Football Results for Sun 24, Mar 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 24, Mar 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 24, Mar-18:00 - AFC U23 Championship
Afghanistan(U23) vs Oman(U23)

0-0

1-2
Sun 24, Mar-18:15 - AFC U23 Championship
Iran(U23) vs Yemen(U23)

0-0

3-0
Sun 24, Mar-18:15 - AFC U23 Championship
Kyrgyzstan(U23) vs Jordan (U23)

0-1

0-3
Sun 24, Mar-18:25 - AFC U23 Championship
Maldives(U23) vs United Arab Emirates(23)

0-1

0-3
Sun 24, Mar-15:15 - AFC U23 Championship
Turkmenistan (U23) vs Iraq(U23)

0-1

0-2
Sun 24, Mar-15:30 - AFC U23 Championship
Myanmar(U23) vs Macao,China U23

2-0

4-0
Sun 24, Mar-16:00 - AFC U23 Championship
Tajikistan (U23) vs India (U23)

1-0

2-0
Sun 24, Mar-16:45 - AFC U23 Championship
Malaysia(U23) vs Laos(U23)

0-0

1-0
Sun 24, Mar-17:00 - AFC U23 Championship
Viet Nam(U23) vs Indonesia(U23)

0-0

1-0
Sun 24, Mar-17:00 - AFC U23 Championship
Bangladesh(U23) vs Palestine(U23)

0-1

0-1
Sun 24, Mar-17:00 - AFC U23 Championship
Cambodia(U23) vs Korea Republic(U23)

0-2

1-6
Sun 24, Mar-09:00 - AFC U23 Championship
Singapore U23 vs North Korea(U23)

1-1

1-1
Sun 24, Mar-19:59 - AFC U23 Championship
Bahrain(U23) vs Sri Lanka(U23)

5-0

9-0
Sun 24, Mar-19:59 - AFC U23 Championship
Qatar (U23) vs Nepal(U23)

1-0

5-0
Sun 24, Mar-12:30 - AFC U23 Championship
Philippines (U23) vs China (U23)

0-5

0-8
Sun 24, Mar-12:30 - AFC U23 Championship
Timor Leste U23 vs Japan(U23)

0-1

0-6
Sun 24, Mar-13:00 - AFC U23 Championship
Mongolia(U23) vs Hong Kong,China(U23)

0-0

0-1
Sun 24, Mar-21:15 - AFC U23 Championship
Kuwait(U23) vs Syria(U23)

0-2

0-2
Sun 24, Mar-21:25 - AFC U23 Championship
Saudi Arabia(U23) vs Lebanon(U23)

1-0

2-0
Sun 24, Mar-14:00 - AFC U23 Championship
Chinese Taipei(U23) vs Australia(U23)

0-3

0-6
Sun 24, Mar-14:00 - AFC U23 Championship
Brunei Darussalam(U23) vs Thailand U23

0-1

0-8
Sun 24, Mar-18:15 - African Nations Cup
Central African Republic vs Guinea

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:00 - African Nations Cup
Benin vs Togo

1-0

2-1
Sun 24, Mar-19:00 - African Nations Cup
Cape Verde vs Lesotho

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:00 - African Nations Cup
Tanzania vs Uganda

1-0

3-0
Sun 24, Mar-17:00 - African Nations Cup
Democratic Rep Congo vs Liberia

0-0

1-0
Sun 24, Mar-17:00 - African Nations Cup
Zimbabwe vs Congo

2-0

2-0
Sun 24, Mar-21:00 - African Nations Cup
Libya vs South Africa

0-0

1-2
Sun 24, Mar-00:10 - Argentina Cup
Club Deportivo Godoy Cruz vs Deportivo Armenio

0-1

2-1
Sun 24, Mar-23:20 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs CA San Miguel

0-0

0-0
Sun 24, Mar-02:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Estudiantes de Caseros

1-1

1-1
Sun 24, Mar-02:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Atletico Atlanta vs All Boys

0-0

1-0
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs Defensores Unidos

0-0

0-1
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Almirante Brown

0-0

0-1
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs UAI Urquiza

1-1

2-3
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Rem de Escalada vs Sacachispas

0-0

0-1
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Merlo vs Sportivo Italiano

0-1

0-1
Sun 24, Mar-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Claypole vs CA Lugano

1-0

2-1
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Yupanqui

0-0

0-1
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs CA Atlas

1-1

1-4
Sun 24, Mar-18:00 - Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste (GP) vs Club Cipolletti

0-1

0-2
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Racing de Cordoba vs CA Juventud Unida San Luis

3-2

5-2
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Crucero del Norte

2-0

2-1
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Douglas Haig vs Defensores Pronunciamiento

0-0

0-1
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Atletico Parana vs Sportivo Las Parejas

0-1

0-1
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs Juventud Antoniana

0-2

0-2
Sun 24, Mar-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Independiente Neuquen vs Deportivo Roca

0-1

4-1
Sun 24, Mar-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Atletico Rafaela

0-0

2-1
Sun 24, Mar-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Santa Marina Tandil vs CA Central Cordoba SDE

1-0

1-2
Sun 24, Mar-22:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Nueva Chicago

1-0

1-1
Sun 24, Mar-03:00 - Argentinian Primera Super League
Colon vs San Lorenzo

1-1

1-1
Sun 24, Mar-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Caboolture FC vs Mudgeeraba

1-0

4-0
Sun 24, Mar-07:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Hamilton Olympic

0-0

1-0
Sun 24, Mar-07:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Charlestown City Blues FC vs Lake Macquarie City

2-1

4-1
Sun 24, Mar-05:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Broadmeadow Magic(U20) vs Hamilton Olympic(U20)

0-0

1-2
Sun 24, Mar-05:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Charlestown City Blues FC(U20) vs Lake Macquarie City (U20)

0-0

1-0
Sun 24, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Blacktown City

1-2

3-3
Sun 24, Mar-09:30 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Hakoah Sydney City East

0-1

0-3
Sun 24, Mar-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Wollongong Wolves

0-1

2-2
Sun 24, Mar-08:00 - Australia New South Wales Super League
St George City vs Bankstown Berries

1-0

1-0
Sun 24, Mar-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs Rydalmere Lions

0-0

1-1
Sun 24, Mar-06:45 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Blacktown City(U20)

1-0

3-1
Sun 24, Mar-07:30 - Australia New South Wales U20
Rockdale City Suns(U20) vs Hakoah Sydney City East U20

1-0

3-0
Sun 24, Mar-08:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

0-1

1-2
Sun 24, Mar-11:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Bankstown City Lions Women\'s vs NWS Koalas Women\'s

0-1

1-2
Sun 24, Mar-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast FC vs Western Pride

1-0

2-0
Sun 24, Mar-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast United vs Brisbane Olympic United FC

0-1

0-4
Sun 24, Mar-08:00 - Australia Queensland State League U20
Sunshine Coast FC(U20) vs Western Pride(U20)

0-1

0-1
Sun 24, Mar-08:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Gold Coast City FC Women\'s vs Souths United Women\'s

0-4

1-5
Sun 24, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s

6-2

11-2
Sun 24, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Eastern Lions SC vs Brunswick City

1-0

1-1
Sun 24, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U20
Melbourne Knights U20 vs Port Melbourne Sharks SC U20

1-2

2-3
Sun 24, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U20
Hume City U20 vs Dandenong City SC U20

5-0

9-0
Sun 24, Mar-08:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Box Hill Women\'s vs Senior NTC Women\'s


3-1
Sun 24, Mar-15:30 - Austrian Frauen Bundesliga
USC Landhaus Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s

0-0

0-0
Sun 24, Mar-16:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Union Kleinmunchen Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

0-0

0-3
Sun 24, Mar-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

1-0

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West
TSV St. Johann vs Bischofshofen

1-2

1-3
Sun 24, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Eendracht Aalst vs Royal Knokke

0-0

0-0
Sun 24, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs RFC Seraing

2-0

2-1
Sun 24, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs RWD Molenbeek

1-0

2-0
Sun 24, Mar-18:00 - Belgian Woman\\\'s Cup
KAA Gent Ladies vs Anderlecht Women\'s

1-0

3-1
Sun 24, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
A.F.C. Tubize vs Roeselare

0-1

1-1
Sun 24, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Aurora

0-0

1-0
Sun 24, Mar-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Nacional Potosi

1-0

2-0
Sun 24, Mar-01:00 - Brasil Copa do Nordeste
Nautico (PE) vs Altos/PI

0-0

2-0
Sun 24, Mar-01:00 - Brasil Copa do Nordeste
Confianca (SE) vs CRB (AL)

0-2

0-2
Sun 24, Mar-00:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Internacional (RS) Women\'s vs Sao Francisco Women\'s

4-0

7-0
Sun 24, Mar-03:30 - Brasil Women\\\'s Tournament
Foz Cataratas Women\'s vs EC Victoria BA Women\'s

0-0

2-0
Sun 24, Mar-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Sport Club Recife Women\'s vs Kindermann Women\'s

0-0

0-1
Sun 24, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs Bolamense DF

3-0

6-0
Sun 24, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs Paracatu DF

0-0

1-0
Sun 24, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs CA Taguatinga DF

0-0

1-0
Sun 24, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
AA Luziania vs Real Brasil DF

1-0

1-1
Sun 24, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Sobradinho DF vs Santa Maria DF

2-1

5-3
Sun 24, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Formosa DF vs Capital Brasilia

1-0

1-1
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Palmeira RN vs America FC Natal RN

0-2

0-3
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Fluminense (RJ)

1-0

3-2
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Americano (RJ) vs Botafogo (RJ)

0-0

2-2
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Cabofriense(RJ)

0-0

0-0
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Resende-RJ

0-0

2-1
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Volta Redonda vs Boavista RJ

0-2

2-4
Sun 24, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Carioca
Vasco da Gama(RJ) vs Bangu

1-0

1-2
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Criciuma SC vs Avai FC (SC)

0-0

0-2
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Chapecoense SC

2-1

2-3
Sun 24, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Novo Hamburgo RS vs Internacional (RS)

0-0

0-2
Sun 24, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Sao Jose PoA RS vs Sao Luiz(RS)

0-0

0-0
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Juventude (RS) vs Gremio (RS)

0-1

0-6
Sun 24, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Inter Santa Maria(RS) vs Guarani RS

1-1

2-1
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Ypiranga(RS) vs Passo Fundo RS


1-1
Sun 24, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolina GO vs Atletico Clube Goianiense

0-1

0-3
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Aparecidense GO vs Goias

0-0

1-3
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goiania vs Goianesia GO

0-1

1-1
Sun 24, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Cruzeiro (MG) vs Patrocinense MG

2-0

5-0
Sun 24, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Boa Esporte Clube vs Tombense

1-1

1-1
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Tupynambas/MG

1-0

3-1
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Coimbra MG vs Uberaba MG

1-0

3-0
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Ituano (SP)

1-0

2-1
Sun 24, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Paulista
Botafogo SP vs Oeste SP

1-0

1-1
Sun 24, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Paulista
Gremio Novorizontino vs Palmeiras

1-0

1-1
Sun 24, Mar-02:30 - Brazil Campeonato Paulista
Santos vs Red Bull Brasil

1-0

2-0
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs CA Votuporanguense SP

2-0

2-1
Sun 24, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Inter de Limeira vs Linense(BRA)

1-1

3-1
Sun 24, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Sao Bernardo

0-0

0-1
Sun 24, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs EC Santo Andre

0-1

0-1
Sun 24, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Penapolense vs Nacional SP

1-0

1-0
Sun 24, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Monte Azul SP vs Batatais SP

1-0

3-1
Sun 24, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Comercial SP vs Barretos SP

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Gremio Osasco Audax

1-0

1-1
Sun 24, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Taboao da Serra vs Capivariano FC SP

0-2

0-4
Sun 24, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Sao Carlos

0-0

1-0
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Paysandu (PA) vs Remo Belem (PA)

1-1

1-1
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Gremio Metropolitano Maringa

1-0

2-0
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Toledo Colonia Work(TCW) PR vs Londrina (PR)

1-1

2-2
Sun 24, Mar-01:00 - Brazil Paranaense League
Atletico Paranaense vs Foz do Iguacu PR

1-0

2-1
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Rio Branco SC

1-0

1-1
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Cianorte PR vs FC Cascavel

0-0

0-2
Sun 24, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League
Sport Club Recife (PE) vs Petrolina PE

2-0

4-0
Sun 24, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Tonnerre Kalara Yaounde

1-1

1-2
Sun 24, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs Fovu Baham

1-0

1-0
Sun 24, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs AS Fortuna Mfou

0-0

1-0
Sun 24, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs Stade Renard de Melong

0-0

0-0
Sun 24, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs New Stars de Duala

0-0

0-0
Sun 24, Mar-01:00 - Chile Super Copa
Universidad Catolica vs Palestino

2-0

5-0
Sun 24, Mar-00:30 - Chile Cup
Trasandino Los Andes vs San Luis Quillota

0-0

0-0
Sun 24, Mar-00:30 - Chile Cup
San Antonio Unido vs La Serena

1-2

1-2
Sun 24, Mar-00:30 - Chile Cup
Deportes Rengo vs CSyD Barnechea

0-1

2-3
Sun 24, Mar-00:30 - Chile Cup
AC Colina vs CD Santiago Morning

0-1

1-3
Sun 24, Mar-01:00 - Chile Cup
Deportes Vallenar vs CD Copiapo S.A.

0-0

2-1
Sun 24, Mar-01:00 - Chile Cup
Iberia Los Angeles vs Nublense

0-1

1-2
Sun 24, Mar-19:00 - Chile Cup
Provincial Osorno vs Puerto Montt

0-2

1-3
Sun 24, Mar-03:00 - Chile Cup
Fernandez Vial vs Deportes Temuco

1-1

2-2
Sun 24, Mar-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Taizhou Yuanda FC vs Qingdao Jonoon

0-2

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - Club Friendly
Hacken vs GAIS

0-2

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - Club Friendly
Kongsvinger vs Degerfors IF

1-1

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - Club Friendly
Mjallby AIF vs Hammarby

0-1

0-1
Sun 24, Mar-18:00 - Club Friendly
Ullensaker/Kisa IL vs Ham-Kam

2-0

3-0
Sun 24, Mar-18:00 - Club Friendly
Asane Fotball vs Nest-Sotra

0-2

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - Club Friendly
FC Karpaty Lviv vs PFC Niva Vinnitsia

4-1

4-1
Sun 24, Mar-18:00 - Club Friendly
Orebro Women\'s vs AIK Solna Women\'s

2-0

2-0
Sun 24, Mar-18:00 - Club Friendly
Vaxjo FF Women\'s vs Asarums IF FK Women\'s

1-1

1-2
Sun 24, Mar-23:00 - Club Friendly
Dom Bosco MT vs Cuiaba (MT)

0-1

0-5
Sun 24, Mar-18:30 - Club Friendly
Mjondalen vs Stabaek

0-0

0-1
Sun 24, Mar-18:30 - Club Friendly
Kristiansund BK vs Aalesund FK

0-0

1-0
Sun 24, Mar-01:30 - Club Friendly
Antigua GFC vs CF Atlante

0-0

1-2
Sun 24, Mar-19:00 - Club Friendly
Tromso IL vs Bodo Glimt

1-4

2-4
Sun 24, Mar-19:00 - Club Friendly
Ranheim IL vs GIF Sundsvall

0-0

1-1
Sun 24, Mar-16:00 - Club Friendly
Molde vs Ostersunds FK

2-1

4-1
Sun 24, Mar-16:00 - Club Friendly
Mypa vs PEPO

0-2

0-3
Sun 24, Mar-16:00 - Club Friendly
KuPS vs SJK Seinajoki

0-1

2-1
Sun 24, Mar-16:00 - Club Friendly
AIK Solna vs Brommapojkarna

2-1

2-2
Sun 24, Mar-16:00 - Club Friendly
Vasteras SK FK vs Syrianska FC

1-0

1-1
Sun 24, Mar-16:00 - Club Friendly
Vittsjo GIK Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s


2-1
Sun 24, Mar-16:00 - Club Friendly
KFUM Oslo vs Baerum SK

1-0

3-0
Sun 24, Mar-17:00 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs Smolevichi


1-2
Sun 24, Mar-05:35 - Club Friendly
Club America vs Atlas

1-0

2-2
Sun 24, Mar-17:00 - Club Friendly
Akropolis IF vs Dalkurd FF

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:00 - Club Friendly
CS Universitatea Craiova vs POFC Botev Vratsa


5-0
Sun 24, Mar-17:30 - Club Friendly
Levadia Tallinn vs Metta/LU Riga

1-1

3-2
Sun 24, Mar-13:00 - Club Friendly
Galatasaray vs Umraniyespor

0-1

3-2
Sun 24, Mar-13:00 - Club Friendly
FCSB vs FC Progresul Bucuresti

1-0

2-0
Sun 24, Mar-21:00 - Club Friendly
Viking vs FK Haugesund

3-0

4-0
Sun 24, Mar-14:00 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs Granit Mikashevichi

2-0

4-0
Sun 24, Mar-22:00 - Club Friendly
UNIRB/BA vs Doce Mel BA

1-0

2-1
Sun 24, Mar-15:00 - Club Friendly
Gaz Metan Medias vs CFR Cluj

0-0

0-0
Sun 24, Mar-00:15 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs Millonarios

0-0

1-0
Sun 24, Mar-02:00 - Colombia Copa Mustang
Cucuta vs Atletico Nacional

1-0

1-3
Sun 24, Mar-02:30 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs Deportivo Cali

1-0

1-0
Sun 24, Mar-04:45 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Union Magdalena

0-0

1-0
Sun 24, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier
Cortulua vs Deportivo Pereira

1-1

2-1
Sun 24, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier
Tigres FC vs Atletico FC

1-0

1-1
Sun 24, Mar-00:00 - Colombia Copa Premier
Leones vs Bogota FC

1-0

1-0
Sun 24, Mar-00:30 - CONCACAF Championship U17
Aruba(U17) vs Bonaire(U17)

0-1

0-1
Sun 24, Mar-22:30 - CONCACAF Championship U17
Nicaragua(U17) vs Cayman Islands(U17)

2-0

3-0
Sun 24, Mar-23:00 - CONCACAF Nations League
British Virgin Islands vs Bonaire

0-1

1-2
Sun 24, Mar-02:00 - CONCACAF Nations League
Antigua & Barbuda vs Curacao

1-1

2-1
Sun 24, Mar-02:30 - CONCACAF Nations League
Suriname vs St. Kitts and Nevis

1-0

2-0
Sun 24, Mar-02:30 - CONCACAF Nations League
Guyana vs Belize

2-1

2-1
Sun 24, Mar-04:00 - CONCACAF Nations League
Guadeloupe vs Martinique

0-0

0-1
Sun 24, Mar-06:00 - CONCACAF Nations League
El Salvador vs Jamaica

0-0

2-0
Sun 24, Mar-02:10 - Conmebol - Sudamericano U17
Ecuador(U17) vs Bolivia(U17)

1-0

1-0
Sun 24, Mar-04:30 - Conmebol - Sudamericano U17
Peru(U17) vs Venezuela(U17)

0-0

0-0
Sun 24, Mar-05:30 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs AD Santos De Guapiles

1-0

1-0
Sun 24, Mar-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Deportivo Saprissa

1-0

2-0
Sun 24, Mar-21:05 - Costa Rica Primera Division
AD Grecia vs AD Carmelita

0-0

1-1
Sun 24, Mar-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Sokol Brozany vs Dobrovice

1-0

2-0
Sun 24, Mar-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Stechovice vs Karlovy Vary Dvory

1-0

3-2
Sun 24, Mar-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Dukla Praha Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

1-1

2-2
Sun 24, Mar-13:45 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
FC Viktoria Plzen Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

2-1

2-4
Sun 24, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Viborg vs FC Helsingor

1-0

1-1
Sun 24, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Hvidovre IF

1-0

1-2
Sun 24, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Nykobing FC

0-1

2-1
Sun 24, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
FC Roskilde vs Thisted FC

2-0

2-1
Sun 24, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Ringkobing vs Tarup Paarup IF

0-0

1-0
Sun 24, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Avarta vs Skovshoved

2-1

2-1
Sun 24, Mar-18:30 - Denmark Woman\\\'s League
Fortuna Hjorring Women\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s

4-0

6-0
Sun 24, Mar-19:00 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Everton FC Women\'s

1-0

1-0
Sun 24, Mar-16:30 - England FA Women Super League
Liverpool Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-2

1-5
Sun 24, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-0

1-2
Sun 24, Mar-16:15 - England Ladies Premier League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-0

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sunderland Women\'s vs Guiseley AFC Vixens Women\'s


4-1
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Derby County Women\'s

1-0

1-1
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Huddersfield Town Women\'s vs Stoke City Women\'s


1-1
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Hull City Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s


1-2
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Fylde LFC Women\'s vs Middlesbrough Women\'s


0-3
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Portsmouth Women\'s vs Cardiff City Women\'s


0-3
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Gillingham Women\'s


1-1
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Queens Park Rangers Women\'s


3-2
Sun 24, Mar-19:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Watford Women\'s vs Coventry Women\'s


0-3
Sun 24, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Oxford United Women\'s vs C&K Basildon Women\'s


12-0
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Fleury Merogis U.S. vs Lens B

1-1

3-2
Sun 24, Mar-20:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs Entente(U19)

2-1

6-2
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Paris Saint Germain (U19)

2-2

4-3
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs US Orleans U19


6-0
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Dunkerque(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs Le Havre(U19)

0-1

0-1
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Saran(U19) vs Caen(U19)


1-4
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Stade Reims(U19)

2-1

3-2
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Strasbourg U19

0-0

2-1
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Nancy(U19) vs Fleury 91(U19)


0-1
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Sochaux U19


1-2
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Amneville(U19) vs Metz U19

0-2

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Dijon(U19)


1-2
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)


1-0
Sun 24, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Vannes OC U19


1-1
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Chateauroux U19

1-2

1-3
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Pau FC(U19)


2-0
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Niort(U19)

1-0

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Lavallois MFC (U19) vs Nantes U19


3-2
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Cholet So(U19) vs Guingamp (U19)


0-1
Sun 24, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Castelnau le Cres (U19)


5-0
Sun 24, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Ajaccio GFCO (U19)

1-0

4-0
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Toulon (U19)


1-1
Sun 24, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Nimes(U19)

0-0

1-0
Sun 24, Mar-18:00 - Friendly Internationals
Kazakhstan(U21) vs Estonia(U21)

0-0

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - Friendly Internationals
Azerbaijan(U19) vs United Arab Emirates(U18)

0-0

0-1
Sun 24, Mar-18:00 - Friendly Internationals
Latvia(U19) vs Armenia(U19)

2-0

3-1
Sun 24, Mar-15:00 - Friendly Internationals
Japan(U18) vs Czech Republic (U18)

0-1

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - Friendly Internationals
Turkmenistan U21 vs Kosovo U21

1-1

2-3
Sun 24, Mar-16:00 - Friendly Internationals
North Macedonia(U21) vs Latvia(U21)

0-0

0-1
Sun 24, Mar-07:00 - Friendly Internationals
Fiji vs Mauritius

0-0

1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Friendly Internationals
USA(U23) vs Netherlands(U21)

0-0

0-0
Sun 24, Mar-13:00 - Friendly Internationals
Hong Kong,China Women\'s vs Chinese Taipei Women\'s

1-0

1-1
Sun 24, Mar-13:00 - Friendly Internationals
Bulgaria U16 vs Moldova U16

1-0

2-0
Sun 24, Mar-14:00 - Friendly Internationals
Chinese Taipei vs Solomon Islands

0-1

0-1
Sun 24, Mar-22:30 - Friendly Internationals
Seattle Reign Women\'s vs USA Women\'s(U23)

0-0

2-1
Sun 24, Mar-16:15 - Futsal Spain Division De Honor
CA Osasuna Magna Futsal vs Movistar Inter Futsal

1-2

5-5
Sun 24, Mar-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Industrias Santa Coloma Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

0-2

2-3
Sun 24, Mar-16:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs VfL Osnabruck

0-2

1-3
Sun 24, Mar-17:00 - German 3. Liga
Sportfreunde Lotte vs Eintracht Braunschweig

0-0

0-1
Sun 24, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Monchengladbach Women\'s

3-0

8-0
Sun 24, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

2-0

5-0
Sun 24, Mar-14:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-1

0-1
Sun 24, Mar-18:00 - German Frauen Bundesliga
FFC Frankfurt Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

0-0

0-3
Sun 24, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
TSV Havelse(U19) vs VfL Osnabruck(U19)

1-0

1-1
Sun 24, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs MSV Duisburg (U19)

0-0

1-0
Sun 24, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs Wacker Nordhausen

1-0

1-0
Sun 24, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs FC Lokomotive Leipzig

0-0

0-0
Sun 24, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs VSG Altglienicke

0-1

2-1
Sun 24, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs ZFC Meuselwitz

0-0

0-2
Sun 24, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs Drochtersen/Assel

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs VfB Oldenburg

1-0

2-2
Sun 24, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfL Oldenburg vs SSV Jeddeloh

3-0

3-0
Sun 24, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs FC 08 Homburg

0-2

0-2
Sun 24, Mar-18:30 - Germany OberLiga
SV Deutz 05 vs Bergisch Gladbach 09

0-1

1-4
Sun 24, Mar-17:00 - Germany OberLiga
FC Altona 93 vs SV Curslack Neuengamme

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:00 - Germany OberLiga
DJK Ammerthal vs SV Seligenporten

1-0

1-2
Sun 24, Mar-17:30 - Germany OberLiga
Teutonia Ottensen vs SC Condor Hamburg

3-0

4-0
Sun 24, Mar-13:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs Buchholz

0-0

2-0
Sun 24, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Sportfreunde Siegen vs SV Westfalia Rhynern

1-0

2-1
Sun 24, Mar-18:00 - Germany OberLiga
TSG Sprockhovel vs FC Eintracht Rheine

1-0

5-0
Sun 24, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Brunninghausen vs SC Paderborn 07 B

1-0

4-3
Sun 24, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
SV Meppen Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s

2-0

3-0
Sun 24, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women\'s B vs RW Essen Am Women\'s

1-1

3-1
Sun 24, Mar-20:30 - Germany Women Division 2
FFC Frankfurt B Women\'s vs Saarbrucken Women\'s

1-2

2-2
Sun 24, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs FSV Hessen Wetzlar Women\'s

2-0

4-1
Sun 24, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich Women\'s B vs BV Cloppenburg Women\'s

1-1

2-2
Sun 24, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs Koln Women\'s

1-1

2-4
Sun 24, Mar-17:00 - Greece - Football League
Apollon Kalamaria vs Panachaiki

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:00 - Greece - Football League
Doxa Dramas vs Apollon Larissas

1-0

2-0
Sun 24, Mar-17:00 - Greece - Football League
Giorgos Karaiskakis vs Iraklis 1908

1-0

1-0
Sun 24, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Deportivo Sanarate

0-1

1-1
Sun 24, Mar-15:15 - Holland Jupiler League
Sparta Rotterdam vs N.E.C. Nijmegen

1-0

1-0
Sun 24, Mar-19:45 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs MVV Maastricht

0-0

2-2
Sun 24, Mar-17:30 - Holland Jupiler League
Go Ahead Eagles vs FC Twente Enschede

0-1

1-2
Sun 24, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs VV Sint Bavo

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Jong Sparta Rotterdam

0-1

2-1
Sun 24, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Central & Western District RSA

1-0

1-1
Sun 24, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Sun Hei Sports Club

0-0

2-0
Sun 24, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Sham Shui Po

1-2

1-2
Sun 24, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Fu Moon FC

1-0

2-0
Sun 24, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs St. Joseph\'s FC

0-1

1-3
Sun 24, Mar-19:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Hamrarnir Women\'s vs Fjardab Hottur Leiknir Women\'s

3-0

4-0
Sun 24, Mar-19:59 - Iceland Women\\\'s League Cup
UMF Sindri Hofn Women\'s vs Volsungur Husavik Women\'s

0-1

0-4
Sun 24, Mar-19:00 - Iceland League Cup II
UMF Selfoss vs Sindri

2-0

5-1
Sun 24, Mar-16:00 - Iceland League Cup II
KV Vesturbaeja vs Vestri

0-2

3-5
Sun 24, Mar-13:00 - India League Division 2
Hindustan vs Lonestar Kashmir

0-0

0-1
Sun 24, Mar-14:15 - India League Division 2
FC Goa B vs Ara FC

0-0

1-0
Sun 24, Mar-21:00 - Israel State League
Hapoel Jerusalem vs Hapoel Asi Gilboa

0-0

0-4
Sun 24, Mar-18:00 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
GS Roma Women\'s vs Atalanta Mozzanica Women\'s

0-1

0-3
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1B
Ternana vs Pordenone Calcio SSD

0-1

1-1
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1B
Triestina vs Sambenedettese

0-0

4-0
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1B
Ravenna vs Albinoleffe

0-0

0-1
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs FeralpiSalo

0-1

0-1
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Rimini

3-0

3-0
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1B
Giana Erminio vs Teramo

1-1

1-2
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1B
Imolese vs S.S.D. Monza 1912

1-1

1-3
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1B
Fermana vs Vis Pesaro

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Vicenza

0-1

2-2
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1B
Gubbio vs Renate AC

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Bisceglie

1-0

1-0
Sun 24, Mar-19:30 - Italy C1C
AC Monopoli vs Virtus Francavilla

0-0

1-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1C
Reggina vs Catania

1-0

3-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1C
Catanzaro vs Sicula Leonzio

0-0

3-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1C
Viterbese vs Vibonese

0-0

2-2
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1C
Rende vs Cavese

3-1

3-3
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1C
Paganese vs US Casertana 1908

2-2

2-2
Sun 24, Mar-17:30 - Italy C1C
US Siracusa vs Matera


3-0
Sun 24, Mar-18:00 - Italy Serie D
Cesena vs Pineto

0-1

1-2
Sun 24, Mar-18:00 - Italy Serie D
Nocerina vs Sancataldese

2-1

3-3
Sun 24, Mar-18:00 - Italy Serie D
Montevarchi vs Prato

1-2

3-2
Sun 24, Mar-18:00 - Italy Serie D
US Caratese vs Fezzanese

0-0

0-0
Sun 24, Mar-18:00 - Italy Serie D
Sarnese vs Picerno

0-0

0-1
Sun 24, Mar-18:00 - Italy Serie D
Sestri Levante vs Bustese

1-0

1-1
Sun 24, Mar-18:00 - Italy Serie D
ACD Nardo vs US Bitonto

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:00 - Italy Serie D
Fidelis Andria vs FC Savoia 1908

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Reggiana vs Sasso Marconi

1-0

1-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Real Giulianova vs S.S.D. Citta di Campobasso

1-0

2-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs Legnago Salus

2-1

2-3
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Calcio Lecco vs Stresa Sportiva

1-0

2-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cassino vs Latte Dolce

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Esperia Viareggio vs Sangiovannese

1-0

1-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Gavorrano vs Aglianese

1-1

2-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Mantova

1-1

2-3
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs Ponsacco

0-2

0-3
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Anzio

2-0

3-2
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Montebelluna

0-1

0-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ligorna vs Lavagnese

1-0

1-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ciliverghe Mazzano vs Mezzolara

1-0

2-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Palmese vs FC Bari 1908

0-0

0-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Scandicci vs Bastia Calcio

0-1

1-3
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Nola 1925

2-3

4-3
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Citta di Anagni


2-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Nuova Monterosi vs Flaminia

3-0

3-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Rezzato vs Como


0-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Inveruno vs Pro Dronero

0-2

3-2
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs Levico Terme


2-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Messina

2-2

2-2
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Budoni vs Albalonga

0-3

0-5
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Caravaggio vs Olginatese

1-1

3-2
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Francavilla Calcio vs Forli FC

0-1

2-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Montegiorgio vs Vastese

0-1

0-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Villafranca vs Scanzorosciate

0-0

0-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Axys Zola vs OltrepoVoghera

1-0

3-0
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Granata vs Pomigliano

1-0

3-1
Sun 24, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sandona 1922 vs Tamai

0-0

0-2
Sun 24, Mar-07:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Reinmeer Aomori F.C.

0-1

1-3
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Nara Club

0-0

1-0
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Football League
Imabari FC vs Honda FC

1-0

2-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Football League
Veertien Kuwana vs Osaka FC

0-1

0-2
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Sony Sendai FC

0-0

0-3
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Tegevajaro Miyazaki

2-0

4-1
Sun 24, Mar-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
JEF United Ichihara Women\'s vs Nojima Stella Women\'s

1-0

1-0
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs NTV Beleza Women\'s

0-1

1-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nittaidai Fields Yokohama Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

1-1

1-5
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nagano Parceiro Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

0-1

0-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Vegalta Sendai Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s

0-0

0-0
Sun 24, Mar-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yamato Sylphid Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

1-2

1-3
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnys Kyoto Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

0-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-2

0-4
Sun 24, Mar-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Ehime FC Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-2

1-4
Sun 24, Mar-08:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Setagaya Sfida Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

1-1

2-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Kagoshima United vs FC Machida Zelvia

0-1

0-1
Sun 24, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Kyoto Sanga FC

0-1

1-1
Sun 24, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs FC Ryukyu

0-0

1-1
Sun 24, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Tokyo Verdy

0-0

1-1
Sun 24, Mar-11:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Tochigi SC

0-1

0-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Kamatamare Sanuki

0-0

0-0
Sun 24, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Azul Claro Numazu

0-1

0-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Blaublitz Akita

1-0

3-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Gainare Tottori

1-0

2-1
Sun 24, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs YSCC Yokohama

0-2

3-4
Sun 24, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs ThespaKusatsu Gunma

1-0

1-0
Sun 24, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Giravanz Kitakyushu

0-1

0-1
Sun 24, Mar-13:00 - Kazakhstan Cup
Tarlan Shymkent vs FK Igilik

1-1

3-1
Sun 24, Mar-15:00 - Kazakhstan Cup
FC Akzhayik vs FK Kaspyi Aktau

0-0

0-0
Sun 24, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs KCB Nairobi

0-0

0-1
Sun 24, Mar-09:00 - Korea K3 League
Jeonju Citizen FC vs Pyeongchang FC

2-0

7-1
Sun 24, Mar-09:00 - Korea K3 League
Goyang FC vs Yeoju Sejong

0-4

1-5
Sun 24, Mar-09:00 - Korea K3 League
Jungnang Chorus Mustang FC vs Yangju Citizen FC

0-1

0-1
Sun 24, Mar-12:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Seoul United

1-1

5-2
Sun 24, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Constructores Gomez Palacio vs CD Cuautla

1-0

1-0
Sun 24, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Mineros de Zacatecas vs Pumas UNAM II

2-0

2-0
Sun 24, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del carmen vs Tuxtla

0-1

1-2
Sun 24, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Albinegros de Orizaba


1-1
Sun 24, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Tepatitlan De Morelos vs Chivas Guadalajara B

0-1

2-1
Sun 24, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Correcaminos UAT B vs CD Alacranes de Durango


3-1
Sun 24, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Irapuato FC vs Club America B

1-0

5-0
Sun 24, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Celaya B vs Chimalhuacan

0-1

5-2
Sun 24, Mar-07:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs FC Juarez

1-0

1-0
Sun 24, Mar-18:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs FK Kom

0-1

0-4
Sun 24, Mar-18:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Sun 24, Mar-18:00 - Montenegro Division 2
Jezero Plav vs Arsenal Tivat

1-0

1-0
Sun 24, Mar-18:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Otrant

0-0

0-2
Sun 24, Mar-18:00 - Montenegro Division 2
Mladost Ljeskopolje vs Jedinstvo Bijelo Polje

2-1

2-2
Sun 24, Mar-05:35 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Team Wellington

0-1

1-3
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Lobi Stars

1-0

2-2
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Sunshine Stars FC

1-0

2-1
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Niger Tornadoes FC

0-1

2-2
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Katsina United

1-0

1-0
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs El Kanemi Warriors

0-0

0-1
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Remo Stars

2-1

5-2
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Abia Warriors

1-0

1-0
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Heartland FC

0-0

1-0
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Wikki Tourists

1-2

1-2
Sun 24, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Go Round Omoku vs Yobe Desert Stars

0-0

1-0
Sun 24, Mar-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Goblen vs Gench Kalemler

1-0

1-0
Sun 24, Mar-19:00 - Norway NM Cupen
Gran IL vs Jevnaker


2-2
Sun 24, Mar-17:00 - Norway NM Cupen
Loddefjord vs Trio

1-0

2-0
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Stryn vs Eid IL


4-1
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Orkla vs Meldal


4-0
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Ostsiden IL vs Selbak

2-1

2-2
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Heimdal vs Sverresborg

1-2

2-4
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Steinkjer FK vs Kvik

2-0

2-0
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Sunndal vs Surnadal

0-2

3-2
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Oystese vs Bergen Nord


2-3
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Vestsiden-Askoy vs Arna-Bjornar AIL


4-4
Sun 24, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Stord IL vs Tertnes

6-1

9-1
Sun 24, Mar-19:00 - Norwegian Junior U19
Brann(U19) vs Bodo Glimt U19

2-1

6-1
Sun 24, Mar-17:00 - Olympic (Preliminaries) African
Zambia(U23) vs Malawi(U23)

1-0

1-0
Sun 24, Mar-18:00 - Olympic (Preliminaries) African
Tunisia(U23) vs South Sudan (U23)

0-0

1-0
Sun 24, Mar-22:00 - Olympic (Preliminaries) African
Morocco(U23) vs Democratic Rep Congo(U23)

1-0

1-0
Sun 24, Mar-22:00 - Olympic (Preliminaries) African
Senegal(U23) vs Guinea(U23)

0-0

0-0
Sun 24, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs CD Arabe Unido

0-0

0-0
Sun 24, Mar-06:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Santa Gema vs Plaza Amador

0-1

0-1
Sun 24, Mar-01:15 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Club Guarani

3-0

5-2
Sun 24, Mar-03:15 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs Sportivo San Lorenzo

0-0

2-1
Sun 24, Mar-00:30 - Peru Primera Division
Ayacucho Futbol Club vs Alianza Lima

0-0

2-0
Sun 24, Mar-02:45 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Sporting Cristal

0-0

0-0
Sun 24, Mar-05:00 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Alianza Huanuco

0-0

1-1
Sun 24, Mar-20:15 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Carlos A. Mannucci

1-0

1-0
Sun 24, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Motor Lublin Youth vs Slask Wroclaw Youth

0-0

2-1
Sun 24, Mar-14:15 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs Victoria Sulejowek

0-0

0-1
Sun 24, Mar-18:00 - Poland - I liga
Warta Poznan vs GKS Tychy

1-0

1-1
Sun 24, Mar-16:05 - Poland - II liga
Ruch Chorzow vs Rozwoj Katowice

0-1

1-1
Sun 24, Mar-19:59 - Romania - Liga 2
Politehnica Timisoara vs Petrolul Ploiesti

2-0

3-0
Sun 24, Mar-17:30 - Romania - Liga 2
Chindia Targoviste vs Daco-Getica Bucuresti

0-1

4-2
Sun 24, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
ACS Energeticianul vs CS Mioveni

0-0

0-0
Sun 24, Mar-22:00 - Romania - Liga 2
Universitaea Cluj vs SCM Argesul Pitesti

0-0

0-0
Sun 24, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
Sportul Snagov vs ACS Poli Timisoara

0-0

0-0
Sun 24, Mar-12:30 - Romania Women\\\'s Superliga
Olimpia Cluj Women\'s vs Universitatea Galati Women\'s

1-0

3-1
Sun 24, Mar-15:30 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs FK Nizhny Novgorod

0-1

1-2
Sun 24, Mar-16:00 - Russia First Division
FK Khimki vs Zenit-2 St.Petersburg

0-0

3-0
Sun 24, Mar-09:00 - Russia First Division
Luch Energiya Vladivostok vs FC Tyumen

1-1

1-1
Sun 24, Mar-12:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Mordovia Saransk

0-0

1-0
Sun 24, Mar-14:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Sibir Novosibirsk

1-0

2-0
Sun 24, Mar-15:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs FC Armavir

0-0

0-0
Sun 24, Mar-15:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Baltika

1-0

1-1
Sun 24, Mar-15:00 - Russia First Division
PFC Sochi vs SKA Khabarovsk

1-0

2-0
Sun 24, Mar-15:00 - Russia First Division
Chertanovo Moscow vs FC Tambov

0-0

0-1
Sun 24, Mar-19:00 - Russia Futsal League
Lipetsk Futsal vs Volga Saratov Futsal

1-3

2-5
Sun 24, Mar-16:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Novaja Generacija Futsal

3-1

6-2
Sun 24, Mar-12:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

3-2

5-3
Sun 24, Mar-15:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs Tyumen Futsal

2-2

3-5
Sun 24, Mar-18:30 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Motherwell Women\'s vs Spartans Women\'s


0-5
Sun 24, Mar-15:45 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Glasgow Rangers Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s


4-1
Sun 24, Mar-16:00 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Stirling University Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-4

0-6
Sun 24, Mar-17:00 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Glasgow City Women\'s vs Celtic Women\'s


4-0
Sun 24, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs Inter Bratislava

0-1

1-1
Sun 24, Mar-18:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
FC Rohoznik vs PSC Pezinok

1-0

1-0
Sun 24, Mar-18:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
MFK Rusovce vs Tomasov

0-0

0-1
Sun 24, Mar-13:30 - Slovakia 3. liga Bratislava
Slovan Bratislava B vs Lokomotiva Devinska Nova Ves

2-1

5-2
Sun 24, Mar-18:00 - Slovakia 3. liga Center
Namestovo vs Rimavska Sobota

0-0

0-0
Sun 24, Mar-18:00 - Slovakia 3. liga Center
TJ Družstevník Liptovska Stiavnica vs MFK Zarnovica

0-0

0-4
Sun 24, Mar-18:00 - Slovakia 3. liga West
Malzenice vs Velke Ludince

1-0

2-0
Sun 24, Mar-13:30 - Slovakia 3. liga West
Nitra B vs Zlate Moravce B

0-1

2-1
Sun 24, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
Brda vs MNK FC Ljubljana

2-0

5-0
Sun 24, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Krka

0-0

0-0
Sun 24, Mar-18:45 - Slovenia 2. Liga
Tabor Sezana vs NK Brezice

0-0

1-0
Sun 24, Mar-08:30 - South Australian Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Blacktown Spartans Women\'s

0-1

2-1
Sun 24, Mar-09:30 - South Australian Women\\\'s Premier League
Macarthur Rams Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s

0-2

1-3
Sun 24, Mar-09:30 - South Australian Women\\\'s Premier League
Sydney Universiteti Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s

1-2

2-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
CE Seagull Women\'s vs CF Pardinyes Women\'s

1-0

2-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
Sporting De Huelva B Women\'s vs Extremadura Women\'s

0-1

1-1
Sun 24, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Elche Women\'s vs Aldaia Women\'s

0-0

0-0
Sun 24, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CFF Maritim Women\'s vs Lorca Women\'s

0-0

0-3
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 2
CE Europa Women\'s vs Sant Pere Pescador Women\'s

0-0

2-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-0

1-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Fundacion Albacete Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

0-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s

1-0

1-0
Sun 24, Mar-15:15 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

0-1

0-2
Sun 24, Mar-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-0

0-0
Sun 24, Mar-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

0-0

0-2
Sun 24, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs CP Almendralejo(U19)

1-0

6-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Extremadura(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-2

0-5
Sun 24, Mar-19:30 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs Valladolid(U19)

1-1

1-3
Sun 24, Mar-19:45 - Spanish Primera U19
CD Numancia De Soria(U19) vs Santutxu (U19)


6-0
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
CD 26 De Febrero(U19) vs Cordoba(U19)

1-0

2-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Vazquez Cultural U19

1-0

2-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Sevilla U19 vs Real Betis(U19)

0-0

1-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs Pontevedra(U19)

3-0

4-1
Sun 24, Mar-18:15 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Estrella(U19)

4-0

9-0
Sun 24, Mar-23:00 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs Las Palmas

0-0

1-1
Sun 24, Mar-23:45 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Real Oviedo

1-0

1-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division
CF Rayo Majadahonda vs Numancia

3-0

4-0
Sun 24, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Gimnastic Tarragona vs Malaga

0-0

0-1
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Cordoba C.F.

0-0

1-1
Sun 24, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Palmas Atletico vs CF Salmantino UDS

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs CD Guijuelo

1-0

2-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Rapido de Bouzas vs Deportivo La Coruna B

1-0

2-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs San Sebastian Reyes

1-1

2-2
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Madrid Castilla vs SD Ponferradina

0-0

0-0
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Cultural Leonesa vs Celta Vigo B

1-1

3-1
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Burgos CF

0-0

0-1
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs AD Union Adarve

1-0

2-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Inter de Madrid

1-4

1-5
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs Real Union de Irun

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Sporting de Gijon B

0-0

0-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Mirandes vs Gimnastica Torrelavega

0-0

1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Leioa

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Athletic Bilbao B

0-0

0-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Oviedo B vs SD Gernika

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Alcoyano

1-1

2-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs UB Conquense

0-0

0-0
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs CD Castellon

0-1

0-1
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs CF Peralada

0-0

0-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs Sabadell

2-1

3-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Atletico Baleares

0-1

0-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs SD Ejea

1-0

2-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Ontinyent CF

0-0

0-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Barcelona B

0-1

0-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Ibiza Eivissa

0-0

0-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Jumilla vs Sevilla Atletico

0-2

1-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Murcia

1-1

1-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Talavera de la Reina vs CD El Ejido 2012

1-0

2-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-0
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs Villanovense

0-1

1-1
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Almeria B vs UD Melilla

0-1

1-4
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Malagueno vs Recreativo Huelva

0-0

0-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs CD Badajoz

0-1

1-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs C.D. San Fernando Isleno

1-0

2-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Lealtad

1-1

2-2
Sun 24, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Real Aviles


1-2
Sun 24, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Marino Luanco vs Univ. Oviedo

3-0

5-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs La Madalena

2-0

5-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Tuilla


1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs UD Llanera


0-3
Sun 24, Mar-20:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
San Claudio vs L\'Entregu CF


1-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Compostela vs Porrino Industrial


5-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Racing Villalbes


0-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs CD Choco


1-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Racing de Ferrol

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs UD Ourense

1-0

1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs Arenteiro


0-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Ribadumia CF


1-1
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Laracha


1-0
Sun 24, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs CD Barco


1-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Arcos CF

0-0

1-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Xerez Deportivo

0-0

0-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cadiz B vs CD San Roque de Lepe

0-0

1-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Algeciras

1-0

3-1
Sun 24, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs UB Lebrijana


2-1
Sun 24, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs CD Gerena

1-0

2-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ecija Balompie vs Sevilla C


0-2
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs CD Utrera

0-0

1-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs CD Cabecense

1-0

1-2
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics vs Guadalcacin CD

4-0

5-0
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Cordoba CF B


1-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SCR Pena Deportiva vs UD Alcudia

2-1

3-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Cladera vs Ibiza Islas Pitiusas

1-1

1-1
Sun 24, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs SD Formentera

1-0

1-0
Sun 24, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs UD Las Palmas C


2-1
Sun 24, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Union Viera

0-0

0-0
Sun 24, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Atletico Tacoronte

1-3

2-3
Sun 24, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs CD Union Sur Yaiza


6-1
Sun 24, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs CD Mensajero


0-2
Sun 24, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD El Cotillo

1-0

2-1
Sun 24, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Club Deportivo Cieza

2-1

2-2
Sun 24, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs La Hoya Lorca CF

0-1

0-2
Sun 24, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs UD Los Garres

0-1

2-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs SFC Minerva

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Yeclano Deportivo

1-0

1-0
Sun 24, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs Olimpico de Totana


2-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs La Union CF

1-1

2-1
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs NV Estudiantes de Murcia CF


2-3
Sun 24, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs EDMF Churra

0-0

2-2
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Mar Menor

1-0

2-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs CD Coria

1-1

2-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs EMD Aceuchal

2-0

3-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs Olivenza

1-1

1-3
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Castuera vs Extremadura B


0-3
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CD Calamonte

1-1

1-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Atletico Pueblonuevo

0-0

2-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs RCP Valverdeno

3-0

6-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CD Diocesano


1-4
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CD Valdelacalzada

2-0

3-0
Sun 24, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs CD Cantolagua

3-1

6-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Baztan

0-0

2-4
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CF Rapid De Murillo


1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CD Anguiano


2-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CDFC La Calzada


3-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CA River Ebro


0-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Pradejon


1-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CD Varea


0-3
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CD Autol

1-1

3-4
Sun 24, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs CD Binefar

0-0

1-0
Sun 24, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CD Sarinena


1-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs CF Illueca


0-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs SD Tarazona

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CF Calamocha

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs CD La Almunia

2-0

3-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs San Juan Zaragoza


0-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs Zaragoza B

0-1

0-3
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD San Lorenzo vs UD Casetas

0-0

0-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CD Belchite 97


1-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs Villacanas

1-1

2-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs Villarrubia CF


1-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs La Roda CF


0-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Manchego Ciudad


1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Quintanar Del Rey

1-0

2-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs CD Azuqueca

1-0

1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Mora CF vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Madridejos


1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Guadalajara


1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs CD Cayon

1-0

1-0
Sun 24, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Velarde CF

0-0

0-0
Sun 24, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs UD Samano

0-1

2-5
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Sodupe UC

0-0

0-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs CD Santurtzi

0-0

1-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao vs Alaves B

0-0

0-0
Sun 24, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs SD Balmaseda FC

1-0

1-2
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Real Sociedad C

2-0

3-1
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Bermeo

1-1

4-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs Sant Andreu

0-1

1-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs CE Europa

0-1

0-4
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs UE Castelldefels

0-0

3-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs FC Martinenc

3-0

4-1
Sun 24, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs UA Horta

0-0

1-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs FC Santboia

1-1

1-2
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-0
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs AE Prat

0-0

1-1
Sun 24, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs UE Figueres

0-0

0-1
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Paiporta vs UD Alzira

1-1

1-3
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs Jove Espanol

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Novelda


1-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Vilamarxant CF

2-0

2-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Rayo Ibense vs Atzeneta UE

0-0

2-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Acero

0-0

2-0
Sun 24, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF La Nucia vs Atletico Saguntino

0-0

0-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs CDF Tres Cantos

3-0

3-0
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs AD Parla

1-2

4-3
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Alcorcon B

0-0

2-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs CD Vicalvaro

0-2

2-3
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs CF San Agustin


1-1
Sun 24, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Villaverde Boetticher CF

1-0

2-0
Sun 24, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs RSD Alcala Henares

1-1

3-1
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Alcobendas Sport


0-2
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs DAV Santa Ana

0-1

2-1
Sun 24, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs Getafe B

0-0

0-1
Sun 24, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs UD Santa Marta

0-0

2-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs Burgos Promesas

1-0

2-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs SD Almazan

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Zamora CF

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Real Avila CF


0-4
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs Cultural Leonesa B


0-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SC Uxama vs Arandina


0-3
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Atletico Astorga

0-0

0-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs CD El Palo

1-1

1-3
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs Alhaurin de la Torre


3-3
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Atarfe Industrial CF

1-2

1-2
Sun 24, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Martos Club Deportivo

0-0

1-0
Sun 24, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Rincon vs Torredonjimeno

0-0

1-0
Sun 24, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs CD Huetor Tajar


2-2
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs Poli Almeria

1-0

2-1
Sun 24, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Guadix CF vs Atletico Mancha Real

0-0

1-0
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Motril CF


1-1
Sun 24, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Juventud Torremolinos


2-1
Sun 24, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs SC Zofingen

2-1

2-2
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Erzin Belediyespor

0-0

0-0
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Gebzespor vs Tire 1922 Spor

1-0

1-2
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Nevsehirspor Genclik

1-0

2-0
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Artvin Hopaspor

1-1

1-1
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ergene Velimese vs Kozan BLD.SPOR

1-1

2-1
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sile Yildizspor vs Nazillispor

0-1

1-2
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Adiyamanspor vs Duzcespor

1-0

1-0
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Karsiyaka

1-1

2-1
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Osmaniyespor vs Alibeykoy

2-0

2-1
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Kemer Tekirova Spor

0-1

0-1
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Orduspor vs Sultanbeyli

0-0

0-1
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bergama Belediyespor vs Belediye Vanspor

0-3

0-5
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kizilcabolukspor vs Erokspor

1-0

1-1
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Altindag BS vs Kirsehir Belediyespor

0-0

1-0
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Diyarbak?rspor vs Bayburt Ozel Idare

0-2

0-2
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
24 Erzincanspor vs 1461 Trabzon

1-0

3-0
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Payas BS 1975 vs Muglaspor

1-0

3-0
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kocaelispor vs Cizrespor

1-0

2-0
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Turgutluspor vs Golcukspor

0-0

1-1
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Serik Belediyespor vs Karacabey Birlikspor

0-1

2-2
Sun 24, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hakkarigucu Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s


3-0
Sun 24, Mar-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Atasehir Belediyesi Women\'s vs ALG Spor Women\'s


1-4
Sun 24, Mar-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Fatih Vatanspor Women\'s


8-1
Sun 24, Mar-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women\'s vs Amedspor Women\'s

4-0

7-0
Sun 24, Mar-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Trabzon Idmanocagi Women\'s vs Kirecburnu Women\'s


0-3
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Nigde Belediyespor

1-0

2-0
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Vestel Manisaspor

3-0

5-1
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kastamonuspor vs Sariyer

1-0

2-0
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bodrumspor vs Hacettepe S.K.

1-0

1-1
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sanliurfaspor vs Tarsus Idman Yurdu

1-0

3-0
Sun 24, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Kahramanmaras

1-1

4-2
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bugsasspor vs Menemen Belediye Spor

0-4

0-7
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Fethiyespor

1-0

1-0
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pendikspor vs Karagumruk

0-0

2-0
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bandirmaspor vs Konya Anadolu Selcukluspor

1-0

3-3
Sun 24, Mar-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Tuzlaspor Kulubu

1-0

1-1
Sun 24, Mar-21:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Ireland(U21) vs Luxembourg(U21)

2-0

3-0
Sun 24, Mar-18:00 - UEFA European Championship
Kazakhstan vs Russia

0-2

0-4
Sun 24, Mar-23:45 - UEFA European Championship
Slovenia vs North Macedonia

1-0

1-1
Sun 24, Mar-23:45 - UEFA European Championship
Cyprus vs Belgium

0-2

0-2
Sun 24, Mar-23:45 - UEFA European Championship
Netherlands vs Germany

0-2

2-3
Sun 24, Mar-23:45 - UEFA European Championship
Poland vs Latvia

0-0

2-0
Sun 24, Mar-23:45 - UEFA European Championship
Northern Ireland vs Belarus

1-1

2-1
Sun 24, Mar-21:00 - UEFA European Championship
Israel vs Austria

2-1

4-2
Sun 24, Mar-21:00 - UEFA European Championship
Hungary vs Croatia

1-1

2-1
Sun 24, Mar-21:00 - UEFA European Championship
San Marino vs Scotland

0-1

0-2
Sun 24, Mar-18:00 - UEFA European Championship
Wales vs Slovakia

1-0

1-0
Sun 24, Mar-15:45 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Hungary Women\'s(U17) vs England Women\'s(U17)

0-2

0-3
Sun 24, Mar-19:15 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Greece Women\'s(U17) vs Georgia Women\'s(U17)

3-0

3-0
Sun 24, Mar-20:30 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Belgium Women\'s(U17) vs Wales Women\'s(U17)

1-0

4-0
Sun 24, Mar-14:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Denmark Women\'s(U17) vs Iceland Women\'s(U17)

1-0

2-0
Sun 24, Mar-18:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Italy Women\'s(U17) vs Slovenia Women\'s(U17)

1-0

2-0
Sun 24, Mar-18:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Austria Women\'s(U17) vs Finland Women\'s(U17)

1-1

1-1
Sun 24, Mar-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
England(U17) vs Croatia(U17)

0-0

0-0
Sun 24, Mar-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Denmark(U17) vs Switzerland(U17)

1-0

1-1
Sun 24, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Montevideo Wanderers

1-1

1-1
Sun 24, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs Plaza Colonia

1-0

3-0
Sun 24, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Club Atletico Cerro

0-0

2-1
Sun 24, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Juventud de Las Piedras vs Cerro Largo

1-0

1-0
Sun 24, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Progreso vs Boston River

1-1

1-1
Sun 24, Mar-02:00 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Racing Club Montevideo

1-0

2-2
Sun 24, Mar-01:55 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Colorado Rapids

1-0

2-1
Sun 24, Mar-03:45 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Orlando City

0-0

0-1
Sun 24, Mar-03:45 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Columbus Crew

2-0

3-0
Sun 24, Mar-06:30 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Real Salt Lake

1-1

2-1
Sun 24, Mar-06:00 - USA National Premier Soccer League
FC Davis(USA) vs Sonoma County Sol

1-2

3-3
Sun 24, Mar-00:00 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs Tacoma Defiance

3-0

4-0
Sun 24, Mar-01:00 - USL Championship
Swope Park Rangers vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-0

2-2
Sun 24, Mar-03:00 - USL Championship
Charlotte Independence vs Atlanta United FC II

0-2

3-3
Sun 24, Mar-03:00 - USL Championship
Louisville City FC vs Hartford Athletic

2-1

2-1
Sun 24, Mar-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs San Antonio FC

0-0

1-0
Sun 24, Mar-05:35 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Rio Grande Valley FC Toros

1-0

2-2
Sun 24, Mar-06:00 - USL Championship
Orange County SC vs New Mexico United

0-2

2-2
Sun 24, Mar-06:00 - USL Championship
Portland Timbers B vs Las Vegas Lights FC

2-0

3-1
Sun 24, Mar-06:30 - USL Championship
Fresno FC vs Reno 1868

1-1

1-1
Sun 24, Mar-21:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Nashville SC

0-1

1-1
Sun 24, Mar-23:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Caracas SC vs Aragua FC

1-0

1-2
Sun 24, Mar-23:30 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Academia Puerto Cabello

0-0

0-0
Sun 24, Mar-00:00 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Deportivo Tachira

0-0

2-1
Sun 24, Mar-00:00 - Venezuela Primera Division
LALA FC vs Deportivo Lara

1-2

2-3
Sun 24, Mar-00:15 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Zamora FC Barinas

0-1

0-1
Sun 24, Mar-23:00 - Venezuela Segunda Division
Libertador FC vs Deportivo Petare

1-2

2-2
Sun 24, Mar-00:00 - Venezuela Segunda Division
Angostura FC vs Petroleros Anzoategui

0-0

1-1
Sun 24, Mar-00:00 - Venezuela Segunda Division
Titanes FC vs Deportivo JBL del Zulia

1-0

3-2
Sun 24, Mar-13:00 - Western Australia Womens Premier League
Fremantle City Women\'s vs Balcatta Women\'s

0-0

1-1
Sun 24, Mar-19:59 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Valerenga Women\'s vs Stabaek Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Mar-17:30 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Trondheims Orn Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s

0-0

0-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.