Football Results for Sun 20, Jan 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 20, Jan 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 20, Jan-23:00 - Andorra Cup
La Massana vs FC Lusitanos


0-3
Sun 20, Jan-19:59 - Andorra Cup
Atletic Escaldes vs FC Ordino


2-1
Sun 20, Jan-17:00 - Andorra Cup
Penya Encarnada vs Encamp


1-1
Sun 20, Jan-14:00 - Andorra Cup
CE Carroi vs UE Santa Coloma

0-1

1-3
Sun 20, Jan-05:10 - Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
Racing Club vs Rosario Central

1-0

1-0
Sun 20, Jan-03:00 - Argentinian Primera Super League
River Plate vs Defensa Y Justicia

0-1

0-1
Sun 20, Jan-18:00 - Asian Cup
Thailand vs China

1-0

1-2
Sun 20, Jan-15:00 - Asian Cup
Jordan vs Viet Nam

1-0

1-1
Sun 20, Jan-21:00 - Asian Cup
Iran vs Oman

2-0

2-0
Sun 20, Jan-10:00 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Wellington Phoenix

1-3

3-3
Sun 20, Jan-12:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Brisbane Roar FC

1-1

1-1
Sun 20, Jan-09:00 - Australia National Youth League
Melbourne City Youth vs Perth Glory FC Am

3-2

3-3
Sun 20, Jan-11:00 - Australia National Youth League
Canberra United AM vs Sydney FC Youth

0-2

0-3
Sun 20, Jan-12:30 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne City Women\'s vs Newcastle Jets Women\'s

2-0

4-0
Sun 20, Jan-13:00 - Bangladesh League
Arambagh KS vs Sheikh Russel KC

0-1

0-1
Sun 20, Jan-14:00 - Bangladesh League
Mohammedan Dhaka vs Team BJMC

1-1

2-1
Sun 20, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division
Eendracht Aalst vs Sporting Chatelet

0-0

1-1
Sun 20, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs ASV Geel

1-2

1-3
Sun 20, Jan-21:00 - Belgian Jupiler League
Gent vs Anderlecht

0-0

1-0
Sun 20, Jan-17:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Sporting Charleroi

0-1

0-1
Sun 20, Jan-23:00 - Belgian Jupiler League
Royal Excel Mouscron vs KV Oostende

1-1

2-1
Sun 20, Jan-19:00 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Oud Heverlee Leuven

1-1

2-1
Sun 20, Jan-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Club Guabira

1-1

3-1
Sun 20, Jan-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Aurora

1-0

2-1
Sun 20, Jan-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Destroyers vs Blooming

1-0

1-0
Sun 20, Jan-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Sinop MT vs Juara MT


3-0
Sun 20, Jan-01:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Dom Bosco MT vs Operario Ltda MT

2-1

2-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs Luverdense

0-0

1-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
CRB (AL) vs Coruripe (AL)

1-0

1-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs America FC Natal RN

1-0

3-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ASSU RN vs Potiguar-M RN

0-0

0-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Globo vs CE Forca e Luz RN

1-0

3-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Fluminense de Feira BA vs Esporte Clube Bahia

0-0

0-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Juazeirense BA vs Alagoinhas Atletico BA

1-0

2-2
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Jequie/BA vs Jacobina EC

0-0

1-0
Sun 20, Jan-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Fluminense (RJ) vs Volta Redonda

0-1

1-1
Sun 20, Jan-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Americano (RJ)

0-1

0-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Bangu

1-1

2-1
Sun 20, Jan-01:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Brusque SC

0-0

1-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Figueirense FC vs Atletico Tubarao SC

1-0

2-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Avai FC (SC)

1-1

1-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Marcilio Dias SC vs Criciuma SC

0-1

1-2
Sun 20, Jan-01:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Veranopolis RS vs Avenida RS

1-1

1-1
Sun 20, Jan-01:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Brasil de Pelotas RS vs SER Caxias do Sul

0-2

0-3
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Novo Hamburgo RS vs Gremio (RS)

0-1

0-4
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
EC Pelotas(RS) vs Juventude (RS)

0-1

0-1
Sun 20, Jan-16:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Goianesia GO

0-0

2-0
Sun 20, Jan-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Itumbiara EC (GO)

1-1

1-1
Sun 20, Jan-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Novo Horizonte GO vs CRAC (GO)

0-0

0-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Gremio Anapolis vs Anapolina GO

2-0

2-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goiania vs Goias

0-2

0-3
Sun 20, Jan-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs America MG

1-0

1-1
Sun 20, Jan-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Villa Nova-MG vs Tupynambas/MG

1-1

1-5
Sun 20, Jan-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tupi FC vs Tombense

0-0

1-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Boa Esporte Clube

2-0

5-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs URT MG

1-0

2-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Campinense (PB) vs Nacional de Patos PB

1-1

2-1
Sun 20, Jan-17:00 - Brazil Campeonato Paulista
Botafogo SP vs Sao Bento

0-0

1-1
Sun 20, Jan-01:30 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Mirassol

1-1

4-1
Sun 20, Jan-03:30 - Brazil Campeonato Paulista
Bragantino SP vs Guarani Futebol Clube

1-0

1-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Corinthians Paulista (SP) vs Sao Caetano (SP)

0-1

1-1
Sun 20, Jan-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Nacional SP

0-0

1-0
Sun 20, Jan-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs CA Votuporanguense SP

0-0

0-0
Sun 20, Jan-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Penapolense vs Taubate

0-1

0-2
Sun 20, Jan-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Inter de Limeira vs XV de Piracicaba

1-2

2-3
Sun 20, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs Sao Bernardo

0-0

1-1
Sun 20, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Atibaia vs Linense(BRA)

1-1

1-3
Sun 20, Jan-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Monte Azul SP vs Barretos SP

0-1

0-1
Sun 20, Jan-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Capivariano FC SP

3-0

3-1
Sun 20, Jan-16:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Desportivo Brasil SP

0-0

0-3
Sun 20, Jan-00:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Comercial SP vs Noroeste SP

0-1

0-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Maranhense Division 1
Sampaio Correa (MA) vs Sao Jose MA

2-0

2-0
Sun 20, Jan-02:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Independente PA

1-2

1-2
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League
Parana vs Operario Ferroviario PR

0-0

0-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League
Cianorte PR vs Londrina (PR)

0-0

0-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel PR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

0-0

0-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League
Gremio Metropolitano Maringa vs Rio Branco SC

0-0

1-1
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League
Foz do Iguacu PR vs Coritiba (PR)

0-2

0-4
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs America PE

2-0

3-0
Sun 20, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League
Afogados Ingazeira PE vs Petrolina PE

1-0

1-0
Sun 20, Jan-19:00 - CAF Confederation Cup
Asante Kotoko FC vs Coton Sport Garoua

1-0

2-1
Sun 20, Jan-19:00 - CAF Confederation Cup
Enugu Rangers International vs Bantu FC

2-1

2-1
Sun 20, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup
Raja Casablanca Atlhletic vs African Stars FC

0-0

1-0
Sun 20, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup
San Pedro vs Nkana FC

0-0

0-0
Sun 20, Jan-17:00 - CAF Confederation Cup
Kampala City Council(KCCA) vs AS Otoho

0-0

2-0
Sun 20, Jan-21:00 - CAF Confederation Cup
Club Sportif Sfaxien vs Vipers SC

2-0

3-0
Sun 20, Jan-22:00 - CAF Confederation Cup
NA Hussein Dey vs Alahly Benghazi

1-0

3-1
Sun 20, Jan-18:00 - CAF Confederation Cup
New Stars de Duala vs Gor Mahia

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:45 - Club Friendly
Sanna Khanh Hoa vs Than Quang Ninh

0-1

0-2
Sun 20, Jan-18:30 - Club Friendly
Beroe vs AFC Astra Giurgiu

0-1

1-1
Sun 20, Jan-18:30 - Club Friendly
Szombathelyi Haladas vs Okzhetpes


1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Club Friendly
Wolfsburg AM. vs Germania Halberstadt

2-0

4-0
Sun 20, Jan-15:00 - Club Friendly
Ballymun United vs St Patricks CY

2-0

2-1
Sun 20, Jan-19:00 - Club Friendly
CSKA Sofia vs Puskas Akademia

0-0

1-3
Sun 20, Jan-19:00 - Club Friendly
Dinamo Bucuresti vs FK Liepaja

2-1

3-2
Sun 20, Jan-19:10 - Club Friendly
FCSB vs ShenHua SVA FC

1-0

2-2
Sun 20, Jan-15:10 - Club Friendly
Army United FC vs Becamex Binh Duong

1-0

1-1
Sun 20, Jan-15:30 - Club Friendly
Hennef 05 vs Fortuna Koln

1-2

1-3
Sun 20, Jan-19:59 - Club Friendly
NK Rijeka vs Beijing Guoan

0-0

1-0
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
Glasgow Rangers vs HJK Helsinki

1-1

3-2
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
Grasshoppers vs Dynamo Dresden

0-0

0-0
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
Politehnica Iasi vs Diosgyor VTK

1-2

1-2
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
PS Kemi vs Oulun LS

0-2

1-2
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
Sibir Novosibirsk vs Chernomorets Novorossiysk

2-1

5-1
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
FK Shkendija 79 vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-0

2-1
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
Dunarea Calarasi vs Desna Chernihiv

0-0

1-0
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
NK Solin vs Zrinjski Mostar

0-0

1-1
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
Akademija Pandev vs Belasitsa Petrich

3-0

5-0
Sun 20, Jan-16:00 - Club Friendly
GKS Katowice Women\'s vs TS Mitech Zywiec Women\'s

0-1

1-3
Sun 20, Jan-16:30 - Club Friendly
FC Erzgebirge Aue vs Carl Zeiss Jena


4-2
Sun 20, Jan-16:30 - Club Friendly
Lokomotiv Plovdiv vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

2-0

2-0
Sun 20, Jan-16:30 - Club Friendly
Mainz Am vs VfB Ginsheim

1-0

2-2
Sun 20, Jan-16:30 - Club Friendly
Genk Women\'s vs Duisburg Women\'s

0-1

0-2
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
FC Mariupol vs Sepsi

2-0

2-1
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
Hertha BSC Berlin Am vs Zaglebie Lubin

1-0

3-1
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
Sion vs Aarau

1-3

1-7
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
FC Kleve vs SV Straelen

0-2

0-5
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
SG Sonnenhof Grobaspach vs SV Elversberg

2-0

3-1
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
Septemvri Sofia vs FK Aktobe

2-1

2-2
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs FC Altona 93

2-2

2-3
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
Rayong FC vs Lao Toyota FC

1-0

1-0
Sun 20, Jan-17:00 - Club Friendly
BFC Preussen vs Viktoria Berlin 1889

0-4

1-5
Sun 20, Jan-09:00 - Club Friendly
Central & Western District RSA vs Happy Valley

1-1

1-3
Sun 20, Jan-00:00 - Club Friendly
Academia Puerto Cabello vs Aragua FC

0-1

0-1
Sun 20, Jan-17:15 - Club Friendly
Al Wasl FC vs Al-Dhafra

0-1

2-2
Sun 20, Jan-17:15 - Club Friendly
Sfax Railways vs U.S.Monastir

0-0

0-0
Sun 20, Jan-11:00 - Club Friendly
Wing Yee FT vs Resources Capital FC

0-1

1-1
Sun 20, Jan-11:15 - Club Friendly
FC Istiklol Dushanbe vs Regar-TadAZ Tursunzoda

0-0

0-0
Sun 20, Jan-12:30 - Club Friendly
Dynamo Dresden vs Aarau

0-0

0-1
Sun 20, Jan-01:15 - Club Friendly
KA Akureyri vs Magni Grenivik

0-0

6-0
Sun 20, Jan-12:45 - Club Friendly
Dong Tam Long An vs Thanh Hoa FC

0-0

0-1
Sun 20, Jan-02:00 - Club Friendly
Newells Old Boys vs Velez Sarsfield

1-0

1-0
Sun 20, Jan-13:00 - Club Friendly
Terengganu B vs Petaling Jaya Rangers FC

1-1

1-2
Sun 20, Jan-13:00 - Club Friendly
Samut Sakhon vs Sisaket FC

0-1

1-2
Sun 20, Jan-22:15 - Club Friendly
HJS Akatemia vs Ilves Tampere II

1-0

1-2
Sun 20, Jan-02:00 - Club Friendly
Colo Colo vs Estudiantes La Plata

0-0

0-2
Sun 20, Jan-02:00 - Club Friendly
Ypiranga(RS) vs Sao Paulo RS

0-0

0-2
Sun 20, Jan-17:30 - Club Friendly
Inter Zapresic vs Zaglebie Sosnowiec

2-3

2-4
Sun 20, Jan-22:30 - Club Friendly
PEPO vs MP Mikkeli

1-0

1-1
Sun 20, Jan-14:00 - Club Friendly
FK Baumit Jablonec vs Viktoria Zizkov

0-0

2-1
Sun 20, Jan-14:00 - Club Friendly
Istra 1961 vs FK Zarkovo

0-1

1-2
Sun 20, Jan-14:00 - Club Friendly
St. Pauli(U19) vs Hallescher FC(U19)

0-0

3-0
Sun 20, Jan-14:00 - Club Friendly
Chainat Hornbill FC vs Samut Prakan FC

1-2

1-2
Sun 20, Jan-14:00 - Club Friendly
MFK Skalica vs Hanacka Slavia Kromeriz

1-0

2-0
Sun 20, Jan-23:00 - Club Friendly
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Murici

0-0

0-0
Sun 20, Jan-23:00 - Club Friendly
Ferroviario CE vs Ceara

1-0

1-0
Sun 20, Jan-17:45 - Club Friendly
JS Hercules vs RoPS Rovaniemi B

1-1

3-1
Sun 20, Jan-18:00 - Club Friendly
Dinamo Zagreb vs Etar Veliko Tarnovo

0-1

1-1
Sun 20, Jan-18:00 - Club Friendly
Korona Kielce vs Ferencvarosi TC

0-0

3-2
Sun 20, Jan-18:00 - Club Friendly
Yenisey Krasnoyarsk vs Qabala

0-0

2-2
Sun 20, Jan-00:10 - Conmebol - Sudamericano U20
Colombia(U20) vs Brazil(U20)

0-0

0-0
Sun 20, Jan-02:30 - Conmebol - Sudamericano U20
Chile(U20) vs Venezuela(U20)

1-1

1-2
Sun 20, Jan-23:30 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs AD Grecia

0-0

2-2
Sun 20, Jan-05:30 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs AD San Carlos

0-0

0-1
Sun 20, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
Alki Oroklini vs Pafos FC

2-2

3-3
Sun 20, Jan-19:59 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs E.N.Paralimni

1-0

2-0
Sun 20, Jan-18:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs APOEL Nicosia

0-0

0-1
Sun 20, Jan-01:00 - El Salvador Primera Division
CD Pasaquina vs Sonsonate

0-0

2-1
Sun 20, Jan-01:00 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD Audaz

0-1

1-2
Sun 20, Jan-04:30 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs CD FAS

0-0

1-0
Sun 20, Jan-05:00 - El Salvador Primera Division
Luis Angel Firpo vs Aguila

0-1

0-1
Sun 20, Jan-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Santa Tecla

1-1

3-1
Sun 20, Jan-17:00 - England U23 League Cup
Liverpool(U23) vs West Bromwich U23

0-1

1-1
Sun 20, Jan-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Doncaster Rovers Belles Women\'s


6-1
Sun 20, Jan-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Bradford City Women\'s vs Derby County Women\'s


0-10
Sun 20, Jan-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Oxford United Women\'s vs Queens Park Rangers Women\'s

2-1

7-1
Sun 20, Jan-16:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Watford Women\'s


3-2
Sun 20, Jan-19:59 - English Premier League
Fulham vs Tottenham Hotspur

1-0

1-2
Sun 20, Jan-17:30 - English Premier League
Huddersfield Town vs Manchester City

0-1

0-3
Sun 20, Jan-16:00 - Finland Junior League
KuPS Youth vs Atlantis Youth

1-1

4-2
Sun 20, Jan-16:30 - Finland Junior League
Gnistan Youth vs Reipas Youth

0-1

0-2
Sun 20, Jan-22:15 - Finland Junior League
PK-35 Youth vs Helsinki Youth

0-0

1-2
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Lens U19


3-3
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs US Orleans U19

2-0

2-1
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs Amiens SC(U19)


1-0
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris FC U19 vs Dunkerque(U19)


2-1
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs Lille U19


0-3
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Entente(U19) vs Paris Saint Germain (U19)

0-0

0-2
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Saran(U19) vs Valenciennes US(U19)


0-5
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Nancy(U19)

0-1

1-2
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Stade Reims(U19)


3-0
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Amneville(U19) vs Torcy U.S(U19)

1-1

3-3
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Fleury 91(U19)


2-2
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs Lyonnais U19


1-4
Sun 20, Jan-15:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Brest Stade U19

1-0

3-1
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Niort(U19) vs Nantes U19

0-1

1-2
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Cholet So(U19) vs Angers SCO U19


0-3
Sun 20, Jan-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Pau FC(U19)

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Vannes OC U19


3-1
Sun 20, Jan-19:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Ajaccio U19

2-0

3-0
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Nice U19


1-0
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Montpellier(U19)


2-4
Sun 20, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Castelnau le Cres (U19) vs Monaco U19


1-5
Sun 20, Jan-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Bastia U19

2-0

6-1
Sun 20, Jan-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Caen vs Marseille

0-0

0-1
Sun 20, Jan-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Nantes

0-0

1-0
Sun 20, Jan-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Dijon

0-0

1-0
Sun 20, Jan-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Montpellier HSC

0-0

0-0
Sun 20, Jan-18:00 - Friendly Internationals
Belgium Women\'s vs Ireland Women\'s

1-0

1-0
Sun 20, Jan-14:50 - Friendly Internationals
Israel(U17) vs Moldova(U18)

1-1

1-2
Sun 20, Jan-19:20 - Friendly Internationals
Belarus(U17) vs Tajikistan(U17)

3-0

5-0
Sun 20, Jan-15:35 - Friendly Internationals
China Women\'s vs Korea Republic Women\'s

1-0

1-0
Sun 20, Jan-16:55 - Friendly Internationals
Belgium(U17) vs Finland(U17)

0-0

1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Friendly Internationals
Portugal Women\'s vs Ukraine Women\'s

2-0

3-0
Sun 20, Jan-17:00 - Friendly Internationals
Netherlands Women\'s(U19) vs England Women\'s(U19)

0-0

1-0
Sun 20, Jan-10:40 - Friendly Internationals
Slovakia(U17) vs Lithuania(U18)

2-0

2-0
Sun 20, Jan-11:00 - Friendly Internationals
Romania Women\'s vs Nigeria Women\'s

0-1

1-4
Sun 20, Jan-21:40 - Friendly Internationals
Iceland(U17) vs Georgia(U17)

0-2

0-3
Sun 20, Jan-12:45 - Friendly Internationals
Bulgaria(U17) vs Ukraine(U16)

0-0

1-0
Sun 20, Jan-16:15 - Futsal Spain Division De Honor
CD UMA Antequera Futsal vs Palma Futsal

1-3

3-6
Sun 20, Jan-18:30 - German Bundesliga
FC Nurnberg vs Hertha BSC Berlin

1-1

1-3
Sun 20, Jan-21:00 - German Bundesliga
Schalke 04 vs VfL Wolfsburg

1-1

2-1
Sun 20, Jan-16:00 - Greece - Football League
Aiginiakos FC vs Irodotos

0-0

0-1
Sun 20, Jan-17:00 - Greece - Football League
Apollon Kalamaria vs Doxa Dramas

0-0

0-0
Sun 20, Jan-17:00 - Greece - Football League
Trikala vs Iraklis 1908

0-0

0-0
Sun 20, Jan-17:00 - Greece - Football League
Athletic Union of Spartis vs Kerkyra

0-0

1-2
Sun 20, Jan-19:15 - Greece Super League
AEL Larisa vs Aris Salonica

0-0

0-0
Sun 20, Jan-17:00 - Greece Super League
OFI Crete vs Panaitolikos Agrinio

1-0

3-0
Sun 20, Jan-21:00 - Greece Super League
Xanthi vs Atromitos Athens

1-1

2-1
Sun 20, Jan-21:30 - Greece Super League
AEK Athens vs Asteras Tripolis

3-0

3-0
Sun 20, Jan-16:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Panathinaikos(U19)

0-2

1-3
Sun 20, Jan-16:00 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs FC Aris Thessaloniki(U19)

2-0

2-1
Sun 20, Jan-16:00 - Greece U19
Platanias FC(U19) vs Kissamikos U19

1-2

1-3
Sun 20, Jan-16:15 - Greece U19
Xanthi(U19) vs Atromitos Athens(U19)

0-1

2-2
Sun 20, Jan-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs Guastatoya

1-0

3-0
Sun 20, Jan-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Deportivo Petapa

0-0

1-0
Sun 20, Jan-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Deportivo Chiantla

0-0

1-0
Sun 20, Jan-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs CSD Xelaju MC

0-0

2-0
Sun 20, Jan-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs CSD Municipal

0-0

2-0
Sun 20, Jan-19:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs SC Heerenveen

3-1

4-4
Sun 20, Jan-15:15 - Holland Eredivisie
Willem II vs NAC Breda

1-0

2-0
Sun 20, Jan-17:30 - Holland Eredivisie
De Graafschap vs Fortuna Sittard

3-0

5-1
Sun 20, Jan-17:30 - Holland Eredivisie
Emmen vs PSV Eindhoven

0-1

2-2
Sun 20, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Vitesse Arnhem Am.

0-0

1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie
Omniworld Almere Am. vs AFC Amsterdam

0-1

0-2
Sun 20, Jan-04:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Juticalpa

2-1

4-2
Sun 20, Jan-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs CD Vida

0-0

1-0
Sun 20, Jan-10:30 - HongKong Premier League
Hoi King SA vs Southern District

0-0

1-0
Sun 20, Jan-13:30 - HongKong Premier League
Kitchee vs LeeMan

1-0

3-0
Sun 20, Jan-18:00 - Iceland Championship II
Grotta Seltjarnarnes vs UMF Selfoss

2-0

7-0
Sun 20, Jan-22:15 - Iceland Reykjavik Tournament
Valur vs Leiknir Reykjavik

0-0

1-1
Sun 20, Jan-13:30 - India U18 League
Jamshedpur FC U18 vs Kerala Blasters(U18)

0-0

0-0
Sun 20, Jan-21:30 - Israel Leumit League
Hapoel Kfar Saba vs Hapoel Katamon Jerusalem

0-1

0-1
Sun 20, Jan-13:00 - Italian Campionato Primavera
Palermo Youth vs Inter Milan Youth

0-3

0-3
Sun 20, Jan-13:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Cagliari Youth

0-0

2-3
Sun 20, Jan-18:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Sampdoria

1-1

3-3
Sun 20, Jan-18:00 - Italian Serie A
Spal vs Bologna

0-1

1-1
Sun 20, Jan-21:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Empoli

1-0

2-2
Sun 20, Jan-23:30 - Italian Serie A
Napoli vs Lazio

2-0

2-1
Sun 20, Jan-15:30 - Italian Serie A
Frosinone vs Atalanta

0-2

0-5
Sun 20, Jan-18:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Ascoli

0-0

0-0
Sun 20, Jan-18:00 - Italian Serie B
Padova vs Hellas Verona

1-0

3-0
Sun 20, Jan-21:30 - Italy C1A
Lucchese vs Pistoiese

0-0

1-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1A
Pro Patria vs Olbia

1-2

3-2
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Arezzo

0-0

1-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1A
Pontedera vs Piacenza

0-1

1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1A
Arzachena vs Virtus Entella

1-3

1-4
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Carrarese

0-0

0-1
Sun 20, Jan-19:30 - Italy C1C
Catanzaro vs Rende

3-0

3-0
Sun 20, Jan-19:30 - Italy C1C
Matera vs Sicula Leonzio

0-2

0-4
Sun 20, Jan-19:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Cavese

0-0

2-0
Sun 20, Jan-19:30 - Italy C1C
Bisceglie vs Reggina

0-0

0-1
Sun 20, Jan-21:30 - Italy C1C
US Casertana 1908 vs Rieti

0-0

2-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1C
Viterbese vs Juve Stabia

0-1

0-4
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1C
AC Monopoli vs S.S.D. Potenza Calcio

1-0

1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1C
US Siracusa vs Catania

2-0

2-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy C1C
Trapani vs Vibonese

0-0

2-1
Sun 20, Jan-18:00 - Italy Serie D
FC Savoia 1908 vs Pomigliano


1-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Como vs Olginatese


1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs Nuova Monterosi

0-1

0-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Mantova vs Scanzorosciate

1-0

1-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Reggiana vs USD Classe

0-0

1-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs SC Caronnese


2-2
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sangiustese vs Pineto

0-0

1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Turris Neapolis vs Sancataldese

2-0

2-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Santarcangelo vs Isernia

0-1

1-2
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sarnese vs ACD Nardo

0-0

1-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Virtus Bergamo

1-0

1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs Ghivizzano Borgo Mozzano

0-0

0-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sestri Levante vs Lavagnese


3-3
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Vis Artena


4-2
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
US Seregno vs ASD Villafranca


1-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Este

0-0

2-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Ligorna vs Inveruno


2-0
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Pavia

3-3

4-3
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Picerno

0-1

1-2
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Rezzato vs Sondrio

2-1

3-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sammaurese vs Cesena


0-2
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Arconatese vs US Caratese

1-1

1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Seravezza vs Montevarchi

1-0

3-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Recanatese vs ASD Savignanese

2-1

2-2
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Cittanovese vs FC Bari 1908

1-1

3-2
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
ASD Francavilla Calcio vs Vastese

1-0

2-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Crema vs Fiorenzuola


1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sangimignano vs S.S.D. Massese


2-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Citta Di Messina vs Nocerina


0-1
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Axys Zola vs Sasso Marconi

2-0

3-3
Sun 20, Jan-17:30 - Italy Serie D
Nola 1925 vs AS Sorrento Calcio


1-2
Sun 20, Jan-09:00 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

0-1

3-2
Sun 20, Jan-09:00 - Japan Futsal League
voscuore sendai Futsal vs Vasagey Oita Futsal

0-0

3-2
Sun 20, Jan-09:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Agleymina Hamamatsu Futsal

3-4

7-6
Sun 20, Jan-06:30 - Japan Futsal League
F-League selection Futsal vs Shriker Osaka Futsal

1-0

3-3
Sun 20, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Western Stima vs Nzoia United

1-1

2-2
Sun 20, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Tusker FC Nairobi

0-0

0-0
Sun 20, Jan-18:15 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Mqabba FC

0-0

1-0
Sun 20, Jan-19:15 - Malta First Division League
Gudja United vs Pembroke Athleta


1-0
Sun 20, Jan-16:00 - Malta First Division League
Swieqi United vs San Gwann FC

0-0

1-0
Sun 20, Jan-17:00 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Naxxar Lions

3-1

3-1
Sun 20, Jan-20:30 - Malta First Division League
Marsa F.C. vs Sirens


2-10
Sun 20, Jan-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Valletta FC

1-0

1-2
Sun 20, Jan-17:00 - Malta Premier League
Qormi F.C. vs Balzan FC

0-2

1-3
Sun 20, Jan-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Atlas

2-0

2-2
Sun 20, Jan-03:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Monterrey

1-0

1-2
Sun 20, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Pachuca

1-0

3-0
Sun 20, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Cruz Azul

0-1

0-1
Sun 20, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Tuxtla vs Albinegros de Orizaba

0-0

3-0
Sun 20, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Potosino vs Canoneros Marina

0-1

1-2
Sun 20, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Celaya B vs Ocelotes UNACH

0-0

1-0
Sun 20, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Leones Univ Guadalajara B vs Tepatitlan De Morelos

0-0

0-1
Sun 20, Jan-01:30 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Yalmakan

2-0

3-1
Sun 20, Jan-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs CD Cruz Azul Hidalgo

0-0

0-0
Sun 20, Jan-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Pacifico vs Reynosa

0-2

0-3
Sun 20, Jan-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del carmen vs Coyotes

1-0

1-1
Sun 20, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Irapuato FC vs Reboceros de La Piedad

0-1

2-1
Sun 20, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Calor de San Pedro

1-1

2-2
Sun 20, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs UAEM Potros

2-0

3-0
Sun 20, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Cafetaleros de Tapachula vs Correcaminos UAT

1-1

4-1
Sun 20, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Cimarrones de Sonora

0-1

0-1
Sun 20, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Atlas U20

0-1

0-1
Sun 20, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Lobos BUAP (U20) vs Necaxa U20

0-1

1-1
Sun 20, Jan-19:45 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Club Tijuana(U20)

2-0

2-0
Sun 20, Jan-22:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Deportivo Toluca Mexiquense U20

0-0

0-0
Sun 20, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs Maghreb Fez


1-1
Sun 20, Jan-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Chinland

4-0

4-1
Sun 20, Jan-13:00 - Myanmar National League
Sagaing United vs Hantharwady United

0-0

0-1
Sun 20, Jan-13:30 - Myanmar National League
Magway vs Ayeyawady United

0-1

0-2
Sun 20, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Wellington Phoenix Reserve

0-0

0-2
Sun 20, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Team Wellington

0-1

2-2
Sun 20, Jan-07:35 - New Zealand Football Championships
Hawke\'s Bay United vs Auckland City

0-1

1-4
Sun 20, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Heartland FC

0-1

0-1
Sun 20, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Enyimba International

1-1

3-2
Sun 20, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Akwa United

1-1

1-1
Sun 20, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Niger Tornadoes FC

0-0

2-1
Sun 20, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs El Kanemi Warriors


2-0
Sun 20, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Bendel Insurance

0-0

1-1
Sun 20, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Go Round Omoku vs Ifeanyi Ubah

0-0

0-0
Sun 20, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Kada City vs Gombe United

2-1

2-1
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Boavista(U17) vs Tondela(U17)


0-1
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
FC Porto(U17) vs Chaves U17


6-0
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Padroense(U17) vs Rio Ave(U17)


2-1
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Belenenses(U17) vs Benfica(U17)


1-2
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria FC Setubal(U17) vs Loures(U17)


1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Spg C Braga(U17)


2-5
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Real Sport Clube(U17) vs Sacavenense(U17)


0-3
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Vianense U17 vs FC Famalicao(U17)


1-4
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Gil Vicente(U17) vs Pacos Ferreira(U17)


0-1
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Palmeiras FC(U17) vs Ad Barroselas(U17)


3-1
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs GD Cachao(U17)


5-0
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Feirense(U17) vs Academica Coimbra(U17)


1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Sousense(U17)

0-0

0-0
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Lusitano(U17) vs NDS Guarda(U17)


2-0
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Anadia(U17) vs Leixoes(U17)


1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Bairro Valongo(U17) vs Sport Clube Caldas(U17)


1-5
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
EAS Marinha Grande(U17) vs O Elvas(U17)

0-0

0-0
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
GD Estoril-Praia(U17) vs Casa Pia AC(U17)


1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Despertar SC(U17) vs Portimonense U17


0-4
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Lusitano Evora(U17) vs FC Barreirense(U17)


3-2
Sun 20, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Pinhalnovense(U17) vs Olhanense SC(U17)


2-3
Sun 20, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academico de Viseu vs S.C. Covilha

1-1

1-1
Sun 20, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Varzim

0-0

2-0
Sun 20, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs FC Penafiel

2-0

2-0
Sun 20, Jan-15:15 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs SL Benfica B

2-1

2-1
Sun 20, Jan-21:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs UD Oliveirense

0-0

1-0
Sun 20, Jan-19:00 - Portugal Primera Liga
Aves vs Vitoria Setubal FC

1-0

2-1
Sun 20, Jan-00:30 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Maritimo

0-1

0-1
Sun 20, Jan-21:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Portimonense

0-1

0-2
Sun 20, Jan-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SC Faetano


2-2
Sun 20, Jan-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs Cailungo

0-1

1-1
Sun 20, Jan-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs SP Cosmos


0-1
Sun 20, Jan-18:30 - Scotland FA Cup
Hearts vs Livingston F.C.

0-0

1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Senegal Premier League
Pikine vs Dakar Sacre Coeur

0-0

0-0
Sun 20, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs AS Douanes Dakar

1-0

1-0
Sun 20, Jan-17:30 - South Africa First League
Royal Eagles vs Richards Bay

1-0

1-1
Sun 20, Jan-17:30 - South Africa First League
TS Galaxy vs Tshakhuma TM

0-1

1-1
Sun 20, Jan-17:50 - South Africa First League
Stellenbosch FC vs Ajax Cape Town

1-0

2-1
Sun 20, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Supersport United vs Bloemfontein Celtic

1-0

2-1
Sun 20, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Bidvest Wits

2-2

3-3
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Granada CF Women\'s vs Pozoalbense Women\'s

1-0

7-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
CE Seagull Women\'s vs Sant Gabriel Women\'s

1-0

2-0
Sun 20, Jan-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CFF Maritim Women\'s vs Elche Women\'s

1-1

2-1
Sun 20, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Athletic Bilbao

0-1

1-1
Sun 20, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Levante vs Valladolid

1-0

2-0
Sun 20, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Real Sociedad

2-1

2-2
Sun 20, Jan-23:45 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Leganes

1-0

3-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Girona

1-2

3-2
Sun 20, Jan-18:30 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs Real Madrid(U19)

0-1

0-3
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Real Betis(U19)

1-1

1-3
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs CD Diocesano(U19)

1-0

4-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Torre Levante U19

1-1

3-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
CP Almendralejo(U19) vs Alcorcon(U19)

0-1

0-3
Sun 20, Jan-15:15 - Spanish Primera U19
Atletico Perines(U19) vs Pontevedra(U19)

0-1

1-2
Sun 20, Jan-15:15 - Spanish Primera U19
ED Val Minor Nigran(U19) vs Deportivo La Coruna(U19)

0-0

0-0
Sun 20, Jan-15:30 - Spanish Primera U19
CD Getxo U19 vs Valvanera(U19)

0-1

2-2
Sun 20, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Arucas CF(U19)

2-0

3-0
Sun 20, Jan-14:00 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs CF Reus Deportiu(U19)

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:00 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs Levante(U19)

0-0

1-2
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Alcorcon

1-0

2-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs Mallorca

1-0

2-0
Sun 20, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Gimnastic Tarragona

1-0

2-0
Sun 20, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs Albacete

1-0

2-0
Sun 20, Jan-23:00 - Spanish Segunda Division
Extremadura vs Real Oviedo

0-1

0-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Unionistas de Salamanca vs Las Palmas Atletico

3-0

3-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs CD Guijuelo

3-0

3-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Coruxo FC

0-0

0-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Burgos CF

1-0

1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs San Sebastian Reyes

0-2

3-6
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Deportivo La Coruna B

0-0

2-0
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Rapido de Bouzas

0-0

0-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Cultural Leonesa vs Pontevedra

0-0

2-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs CF Salmantino UDS

0-1

0-1
Sun 20, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Madrid Castilla vs Atletico de Madrid B

1-1

1-3
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Union Langreo vs Real Oviedo B

0-0

1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs CD Mirandes

1-1

3-2
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs UD Logrones

0-0

0-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Leioa

0-1

0-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs CD Tudelano

0-0

1-1
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Atletico Baleares

0-0

0-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs UE Cornella

0-0

0-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs Barcelona B

1-0

1-0
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs CF Peralada

0-1

2-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs UB Conquense

1-0

1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Espanyol B

0-0

2-3
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs CD Ebro

0-0

0-1
Sun 20, Jan-20:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs Ontinyent CF

1-0

2-0
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs CD El Ejido 2012

0-0

1-0
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Almeria B vs Talavera de la Reina

1-2

2-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Malagueno vs Marbella FC

0-1

0-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs C.D. San Fernando Isleno

1-1

3-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Jumilla vs Linense

2-1

2-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Recreativo Granada

3-0

3-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Ibiza Eivissa

0-0

0-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs CD Badajoz

1-0

2-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs Don Benito

2-0

4-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Murcia

0-0

0-0
Sun 20, Jan-18:55 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
San Claudio vs EI San Martin

0-0

0-0
Sun 20, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs UD Llanera


2-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Univ. Oviedo vs Real Aviles


2-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Condal CF


1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs Caudal Deportivo


1-2
Sun 20, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs La Madalena


1-1
Sun 20, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Tuilla

1-6

1-6
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Marino Luanco vs CD Mosconia


2-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Boiro vs Arenteiro


1-2
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Ribadumia CF


2-0
Sun 20, Jan-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Porrino Industrial vs Racing Villalbes


2-1
Sun 20, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CF Alondras

0-0

1-0
Sun 20, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Compostela

0-0

1-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing de Ferrol vs UD Somozas

0-0

0-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Ourense

0-0

0-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Laracha

1-0

2-2
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Bergantinos CF

0-0

0-0
Sun 20, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Celtiga FC

1-2

1-3
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Sevilla C

0-0

2-1
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Cadiz B

0-1

1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Ecija Balompie

1-0

1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs CD San Roque de Lepe

1-1

2-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs CD Cabecense

1-0

2-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Algeciras vs CD Utrera

0-0

1-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs CD Gerena

1-0

2-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics vs UD Los Barrios


1-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Arcos CF

0-0

0-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Santanyi


3-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CD Ferriolense


3-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs Mallorca B


2-0
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CD Llosetense

2-0

3-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Murense vs UD Alcudia

0-0

0-0
Sun 20, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs UD San Fernando


2-2
Sun 20, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs CD Union Puerto


2-0
Sun 20, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs CD Mensajero


1-1
Sun 20, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs Villa Santa Brigida

0-1

1-1
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs NV Estudiantes de Murcia CF

0-0

1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs Club Deportivo Cieza


2-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs Mar Menor

1-0

1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs FC Cartagena B

0-0

0-0
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Olimpico de Totana

1-0

3-2
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs CF El Castillo

0-0

1-0
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs EDMF Churra

1-0

1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs Lorca Deportiva FC


1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Deportiva Minera


1-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Yeclano Deportivo

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Club Atletico Pulpileno

0-1

0-3
Sun 20, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs Moralo CP

0-1

0-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs Jerez Industrial CF

2-0

4-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs Arroyo Club Polideportivo


1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs Atletico Pueblonuevo

1-0

1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Castuera


1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs AD Llerenense


2-2
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs CD Diocesano


1-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CD Calamonte


0-2
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Merida AD vs CD Valdelacalzada

0-0

5-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Extremadura B

1-0

1-1
Sun 20, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Cortes

0-0

0-0
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CF Rapid De Murillo


2-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CD Alfaro

1-1

1-3
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CD Arnedo


1-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CD Varea


0-2
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Autol vs CD Anguiano


2-2
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs Haro Deportivo


2-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs CA Vianes

0-0

3-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Berceo


2-2
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs CD La Almunia

0-0

0-0
Sun 20, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs AD Sabinanigo

0-0

0-0
Sun 20, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD San Lorenzo vs Utebo FC


0-2
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs SD Tarazona

1-1

1-1
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs SD Borja


1-0
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CF Calamocha


2-0
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs San Juan Zaragoza


1-1
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs AD Almudevar


1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Casetas vs CF Illueca


0-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CDJ Tamarite


1-0
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Madridejos


0-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Villacanas


0-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs UD Socuellamos

1-1

2-5
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Calvo Sotelo Puertollano


1-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Mora CF


0-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Marchamalo


4-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs Almagro CF

1-1

3-2
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Villarrubia CF

1-0

2-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs CD Azuqueca

1-1

1-1
Sun 20, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Rinconeda Polanco

1-0

3-0
Sun 20, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs Racing Santander B


1-1
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs SD Revilla

3-0

8-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs CF Vimenor

2-0

2-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs U.M. Escobedo


0-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Sestao

0-1

0-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs SD Deusto

0-0

0-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Bermeo vs CD Lagun Onak

0-0

1-1
Sun 20, Jan-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs SD Balmaseda FC

1-0

1-1
Sun 20, Jan-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs Pobla De Mafumet CF

1-1

1-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs FC Martinenc

0-2

2-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Santboia vs Sant Andreu

0-0

1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs CE Europa

1-0

1-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UE Sants

1-1

1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs UA Horta

0-0

2-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs Santfeliuenc FC

1-0

1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu II vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs UD Alzira

0-0

1-2
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs CD Olimpic Xativa


1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs UD Rayo Ibense

0-0

1-0
Sun 20, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs Torre Levante Orriols

1-1

3-1
Sun 20, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF La Nucia vs Paiporta


5-2
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CF Trival Valderas

1-1

1-1
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs Las Rozas

0-0

0-3
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Vicalvaro vs Alcobendas Sport

2-1

2-1
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs RSD Alcala Henares

0-0

1-0
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Getafe B

0-0

1-0
Sun 20, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs AD Parla

0-0

2-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Leganes B

1-0

2-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs RCD Carabanchel

2-0

2-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs DAV Santa Ana

0-1

0-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs San Fernando Henares


2-3
Sun 20, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Briviesca Norpetrol vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


1-1
Sun 20, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs Atletico Tordesillas


0-2
Sun 20, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SC Uxama vs CD La Virgen Del Camino


0-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs UD Santa Marta


1-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Gimnastica Segoviana


1-1
Sun 20, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs Burgos Promesas


0-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Zamora CF

0-0

1-1
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs SD Almazan


1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Atletico Bembibre


3-2
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs CD Huetor Tajar

0-0

1-1
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs CD Alhaurino


2-3
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs Velez CF

0-0

0-0
Sun 20, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs CD Torreperogil

0-0

0-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Martos Club Deportivo


1-0
Sun 20, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Atletico Mancha Real

0-0

0-0
Sun 20, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs Guadix CF


7-0
Sun 20, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Torredonjimeno

0-0

2-1
Sun 20, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs CD Rincon


8-0
Sun 20, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs River Melilla

2-0

5-0
Sun 20, Jan-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Balikesirspor

0-0

1-0
Sun 20, Jan-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Giresunspor

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Genclerbirligi

1-1

3-1
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Altay Spor Kulubu

0-0

2-3
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Kocaeli Birlik Spor

0-1

2-1
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karaman Belediyesi Spor vs Batman Petrolspor

1-0

2-2
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Gebzespor vs Sile Yildizspor

1-0

3-1
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehirspor Genclik vs Yomraspor

0-0

1-1
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Tepecik Bld

0-0

1-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Erzin Belediyespor

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ergene Velimese vs Erbaaspor S

0-2

1-3
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Osmaniyespor vs Pazarspor

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Duzcespor

0-2

0-2
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karsiyaka vs Belediye Vanspor

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Alibeykoy vs Sultanbeyli

4-0

4-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemer Tekirova Spor vs Elazig Belediyespor

0-1

1-1
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kizilcabolukspor vs Bergama Belediyespor

0-0

1-1
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Adiyamanspor

0-0

1-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirsehir Belediyespor vs Yeni Orduspor

0-0

1-0
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
24 Erzincanspor vs Bucaspor

1-0

2-0
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Payas BS 1975 vs Cizrespor

0-0

2-3
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Kocaelispor

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Diyarbak?rspor

1-0

2-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Corum Belediyespor

1-0

2-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ankara Adliyespor vs Karacabey Birlikspor

0-0

1-1
Sun 20, Jan-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Keciorengucu

2-1

2-2
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Samsunspor

2-1

3-2
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Bayrampasaspor

0-1

0-1
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vestel Manisaspor vs Sariyer

0-2

0-4
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Hacettepe S.K.

1-0

2-2
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Nigde Belediyespor

0-0

2-1
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Kastamonuspor

0-0

0-1
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Bandirmaspor

0-0

2-1
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Pendikspor

0-2

1-2
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Manisa BB Spor

0-0

0-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tokatspor vs Darica Genclerbirligi

1-0

4-0
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Etimesgut Belediye Spor

1-2

1-3
Sun 20, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Konya Anadolu Selcukluspor

1-0

2-1
Sun 20, Jan-19:59 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-2

2-4
Sun 20, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Sivasspor

2-0

2-0
Sun 20, Jan-15:00 - Turkey U21 Ligi 1
Eskisehirspor(U21) vs Giresunspor (U21)

0-0

0-1
Sun 20, Jan-11:00 - Turkey U21 Ligi 1
Umraniyespor(U21) vs Altay Spor Kulubu(U21)

0-1

1-1
Sun 20, Jan-13:00 - Turkey U21 Super League
Alanyaspor(U21) vs Sivasspor(U21)

0-0

1-0
Sun 20, Jan-14:00 - Turkey U21 Super League
Trabzonspor(U21) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21)

1-1

1-1
Sun 20, Jan-10:30 - Vietnam Championship U19
Hung Vuong An Giang(U19) vs Tay Ninh(U19)

1-0

1-0
Sun 20, Jan-10:30 - Vietnam Championship U19
Phu Yen FC(U19) vs Dong Nai(U19)

1-0

1-0
Sun 20, Jan-10:30 - Vietnam Championship U19
Ben Tre(U19) vs TP Ho Chi Minh(U19)

1-1

2-2
Sun 20, Jan-11:05 - Vietnam Championship U19
Da Nang (U19) vs Ha Tinh(U19)

0-0

1-0
Sun 20, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19
Lam Dong (U19) vs Hoang Anh Gia Lai(U19)

1-1

1-1
Sun 20, Jan-12:30 - Vietnam Championship U19
Khanh Hoa(U19) vs SQC Binh Dinh(U19)

0-1

0-1
Sun 20, Jan-12:30 - Vietnam Championship U19
Dong Tam Long An(U19) vs Becamex Binh Duong(U19)

0-1

1-2
Sun 20, Jan-13:10 - Vietnam Championship U19
Song Lam Nghe An(U19) vs Thanh Hoa FC(U19)

1-2

4-3
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.