Football Results for Sat 2, Mar 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 2, Mar 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 2, Mar-19:59 - Albania Super league
Teuta Durres vs Skenderbeu Korce

1-0

2-2
Sat 2, Mar-17:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs Luftetari Gjirokaster

2-0

3-0
Sat 2, Mar-19:59 - Algeria Division 1
USM Alger vs Paradou AC

1-0

1-2
Sat 2, Mar-20:45 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs ES Setif

0-0

1-0
Sat 2, Mar-21:00 - Algeria Division 1
Bordj Bou Arreridj vs USM Bel Abbes

2-1

3-1
Sat 2, Mar-21:00 - Algeria Division 1
JS Saoura vs MO Bejaia

0-0

0-0
Sat 2, Mar-21:00 - Algeria Division 1
DRB Tadjenanet vs OM Medea

1-0

1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Algeria Division 2
USM Blida vs JSM Bejaia

0-0

1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Algeria Division 2
ASM Oran vs RC Relizane

1-0

2-0
Sat 2, Mar-18:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs ES Mostaganem

0-0

1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Algeria Division 2
A Bou Saada vs USM El Harrach

0-1

2-1
Sat 2, Mar-19:59 - Algeria Division 2
USM Annaba vs MC El Eulma


1-0
Sat 2, Mar-19:59 - Algeria Division 2
ASO Chlef vs MC Saida

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:59 - Algeria Division 2
US Biskra vs JSM Skikda

2-1

3-1
Sat 2, Mar-19:00 - Algeria Division 2
WA Tlemcen vs NC Magra

1-0

1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Kabuscorp do Palanca


1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Saurimo FC

0-1

2-1
Sat 2, Mar-18:30 - Angola Girabola League
ASA Luanda vs Bravos do Maquis

2-0

2-1
Sat 2, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Villa San Carlos

0-0

0-0
Sat 2, Mar-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Atlas vs Centro Espanol

0-2

2-2
Sat 2, Mar-00:15 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs Deportivo Paraguayo

1-0

1-2
Sat 2, Mar-03:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas vs CA Douglas Haig

0-0

1-1
Sat 2, Mar-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Gimnasia Jujuy

1-0

2-1
Sat 2, Mar-05:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Central Cordoba SDE vs Arsenal de Sarandi

1-1

1-1
Sat 2, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Agropecuario de Carlos Casares

0-0

1-1
Sat 2, Mar-02:15 - Argentinian Primera Super League
San Lorenzo vs Argentinos Juniors

1-1

2-3
Sat 2, Mar-04:10 - Argentinian Primera Super League
Union Santa Fe vs Boca Juniors

1-0

1-3
Sat 2, Mar-14:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs FC Pyunik

0-1

1-2
Sat 2, Mar-14:00 - Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia vs Ararat Yerevan

1-0

4-1
Sat 2, Mar-12:50 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Newcastle Jets FC

0-1

0-2
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Bankstown Berries vs Mounties Wanderers

4-3

5-5
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Spirit FC vs St. George\'s City

1-1

3-1
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Macarthur Rams

1-0

4-0
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Central Coast Mariners Academy

1-1

1-1
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Bonnyrigg White Eagles

2-0

2-1
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Rydalmere Lions

0-2

0-2
Sat 2, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs North Shore Mariners

1-0

2-1
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Brisbane City SC

0-0

0-2
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
SWQ Thunder vs Magpies Crusaders

1-2

2-4
Sat 2, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs Gold Coast United

0-3

0-4
Sat 2, Mar-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Sunshine Coast FC

0-0

2-1
Sat 2, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Queensland Lions FC

0-2

0-3
Sat 2, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Peninsula Power

0-2

0-3
Sat 2, Mar-08:45 - Australia Queensland State League U20
Moreton Bay United(U20) vs Brisbane City SC(U20)

0-1

0-2
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Roar FC(U20) vs Peninsula Power(U20)

0-0

2-1
Sat 2, Mar-12:15 - Australia Queensland State Leagues
Rochedale Rovers vs Souths United

0-1

1-1
Sat 2, Mar-12:15 - Australia Queensland State Leagues
Southside Eagles vs Ipswich Knights FC

0-0

0-1
Sat 2, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues
Mitchelton vs Holland Park Hawks FC

2-2

5-2
Sat 2, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues
Logan Lightning vs Capalaba

0-0

2-0
Sat 2, Mar-09:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
SWQ Thunder Women\'s vs Western Pride Women\'s

0-1

1-7
Sat 2, Mar-10:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Eastern Suburbs FC Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s

0-4

1-6
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Logan Lightning Women\'s vs Capalaba Women\'s

1-1

2-2
Sat 2, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Whittlesea Ranges FC vs Geelong Sc

1-0

2-2
Sat 2, Mar-09:00 - Australia Victorian Division 1
Ballarat Red Devils vs Moreland City

1-2

1-3
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1
Springvale White Eagles vs Eastern Lions SC

0-0

0-2
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs St Albans Saints

1-1

2-1
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1
Box Hill United SC vs Manningham United Blues

0-1

1-1
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1
Murray United FC vs Langwarrin

0-0

1-1
Sat 2, Mar-12:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs Northcote City


1-2
Sat 2, Mar-09:30 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Kingston City

0-0

2-1
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Hume City

1-2

2-2
Sat 2, Mar-11:00 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs South Melbourne

1-1

1-2
Sat 2, Mar-12:00 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Melbourne Knights

2-0

2-0
Sat 2, Mar-06:30 - Australia Victorian Premier League U20
Avondale FC(U20) vs Kingston City(U20)

0-0

0-2
Sat 2, Mar-09:00 - Australia Victorian Premier League U20
Altona Magic U20 vs Hume City U20

1-1

1-1
Sat 2, Mar-09:00 - Australia Victorian Premier League U20
Port Melbourne Sharks SC U20 vs South Melbourne U20

0-1

0-1
Sat 2, Mar-10:00 - Australia Victorian Premier League U20
Heidelberg United U20 vs Melbourne Knights U20

0-0

0-0
Sat 2, Mar-06:20 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Southern United Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s

0-5

0-10
Sat 2, Mar-08:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs Box Hill Women\'s

0-1

1-6
Sat 2, Mar-08:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Calder United SC Women\'s vs South Melbourne Women\'s

1-0

3-0
Sat 2, Mar-12:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Senior NTC Women\'s vs Alamein Women\'s


0-6
Sat 2, Mar-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Floreat Athena vs Rockingham City

1-0

2-2
Sat 2, Mar-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Perth S.C vs Bayswater City

0-0

0-1
Sat 2, Mar-17:30 - Austria Erste Division
SC Wiener Neustadt vs SC Austria Lustenau

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:30 - Austria Erste Division
FC Juniors OO vs Lafnitz

1-0

2-1
Sat 2, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Wolfsberger AC

2-0

3-0
Sat 2, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs FC Trenkwalder Admira

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs Rapid Wien

0-2

0-4
Sat 2, Mar-18:10 - Bahrain Premier League
Al Najma Club vs Malkia

1-0

3-0
Sat 2, Mar-20:40 - Bahrain Premier League
Manama Club vs East Riffa

0-1

2-1
Sat 2, Mar-16:00 - Belarus Super Cup
BATE Borisov vs Dinamo Brest

0-1

1-3
Sat 2, Mar-23:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs St.-Truidense VV

0-0

1-0
Sat 2, Mar-21:00 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Genk

0-1

1-1
Sat 2, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Red Star Waasland-Beveren

0-0

1-1
Sat 2, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Cercle Brugge

0-1

2-1
Sat 2, Mar-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Blooming

0-0

0-1
Sat 2, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Krupa

1-1

2-1
Sat 2, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Zvijezda 09 Brgule vs NK Siroki Brijeg

0-0

1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs NK Celik

1-0

1-1
Sat 2, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Sergipe (SE) vs Ceara

0-1

0-1
Sat 2, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Moto Clube(MA) vs Santa Cruz (PE)

0-1

0-1
Sat 2, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Altos/PI vs Esporte Clube Bahia

0-2

0-5
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Globo vs Santa Cruz RN

1-0

1-0
Sat 2, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Carioca
Vasco da Gama(RJ) vs Boavista RJ

1-0

2-0
Sat 2, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Carioca
Americano (RJ) vs Cabofriense(RJ)

1-2

1-4
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Atletico Tubarao SC vs Figueirense FC

1-1

1-2
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Brasil Farroupilha RS vs Sao Paulo RS

0-0

0-1
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Gremio Anapolis

0-0

2-1
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
CRAC (GO) vs Vila Nova (GO)

0-1

2-2
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Itumbiara EC (GO) vs Novo Horizonte GO

1-0

1-1
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolina GO vs Atletico Clube Goianiense

0-1

1-2
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Aparecidense GO vs Goiania

1-0

1-0
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Uberlandia vs Nacional AC Muriae MG


3-2
Sat 2, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
CA Serranense vs Democrata SL/MG


4-1
Sat 2, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Bento vs Corinthians Paulista (SP)

0-1

1-1
Sat 2, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Paulista
Red Bull Brasil vs Gremio Novorizontino

1-0

1-0
Sat 2, Mar-01:45 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Caetano (SP) vs Mirassol

1-0

2-0
Sat 2, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Paulista
Guarani Futebol Clube vs Ferroviaria SP

1-1

1-1
Sat 2, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Linense(BRA) vs CA Votuporanguense SP

0-0

0-1
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Sertaozinho

1-1

1-2
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Nacional SP vs EC Santo Andre

0-1

2-1
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Atibaia vs AA Portuguesa Santista

1-0

1-0
Sat 2, Mar-02:15 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Gremio Osasco vs Olimpia SP

0-0

1-0
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs Sao Carlos

0-1

1-1
Sat 2, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Primavera SP vs Comercial SP

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Litex Lovech vs Botev Galabovo

1-0

2-0
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Pirin Blagoevgrad vs Arda

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
PFC Nesebar vs OFC Pomorie

0-1

1-1
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Sofia vs FC Dobrudzha

0-0

2-0
Sat 2, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs Kariana Erden

1-0

3-1
Sat 2, Mar-14:30 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Botev Plovdiv

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:30 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Septemvri Sofia

4-0

5-1
Sat 2, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Beroe

2-1

4-1
Sat 2, Mar-19:59 - CAF Champions League
CS Constantine vs El Ismaily

1-1

3-2
Sat 2, Mar-19:00 - Chile Primera B
Santiago Wanderers vs Deportes Temuco

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Chile Primera Division
Deportes Iquique vs O Higgins

0-0

1-3
Sat 2, Mar-04:00 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Universidad Catolica

0-0

0-2
Sat 2, Mar-16:00 - Chinese Super League
Shenzhen JiaZhaoye vs Hebei China Fortune

1-1

3-1
Sat 2, Mar-11:30 - Chinese Super League
Chongqing Lifan vs Guangzhou R&F

1-0

2-2
Sat 2, Mar-14:00 - Club Friendly
AB Gladsaxe vs BK Frem

2-0

4-0
Sat 2, Mar-14:00 - Club Friendly
Vanlose IF vs B93 Copenhagen

0-4

2-4
Sat 2, Mar-14:15 - Club Friendly
TPS Turku vs Salon Palloilijat(SalPa)

1-0

1-3
Sat 2, Mar-14:30 - Club Friendly
Tyreso FF Women\'s vs Djurgardens Women\'s

1-1

1-3
Sat 2, Mar-14:30 - Club Friendly
Lyn Oslo Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

1-0

2-1
Sat 2, Mar-15:00 - Club Friendly
Klepp IL Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s

2-1

2-1
Sat 2, Mar-15:00 - Club Friendly
Oppsal vs Lorenskog

0-1

0-2
Sat 2, Mar-18:00 - Club Friendly
Brann vs FK Haugesund

1-0

3-0
Sat 2, Mar-15:15 - Club Friendly
MKS Kluczbork vs Slask Swietochlowice

2-0

7-0
Sat 2, Mar-18:00 - Club Friendly
Levanger FK vs Verdal

1-0

4-0
Sat 2, Mar-18:00 - Club Friendly
Mjondalen vs Sandefjord

1-0

2-1
Sat 2, Mar-19:30 - Club Friendly
Sandnes Ulf vs Raufoss

1-0

4-3
Sat 2, Mar-18:15 - Club Friendly
Lillestrom vs Helsingborg IF

1-0

1-2
Sat 2, Mar-16:00 - Club Friendly
Mjallby AIF vs Oskarshamns AIK

1-0

2-0
Sat 2, Mar-16:00 - Club Friendly
Egersunds IK vs Brodd

4-0

5-1
Sat 2, Mar-16:00 - Club Friendly
KFUM Oslo vs Ullensaker/Kisa IL

2-3

4-3
Sat 2, Mar-12:00 - Club Friendly
Mt Druitt Town Rangers FC vs Sydney FC Youth

1-4

1-4
Sat 2, Mar-12:00 - Club Friendly
Torpedo Minsk vs FC Vitebsk

0-1

0-1
Sat 2, Mar-12:30 - Club Friendly
Luch Minsk vs Frydek-Mistek

0-0

2-1
Sat 2, Mar-17:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Tonsberg FK

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Club Friendly
Kjelsas IL vs Baerum SK

3-0

3-0
Sat 2, Mar-17:00 - Club Friendly
Trenkwalder Admira Amateure vs SK Sturm Graz Amat.

1-1

3-2
Sat 2, Mar-17:00 - Club Friendly
Orebro Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s


1-0
Sat 2, Mar-23:30 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Leones

4-1

4-1
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs Rudes

3-0

3-1
Sat 2, Mar-20:30 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs Dinamo Zagreb

0-0

1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Varteks Varazdin vs Bijelo Brdo

2-1

2-1
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
Zadar vs Hrvatski Dragovoljac

0-0

0-1
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Lucko

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs Medjimurje

0-0

1-0
Sat 2, Mar-21:30 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs NK Rijeka (U19)

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:59 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs AC Omonia Nicosia

2-0

3-1
Sat 2, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs APOEL Nicosia

1-1

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs AEL Limassol

0-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Asil Lysi

2-0

3-0
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs PAEEK Keryneias

1-1

3-2
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
MEAP Nisou vs Thoi Lakatamias

6-1

10-1
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Akritas Chloraka

1-1

1-2
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Othellos Athienou

2-0

2-2
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Karmiotissa Pano Polemidion

0-0

2-0
Sat 2, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Voroklinis vs Aris Limassol

1-0

1-4
Sat 2, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs Usti nad Labem

0-2

1-2
Sat 2, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs Brno

1-1

1-2
Sat 2, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Synot Slovacko vs Mlada Boleslav

0-0

1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs MFK Karvina

1-0

2-1
Sat 2, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs FK Baumit Jablonec

1-0

1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Dukla Praha vs SK Sigma Olomouc

0-2

0-4
Sat 2, Mar-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Sparta Praha

0-0

0-1
Sat 2, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Viktoria Plzen U19 vs Hradec Kralove(U19)

0-1

2-1
Sat 2, Mar-14:30 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs Banik Ostrava(U19)

0-1

0-1
Sat 2, Mar-15:00 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Ceske Budejovice(U19)

1-0

3-1
Sat 2, Mar-16:00 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Zlin(U19)

0-0

1-0
Sat 2, Mar-16:30 - Czech Republic U19 League
Mlada Boleslav(U19) vs Synot Slovacko(U19)

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
Esbjerg FB vs AC Horsens

0-0

1-0
Sat 2, Mar-17:15 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Esbjerg FB(U17)

1-1

2-3
Sat 2, Mar-18:00 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Aalborg BK(U17)


0-2
Sat 2, Mar-15:30 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Aalborg BK(U19)

1-2

2-3
Sat 2, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Midtjylland(U19)

0-3

0-3
Sat 2, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Brondby(U19)

1-0

1-0
Sat 2, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Sonderjyske(U19)

1-1

5-2
Sat 2, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Vejle(U19)

0-0

1-1
Sat 2, Mar-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Liga de Loja vs Puerto Quito

2-0

3-2
Sat 2, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs Independiente Juniors

0-0

0-0
Sat 2, Mar-04:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs America de Quito

0-0

2-0
Sat 2, Mar-19:30 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs El Dakhleya

1-1

1-1
Sat 2, Mar-17:00 - Egypt Premier League
Nogoom El Mostakbal vs Haras El Hedoud

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Havant & Waterlooville FC vs Leyton Orient

0-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Harrogate Town vs Dagenham and Redbridge

0-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Bromley vs Boreham Wood F.C.

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Sutton United vs Hartlepool United FC

1-0

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Eastleigh vs Halifax Town

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Dover Athletic vs Braintree Town

1-0

3-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
AFC Fylde vs Maidenhead United

1-1

2-1
Sat 2, Mar-21:20 - England Conference
Solihull Moors vs Maidstone United

4-0

5-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Wrexham vs Chesterfield

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Barnet F.C. vs Barrow

1-0

3-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Aldershot Town vs Gateshead

0-0

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference
Ebbsfleet United vs Salford City F.C.

0-1

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Stockport County vs Spennymoor Town

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Darlington vs Chorley

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Kidderminster vs Nuneaton Town

1-1

4-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Boston United vs AFC Telford United

0-1

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Alfreton Town vs Ashton United

0-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Altrincham vs Chester FC

0-0

4-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Blyth Spartans vs Brackley Town

1-3

1-3
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Leamington vs York City

0-1

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Guiseley vs Southport FC

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
Bradford Park Avenue vs Curzon Ashton FC

1-1

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference North Division
FC United of Manchester vs Hereford

1-1

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Torquay United vs Weston Super Mare

0-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Hemel Hempstead Town

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Truro City

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs St Albans City

0-1

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Oxford City

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
East Thurrock United vs Billericay Town

2-1

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Gloucester City vs Wealdstone FC

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Dartford

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Concord Rangers

1-1

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Eastbourne Borough

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Woking

0-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Sunderland vs Plymouth Argyle

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs AFC Wimbledon

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Oxford United vs Scunthorpe United

0-0

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Luton Town vs Rochdale

0-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Portsmouth vs Bradford City AFC

2-0

5-1
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Charlton Athletic

0-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Peterborough United vs Wycombe Wanderers

3-2

4-2
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Coventry

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Bristol Rovers vs Blackpool

2-0

4-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Walsall

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Gillingham

0-0

1-1
Sat 2, Mar-16:30 - England League One
Southend United vs Barnsley

0-0

0-3
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Milton Keynes Dons vs Crawley Town

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Cheltenham Town

2-0

4-2
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Northampton Town

0-2

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Cambridge United

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Bury vs Macclesfield Town

1-0

3-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Stevenage FC

0-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Notts County vs Port Vale

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Swindon vs Colchester United

2-0

3-0
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Yeovil Town vs Morecambe

0-1

3-2
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Exeter City vs Tranmere Rovers

0-1

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Lincoln City

1-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - England League Two
Newport County vs Carlisle

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Farsley Celtic

0-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Marine

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Basford Utd

1-1

4-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Hednesford Town vs Grantham Town

2-0

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Bamber Bridge

1-0

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Workington vs Hyde United

1-2

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Scarborough Athletic

0-1

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs North Ferriby United

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs Stalybridge Celtic

0-1

4-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Warrington Town FC

0-2

1-4
Sat 2, Mar-19:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Buxton FC

1-1

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Margate

1-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Potters Bar Town

1-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Whitehawk

1-1

1-3
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Worthing

2-0

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Folkestone Invicta

1-2

4-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Wingate & Finchley

1-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Tonbridge Angels

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Merstham

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Corinthian Casuals

2-1

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Dorking Wanderers vs Burgess Hill Town

3-0

6-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Harlow Town

1-1

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Alvechurch

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Halesowen Town

1-0

4-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs St Neots Town

0-1

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Bedworth United vs St Ives Town

0-2

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Banbury United vs Needham Market

1-1

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Lynn vs Coalville Town

2-1

4-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Rushall Olympic

0-1

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Leiston FC

0-0

4-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Kettering Town

0-1

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Royston Town

0-1

1-4
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Stratford Town

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Metropolitan Police

1-1

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Gosport Borough

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Chesham United

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Farnborough Town

0-1

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Basingstoke Town

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Taunton Town

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Beaconsfield Town F.C.

1-0

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Wimborne Town vs Salisbury City

1-2

1-4
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Frome Town vs Weymouth

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Staines Town

4-0

7-0
Sat 2, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Kings Langley vs Merthyr Town

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Ipswich vs Reading

0-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Middlesbrough

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Nottingham Forest

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Bristol City

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Millwall vs Norwich City

1-1

1-3
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Rotherham United vs Blackburn Rovers

1-0

3-2
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Hull City vs Birmingham

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Brentford vs Queens Park Rangers

0-0

3-0
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Aston Villa vs Derby County

4-0

4-0
Sat 2, Mar-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Bolton Wanderers

0-0

2-0
Sat 2, Mar-16:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Arsenal

0-1

1-1
Sat 2, Mar-21:30 - English Premier League
West Ham United vs Newcastle

2-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League
Manchester United vs Southampton

0-1

3-2
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League
Wolves vs Cardiff City

2-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League
Burnley vs Crystal Palace

0-1

1-3
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Huddersfield Town

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Manchester City

0-0

0-1
Sat 2, Mar-17:00 - Estonia Winter Tournament
FC Flora Tallinn vs Trans Narva

2-0

4-1
Sat 2, Mar-17:30 - Finland Cup
AC Oulu vs MuSa

3-0

4-0
Sat 2, Mar-16:00 - Finland Cup
FC Honka vs Inter Turku

0-0

2-0
Sat 2, Mar-14:00 - Finland Kakkonen League Cup
JS Hercules vs KaaPo Kaarina

0-1

2-2
Sat 2, Mar-17:30 - Finland Kakkonen League Cup
JIPPO vs Gnistan

1-1

1-2
Sat 2, Mar-17:45 - France Ligue 2
Lorient vs US Orleans

0-2

1-3
Sat 2, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Mont-de-Marsan vs Yzeure AS

0-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Trelissac vs Blois F.41

1-0

1-0
Sat 2, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Andrezieux vs Saint-Etienne B

0-1

1-1
Sat 2, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Stade Bordelais vs St Pryve St Hilaire

1-0

2-1
Sat 2, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Lens B vs Iris Club de Croix

0-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Belfort ASM FC vs ST Maur Lusitanos

1-1

1-1
Sat 2, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Creteil vs Stade Reims II

1-0

6-1
Sat 2, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Sainte Genevieve Sports vs Lille B

0-0

0-2
Sat 2, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Le Havre(U19)


2-0
Sat 2, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs AS Monaco

2-0

2-2
Sat 2, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Amiens SC

0-2

2-2
Sat 2, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Caen vs Paris Saint-Germain

0-0

1-2
Sat 2, Mar-18:00 - French National League
Le Mans vs Rodez AF

0-1

0-1
Sat 2, Mar-23:00 - Friendly Internationals
Brazil Women\'s vs Japan women\'s

0-1

1-3
Sat 2, Mar-17:00 - Friendly Internationals
Scotland Women\'s(U19) vs Netherlands Women\'s(U19)

0-2

1-4
Sat 2, Mar-14:15 - Friendly Internationals
Cyprus Women\'s vs Estonia Women\'s

1-0

1-0
Sat 2, Mar-14:30 - Friendly Internationals
Ukraine Women\'s vs Slovenia Women\'s

0-1

1-3
Sat 2, Mar-19:00 - Friendly Internationals
England Women\'s(U19) vs China Women\'s(U19)

1-0

5-1
Sat 2, Mar-15:00 - Friendly Internationals
Spain Women\'s(U19) vs Switzerland Women\'s(U19)

1-0

3-0
Sat 2, Mar-18:00 - Friendly Internationals
Serbia Women\'s vs Bosnia and Herzegovina women\'s

0-0

2-0
Sat 2, Mar-12:00 - Friendly Internationals
Malta Women\'s vs Lithuania Women\'s

0-1

2-2
Sat 2, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga
Samtredia vs Baia Zugdidi

1-0

2-1
Sat 2, Mar-18:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs FC Metalurgi Rustavi

2-1

4-1
Sat 2, Mar-19:59 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs FC Sioni Bolnisi

2-1

3-2
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga
Karlsruher SC vs VfL Osnabruck

0-0

2-1
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga
Preuben Munster vs VfR Aalen

1-0

4-0
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs SV Wehen Wiesbaden

1-1

1-1
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs Sportfreunde Lotte

0-1

0-2
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga
Fortuna Koln vs FC Kaiserslautern

1-2

2-2
Sat 2, Mar-17:00 - German 3. Liga
SG Sonnenhof Grobaspach vs Energie Cottbus

0-0

0-0
Sat 2, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Werder Bremen(U17)

0-0

0-1
Sat 2, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Union Berlin (U17)

1-0

1-0
Sat 2, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Chemnitzer(U17)

1-1

2-1
Sat 2, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs Hoffenheim(U17)

3-2

3-2
Sat 2, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs Nurnberg (U17)

0-1

2-1
Sat 2, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)

2-0

3-1
Sat 2, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Koln(U17)

0-1

0-3
Sat 2, Mar-18:15 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs RW Essen(U17)

0-1

0-1
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs Fortuna Dusseldorf

0-1

0-4
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga
FC Nurnberg vs RB Leipzig

0-1

0-1
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs SC Freiburg

1-0

2-0
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs 1.FSV Mainz 05

0-0

2-1
Sat 2, Mar-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim

1-1

3-2
Sat 2, Mar-21:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs Bayern Munich

1-2

1-5
Sat 2, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs St. Pauli

0-0

0-1
Sat 2, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs FC Erzgebirge Aue

0-1

0-3
Sat 2, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs SSV Jahn Regensburg

0-1

1-2
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs Werder Bremen(U19)

0-3

1-7
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Magdeburg(U19)

2-0

3-0
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

0-1

0-1
Sat 2, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-0

0-0
Sat 2, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs Hertha BSC Berlin U19

0-3

1-5
Sat 2, Mar-21:00 - German Junioren Bundesliga Nord
TSV Havelse(U19) vs Hamburger(U19)

1-2

1-4
Sat 2, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg (U19) vs Niendorfer TSV(U19)

2-1

3-1
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

0-2

1-3
Sat 2, Mar-15:15 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs Bayern Munich(U19)

0-1

1-2
Sat 2, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs FSV Frankfurt (U19)

1-1

2-1
Sat 2, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Karlsruher SC (U19)

0-1

1-3
Sat 2, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Mainz(U19)

0-0

1-3
Sat 2, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Stuttgarter Kickers(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

1-0

1-0
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs SC Paderborn 07(U19)

2-0

4-1
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

0-0

0-1
Sat 2, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Schalke 04 (U19)

0-0

0-1
Sat 2, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs SV Rodinghausen(U19)

2-0

5-0
Sat 2, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs Preuben Munster U19

0-2

0-2
Sat 2, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga West
Alemannia Aachen(U19) vs RW Oberhausen U19

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs TSV Buchbach

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs VfR Garching

0-1

0-2
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth II vs Viktoria Aschaffenburg

1-0

3-1
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Ingolstadt 04 Am vs FV Illertissen

0-1

0-2
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs FC Augsburg II

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs SpVgg Bayreuth

0-0

1-1
Sat 2, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Berliner FC Dynamo

0-1

3-1
Sat 2, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs VfB Auerbach

1-0

2-0
Sat 2, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs ZFC Meuselwitz

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Germania Egestorf Langreder

0-0

0-0
Sat 2, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs Eintracht Norderstedt

1-1

2-1
Sat 2, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Werder Bremen (Am)

0-0

1-1
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs VfB Lubeck

0-2

0-3
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Saarbrucken vs Steinbach

1-0

4-0
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg (Am) vs SV Waldhof Mannheim

0-1

0-2
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs VfR Wormatia Worms

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs TSG Balingen

0-1

1-1
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Stadtallendorf vs Stuttgart Amateure

0-0

0-1
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Hessen Dreieich vs FK Pirmasens

0-0

0-1
Sat 2, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs Wuppertaler SV

1-0

3-0
Sat 2, Mar-17:00 - Greece - Football League
Irodotos vs Doxa Dramas

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:00 - Greece - Football League
Trikala vs Ergotelis

1-0

1-1
Sat 2, Mar-17:00 - Greece - Football League
Platanias FC vs Apollon Kalamaria

1-1

3-1
Sat 2, Mar-16:00 - Greece - Football League
Volos NFC vs Kissamikos

0-0

1-4
Sat 2, Mar-21:00 - Greece Super League
Aris Salonica vs AEK Athens

1-0

2-0
Sat 2, Mar-21:30 - Greece Super League
Pas Giannina vs Xanthi

0-0

0-0
Sat 2, Mar-14:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs AEK Athens(U19)

0-0

0-0
Sat 2, Mar-14:00 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Lamia U19

0-1

0-2
Sat 2, Mar-14:30 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Panionios(U19)

1-0

2-0
Sat 2, Mar-13:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-2

0-4
Sat 2, Mar-13:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Xanthi(U19)

0-2

2-4
Sat 2, Mar-13:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

1-0

4-0
Sat 2, Mar-13:30 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs AEL Larisa U19

1-1

1-1
Sat 2, Mar-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Deportivo Sanarate

3-1

4-1
Sat 2, Mar-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Petapa vs Club Comunicaciones

0-2

0-2
Sat 2, Mar-23:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs NAC Breda

0-1

4-1
Sat 2, Mar-21:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs FC Utrecht

0-1

1-5
Sat 2, Mar-22:45 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs PSV Eindhoven

0-1

0-2
Sat 2, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs BVV Barendrecht

0-1

2-1
Sat 2, Mar-16:00 - HongKong Premier League
Hong Kong Pegasus FC vs Eastern A.A Football Team

0-1

2-2
Sat 2, Mar-10:30 - HongKong Sapling Cup
Southern District vs Hoi King SA

2-0

3-0
Sat 2, Mar-13:00 - HongKong Sapling Cup
Dreams Sports Club vs Best Union Yuen Long

1-2

2-4
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Szombathelyi Haladas

0-1

1-3
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1
Ujpest FC vs MTK Budapest FC

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1
MOL Vidi FC vs Kisvarda

0-1

2-1
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs PAKSI FC

0-0

2-0
Sat 2, Mar-19:59 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Debreceni VSC

0-0

2-0
Sat 2, Mar-22:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Diosgyor VTK

3-0

7-0
Sat 2, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

0-2

1-3
Sat 2, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Diosgyor VTK(U19)

1-0

1-0
Sat 2, Mar-15:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Illes Akademia Haladas(U19)

2-0

3-1
Sat 2, Mar-13:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Budapest Honved U19

2-1

2-2
Sat 2, Mar-18:00 - Iceland League Cup
Vikingur Olafsvik vs Throttur Reykjavik

2-1

3-3
Sat 2, Mar-19:15 - Iceland League Cup
Fylkir vs IBV Vestmannaeyjar

3-0

4-2
Sat 2, Mar-19:59 - Iceland League Cup
UMF Afturelding vs KA Akureyri

0-0

3-5
Sat 2, Mar-19:59 - Iceland League Cup
Stjarnan Gardabaer vs Magni Grenivik

1-0

6-0
Sat 2, Mar-01:00 - Iceland League Cup
Fjolnir vs Fram Reykjavik

1-0

3-1
Sat 2, Mar-21:15 - Iceland League Cup
Leiknir Reykjavik vs Grindavik

0-2

1-3
Sat 2, Mar-00:00 - Iceland League Cup
IA Akranes vs Thor Akureyri

2-0

4-1
Sat 2, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Tindastoll Sauda vs Reynir Sandgerdi


3-3
Sat 2, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Kordrengir vs Augnablik

3-2

4-2
Sat 2, Mar-19:59 - Iceland League Cup II
Vidir Gardur vs Skallagrimur

1-0

2-3
Sat 2, Mar-16:00 - Iceland League Cup II
Throttur Vogur vs Sindri

2-0

6-1
Sat 2, Mar-19:00 - Iceland League Cup II
Vaengir Jupiters vs Vestri

1-2

1-3
Sat 2, Mar-20:30 - Iceland League Cup II
Volsungur Husavik vs Fjardabyggd

2-0

5-0
Sat 2, Mar-00:00 - Iceland League Cup II
UMF Selfoss vs KH Hlidarendi

3-0

6-2
Sat 2, Mar-00:00 - Iceland League Cup II
KF Gardabaer vs KV Vesturbaeja

0-0

3-1
Sat 2, Mar-13:30 - India League Division 2
Ozone vs Kerala Blasters II

2-0

2-1
Sat 2, Mar-18:00 - India Super League
Pune City vs Mumbai City

1-0

2-1
Sat 2, Mar-16:00 - Indonesia President Cup
Perseru Serui vs Persebaya Surabaya

2-0

2-3
Sat 2, Mar-13:10 - Indonesia President Cup
Persib Bandung vs Pstni

0-1

1-2
Sat 2, Mar-23:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Drogheda United

0-0

3-0
Sat 2, Mar-23:00 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Athlone

0-1

0-1
Sat 2, Mar-00:00 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs Dundalk

0-0

0-0
Sat 2, Mar-00:00 - Ireland Premier League
Finn Harps vs Sligo Rovers

0-1

1-2
Sat 2, Mar-14:30 - Israel Liga Bet
Ahi Acre vs Maccabi Ahva Yarka

1-0

3-1
Sat 2, Mar-18:00 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:59 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-1

0-1
Sat 2, Mar-20:20 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Maccabi Tel Aviv

0-0

0-2
Sat 2, Mar-22:30 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Beitar Jerusalem

2-1

3-1
Sat 2, Mar-15:00 - Israel U19 League
Hapoel Bnei Lod U19 vs Hapoel Petah Tikva(U19)

0-0

0-1
Sat 2, Mar-10:30 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Gadna Tel Aviv(U19)

3-0

6-0
Sat 2, Mar-12:30 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

3-1

3-2
Sat 2, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Atalanta Youth

0-1

1-2
Sat 2, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Palermo Youth

2-0

3-1
Sat 2, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Lecce Youth

0-0

3-1
Sat 2, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Padova Youth vs Salernitana Youth

2-0

2-0
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Genoa Youth

0-1

1-4
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Pescara Youth

0-2

1-2
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Torino Youth

2-0

2-1
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Parma Youth

0-1

2-2
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Chievo Youth

3-0

3-4
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Cremonese Youth vs Brescia Youth

3-1

3-1
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Carpi Youth

2-0

4-0
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Perugia Youth vs Foggia Youth


2-1
Sat 2, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera
Venezia F.C. Youth vs Spal Youth

0-0

0-0
Sat 2, Mar-15:00 - Italian Campionato Primavera
Crotone Youth vs Lazio Youth

0-3

0-4
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Spezia Youth vs Cittadella Youth

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Cosenza Calcio Youth vs Benevento Youth

0-2

0-2
Sat 2, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Inter Milan Youth

1-1

1-2
Sat 2, Mar-23:30 - Italian Serie A
Lazio vs AS Roma

1-0

3-0
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Serie A
Empoli vs Parma Calcio 1913

1-2

3-3
Sat 2, Mar-21:00 - Italian Serie A
AC Milan vs US Sassuolo Calcio

1-0

1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Serie B
Brescia vs Cittadella

0-1

0-1
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Serie B
Padova vs Crotone

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:00 - Italian Serie B
Carpi vs Ascoli

0-1

1-1
Sat 2, Mar-21:00 - Italian Serie B
Palermo vs Lecce

1-0

2-1
Sat 2, Mar-00:00 - Italian Serie B
Foggia vs Cosenza Calcio 1914

1-0

1-0
Sat 2, Mar-23:30 - Italy C1A
Pisa vs Virtus Entella

0-0

0-0
Sat 2, Mar-23:30 - Italy C1A
Olbia vs Arzachena

0-1

0-1
Sat 2, Mar-23:45 - Italy C1A
Novara Calcio vs Pro Vercelli

1-0

2-1
Sat 2, Mar-17:30 - Italy C1A
Piacenza vs Juventus(U23)

1-0

2-1
Sat 2, Mar-17:30 - Italy C1A
Cuneo vs Arezzo

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:30 - Italy C1A
Albissola vs Carrarese

0-0

0-3
Sat 2, Mar-19:30 - Italy C1A
Robur Siena S.S.D. vs Gozzano

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:30 - Italy C1A
Alessandria vs Pistoiese

1-0

1-0
Sat 2, Mar-21:30 - Italy C1A
Pontedera vs Pro Patria

0-0

1-0
Sat 2, Mar-17:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Albinoleffe

0-0

0-0
Sat 2, Mar-08:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Vegalta Sendai

2-0

2-1
Sat 2, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Gamba Osaka

1-1

2-4
Sat 2, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Cerezo Osaka

0-0

2-0
Sat 2, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Sagan Tosu

0-0

1-0
Sat 2, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Consadole Sapporo

0-2

0-2
Sat 2, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Matsumoto Yamaga FC

0-0

0-1
Sat 2, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs FC Tokyo

1-2

2-3
Sat 2, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Ventforet Kofu

1-3

2-5
Sat 2, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Kagoshima United

2-1

2-1
Sat 2, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs FC Ryukyu

1-1

3-4
Sat 2, Mar-10:00 - Japanese League Division 2
Kashiwa Reysol vs FC Machida Zelvia

0-0

1-0
Sat 2, Mar-10:05 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs V-Varen Nagasaki

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:00 - Jordan Professional Premier League
Al Wihdat Amman vs Shabab AlOrdon

0-0

2-0
Sat 2, Mar-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al Aqaba SC vs Al Jazeera Amman

1-1

1-4
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Sony Sugar FC

0-0

1-0
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Mathare United FC

0-0

0-0
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Chemelil Sugar FC

0-0

2-0
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia United vs Tusker FC Nairobi

1-0

1-0
Sat 2, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Mount Kenya United vs Kakamega Homeboyz

0-2

0-6
Sat 2, Mar-16:15 - Kenya Premier League
Western Stima vs Vihiga

1-1

1-1
Sat 2, Mar-09:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Jeju United FC

0-1

1-1
Sat 2, Mar-11:00 - Korea League 1
Sangju Sangmu FC vs Gangwon FC

0-0

2-0
Sat 2, Mar-08:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Asan Mugunghwa FC

0-1

0-3
Sat 2, Mar-10:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs FC Anyang

1-2

1-4
Sat 2, Mar-10:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Suwon FC

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:59 - Kosovo Super League
KF Flamurtari Pristina(KOS) vs KF Trepca \'89

0-0

0-2
Sat 2, Mar-16:30 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Prishtina

0-0

1-0
Sat 2, Mar-16:30 - Kosovo Super League
Klubi futbollistik KEK-u vs KF Feronikeli

0-1

0-1
Sat 2, Mar-18:00 - Kuwait Premier League
Al-Jahra vs Al-Arabi Club

2-0

2-1
Sat 2, Mar-16:15 - Lebanese League
Nejmeh Club vs Bekaa Sport Club

0-1

3-1
Sat 2, Mar-16:15 - Lebanese League
Shabab Al Ghazieh vs Shabab Al-Sahel

0-0

1-1
Sat 2, Mar-17:30 - Libya League Division 1
Al-Shat vs Abu Salim

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:00 - Libya League Division 1
Alahly Benghazi vs Darnes


1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Lithuania - 1. Division
Stumbras Kaunas vs FK Panevezys

0-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
Atlantas Klaipeda vs Kauno Zalgiris

1-0

2-0
Sat 2, Mar-16:15 - Malaysia Premier League
Sabah FA vs PDRM FA

2-0

3-1
Sat 2, Mar-12:45 - Malaysia Premier League
Selangor United vs Negeri Sembilan Matrix

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II vs Kelantan FA

1-0

2-0
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
UKM FC vs Sarawak

1-0

4-0
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Kedah vs Selangor PKNS

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Felda United FC vs Petaling Jaya City

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Malaysia Super League
PKNP vs PB Pahang

0-1

0-3
Sat 2, Mar-19:15 - Malta First Division League
Swieqi United vs Vittoriosa Stars

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Malta First Division League
Santa Lucia vs Sirens

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:15 - Malta Premier League
Qormi F.C. vs Gzira United

0-3

1-4
Sat 2, Mar-19:00 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Hamrun Spartans

0-0

2-1
Sat 2, Mar-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs St. Andrews

0-0

2-0
Sat 2, Mar-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Pieta Hotspurs

2-1

3-2
Sat 2, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Club America

1-0

2-2
Sat 2, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Atlas

2-0

3-1
Sat 2, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Chimalhuacan vs Ciervos

0-1

1-2
Sat 2, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros de Zacatecas B vs Canoneros Marina

0-3

2-5
Sat 2, Mar-22:15 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Toluca B vs Yalmakan

0-0

2-1
Sat 2, Mar-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Atlas U20

1-3

3-3
Sat 2, Mar-21:15 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Pachuca U20

2-0

2-1
Sat 2, Mar-22:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Monterrey U20

1-0

2-1
Sat 2, Mar-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Zeta

0-1

0-2
Sat 2, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs Lovcen Cetinje

5-0

7-0
Sat 2, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Mornar

1-0

2-1
Sat 2, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Sutjeska Niksic

0-1

1-1
Sat 2, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs FK Grbalj Radanovici

1-0

1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Renaissance Zmamra


0-1
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Maghreb Fez


1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Wydad Temara


1-2
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Itihad Z. Khemisset


1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Olympique Dcheira


1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs JSK Chabab Kasba Tadla


1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Club Salmi vs Chabab Ben Guerir

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Raja de Beni Mellal vs Union Sportive Sidi Kacem


1-1
Sat 2, Mar-18:00 - Morocco Super League
RCOZ Oued Zem vs FUS Fath Union Sportive Rabat

1-0

1-0
Sat 2, Mar-21:00 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Kawkab de Marrakech

1-1

1-1
Sat 2, Mar-13:00 - Myanmar National League
Ayeyawady United vs Southern Myanmar

0-0

1-1
Sat 2, Mar-13:30 - Myanmar National League
Magway vs Dagon FC

0-0

2-0
Sat 2, Mar-07:00 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Waitakere United

3-0

5-1
Sat 2, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup
Dungannon Swifts vs Ballinamallard United

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup
Crusaders FC vs Ballymena United F.C.

3-0

3-0
Sat 2, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup
Warrenpoint Town vs Larne Technical Old Boys FC

1-0

3-1
Sat 2, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Cliftonville

0-1

0-2
Sat 2, Mar-06:00 - OFC Club Championship League
AS Magenta Noumea vs Tupapa Maraerenga

6-0

10-1
Sat 2, Mar-09:00 - OFC Club Championship League
Solomon Warriors FC vs Auckland City

0-4

0-6
Sat 2, Mar-17:30 - Omani League
Al Shabab(OMA) vs Al Nasr

0-0

0-1
Sat 2, Mar-18:45 - Omani League
Al-Suwaiq Club vs Al Oruba Sur

0-0

3-1
Sat 2, Mar-20:15 - Omani League
Al Rustaq vs Dhofar

0-0

0-0
Sat 2, Mar-05:00 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Universitario de Deportes

1-1

2-3
Sat 2, Mar-23:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Cracovia Krakow

1-0

3-2
Sat 2, Mar-18:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Sosnowiec vs Korona Kielce

1-1

4-1
Sat 2, Mar-21:00 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Gornik Zabrze

1-1

2-2
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Garbarnia Krakow

2-0

3-0
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Odra Opole

2-1

3-1
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Chojniczanka Chojnice

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs GKS Tychy

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - Poland - I liga
Bytovia Bytow vs Warta Poznan

0-0

0-0
Sat 2, Mar-16:45 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Stal Mielec

0-0

0-2
Sat 2, Mar-18:00 - Poland - II liga
Rozwoj Katowice vs Siarka Tarnobrzeg

4-0

6-0
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - II liga
GKS Belchatow vs Ruch Chorzow

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:59 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Radomiak Radom

2-0

2-1
Sat 2, Mar-16:30 - Poland - II liga
Skra Czestochowa vs Olimpia Grudziadz

0-2

0-4
Sat 2, Mar-17:00 - Poland - II liga
Stal Stalowa Wola vs Blekitni Stargard Szczecinski

2-0

4-2
Sat 2, Mar-17:00 - Poland - II liga
ROW 1964 Rybnik vs Elana Torun

0-0

0-1
Sat 2, Mar-21:00 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Pogon Siedlce

0-1

0-2
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Feirense(U23) vs Portimonense(U23)

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:59 - Portugal Campeonato Nacional U23
Belenenses(U23) vs Vitoria FC Setubal(U23)

1-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria Guimaraes(U23) vs Maritimo(U23)

0-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Academica Coimbra(U23) vs Cova Piedade(U23)

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Leixoes U19 vs Tondela(U19)


2-1
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Uniao Leiria U19 vs Belenenses(U19)


1-2
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Sporting Lisbon(U19) vs Braga (U19)


3-3
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Vitoria FC Setubal(U19) vs Maritimo U19


1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Alverca(U19) vs FC Porto U19


0-2
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Aves(U19) vs Rio Ave(U19)


3-0
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Feirense(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19


2-1
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Pacos Ferreira(U19) vs Boavista(U19)


2-0
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Cova Piedade(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


1-1
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Padroense(U17) vs Boavista(U17)


0-5
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Uniao Leiria(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17)


1-0
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Real Sport Clube(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17)


1-3
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Sacavenense(U17) vs Belenenses(U17)


0-1
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Tondela(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17


4-1
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Vianense U17 vs Moreirense(U17)


0-5
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
GD Cachao(U17) vs Gil Vicente(U17)


1-6
Sat 2, Mar-21:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Famalicao(U17) vs Palmeiras FC(U17)


2-1
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Leixoes(U17) vs Lusitano(U17)


0-0
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Anadia(U17)


2-0
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Academica Coimbra(U17) vs NDS Guarda(U17)


7-0
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sousense(U17) vs Feirense(U17)


0-2
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Bairro Valongo(U17) vs EAS Marinha Grande(U17)


2-0
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao Almeirim(U17) vs Sintrense(U17)


2-1
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs CADE Entroncamento U17


3-0
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
O Elvas(U17) vs Associacao Naval(U17)


1-0
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
FC Barreirense(U17) vs Despertar SC(U17)


1-1
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Olhanense SC(U17) vs GD Estoril-Praia(U17)


1-4
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Casa Pia AC(U17)


1-0
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Lusitano Evora(U17) vs Pinhalnovense(U17)


0-2
Sat 2, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
Pacos Ferreira vs Vitoria Guimaraes B

1-1

4-1
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs FC Arouca

0-1

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
S.C. Braga B vs UD Oliveirense

0-0

1-0
Sat 2, Mar-21:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs FC Penafiel

0-0

2-1
Sat 2, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
CD Nacional vs Desportivo de Tondela

1-1

3-2
Sat 2, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Vitoria Setubal FC

1-1

1-1
Sat 2, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Aves vs Boavista FC

0-0

2-0
Sat 2, Mar-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Sabah FK Baku

2-0

3-0
Sat 2, Mar-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Standard Sumqayit

0-0

0-0
Sat 2, Mar-15:00 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs Dunarea Calarasi

0-0

0-0
Sat 2, Mar-21:00 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs FCSB

2-1

2-2
Sat 2, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs UTA Arad

0-0

1-0
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs Sportul Snagov

0-1

1-2
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Daco-Getica Bucuresti vs Balotesti

1-1

1-2
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Dacia Unirea Braila vs Academica Clinceni

0-1

0-2
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
CS Mioveni vs Pandurii Targu Jiu

1-1

2-2
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
CS Aerostar Bacau vs ACS Energeticianul

1-0

1-1
Sat 2, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
ACS Poli Timisoara vs Luceafarul Oradea

0-1

1-1
Sat 2, Mar-17:30 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs Krylya Sovetov Samara

1-1

2-2
Sat 2, Mar-15:00 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs CSKA Moscow

0-0

2-0
Sat 2, Mar-19:59 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Akhmat Grozny

0-0

1-0
Sat 2, Mar-12:30 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Zenit St.Petersburg

0-1

0-1
Sat 2, Mar-13:00 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs Dinamo Moscow Youth

1-0

1-2
Sat 2, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SP La Fiorita

2-2

2-4
Sat 2, Mar-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Libertas

1-1

1-3
Sat 2, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs Folgore/Falciano

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP Tre Fiori

0-0

2-2
Sat 2, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2
Al-Watani vs Al Jubail

1-0

3-0
Sat 2, Mar-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al-Thuqbah vs Afief

0-0

0-1
Sat 2, Mar-16:50 - Saudi Arabia Professional League
Al-Baten vs Al Wahda Mecca

0-0

1-1
Sat 2, Mar-17:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Hazm vs Al-Feiha

0-0

0-1
Sat 2, Mar-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Al-Taawon Youths


1-0
Sat 2, Mar-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al-Raed Youths


1-0
Sat 2, Mar-17:20 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Qadasiya Youths


3-3
Sat 2, Mar-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Ansar Youths


5-0
Sat 2, Mar-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Ittihad Youths


1-1
Sat 2, Mar-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Ettifaq Youths


4-0
Sat 2, Mar-21:15 - Scotland FA Cup
Hibernian FC vs Celtic

0-0

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Queen of the South FC

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Cove Rangers vs Nairn County

1-0

3-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Lossiemouth FC

1-3

4-4
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Inverurie Loco Works

1-1

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Buckie Thistle FC

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Turriff United

1-1

2-4
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Huntly

5-0

7-1
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Brora Rangers

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Deveronvale

1-1

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs East Fife

3-0

3-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One
Dumbarton vs Arbroath

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Montrose

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One
Stranraer F.C. vs Raith Rovers

2-0

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League One
Stenhousemuir vs Brechin City

0-1

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two
Clyde F.C. vs Edinburgh City

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Stirling Albion

0-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two
Peterhead vs Elgin City

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Berwick Rangers

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Queen\'s Park

1-0

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Motherwell FC

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Livingston F.C.

0-0

1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Radnik Surdulica

3-1

4-1
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Vojvodina

0-0

1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Dinamo Vranje vs FK Napredak Krusevac

1-0

4-0
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Cukaricki

0-2

1-2
Sat 2, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs Mladost Lucani

1-0

2-0
Sat 2, Mar-21:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs Partizan Belgrade

0-1

1-1
Sat 2, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Geylang United FC vs Albirex Niigata FC

0-0

1-0
Sat 2, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Balestier Khalsa FC

1-2

1-4
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Zlate Moravce

1-1

2-1
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs MFK Zemplin Michalovce

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-0

1-1
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs SKF Sered

0-2

0-2
Sat 2, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs FK Senica

0-0

1-0
Sat 2, Mar-23:00 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Celje

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:59 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs Domzale

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Pretoria University

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs Uthongathi FC

0-0

0-0
Sat 2, Mar-17:30 - South Africa First League
Cape Umoya United vs Jomo Cosmos

0-0

1-1
Sat 2, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns vs Bloemfontein Celtic

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:59 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Highlands Park

1-1

3-2
Sat 2, Mar-19:59 - South Africa Premier League
Free State Stars vs Black Leopards

1-0

2-2
Sat 2, Mar-22:15 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Orlando Pirates

0-1

0-1
Sat 2, Mar-22:15 - South Africa Premier League
Bidvest Wits vs Cape Town City

2-0

2-3
Sat 2, Mar-23:45 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Barcelona

0-1

0-1
Sat 2, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Alaves

0-0

1-2
Sat 2, Mar-16:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Valladolid

1-1

3-1
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Sevilla

1-0

2-1
Sat 2, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Girona

0-1

0-2
Sat 2, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs Albacete(U19)

3-1

5-1
Sat 2, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Lorca CFB(U19)


1-0
Sat 2, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Stadium Casablanca(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)


1-0
Sat 2, Mar-01:00 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs CD Maspalomas(U19)

0-0

1-0
Sat 2, Mar-00:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs UD Longuera Toscal Under(U19)

1-0

1-0
Sat 2, Mar-00:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs Tenerife U19

0-2

0-5
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
Cordoba C.F. vs Malaga

0-0

1-1
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs Gimnastic Tarragona

1-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Albacete

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs SD Gernika

1-0

3-1
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs CD Izarra

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Real Sociedad B

2-1

2-2
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs Ontinyent CF

3-0

3-0
Sat 2, Mar-21:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Valencia CF Mestalla

0-1

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs Talavera de la Reina

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs CD Covadonga


1-0
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs CD Mosconia


0-1
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs Marino Luanco

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Porrino Industrial vs CF Alondras

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Boiro vs Polvorin

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Laracha vs Ribadumia CF

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Celtiga FC

0-2

1-2
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Bergantinos CF

1-0

1-1
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs UD Somozas

0-0

1-1
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Silva SD

0-1

0-2
Sat 2, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs CD Manacor


2-0
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Mallorca B

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs SCR Pena Deportiva

0-0

0-1
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CF Soller

0-0

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs CD Llosetense

0-0

2-0
Sat 2, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs CD Union Puerto

0-0

0-0
Sat 2, Mar-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Tamaraceite

0-1

1-2
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs CD Mensajero

1-0

4-0
Sat 2, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Santa Ursula

0-0

1-0
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs Villa Santa Brigida

0-1

0-1
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs NV Estudiantes de Murcia CF

2-1

5-1
Sat 2, Mar-00:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs UP Plasencia

0-1

0-1
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs Valle de Egues


2-0
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs CD Ardoi


2-0
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs Alesves


2-1
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Subiza


1-2
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Pamplona


1-0
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CF Rapid De Murillo vs CD Varea

0-1

0-4
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Arnedo

0-0

1-0
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CP Calasancio

1-0

3-0
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CCD Alberite

1-1

3-3
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Villarrubia CF

1-0

2-0
Sat 2, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs SD Laredo

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs Barreda Balompie

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs Solares Medio Cudeyo

0-0

2-2
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs U.M. Escobedo

0-1

1-4
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs Rinconeda Polanco

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs Pasaia KE

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs JD Somorrostro


1-1
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs Santutxu


3-3
Sat 2, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Bermeo vs Ordizia KE

0-0

0-3
Sat 2, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD San Pedro vs Portugalete

0-0

0-0
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs San Ignacio

0-2

1-4
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs SD Deusto

3-0

7-1
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs CD Lagun Onak


1-3
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Santboia vs San Cristobal

1-0

2-1
Sat 2, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Llagostera vs CE Europa

1-0

1-0
Sat 2, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UA Horta

1-0

2-1
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs UD Alzira

1-0

3-2
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Villarreal C

0-2

1-3
Sat 2, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Torre Levante Orriols

0-0

2-1
Sat 2, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs CD Cristo Atletico


1-2
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Gimnastica Segoviana

2-0

3-1
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Atletico Tordesillas


1-0
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs La Baneza


2-2
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs Numancia B


1-0
Sat 2, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SC Uxama vs CF Briviesca Norpetrol

0-1

0-1
Sat 2, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD La Virgen Del Camino

1-1

3-1
Sat 2, Mar-19:00 - Swedish Cup
Malmo FF vs Falkenbergs FF

2-0

2-0
Sat 2, Mar-19:00 - Swedish Cup
IK Brage vs FC Rosengard

1-0

4-2
Sat 2, Mar-19:00 - Swedish Cup
Hacken vs Brommapojkarna

0-0

1-0
Sat 2, Mar-19:00 - Swedish Cup
Degerfors IF vs Osters IF

0-1

1-3
Sat 2, Mar-17:00 - Swedish Cup
AIK Solna vs Orgryte

0-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Swedish Cup
IFK Norrkoping vs AFC Eskilstuna

0-1

1-1
Sat 2, Mar-17:00 - Swedish Cup
IFK Varnamo vs Assyriska Turabdin IK

2-1

3-4
Sat 2, Mar-17:00 - Swedish Cup
Jonkopings Sodra IF vs Norrby IF

1-0

1-0
Sat 2, Mar-22:00 - Swiss Super League
Grasshoppers vs FC Luzern

0-2

1-3
Sat 2, Mar-22:00 - Swiss Super League
Young Boys vs Sion

0-0

1-0
Sat 2, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs FC Vevey Sports 05

2-0

3-1
Sat 2, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Azzurri 90 vs Etoile Carouge

1-0

1-0
Sat 2, Mar-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs Bulle

1-0

2-1
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Fribourg vs FC Martigny Sports

0-1

0-4
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Thun U21 vs Meyrin

0-0

0-2
Sat 2, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs FC Black Stars Basel

1-1

2-4
Sat 2, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Zofingen vs Zug 94

0-1

0-2
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs BSC Old Boys

3-2

5-2
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs SC Buochs

0-2

3-2
Sat 2, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Mendrisio Stabio vs FC St.Gallen U-21

1-0

2-0
Sat 2, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs SV Hongg

1-1

3-1
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs Baden


1-1
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Red Star Zurich vs Gossau

1-1

3-1
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC Winterthur U21

2-0

2-2
Sat 2, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC United Zurich vs FC Kosova Zurich

0-2

2-2
Sat 2, Mar-19:59 - Switzerland Challenge League
FC Rapperswil-Jona vs FC Wil 1900

1-0

4-0
Sat 2, Mar-20:30 - Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen vs Vaduz

0-0

1-1
Sat 2, Mar-16:00 - Syrian League
Al-Ittihad Aleppo vs Al Herafyeen

1-0

2-1
Sat 2, Mar-16:00 - Syrian League
Jableh SC vs Al-Sahel Sport

0-0

0-0
Sat 2, Mar-19:59 - Syrian League
Al-Wahda Damascus vs Al Jaish Damascus

0-0

1-1
Sat 2, Mar-14:45 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs PTT Rayong FC

0-0

2-0
Sat 2, Mar-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Samut Prakan City

0-0

0-2
Sat 2, Mar-16:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Muang Thong United

0-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Thai League 1
Chiangmai FC vs Sukhothai FC

0-0

0-0
Sat 2, Mar-14:45 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Rayong FC

0-0

1-0
Sat 2, Mar-15:00 - Thai League 2
Police Tero vs Samut Sakhon

1-1

2-2
Sat 2, Mar-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Air Force Central

1-0

2-0
Sat 2, Mar-17:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Ayutthaya United

0-1

3-2
Sat 2, Mar-14:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Trang FC

1-3

3-3
Sat 2, Mar-15:00 - Thai League 3
Maptaphut Rayong FC vs Lamphun Warrior

0-1

0-1
Sat 2, Mar-13:00 - Thai League 3
Surat Thani FC vs Royal Thai Army FC

0-2

0-5
Sat 2, Mar-13:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs North Bangkok College

0-0

1-0
Sat 2, Mar-13:00 - Thai League 3
Chiangrai FC vs Bangkok FC

2-0

2-1
Sat 2, Mar-13:00 - Thai League 3
Ubon Ratchathani FC vs Kamphaengphet FC

0-0

1-0
Sat 2, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
Club Africain vs Stade Gabesien

0-0

1-0
Sat 2, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs Esperance Sportive de Tunis

1-0

1-2
Sat 2, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs C. A. Bizertin

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
A.S. Marsa vs CS Korba

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs Chebba


1-1
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
ES Hammam Sousse vs ES Rades

1-0

1-0
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Kasserine vs EGS Gafsa

1-0

2-1
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Africain Menzel Bourguiba vs CS Jebeniana

0-0

3-0
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs EO Sidi Bouzid

2-1

2-2
Sat 2, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Sportif Sfaxien vs Oceano Kerkennah

1-0

2-0
Sat 2, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Osmanlispor FC vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

0-1

0-1
Sat 2, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Adana Demirspor

0-0

1-2
Sat 2, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Elazigspor vs Denizlispor

0-2

1-2
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Gebzespor vs Kocaeli Birlik Spor

1-1

1-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Nazillispor

0-0

0-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehirspor Genclik vs Kozan BLD.SPOR

3-0

3-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Tepecik Bld

3-0

4-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ergene Velimese vs Erzin Belediyespor

1-0

2-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sile Yildizspor vs Yomraspor

1-1

3-2
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Osmaniyespor vs Elazig Belediyespor

1-0

2-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bergama Belediyespor vs Yeni Orduspor

0-1

0-5
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kizilcabolukspor vs Belediye Vanspor

1-0

2-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Catalca Spor vs Duzcespor

1-0

1-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Altindag BS vs Karsiyaka

0-0

0-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Alibeykoy

1-0

2-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirsehir Belediyespor vs Kemer Tekirova Spor

1-0

3-0
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
24 Erzincanspor vs Corum Belediyespor

0-1

1-2
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Payas BS 1975 vs Bayburt Ozel Idare

0-0

0-0
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs 1461 Trabzon

0-1

1-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Turgutluspor vs Ankara Adliyespor

0-1

3-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bucaspor vs Kocaelispor

0-0

2-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Anadolu Uskudar vs Cizrespor

1-2

3-2
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Muglaspor

0-0

0-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Karacabey Birlikspor

0-0

1-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Serik Belediyespor vs Diyarbak?rspor

1-1

1-3
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Sakaryaspor

0-1

1-1
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Vestel Manisaspor

1-0

4-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Keciorengucu

0-0

1-2
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Sariyer

0-0

0-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kastamonuspor vs Nigde Belediyespor

0-0

1-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Usakspor

0-1

2-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bodrumspor vs Bayrampasaspor

2-0

4-3
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Menemen Belediye Spor

1-0

4-1
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Tokatspor

0-0

1-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Tuzlaspor Kulubu

0-0

0-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bugsasspor vs Konya Anadolu Selcukluspor

0-1

1-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Darica Genclerbirligi

0-0

0-0
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pendikspor vs Tarsus Idman Yurdu

1-1

1-1
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Karagumruk

1-1

1-2
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Sanliurfaspor

0-2

0-2
Sat 2, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Manisa BB Spor vs Bandirmaspor

0-0

3-0
Sat 2, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Rizespor

2-1

3-2
Sat 2, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Besiktas JK

0-1

2-2
Sat 2, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Bursaspor vs Sivasspor

1-1

3-2
Sat 2, Mar-15:00 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19)

0-0

1-1
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Eskisehirspor(U21) vs Adana Demirspor(U21)

1-1

2-3
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Osmanlispor FC(U21) vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi(U21)

1-0

2-2
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Umraniyespor(U21) vs Kardemir Karabukspor(U21)

1-0

1-1
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League
Bursaspor(U21) vs Sivasspor(U21)

1-1

1-1
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League
Fenerbahce(U21) vs Rizespor(U21)

2-0

4-1
Sat 2, Mar-13:00 - Turkey U21 Super League
Kayserispor(U21) vs Besiktas JK(U21)

0-2

0-3
Sat 2, Mar-17:30 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Al-Thaid

1-0

3-1
Sat 2, Mar-19:59 - UAE League Division 1
Hatta Club vs Al Oruba(UAE)

0-0

3-1
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League
Kampala City Council(KCCA) vs SC Villa

1-0

4-2
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League
Kirinja Jinja SS vs Nyamityobora

1-0

2-1
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League
Bright Stars vs Ndejje University

1-0

3-0
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs Maroons FC

1-0

2-1
Sat 2, Mar-17:00 - Uganda Super League
Torro United vs Police FC(UGA)

1-0

1-0
Sat 2, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs Dynamo Kyiv

0-1

1-2
Sat 2, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Chernomorets Odessa vs FC Shakhtar Donetsk

0-0

0-1
Sat 2, Mar-14:30 - Ukraine U21 Liga
FC Karpaty Lviv(U21) vs Lviv(U21)

0-0

1-1
Sat 2, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs FC Vorskla (U21)

0-0

1-0
Sat 2, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga
Olimpic Donetsk(U21) vs Arsenal Kyiv(U21)


0-3
Sat 2, Mar-16:00 - Ukraine U21 Liga
PFC Oleksandria(U21) vs FC Mariupol (U21)

1-0

4-0
Sat 2, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Liverpool P. vs CA Progreso

0-2

3-5
Sat 2, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Racing Club Montevideo vs Nacional Montevideo

0-0

1-1
Sat 2, Mar-04:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Plaza Colonia

1-0

1-0
Sat 2, Mar-23:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs New York City Football Club

0-2

2-2
Sat 2, Mar-22:00 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Toronto FC

0-1

1-3
Sat 2, Mar-23:30 - Venezuela Primera Division
Anzoategui vs Zamora FC Barinas

0-0

0-0
Sat 2, Mar-13:45 - Vietnam Championship U19
Da Nang (U19) vs Thua Thien Hue(U19)


1-1
Sat 2, Mar-14:00 - Vietnam Championship U19
Hung Vuong An Giang(U19) vs TP Ho Chi Minh(U19)

1-1

3-2
Sat 2, Mar-10:30 - Vietnam Championship U19
Lam Dong (U19) vs Phu Yen FC(U19)

0-1

1-1
Sat 2, Mar-11:30 - Vietnam Championship U19
Thanh Hoa FC(U19) vs Ha Tinh(U19)

1-0

2-0
Sat 2, Mar-11:55 - Vietnam Championship U19
T&T Hanoi(U19) vs Than Quang Ninh(U19)

3-0

5-0
Sat 2, Mar-11:55 - Vietnam Championship U19
Tay Ninh(U19) vs Becamex Binh Duong(U19)

0-1

0-2
Sat 2, Mar-11:55 - Vietnam Championship U19
Ben Tre(U19) vs Dong Tam Long An(U19)

0-0

3-2
Sat 2, Mar-11:55 - Vietnam Championship U19
Pho Hien(U19) vs The Cong(U19)

0-2

1-2
Sat 2, Mar-12:30 - Vietnam Championship U19
Khanh Hoa(U19) vs Hoang Anh Gia Lai(U19)

0-3

1-7
Sat 2, Mar-12:40 - Vietnam Championship U19
SQC Binh Dinh(U19) vs Dong Nai(U19)

3-0

3-4
Sat 2, Mar-14:00 - Vietnam League
Quang Nam vs Ha Noi FC

0-0

1-1
Sat 2, Mar-14:00 - Vietnam League
Than Quang Ninh vs Song Lam Nghe An

0-0

0-0
Sat 2, Mar-23:15 - Wales Cup
Barry Town United vs Cambrian & Clydach

1-2

3-2
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cup
Bala Town F.C. vs Cardiff Metropolitan University FC

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cup
Llandudno F.C. vs The New Saints

0-3

1-8
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Porthmadog vs Conwy Borough FC


1-0
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Buckley Town vs Holyhead Hotspur


2-0
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Prestatyn Town FC vs Gresford Athletic


1-1
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Penrhyncoch vs Airbus UK Broughton

0-2

0-2
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Guilsfield FC vs Denbigh Town


0-1
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Flint Town United vs Bangor City FC

0-0

0-0
Sat 2, Mar-18:30 - Wales Cymru Alliance
Llanrhaeadr FC vs Ruthin Town FC

1-1

3-2
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Haverfordwest County vs Cwmbran Celtic


3-0
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Afan Lido vs Llantwit Major

0-0

1-2
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Ton Pentre vs Pontypridd

0-1

1-4
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Goytre AFC vs Cwmamman United

0-1

0-2
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Undy Athletic vs Goytre United


0-4
Sat 2, Mar-18:30 - Welsh Football League First Division
Penybont FC vs Port Talbot


1-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.