, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Hwange Colliery vs Yadah

1-0

2-0
Sun 31, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Ngezi Platinum Stars

2-1

2-1
Sun 31, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals College vs Telone FC

0-0

0-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.