Football Results for Sun 3, Mar 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 3, Mar 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 3, Mar-17:00 - Albania Super league
Kamza vs KF Laci

0-0

1-1
Sun 3, Mar-19:59 - Albania Super league
Flamurtari vs Kastrioti Kruje

1-0

1-1
Sun 3, Mar-19:00 - Algeria Division 1
MC Oran vs CR Belouizdad

1-0

1-1
Sun 3, Mar-15:00 - Algeria U21
MC Oran(U21) vs CR Belouizdad(U21)

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs UE Santa Coloma

0-1

0-1
Sun 3, Mar-17:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs Encamp

1-0

1-0
Sun 3, Mar-21:05 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs UE Sant Julia

2-1

2-1
Sun 3, Mar-15:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs FC Lusitanos

0-0

5-0
Sun 3, Mar-19:59 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Sporting Cabinda

1-1

1-1
Sun 3, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Primeiro 1 de Agosto

1-1

3-3
Sun 3, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Sagrada Esperanca

0-1

1-2
Sun 3, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Recreativo Caala

0-0

0-0
Sun 3, Mar-16:00 - Argentina Reserves League
Velez Sarsfield(R) vs Tigre Reserve

1-0

2-0
Sun 3, Mar-16:00 - Argentina Reserves League
Patronato Reserve vs CA Huracan Reserve

0-1

0-1
Sun 3, Mar-16:00 - Argentina Reserves League
Racing Club Reserve vs Estudiantes La Plata Reserve

0-0

2-1
Sun 3, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Almirante Brown vs CA San Miguel

0-0

0-0
Sun 3, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs San Telmo

0-1

0-2
Sun 3, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Sacachispas

0-0

0-0
Sun 3, Mar-00:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Rem de Escalada vs Barracas Central

0-0

0-0
Sun 3, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ferrocarril Midland vs El Porvenir

1-0

1-1
Sun 3, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Canuelas FC vs Ituzaingo

1-2

1-2
Sun 3, Mar-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Puerto Nuevo

0-0

0-1
Sun 3, Mar-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs Claypole

0-0

1-1
Sun 3, Mar-01:00 - Argentina Torneo Federal A
CDyS Juventud Unida vs Sportivo Belgrano

1-0

1-4
Sun 3, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Los Andes vs Defensores de Belgrano

0-0

1-1
Sun 3, Mar-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Chacarita Juniors

3-0

3-0
Sun 3, Mar-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Independiente Rivadavia

0-0

2-2
Sun 3, Mar-00:10 - Argentinian Primera Super League
Rosario Central vs Belgrano

0-0

0-0
Sun 3, Mar-02:20 - Argentinian Primera Super League
San Martin Tucuman vs Lanus

0-1

1-2
Sun 3, Mar-02:20 - Argentinian Primera Super League
San Martin San Juan vs Club Deportivo Godoy Cruz

0-0

0-0
Sun 3, Mar-04:30 - Argentinian Primera Super League
River Plate vs Newells Old Boys

3-1

4-2
Sun 3, Mar-14:00 - Armenia Premier League
Shirak vs Lori Vanadzor

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:00 - Armenia Premier League
FC Artsakh vs Banants Yerevan

1-1

1-1
Sun 3, Mar-15:30 - Asian Women Championship U16
Myanmar Women\'s (U16) vs Philippines Women\'s (U16)

1-0

3-0
Sun 3, Mar-15:30 - Asian Women Championship U16
Laos Women\'s (U16) vs Viet Nam Women\'s(U16)

0-0

0-1
Sun 3, Mar-12:00 - Asian Women Championship U16
Australia Women\'s(U16) vs Iran Women\'s(U16)

2-0

3-0
Sun 3, Mar-12:30 - Asian Women Championship U16
China Women\'s(U16) vs Bangladesh Women\'s(U16)

1-0

3-0
Sun 3, Mar-10:00 - Australia League A
Melbourne City vs Perth Glory FC

2-0

2-2
Sun 3, Mar-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Redlands United FC

3-0

5-0
Sun 3, Mar-10:00 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Strikers (U20) vs Gold Coast United(U20)

0-0

0-5
Sun 3, Mar-10:00 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Olympic United FC(U20) vs Redlands United FC(U20)

4-0

4-3
Sun 3, Mar-10:15 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast Wanderers FC vs Brisbane Wolves

0-0

3-1
Sun 3, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne Victory FC Am vs Werribee City FC

1-2

1-2
Sun 3, Mar-08:10 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs Geelong Galaxy Women\'s

2-0

3-1
Sun 3, Mar-13:30 - Austria Erste Division
SK Austria Klagenfurt vs FC Blau Weiss Linz

1-0

5-0
Sun 3, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
FC Wacker Innsbruck vs Mattersburg

0-0

0-1
Sun 3, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs LASK Linz

0-1

0-3
Sun 3, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs TSV Hartberg

1-0

4-2
Sun 3, Mar-19:00 - Bahrain Premier League
Al Riffa Club vs Al-Budaiya

1-0

2-1
Sun 3, Mar-20:40 - Bahrain Premier League
Al Hala vs Al Hidd

0-0

0-3
Sun 3, Mar-18:10 - Bahrain Premier League
Al-Shabbab vs Al-Muharraq

0-1

0-2
Sun 3, Mar-21:00 - Belgian Jupiler League
KSC Lokeren vs Anderlecht

0-1

1-2
Sun 3, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs AS Eupen

0-0

2-1
Sun 3, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Gent

1-1

1-3
Sun 3, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs KV Mechelen

0-1

1-1
Sun 3, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Roeselare vs Westerlo

0-0

1-1
Sun 3, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs A.F.C. Tubize

1-0

1-0
Sun 3, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Oud Heverlee Leuven vs K.F.C.O. Beerschot Wilrijk

0-0

2-2
Sun 3, Mar-21:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Mladost Doboj Kakanj

0-1

2-1
Sun 3, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs Radnik Bijeljina

0-0

0-0
Sun 3, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
GOSK Gabela vs Sloboda Tuzla

0-0

0-0
Sun 3, Mar-01:30 - Brasil Copa do Nordeste
ABC Natal/RN vs Salgueiros PE

1-0

4-1
Sun 3, Mar-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar
CE Forca e Luz RN vs Potiguar-M RN

0-1

0-2
Sun 3, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Carioca
Volta Redonda vs Botafogo (RJ)

0-0

1-0
Sun 3, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Criciuma SC vs Marcilio Dias SC

0-0

1-1
Sun 3, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Chapecoense SC vs Metropolitano SC

0-0

2-1
Sun 3, Mar-03:25 - Brazil Campeonato Paulista
Santos vs Oeste SP

1-2

3-2
Sun 3, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Penapolense vs XV de Piracicaba

0-1

0-1
Sun 3, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Desportivo Brasil SP

2-0

3-2
Sun 3, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Velo Clube SP vs Capivariano FC SP

0-0

2-2
Sun 3, Mar-02:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Batatais SP vs Taboao da Serra

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:30 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Levski Sofia

0-2

0-3
Sun 3, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs POFC Botev Vratsa

2-0

2-0
Sun 3, Mar-14:30 - Bulgaria Premier
Vitosha Bistritsa vs Etar Veliko Tarnovo

1-0

1-1
Sun 3, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
Enugu Rangers International vs Etoile du Sahel

0-1

0-2
Sun 3, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
AS Otoho vs Hassania Agadir

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
Al-Hilal Omdurman vs ZESCO United Ndola

2-1

3-1
Sun 3, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
Asante Kotoko FC vs Nkana FC

3-0

3-0
Sun 3, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
Petro Atletico de Luanda vs Zamalek

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
Salitas FC vs Club Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sun 3, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup
NA Hussein Dey vs Gor Mahia

1-0

1-0
Sun 3, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Colombe FC

0-1

1-1
Sun 3, Mar-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs Eding Sport FC

0-1

0-1
Sun 3, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Union Douala

0-0

0-1
Sun 3, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Unisport Bafang vs UMS de Loum

0-0

0-0
Sun 3, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Young Sports Academy

2-0

2-1
Sun 3, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Tonnerre Kalara Yaounde

1-0

2-1
Sun 3, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Les Astres FC

0-0

0-1
Sun 3, Mar-01:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Deportes Santa Cruz

0-0

0-0
Sun 3, Mar-00:30 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs Union San Felipe

2-0

3-1
Sun 3, Mar-00:30 - Chile Primera B
Magallanes vs CSyD Barnechea

0-0

1-2
Sun 3, Mar-04:00 - Chile Primera B
San Luis Quillota vs Nublense

0-0

0-1
Sun 3, Mar-01:00 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Palestino

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Everton CD

1-0

4-0
Sun 3, Mar-03:30 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Huachipato FC

3-0

3-0
Sun 3, Mar-15:35 - Chinese Super League
Jiangsu Suning FC vs Tianjin Teda

1-0

3-2
Sun 3, Mar-11:30 - Chinese Super League
HeNan JianYe vs Dalian Yifang

1-0

1-1
Sun 3, Mar-00:00 - Club Friendly
Indy Eleven vs Nashville SC

0-0

0-0
Sun 3, Mar-00:00 - Club Friendly
Swope Park Rangers vs Texas United FC

2-0

4-0
Sun 3, Mar-21:00 - Club Friendly
HB Torshavn vs B36 Torshavn

0-0

1-0
Sun 3, Mar-10:00 - Club Friendly
Sydney United vs Hakoah Sydney City East

0-1

0-3
Sun 3, Mar-17:00 - Club Friendly
Kalmar FF vs Trelleborgs FF

0-0

1-0
Sun 3, Mar-11:30 - Club Friendly
Manly United vs Marconi Stallions

2-1

2-3
Sun 3, Mar-11:45 - Club Friendly
Druzhba Maykop vs FC Chelyabinsk

1-0

3-1
Sun 3, Mar-12:00 - Club Friendly
Mashuk-KMV vs FK Kaluga

0-1

1-2
Sun 3, Mar-13:30 - Club Friendly
FC Artmedia Petrzalka vs MSK Zilina B

1-0

1-0
Sun 3, Mar-13:30 - Club Friendly
SV Gralla vs SV Feldkirchen

2-0

2-0
Sun 3, Mar-15:00 - Club Friendly
Energetik-BGU Minsk vs Lokomotiv Gomel

2-0

3-0
Sun 3, Mar-02:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Atletico Junior Barranquilla

0-1

0-1
Sun 3, Mar-00:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Patriotas FC

0-1

0-1
Sun 3, Mar-02:30 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Deportes Tolima

0-3

0-4
Sun 3, Mar-04:45 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Cucuta

1-1

2-1
Sun 3, Mar-23:00 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Rionegro Aguilas

1-0

2-2
Sun 3, Mar-04:30 - Colombia Copa Premier
Boyaca Chico vs Bogota FC

0-0

0-0
Sun 3, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier
Tigres FC vs Orsomarso

0-0

2-1
Sun 3, Mar-04:00 - Costa Rica Primera Division
AD Santos De Guapiles vs Limon FC

2-1

4-2
Sun 3, Mar-05:30 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs AD San Carlos

1-1

1-2
Sun 3, Mar-23:30 - Costa Rica Primera Division
AD Carmelita vs Deportivo Saprissa

0-0

0-1
Sun 3, Mar-20:30 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Slaven Belupo Koprivnica

1-0

1-1
Sun 3, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
Inter Zapresic vs Hajduk Split

0-2

1-3
Sun 3, Mar-16:00 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split B vs NK Dugopolje

0-0

0-2
Sun 3, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Radnik Sesvete

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:00 - Croatia U19
Zagreb (U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:59 - Cyprus 1 Division
Ermis Aradippou vs Anorthosis Famagusta FC

1-0

2-1
Sun 3, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Alki Oroklini

0-2

0-3
Sun 3, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs FK Banik Sokolov

0-0

2-0
Sun 3, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Pardubice

0-0

0-0
Sun 3, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Ceske Budejovice

0-1

0-1
Sun 3, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Prostejov

3-1

4-1
Sun 3, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Opava

2-1

3-2
Sun 3, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Slavia Praha

0-2

0-3
Sun 3, Mar-16:00 - Czech Republic U21 League
MFK Karvina(U21) vs Vysocina Jihlava(U21)

3-0

5-0
Sun 3, Mar-14:00 - Czech Republic U21 League
SK Sigma Olomouc(U21) vs Banik Ostrava(U21)

2-0

3-0
Sun 3, Mar-14:00 - Czech Republic U21 League
FC Viktoria Plzen(U21) vs FK Baumit Jablonec(U21)

1-1

2-1
Sun 3, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Vejle

2-0

2-0
Sun 3, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Brondby

1-0

2-0
Sun 3, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Vendsyssel vs Aarhus AGF

1-2

2-2
Sun 3, Mar-15:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Randers FC

3-0

3-0
Sun 3, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Fredericia

1-0

3-3
Sun 3, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Silkeborg IF vs FC Roskilde

1-1

3-1
Sun 3, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Nykobing FC

0-1

0-2
Sun 3, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Viborg

0-0

1-0
Sun 3, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Thisted FC vs FC Helsingor

0-1

1-3
Sun 3, Mar-16:45 - Denmark - 1. Division
Hvidovre IF vs Lyngby

0-1

0-1
Sun 3, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CD Clan Juvenil vs L.D.U.Portoviejo


0-3
Sun 3, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Orense SC vs Gualaceo SC

1-0

2-0
Sun 3, Mar-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B
CDS Santa Rita vs Duros del Balon

0-0

0-0
Sun 3, Mar-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Sociedad Deportiva Aucas

2-1

4-2
Sun 3, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Guayaquil City F.C.

3-0

4-0
Sun 3, Mar-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Tecnico Universitario

0-0

1-0
Sun 3, Mar-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs CD El Nacional

0-0

0-1
Sun 3, Mar-21:00 - Egypt Premier League
Enppi vs Wadi Degla SC

0-0

1-2
Sun 3, Mar-18:00 - Egypt Premier League
Tala\'ea El Gaish vs Al Masry

0-1

0-1
Sun 3, Mar-18:00 - Egypt Premier League
El Entag Al Harby vs Masr El Maqassah

1-2

1-3
Sun 3, Mar-04:30 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs CD Chalatenango

0-1

1-2
Sun 3, Mar-17:00 - England U23 Premier League
Manchester City(U23) vs Leicester City(U23)

1-0

1-0
Sun 3, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Middlesbrough Women\'s


1-2
Sun 3, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Stoke City Women\'s vs Guiseley AFC Vixens Women\'s


1-2
Sun 3, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sheffield Women\'s vs Fylde LFC Women\'s

1-0

3-0
Sun 3, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Hull City Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s


2-1
Sun 3, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Coventry Women\'s vs Portsmouth Women\'s


4-0
Sun 3, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
C&K Basildon Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


0-2
Sun 3, Mar-20:15 - English Premier League
Everton vs Liverpool

0-0

0-0
Sun 3, Mar-16:00 - English Premier League
Watford vs Leicester City

1-0

2-1
Sun 3, Mar-18:05 - English Premier League
Fulham vs Chelsea FC

1-2

1-2
Sun 3, Mar-15:00 - Estonia Super Cup
Nomme Kalju vs Levadia Tallinn

0-1

3-2
Sun 3, Mar-16:00 - Finland Cup
RoPS Rovaniemi vs KuPS

0-1

3-2
Sun 3, Mar-19:59 - Finland Cup
IFK Mariehamn vs HIFK

2-0

3-0
Sun 3, Mar-22:15 - Finland Junior League
Atlantis Youth vs JaPS Am

0-0

1-0
Sun 3, Mar-18:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Lens

1-0

2-0
Sun 3, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs US Boulogne U19


2-2
Sun 3, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Sochaux U19


1-0
Sun 3, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs ES Troyes AC(U19)


1-0
Sun 3, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Lyonnais U19


1-2
Sun 3, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


1-1
Sun 3, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Toulouse

3-1

5-1
Sun 3, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nice vs Strasbourg

1-0

1-0
Sun 3, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Dijon

0-0

1-0
Sun 3, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Guingamp vs Nantes

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Friendly Internationals
France Women\'s(U19) vs USA Women\'s(U19)

1-1

3-2
Sun 3, Mar-02:00 - Friendly Internationals
USA Women\'s vs England Women\'s

1-1

2-2
Sun 3, Mar-19:00 - Friendly Internationals
Italy Women\'s(U19) vs Iceland Women\'s(U19)

1-1

3-2
Sun 3, Mar-16:00 - Friendly Internationals
Azerbaijan Women\'s(U19) vs Belarus Women\'s(U19)

1-2

1-2
Sun 3, Mar-16:30 - Friendly Internationals
Northern Ireland Women\'s vs Kazakhstan Women\'s

4-0

4-0
Sun 3, Mar-19:30 - Friendly Internationals
Romania Women\'s vs India Women\'s

2-0

3-0
Sun 3, Mar-21:00 - Friendly Internationals
Denmark Women\'s(U19) vs Germany Women\'s(U19)

0-0

0-0
Sun 3, Mar-09:05 - Friendly Internationals
Argentina Women\'s vs New Zealand Women\'s

0-0

0-2
Sun 3, Mar-12:00 - Friendly Internationals
Iran Women\'s (U19) vs Russia Women\'s(U19)

0-1

0-1
Sun 3, Mar-12:15 - Friendly Internationals
Australia Women\'s vs Korea Republic Women\'s

3-1

4-1
Sun 3, Mar-13:00 - Friendly Internationals
France Women\'s B vs Jordan Women\'s


10-0
Sun 3, Mar-14:00 - Friendly Internationals
Uzbekistan Women\'s vs Turkmenistan Women\'s

4-0

11-1
Sun 3, Mar-17:00 - FYR Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Makedonija Gjorce Petrov

2-0

3-1
Sun 3, Mar-17:00 - FYR Macedonia Prva liga
Sileks vs Renova Cepciste

0-0

0-0
Sun 3, Mar-17:00 - FYR Macedonia Prva liga
FK Shkendija 79 vs Belasica Strumica

0-0

3-0
Sun 3, Mar-17:00 - FYR Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Shkupi

0-1

0-2
Sun 3, Mar-17:15 - FYR Macedonia Prva liga
Pobeda Prilep vs Rabotnichki

0-1

0-1
Sun 3, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shevardeni vs FC Tskhinvali

0-1

0-1
Sun 3, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Telavi vs Guria Lanchkhuti

3-0

4-0
Sun 3, Mar-19:59 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs WIT Georgia Tbilisi

0-0

0-1
Sun 3, Mar-18:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Chikhura Sachkhere

1-0

2-0
Sun 3, Mar-16:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs Hansa Rostock

0-2

1-2
Sun 3, Mar-17:00 - German 3. Liga
Carl Zeiss Jena vs Eintracht Braunschweig

0-0

0-0
Sun 3, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Hannover 96(U17)

1-0

1-1
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-1

0-1
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs St. Pauli(U17)

0-0

1-2
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Borgfeld(U17) vs Tennis Borussia Berlin(U17)

0-2

1-2
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs Augsburg(U17)

1-1

2-2
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs 1. FSV Mainz 05(U17)

2-1

2-4
Sun 3, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs MSV Duisburg(U17)

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

1-1

4-1
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Dortmund(U17)

0-2

0-2
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs Monchengladbach(U17)

0-0

0-0
Sun 3, Mar-21:00 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Werder Bremen

0-0

1-1
Sun 3, Mar-18:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Hannover 96

3-0

5-1
Sun 3, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs SV Darmstadt 98

1-0

1-0
Sun 3, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs VfL Bochum

1-2

2-2
Sun 3, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
FC Ingolstadt 04 vs Koln

0-1

1-2
Sun 3, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Hoffenheim(U19)

0-0

1-1
Sun 3, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg Am vs FC Pipinsried

2-1

3-1
Sun 3, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs Bischofswerdaer FV 08

1-0

2-1
Sun 3, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs Germania Halberstadt

1-0

2-0
Sun 3, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Oberlausitz vs Viktoria Berlin 1889

1-0

2-2
Sun 3, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs BSV Rehden

0-1

0-1
Sun 3, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs Wolfsburg AM.

1-1

1-2
Sun 3, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs Holstein Kiel B

0-0

1-0
Sun 3, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Lupo-Martini Wolfsburg vs Hannover 96 Am

0-1

0-1
Sun 3, Mar-17:00 - Germany OberLiga
VfR Neumunster vs TSV Bordesholm

0-0

1-1
Sun 3, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
RW Essen Am Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s


2-1
Sun 3, Mar-17:00 - Greece - Football League
Iraklis 1908 vs Panachaiki

0-0

0-0
Sun 3, Mar-17:00 - Greece - Football League
Athletic Union of Spartis vs Apollon Larissas

0-0

0-2
Sun 3, Mar-17:00 - Greece - Football League
Giorgos Karaiskakis vs Kerkyra

1-0

1-1
Sun 3, Mar-17:00 - Greece - Football League
Aittitos Spata vs Aiginiakos FC

1-0

1-0
Sun 3, Mar-19:15 - Greece Super League
Levadiakos vs Lamia

1-1

1-1
Sun 3, Mar-21:00 - Greece Super League
Panathinaikos vs PAOK Saloniki

0-1

0-2
Sun 3, Mar-21:30 - Greece Super League
Asteras Tripolis vs Panaitolikos Agrinio

2-0

3-0
Sun 3, Mar-17:00 - Greece Super League
OFI Crete vs AEL Larisa

0-0

0-0
Sun 3, Mar-18:00 - Greece Super League
Atromitos Athens vs Panionios

2-0

3-0
Sun 3, Mar-13:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-1

0-1
Sun 3, Mar-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs CD Malacateco

1-0

1-1
Sun 3, Mar-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Deportivo Chiantla

1-0

3-1
Sun 3, Mar-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Siquinala FC

1-0

3-0
Sun 3, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Emmen

1-0

4-0
Sun 3, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Fortuna Sittard

1-2

4-2
Sun 3, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Willem II

3-0

4-2
Sun 3, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs VVV-Venlo

2-1

3-2
Sun 3, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Wong Tai Sin District RSC

1-0

7-0
Sun 3, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Double Flower FA

0-2

1-2
Sun 3, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Hong Kong FC

1-1

1-3
Sun 3, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen vs Shatin SA

0-0

1-0
Sun 3, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Hong Kong Rangers FC vs Resources Capital FC

1-1

6-1
Sun 3, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western District RSA vs Wing Yee FT

1-0

2-2
Sun 3, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs North District FC


0-5
Sun 3, Mar-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Fu Moon FC


3-0
Sun 3, Mar-13:30 - HongKong Sapling Cup
LeeMan vs Kitchee

0-0

3-2
Sun 3, Mar-19:00 - Hungary NB ?
Vasas vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-1

5-1
Sun 3, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Soroksar

0-0

2-1
Sun 3, Mar-17:30 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Bekescsaba

1-0

1-0
Sun 3, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Vac-Dunakanyar

2-2

2-3
Sun 3, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Zalaegerszegi TE vs Duna Aszfalt TVSE

1-1

4-1
Sun 3, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Cegled vs Balmazujvaros Sport KFT

0-0

0-1
Sun 3, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Budafoki MTE

0-1

2-1
Sun 3, Mar-17:30 - Hungary NB ?
MTE Mosonmagyarovar vs Dorogi FC

1-1

1-3
Sun 3, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs ETO Gyori FC

1-1

1-4
Sun 3, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Monori SE vs Kaposvar

2-1

2-2
Sun 3, Mar-20:15 - Iceland Women\\\'s League Cup
KR Reykjavik Women\'s vs IA Akranes Women\'s

1-0

3-1
Sun 3, Mar-19:59 - Iceland League Cup
Keflavik vs Breidablik

2-2

3-4
Sun 3, Mar-15:30 - India League Division 1
Gokulam vs Neroca FC

0-1

2-1
Sun 3, Mar-12:30 - India League Division 1
Minerva Punjab vs East Bengal

0-0

0-1
Sun 3, Mar-12:30 - India League Division 2
Trau FC vs Jamshedpur FC B

1-0

2-0
Sun 3, Mar-13:30 - India League Division 2
South United FC Bangalore vs Fateh Hyderabad

0-0

1-0
Sun 3, Mar-18:00 - India Super League
Atletico De Kolkata vs Delhi Dynamos

0-0

2-1
Sun 3, Mar-15:30 - Indonesia President Cup
Bali United FC vs Mitra Kukar

3-0

3-0
Sun 3, Mar-12:30 - Indonesia President Cup
Bhayangkara FC vs Semen Padang

1-0

4-2
Sun 3, Mar-15:00 - Iran League Division 1
Mes Kerman vs Arvand Khorramshahr

0-0

2-0
Sun 3, Mar-15:00 - Iran League Division 1
Fajr Sepasi vs Malavan

1-0

2-0
Sun 3, Mar-15:00 - Iran League Division 1
Shahrdari Tabriz vs Persepolis Pakdasht

1-1

2-2
Sun 3, Mar-15:00 - Iran League Division 1
Gol Gohar FC vs Qashqai Shiraz

1-0

1-1
Sun 3, Mar-15:00 - Iran League Division 1
Oxin Alborz vs Mes Rafsanjan

0-0

1-1
Sun 3, Mar-15:30 - Iran League Division 1
Shahin Bushehr vs Khooneh Be Khooneh

0-0

1-0
Sun 3, Mar-15:30 - Iran League Division 1
Shahrdari Mahshahr vs Navad Urmia

0-0

1-0
Sun 3, Mar-15:30 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Al Hussein

1-1

2-1
Sun 3, Mar-17:45 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Naft Misan

0-2

2-3
Sun 3, Mar-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Hapoel Hadera

1-0

1-0
Sun 3, Mar-22:30 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Petah Tikva FC

2-0

6-0
Sun 3, Mar-13:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Napoli Youth

0-1

1-2
Sun 3, Mar-15:30 - Italian Serie A
Torino vs Chievo

0-0

3-0
Sun 3, Mar-21:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Fiorentina

2-1

3-1
Sun 3, Mar-23:30 - Italian Serie A
Napoli vs Juventus

0-2

1-2
Sun 3, Mar-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs Bologna

1-1

2-1
Sun 3, Mar-18:00 - Italian Serie A
Genoa vs Frosinone

0-0

0-0
Sun 3, Mar-18:00 - Italian Serie A
Spal vs Sampdoria

0-2

1-2
Sun 3, Mar-18:00 - Italian Serie B
Perugia vs Salernitana

2-1

3-1
Sun 3, Mar-18:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Spezia

1-0

2-0
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1B
Vicenza vs Imolese

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1B
Rimini vs Gubbio

0-0

1-1
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1B
Teramo vs Fermana

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs USD Virtus Verona

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1B
Renate AC vs Ravenna

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Alto Adige/Sudtirol

1-1

1-1
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1B
Pordenone Calcio SSD vs Sambenedettese

1-1

1-1
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1B
Giana Erminio vs Triestina

0-0

1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy C1B
Ternana vs S.S.D. Monza 1912

0-0

0-1
Sun 3, Mar-19:30 - Italy C1C
Bisceglie vs Catanzaro

0-0

1-0
Sun 3, Mar-21:30 - Italy C1C
US Casertana 1908 vs Juve Stabia

0-0

0-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy C1C
Catania vs S.S.D. Potenza Calcio

0-1

1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy C1C
Cavese vs US Siracusa

0-0

2-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy C1C
Rieti vs Viterbese

1-0

1-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy C1C
Matera vs Trapani


0-3
Sun 3, Mar-17:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Vibonese

1-0

1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Paganese

1-1

1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cesena vs Isernia


3-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Mantova vs Legnago Salus


3-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Reggiana vs Calvina Sport


2-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Lavagnese


1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cassino vs Flaminia


3-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Gavorrano vs Sangiovannese


2-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Como


1-2
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs San Donato Tavarnelle


0-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Matelica vs Sangiustese


2-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Lupa Roma vs Sassari Torres


4-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Ladispoli


3-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ligorna vs US Caratese


2-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs US Pergolettese


1-2
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Palmese vs Sancataldese


1-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Scandicci vs Real Forte Querceta


2-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Albalonga


0-2
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Nuova Monterosi vs SFF Atletico


3-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Rezzato vs Olginatese


3-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Inveruno vs Savona


2-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sammaurese vs Forli FC


1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs Union Feltre


0-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Rotonda


1-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Latte Dolce vs ASD Lanusei Calcio


1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Crema vs San Marino Calcio


3-0
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Montegiorgio vs S.S.D. Citta di Campobasso


3-2
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Citta Di Messina vs FC Bari 1908


1-3
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Villafranca vs SC Caronnese


1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Axys Zola vs Vigor Carpaneto


4-1
Sun 3, Mar-17:30 - Italy Serie D
Granata vs Picerno


1-2
Sun 3, Mar-18:00 - Italy Serie D
Sestri Levante vs Stresa Sportiva

1-0

2-0
Sun 3, Mar-18:00 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Pomigliano


1-1
Sun 3, Mar-18:00 - Italy Serie D
Team Altamura vs US Bitonto


2-1
Sun 3, Mar-18:00 - Italy Serie D
Nola 1925 vs FC Savoia 1908


1-0
Sun 3, Mar-18:30 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Gragnano


2-1
Sun 3, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Albirex Niigata

0-1

1-4
Sun 3, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Tochigi SC

1-0

3-0
Sun 3, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs FC Gifu

0-0

1-0
Sun 3, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Montedio Yamagata

0-1

0-2
Sun 3, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Zweigen Kanazawa

1-0

2-1
Sun 3, Mar-10:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Tokyo Verdy

1-0

1-0
Sun 3, Mar-13:00 - Kazakhstan Super Cup
FC Kairat Almaty vs FC Astana

0-1

0-2
Sun 3, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Zoo Kericho vs Posta Rangers

1-0

1-0
Sun 3, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs KCB Nairobi

0-0

1-0
Sun 3, Mar-09:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Pohang Steelers

2-0

2-0
Sun 3, Mar-08:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Daejeon Citizen

1-2

1-2
Sun 3, Mar-10:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Gwangju Football Club

0-2

0-2
Sun 3, Mar-19:20 - Kuwait 1st Division League
Yarmouk vs Al-Salibikhaet

0-0

0-1
Sun 3, Mar-19:20 - Kuwait 1st Division League
Khaitan vs Burgan SC

1-0

3-1
Sun 3, Mar-18:00 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Al-Ahed

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs FK Trakai

0-0

2-1
Sun 3, Mar-21:30 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs FK Palanga

1-1

5-1
Sun 3, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Fola Esch

1-1

1-1
Sun 3, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs US Mondorf-les-Bains

1-2

1-2
Sun 3, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Hamm RM Benfica FC

0-0

3-0
Sun 3, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Hostert

1-0

2-0
Sun 3, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
US Rumelange vs Etzella Ettelbruck

0-2

3-5
Sun 3, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Melaka FC vs Kuala Lumpur

2-0

2-0
Sun 3, Mar-16:00 - Malta First Division League
Qrendi vs Mqabba FC

0-0

0-1
Sun 3, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Club Necaxa

0-1

2-1
Sun 3, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Pachuca

3-0

3-0
Sun 3, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Santos Laguna

0-0

3-0
Sun 3, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Monterrey

0-1

0-2
Sun 3, Mar-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Veracruz

1-1

3-1
Sun 3, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Albinegros de Orizaba vs CD Cruz Azul Hidalgo

2-0

4-1
Sun 3, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cuautla vs Ocelotes UNACH

0-2

0-2
Sun 3, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Tuxtla vs Coyotes

1-0

1-2
Sun 3, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Potosino vs Celaya B

0-1

1-1
Sun 3, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del carmen vs Sporting Canamy

0-1

0-1
Sun 3, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Reboceros de La Piedad

1-0

2-0
Sun 3, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Correcaminos UAT B vs Gavilanes Matamoros

2-0

2-0
Sun 3, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Irapuato FC vs UA De Zacatecas


3-0
Sun 3, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Deportivo Gladiadores


2-0
Sun 3, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Chivas Guadalajara B vs Murcielagos

1-0

1-0
Sun 3, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Cafetaleros de Tapachula

0-1

3-2
Sun 3, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs UAEM Potros

0-1

1-1
Sun 3, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison A
Venados FC vs Correcaminos UAT

0-0

0-1
Sun 3, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison A
Atletico San Luis vs Cimarrones Sonora

0-0

0-0
Sun 3, Mar-07:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Alebrijes de Oaxaca

3-0

4-0
Sun 3, Mar-07:00 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs CF Atlante

0-0

1-1
Sun 3, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs Zacatepec

0-0

4-0
Sun 3, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Veracruz(U20)

1-0

2-0
Sun 3, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Lobos BUAP (U20) vs Pumas UNAM U20

2-0

2-1
Sun 3, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Otrant

0-0

0-1
Sun 3, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-0

0-0
Sun 3, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
Jezero Plav vs Mladost Ljeskopolje

0-2

1-4
Sun 3, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Bokelj Kotor

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:59 - Morocco Super League
Forces Armee Royales Rabat vs CAYB Youssoufia Berrechid

0-2

3-4
Sun 3, Mar-18:00 - Morocco Super League
Chabab Rif Hoceima vs IRT Itihad de Tanger

1-2

2-3
Sun 3, Mar-13:00 - Myanmar National League
Yadanarbon FC vs Hantharwady United

0-1

0-2
Sun 3, Mar-13:00 - Myanmar National League
Rakhine United vs Yangon United

0-0

0-1
Sun 3, Mar-13:30 - Myanmar National League
Chinland vs Shan United

0-1

0-3
Sun 3, Mar-07:35 - New Zealand Football Championships
Hawke\'s Bay United vs Tasman United

0-1

2-2
Sun 3, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Bendel Insurance vs Enyimba International

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Katsina United

0-1

1-1
Sun 3, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs Akwa United

1-0

2-2
Sun 3, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Wikki Tourists

1-1

2-1
Sun 3, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kada City vs Yobe Desert Stars

1-0

2-1
Sun 3, Mar-01:45 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Olimpia Asuncion

0-1

0-2
Sun 3, Mar-03:45 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Sportivo Luqueno

0-0

2-0
Sun 3, Mar-00:30 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Deportivo Municipal

0-0

3-0
Sun 3, Mar-02:45 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs Real Garcilaso

0-0

0-1
Sun 3, Mar-05:00 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Sporting Cristal

0-1

0-3
Sun 3, Mar-21:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Arka Gdynia

1-0

1-0
Sun 3, Mar-18:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Pogon Szczecin

0-2

2-3
Sun 3, Mar-18:00 - Poland - I liga
Wigry Suwalki vs GKS Katowice

2-0

2-0
Sun 3, Mar-16:00 - Poland - II liga
Gryf Wejherowo vs Widzew lodz

0-1

1-2
Sun 3, Mar-16:05 - Poland - II liga
Gornik Leczna vs CWKS Resovia Rzeszow

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Benfica(U19) vs Gil Vicente U19


3-0
Sun 3, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
SC Freamunde(U19) vs Beira Mar(U19)

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:15 - Portugal Liga de Honora
S.C. Covilha vs SL Benfica B

1-0

2-0
Sun 3, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Academico de Viseu

0-0

0-2
Sun 3, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs Farense

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs FC Famalicao

0-0

1-1
Sun 3, Mar-21:00 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs GD Estoril-Praia

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:00 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs C.D. Feirense

2-0

4-0
Sun 3, Mar-19:00 - Portugal Primera Liga
G.D. Chaves vs C.D. Santa Clara

0-0

0-0
Sun 3, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs SL Benfica

1-1

1-2
Sun 3, Mar-21:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Sporting Braga

0-0

1-2
Sun 3, Mar-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Qarabag

0-1

0-1
Sun 3, Mar-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Qabala

0-0

1-1
Sun 3, Mar-19:00 - Romania - Divizia A
FC Viitorul Constanta vs FC Botosani

1-0

1-0
Sun 3, Mar-19:00 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs Politehnica Iasi

0-0

2-0
Sun 3, Mar-22:00 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Sepsi

1-0

1-0
Sun 3, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-1

1-1
Sun 3, Mar-16:00 - Russia First Division
FK Khimki vs Fakel Voronezh

1-1

1-1
Sun 3, Mar-16:00 - Russia First Division
Mordovia Saransk vs FC Tambov

0-0

1-3
Sun 3, Mar-16:30 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Luch Energiya Vladivostok

2-0

2-1
Sun 3, Mar-09:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Chertanovo Moscow

1-2

1-3
Sun 3, Mar-17:00 - Russia First Division
Zenit-2 St.Petersburg vs Shinnik Yaroslavl

1-0

1-0
Sun 3, Mar-14:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Spartak Moscow II

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:00 - Russia First Division
Sibir Novosibirsk vs FC Tyumen

2-0

2-0
Sun 3, Mar-18:00 - Russia First Division
Baltika vs Avangard Kursk

1-1

2-1
Sun 3, Mar-18:00 - Russia First Division
FC Armavir vs FC Tom Tomsk

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs PFC Sochi

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Krasnodar FK

1-1

1-1
Sun 3, Mar-12:30 - Russia Premier League
FC Ufa vs Dinamo Moscow

1-0

1-2
Sun 3, Mar-15:00 - Russia Premier League
Yenisey Krasnoyarsk vs FK Rostov

0-0

1-1
Sun 3, Mar-13:00 - Russia Youth Championship League
Spartak Moscow Youth vs FK Krasnodar Youth

0-1

0-1
Sun 3, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Cosmos

1-1

1-1
Sun 3, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs Cailungo

0-1

2-3
Sun 3, Mar-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SP Tre Penne

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:30 - Scotland FA Cup
Dundee United vs Inverness C.T.

0-1

1-2
Sun 3, Mar-17:30 - Scotland FA Cup
Aberdeen vs Glasgow Rangers

1-0

1-1
Sun 3, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Backa Backa Palanka vs Zemun

0-0

2-0
Sun 3, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Borac Cacak vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

0-1
Sun 3, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Bezanija vs Sindjelic Belgrad

1-0

3-0
Sun 3, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Teleoptik Zemun vs Backa Topola

0-0

0-4
Sun 3, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Novi Pazar vs Zlatibor Cajetina

0-0

1-0
Sun 3, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Sloboda Uzice vs FK Zarkovo

0-0

0-0
Sun 3, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Indjija vs FK Buducnost Dobanovci

2-1

2-2
Sun 3, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs FK Javor Ivanjica

0-0

1-1
Sun 3, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs OFK Becej 1918

0-0

1-1
Sun 3, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Home United FC vs DPMM FC

0-1

0-1
Sun 3, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Hougang United FC vs Tampines Rovers FC

0-1

1-5
Sun 3, Mar-21:05 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs Spartak Trnava

0-0

2-0
Sun 3, Mar-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Krsko

1-0

1-0
Sun 3, Mar-22:30 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs NK Triglav Kranj

1-1

1-2
Sun 3, Mar-18:15 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs NK Maribor

0-0

0-1
Sun 3, Mar-17:30 - South Africa First League
Ajax Cape Town vs TS Galaxy

3-0

3-1
Sun 3, Mar-17:30 - South Africa First League
Royal Eagles vs Real Kings

1-0

1-0
Sun 3, Mar-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs Mbombela United


1-0
Sun 3, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Polokwane City FC

0-1

1-3
Sun 3, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Supersport United

0-1

0-1
Sun 3, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Western Strikers SC vs Modbury Jets

0-0

0-1
Sun 3, Mar-10:30 - South Australian Premier League
White City Woodville vs Adelaide Victory

1-0

1-0
Sun 3, Mar-11:30 - South Australian Premier League
Seaford Rangers vs Sturt Lions


3-4
Sun 3, Mar-12:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs West Torrens Birkalla

1-0

2-0
Sun 3, Mar-07:30 - South Australian Super League
Croydon Kings vs West Adelaide SC

0-0

1-0
Sun 3, Mar-10:30 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Campbelltown City SC

1-2

3-4
Sun 3, Mar-10:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs North Eastern Metrostars

3-1

3-1
Sun 3, Mar-12:00 - South Australian Super League
South Adelaide Panthers vs Adelaide Raiders SC

0-1

1-3
Sun 3, Mar-15:15 - Spanish Ladies League Division 2
Aldaia Women\'s vs CF Sporting Plaza De Argel Women\'s

0-0

0-1
Sun 3, Mar-21:00 - Spanish Ladies League Division 2
SD Casablanca Women\'s vs CD Llamoro Women\'s

1-3

3-4
Sun 3, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Extremadura Women\'s vs Pozoalbense Women\'s

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Celta Vigo

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Getafe

0-2

1-2
Sun 3, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Atletico Madrid

0-2

0-2
Sun 3, Mar-23:45 - Spanish Primera Division
Valencia vs Athletic Bilbao

0-0

2-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
CD Roda(U19) vs Ciudad de Cuenca(U19)

2-0

4-0
Sun 3, Mar-15:15 - Spanish Primera U19
Pontevedra(U19) vs CD Lugo(U19)

0-1

0-3
Sun 3, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Aravaca CF U19 vs Valladolid(U19)


0-2
Sun 3, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs Guia U19

0-2

3-2
Sun 3, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs Granada CF(U19)

1-2

1-2
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs UCD La Canada Atletico(U19)


2-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Primera U19
Extremadura(U19) vs Real Madrid(U19)


0-1
Sun 3, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Barcelona U19

0-0

0-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
Cadiz U19 vs Almeria U19


2-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs Ranero(U19)


2-0
Sun 3, Mar-13:45 - Spanish Primera U19
Real Murcia(U19) vs UD Alzira(U19)

0-0

4-0
Sun 3, Mar-14:00 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs Real Sociedad(U19)

2-0

4-2
Sun 3, Mar-14:00 - Spanish Primera U19
Levante(U19) vs Atletico Madrileno(U19)

0-0

2-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Elche

0-1

1-1
Sun 3, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Sporting de Gijon

1-2

1-2
Sun 3, Mar-23:00 - Spanish Segunda Division
CF Reus Deportiu vs Tenerife


0-1
Sun 3, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs CD Lugo

1-0

1-1
Sun 3, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
CF Rayo Majadahonda vs Granada CF

0-1

0-3
Sun 3, Mar-23:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Extremadura

1-1

1-1
Sun 3, Mar-23:30 - Spanish Segunda Division
Zaragoza vs Almeria

0-0

1-2
Sun 3, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Atletico de Madrid B

0-1

0-3
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Cultural Leonesa

0-0

0-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs Pontevedra

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs San Sebastian Reyes

1-0

3-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Coruxo FC

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Unionistas de Salamanca

1-0

1-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs Rapido de Bouzas

0-0

1-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs Las Palmas Atletico

1-0

1-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Deportivo La Coruna B

0-0

1-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs Real Madrid Castilla

1-1

2-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs UD Logrones

2-1

2-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Gimnastica Torrelavega vs Real Oviedo B

0-1

2-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Cultural de Durango

1-0

1-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Union Langreo vs Racing Santander

1-1

2-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs Leioa

2-1

3-1
Sun 3, Mar-22:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Arenas Club de Getxo

0-1

1-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs CD Mirandes

0-0

0-0
Sun 3, Mar-20:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs UD Levante B

1-0

1-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UB Conquense vs Villarreal B

0-0

1-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs CF Badalona

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs UE Cornella

0-1

0-2
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs CD Ebro

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Atletico Baleares

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs Teruel

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Peralada vs Espanyol B

1-0

2-2
Sun 3, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Recreativo Granada

1-1

1-1
Sun 3, Mar-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ibiza Eivissa vs C.D. San Fernando Isleno

0-1

1-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs CD El Ejido 2012

0-0

2-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Linense

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Malagueno vs UCAM Murcia

0-0

0-3
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Don Benito

0-1

1-1
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Almeria B vs Jumilla

0-0

0-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Marbella FC

1-1

1-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs FC Cartagena

1-0

1-2
Sun 3, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
La Madalena vs CD Praviano


2-3
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Real Aviles


1-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs San Claudio


3-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs CD Colunga


3-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Univ. Oviedo vs EI San Martin

0-0

0-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Caudal Deportivo


2-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Tuilla

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing de Ferrol vs Paiosaco

1-0

2-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Compostela

0-0

1-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Ourense

0-0

0-0
Sun 3, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Xerez CD

0-1

2-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Algeciras vs AD Ceuta


3-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Lucena CF


2-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ecija Balompie vs UD Los Barrios

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Conil CF

1-0

1-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs Real Betis B

0-0

2-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Salerm Cosmetics

2-1

3-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Cadiz B

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Coria Club de Futbol


3-3
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs Cordoba CF B

0-2

0-3
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Atletico Espeleno


2-0
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs Son Cladera

1-0

2-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CF Platges De Calvia


0-2
Sun 3, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs UD Ibarra


0-1
Sun 3, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs CD Buzanada

0-1

1-1
Sun 3, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs UD San Fernando

1-1

1-1
Sun 3, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs Tenerife B


1-0
Sun 3, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Zocas vs CD Union Sur Yaiza

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs EDMF Churra

1-1

1-3
Sun 3, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Deportiva Minera


4-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs La Union CF

1-0

1-0
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Mar Menor


0-4
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Yeclano Deportivo

1-1

1-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs La Hoya Lorca CF

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Mazarron CF


2-0
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs UCAM Murcia B

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Olimpico de Totana

3-0

4-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs CF El Castillo


2-1
Sun 3, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CD Castuera

0-0

3-2
Sun 3, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs AD Llerenense

2-0

3-1
Sun 3, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Arroyo Club Polideportivo


1-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Merida AD vs Moralo CP

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs CP Valdivia


3-0
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CD Diocesano

1-0

3-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs CD Azuaga

2-0

4-0
Sun 3, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs CD Huarte


1-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs Osasuna B


1-2
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs Avance Ezcabarte


2-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs UCD Burlades


2-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Corellano


2-0
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs UD Logrones B


0-1
Sun 3, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Autol vs CA Vianes

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs Haro Deportivo


1-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Alfaro


1-3
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs Naxara


2-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Agoncillo

1-0

2-0
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Tarazona vs AD Sabinanigo


2-0
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs Utebo FC


1-0
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs UD San Lorenzo


4-0
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs Zaragoza B

0-3

0-4
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs San Juan Zaragoza


0-4
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CD Villanueva


2-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs Brea


0-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CA Monzon

0-0

1-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CDJ Tamarite

0-1

1-3
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Casetas vs SD Borja

0-0

0-1
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs La Solana


1-2
Sun 3, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Atletico Tomelloso


3-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Almagro CF

2-2

4-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs CD Marchamalo


4-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Toledo

0-1

1-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

2-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs Mora CF


2-1
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Tarancon

1-3

3-4
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs UD Socuellamos


0-1
Sun 3, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs UD Samano


3-1
Sun 3, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs CD Naval

0-0

1-1
Sun 3, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs CF Vimenor


5-0
Sun 3, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs Bezana


0-2
Sun 3, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs CD Tropezon

0-2

1-3
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Zamudio SD vs Sestao

0-3

2-4
Sun 3, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs Santfeliuenc FC

2-0

4-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs FC Martinenc

1-1

2-4
Sun 3, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs Sant Andreu

0-2

0-3
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs UE Castelldefels

2-0

2-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs FC Vilafranca

0-0

1-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs Cerdanyola del Valles


0-2
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu II vs AE Prat

0-0

0-0
Sun 3, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF La Nucia vs Eldense

3-0

5-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Elche CF Ilicitano


2-2
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Silla CF


3-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs Paiporta

2-0

4-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Vilamarxant CF

2-0

2-0
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs UD Rayo Ibense

1-0

2-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs CD Olimpic Xativa

0-0

2-0
Sun 3, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs San Fernando Henares

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Getafe B

1-1

1-3
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Vicalvaro vs RCD Carabanchel

1-3

1-3
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Las Rozas

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

2-1
Sun 3, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Leganes B

1-1

1-1
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Atletico Pinto

1-1

4-2
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs CF Trival Valderas

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs Alcobendas Sport

1-1

1-3
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs Mostoles

0-0

0-4
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Atletico Bembibre

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Zamora CF

0-0

0-0
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


1-2
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Martos Club Deportivo vs CD Rincon

0-0

0-0
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs CD Alhaurino


1-2
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs UD San Pedro

1-0

2-2
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Loja CD


1-0
Sun 3, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Real Jaen CF


0-1
Sun 3, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs River Melilla


4-1
Sun 3, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Juventud Torremolinos

1-0

2-0
Sun 3, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs CD Linares Deportivo


2-1
Sun 3, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atarfe Industrial CF vs Guadix CF

3-0

5-1
Sun 3, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Antequera CF

0-1

0-3
Sun 3, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs CD Huetor Vega

0-1

0-1
Sun 3, Mar-17:30 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Alamal Atbara

1-0

2-0
Sun 3, Mar-14:00 - SVK U19 A League
FK Senica(U19) vs FC Nitra(U19)

0-0

0-3
Sun 3, Mar-14:00 - SVK U19 A League
MFK Ruzomberok(U19) vs 1. FC Tatran Presov(U19)

0-0

1-1
Sun 3, Mar-19:59 - Swedish Cup
Orebro vs IFK Goteborg

3-1

3-3
Sun 3, Mar-19:59 - Swedish Cup
GAIS vs Nykopings BIS

1-2

4-3
Sun 3, Mar-18:00 - Swedish Cup
Djurgardens vs Elfsborg

0-1

3-2
Sun 3, Mar-18:00 - Swedish Cup
Halmstads vs Karlstad BK

1-0

1-1
Sun 3, Mar-18:00 - Swedish Cup
Ostersunds FK vs IK Sirius FK

1-0

3-0
Sun 3, Mar-18:00 - Swedish Cup
IK Frej Taby vs Hassleholms IF

2-0

7-0
Sun 3, Mar-19:00 - Swiss Super League
Zurich vs FC Lugano

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs Neuchatel Xamax

1-0

3-0
Sun 3, Mar-19:00 - Swiss Super League
Basel vs FC Thun

2-0

3-1
Sun 3, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Young Boys(U21)

1-0

1-3
Sun 3, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs Solothurn

0-0

1-2
Sun 3, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Biel-Bienne vs Langenthal

1-0

2-0
Sun 3, Mar-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs FC Tuggen

2-2

3-5
Sun 3, Mar-17:30 - Switzerland Challenge League
Chiasso vs SC Kriens

0-0

2-2
Sun 3, Mar-18:00 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs Lausanne Sports

0-0

1-1
Sun 3, Mar-16:00 - Thai League 1
Port FC vs Ratchaburi Mitr Phol

0-0

1-0
Sun 3, Mar-15:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Chiangrai United

1-1

1-2
Sun 3, Mar-15:00 - Thai League 1
Trat FC vs Chainat Hornbill FC

0-1

2-2
Sun 3, Mar-16:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Sisaket FC

0-1

1-2
Sun 3, Mar-16:00 - Thai League 2
Ubon UMT United vs Navy FC

0-2

4-2
Sun 3, Mar-15:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Udon Thani

1-0

1-1
Sun 3, Mar-15:00 - Thai League 2
JL Chiangmai United FC vs BG Pathum United

1-1

2-3
Sun 3, Mar-15:20 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Khonkaen United

1-2

1-3
Sun 3, Mar-13:00 - Thai League 3
Ayutthaya FC vs Sa Kaeo FC

0-1

0-1
Sun 3, Mar-13:00 - Thai League 3
Muangkan United FC vs Phrae United FC

0-0

0-0
Sun 3, Mar-13:00 - Thai League 3
Seemok FC vs Chachoengsao

1-1

1-1
Sun 3, Mar-15:00 - Thai League 3
Krabi FC vs Nara United

0-0

1-1
Sun 3, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs U.S.Monastir

0-2

1-2
Sun 3, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
AS Gabes vs US Tataouine

0-0

1-1
Sun 3, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs ES Jerba Midoun

1-0

2-1
Sun 3, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Olympique de Beja vs AS Oued Ellil

2-0

2-0
Sun 3, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs CO Medenine

0-0

1-0
Sun 3, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Ariana vs AS Slimane

1-0

1-3
Sun 3, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs US Seliana

2-0

4-1
Sun 3, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Afjet Afyonspor vs Genclerbirligi

0-0

0-0
Sun 3, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Istanbulspor

2-1

2-1
Sun 3, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Hatayspor

1-0

2-2
Sun 3, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Karabukspor

1-0

3-0
Sun 3, Mar-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzyurtspor vs Batman Petrolspor

0-0

1-0
Sun 3, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Adiyamanspor

0-0

1-0
Sun 3, Mar-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s vs Kirecburnu Women\'s


5-1
Sun 3, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s


0-2
Sun 3, Mar-13:45 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s

1-0

1-0
Sun 3, Mar-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Trabzon Idmanocagi Women\'s


3-0
Sun 3, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
BB Erzurumspor vs Galatasaray

1-0

1-1
Sun 3, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-1

0-2
Sun 3, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Goztepe

1-0

1-1
Sun 3, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Boluspor(U21) vs Istanbulspor(U21)

0-1

0-2
Sun 3, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Afjet Afyonspor(U21) vs Genclerbirligi(U21)

0-1

1-2
Sun 3, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Altay Spor Kulubu(U21) vs Balikesirspor(U21)

3-0

4-2
Sun 3, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League
Konyaspor(U21) vs Goztepe(U21)

0-0

0-1
Sun 3, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League
Yeni Malatyaspor U21 vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21)


1-1
Sun 3, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League
BB Erzurumspor (U21) vs Galatasaray(U21)

2-0

3-0
Sun 3, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Karpaty Lviv vs FC Lviv

0-1

0-1
Sun 3, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs FC Mariupol

0-1

1-1
Sun 3, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Vorskla Poltava

1-0

3-0
Sun 3, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs Arsenal Kyiv

0-1

0-1
Sun 3, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Club Atletico Cerro

0-0

1-0
Sun 3, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Rampla Juniors FC vs Defensor SC

0-1

0-2
Sun 3, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Boston River vs CA River Plate

1-0

2-0
Sun 3, Mar-01:30 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs New York Red Bulls

1-1

1-1
Sun 3, Mar-01:30 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs New England Revolution

1-0

1-1
Sun 3, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Portland Timbers

1-2

3-3
Sun 3, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Real Salt Lake

0-1

1-1
Sun 3, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Minnesota United FC

1-1

2-3
Sun 3, Mar-05:00 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs Chicago Fire

0-0

2-1
Sun 3, Mar-07:00 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Montreal Impact

1-2

1-2
Sun 3, Mar-07:20 - USA Major League Soccer
Seattle Sounders vs FC Cincinnati

3-1

4-1
Sun 3, Mar-01:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Trujillanos FC

0-0

1-0
Sun 3, Mar-01:50 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs LALA FC

0-0

0-0
Sun 3, Mar-00:00 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Deportivo La Guaira

2-0

3-1
Sun 3, Mar-23:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Caracas SC vs Llaneros Guanare

1-1

3-2
Sun 3, Mar-23:30 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Deportivo Lara

0-0

0-0
Sun 3, Mar-14:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs Da Nang

2-0

3-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.