Football Results for Sat 30, Mar 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 30, Mar 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 30, Mar-17:00 - Albania Super league
Luftetari Gjirokaster vs Skenderbeu Korce

0-0

1-0
Sat 30, Mar-17:00 - Albania Super league
Kamza vs Flamurtari


0-3
Sat 30, Mar-19:59 - Albania Super league
Teuta Durres vs Kastrioti Kruje

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:59 - Albania Super league
KF Tirana vs KF Laci

1-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Algeria Cup
Paradou AC vs JSM Bejaia

1-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Bravos do Maquis

0-0

1-0
Sat 30, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Sporting Cabinda

0-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Saurimo FC vs Recreativo Caala

1-1

1-1
Sat 30, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Interclube Luanda

0-0

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Sagrada Esperanca

2-0

2-0
Sat 30, Mar-02:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Estudiantes de Caseros vs Flandria

0-0

2-0
Sat 30, Mar-23:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas vs El Porvenir

1-4

2-4
Sat 30, Mar-23:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Argentino de Quilmes

1-0

2-2
Sat 30, Mar-18:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ferrocarril Midland vs General Lamadrid

1-0

1-1
Sat 30, Mar-03:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Sportivo Barracas

2-0

3-0
Sat 30, Mar-19:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Central Cordoba De Rosario

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Deportivo Merlo

0-2

0-3
Sat 30, Mar-23:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs CDyS Juventud Unida

0-1

0-1
Sat 30, Mar-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Liniers vs Claypole

1-0

1-1
Sat 30, Mar-20:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Los Andes vs Temperley

1-0

1-0
Sat 30, Mar-22:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Independiente Rivadavia

1-1

2-2
Sat 30, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Santa Marina Tandil

0-0

2-0
Sat 30, Mar-05:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Central Cordoba SDE vs Instituto Cordoba

0-1

1-3
Sat 30, Mar-20:15 - Argentinian Primera Super League
San Lorenzo vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

0-0

1-1
Sat 30, Mar-22:30 - Argentinian Primera Super League
Club Deportivo Godoy Cruz vs Patronato Parana

0-0

2-1
Sat 30, Mar-02:00 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs CA Huracan

2-1

3-1
Sat 30, Mar-04:10 - Argentinian Primera Super League
Boca Juniors vs CA Banfield

1-0

2-0
Sat 30, Mar-14:45 - Armenia Premier League
Shirak vs Alashkert

0-1

1-1
Sat 30, Mar-10:15 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs Moggill FC

0-1

2-3
Sat 30, Mar-11:15 - Australia Brisbane Capital League 1
Ipswich City vs Samford Rangers

2-2

3-4
Sat 30, Mar-12:15 - Australia Brisbane Capital League 1
North Star vs Pine Hills

3-1

3-1
Sat 30, Mar-11:00 - Australia Brisbane Premier League
Taringa Rovers vs Acacia Ridge

2-0

2-0
Sat 30, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Albany Creek vs Centenary Stormers

3-0

6-0
Sat 30, Mar-13:00 - Australia Brisbane Premier League
Toowong vs Bayside United FC

1-2

3-4
Sat 30, Mar-13:15 - Australia Brisbane Premier League
North Pine vs Grange Thistle SC

1-1

1-2
Sat 30, Mar-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Western Strikers SC vs White City Woodville

0-2

1-2
Sat 30, Mar-10:35 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Newcastle Jets FC

1-0

4-1
Sat 30, Mar-12:50 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Melbourne City

1-0

3-0
Sat 30, Mar-15:00 - Australia League A
Perth Glory FC vs Melbourne Victory FC

0-1

0-2
Sat 30, Mar-10:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Broadmeadow Magic

0-1

2-3
Sat 30, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Manly United

0-1

1-2
Sat 30, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Wollongong Wolves

1-3

3-4
Sat 30, Mar-11:30 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Rydalmere Lions

0-0

0-0
Sat 30, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Spirit FC vs Macarthur Rams

0-1

1-1
Sat 30, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Bankstown Berries

1-0

3-0
Sat 30, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Mounties Wanderers

3-1

3-5
Sat 30, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs St George City

2-0

2-1
Sat 30, Mar-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
SWQ Thunder vs Sunshine Coast FC

1-0

1-0
Sat 30, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs Brisbane City SC

1-0

1-3
Sat 30, Mar-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Queensland Lions FC

0-0

1-0
Sat 30, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Magpies Crusaders vs Gold Coast United

0-1

0-4
Sat 30, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Brisbane Wolves vs Capalaba

0-1

2-4
Sat 30, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Souths United vs Ipswich Knights FC

0-2

1-3
Sat 30, Mar-13:15 - Australia Queensland State Leagues
Logan Lightning vs Holland Park Hawks FC

3-1

6-2
Sat 30, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Logan Lightning Women\'s vs Eastern Suburbs FC Women\'s

1-0

2-1
Sat 30, Mar-13:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
The Gap NPL Women\'s vs Capalaba Women\'s

0-1

0-4
Sat 30, Mar-07:15 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Clarence United

4-0

9-0
Sat 30, Mar-09:15 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs Riverside Olympic

3-0

5-0
Sat 30, Mar-09:30 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Zebras vs Launceston City

1-1

2-2
Sat 30, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Werribee City FC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1
Murray United FC vs Springvale White Eagles

1-0

2-1
Sat 30, Mar-10:15 - Australia Victorian Division 1
Northcote City vs FC Bulleen Lions

0-0

0-1
Sat 30, Mar-10:30 - Australia Victorian Division 1
Geelong Sc vs Moreland Zebras

0-0

2-1
Sat 30, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs Box Hill United SC

0-0

1-0
Sat 30, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne City Youth vs Goulburn Valley Suns

1-1

1-4
Sat 30, Mar-09:00 - Australia Victorian Division 1
Ballarat Red Devils vs St Albans Saints

2-1

2-4
Sat 30, Mar-11:00 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Altona Magic

2-1

4-1
Sat 30, Mar-08:15 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Melbourne Knights

1-0

2-1
Sat 30, Mar-05:30 - Australia Victorian Premier League U20
Avondale FC(U20) vs Melbourne Knights U20

0-0

1-1
Sat 30, Mar-09:00 - Australia Victorian Premier League U20
Heidelberg United U20 vs Altona Magic U20

0-0

1-1
Sat 30, Mar-11:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Box Hill Women\'s vs South Melbourne Women\'s

1-3

2-4
Sat 30, Mar-17:30 - Austria Erste Division
SC Wiener Neustadt vs FC Wacker Innsbruck Amateure

0-1

1-2
Sat 30, Mar-19:30 - Austria Erste Division
SC Austria Lustenau vs Floridsdorfer AC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs FC Trenkwalder Admira

1-0

3-0
Sat 30, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Mattersburg

1-1

2-1
Sat 30, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs FC Wacker Innsbruck

0-2

0-2
Sat 30, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga East
Stadlau vs Mauerwerk

1-1

1-3
Sat 30, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga West
SV Grodig vs Langenegg

3-0

4-2
Sat 30, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga West
FC Dornbirn vs Kitzbuhel

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga West
SVG Reichenau vs SV Wals-Grunau

0-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West
USK Anif vs SV Seekirchen

0-0

2-0
Sat 30, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West
Bischofshofen vs Rheindorf Altach B

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs Dnepr Mogilev

1-0

2-0
Sat 30, Mar-17:00 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs Torpedo Minsk

0-0

1-0
Sat 30, Mar-15:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs FC Gorodeya

1-0

2-0
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
KMSK Deinze vs Rupel Boom


3-0
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Excelsior Virton


2-1
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
RWD Molenbeek vs KSK Heist


0-1
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
RFC Seraing vs Thes Sport Tessenderlo


2-1
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
Oudenaarde vs Eendracht Aalst


2-2
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
Lierse Kempenzonen vs ASV Geel


1-3
Sat 30, Mar-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Sporting Chatelet


1-0
Sat 30, Mar-21:00 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Royal Excel Mouscron

2-0

3-1
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs AS Eupen

1-1

1-2
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Red Star Waasland-Beveren

0-0

0-0
Sat 30, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League
St. Gilloise vs Cercle Brugge

2-0

3-1
Sat 30, Mar-23:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs Anderlecht

1-0

3-0
Sat 30, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem Women\'s vs SG-Tertre-Hautrage Women\'s


0-1
Sat 30, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Sport Boys Warnes

2-1

3-1
Sat 30, Mar-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs Radnik Bijeljina

0-1

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Zvijezda 09 Brgule vs NK Siroki Brijeg

0-1

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Sloboda Tuzla

1-1

1-1
Sat 30, Mar-22:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs Zrinjski Mostar

0-0

0-1
Sat 30, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Vitoria Salvador BA vs Nautico (PE)

1-1

1-1
Sat 30, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Sampaio Correa (MA) vs Esporte Clube Bahia

1-0

1-0
Sat 30, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Sergipe (CS) vs Moto Clube(MA)

0-0

1-3
Sat 30, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza vs ABC Natal/RN

0-0

1-0
Sat 30, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Santa Cruz (PE) vs Confianca (SE)

1-0

2-0
Sat 30, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
CRB (AL) vs Botafogo PB

0-0

0-0
Sat 30, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Salgueiros PE vs Ceara

0-3

1-3
Sat 30, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Altos/PI vs Centro Sportivo Alagoano

1-0

1-2
Sat 30, Mar-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Minas ICESP/DF Women\'s vs Iranduba AM Women\'s

0-0

1-0
Sat 30, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Marcilio Dias SC

0-1

0-1
Sat 30, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goiania vs Goias

0-1

0-3
Sat 30, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Oeste SP vs Ponte Preta

0-1

2-2
Sat 30, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
EC Santo Andre vs Portuguesa de Desportos

2-0

2-0
Sat 30, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sertaozinho vs Rio Claro

0-0

1-0
Sat 30, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Linense(BRA) vs Agua Santa

0-0

0-1
Sat 30, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Atibaia

0-0

0-1
Sat 30, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs Inter de Limeira

0-1

1-1
Sat 30, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Votuporanguense SP vs AA Portuguesa Santista

0-1

0-1
Sat 30, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Nacional SP vs Juventus-SP

0-2

2-3
Sat 30, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Penapolense

0-2

1-2
Sat 30, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Lagarto vs Frei Paulistano/SE

1-1

1-2
Sat 30, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
OFC Pomorie vs Chernomorets Balchik

0-0

1-0
Sat 30, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs Pirin Blagoevgrad

1-0

2-0
Sat 30, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Botev Galabovo vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Kariana Erden vs PFC Nesebar

0-0

2-0
Sat 30, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Arda vs Lokomotiv Sofia

0-0

2-0
Sat 30, Mar-20:15 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Beroe

0-0

0-0
Sat 30, Mar-22:30 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Cherno More Varna

0-0

1-0
Sat 30, Mar-23:30 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs Melipilla

1-1

1-1
Sat 30, Mar-01:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Universidad de Concepcion

1-0

3-1
Sat 30, Mar-10:00 - Chinese FA Cup
Jilin Baijia FC vs Kun Shan FC

0-0

3-0
Sat 30, Mar-10:30 - Chinese FA Cup
Hubei Huachuang FC vs Qingdao Jonoon

0-1

0-1
Sat 30, Mar-11:00 - Chinese FA Cup
Zhejiang Yiteng FC vs Qingdao Red Lions

0-0

1-1
Sat 30, Mar-11:00 - Chinese FA Cup
Jiangxi Liansheng FC vs Lhasa City CI

0-0

0-0
Sat 30, Mar-11:00 - Chinese FA Cup
Liuzhou Ranko FC vs Hebei Elite F.C.

1-3

1-5
Sat 30, Mar-11:00 - Chinese FA Cup
Nanjing Shaye FC vs Chengdu Better City FC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-11:00 - Chinese FA Cup
Sichuan Jiuniu vs Dalian Chanjoy

0-0

2-0
Sat 30, Mar-11:00 - Chinese FA Cup
Taizhou Yuanda FC vs BeiJing Tech

0-0

1-0
Sat 30, Mar-11:30 - Chinese FA Cup
Hunan Billows vs Yunnan Kunglu FC

1-2

2-4
Sat 30, Mar-11:30 - Chinese FA Cup
Zibo Cuju F.C. vs Shenyang Urban

2-0

3-0
Sat 30, Mar-11:30 - Chinese FA Cup
Nanning Binjiang FC vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C.

1-0

3-0
Sat 30, Mar-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Qingdao Huanghai F.C. vs Xinjiang Tianshan Leopard

0-0

0-0
Sat 30, Mar-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Liaoning Whowin vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

0-1

0-3
Sat 30, Mar-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Changchun YaTai vs Nantong Zhiyun

0-0

1-0
Sat 30, Mar-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shanghai Shenxin vs Heilongjiang Lava Spring

0-1

2-1
Sat 30, Mar-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Annapurna vs Guangdong Southern Tigers

0-0

0-2
Sat 30, Mar-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Meizhou Hakka vs Guizhou Hengfeng F.C.

0-0

0-1
Sat 30, Mar-11:30 - Chinese Super League
Beijing Renhe vs Beijing Guoan

0-0

0-1
Sat 30, Mar-12:00 - Chinese Super League
Dalian Yifang vs Guangzhou Evergrande Taobao FC

0-0

0-1
Sat 30, Mar-15:35 - Chinese Super League
Hebei China Fortune vs Shanghai SIPG F.C.

0-1

1-2
Sat 30, Mar-16:45 - Club Friendly
Sollentuna FK vs Karlbergs BK

0-0

2-1
Sat 30, Mar-16:45 - Club Friendly
Kungsbacka DFF Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s


4-2
Sat 30, Mar-11:00 - Club Friendly
Joondalup United vs Ashfield SC

0-0

0-4
Sat 30, Mar-12:00 - Club Friendly
Zvezda Perm vs FK Ural-2


2-0
Sat 30, Mar-17:00 - Club Friendly
Kayserispor vs Adana Demirspor

0-1

1-2
Sat 30, Mar-17:00 - Club Friendly
Djurgardens Women\'s vs AIK Solna Women\'s

1-1

1-2
Sat 30, Mar-17:00 - Club Friendly
Sotra SK vs Vard Haugesund

0-1

0-2
Sat 30, Mar-14:30 - Club Friendly
Mighty Wanderers vs Masters Security

3-0

4-0
Sat 30, Mar-15:00 - Club Friendly
Utsiktens BK vs IK Oddevold

1-0

1-2
Sat 30, Mar-15:00 - Club Friendly
Eskilsminne IF vs IFK Hassleholm

2-0

5-0
Sat 30, Mar-15:00 - Club Friendly
FC Kolomna vs FK Zvezda Ryazan

0-1

2-3
Sat 30, Mar-18:00 - Club Friendly
Fredrikstad vs Baerum SK

0-0

3-0
Sat 30, Mar-18:00 - Club Friendly
Asane Fotball vs Lysekloster

2-0

6-2
Sat 30, Mar-18:00 - Club Friendly
Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs Orebro Women\'s

1-2

2-4
Sat 30, Mar-17:00 - Club Friendly
Linkopings FC Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-1

3-1
Sat 30, Mar-16:00 - Club Friendly
Gefle IF vs Ytterhogdal IK

5-0

6-1
Sat 30, Mar-16:00 - Club Friendly
SJK Seinajoki vs TPV Tampere

0-0

1-0
Sat 30, Mar-16:00 - Club Friendly
Sandvikens IF vs Kvarnsvedens IK

1-0

3-0
Sat 30, Mar-16:00 - Club Friendly
Carlstad United BK vs FC Trollhattan

1-1

2-2
Sat 30, Mar-16:15 - Club Friendly
AC Oulu vs AC Kajaani

0-0

1-0
Sat 30, Mar-23:00 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Deportes Tolima

0-0

0-0
Sat 30, Mar-04:45 - Colombia Copa Mustang
Atletico Huila vs Patriotas FC

0-1

1-1
Sat 30, Mar-23:30 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Orsomarso

1-1

2-2
Sat 30, Mar-02:10 - Conmebol - Sudamericano U17
Bolivia(U17) vs Chile(U17)

0-1

0-4
Sat 30, Mar-04:30 - Conmebol - Sudamericano U17
Peru(U17) vs Ecuador(U17)

2-0

2-0
Sat 30, Mar-04:00 - Copa do Brasil Sub 20
Nacional Fast Club Youth vs America MG Youth

0-0

0-1
Sat 30, Mar-22:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs Hajduk Split

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:30 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Inter Zapresic

1-0

1-0
Sat 30, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Varteks Varazdin vs Kustosija

2-1

2-1
Sat 30, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Zadar vs NK Lucko

1-0

2-1
Sat 30, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs HNK Sibenik

0-1

1-1
Sat 30, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs NK Dugopolje

2-0

4-0
Sat 30, Mar-15:00 - Croatia U19
NK Rijeka (U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

1-1

2-2
Sat 30, Mar-13:00 - Croatia U19
Inter Zapresic(U19) vs Varteks Varazdin U19

2-0

4-1
Sat 30, Mar-13:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs Hrvatski Dragovoljac(U19)

0-1

0-1
Sat 30, Mar-13:00 - Croatia U19
NK Dugopolje(U19) vs Istra 1961 (U19)

0-2

0-2
Sat 30, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs AEL Limassol

0-0

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Apollon Limassol FC

1-1

2-1
Sat 30, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs AC Omonia Nicosia

1-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
E.N.Paralimni vs Pafos FC

0-2

1-2
Sat 30, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs AE Zakakiou

2-1

3-3
Sat 30, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs MEAP Nisou

0-0

1-1
Sat 30, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Digenis Voroklinis

1-0

3-1
Sat 30, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Ethnikos Achnas

1-2

1-3
Sat 30, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Anagennisi Deryneia

0-1

1-4
Sat 30, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Pardubice vs FC Sellier & Bellot Vlasim

0-0

0-0
Sat 30, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
FK Banik Sokolov vs Chrudim

0-1

0-1
Sat 30, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
FK Loko Vltavin vs SK Sokol Zapy

0-0

0-0
Sat 30, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Benesov vs Sokol Zivanice

0-0

0-0
Sat 30, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Prevysov vs Sokol Brozany

0-1

1-1
Sat 30, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
FK Kraluv Dvur vs Litomerice

0-1

0-1
Sat 30, Mar-19:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Dobrovice vs Stechovice

1-1

1-2
Sat 30, Mar-19:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Jiskra Domazlice vs Olympia Radotin

0-1

0-1
Sat 30, Mar-19:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Slovan Velvary vs FK Slavoj Vysehrad

1-1

2-2
Sat 30, Mar-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Slovan Liberec

0-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Synot Slovacko

2-0

2-0
Sat 30, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs SK Sigma Olomouc

0-1

0-2
Sat 30, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Sparta Praha

0-0

2-1
Sat 30, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Dukla Praha

1-0

2-0
Sat 30, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Viktoria Otrokovice vs Odra Petrkovice

0-2

2-3
Sat 30, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hlucin vs Lisen

1-0

2-0
Sat 30, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vyskov vs Hodonin Sardice

0-0

2-1
Sat 30, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Dolni Benesov vs Spartak Hulin

0-1

1-2
Sat 30, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Vysocina Jihlava(U19) vs Slavia Praha(U19)

0-2

0-2
Sat 30, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Synot Slovacko(U19)

0-0

1-1
Sat 30, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Sparta Praha(U19)

0-1

1-2
Sat 30, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Viktoria Plzen U19

1-0

3-0
Sat 30, Mar-16:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Pardubice(U19)

0-0

0-0
Sat 30, Mar-16:15 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Brno(U19)

3-0

6-1
Sat 30, Mar-17:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Slavia Praha Women\'s vs Horni Herspice Women\'s


11-0
Sat 30, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs FC Nordsjaelland

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Dalum vs Jammerbugt

0-0

0-2
Sat 30, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Odder IGF vs Brabrand IF

1-1

1-2
Sat 30, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Sydvest vs FC Aarhus Fremad

0-1

1-1
Sat 30, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Vejgaard BK vs Ringkobing

1-0

1-1
Sat 30, Mar-16:30 - Denmark - 2. Division Groupe A
Kjellerup IF vs Tarup Paarup IF

0-1

1-1
Sat 30, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
BK Frem vs Avarta

1-0

1-0
Sat 30, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Hillerod Fodbold vs Vanlose IF

0-0

1-3
Sat 30, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
B93 Copenhagen vs Marienlyst

4-0

6-0
Sat 30, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Skovshoved vs Bronshoj

1-2

2-2
Sat 30, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Ballerup Skovlunde Women\'s vs Thisted FC Women\'s

0-0

3-2
Sat 30, Mar-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Kolding BK Women\'s vs Brondby Women\'s

0-2

1-4
Sat 30, Mar-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
VSK Aarhus Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-2

0-3
Sat 30, Mar-17:15 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Esbjerg FB(U17)

0-1

1-2
Sat 30, Mar-18:00 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Brondby(U17)


2-1
Sat 30, Mar-16:00 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Midtjylland(U17)

1-3

4-4
Sat 30, Mar-18:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Odense BK (U17)

0-2

2-3
Sat 30, Mar-18:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Sonderjyske(U17)


1-2
Sat 30, Mar-18:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs FC Kobenhavn(U17)

0-0

2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Esbjerg FB(U19)

1-1

1-2
Sat 30, Mar-15:30 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Brondby(U19)

0-1

0-1
Sat 30, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Odense BK U19

3-1

5-3
Sat 30, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs FC Kobenhavn(U19)

3-0

3-3
Sat 30, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Sonderjyske(U19)

1-0

3-1
Sat 30, Mar-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Liga de Loja vs CD Clan Juvenil

1-0

3-0
Sat 30, Mar-05:00 - Ecuador Campeonato Serie B
L.D.U.Portoviejo vs Atletico Porteno

0-1

1-1
Sat 30, Mar-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Deportivo Cuenca

1-0

1-0
Sat 30, Mar-21:00 - Egypt Premier League
Zamalek vs Al Ahly SC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-16:35 - England Conference
Aldershot Town vs AFC Fylde

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Chesterfield vs Dagenham and Redbridge

0-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Halifax Town vs Maidenhead United

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Barnet F.C. vs Leyton Orient

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Ebbsfleet United vs Wrexham

3-0

4-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Barrow vs Boreham Wood F.C.

1-2

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Harrogate Town vs Maidstone United

1-1

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Braintree Town vs Gateshead

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Sutton United vs Havant & Waterlooville FC

1-1

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Eastleigh vs Hartlepool United FC

2-1

3-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Solihull Moors vs Dover Athletic

1-2

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference
Salford City F.C. vs Bromley

0-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Stockport County vs Darlington

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
AFC Telford United vs Blyth Spartans

1-0

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Chester FC vs Chorley

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Boston United vs Curzon Ashton FC

3-1

4-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Southport FC vs Brackley Town

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Altrincham vs Kidderminster

2-1

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Leamington vs Ashton United

0-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Guiseley vs York City

0-1

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Bradford Park Avenue vs Alfreton Town

0-0

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
FC United of Manchester vs Nuneaton Town

0-2

0-4
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference North Division
Spennymoor Town vs Hereford

0-2

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Torquay United vs Wealdstone FC

2-1

3-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs St Albans City

1-1

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Woking

0-1

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
East Thurrock United vs Chippenham Town

0-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Truro City

0-1

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Gloucester City vs Welling United

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Eastbourne Borough

1-1

3-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Billericay Town

0-2

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Oxford City

0-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Hungerford Town

0-1

0-3
Sat 30, Mar-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Weston Super Mare

2-0

3-0
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Southend United vs Shrewsbury Town

0-0

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Scunthorpe United vs AFC Wimbledon

0-2

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Oxford United vs Wycombe Wanderers

1-1

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Gillingham vs Rochdale

1-1

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Blackpool vs Plymouth Argyle

0-1

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Bradford City AFC

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Barnsley vs Coventry

1-1

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Walsall

3-1

3-1
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Fleetwood Town

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England League One
Bristol Rovers vs Luton Town

1-2

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Cheltenham Town

1-1

1-3
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Colchester United

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Bury vs Swindon

1-1

1-3
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Carlisle

1-0

3-0
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Grimsby Town

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Port Vale

1-1

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Yeovil Town vs Newport County

0-0

1-3
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Exeter City vs Mansfield Town

1-2

1-4
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Lincoln City vs Macclesfield Town

1-1

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Morecambe vs Crawley Town

0-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Milton Keynes Dons

0-1

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Notts County

0-3

0-3
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Lancaster City

1-0

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Stafford Rangers

3-0

5-3
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Hednesford Town vs Matlock Town

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Farsley Celtic vs Stalybridge Celtic

2-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Workington vs Nantwich Town

1-2

2-4
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Gainsborough Trinity

0-1

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Witton Albion

0-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Marine vs South Shields

0-1

1-3
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Whitby Town

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Basford Utd vs Bamber Bridge

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tonbridge Angels vs Harlow Town

1-0

3-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Folkestone Invicta

1-0

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Leatherhead

0-1

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Bognor Regis Town

0-0

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Carshalton Athletic FC

0-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs AFC Hornchurch

2-0

3-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Kingstonian

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Burgess Hill Town

0-0

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Lewes

1-1

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Dorking Wanderers

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:15 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Whitehawk vs Bishop\'s Stortford

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Royston Town

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Lowestoft Town

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Redditch United

0-0

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Bedworth United vs Stratford Town

0-0

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Lynn vs Halesowen Town

2-0

3-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Needham Market

0-1

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs St Ives Town

1-0

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Kettering Town

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Barwell

0-0

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
St Neots Town vs Banbury United

0-2

0-3
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Hitchin Town

2-0

3-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Kings Langley

1-1

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Beaconsfield Town F.C.

0-1

1-3
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Walton Casuals

2-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Taunton Town

0-1

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Merthyr Town

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Staines Town vs Salisbury City

1-1

1-7
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Hendon

0-0

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Wimborne Town vs Basingstoke Town

1-1

2-4
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Harrow Borough

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Frome Town vs Farnborough Town

1-1

2-3
Sat 30, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Weymouth

0-1

0-3
Sat 30, Mar-21:30 - England The Championship
Middlesbrough vs Norwich City

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Ipswich vs Hull City

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Sheffield United vs Bristol City

1-1

2-3
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Brentford

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Sheffield Wed

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Swansea City

0-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Reading vs Preston North End

2-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Derby County vs Rotherham United

3-0

6-1
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Aston Villa vs Blackburn Rovers

1-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Bolton Wanderers

0-1

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - England The Championship
Leeds United vs Millwall

1-1

3-2
Sat 30, Mar-00:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Birmingham

0-1

3-2
Sat 30, Mar-21:30 - English Premier League
West Ham United vs Everton

0-2

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Huddersfield Town

0-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - English Premier League
Manchester United vs Watford

1-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - English Premier League
Leicester City vs AFC Bournemouth

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - English Premier League
Burnley vs Wolves

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Southampton

0-0

0-1
Sat 30, Mar-16:30 - English Premier League
Fulham vs Manchester City

0-2

0-2
Sat 30, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga
Kohtla-Jarve JK Jarve vs FC Elva

1-1

2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Voru JK vs Viimsi MRJK

1-0

1-0
Sat 30, Mar-21:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Tartu JK Tammeka

1-0

4-1
Sat 30, Mar-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Nomme Kalju

0-0

0-0
Sat 30, Mar-15:00 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs JK Tallinna Kalev

1-0

2-0
Sat 30, Mar-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Suure Jaani United Women\'s vs Tammeka Tartu Women\'s

0-0

2-2
Sat 30, Mar-15:30 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Flora Tallinn Women\'s vs Tartu SK 10 Premium Women\'s

6-0

7-0
Sat 30, Mar-16:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Parnu JK Women\'s vs FC Lootos Polva Women\'s

1-0

5-0
Sat 30, Mar-19:59 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women\'s vs Saku Sporting Women\'s


4-3
Sat 30, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs B36 Torshavn

1-0

1-2
Sat 30, Mar-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs NSI Runavik

2-0

2-0
Sat 30, Mar-21:30 - Finland Women\\\'s Premier League
Aland Women\'s vs KuPS Women\'s

0-0

1-1
Sat 30, Mar-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Honka Women\'s vs ONS Women\'s

2-0

2-1
Sat 30, Mar-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
HJK Helsinki Women\'s vs TiPS Women\'s

2-0

2-1
Sat 30, Mar-17:00 - Finland Cup
Inter Turku vs VPS Vaasa

1-0

1-2
Sat 30, Mar-18:00 - Finland Cup
RoPS Rovaniemi vs KPV

0-1

1-2
Sat 30, Mar-18:00 - Finland Cup
FC Honka vs Ilves Tampere

0-0

1-1
Sat 30, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Olymplque de Marseille B vs Monaco B

2-0

2-0
Sat 30, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Mantois vs Vitre

0-0

1-0
Sat 30, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Belfort ASM FC vs Stade Reims II

0-1

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris FC U19 vs Quevilly US(U19)

4-0

6-0
Sat 30, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Angers SCO U19


2-1
Sat 30, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Vannes OC U19 vs Stade Lavallois MFC (U19)


3-1
Sat 30, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Niort(U19) vs Bordeaux U19


2-4
Sat 30, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio GFCO (U19) vs Marseille(U19)


2-1
Sat 30, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Nice U19


3-1
Sat 30, Mar-18:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Castelnau le Cres (U19) vs Saint-Etienne U19


1-3
Sat 30, Mar-17:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women\'s vs Bordeaux Women\'s

0-0

1-0
Sat 30, Mar-17:30 - French Feminines D1
Lille OSC Metropole Women\'s vs FC Metz Women\'s

1-0

2-1
Sat 30, Mar-17:30 - French Feminines D1
Paris FC Women\'s vs Dijon Women\'s

1-0

4-0
Sat 30, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Angers SCO

2-1

2-2
Sat 30, Mar-12:00 - Friendly Internationals
Myanmar(U19) vs China(U19)

2-2

2-3
Sat 30, Mar-14:15 - Friendly Internationals
Viet Nam(U19) vs Thailand(U19)

0-0

1-0
Sat 30, Mar-21:30 - Futsal Italian Serie A
Acqua e Sapone C5 Futsal vs Union Arzignanochiampo Futsal

4-2

10-4
Sat 30, Mar-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Palma Futsal

0-0

3-2
Sat 30, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Naturpellet Segovia Futsal vs Industrias Santa Coloma Futsal

1-0

1-2
Sat 30, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

1-2

3-3
Sat 30, Mar-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

1-0

4-0
Sat 30, Mar-00:15 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs CD UMA Antequera Futsal

4-1

8-1
Sat 30, Mar-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal

0-0

4-1
Sat 30, Mar-19:00 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs Lokomotiv Tbilisi

2-1

3-1
Sat 30, Mar-21:00 - Georgia Primera Division
WIT Georgia Tbilisi vs Dinamo Batumi

0-0

0-1
Sat 30, Mar-17:00 - Georgia Primera Division
Chikhura Sachkhere vs FC Sioni Bolnisi

4-0

5-0
Sat 30, Mar-17:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs FSV Zwickau

2-0

3-1
Sat 30, Mar-17:00 - German 3. Liga
Energie Cottbus vs Fortuna Koln

2-2

4-3
Sat 30, Mar-17:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs Hallescher FC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs Munchen 1860

0-0

1-1
Sat 30, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-1

2-1
Sat 30, Mar-17:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs Preuben Munster

1-0

3-2
Sat 30, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-3

0-4
Sat 30, Mar-14:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Hannover 96(U17)

3-1

3-2
Sat 30, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Tennis Borussia Berlin(U17)

0-0

3-0
Sat 30, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Energie Cottbus(U17)

1-1

2-1
Sat 30, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs 1. FC Heidenheim(U17)

0-0

0-0
Sat 30, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

0-0

1-0
Sat 30, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)

1-0

1-0
Sat 30, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs Augsburg(U17)

0-0

1-1
Sat 30, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Dortmund(U17)

0-3

0-3
Sat 30, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Monchengladbach(U17)

1-1

2-2
Sat 30, Mar-21:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Hertha BSC Berlin

2-0

5-0
Sat 30, Mar-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs 1.FSV Mainz 05

2-0

3-1
Sat 30, Mar-18:30 - German Bundesliga
FC Nurnberg vs Augsburg

0-0

3-0
Sat 30, Mar-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Bayern Munich

1-1

1-1
Sat 30, Mar-18:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs VfL Wolfsburg

0-0

2-0
Sat 30, Mar-18:30 - German Bundesliga
Fortuna Dusseldorf vs Monchengladbach

3-0

3-1
Sat 30, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs Hamburger

0-0

0-0
Sat 30, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
Union Berlin vs SC Paderborn 07

0-1

1-3
Sat 30, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs SSV Jahn Regensburg

0-0

1-1
Sat 30, Mar-21:00 - German Junioren Bundesliga Nord
TSV Havelse(U19) vs Werder Bremen(U19)

0-2

0-2
Sat 30, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Hamburger(U19)

2-1

3-1
Sat 30, Mar-18:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Niendorfer TSV(U19)

0-0

1-0
Sat 30, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs RB Leipzig(U19)

1-1

1-2
Sat 30, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg (U19) vs St. Pauli(U19)

1-0

2-0
Sat 30, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs Magdeburg(U19)

1-1

2-1
Sat 30, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-0

2-2
Sat 30, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs FC Ingolstadt(U19)

3-0

3-1
Sat 30, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Stuttgarter Kickers(U19) vs Bayern Munich(U19)

0-0

1-0
Sat 30, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

1-2

2-2
Sat 30, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

0-0

4-0
Sat 30, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs FSV Frankfurt (U19)

0-0

3-2
Sat 30, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Alemannia Aachen(U19) vs Bochum(U19)

0-2

0-4
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs TSV 1860 Rosenheim

0-2

1-2
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth II vs FC Memmingen

1-1

4-2
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Ingolstadt 04 Am vs Viktoria Aschaffenburg

2-1

3-3
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs SpVgg Bayreuth

1-1

3-2
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs SV Heimstetten

0-0

0-2
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Pipinsried vs VfR Garching

1-0

1-3
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs TSV Buchbach

1-0

1-0
Sat 30, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Budissa Bautzen vs Berliner AK 07

0-1

0-1
Sat 30, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Bischofswerdaer FV 08

0-0

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Holstein Kiel B

2-1

4-1
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs Eintracht Stadtallendorf

1-1

1-1
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs FSV Frankfurt

2-0

5-0
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs Steinbach

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs SC Freiburg (Am)

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs SV Waldhof Mannheim

1-0

1-3
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs Hessen Dreieich

1-0

5-0
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs Monchengladbach AM.

2-0

2-0
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Wattenscheid

3-0

3-2
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs SC Verl

2-0

3-1
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs SC Wiedenbruck

0-0

2-1
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs RW Oberhausen

0-1

0-1
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs SV Straelen

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
TV Herkenrath vs TSV Alemannia Aachen

1-1

1-2
Sat 30, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Kaan Marienborn vs Viktoria Koln

0-1

1-3
Sat 30, Mar-17:00 - Greece - Football League
Irodotos vs Platanias FC

0-0

0-4
Sat 30, Mar-21:00 - Greece Super League
Lamia vs Panionios

1-0

1-0
Sat 30, Mar-21:30 - Greece Super League
AEL Larisa vs Asteras Tripolis

1-1

2-1
Sat 30, Mar-19:15 - Greece Super League
Levadiakos vs Pas Giannina

0-0

0-2
Sat 30, Mar-13:00 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Pas Giannina(U19)

1-2

3-2
Sat 30, Mar-13:30 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

1-2

5-2
Sat 30, Mar-14:00 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Atromitos Athens(U19)

0-2

1-3
Sat 30, Mar-14:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Panionios(U19)

2-0

4-0
Sat 30, Mar-15:00 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs Asteras Tripolis(U19)

0-1

0-2
Sat 30, Mar-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Antigua GFC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-10:30 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Wofoo Tai Po vs Dreams Sports Club

0-1

1-1
Sat 30, Mar-13:30 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Kitchee vs LeeMan

2-0

6-0
Sat 30, Mar-21:30 - Holland Eredivisie
Willem II vs Fortuna Sittard

1-1

3-2
Sat 30, Mar-21:30 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs Vitesse Arnhem

2-3

3-3
Sat 30, Mar-22:45 - Holland Eredivisie
De Graafschap vs Heracles Almelo

1-0

1-2
Sat 30, Mar-23:45 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs SBV Excelsior

0-0

1-0
Sat 30, Mar-23:45 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs FC Groningen

0-0

1-0
Sat 30, Mar-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Kozakken Boys

0-1

0-1
Sat 30, Mar-21:00 - Holland Tweede Divisie
VV Sint Bavo vs Spakenburg

1-0

2-0
Sat 30, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Jong Sparta Rotterdam

1-0

2-0
Sat 30, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs GVVV Veenendaal

2-1

3-1
Sat 30, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Vitesse Arnhem Am.

1-0

1-0
Sat 30, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs Rijnsburgse Boys

2-0

4-1
Sat 30, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs BVV Barendrecht

1-0

3-0
Sat 30, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie
Omniworld Almere Am. vs VV Katwijk

1-0

1-1
Sat 30, Mar-15:30 - Holland U19 League
NAC Breda(U19) vs AZ Alkmaar(U19)

1-2

2-2
Sat 30, Mar-19:59 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Diosgyor VTK

2-1

2-1
Sat 30, Mar-19:59 - Hungary NB1
PAKSI FC vs Ujpest FC

0-0

0-2
Sat 30, Mar-19:59 - Hungary NB1
Szombathelyi Haladas vs Puskas Akademia

2-0

3-0
Sat 30, Mar-19:59 - Hungary NB1
Kisvarda vs Ferencvarosi TC

0-0

0-1
Sat 30, Mar-16:45 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Budapest Honved

0-0

3-1
Sat 30, Mar-22:30 - Hungary NB1
MOL Vidi FC vs Debreceni VSC

0-0

2-1
Sat 30, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Gyori ETO FC U19

2-0

4-1
Sat 30, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

0-0

1-0
Sat 30, Mar-14:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Diosgyor VTK(U19)

0-0

2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

0-1

1-5
Sat 30, Mar-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria Women\'s vs Astra Hungary Women\'s

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Gyori Dozsa Woman\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

2-1

2-2
Sat 30, Mar-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Magyar Labdarugo Egylet Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s

2-2

2-3
Sat 30, Mar-19:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Thor KA Akureyri Woman\'s vs Breidablik Women\'s

1-0

2-1
Sat 30, Mar-17:00 - Iceland League Cup
KR Reykjavik vs Hafnarfjordur FH

1-1

3-2
Sat 30, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Sindri vs KH Hlidarendi

1-0

2-1
Sat 30, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Fjardabyggd vs Dalvik Reynir

0-1

0-7
Sat 30, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Tindastoll Sauda vs Vidir Gardur

2-1

2-4
Sat 30, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Volsungur Husavik vs Leiknir F

2-0

3-2
Sat 30, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
KF Gardabaer vs IR Reykjavik

1-0

2-1
Sat 30, Mar-00:00 - Iceland League Cup II
UMF Selfoss vs Kordrengir

0-2

1-2
Sat 30, Mar-00:00 - Iceland League Cup II
Kari Akranes vs Skallagrimur

1-1

5-1
Sat 30, Mar-16:00 - Iceland League Cup II
Alftanes vs Vaengir Jupiters


2-3
Sat 30, Mar-19:59 - Iceland League Cup II
Reynir Sandgerdi vs KF Fjallabyggdar

1-1

1-1
Sat 30, Mar-12:30 - India League Division 2
Lonestar Kashmir vs Hindustan

2-1

2-1
Sat 30, Mar-14:00 - India League Division 2
Bengaluru B vs FC Goa B

1-0

2-0
Sat 30, Mar-15:30 - India Super Cup
Indian Arrows vs FC Goa

0-1

0-3
Sat 30, Mar-12:30 - Indonesia President Cup
Bhayangkara FC vs Arema Malang

0-2

0-4
Sat 30, Mar-15:30 - Iran League
Persepolis vs Esteghlal Tehran

1-0

1-0
Sat 30, Mar-18:30 - Iran League
Esteghlal Khozestan vs Teraktor-Sazi

0-2

0-3
Sat 30, Mar-16:00 - Iraqi League
Al Zawraa vs Al-Hudod

0-1

1-1
Sat 30, Mar-16:00 - Iraqi League
Al Karkh vs Al Najaf

0-2

0-2
Sat 30, Mar-16:00 - Iraqi League
Erbil SC vs Al-Naft

0-1

0-2
Sat 30, Mar-16:00 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Al Shorta

0-0

0-1
Sat 30, Mar-23:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Shelbourne

1-0

2-0
Sat 30, Mar-00:00 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs UC Dublin(UCD)

1-1

3-1
Sat 30, Mar-19:00 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

2-2

3-2
Sat 30, Mar-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Beer Sheva

1-0

1-4
Sat 30, Mar-22:00 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa

0-0

1-0
Sat 30, Mar-19:30 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Netanya

0-1

1-1
Sat 30, Mar-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19)

0-2

2-2
Sat 30, Mar-17:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Fiorentina Youth

0-0

2-1
Sat 30, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Genoa Youth

1-0

4-2
Sat 30, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Inter Milan Youth

1-0

1-1
Sat 30, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Livorno Youth vs Pescara Youth

0-0

0-3
Sat 30, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Chievo Youth

0-1

0-1
Sat 30, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Crotone Youth vs Foggia Youth

1-0

1-3
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Cosenza Calcio Youth

1-0

2-0
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Brescia Youth vs Spal Youth

1-0

2-3
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Benevento Youth


1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Padova Youth vs Carpi Youth

1-0

2-0
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Spezia Youth vs Parma Youth


3-0
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Cremonese Youth

2-0

3-2
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Venezia F.C. Youth vs Cittadella Youth


1-0
Sat 30, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Atalanta Youth

0-1

0-3
Sat 30, Mar-21:00 - Italian Serie A
Juventus vs Empoli

0-0

1-0
Sat 30, Mar-23:30 - Italian Serie A
Sampdoria vs AC Milan

1-0

1-0
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs Genoa

1-0

2-0
Sat 30, Mar-21:00 - Italian Serie B
Brescia vs Foggia

1-1

2-1
Sat 30, Mar-00:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Hellas Verona

1-1

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Serie B
Salernitana vs Venezia F.C.

0-1

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Serie B
Perugia vs Livorno

1-0

3-1
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Palermo

1-1

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Benevento

2-0

2-2
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Serie B
Cittadella vs Padova

0-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Serie B
Carpi vs Crotone

0-1

1-2
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Women Division 1
Chievo Verona Women\'s vs Atalanta Mozzanica Women\'s

1-1

2-2
Sat 30, Mar-18:00 - Italian Women Division 1
ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs Orobica Women\'s

1-0

4-1
Sat 30, Mar-21:30 - Italy C1A
Pontedera vs Cuneo

0-0

1-1
Sat 30, Mar-17:30 - Italy C1A
Robur Siena S.S.D. vs Arzachena

0-1

1-3
Sat 30, Mar-17:30 - Italy C1A
Pro Patria vs Arezzo

0-1

1-1
Sat 30, Mar-17:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Gozzano

1-0

1-0
Sat 30, Mar-17:30 - Italy C1A
Olbia vs Lucchese

0-1

0-1
Sat 30, Mar-17:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Pistoiese

0-1

0-4
Sat 30, Mar-23:45 - Italy C1A
Piacenza vs Alessandria

3-0

4-0
Sat 30, Mar-19:30 - Italy C1A
Albissola vs Pisa

0-1

0-1
Sat 30, Mar-21:30 - Italy C1B
Albinoleffe vs Fermana

0-0

1-1
Sat 30, Mar-17:30 - Italy C1C
Matera vs AC Monopoli


0-3
Sat 30, Mar-19:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs S.S.D. Potenza Calcio

0-0

0-0
Sat 30, Mar-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Veertien Kuwana

1-0

1-0
Sat 30, Mar-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Imabari FC

1-1

1-1
Sat 30, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nittaidai Fields Yokohama Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-2

1-3
Sat 30, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nojima Stella Women\'s vs Nagano Parceiro Women\'s

0-1

0-1
Sat 30, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Kashima Antlers

0-0

1-1
Sat 30, Mar-12:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Vissel Kobe

2-1

3-4
Sat 30, Mar-14:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Sanfrecce Hiroshima

0-0

0-1
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Cerezo Osaka

0-1

0-2
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs FC Tokyo

0-0

1-1
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Consadole Sapporo

3-0

4-0
Sat 30, Mar-10:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Kagoshima United

1-0

1-0
Sat 30, Mar-10:00 - Japanese League Division 2
FC Gifu vs Kyoto Sanga FC

0-0

1-1
Sat 30, Mar-13:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Renofa Yamaguchi

0-0

2-2
Sat 30, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs JEF United Ichihara Chiba

0-0

0-1
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Kashiwa Reysol

2-0

2-0
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Albirex Niigata

1-0

1-0
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Montedio Yamagata

0-0

0-0
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Ventforet Kofu

0-0

1-1
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Yokohama FC

0-0

1-0
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Omiya Ardija

0-0

0-1
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Ehime FC

0-0

1-0
Sat 30, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
ThespaKusatsu Gunma vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

0-1
Sat 30, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Kamatamare Sanuki

1-2

1-2
Sat 30, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs Fujieda MYFC

4-0

6-1
Sat 30, Mar-20:30 - Jordan Professional Premier League
Shabab AlOrdon vs Al Hussein Irbid

2-0

4-0
Sat 30, Mar-18:00 - Jordan Professional Premier League
Ramtha SC vs Al Jazeera Amman

1-0

1-2
Sat 30, Mar-16:30 - Jordan Professional Premier League
Al Salt vs Al-Baq\'a

0-0

0-0
Sat 30, Mar-10:00 - K-National League
Daejeon Korail vs Gyeongju KHNP

0-0

1-0
Sat 30, Mar-10:00 - K-National League
Cheonan City FC vs Changwon City

0-1

1-1
Sat 30, Mar-10:00 - K-National League
Mokpo City vs Gangneung

0-1

0-1
Sat 30, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
Irtysh Pavlodar vs Kaisar Kyzylorda

0-0

0-1
Sat 30, Mar-14:00 - Kazakhstan Super League
Taraz vs FK Atyrau

0-0

2-0
Sat 30, Mar-15:00 - Kazakhstan Super League
FC Zhetysu Taldykorgan vs FC Astana

0-1

0-2
Sat 30, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Kariobangi Sharks

2-1

2-1
Sat 30, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs Tusker FC Nairobi

2-1

2-1
Sat 30, Mar-10:00 - Korea K3 League
Pocheon FC vs Icheon Citizen FC

1-0

3-0
Sat 30, Mar-10:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Pyeongtaek Citizen

0-1

3-1
Sat 30, Mar-10:00 - Korea K3 League
Yangpyeong vs Gimpo FC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-10:00 - Korea K3 League
Chungju Citizen vs Siheung City

0-2

0-2
Sat 30, Mar-10:00 - Korea K3 League
Yeoju Sejong vs Yangju Citizen FC


0-2
Sat 30, Mar-14:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Pyeongchang FC


2-1
Sat 30, Mar-09:00 - Korea K3 League
Goyang FC vs Jungnang Chorus Mustang FC

0-2

1-3
Sat 30, Mar-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju Citizen FC vs Chuncheon Citizen

1-0

2-1
Sat 30, Mar-10:00 - Korea K3 League
Jeonju Citizen FC vs Seoul United

2-0

7-0
Sat 30, Mar-11:00 - Korea League 1
Gyeongnam FC vs Daegu FC

0-1

2-1
Sat 30, Mar-09:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Sangju Sangmu FC

1-0

2-0
Sat 30, Mar-09:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Pohang Steelers

0-0

2-0
Sat 30, Mar-12:00 - Korea League 2
Asan Mugunghwa FC vs Seoul E-Land FC

1-0

3-1
Sat 30, Mar-08:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs Bucheon FC 1995

0-1

3-3
Sat 30, Mar-10:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Gwangju Football Club

1-1

1-2
Sat 30, Mar-17:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Trepca \'89

1-0

1-1
Sat 30, Mar-17:00 - Kosovo Super League
Klubi futbollistik KEK-u vs KF Drenica Srbica

1-2

1-5
Sat 30, Mar-19:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs FK Spartaks Jurmala

0-0

0-1
Sat 30, Mar-17:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs Jelgava

1-0

2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Lithuania - 1. Division
Atlantas Klaipeda vs FK Zalgiris Vilnius

0-1

0-3
Sat 30, Mar-15:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs FK Panevezys

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - Lithuania - 2. Division
Hegelmann Litauen vs Dziugas Telsiai

0-0

1-0
Sat 30, Mar-18:00 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai vs Siauliai

1-0

1-0
Sat 30, Mar-16:00 - Lithuania - 2. Division
Vilniaus Vytis vs FK Minija

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs UNA Strassen

1-0

1-1
Sat 30, Mar-21:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Union Titus Petange

0-1

4-1
Sat 30, Mar-21:30 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Progres Niederkorn

1-0

2-0
Sat 30, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II vs Sarawak

1-0

1-1
Sat 30, Mar-12:45 - Malaysia Premier League
Selangor United vs UiTM FC

0-2

1-2
Sat 30, Mar-16:15 - Malaysia Premier League
Sabah FA vs Pulau Penang FA

1-0

2-0
Sat 30, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Felda United FC vs PB Pahang

0-1

1-3
Sat 30, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Petaling Jaya City vs Selangor PKNS

0-0

1-0
Sat 30, Mar-17:00 - Malaysia Super League
PKNP vs Kuala Lumpur

2-0

4-0
Sat 30, Mar-20:30 - Malta First Division League
Gudja United vs Zejtun Corinthians

1-0

3-2
Sat 30, Mar-18:15 - Malta First Division League
Swieqi United vs Lija Athletic

1-2

4-4
Sat 30, Mar-16:00 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Naxxar Lions

0-1

1-3
Sat 30, Mar-19:00 - Malta Premier League
St. Andrews vs Balzan FC

0-0

0-1
Sat 30, Mar-17:00 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs Senglea Athletic

1-1

2-2
Sat 30, Mar-17:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Pieta Hotspurs

3-1

5-2
Sat 30, Mar-19:15 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Mosta FC

1-0

1-1
Sat 30, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Club Leon

2-0

2-3
Sat 30, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Santos Laguna

0-0

1-0
Sat 30, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Coyotes vs Cocodrilos de tabasco FC

2-0

5-0
Sat 30, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros de Zacatecas B vs Constructores Gomez Palacio


6-0
Sat 30, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Chimalhuacan vs Potosino

0-2

1-2
Sat 30, Mar-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Cimarrones de Sonora B

1-1

3-1
Sat 30, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Reynosa vs Tepatitlan De Morelos


3-2
Sat 30, Mar-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Sahuayo FC


6-0
Sat 30, Mar-22:15 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Toluca B vs Sporting Canamy


2-3
Sat 30, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Zacatepec

2-1

2-1
Sat 30, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison A
UAEM Potros vs Cimarrones Sonora

1-0

1-1
Sat 30, Mar-06:30 - Mexico Primera Divison A
Venados FC vs Leones Univ Guadalajara

1-0

1-0
Sat 30, Mar-21:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Tigres UANL(U20)


1-0
Sat 30, Mar-03:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Santos Laguna U20

1-0

2-2
Sat 30, Mar-21:30 - Mexico Youth U20
Necaxa U20 vs Veracruz(U20)


4-0
Sat 30, Mar-22:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20


1-0
Sat 30, Mar-17:30 - Moldova Divizia Nationala
Codru Lozova vs FC Milsami

0-1

0-3
Sat 30, Mar-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs Dinamo-Auto

0-0

0-1
Sat 30, Mar-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Rudar Pljevlja

1-0

1-0
Sat 30, Mar-18:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs FK Mornar

0-0

2-0
Sat 30, Mar-18:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs Lovcen Cetinje

1-2

3-2
Sat 30, Mar-18:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Grbalj Radanovici vs FK Sutjeska Niksic

0-0

0-0
Sat 30, Mar-18:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs OFK Petrovac

0-0

2-1
Sat 30, Mar-13:30 - Myanmar National League
Yadanarbon FC vs Dagon FC

1-0

1-0
Sat 30, Mar-13:30 - Myanmar National League
Yangon United vs Ayeyawady United

0-1

0-1
Sat 30, Mar-13:30 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Chinland

1-0

1-0
Sat 30, Mar-13:30 - Myanmar National League
Zwekapin United vs Shan United

0-2

0-4
Sat 30, Mar-03:00 - New Zealand Mainland Leagues
Ferrymead Bays vs Nelson Suburbs

0-2

0-3
Sat 30, Mar-05:45 - New Zealand Mainland Leagues
Caversham vs Dunedin Technical

1-0

3-1
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs Kamenica-Sasa

2-0

2-1
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs FK Goblen

0-0

1-0
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs FK Teteks Tetovo

1-0

3-1
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs Borec Veles

1-0

3-0
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs Pelister Bitola

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Negotino vs FC Plackovica

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Labunishta vs FK Rinija Gostivar

0-0

0-1
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs FK Kozuv

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Junior vs Partizan Obrshani


3-0
Sat 30, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Gench Kalemler vs FC Struga Trim-Lum

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballinamallard United vs Warrenpoint Town

0-0

0-0
Sat 30, Mar-21:30 - Northern Ireland Cup
Coleraine F.C. vs Crusaders FC

0-0

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Portadown FC

0-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Glentoran FC

0-1

2-1
Sat 30, Mar-18:30 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Aalesund FK

0-0

0-1
Sat 30, Mar-16:00 - Norwegian Junior U19
Viking U19 vs Sandefjord U19

2-1

3-1
Sat 30, Mar-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Mjondalen

1-0

2-0
Sat 30, Mar-18:30 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs Brann

1-1

3-2
Sat 30, Mar-01:30 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Deportivo Capiata

0-0

0-0
Sat 30, Mar-03:30 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Santani vs General Diaz

0-1

0-1
Sat 30, Mar-22:15 - Peru Primera Division
Deportivo Union Comercio vs Carlos A. Mannucci

0-1

0-2
Sat 30, Mar-05:00 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs UTC Cajamarca

0-0

2-2
Sat 30, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Ruch Chorzow Youth vs Cracovia Krakow Youth

0-1

2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

1-1

3-1
Sat 30, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Lech Poznan Youth

1-0

2-0
Sat 30, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Pogon Szczecin Youth

1-0

3-2
Sat 30, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Motor Lublin Youth

0-0

0-0
Sat 30, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Pogon Szczecin II

0-2

1-4
Sat 30, Mar-21:00 - Poland - Ekstraklasa
Arka Gdynia vs Slask Wroclaw

0-0

0-2
Sat 30, Mar-23:30 - Poland - Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznan

0-0

0-0
Sat 30, Mar-18:30 - Poland - Ekstraklasa
Miedz Legnica vs Zaglebie Sosnowiec

0-1

0-2
Sat 30, Mar-17:00 - Poland - I liga
Wigry Suwalki vs Stal Mielec

0-1

0-1
Sat 30, Mar-20:45 - Poland - I liga
Odra Opole vs GKS Katowice

0-3

0-4
Sat 30, Mar-21:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs GKS Jastrzebie

1-0

1-1
Sat 30, Mar-21:00 - Poland - I liga
Rakow Czestochowa vs Garbarnia Krakow

1-0

1-0
Sat 30, Mar-22:00 - Poland - I liga
GKS Tychy vs Bytovia Bytow

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:59 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Warta Poznan

1-0

2-1
Sat 30, Mar-19:59 - Poland - I liga
Chojniczanka Chojnice vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Poland - II liga
Stal Stalowa Wola vs Skra Czestochowa

0-1

1-4
Sat 30, Mar-18:00 - Poland - II liga
Rozwoj Katowice vs GKS Belchatow

0-0

0-0
Sat 30, Mar-18:00 - Poland - II liga
ROW 1964 Rybnik vs Siarka Tarnobrzeg

1-1

1-1
Sat 30, Mar-19:59 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Olimpia Grudziadz

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Belenenses(U23)

0-1

1-3
Sat 30, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Feirense(U23) vs Vitoria Guimaraes(U23)

1-0

2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
CD Aves(U23) vs Benfica(U23)

0-1

3-2
Sat 30, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Academica Coimbra(U23)

1-0

3-0
Sat 30, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria FC Setubal(U23) vs Maritimo(U23)

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Belenenses(U19) vs Maritimo U19


2-1
Sat 30, Mar-21:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Leixoes U19 vs FC Porto U19

1-2

1-3
Sat 30, Mar-21:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Boavista(U19) vs Beira Mar(U19)

2-0

3-1
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Academica Coimbra(U19) vs Cova Piedade(U19)


2-0
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Uniao Leiria U19 vs GD Estoril-Praia(U19)


1-1
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
SC Freamunde(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

0-2

0-5
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Sporting Lisbon(U19) vs Gil Vicente U19

1-1

4-1
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Vitoria FC Setubal(U19) vs Alcanenense U19


0-1
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Feirense(U19) vs Aves(U19)

1-1

1-1
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Pacos Ferreira(U19) vs Rio Ave(U19)


1-0
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Tondela(U19) vs Braga (U19)

1-1

2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Pacos Ferreira

1-1

1-1
Sat 30, Mar-19:59 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs CD Mafra

1-0

3-0
Sat 30, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
G.D. Chaves vs Sporting Clube de Portugal

0-1

1-3
Sat 30, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Moreirense

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs FC Porto

1-1

2-3
Sat 30, Mar-20:15 - Qatar League
Al Duhail SC vs Al-Sadd

0-1

2-2
Sat 30, Mar-18:05 - Qatar League
Al-Ahli Doha vs Al-Arabi SC

1-0

2-1
Sat 30, Mar-18:05 - Qatar League
Al-Gharafa SC vs Al Rayyan

2-2

4-2
Sat 30, Mar-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Qarabag B vs Kesla FK B

1-0

1-2
Sat 30, Mar-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Sabail

0-1

1-2
Sat 30, Mar-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Neftchi Baku

0-0

0-1
Sat 30, Mar-23:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Astra Giurgiu

0-0

1-0
Sat 30, Mar-20:30 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs Universitaea Cluj

1-0

1-0
Sat 30, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Daco-Getica Bucuresti vs ACS Energeticianul

0-0

0-0
Sat 30, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Dacia Unirea Braila vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-1

2-2
Sat 30, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Academica Clinceni vs Luceafarul Oradea

2-0

5-0
Sat 30, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
ACS Poli Timisoara vs Balotesti

1-1

3-1
Sat 30, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
SCM Argesul Pitesti vs CS Aerostar Bacau

1-0

2-1
Sat 30, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Pandurii Targu Jiu

1-0

2-1
Sat 30, Mar-16:30 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs Chindia Targoviste

0-0

1-0
Sat 30, Mar-16:00 - Russia Div 2 Center
Zorkyi Krasnogorsk vs Sokol Saratov

0-1

1-3
Sat 30, Mar-15:00 - Russia Div 2 South
Urozhay Krasnodar vs Spartak Nalchik

0-0

0-0
Sat 30, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
Volgar Astrachan vs SKA Rostov

2-1

2-1
Sat 30, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
Mashuk-KMV vs Dynamo Stavropol

0-1

0-1
Sat 30, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
FK Biolog vs FK Angusht Nazran

3-1

3-1
Sat 30, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs FK Chayka Pesch

0-1

0-1
Sat 30, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
Spartak Vladikavkaz vs Druzhba Maykop

0-0

1-2
Sat 30, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
Akademiya Futbola vs FK Biolog


0-3
Sat 30, Mar-17:00 - Russia First Division
FC Tambov vs Luch Energiya Vladivostok

0-0

2-1
Sat 30, Mar-17:00 - Russia First Division
FC Armavir vs Spartak Moscow II

0-0

0-0
Sat 30, Mar-13:00 - Russia First Division
Zenit-2 St.Petersburg vs Rotor Volgograd

0-0

0-1
Sat 30, Mar-13:00 - Russia First Division
FC Tyumen vs FC Tom Tomsk

1-0

1-2
Sat 30, Mar-14:00 - Russia First Division
Sibir Novosibirsk vs Chertanovo Moscow

0-1

1-2
Sat 30, Mar-18:00 - Russia First Division
Baltika vs FK Khimki

1-1

2-1
Sat 30, Mar-18:00 - Russia First Division
Mordovia Saransk vs PFC Sochi

0-0

0-2
Sat 30, Mar-15:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs Fakel Voronezh

0-0

1-0
Sat 30, Mar-16:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Shinnik Yaroslavl

1-1

1-1
Sat 30, Mar-09:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Avangard Kursk

1-0

1-0
Sat 30, Mar-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs Sibiryak Bratsk Futsal

2-1

5-5
Sat 30, Mar-15:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

1-0

4-3
Sat 30, Mar-16:00 - Russia Futsal League
Samara Futsal vs Ukhta Futsal

2-0

3-1
Sat 30, Mar-12:30 - Russia Premier League
Yenisey Krasnoyarsk vs Rubin Kazan

0-0

1-1
Sat 30, Mar-17:30 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs Spartak Moscow

1-1

1-3
Sat 30, Mar-15:00 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs Lokomotiv Moscow

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs FC Ural Yekaterinburg

1-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs FK Orenburg Youth

1-0

3-1
Sat 30, Mar-13:00 - Russia Youth Championship League
FK Rostov Youth vs FK Ural Youth

0-0

2-0
Sat 30, Mar-15:00 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Ufa Youth

3-0

3-1
Sat 30, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs SP Cosmos

3-0

4-0
Sat 30, Mar-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs Cailungo

0-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SC Faetano

0-3

1-5
Sat 30, Mar-20:15 - Saudi Arabia Professional League
Ohod Medina vs Al-Shabab(KSA)

1-2

1-2
Sat 30, Mar-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Tai Youth

0-0

1-0
Sat 30, Mar-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Hilal Youths

0-1

1-2
Sat 30, Mar-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ansar Youths vs Ohud Medina Youths

1-1

1-2
Sat 30, Mar-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al Ahli Jeddah Youth

1-2

3-2
Sat 30, Mar-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Taawon Youths

1-0

3-1
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Championship
Dundee United vs Queen of the South FC

0-0

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Falkirk

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Partick Thistle

0-3

0-3
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Ross County

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Cove Rangers vs Wick Academy FC

0-0

5-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Deveronvale

0-0

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Turriff United

0-0

3-2
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Nairn County

2-0

3-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Fort William

2-0

5-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Inverurie Loco Works

2-1

2-4
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Huntly

0-1

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Lossiemouth FC

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Forres Mechanics

0-1

0-4
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Arbroath

1-1

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League One
Dumbarton vs Stenhousemuir

0-1

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Raith Rovers

1-0

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Stranraer F.C.

2-0

3-1
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League One
Brechin City vs Airdrieonians

0-2

0-3
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League Two
Peterhead vs Cowdenbeath F.C.

1-1

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Clyde F.C.

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Stirling Albion

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Annan Athletic

0-1

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish League Two
Berwick Rangers vs Edinburgh City

0-2

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs St. Johnstone

0-0

3-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Hamilton Academical FC

1-0

5-0
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Hearts vs Aberdeen

0-1

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Dundee

1-1

2-1
Sat 30, Mar-19:59 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs Generation Foot


1-1
Sat 30, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Mbour Petite Cote


1-1
Sat 30, Mar-22:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs Macva Sabac

1-1

2-1
Sat 30, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Dinamo Vranje vs Vojvodina

1-1

1-3
Sat 30, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Mladost Lucani

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:59 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs FK Rad Beograd

1-0

2-0
Sat 30, Mar-19:59 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Radnik Surdulica

2-0

2-0
Sat 30, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Singapore Warriors vs Home United FC

0-0

0-3
Sat 30, Mar-19:00 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs Trencin

1-1

2-2
Sat 30, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Zlate Moravce

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs SKF Sered

2-0

2-0
Sat 30, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-0

0-0
Sat 30, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs MSK Zilina

0-1

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Slovakia 2. Liga
Inter Bratislava vs MFK Dubnica

0-1

1-2
Sat 30, Mar-18:00 - Slovakia 2. Liga
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas vs Odeva Lipany

1-0

3-2
Sat 30, Mar-18:00 - Slovakia 2. Liga
FC STK 1914 Samorin vs Dukla Banska Bystrica

1-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs 1. FC Tatran Presov

0-0

2-0
Sat 30, Mar-18:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
SK Bahon vs MFK Rusovce

1-1

4-1
Sat 30, Mar-17:45 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Olimpija Ljubljana

0-1

1-3
Sat 30, Mar-23:00 - Slovenia 1. Liga
NK Rudar Velenje vs ND Gorica

0-1

2-2
Sat 30, Mar-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Celje

0-0

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - Slovenia 2. Liga
MNK FC Ljubljana vs ND Beltinci

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs Ankaran Hrvatini

2-2

6-3
Sat 30, Mar-19:00 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs Tabor Sezana

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs ASK Bravo

1-0

1-2
Sat 30, Mar-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rogaska vs NK Fuzinar

0-2

0-4
Sat 30, Mar-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs NK Brezice

1-1

1-1
Sat 30, Mar-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs NS Drava Ptuj

1-0

2-1
Sat 30, Mar-17:30 - South Africa First League
FC Cape Town vs TS Sporting

0-0

1-1
Sat 30, Mar-17:30 - South Africa First League
Witbank Spurs vs Tshakhuma TM

0-1

0-2
Sat 30, Mar-17:30 - South Africa First League
Royal Eagles vs Cape Umoya United

1-0

1-1
Sat 30, Mar-17:30 - South Africa First League
Real Kings vs Ajax Cape Town

0-0

0-0
Sat 30, Mar-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Bloemfontein Celtic vs Lamontville Golden Arrows

0-0

1-2
Sat 30, Mar-22:15 - South Africa The Nedbank Cup
Bidvest Wits vs Chippa United FC

2-1

3-3
Sat 30, Mar-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Real Betis Women\'s

3-1

3-1
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Villarreal

0-2

3-2
Sat 30, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Girona vs Athletic Bilbao

1-0

1-2
Sat 30, Mar-23:45 - Spanish Primera Division
Alaves vs Atletico Madrid

0-2

0-4
Sat 30, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Espanyol

0-0

2-0
Sat 30, Mar-16:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Leganes

0-0

0-2
Sat 30, Mar-14:00 - Spanish Primera U19
Zaragoza(U19) vs CD San Francisco(U19)

2-2

3-2
Sat 30, Mar-20:15 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs CF Reus Deportiu(U19)


2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs Getafe(U19)

3-0

5-2
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Ciudad de Cuenca(U19)


3-2
Sat 30, Mar-22:00 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Almeria U19


0-2
Sat 30, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Granada CF

0-0

2-1
Sat 30, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs CF Rayo Majadahonda

1-0

2-2
Sat 30, Mar-23:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Tenerife

1-1

2-2
Sat 30, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Sporting de Gijon

0-1

1-1
Sat 30, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs Unionistas de Salamanca

1-0

3-0
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs Pontevedra

0-0

0-1
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Atletico de Madrid B

0-1

0-2
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs CD Mirandes

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Racing Santander

1-1

1-1
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs Real Sociedad B

0-0

1-0
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs Teruel

2-1

2-1
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ontinyent CF vs Espanyol B


0-1
Sat 30, Mar-22:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs Hercules CF

0-1

1-2
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Jumilla

0-0

1-0
Sat 30, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Almeria B

1-0

1-0
Sat 30, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Porrino Industrial vs Arosa Sociedad Cultural

1-1

3-2
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Laracha vs Celtiga FC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Atletico Espeleno

1-2

3-2
Sat 30, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Xerez CD

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CD Manacor


2-1
Sat 30, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs Santa Catalina

1-1

1-1
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs CF Platges De Calvia


0-1
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CF Soller


1-1
Sat 30, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs CD Buzanada

1-1

2-2
Sat 30, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs UD Ibarra

1-0

1-0
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs UD San Fernando

2-0

2-1
Sat 30, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs Lanzarote

1-1

4-3
Sat 30, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs UCD Burlades


0-1
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs CD Subiza

0-1

1-1
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Corellano

0-0

1-1
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Huarte


1-0
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Ardoi

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs Osasuna B


1-4
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Alesves vs Avance Ezcabarte

0-0

0-0
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CF Rapid De Murillo vs CD Arnedo

0-0

1-0
Sat 30, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs SD Laredo


1-2
Sat 30, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs Rinconeda Polanco

2-2

2-2
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Bezana


5-1
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Barreda Balompie


1-0
Sat 30, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs CD Baskonia


2-2
Sat 30, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD San Pedro vs San Ignacio


1-0
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Zamudio SD vs Pasaia KE


1-1
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Sestao


2-4
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs Ordizia KE


2-1
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Bermeo vs Amurrio


0-1
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Santboia vs UE Llagostera

0-2

0-3
Sat 30, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Paiporta

1-0

3-1
Sat 30, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Orihuela CF

0-0

0-1
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs CF La Nucia

0-1

1-1
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs Villarreal C


0-2
Sat 30, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Silla CF

1-1

1-1
Sat 30, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs UD Rayo Ibense


2-1
Sat 30, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Eldense

1-0

2-2
Sat 30, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Torre Levante Orriols


2-0
Sat 30, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Atletico Bembibre

0-0

0-0
Sat 30, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


3-1
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs CF Briviesca Norpetrol


4-0
Sat 30, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs La Baneza

0-1

3-2
Sat 30, Mar-14:00 - SVK U19 A League
MFK Ruzomberok(U19) vs Spartak Trnava(U19)


0-2
Sat 30, Mar-14:00 - SVK U19 A League
FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs FC Nitra(U19)


4-1
Sat 30, Mar-14:00 - SVK U19 A League
Trencin(U19) vs Zemplin Michalovce(U19)


0-3
Sat 30, Mar-14:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs FK Senica(U19)


7-0
Sat 30, Mar-19:00 - Sweden Superettan
Orgryte vs Norrby IF

1-0

1-1
Sat 30, Mar-19:00 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs GAIS

2-2

2-2
Sat 30, Mar-19:00 - Sweden Superettan
Mjallby AIF vs Varbergs BoIS FC

0-0

0-1
Sat 30, Mar-16:30 - Sweden Superettan
Brommapojkarna vs Vasteras SK FK

1-1

1-2
Sat 30, Mar-22:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs Basel

0-0

0-1
Sat 30, Mar-22:00 - Swiss Super League
Sion vs Zurich

1-0

1-0
Sat 30, Mar-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Thun U21 vs Young Boys(U21)


1-3
Sat 30, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs Meyrin


2-1
Sat 30, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Bulle vs FC Vevey Sports 05


1-1
Sat 30, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs FC Martigny Sports


1-1
Sat 30, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs Zug 94

0-1

1-3
Sat 30, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs SR Delemont

0-1

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Goldau vs SC Buochs

0-0

0-0
Sat 30, Mar-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs Solothurn


1-3
Sat 30, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Zofingen vs FC Biel-Bienne


2-1
Sat 30, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Baden vs Gossau

1-1

4-1
Sat 30, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs FC Tuggen

0-3

0-6
Sat 30, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Red Star Zurich vs SV Hongg

0-1

0-1
Sat 30, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC United Zurich vs FC Winterthur U21

0-1

0-2
Sat 30, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Mendrisio Stabio vs FC Linth 04

0-2

0-3
Sat 30, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs FC Wettswil Bonstetten

0-1

2-2
Sat 30, Mar-20:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs SC Kriens

0-0

0-1
Sat 30, Mar-21:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs FC Rapperswil-Jona

1-2

3-2
Sat 30, Mar-22:00 - Switzerland Challenge League
Aarau vs FC Schaffhausen

3-2

3-2
Sat 30, Mar-19:59 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs Chiasso

1-1

1-1
Sat 30, Mar-21:00 - Syrian Cup
Tishreen SC vs Al-Karamah

1-0

2-0
Sat 30, Mar-17:00 - Syrian Cup
Al-Wahda Damascus vs Al-Wathba Homs

0-0

1-0
Sat 30, Mar-14:45 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Bangkok United FC

1-0

1-1
Sat 30, Mar-15:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Port FC

1-1

3-1
Sat 30, Mar-16:00 - Thai League 1
Buriram United vs Samut Prakan City

1-0

3-2
Sat 30, Mar-17:00 - Thai League 2
Navy FC vs Khonkaen FC

0-0

0-1
Sat 30, Mar-14:45 - Thai League 2
Udon Thani vs Rayong FC

0-1

2-1
Sat 30, Mar-15:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Thai Honda FC

0-0

0-0
Sat 30, Mar-16:00 - Thai League 2
BG Pathum United vs Kasetsart FC

1-1

2-1
Sat 30, Mar-16:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs Nong Bua Pitchaya

1-1

1-2
Sat 30, Mar-13:00 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Chiangrai FC

0-0

0-1
Sat 30, Mar-14:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Surat Thani FC

1-3

3-3
Sat 30, Mar-15:00 - Thai League 3
Nakhon Pathom United vs BTU United

0-0

1-0
Sat 30, Mar-15:00 - Thai League 3
Trang FC vs Ranong United FC

0-1

2-1
Sat 30, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19)

1-0

3-0
Sat 30, Mar-17:45 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Hatta Club

1-3

1-5
Sat 30, Mar-17:45 - UAE League Division 1
Khor Fakkan vs Masafi

0-0

0-1
Sat 30, Mar-20:30 - UAE League Professional
Al Ain vs Al Fujairah

1-0

2-1
Sat 30, Mar-17:45 - UAE League Professional
Dabba Al-Fujairah vs Al Nasr Dubai

2-1

2-1
Sat 30, Mar-17:50 - UAE League Professional
Al Wasl FC vs Al-Dhafra

2-0

2-1
Sat 30, Mar-18:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Wales Women\'s(U17) vs Finland Women\'s(U17)

0-2

0-5
Sat 30, Mar-18:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Austria Women\'s(U17) vs Belgium Women\'s(U17)

1-2

4-2
Sat 30, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Liverpool P. vs CA Juventud de Las Piedras

1-0

2-1
Sat 30, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro vs Nacional Montevideo

0-1

0-2
Sat 30, Mar-21:00 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs New York Red Bulls

0-0

1-0
Sat 30, Mar-22:00 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Minnesota United FC

1-1

2-1
Sat 30, Mar-23:00 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Montreal Impact

3-0

7-1
Sat 30, Mar-23:55 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Los Angeles FC

0-3

0-5
Sat 30, Mar-04:00 - USA Major League Soccer
Toronto FC vs New York City Football Club

1-0

4-0
Sat 30, Mar-22:00 - USL Championship
Saint Louis FC vs Charlotte Independence

1-0

1-0
Sat 30, Mar-03:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Memphis 901

2-1

3-2
Sat 30, Mar-04:00 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs Rio Grande Valley FC Toros

2-0

2-1
Sat 30, Mar-06:00 - USL Championship
Tacoma Defiance vs New Mexico United

1-1

1-2
Sat 30, Mar-15:15 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs Dinamo Samarqand

1-0

1-0
Sat 30, Mar-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Navbahor Namangan

0-0

1-0
Sat 30, Mar-18:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs LALA FC

1-1

1-1
Sat 30, Mar-23:00 - Venezuela Segunda Division
Dinamo Puerto La Cruz vs Universidad Central Venezuela

1-1

1-1
Sat 30, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuy FC vs Libertador FC

1-1

2-1
Sat 30, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division
Hermanos Colmenares vs Urena SC

2-3

4-3
Sat 30, Mar-13:05 - Vietnam Cup
Binh Phuoc vs XSKT Can Tho

0-0

2-2
Sat 30, Mar-14:00 - Vietnam Cup
Dong Tam Long An vs Megastar Nam Dinh

1-0

1-1
Sat 30, Mar-16:00 - Vietnam Cup
TTBD Phu Dong vs Quang Nam

0-0

0-1
Sat 30, Mar-23:30 - Wales Cup
The New Saints vs Barry Town United

0-0

2-0
Sat 30, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Conwy Borough FC vs Ruthin Town FC


1-1
Sat 30, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Holyhead Hotspur vs Airbus UK Broughton


0-4
Sat 30, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Penrhyncoch vs Gresford Athletic


3-1
Sat 30, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Denbigh Town vs Buckley Town


0-1
Sat 30, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Flint Town United vs Guilsfield FC


2-0
Sat 30, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Llanrhaeadr FC vs Prestatyn Town FC


1-2
Sat 30, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Holywell vs Porthmadog


1-2
Sat 30, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Cwmbran Celtic vs Cwmamman United

1-0

1-2
Sat 30, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Haverfordwest County vs Ton Pentre


4-2
Sat 30, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Cambrian & Clydach vs Penybont FC

0-1

1-2
Sat 30, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Taffs Well vs Port Talbot

0-0

1-0
Sat 30, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Llantwit Major vs Goytre United

0-0

0-1
Sat 30, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Bayswater City(U20)


0-1
Sat 30, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Rockingham City(U20)


3-0
Sat 30, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Inglewood United(U20)


3-0
Sat 30, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Perth Glory FC(U20)


1-4
Sat 30, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs ECU Joondalup

0-0

1-1
Sat 30, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Perth Glory FC Am

0-2

0-5
Sat 30, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Floreat Athena vs Inglewood United

2-2

3-4
Sat 30, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Sorrento F.C. vs Stirling Lions

1-1

1-1
Sat 30, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Rockingham City

3-0

4-0
Sat 30, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Bayswater City

0-0

2-1
Sat 30, Mar-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s

0-0

1-1
Sat 30, Mar-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Roa Women\'s vs Trondheims Orn Women\'s

1-1

2-1
Sat 30, Mar-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Kolbotn Women\'s vs Valerenga Women\'s

1-1

1-2
Sat 30, Mar-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Fart Women\'s vs Sandviken Women\'s

0-2

0-3
Sat 30, Mar-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Stabaek Women\'s vs Klepp IL Women\'s

0-0

0-2
Sat 30, Mar-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Avaldsnes Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Black Rhinos FC vs Highlanders FC

1-0

1-1
Sat 30, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs ZPC Kariba

1-0

3-1
Sat 30, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chapungu United vs Bulawayo Chiefs

3-0

5-0
Sat 30, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Mushowani Stars vs Dynamos FC

0-0

0-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.