Football Results for Sat 2, Feb 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 2, Feb 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 2, Feb-19:30 - African Youth Cup
Niger(U20) vs South Africa(U20)

0-0

1-1
Sat 2, Feb-22:30 - African Youth Cup
Nigeria(U20) vs Burundi(U20)

0-0

2-0
Sat 2, Feb-17:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Skenderbeu Korce

0-0

2-1
Sat 2, Feb-19:59 - Albania Super league
Flamurtari vs FK Kukesi

1-2

1-2
Sat 2, Feb-19:59 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs NC Magra

0-0

0-0
Sat 2, Feb-18:00 - Algeria Division 2
RC Relizane vs ES Mostaganem

1-0

1-0
Sat 2, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
RC Relizane(U21) vs ES Mostaganem U21

0-1

3-2
Sat 2, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
MC El Eulma(U21) vs NC Magra (U21)

1-0

2-1
Sat 2, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
San Lorenzo Reserve vs Independiente Reserve

0-0

0-0
Sat 2, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Lanus Reserve vs Colon Reserve

1-0

2-0
Sat 2, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Rosario Central Reserve vs Aldosivi Reserve

1-1

2-1
Sat 2, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Patronato Reserve vs Atletico Tucuman Reserve

2-0

2-2
Sat 2, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
San Martin Tucuman (R) vs Defensa Y Justicia Reserve

1-0

3-1
Sat 2, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Espanol vs Tristan Suarez

0-0

0-0
Sat 2, Feb-04:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Estudiantes de Caseros vs Defensores Unidos

0-1

1-1
Sat 2, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Deportivo Laferrere

2-0

2-1
Sat 2, Feb-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Atlas vs Puerto Nuevo

0-0

2-0
Sat 2, Feb-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs Claypole

0-0

0-0
Sat 2, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Los Andes vs Gimnasia Mendoza

1-2

2-2
Sat 2, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Villa Dalmine

0-0

0-1
Sat 2, Feb-02:00 - Argentinian Primera Super League
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata vs Tigre

0-0

3-1
Sat 2, Feb-04:10 - Argentinian Primera Super League
Talleres Cordoba vs CA Banfield

2-0

3-1
Sat 2, Feb-04:10 - Argentinian Primera Super League
San Martin Tucuman vs Defensa Y Justicia

1-0

1-2
Sat 2, Feb-15:00 - Australia League A
Perth Glory FC vs Wellington Phoenix

2-0

3-0
Sat 2, Feb-10:35 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Melbourne Victory FC

2-0

2-3
Sat 2, Feb-12:50 - Australia League A
Adelaide United vs Brisbane Roar FC

1-3

4-3
Sat 2, Feb-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Peninsula Power

0-0

1-2
Sat 2, Feb-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs SWQ Thunder

0-0

1-1
Sat 2, Feb-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Gold Coast United

2-0

3-2
Sat 2, Feb-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Magpies Crusaders

1-1

1-1
Sat 2, Feb-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane City SC vs Redlands United FC

2-0

3-0
Sat 2, Feb-10:00 - Australia Queensland State League U20
Queensland Lions FC(U20) vs Peninsula Power(U20)

2-1

2-2
Sat 2, Feb-10:15 - Australia Queensland State League U20
Moreton Bay United(U20) vs Gold Coast United(U20)

1-1

2-1
Sat 2, Feb-10:40 - Australia Queensland State League U20
Brisbane City SC(U20) vs Redlands United FC(U20)

1-0

4-0
Sat 2, Feb-12:30 - Australia Women\\\'s A-League
Newcastle Jets Women\'s vs WS Wanderers Women\'s

1-0

4-1
Sat 2, Feb-20:30 - Bahrain Premier League
Manama Club vs Al-Shabbab

2-1

2-1
Sat 2, Feb-17:55 - Bahrain Premier League
East Riffa vs Al Najma Club

0-0

2-0
Sat 2, Feb-13:00 - Bangladesh League
Team BJMC vs Sheikh Jamal

0-2

0-2
Sat 2, Feb-14:00 - Bangladesh League
Rahmatganj MFS vs Abahani Limited Dhaka

1-2

1-5
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
KMSK Deinze vs RFC Seraing

0-2

0-2
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs KSK Heist

1-1

5-1
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
ASV Geel vs Sporting Chatelet

1-0

1-1
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
RWD Molenbeek vs Excelsior Virton

0-1

1-1
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Oudenaarde vs Royal Knokke

1-1

2-1
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Dessel Sport

1-0

2-0
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Lierse Kempenzonen vs Eendracht Aalst

1-0

1-0
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Cercle Brugge

2-1

3-2
Sat 2, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs KSC Lokeren

1-0

2-1
Sat 2, Feb-23:30 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Genk

1-0

1-2
Sat 2, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Royal Antwerp FC

0-1

0-2
Sat 2, Feb-23:30 - Belgium - 2e Klasse
KV Mechelen vs Westerlo

1-0

3-0
Sat 2, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Jorge Wilstermann

1-1

2-3
Sat 2, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Santa Cruz (PE) vs ABC Natal/RN

0-0

1-0
Sat 2, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Botafogo PB vs Fortaleza

0-0

1-0
Sat 2, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Salgueiros PE vs Nautico (PE)

0-0

1-1
Sat 2, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Americano (RJ)

0-1

1-1
Sat 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Macae

0-0

0-2
Sat 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Goytacaz RJ vs America-RJ

1-1

1-2
Sat 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Chapecoense SC vs Hercilio Luz SC

1-1

2-1
Sat 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Aparecidense GO vs Gremio Anapolis

0-0

1-0
Sat 2, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tupi FC vs Caldense(MG)

0-1

2-2
Sat 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Palmeiras vs Corinthians Paulista (SP)

0-1

0-1
Sat 2, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Taubate

0-0

0-0
Sat 2, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Agua Santa vs Inter de Limeira

2-1

3-1
Sat 2, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Votuporanguense SP vs Rio Claro

0-1

0-1
Sat 2, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Atibaia vs Juventus-SP

1-1

2-2
Sat 2, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs EC Santo Andre

0-0

1-0
Sat 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Sao Carlos vs EC Sao Bernardo

0-1

1-3
Sat 2, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs Gremio Osasco

0-0

0-1
Sat 2, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Primavera SP vs Olimpia SP

0-0

4-0
Sat 2, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Gremio Osasco Audax vs Capivariano FC SP

1-1

2-2
Sat 2, Feb-02:15 - Brazil Capixaba
Serra ES vs Real Noroeste

1-2

2-3
Sat 2, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Bragantino PA vs Sao Raimundo (PA)


3-1
Sat 2, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Itabaiana(SE) vs Olimpico(SE)

1-0

1-0
Sat 2, Feb-23:00 - CAF Champions League
Al Ahly SC vs Simba

5-0

5-0
Sat 2, Feb-23:00 - CAF Champions League
Orlando Pirates vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

0-0
Sat 2, Feb-17:00 - CAF Champions League
Lobi Stars vs Wydad Casablanca

0-1

0-1
Sat 2, Feb-17:00 - CAF Champions League
T.P. Mazembe Englebert vs Club Africain

4-0

8-0
Sat 2, Feb-17:00 - CAF Champions League
FC Platinum vs Horoya AC

0-0

0-1
Sat 2, Feb-19:59 - CAF Champions League
AS Vita Club vs JS Saoura

2-1

2-2
Sat 2, Feb-19:59 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs Young Sports Academy

0-1

0-1
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Mlada Boleslav vs Benatky Nad Jizerou

3-0

5-0
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Athlone vs Sligo Rovers

0-2

0-4
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Cobh Ramblers vs Wexford Youths

0-1

3-1
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
NK Krsko vs NK Roltek Dob

1-0

4-0
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
NK Rudar Velenje vs ND Gorica

0-2

1-3
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Levanger FK vs Steinkjer FK

1-0

1-0
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Botev Plovdiv vs Krylya Sovetov Samara

0-0

0-1
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
FK Napredak Krusevac vs FC Karpaty Lviv

0-0

0-1
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
PFC Oleksandria vs FK Vardar

1-0

3-2
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Ludogorets Razgrad vs Crvena Zvezda

0-2

1-3
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
FC Gomel vs FC Belshina Babruisk

1-0

1-0
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
FC Koper vs NK Triglav Kranj

2-0

4-2
Sat 2, Feb-18:30 - Club Friendly
FK Ventspils vs LASK Linz

1-2

1-4
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Slavia Mozyr vs FC Slutsk

1-0

1-0
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Elche vs Zenit St.Petersburg

0-0

0-2
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Orgryte vs Falkenbergs FF

0-0

2-0
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Wisla Plock vs Widzew lodz

0-0

2-0
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Hradec Kralove vs Litomerice

0-2

3-2
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Ruch Chorzow vs Podhale Nowy

2-0

4-1
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
SpVgg Bayreuth vs FSV Erlangen Bruck

0-0

3-2
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow vs Warta Poznan

2-1

2-1
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Wigry Suwalki vs Kauno Zalgiris

0-2

0-3
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Siarka Tarnobrzeg

0-1

2-1
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Garbarnia Krakow vs CWKS Resovia Rzeszow

2-0

3-2
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Germania Halberstadt vs Askania Bernburg

1-2

2-3
Sat 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Lafnitz vs Grazer AK

1-0

2-0
Sat 2, Feb-23:00 - Club Friendly
Seattle Sounders vs Atlanta United FC

0-3

1-7
Sat 2, Feb-15:15 - Club Friendly
Bytovia Bytow vs Olimpia Grudziadz

2-0

3-1
Sat 2, Feb-15:30 - Club Friendly
Shamrock Rovers vs Cabinteely FC

1-0

2-0
Sat 2, Feb-15:30 - Club Friendly
Zlate Moravce vs Slovan Duslo Sala

2-0

3-0
Sat 2, Feb-15:30 - Club Friendly
SV Heimstetten vs TSV Schwabmunchen

2-2

3-3
Sat 2, Feb-19:00 - Club Friendly
Dynamo Kyiv vs CSKA Sofia

2-0

3-0
Sat 2, Feb-19:00 - Club Friendly
Bray Wanderers vs Waterford United

1-1

2-1
Sat 2, Feb-19:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Frigg FK

1-0

1-2
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Levski Sofia vs FC Ural Yekaterinburg

0-2

1-2
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Wisla Krakow vs MSK Zilina

1-0

1-0
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Ham-Kam vs Strommen

2-0

2-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Fremad Amager vs FC Helsingor

0-0

0-0
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
IK Brage vs Karlstad BK

1-2

3-3
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Korona Kielce vs Puszcza Niepolomice

0-0

0-2
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
IFK Varnamo vs Kalmar FF

0-1

1-2
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Degerfors IF vs Sandviken IL

0-0

0-0
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Notodden FK vs Jerv

1-1

1-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Ullensaker/Kisa IL vs Skeid Oslo

0-1

1-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Norrby IF vs GAIS

2-1

3-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Avangard Kursk vs Synot Slovacko

0-1

0-2
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Tennis Borussia Berlin vs Steinbach

0-0

0-2
Sat 2, Feb-00:00 - Club Friendly
St Patricks CY vs Killester Donnycarney FC

0-0

0-4
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Vozdovac vs Sonderjyske

0-1

1-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Buriram United vs Chiangrai United

2-1

3-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Hammarby Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

0-2

1-2
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
SSV Ulm 1846 vs Pfullendorf

1-0

5-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
FC St. Pauli II vs TSV Sasel

2-0

4-0
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Tambov vs FK Arda Kardzhali

2-1

2-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Chojniczanka Chojnice vs BKS Chemik Bydgoszcz

3-1

6-2
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
KS Legionovia Legionowo vs Motor Lublin

1-0

1-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Berliner AK 07 vs Lichtenberg 47

2-1

3-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Luch Minsk vs FK Panevezys

1-1

2-1
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Pipinsried vs FC Unterfohring 1927

1-2

4-4
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
SG Union Sandersdorf vs ZFC Meuselwitz

0-0

0-0
Sat 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Eilenburg vs FC Lokomotive Leipzig

0-0

1-2
Sat 2, Feb-16:15 - Club Friendly
Zadar vs Trnje

0-0

0-1
Sat 2, Feb-16:30 - Club Friendly
Brondby vs Pogon Szczecin

0-0

3-1
Sat 2, Feb-16:30 - Club Friendly
Viborg vs Vendsyssel

2-2

3-2
Sat 2, Feb-01:05 - Club Friendly
Atletico Marte vs Sonsonate

0-2

0-2
Sat 2, Feb-16:30 - Club Friendly
FC Vorskla Poltava vs Radnik Surdulica

0-0

0-0
Sat 2, Feb-16:30 - Club Friendly
FC Vitebsk vs Proleter Novi Sad

1-1

1-1
Sat 2, Feb-16:30 - Club Friendly
FK Pirmasens vs SV Sandhausen B

1-2

4-2
Sat 2, Feb-16:30 - Club Friendly
SV Babelsberg 03 vs FSV Luckenwalde

4-0

8-1
Sat 2, Feb-02:30 - Club Friendly
White City Woodville vs North Eastern Metrostars

0-0

0-0
Sat 2, Feb-16:30 - Club Friendly
Hertha Zehlendorf vs FSV Union Furstenwalde

2-4

2-6
Sat 2, Feb-02:30 - Club Friendly
CD Universidad de El Salvador vs Alianza FC

0-3

0-6
Sat 2, Feb-16:30 - Club Friendly
Hamburger SV III vs Hertha BSC Berlin Am

0-2

1-3
Sat 2, Feb-04:15 - Club Friendly
Curico Unido vs CSD Antofagasta

1-0

3-2
Sat 2, Feb-16:45 - Club Friendly
MFK Zemplin Michalovce vs Dukla Banska Bystrica

0-0

1-0
Sat 2, Feb-05:00 - Club Friendly
Gamba Osaka vs JEF United Ichihara Chiba

0-1

1-1
Sat 2, Feb-05:20 - Club Friendly
Sociedad Deportiva Aucas vs Sociedad Deportivo Quito

1-0

3-2
Sat 2, Feb-06:05 - Club Friendly
Deportivo Cuenca vs Universidad San Martin de Porres

0-0

1-0
Sat 2, Feb-08:00 - Club Friendly
Sagan Tosu vs Tokyo Verdy

0-1

2-1
Sat 2, Feb-08:00 - Club Friendly
Werribee City FC vs Hume City

0-0

2-0
Sat 2, Feb-20:30 - Club Friendly
Prostejov vs Frydek-Mistek

4-1

4-3
Sat 2, Feb-10:00 - Club Friendly
Hamilton Olympic vs South Coast Wolves

1-1

1-3
Sat 2, Feb-11:00 - Club Friendly
Rockdale City Suns vs Weston Workers Bears FC

3-1

5-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Tromso IL vs Slovan Bratislava

3-1

3-2
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Stabaek vs Lillestrom

0-1

0-2
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Midtjylland vs Shanghai SIPG F.C.

2-1

2-2
Sat 2, Feb-11:30 - Club Friendly
Sutherland Sharks vs Hakoah Sydney City East

0-1

2-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Bryne vs Vard Haugesund

1-0

2-1
Sat 2, Feb-19:15 - Club Friendly
Hessen Dreieich vs Bayern Alzenau

1-0

2-0
Sat 2, Feb-11:30 - Club Friendly
Adelaide Olympic vs Adelaide Comets FC

1-2

1-3
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Aalborg BK vs Vejle

3-2

5-3
Sat 2, Feb-12:00 - Club Friendly
FC Torpedo Zhodino vs Neman Grodno

1-1

4-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Drogheda United vs Finn Harps

0-1

0-1
Sat 2, Feb-12:00 - Club Friendly
Western Spirit vs Grange Thistle SC

0-0

2-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Nitra vs FC STK 1914 Samorin

2-0

2-1
Sat 2, Feb-12:00 - Club Friendly
NK Udarnik Kurilovec vs Dinamo Zagreb B

1-1

2-5
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Beroe vs Macva Sabac

0-4

0-5
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
USK Anif vs WSG Wattens

1-2

3-2
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Varbergs BoIS FC vs Tvaakers IF

2-0

5-0
Sat 2, Feb-19:30 - Club Friendly
New York Red Bulls vs Orlando City

0-1

1-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Zorya vs Piast Gliwice

0-0

2-2
Sat 2, Feb-19:30 - Club Friendly
Colorado Rapids vs FC Cincinnati

0-0

0-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Verl vs Brunninghausen

3-1

3-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Djurgardens Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

0-1

1-2
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
SV Waldhof Mannheim vs Wuppertaler SV

1-0

3-0
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
VfR Wormatia Worms vs Astoria Walldorf

1-0

2-0
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Dukla Praha vs FC Bohemians 1905

1-0

2-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
FV Illertissen vs TSV Schwaben Augsburg


3-0
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Uhersky Brod vs Nove Mesto

1-0

6-0
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Stadlau vs Langenrohr

1-0

2-0
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Wiener Viktoria vs SV Schwechat

4-1

5-2
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Mauerwerk vs SC Retz

1-1

5-2
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Waldgirmes vs Eintracht Stadtallendorf


2-5
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
TSV Abtswind vs FC Schweinfurt

0-1

1-2
Sat 2, Feb-13:00 - Club Friendly
FC Artmedia Petrzalka vs MFK Skalica

0-1

2-1
Sat 2, Feb-17:00 - Club Friendly
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs FSV Frankfurt

1-2

1-3
Sat 2, Feb-13:00 - Club Friendly
Vitkovice vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

0-1

0-1
Sat 2, Feb-13:00 - Club Friendly
FC Minsk vs Torpedo Minsk

0-0

0-1
Sat 2, Feb-13:00 - Club Friendly
FC Dabas vs Jaszberenyi

0-1

0-3
Sat 2, Feb-13:00 - Club Friendly
FC Tyumen vs Rigas Futbola skola

2-1

2-2
Sat 2, Feb-13:00 - Club Friendly
Balotesti vs FC Unirea 2004 Slobozia

1-0

2-0
Sat 2, Feb-13:00 - Club Friendly
Wolfsberger AC Amateure vs SK Maria Saal

3-0

4-0
Sat 2, Feb-19:59 - Club Friendly
CSKA Moscow vs Sarpsborg 08 FF

2-2

3-3
Sat 2, Feb-19:59 - Club Friendly
Washington D.C. United vs Bethlehem Steel

0-0

1-0
Sat 2, Feb-19:59 - Club Friendly
FK Rad Beograd vs Esbjerg FB

1-3

1-3
Sat 2, Feb-13:15 - Club Friendly
Odra Opole vs Sleza Wroclaw

0-0

3-0
Sat 2, Feb-13:30 - Club Friendly
Pardubice vs Unicov

1-0

1-0
Sat 2, Feb-17:15 - Club Friendly
Fola Esch vs Swift Hesperange

3-0

5-1
Sat 2, Feb-13:30 - Club Friendly
Nurnberg Am vs Wurzburger Kickers B

0-0

7-0
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Sioni Bolnisi vs Dila Gori

1-1

1-2
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
AB Gladsaxe vs Hillerod Fodbold

2-0

3-0
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Politehnica Timisoara vs Millenium Giarmata

2-0

7-1
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
SC/ESV Parndorf vs St. Margarethen

4-0

6-0
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs Brno

0-1

0-4
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Hvidovre IF vs Naestved

1-0

4-0
Sat 2, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs Rubin Kazan

0-0

0-0
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
SK Slovan Varnsdorf vs Viktoria Zizkov

1-1

1-1
Sat 2, Feb-17:30 - Club Friendly
NK Aluminij vs ND Beltinci

1-0

3-0
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Duisburg Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

2-2

2-4
Sat 2, Feb-17:30 - Club Friendly
Viktoria Aschaffenburg vs Kickers Offenbach

0-2

1-2
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
FK MAS Taborsko vs FK Pribram

2-1

4-1
Sat 2, Feb-17:30 - Club Friendly
TSV 1860 Rosenheim vs VfR Garching


1-1
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Benesov

1-0

1-0
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Szegedi AK vs Hodmezovasarhely FC

0-0

5-0
Sat 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Bischofswerdaer FV 08 vs Budissa Bautzen

1-1

2-1
Sat 2, Feb-14:30 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs BFC Daugavpils

2-0

4-0
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
GIF Sundsvall vs Inter Turku

0-0

0-1
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs MFK Ruzomberok

0-1

0-2
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Odense BK vs Helsingborg IF

1-2

2-2
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Cork City F.C. vs Longford Town

1-3

1-3
Sat 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Rotor Volgograd vs HB Koge

0-1

1-1
Sat 2, Feb-23:30 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Deportivo Pereira

0-1

1-2
Sat 2, Feb-00:30 - Conmebol - Sudamericano U20
Argentina(U20) vs Colombia(U20)

1-0

1-0
Sat 2, Feb-02:50 - Conmebol - Sudamericano U20
Ecuador(U20) vs Uruguay(U20)

0-0

0-1
Sat 2, Feb-05:10 - Conmebol - Sudamericano U20
Venezuela(U20) vs Brazil(U20)

1-0

2-0
Sat 2, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

1-1
Sat 2, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Rudes

4-1

7-2
Sat 2, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Pafos FC

1-1

1-2
Sat 2, Feb-21:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Apollon Limassol FC

1-0

1-0
Sat 2, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Karmiotissa Pano Polemidion

0-1

3-1
Sat 2, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Olympiakos Nicosia FC

1-2

1-2
Sat 2, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
MEAP Nisou vs Othellos Athienou

1-2

1-3
Sat 2, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Asil Lysi

1-0

2-0
Sat 2, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Thoi Lakatamias

1-0

1-2
Sat 2, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Aris Limassol

0-1

2-3
Sat 2, Feb-19:00 - England Conference
Dover Athletic vs Gateshead

1-0

1-2
Sat 2, Feb-19:00 - England Conference North Division
Boston United vs FC United of Manchester

1-1

2-1
Sat 2, Feb-19:00 - England Conference North Division
Hereford vs Curzon Ashton FC

0-0

1-2
Sat 2, Feb-19:00 - England Conference North Division
Alfreton Town vs York City

1-1

2-3
Sat 2, Feb-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Hungerford Town

2-0

4-1
Sat 2, Feb-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Dulwich Hamlet

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Conference South Division
Truro City vs Eastbourne Borough

1-0

2-0
Sat 2, Feb-19:00 - England FA Trophy
Chesterfield vs Brackley Town

0-0

0-2
Sat 2, Feb-19:00 - England FA Trophy
Leyton Orient vs Blyth Spartans

0-0

1-0
Sat 2, Feb-19:00 - England FA Trophy
Harrogate Town vs Stockport County

1-2

2-4
Sat 2, Feb-19:00 - England FA Trophy
Carshalton Athletic FC vs Barnet F.C.

0-2

3-3
Sat 2, Feb-19:00 - England FA Women\\\'s Cup
Manchester City Women\'s vs Watford Women\'s


3-0
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Southend United vs Bristol Rovers

1-2

1-2
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Sunderland vs AFC Wimbledon

0-0

1-0
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Luton Town

0-1

0-3
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Walsall vs Rochdale

1-1

1-2
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Coventry vs Gillingham

0-0

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Barnsley vs Scunthorpe United

2-0

2-0
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Bradford City AFC

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Portsmouth vs Doncaster Rovers

0-1

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Peterborough United vs Plymouth Argyle

0-0

0-1
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Oxford United

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Charlton Athletic

0-0

1-0
Sat 2, Feb-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Macclesfield Town

1-1

3-1
Sat 2, Feb-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Newport County

1-0

3-0
Sat 2, Feb-19:00 - England League Two
Bury vs Crawley Town

0-0

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Colchester United

0-1

0-4
Sat 2, Feb-19:00 - England League Two
Notts County vs Lincoln City

1-1

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - England League Two
Exeter City vs Milton Keynes Dons

2-0

3-1
Sat 2, Feb-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Yeovil Town

0-0

1-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Lancaster City

0-1

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Warrington Town FC

0-2

1-4
Sat 2, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Workington

0-0

0-2
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Corinthian Casuals

1-0

3-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Merstham

0-0

2-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Potters Bar Town

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Tonbridge Angels

2-2

2-3
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Worthing

0-0

2-3
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Margate

1-0

4-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Wingate & Finchley

1-1

2-1
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Burgess Hill Town

2-0

4-4
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Dorking Wanderers vs Folkestone Invicta

1-0

6-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Whitehawk

0-0

3-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Halesowen Town vs Royston Town

0-0

1-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Kettering Town vs Needham Market

1-1

3-2
Sat 2, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Bedworth United vs Barwell

0-0

0-1
Sat 2, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs St Ives Town

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Stourbridge

1-0

1-0
Sat 2, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Weymouth vs Basingstoke Town

0-1

1-2
Sat 2, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Salisbury City

1-1

2-2
Sat 2, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Kings Langley

1-0

3-0
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Ipswich vs Sheffield Wed

0-0

0-1
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Sheffield United vs Bolton Wanderers

0-0

2-0
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Middlesbrough

1-1

2-3
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Queens Park Rangers

1-0

2-1
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Millwall vs Rotherham United

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Reading vs Aston Villa

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Hull City vs Stoke City

1-0

2-0
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Nottingham Forest

1-0

2-0
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Brentford vs Blackburn Rovers

1-2

5-2
Sat 2, Feb-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Swansea City

0-0

2-0
Sat 2, Feb-21:30 - England The Championship
Leeds United vs Norwich City

0-2

1-3
Sat 2, Feb-16:00 - England U23 Premier League 2
Birmingham U23 vs Leeds United U23

0-1

2-2
Sat 2, Feb-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Fulham

1-0

2-0
Sat 2, Feb-19:00 - English Premier League
Chelsea FC vs Huddersfield Town

2-0

5-0
Sat 2, Feb-19:00 - English Premier League
Burnley vs Southampton

0-0

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Watford

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - English Premier League
Everton vs Wolves

1-2

1-3
Sat 2, Feb-16:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Newcastle

0-0

1-0
Sat 2, Feb-21:30 - English Premier League
Cardiff City vs AFC Bournemouth

1-0

2-0
Sat 2, Feb-18:50 - Estonia Winter Tournament
Vaprus Parnu vs FC Elva

1-0

2-0
Sat 2, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament
JK Tallinna Kalev vs Maardu FC Starbunker

2-0

5-1
Sat 2, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament
Nomme Kalju vs FC Flora Tallinn

1-0

3-1
Sat 2, Feb-20:40 - Estonia Winter Tournament
JK Tallinna Kalev II vs Rakvere JK Tarvas

1-3

1-4
Sat 2, Feb-11:30 - Estonia Winter Tournament
Keila JK vs Nomme JK Kalju II

0-1

2-1
Sat 2, Feb-13:20 - Estonia Winter Tournament
Flora Tallinn II vs Tallinna FC Levadia II

0-2

0-2
Sat 2, Feb-15:00 - Finland Cup
Mypa vs Jaro

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - Finland Cup
TPV Tampere vs AC Kajaani

2-0

6-0
Sat 2, Feb-16:00 - Finland Cup
Lahti vs HIFK

2-0

2-1
Sat 2, Feb-16:00 - Finland Cup
HJK Helsinki vs IFK Mariehamn

1-1

2-2
Sat 2, Feb-16:30 - Finland Cup
FC Haka vs AC Oulu

0-0

2-1
Sat 2, Feb-16:30 - Finland Cup
Ilves Tampere vs SJK Seinajoki

1-0

2-1
Sat 2, Feb-19:45 - Finland Cup
KuPS vs VPS Vaasa

0-0

0-1
Sat 2, Feb-15:10 - Finland Junior League
Ilves Youth vs TPS Turku Youth

0-0

0-2
Sat 2, Feb-20:15 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs Reipas Youth

2-0

6-0
Sat 2, Feb-15:15 - Finland Kakkonen League Cup
Salon Palloilijat(SalPa) vs KaaPo Kaarina

1-2

1-4
Sat 2, Feb-16:30 - Finland Kakkonen League Cup
GrIFK vs Gnistan

0-2

1-3
Sat 2, Feb-22:30 - Finland Kakkonen League Cup
Klubi 04 vs FC Espoo

1-2

2-3
Sat 2, Feb-17:00 - Finland Woman\\\'s Cup
Honka Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

0-0

2-2
Sat 2, Feb-13:45 - Finland Woman\\\'s Cup
Ilves Tampere Women\'s vs TiPS Women\'s

1-1

3-2
Sat 2, Feb-18:00 - Finland Woman\\\'s Cup
TPS Turku Women\'s vs Aland Women\'s

0-2

0-3
Sat 2, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Jura Sud Foot vs OGC Nice B

0-1

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Monaco B vs Martigues

1-1

3-2
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Hyeres vs Annecy

0-0

0-1
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Monts d\'Or Azergues vs Grasse

0-0

0-0
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Marseille Endoume vs Saint-Priest

0-0

2-2
Sat 2, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group A
GS Consolat Marseille vs Olymplque de Marseille B


4-2
Sat 2, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Pontarlier vs Lyonnais B

1-0

2-1
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Romorantin vs FC Bergerac

1-0

3-1
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Les Herbiers vs Le Puy Foot 43 Auvergne

0-0

1-0
Sat 2, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Nimes B vs Bordeaux B

0-0

0-0
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Granville vs Oissel

0-0

1-3
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Stade Briochin vs Boulogne-Billancourt

1-0

2-0
Sat 2, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group C
Bastia CA vs Chartres FC

1-1

4-1
Sat 2, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group C
Lorient B vs FC Nantes B


1-1
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Epinal vs Fleury Merogis U.S.

1-1

1-1
Sat 2, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bobigny A.C. vs Arras

1-0

2-0
Sat 2, Feb-18:00 - French Cup
Entente Sannois vs Nantes

0-0

0-1
Sat 2, Feb-21:30 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

3-0

4-0
Sat 2, Feb-17:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women\'s vs FC Metz Women\'s

0-1

2-3
Sat 2, Feb-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Lille OSC Metropole Women\'s

1-0

1-0
Sat 2, Feb-17:30 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Rodez Aveyron Women\'s

1-0

3-0
Sat 2, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Toulouse

1-1

2-1
Sat 2, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Amiens SC

0-0

1-0
Sat 2, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Dijon

1-0

1-0
Sat 2, Feb-17:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs VfL Osnabruck

0-1

1-2
Sat 2, Feb-17:00 - German 3. Liga
Karlsruher SC vs Fortuna Koln

0-1

3-1
Sat 2, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Uerdingen

0-0

3-2
Sat 2, Feb-17:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs VfR Aalen

1-0

2-1
Sat 2, Feb-17:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs Carl Zeiss Jena

0-0

0-0
Sat 2, Feb-17:00 - German 3. Liga
SG Sonnenhof Grobaspach vs Sportfreunde Lotte

0-0

0-1
Sat 2, Feb-18:30 - German Bundesliga
FC Nurnberg vs Werder Bremen

0-0

1-1
Sat 2, Feb-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Bayern Munich

0-1

3-1
Sat 2, Feb-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs VfL Wolfsburg

0-0

0-1
Sat 2, Feb-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund

1-1

1-1
Sat 2, Feb-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Fortuna Dusseldorf

1-0

1-1
Sat 2, Feb-21:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs Monchengladbach

0-0

0-2
Sat 2, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs Hamburger

2-0

2-0
Sat 2, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs Greuther Furth

3-0

6-0
Sat 2, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Dynamo Dresden

1-0

1-0
Sat 2, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg (U19) vs RB Leipzig(U19)

0-0

2-0
Sat 2, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-1

2-2
Sat 2, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Hamburger(U19)

1-1

2-1
Sat 2, Feb-15:30 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-0

0-0
Sat 2, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Augsburg(U19)

0-0

1-0
Sat 2, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs Stuttgarter Kickers(U19)

1-0

2-0
Sat 2, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs Bayern Munich(U19)

1-0

1-1
Sat 2, Feb-17:00 - Greece - Football League
Iraklis 1908 vs Platanias FC

1-0

2-2
Sat 2, Feb-21:00 - Greece Super League
Lamia vs Panaitolikos Agrinio

0-1

0-2
Sat 2, Feb-21:30 - Greece Super League
Olympiakos Piraeus vs Panionios

0-0

4-0
Sat 2, Feb-17:00 - Greece U19
Ergotelis(U19) vs Trikala(U19)

1-0

2-0
Sat 2, Feb-13:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Panaitolikos Agrinio(U19)

1-0

3-0
Sat 2, Feb-14:00 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Panionios(U19)

1-0

2-0
Sat 2, Feb-14:00 - Greece U19
Irodotos(U19) vs Aittitos Spata(U19)

4-1

4-3
Sat 2, Feb-14:15 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Panathinaikos(U19)

0-0

1-1
Sat 2, Feb-14:30 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Asteras Tripolis(U19)

1-0

1-2
Sat 2, Feb-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Deportivo Petapa

2-0

2-0
Sat 2, Feb-22:45 - Holland Eredivisie
Willem II vs FC Groningen

0-2

1-2
Sat 2, Feb-22:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs VVV-Venlo

1-0

6-0
Sat 2, Feb-23:45 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Emmen

3-0

5-0
Sat 2, Feb-21:30 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs SC Heerenveen

1-1

2-2
Sat 2, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs AFC Amsterdam

1-2

1-2
Sat 2, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs GVVV Veenendaal

0-1

2-3
Sat 2, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Omniworld Almere Am. vs Vitesse Arnhem Am.

0-0

1-1
Sat 2, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs HHC Hardenberg

2-1

3-3
Sat 2, Feb-21:00 - Holland Tweede Divisie
VV Sint Bavo vs IJsselmeervogels

1-0

1-2
Sat 2, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Rijnsburgse Boys

0-0

1-1
Sat 2, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs BVV Barendrecht

2-0

3-1
Sat 2, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs VV Katwijk

0-1

2-1
Sat 2, Feb-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs CD Vida

1-0

2-0
Sat 2, Feb-16:30 - HongKong 1st Division League
Hong Kong FC vs Central & Western District RSA

0-0

5-1
Sat 2, Feb-10:30 - HongKong Sapling Cup
R&F vs Dreams Sports Club

0-1

0-1
Sat 2, Feb-22:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Budapest Honved

0-0

1-0
Sat 2, Feb-17:00 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs PAKSI FC

0-1

1-2
Sat 2, Feb-19:59 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Ujpest FC

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:59 - Hungary NB1
MOL Vidi FC vs Puskas Akademia

0-1

0-3
Sat 2, Feb-19:59 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs Mezokovesd-Zsory

0-0

1-1
Sat 2, Feb-19:59 - Hungary NB1
Szombathelyi Haladas vs Kisvarda

0-0

0-1
Sat 2, Feb-22:00 - Iceland Championship II
Vestri vs UMF Selfoss

1-1

2-3
Sat 2, Feb-16:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
IBV Vestmannaeyjar Women\'s vs Stjarnan Women\'s


0-1
Sat 2, Feb-18:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs Pune City

0-0

1-2
Sat 2, Feb-16:00 - Indonesia Cup
Pstni vs Semen Padang

0-0

2-0
Sat 2, Feb-12:00 - Indonesia Cup
Persik Kendal vs Persela Lamongan

0-0

1-0
Sat 2, Feb-23:00 - Israel Liga Bet
Maccabi Ashdod vs Hapoel Yeroham

0-0

1-0
Sat 2, Feb-15:30 - Israel Liga Bet
Daburiyya Osama vs Hapoel Dalyat El Carmel

1-0

3-1
Sat 2, Feb-16:30 - Israel Liga Bet
Tzeirei Kafr Kanna vs Maccabi Ahva Yarka

0-0

2-0
Sat 2, Feb-16:30 - Israel Liga Bet
Hapoel Bnei Musmus vs Hapoel Bnei Arara Ara

0-0

1-2
Sat 2, Feb-13:00 - Israel Liga Bet
Ahi Acre vs Ms Ahva Kafr Manda

1-2

2-4
Sat 2, Feb-22:45 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Beitar Jerusalem

0-1

0-2
Sat 2, Feb-18:00 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Hadera

1-2

2-3
Sat 2, Feb-18:00 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Hapoel Raanana

1-0

1-1
Sat 2, Feb-20:30 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Netanya

1-1

1-1
Sat 2, Feb-21:30 - Israel State League
Beitar Kfar Saba Shlomi vs Hakoah Amidar Ramat Gan FC

0-1

1-2
Sat 2, Feb-22:00 - Israel State League
Hapoel Herzliya vs Hapoel Umm Al Fahm

0-0

0-0
Sat 2, Feb-15:00 - Israel U19 League
Hapoel Bnei Lod U19 vs Maccabi Yaffo Kabilio U19

0-0

0-0
Sat 2, Feb-16:15 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Ashdod MS U19

0-0

0-0
Sat 2, Feb-10:30 - Israel U19 League
Hapoel Mahane Yehuda (U19) vs Hapoel Petah Tikva(U19)

0-1

1-3
Sat 2, Feb-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Raanana Roei U19

0-1

0-1
Sat 2, Feb-12:50 - Israel U19 League
Hapoel Hod HaSharon(U19) vs Neve Yosef(U19)

0-1

0-1
Sat 2, Feb-13:00 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-1

0-2
Sat 2, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Beer Sheva(U19)

2-2

3-3
Sat 2, Feb-13:30 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19

0-1

2-1
Sat 2, Feb-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv(U19) vs Maccabi Tel Aviv Shachar U19

1-1

1-2
Sat 2, Feb-14:15 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

0-0

1-0
Sat 2, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs AC Milan Youth

2-0

4-0
Sat 2, Feb-17:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Torino Youth

1-1

1-1
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Fiorentina Youth

1-1

1-2
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Palermo Youth vs Atalanta Youth

2-2

2-4
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Foggia Youth

0-3

0-4
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Padova Youth vs Spezia Youth

1-1

1-1
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Cremonese Youth vs Bologna Youth

1-0

1-1
Sat 2, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Cagliari Youth

0-0

0-0
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Cittadella Youth


2-0
Sat 2, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Benevento Youth vs Crotone Youth

0-1

2-1
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Parma Youth

0-1

0-3
Sat 2, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Salernitana Youth vs Brescia Youth

1-2

2-4
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Venezia F.C. Youth vs Carpi Youth


3-1
Sat 2, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cosenza Calcio Youth vs Perugia Youth

1-0

3-0
Sat 2, Feb-14:30 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Pescara Youth

1-1

1-2
Sat 2, Feb-18:00 - Italian Serie A
Empoli vs Chievo

1-2

2-2
Sat 2, Feb-23:30 - Italian Serie A
Juventus vs Parma Calcio 1913

1-0

3-3
Sat 2, Feb-21:00 - Italian Serie A
Napoli vs Sampdoria

2-0

3-0
Sat 2, Feb-18:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Cittadella

0-0

2-0
Sat 2, Feb-18:00 - Italian Serie B
Padova vs Salernitana

0-0

0-0
Sat 2, Feb-18:00 - Italian Serie B
Carpi vs Hellas Verona

1-0

1-1
Sat 2, Feb-21:00 - Italian Serie B
Spezia vs Cremonese

1-0

2-0
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
AGSM Verona Women\'s vs Atalanta Mozzanica Women\'s

0-1

0-1
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Tavagnacco Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-1

1-3
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs Chievo Verona Women\'s

0-0

2-0
Sat 2, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Florentia Women\'s vs Orobica Women\'s

2-1

3-1
Sat 2, Feb-23:45 - Italy C1B
Ravenna vs Fermana

1-0

1-0
Sat 2, Feb-19:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Gubbio

1-1

1-1
Sat 2, Feb-19:30 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Triestina

3-2

3-4
Sat 2, Feb-19:30 - Italy C1B
Pordenone Calcio SSD vs Imolese

1-0

2-0
Sat 2, Feb-21:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Vicenza

0-2

1-2
Sat 2, Feb-17:30 - Italy C1B
Albinoleffe vs Alto Adige/Sudtirol

0-1

2-4
Sat 2, Feb-17:30 - Italy C1B
Rimini vs Giana Erminio

0-0

0-0
Sat 2, Feb-17:30 - Italy C1B
Teramo vs FeralpiSalo

1-0

1-2
Sat 2, Feb-17:30 - Italy C1B
S.S.D. Monza 1912 vs Sambenedettese

1-1

3-2
Sat 2, Feb-17:30 - Italy C1B
Renate AC vs Ternana

0-1

1-1
Sat 2, Feb-15:00 - Kenya Premier League
Mount Kenya United vs Mathare United FC

1-1

2-1
Sat 2, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Tusker FC Nairobi

0-0

0-0
Sat 2, Feb-17:15 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Chemelil Sugar FC

0-0

1-1
Sat 2, Feb-16:15 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Nejmeh Club

0-0

0-1
Sat 2, Feb-16:15 - Lebanese League
Bekaa Sport Club vs Shabab Al Ghazieh

1-0

1-2
Sat 2, Feb-17:00 - Libya League Division 1
Al-Hilal(LBY) vs Darnes


2-1
Sat 2, Feb-17:30 - Libya League Division 1
Al-Wehda(LBY) vs Alittihad Misurata


0-1
Sat 2, Feb-16:15 - Malaysia Premier League
Sabah FA vs Johor Darul Takzim II

1-0

1-2
Sat 2, Feb-17:00 - Malaysia Premier League
Negeri Sembilan Matrix vs Sarawak

1-0

2-1
Sat 2, Feb-17:00 - Malaysia Premier League
Pulau Penang FA vs Terengganu B

1-1

2-3
Sat 2, Feb-12:45 - Malaysia Premier League
Selangor United vs Kelantan FA

1-0

1-0
Sat 2, Feb-17:00 - Malaysia Super League
Johor Darul Takzim vs Perak

1-0

1-0
Sat 2, Feb-17:00 - Malaysia Super League
Melaka FC vs MISC-MIFA

2-0

2-1
Sat 2, Feb-17:00 - Malaysia Super League
PKNP vs Kedah

0-0

0-2
Sat 2, Feb-17:00 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Marsa F.C.

3-0

3-0
Sat 2, Feb-19:15 - Malta First Division League
Santa Lucia vs Zejtun Corinthians

0-1

0-1
Sat 2, Feb-19:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Hibernians FC

0-0

0-1
Sat 2, Feb-17:00 - Malta Premier League
Pieta Hotspurs vs Qormi F.C.

0-0

0-2
Sat 2, Feb-17:00 - Malta Premier League
St. Andrews vs Hamrun Spartans

0-1

0-3
Sat 2, Feb-19:15 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs Mosta FC

0-0

0-2
Sat 2, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Atlas

0-0

1-2
Sat 2, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Club Necaxa

1-2

1-4
Sat 2, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Chimalhuacan vs Deportivo Gladiadores

2-0

3-1
Sat 2, Feb-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Coras De Nayarit

0-1

0-1
Sat 2, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Monarcas Morelia B vs Leones Univ Guadalajara B

0-0

1-1
Sat 2, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs FC Juarez

0-1

0-1
Sat 2, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs Correcaminos UAT

1-1

2-2
Sat 2, Feb-21:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Queretaro U20

0-1

0-1
Sat 2, Feb-21:15 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Santos Laguna U20

0-1

1-1
Sat 2, Feb-17:30 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs ASS Association Sportive de Sale


3-1
Sat 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs Itihad Z. Khemisset


1-1
Sat 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Renaissance Zmamra

0-0

0-0
Sat 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs KAC de Kenitra

0-1

2-2
Sat 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Wydad Temara


1-0
Sat 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Olympique Dcheira


2-0
Sat 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Club Salmi vs Maghreb Fez


0-2
Sat 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Raja de Beni Mellal vs JSK Chabab Kasba Tadla


1-0
Sat 2, Feb-19:59 - Morocco Super League
RCOZ Oued Zem vs IRT Itihad de Tanger

0-1

0-1
Sat 2, Feb-22:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Kawkab de Marrakech

0-0

1-0
Sat 2, Feb-18:00 - Morocco Super League
Moghreb Tetouan vs Olympique Club de Khouribga

0-2

0-2
Sat 2, Feb-13:00 - Myanmar National League
Yadanarbon FC vs Magway

0-0

1-0
Sat 2, Feb-13:00 - Myanmar National League
Sagaing United vs Chinland

2-0

3-0
Sat 2, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Canterbury United vs Auckland City

0-0

0-1
Sat 2, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs Deportivo Ocotal

0-2

0-5
Sat 2, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Coleraine F.C. vs Dergview FC

2-0

3-0
Sat 2, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Linfield FC vs Crusaders FC

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Larne FC vs Crumlin Star

1-1

3-1
Sat 2, Feb-17:30 - Northern Ireland Cup
Larne Technical Old Boys FC vs Strabane Athletic

1-0

3-1
Sat 2, Feb-04:30 - OFC Club Championship League
Lotoha\'apai United vs Kiwi FC

0-5

1-9
Sat 2, Feb-07:30 - OFC Club Championship League
Tupapa Maraerenga vs Pago Youth

0-1

2-1
Sat 2, Feb-01:45 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs General Diaz

1-0

3-0
Sat 2, Feb-03:45 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Club Libertad

0-0

3-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs CD Aves(U23)

0-2

0-3
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria Guimaraes(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

1-0

1-3
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Feirense(U23)

1-1

3-2
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria FC Setubal(U23) vs Sporting Braga(U23)

0-1

0-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Rio Ave(U23)

0-0

0-2
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Academica Coimbra(U23) vs Belenenses(U23)

1-2

2-3
Sat 2, Feb-16:45 - Portugal Campeonato Nacional U23
Benfica(U23) vs Maritimo(U23)

2-0

2-3
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs Aves(U19)


3-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Boavista(U19) vs Beira Mar(U19)


3-0
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Porto U19 vs Pacos Ferreira(U19)


4-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Braga (U19) vs SC Freamunde(U19)


4-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Feirense(U19)


0-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Rio Ave(U19) vs Gil Vicente U19

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Uniao Leiria U19 vs Sporting Lisbon(U19)


2-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
GD Estoril-Praia(U19) vs Benfica(U19)


1-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Maritimo U19 vs Cova Piedade(U19)


2-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Vitoria FC Setubal(U19) vs Tondela(U19)


3-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alverca(U19) vs Academica Coimbra(U19)


4-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alcanenense U19 vs Belenenses(U19)


1-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Spg C Braga(U17) vs FC Porto(U17)


3-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Belenenses(U17) vs Real Sport Clube(U17)


2-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Boavista(U17)


1-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Chaves U17 vs Padroense(U17)


2-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Tondela(U17) vs Rio Ave(U17)


1-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Loures(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17)


2-4
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Pacos Ferreira(U17) vs Palmeiras FC(U17)


1-0
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Ad Barroselas(U17) vs Vianense U17


1-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
GD Cachao(U17) vs FC Famalicao(U17)


0-3
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Gil Vicente(U17) vs Moreirense(U17)


1-0
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Leixoes(U17) vs Sousense(U17)


0-3
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Academica Coimbra(U17) vs Sp Espinho(U17)


2-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Lusitano(U17) vs Anadia(U17)


3-2
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
NDS Guarda(U17) vs Feirense(U17)


0-6
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Associacao Naval(U17) vs EAS Marinha Grande(U17)


1-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao Almeirim(U17) vs Bairro Valongo(U17)


6-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
O Elvas(U17) vs Sport Clube Caldas(U17)


1-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sintrense(U17) vs CADE Entroncamento U17


2-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Olhanense SC(U17) vs FC Barreirense(U17)


1-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Lusitano Evora(U17)


3-0
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
GD Estoril-Praia(U17) vs Pinhalnovense(U17)


2-4
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Casa Pia AC(U17) vs Despertar SC(U17)


5-1
Sat 2, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs SL Benfica B

1-1

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
S.C. Covilha vs Varzim

1-0

1-0
Sat 2, Feb-21:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs Vitoria Guimaraes B

1-0

1-1
Sat 2, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Desportivo de Tondela

1-1

2-2
Sat 2, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
G.D. Chaves vs Maritimo

0-0

1-0
Sat 2, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs C.D. Feirense

0-0

2-0
Sat 2, Feb-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Sabail

0-1

0-3
Sat 2, Feb-16:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Sabah FK Baku

0-0

0-2
Sat 2, Feb-16:00 - Romania - Divizia A
Dunarea Calarasi vs FCSB

1-1

1-1
Sat 2, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Hermannstadt

0-1

1-1
Sat 2, Feb-16:00 - Russia Futsal League
Orgkhim Futsal vs MFK KPRF 2 Futsal

0-3

1-3
Sat 2, Feb-09:00 - Russia Futsal League
Astrakhan Futsal vs Mospolitekh Moscow Futsal

1-0

3-0
Sat 2, Feb-09:00 - Russia Futsal League
Yugra 2 Futsal vs Volga Saratov Futsal

3-2

8-3
Sat 2, Feb-09:00 - Russia Futsal League
Eleks Favorit Futsal vs Almaz Futsal

1-5

2-7
Sat 2, Feb-09:00 - Russia Futsal League
Alga-Bashneft Futsal vs Lipetsk Futsal

0-3

3-3
Sat 2, Feb-13:00 - Russia Futsal League
Berkut Futsal vs Dinamo Moscow Futsal

3-1

7-4
Sat 2, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs San Giovanni

1-0

1-0
Sat 2, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs AC Juvenes/Dogana

2-0

2-2
Sat 2, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SP Tre Penne

0-0

0-2
Sat 2, Feb-16:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Qadasiya vs Al-Feiha

0-0

2-0
Sat 2, Feb-19:15 - Saudi Arabia Professional League
Al-Baten vs Al Ahli Jeddah

1-1

1-2
Sat 2, Feb-21:15 - Saudi Arabia Professional League
Al-Taawon vs Al-Nassr FC

2-1

3-1
Sat 2, Feb-16:20 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Raed Youths

1-0

2-1
Sat 2, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al Wehda Youth


1-0
Sat 2, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Ohud Medina Youths

1-1

2-1
Sat 2, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Taawon Youths

0-0

2-0
Sat 2, Feb-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ansar Youths vs Al-Qadasiya Youths


2-1
Sat 2, Feb-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Tai Youth

1-1

3-1
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Ross County

1-0

1-2
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish Championship
Dundee United vs Greenock Morton

2-0

2-1
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Partick Thistle

0-2

1-2
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish Championship
Falkirk vs Queen of the South FC

1-0

3-0
Sat 2, Feb-19:15 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Ayr Utd.

1-1

1-3
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Brechin City

3-2

5-2
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Dumbarton

1-0

2-2
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish League One
Raith Rovers vs Forfar Athletic

1-0

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Albion Rovers FC

2-1

3-1
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Aberdeen

1-2

1-2
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Livingston F.C.

3-0

3-0
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs St. Mirren

1-0

4-0
Sat 2, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs Dundee

0-0

1-1
Sat 2, Feb-19:59 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs Sonacos de Diourbel


1-0
Sat 2, Feb-19:59 - Senegal Premier League
Generation Foot vs AS Douanes Dakar

1-0

2-0
Sat 2, Feb-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs Witbank Spurs

2-1

3-1
Sat 2, Feb-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Royal Eagles

0-1

0-2
Sat 2, Feb-17:30 - South Africa First League
Maccabi FC vs Ajax Cape Town

0-1

0-1
Sat 2, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Highlands Park

1-0

2-1
Sat 2, Feb-15:30 - Spanish Ladies League Division 2
Athletic Bilbao B Women\'s vs Aurrera de Vitoria Women\'s

2-0

4-0
Sat 2, Feb-13:45 - Spanish Ladies Premier League
Atleico Malaga Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-2

1-4
Sat 2, Feb-23:45 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Sevilla

0-0

1-0
Sat 2, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Valladolid

1-0

4-0
Sat 2, Feb-16:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Getafe

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Athletic Bilbao

2-0

2-1
Sat 2, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Valencia

1-2

2-2
Sat 2, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Osasuna(U19) vs CD Oberena(U19)

3-0

5-0
Sat 2, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs Club Bansander(U19)

3-0

3-1
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Kelme CF U19 vs Lorca CFB(U19)

0-0

0-1
Sat 2, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs SD San Jose(U19)

0-0

1-1
Sat 2, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs Arucas CF(U19)

0-1

1-1
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
AD Union Adarve(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-1

0-3
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
CD Canillas(U19) vs Real Madrid(U19)

0-4

2-4
Sat 2, Feb-14:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Levante(U19)

0-0

0-1
Sat 2, Feb-22:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs Villarreal(U19)

1-3

1-4
Sat 2, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs UD Tomares(U19)

2-0

5-0
Sat 2, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs Tenerife

0-0

0-0
Sat 2, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Almeria

1-0

1-1
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs CD Lugo

1-0

3-0
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
Cordoba C.F. vs Albacete

1-0

1-3
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division
CF Rayo Majadahonda vs Gimnastic Tarragona

1-0

1-0
Sat 2, Feb-22:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs SD Gernika

1-0

1-1
Sat 2, Feb-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Cultural de Durango vs Arenas Club de Getxo

0-1

0-1
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs UD Levante B

0-0

0-1
Sat 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs Ontinyent CF

1-1

2-1
Sat 2, Feb-20:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs Caudal Deportivo


0-2
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs Real Aviles

0-0

3-0
Sat 2, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Ourense

0-0

1-0
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CF Soller


1-0
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs UD Alcudia


2-3
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs CD Manacor


2-0
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs Santa Catalina


1-1
Sat 2, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs CF Platges De Calvia

0-0

0-0
Sat 2, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs Tenerife B

1-0

2-0
Sat 2, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Union Puerto

0-0

1-0
Sat 2, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs CD Mensajero

0-0

1-3
Sat 2, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs CD Union Sur Yaiza


3-0
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Santa Ursula


1-1
Sat 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs CD Marino

0-1

0-1
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Subiza


2-1
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs CD Cortes


3-0
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs Avance Ezcabarte


2-1
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Huarte


2-1
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Baztan

0-0

0-0
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs Osasuna B


1-4
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs Naxara


0-3
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs UD Logrones B


3-2
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Arnedo


1-0
Sat 2, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CD Alfaro


0-1
Sat 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs La Solana


3-0
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs SD Revilla


3-0
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs SD Laredo


0-2
Sat 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs CF Vimenor


1-1
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Santutxu


3-1
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs Alaves B


2-1
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Bermeo vs JD Somorrostro

0-0

0-0
Sat 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD San Pedro vs CD Lagun Onak

0-0

0-0
Sat 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Zamudio SD vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

0-0
Sat 2, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Ordizia KE

2-0

3-1
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Llagostera vs FC Vilafranca


4-1
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs UE Sants


0-1
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs UD Alzira


1-2
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Vilamarxant CF


1-1
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Paiporta


2-0
Sat 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Atletico Tordesillas


2-1
Sat 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SC Uxama vs Gimnastica Segoviana


1-2
Sat 2, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Torredonjimeno


1-3
Sat 2, Feb-20:30 - Sudanese Premier League
Al-Mawreda vs Ahli Marawi

2-0

2-1
Sat 2, Feb-22:00 - Swiss Super League
Young Boys vs Neuchatel Xamax

1-0

2-0
Sat 2, Feb-20:30 - Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen vs Chiasso

0-2

0-2
Sat 2, Feb-22:00 - Switzerland Challenge League
Servette vs Vaduz

1-0

2-0
Sat 2, Feb-16:00 - Syrian League
Tishreen SC vs Al Nawaeir

1-0

2-1
Sat 2, Feb-00:00 - The Atlantic Cup
Rosenborg vs Slavia Praha

0-1

0-2
Sat 2, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

2-1

3-2
Sat 2, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Genclerbirligi

1-1

3-2
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Karabukspor

5-0

6-0
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Boluspor

0-0

1-0
Sat 2, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karaman Belediyesi Spor vs Tepecik Bld

0-1

0-3
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Kocaeli Birlik Spor

0-1

1-1
Sat 2, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Bergama Belediyespor

1-0

2-0
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Alibeykoy vs Belediye Vanspor

0-1

0-1
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Altindag BS vs Adiyamanspor

2-0

2-0
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Elazig Belediyespor

2-0

7-0
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bucaspor vs Cizrespor

1-0

1-3
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Ankara Adliyespor

2-1

2-2
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Diyarbak?rspor

0-0

1-0
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vestel Manisaspor vs Usakspor

0-3

0-4
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Samsunspor

1-0

1-0
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Tarsus Idman Yurdu

1-0

3-0
Sat 2, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Ankaragucu

1-0

1-0
Sat 2, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Sivasspor

1-1

1-3
Sat 2, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Galatasaray

1-0

1-1
Sat 2, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Kayserispor

1-1

1-1
Sat 2, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Alanyaspor(U19)

1-0

2-1
Sat 2, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Besiktas JK(U19) vs Antalyaspor(U19)

0-1

2-1
Sat 2, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Trabzonspor(U19)

0-0

0-0
Sat 2, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Fenerbahce U19

0-1

1-1
Sat 2, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Bursaspor(U19)

0-0

0-1
Sat 2, Feb-11:00 - Turkey U21 Ligi 1
Umraniyespor(U21) vs Boluspor(U21)

1-1

3-2
Sat 2, Feb-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Eskisehirspor(U21) vs Genclerbirligi(U21)

1-1

1-1
Sat 2, Feb-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Adana Demirspor(U21) vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi(U21)

1-0

3-1
Sat 2, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Kasimpasa(U21) vs Sivasspor(U21)

0-0

1-0
Sat 2, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Trabzonspor(U21) vs Ankaragucu(U21)

1-1

2-1
Sat 2, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Alanyaspor(U21) vs Galatasaray(U21)

0-2

0-3
Sat 2, Feb-13:00 - Turkey U21 Super League
Yeni Malatyaspor U21 vs Kayserispor(U21)


2-0
Sat 2, Feb-17:00 - Uganda Super League
URA Kampala vs SC Villa

1-0

1-0
Sat 2, Feb-17:15 - Uganda Super League
Bright Stars vs Onduparaka FC

1-0

1-1
Sat 2, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Anzoategui vs LALA FC

0-0

0-0
Sat 2, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Zamora FC Barinas

0-0

3-0
Sat 2, Feb-18:30 - Wales Cymru Alliance
Bangor City FC vs Gresford Athletic

1-1

1-2
Sat 2, Feb-18:30 - Wales Cymru Alliance
Airbus UK Broughton vs Porthmadog

1-1

1-1
Sat 2, Feb-18:30 - Wales Cymru Alliance
Holyhead Hotspur vs Penrhyncoch

1-1

1-3
Sat 2, Feb-18:30 - Wales Cymru Alliance
Flint Town United vs Llanrhaeadr FC

0-1

2-1
Sat 2, Feb-18:30 - Wales Premier League
Caernarfon vs Barry Town United

0-0

2-0
Sat 2, Feb-18:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Connah\'s Quay Nomads FC

1-0

1-2
Sat 2, Feb-18:30 - Wales Premier League
Cefn Druids vs Llanelli

0-0

0-0
Sat 2, Feb-18:30 - Wales Premier League
Carmarthen Town vs Cardiff Metropolitan University FC

0-0

1-0
Sat 2, Feb-18:00 - Welsh Football League First Division
Pontypridd vs Taffs Well


1-4
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.