Football Results for Sat 19, Jan 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 19, Jan 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 19, Jan-13:00 - Aegean Cup U16
England(U16) vs Russia(U16)

0-0

1-1
Sat 19, Jan-16:00 - Aegean Cup U16
Turkey(U16) vs Spain(U16)

0-0

2-0
Sat 19, Jan-18:00 - Algeria Division 1
AS Ain Mlila vs OM Medea

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - Algeria Division 1
USM Bel Abbes vs JS Kabylie

0-1

0-2
Sat 19, Jan-20:45 - Algeria Division 2
WA Tlemcen vs MC Saida

2-0

3-0
Sat 19, Jan-18:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs ASO Chlef

2-1

3-1
Sat 19, Jan-18:00 - Algeria Division 2
RC Relizane vs JSM Skikda

1-0

1-0
Sat 19, Jan-18:00 - Algeria Division 2
A Bou Saada vs US Biskra


2-0
Sat 19, Jan-13:30 - Algeria U21
AS Ain Mlila U21 vs OM Medea(U21)

0?0

0-3
Sat 19, Jan-14:00 - Algeria U21
USM Bel Abbes U21 vs JS Kabylie(U21)

1-1

1-4
Sat 19, Jan-14:00 - Algeria U21 Division 2
RC Relizane(U21) vs JSM Skikda(U21)


1-0
Sat 19, Jan-05:10 - Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
Independiente vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

1-0

2-0
Sat 19, Jan-10:35 - Australia League A
Sydney FC vs Newcastle Jets FC

1-0

1-0
Sat 19, Jan-12:50 - Australia League A
Melbourne City vs Perth Glory FC

0-0

0-0
Sat 19, Jan-12:30 - Australia National Youth League
Adelaide United FC Youth vs Brisbane Roar FC Am

1-0

2-1
Sat 19, Jan-09:30 - Australia Women\\\'s A-League
Adelaide United Women\'s vs WS Wanderers Women\'s

1-1

1-4
Sat 19, Jan-11:00 - Australia Women\\\'s A-League
Brisbane Roar Women\'s vs Sydney FC Women\'s

1-2

1-3
Sat 19, Jan-13:00 - Bangladesh League
Saif Sporting vs Rahmatganj MFS

1-0

2-1
Sat 19, Jan-14:00 - Bangladesh League
Chittagong Abahani Limited vs Muktijoddha SKC

0-0

1-0
Sat 19, Jan-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Royal Knokke

0-0

0-0
Sat 19, Jan-22:30 - Belgian First Amateur Division
Oudenaarde vs Royal FC Liege

1-1

2-1
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
KMSK Deinze vs Excelsior Virton

0-0

0-0
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs KSK Heist

0-0

0-0
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
RWD Molenbeek vs FCV Dender EH

0-0

2-0
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
Lierse Kempenzonen vs RFC Seraing

0-1

2-1
Sat 19, Jan-21:00 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Kortrijk

0-1

2-1
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs KSC Lokeren

2-0

4-1
Sat 19, Jan-23:00 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Cercle Brugge

0-0

1-1
Sat 19, Jan-23:30 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Royal Antwerp FC

0-1

1-2
Sat 19, Jan-19:59 - Belgium - 2e Klasse
A.F.C. Tubize vs Lommel SK

0-0

0-0
Sat 19, Jan-23:30 - Belgium - 2e Klasse
K.F.C.O. Beerschot Wilrijk vs Westerlo

1-1

1-1
Sat 19, Jan-17:30 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s

1-0

1-0
Sat 19, Jan-17:00 - Belgium Women 1st National
Club Brugge Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


4-1
Sat 19, Jan-17:00 - Belgium Women 1st National
Eendracht Aalst Women\'s vs Svelta Melsele Women\'s


2-0
Sat 19, Jan-18:00 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women\'s vs Massenhoven VC Women\'s


2-0
Sat 19, Jan-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Sport Boys Warnes vs Club Always Ready

1-0

1-1
Sat 19, Jan-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Vitoria Salvador BA vs Moto Clube(MA)

1-0

1-1
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Bahia de Feira BA vs Jacuipense BA

2-0

2-1
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
America-RJ vs Macae

0-0

0-0
Sat 19, Jan-22:50 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

0-1
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Horizonte CE vs Barbalha

0-0

0-0
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Guarani CE

0-1

0-1
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Iguatu CE vs Floresta/CE

1-2

2-3
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Aparecidense GO

1-0

1-0
Sat 19, Jan-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Guarani MG vs Cruzeiro (MG)

1-2

1-3
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Atletico Cajazeirense PB vs Treze Campina Grande PB

2-0

2-0
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Perilima PB vs Sousa PB

0-0

0-0
Sat 19, Jan-22:30 - Brazil Campeonato Paulista
Ponte Preta vs Oeste SP

0-0

0-0
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Santos vs Ferroviaria SP

0-0

1-0
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Agua Santa vs Sertaozinho

1-1

2-1
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs EC Santo Andre

2-0

2-0
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs Batatais SP

0-0

1-1
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Primavera SP vs Sao Carlos

0-0

2-1
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Gremio Osasco vs Velo Clube SP

0-1

0-3
Sat 19, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Taboao da Serra vs Gremio Osasco Audax

0-0

0-0
Sat 19, Jan-01:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Vasco da Gama Youth vs Volta Redonda Youth

1-0

1-1
Sat 19, Jan-03:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Corinthians Youth vs Gremio Youth

1-0

2-1
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League
Atletico Paranaense vs Cascavel CR

0-1

0-1
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League
Sport Club Recife (PE) vs Flamengo Arcoverde/PE

1-0

2-3
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League
Central PE vs Nautico (PE)

1-0

2-1
Sat 19, Jan-22:30 - Brazil Sergipano
Dorense SE vs Guarany SE

0-0

0-0
Sat 19, Jan-23:00 - Brazil Sergipano
Sergipe (SE) vs Frei Paulistano/SE

2-0

4-0
Sat 19, Jan-19:59 - CAF Champions League
ASEC Mimosas vs Lobi Stars

1-0

1-0
Sat 19, Jan-19:59 - CAF Champions League
AS Vita Club vs Simba

3-0

5-0
Sat 19, Jan-23:00 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs Wydad Casablanca

1-1

2-1
Sat 19, Jan-23:00 - CAF Champions League
CS Constantine vs T.P. Mazembe Englebert

0-0

3-0
Sat 19, Jan-17:30 - CAF Confederation Cup
Mukura vs Al-Hilal Omdurman

1-0

1-0
Sat 19, Jan-21:00 - CAF Confederation Cup
Zamalek vs IRT Itihad de Tanger

1-0

3-1
Sat 19, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup
Salitas FC vs Al Nasr Benghazi

2-0

3-1
Sat 19, Jan-22:00 - CAF Confederation Cup
Kaizer Chiefs FC vs ZESCO United Ndola

0-1

1-2
Sat 19, Jan-22:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs ASC Jaraaf

3-0

5-1
Sat 19, Jan-19:00 - CAF Confederation Cup
Petro Atletico de Luanda vs Stade Malien de Bamako

1-0

2-1
Sat 19, Jan-23:00 - CAF Confederation Cup
Hassania Agadir vs Jimma Aba Jifar

1-0

4-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Greuther Furth II vs Wurzburger Kickers B

1-0

3-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Stabaek Women\'s vs Fart Women\'s

1-0

2-0
Sat 19, Jan-08:30 - Club Friendly
Playford City Patriots vs Salisbury United

0-0

1-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
FC Ufa vs Levski Sofia

0-1

1-1
Sat 19, Jan-09:00 - Club Friendly
Shonan Bellmare vs Fukushima United FC

0-1

0-1
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
VfB Auerbach vs FC Inter Leipzig

1-1

3-1
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
FCM Traiskirchen vs ASV Drassburg

0-0

2-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
ASC 09 Dortmund vs Wuppertaler SV

2-1

4-1
Sat 19, Jan-09:30 - Club Friendly
Broadmeadow Magic vs Cooks Hill United

3-0

3-1
Sat 19, Jan-10:30 - Club Friendly
Buxoro FK vs Sogdiana Jizzakh

0-0

0-0
Sat 19, Jan-11:00 - Club Friendly
Eastern Suburbs Brisbane vs Gold Coast United

1-3

1-5
Sat 19, Jan-11:30 - Club Friendly
Hue FC vs Dong Thap

0-2

0-2
Sat 19, Jan-12:00 - Club Friendly
Peninsula Power vs Sunshine Coast Wanderers FC

2-0

8-0
Sat 19, Jan-12:00 - Club Friendly
Grange Thistle SC vs The Gap BPL

1-0

3-1
Sat 19, Jan-12:00 - Club Friendly
FK Nizhny Novgorod vs Rotor Volgograd

1-1

1-1
Sat 19, Jan-12:30 - Club Friendly
Kecskemeti TE vs Duna Aszfalt TVSE

0-1

0-1
Sat 19, Jan-12:30 - Club Friendly
Port Adelarde Pirates vs The Cove FC

0-0

1-0
Sat 19, Jan-12:30 - Club Friendly
Quang Nam vs TP Ho Chi Minh

0-0

2-0
Sat 19, Jan-17:15 - Club Friendly
Jaro vs SJK Seinajoki

1-2

1-2
Sat 19, Jan-00:00 - Club Friendly
Cherry Orchard vs Swords Celtic

0-1

2-1
Sat 19, Jan-17:15 - Club Friendly
Saarbrucken vs SV Sandhausen

0-0

0-0
Sat 19, Jan-20:30 - Club Friendly
FC Jazz Pori vs VPS Vaasa-j

2-1

3-1
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly
Gornik Leczna vs Motor Lublin

2-0

4-1
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly
MFK Zemplin Michalovce vs MFK Vranov nad Topou

1-0

2-0
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly
Geylang United FC vs Admiralty Football Club

4-0

12-2
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly
Fotbal Trinec vs Viktoria Otrokovice

4-0

5-0
Sat 19, Jan-17:30 - Club Friendly
HNK Gorica vs NK Aluminij

1-0

3-1
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly
Chonburi FC vs PTT Rayong FC

0-0

1-0
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly
Rochedale Rovers vs Western Pride

0-0

1-1
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly
Wolfsberger AC Amateure vs SK Austria Klagenfurt

0-0

0-2
Sat 19, Jan-13:00 - Club Friendly
USV Scheiblingkirchen-Warth vs SC Wiener Neustadt

0-1

1-4
Sat 19, Jan-13:15 - Club Friendly
Banik Ostrava B vs Vitkovice

0-0

0-0
Sat 19, Jan-13:20 - Club Friendly
FC Ingolstadt 04 Am vs FC Augsburg II

2-0

3-0
Sat 19, Jan-21:00 - Club Friendly
Finn Harps vs Limerick FC

0-1

2-1
Sat 19, Jan-13:30 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs Vyskov

2-1

6-3
Sat 19, Jan-13:30 - Club Friendly
Ruch Chorzow vs Ruch Radzionkow

1-1

4-1
Sat 19, Jan-13:30 - Club Friendly
FC Helsingor vs AB Gladsaxe

1-0

2-2
Sat 19, Jan-13:30 - Club Friendly
XM Fico Tay Ninh vs Binh Phuoc

1-0

2-1
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Teplice vs SK Slovan Varnsdorf

2-0

5-1
Sat 19, Jan-19:59 - Club Friendly
Bray Wanderers vs Shamrock Rovers

1-2

3-2
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Synot Slovacko vs Hanacka Slavia Kromeriz

1-1

4-1
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Slavia Mozyr vs Lokomotiv Gomel

0-0

0-0
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Brno vs FK MAS Taborsko

1-0

2-0
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Debreceni VSC vs Balmazujvaros Sport KFT

1-0

1-0
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
NK Celje vs Simer Sampion Celje

0-0

2-0
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
Ferencvarosi TC vs Sion

2-0

2-2
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Trencin vs Opava

1-0

1-0
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
F91 Dudelange vs Eintracht Trier

1-0

2-0
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Podbeskidzie vs ROW 1964 Rybnik

2-0

3-0
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
MTK Budapest FC vs FC Zhetysu Taldykorgan

2-0

3-1
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs FK Poprad

1-0

1-1
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
Qarabag vs FC Bohemians 1905

1-1

3-1
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
OFK Titograd vs Rudes

0-1

1-1
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
Ujpest FC vs Shakhter Soligorsk

2-0

6-2
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Vanlose IF vs Avarta

0-1

0-2
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
Waterford United vs Wexford Youths

2-0

6-0
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
FK Banik Sokolov vs FK Pribram

1-1

1-4
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
St. Patrick\'s vs Cobh Ramblers

3-0

4-1
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow vs Stilon Gorzow Wielkopolski

1-0

2-0
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
FC Vorskla Poltava vs CS Universitatea Craiova

0-2

0-3
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Dukla Praha vs Chrudim

2-0

4-1
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
SC Kriens vs Bellinzona

1-1

2-1
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
FK Slavoj Vysehrad vs Slavia Praha(U21)

0-1

0-2
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
ND Mura 05 vs Medjimurje

3-0

3-1
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
FK Senica vs FC Artmedia Petrzalka

0-1

3-2
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
Arbroath vs Celtic XI

3-1

4-3
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Baltyk Gdynia vs Bytovia Bytow

2-1

2-3
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
Bruhl SG vs FC Thun

0-1

1-5
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Ang Thong FC vs Air Force Central

1-0

1-1
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
Wallern vs Union Gurten

1-0

2-1
Sat 19, Jan-14:00 - Club Friendly
Lampang FC vs Consadole Sapporo


3-3
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
KaaPo Kaarina vs P-Iirot

0-0

3-0
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
FK Pohronie vs Podhale Nowy

2-2

3-2
Sat 19, Jan-18:00 - Club Friendly
Holstein Kiel B vs Niendorfer TSV

0-2

1-3
Sat 19, Jan-14:30 - Club Friendly
Stal Mielec vs Stal Rzeszow

0-3

0-5
Sat 19, Jan-14:30 - Club Friendly
Hallescher FC vs Chemnitzer

1-1

4-2
Sat 19, Jan-14:30 - Club Friendly
Rakow Czestochowa vs Warta Poznan

2-0

2-0
Sat 19, Jan-18:15 - Club Friendly
Mineros de Guayana vs LALA FC

0-3

0-4
Sat 19, Jan-18:30 - Club Friendly
Arminia Bielefeld vs St. Gallen

0-0

0-2
Sat 19, Jan-22:30 - Club Friendly
IFK Mariehamn vs Ekenas IF Fotboll

2-0

2-0
Sat 19, Jan-18:30 - Club Friendly
SV Wehen Wiesbaden vs FC Rapperswil-Jona

0-0

2-0
Sat 19, Jan-22:30 - Club Friendly
Gnistan vs FC Viikingit

0-1

2-1
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Lahti vs KTP Kotka


2-0
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Wisla Krakow vs Garbarnia Krakow

1-1

2-3
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Koln Am. vs TuS Koblenz

1-0

4-0
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Naestved vs HB Koge


2-1
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
LKS Lodz vs Elana Torun

1-0

1-0
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Hradec Kralove vs FK Loko Vltavin

3-0

6-1
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Wolfsberger AC vs Kapfenberg Superfund

4-3

5-3
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Thisted FC vs Vendsyssel

0-0

1-1
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Fotbal Trinec vs Hlucin

0-0

1-1
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
SC Victoria Hamburg vs FC St. Pauli II

1-0

1-1
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
MKS Kluczbork vs BTP Stal Brzeg

4-1

5-2
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
FK Panevezys vs Wigry Suwalki


0-0
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
Blekitni Stargard Szczecinski vs Kotwica Kolobrzeg

1-0

1-0
Sat 19, Jan-15:00 - Club Friendly
FC Artsakh vs Shirak


3-3
Sat 19, Jan-15:15 - Club Friendly
AC Oulu vs RoPS Rovaniemi

0-1

1-2
Sat 19, Jan-15:30 - Club Friendly
Zlate Moravce vs Dukla Banska Bystrica

1-0

4-1
Sat 19, Jan-19:00 - Club Friendly
Dynamo Kyiv vs VfL Bochum

1-0

3-0
Sat 19, Jan-19:00 - Club Friendly
IFK Goteborg vs Stabaek

0-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - Club Friendly
ToVe Pori vs MuSa

0-5

1-8
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Grasshoppers vs Hajduk Split

0-0

1-0
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
MTK Budapest FC vs Sabah FK Baku

1-2

1-3
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Debreceni VSC vs Budaorsi SC

0-1

1-2
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
FC Nordsjaelland vs Aarhus AGF

0-4

2-4
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Austria Wien vs SV Ried

1-1

3-2
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs FC Nitra

2-0

5-0
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Silkeborg IF vs Raufoss

1-0

3-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Randers FC vs Sonderjyske

1-0

1-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
FK Buducnost Podgorica vs Arsenal Tivat

0-0

1-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs MFK Ruzomberok

0-0

1-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Bayern Munich (Am) vs VfR Garching

3-0

3-0
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Fremad Amager vs BK Frem

0-1

0-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Hacken vs Norrby IF

1-0

2-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Vasas vs SKF Sered

0-0

1-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
NK Triglav Kranj vs Domzale

2-0

3-2
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Tennis Borussia Berlin vs Berliner AK 07

0-3

1-5
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Bonner SC vs Rot Weiss Ahlen

0-1

2-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
DAC Dunajska Streda vs Soroksar

0-0

1-0
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
IK Frej Taby vs Hammarby

0-2

1-3
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Gyirmot SE vs Spartak Trnava

2-0

2-0
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Carl Zeiss Jena(U19) vs Jahn Regensburg U19

1-0

1-3
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
MFK Karvina vs Puszcza Niepolomice

0-0

0-0
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Cegled vs Lokomotiva Kosice

0-2

2-2
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Army United FC vs BTU United

0-0

3-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Berliner FC Dynamo vs TSG Neustrelitz

1-0

1-0
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Ludwigsfelder FC vs FSV Optik Rathenow


0-2
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
NJS Nurmijarvi vs LPS Helsinki

1-0

3-0
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Hutnik Krakow vs Skra Czestochowa

2-2

3-6
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
SV Rodinghausen vs Germania Egestorf Langreder

2-0

2-3
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
FK Backa Backa Palanka vs Vojvodina

0-0

0-1
Sat 19, Jan-16:00 - Club Friendly
Backa Topola vs Proleter Novi Sad

3-1

4-2
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
Inter Turku vs Salon Palloilijat(SalPa)

0-0

1-0
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
GKS Katowice vs Sandecja Nowy Sacz

2-1

3-3
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
SSV Jahn Regensburg vs Wurzburger Kickers

0-0

0-1
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
Mlada Boleslav vs Slovan Bratislava

0-2

1-2
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
SC Freiburg (Am) vs Reutlingen


4-1
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
PAKSI FC vs Arsenal Tula

0-0

0-0
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
SV Babelsberg 03 vs SC Staaken

6-0

12-0
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
SC Weiche Flensburg 08 vs Heider SV

2-0

7-0
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
Spartak Subotica vs Bekescsaba

1-0

2-0
Sat 19, Jan-16:30 - Club Friendly
TuS Haltern vs Kaan Marienborn

0-0

1-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Zurich vs Sabail

0-1

1-1
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Midtjylland vs Fredericia

2-1

4-1
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
NK Maribor vs NK Rudar Velenje

1-0

2-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Energie Cottbus vs 1. FC Magdeburg

0-0

1-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Rapid Wien vs Floridsdorfer AC

1-0

1-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
TSV Alemannia Aachen vs VfR Wormatia Worms

1-1

2-2
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Karlsruher SC vs Jeunesse Esch

2-0

2-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Kickers Offenbach vs Sportfreunde Siegen

0-1

0-2
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Wattenscheid vs Steinbach

0-1

0-3
Sat 19, Jan-01:30 - Club Friendly
Llaneros Guanare vs Metropolitanos FC

1-2

1-2
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Slavia Praha vs Usti nad Labem

1-0

8-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
SC Austria Lustenau vs FV Ravensburg

1-2

3-3
Sat 19, Jan-03:00 - Club Friendly
La Serena vs Universidad de Chile

0-3

0-3
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Stuttgarter Kickers vs TSG Balingen

2-1

3-2
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Preuben Munster vs Fortuna Koln

1-0

1-1
Sat 19, Jan-03:40 - Club Friendly
Zamora FC Barinas vs Hermanos Colmenares

0-2

1-2
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
NK Osijek vs ND Gorica

2-0

6-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Brommapojkarna vs Sollentuna FK

0-1

2-1
Sat 19, Jan-04:00 - Club Friendly
Millonarios vs America de Cali

1-0

2-1
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Vasalunds IF vs AIK Solna

0-0

0-1
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
KPV vs PK-37

2-0

5-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Frigg FK vs Orn-Horten

0-1

1-1
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
Viktoria Koln vs FC Remscheid

3-0

7-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
SV Meppen vs FC Botosani

1-1

3-2
Sat 19, Jan-06:30 - Club Friendly
West Torrens Birkalla vs Croydon Kings

0-1

1-3
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
SC Verl vs BSV Rehden

2-0

4-0
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
SC Gleisdorf vs TSV Hartberg

1-3

2-7
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
SKU Amstetten vs Ceske Budejovice

0-1

3-2
Sat 19, Jan-17:00 - Club Friendly
SSV Ulm 1846 vs FC Wacker Innsbruck

1-1

1-2
Sat 19, Jan-00:10 - Conmebol - Sudamericano U20
Ecuador(U20) vs Paraguay(U20)

2-0

3-0
Sat 19, Jan-02:30 - Conmebol - Sudamericano U20
Uruguay(U20) vs Peru(U20)

0-0

0-1
Sat 19, Jan-21:00 - Cyprus 1 Division
Ermis Aradippou vs Apollon Limassol FC

0-2

0-3
Sat 19, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Nea Salamis

0-0

3-1
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Asil Lysi

0-2

1-3
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Othellos Athienou

1-0

1-1
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
MEAP Nisou vs Anagennisi Deryneia

0-1

0-2
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Aris Limassol

0-0

0-1
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Omonia Aradippou

0-0

2-1
Sat 19, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Voroklinis vs Ethnikos Achnas

0-1

1-3
Sat 19, Jan-19:59 - Egypt Premier League
Pyramids FC vs Tala\'ea El Gaish

1-1

3-1
Sat 19, Jan-17:00 - Egypt Premier League
Arab Contractors vs Nogoom El Mostakbal

1-1

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Aldershot Town vs Chesterfield

0-1

0-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Ebbsfleet United vs Leyton Orient

1-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Barrow vs Halifax Town

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Braintree Town vs Barnet F.C.

2-0

4-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Maidenhead United vs Solihull Moors

1-1

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Eastleigh vs Sutton United

1-1

3-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Boreham Wood F.C. vs Havant & Waterlooville FC

0-2

1-3
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Dover Athletic vs Bromley

1-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Maidstone United vs Dagenham and Redbridge

0-1

0-3
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
AFC Fylde vs Wrexham

1-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference
Salford City F.C. vs Gateshead

1-1

1-1
Sat 19, Jan-16:35 - England Conference
Harrogate Town vs Hartlepool United FC

1-0

3-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Stockport County vs York City

2-0

3-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Darlington vs Spennymoor Town

1-0

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
AFC Telford United vs Kidderminster

0-1

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Chester FC vs Curzon Ashton FC

0-0

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Boston United vs Leamington

1-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Hereford vs Nuneaton Town

1-2

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Alfreton Town vs Brackley Town

0-0

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Altrincham vs Southport FC

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Ashton United vs FC United of Manchester

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Bradford Park Avenue vs Blyth Spartans

0-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference North Division
Chorley vs Guiseley

1-0

3-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Chippenham Town

2-0

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Torquay United

1-1

3-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Eastbourne Borough

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Woking

1-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
East Thurrock United vs Dulwich Hamlet

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Hampton & Richmond

1-0

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Dartford

0-1

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Wealdstone FC vs Hungerford Town

1-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Gloucester City

0-1

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Billericay Town

1-1

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Conference South Division
Truro City vs Weston Super Mare

2-2

3-3
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Scunthorpe United vs Sunderland

0-0

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Oxford United vs Portsmouth

2-0

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Rochdale vs Fleetwood Town

0-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Gillingham vs Walsall

0-2

0-3
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Blackpool vs Shrewsbury Town

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Accrington Stanley

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Bradford City AFC vs Southend United

0-2

0-4
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Coventry

0-0

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Luton Town vs Peterborough United

2-0

4-0
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Burton Albion FC

0-1

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
Bristol Rovers vs Wycombe Wanderers

0-0

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Barnsley

1-1

1-4
Sat 19, Jan-17:00 - England League Two
Lincoln City vs Grimsby Town

1-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Milton Keynes Dons vs Crewe Alexandra

0-1

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Macclesfield Town vs Oldham Athletic AFC

1-1

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Northampton Town

1-1

3-2
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Swindon

0-2

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Colchester United vs Mansfield Town

2-0

2-3
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Yeovil Town vs Notts County

1-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Carlisle vs Cheltenham Town

0-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Morecambe vs Stevenage FC

0-1

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Port Vale

0-1

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Bury

1-0

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - England League Two
Newport County vs Exeter City

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs North Ferriby United

4-0

6-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Witton Albion

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Hednesford Town vs Basford Utd

1-1

3-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Workington vs Bamber Bridge

1-1

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Lancaster City

0-0

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Stafford Rangers

0-3

0-5
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Marine vs Stalybridge Celtic

0-0

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Scarborough Athletic

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Gainsborough Trinity

0-0

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Farsley Celtic

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Burgess Hill Town

2-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Tonbridge Angels

2-1

3-4
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Wingate & Finchley

0-1

4-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Potters Bar Town

1-0

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Merstham

1-2

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Whitehawk

1-3

1-3
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Corinthian Casuals

0-0

0-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Worthing

0-1

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Margate

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Dorking Wanderers vs Harlow Town

1-1

5-3
Sat 19, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Folkestone Invicta

2-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Halesowen Town vs St Ives Town

0-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Kettering Town vs Royston Town

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Bedworth United vs Rushden&Diamonds

1-1

1-3
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Banbury United vs Coalville Town

3-0

4-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Lynn vs Barwell

2-0

3-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Stourbridge

1-1

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Leiston FC

2-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Needham Market

2-0

3-1
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Redditch United

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Tamworth

1-0

3-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
St Neots Town vs Alvechurch

0-1

0-3
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Staines Town vs Wimborne Town

1-0

2-4
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Frome Town vs Metropolitan Police

0-1

0-3
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Basingstoke Town

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Salisbury City

2-2

3-4
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Beaconsfield Town F.C.

0-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Weymouth vs Kings Langley

0-1

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Dorchester Town

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Gosport Borough

2-1

3-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Tiverton Town

2-0

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Swindon Supermarine

0-2

1-3
Sat 19, Jan-21:30 - England The Championship
Swansea City vs Sheffield United

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Sheffield Wed vs Wigan Athletic

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Leeds United

0-0

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Bristol City

0-0

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Millwall

0-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Rotherham United vs Brentford

1-1

2-4
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Derby County vs Reading

2-0

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Ipswich

0-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Aston Villa vs Hull City

1-2

2-2
Sat 19, Jan-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Preston North End

0-1

1-4
Sat 19, Jan-16:00 - England U23 League Cup
Swansea City U23 vs Oxford United(U23)

1-0

2-0
Sat 19, Jan-21:30 - English Premier League
Arsenal vs Chelsea FC

2-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League
Southampton vs Everton

0-0

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League
Watford vs Burnley

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League
Newcastle vs Cardiff City

1-0

3-0
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League
Manchester United vs Brighton & Hove Albion

2-0

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League
Liverpool vs Crystal Palace

0-1

4-3
Sat 19, Jan-19:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs West Ham United

0-0

2-0
Sat 19, Jan-16:30 - English Premier League
Wolves vs Leicester City

2-0

4-3
Sat 19, Jan-18:50 - Estonia Winter Tournament
FC Kuressaare vs Paide Linnameeskond

0-2

0-4
Sat 19, Jan-15:10 - Estonia Winter Tournament
Viljandi JK Tulevik vs FC Elva

1-1

2-1
Sat 19, Jan-17:00 - Estonia Winter Tournament
Trans Narva vs Tartu JK Tammeka

1-0

2-0
Sat 19, Jan-21:10 - Finland Junior League
Honka Am vs JaPS Am

1-1

3-2
Sat 19, Jan-14:15 - Finland Junior League
TPS Turku Youth vs FC Espoo Youth

2-1

3-1
Sat 19, Jan-14:30 - Finland Junior League
VJS Vantaa Youth vs MP Mikkeli Youth

2-0

8-0
Sat 19, Jan-22:00 - Finland Woman\\\'s Cup
TiPS Women\'s vs PK-35 Vantaa Women\'s

2-0

2-1
Sat 19, Jan-18:00 - Finland Woman\\\'s Cup
HJK Helsinki Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho TB Women\'s

1-0

5-0
Sat 19, Jan-18:00 - Finland Woman\\\'s Cup
ONS Women\'s vs KuPS Women\'s

1-0

6-0
Sat 19, Jan-17:55 - France Ligue 2
Lens vs Nancy

0-1

2-1
Sat 19, Jan-18:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs Grenoble

0-0

1-1
Sat 19, Jan-17:30 - French Championnat Amateur Group A
Saint-Priest vs Pontarlier


0-1
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Toulon vs Marseille Endoume

0-0

0-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Martigues vs Jura Sud Foot

1-0

1-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Olymplque de Marseille B vs Annecy

0-1

0-4
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Grasse vs Monaco B

0-0

0-0
Sat 19, Jan-18:00 - French Championnat Amateur Group A
GS Consolat Marseille vs Frejus Saint-Raphael

0-1

3-1
Sat 19, Jan-22:00 - French Championnat Amateur Group A
OGC Nice B vs Hyeres

0-1

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Lyonnais B vs Monts d\'Or Azergues

0-0

1-2
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Blois F.41 vs Mont-de-Marsan

1-0

2-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Les Herbiers vs Colomiers

0-1

2-1
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
St Pryve St Hilaire vs Andrezieux

0-0

2-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Saint-Etienne B vs Nimes B

1-1

1-2
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Bordeaux B vs Trelissac

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Yzeure AS

0-0

0-0
Sat 19, Jan-21:30 - French Championnat Amateur Group B
FC Bergerac vs Stade Bordelais

0-0

1-0
Sat 19, Jan-17:30 - French Championnat Amateur Group C
Oissel vs Mantois

1-0

2-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Poissy AS vs Le Havre B

1-0

2-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Chartres FC vs Granville

2-0

3-1
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
FC Nantes B vs Bastia CA

0-0

0-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Stade Briochin vs Saint Malo

1-1

2-1
Sat 19, Jan-18:00 - French Championnat Amateur Group C
AS Furiani Agliani vs Lorient B

0-0

0-0
Sat 19, Jan-21:30 - French Championnat Amateur Group C
Vannes OC vs Paris Saint Germain B

1-0

4-0
Sat 19, Jan-22:00 - French Championnat Amateur Group C
Boulogne-Billancourt vs Vitre

0-0

0-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Lens B vs CS Sedan Ardennes

1-0

3-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Iris Club de Croix vs Arras

1-0

2-0
Sat 19, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
ST Maur Lusitanos vs Sainte Genevieve Sports

0-0

0-0
Sat 19, Jan-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Lille B vs SC Schiltigheim


3-2
Sat 19, Jan-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Feignies vs Belfort ASM FC

1-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Haguenau vs Epinal


3-0
Sat 19, Jan-15:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Stade Rennais FC(U19)

0-1

2-2
Sat 19, Jan-16:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Stade Lavallois MFC (U19)


0-1
Sat 19, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio GFCO (U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19)


3-1
Sat 19, Jan-18:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Toulon (U19)


2-1
Sat 19, Jan-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Guingamp

3-0

9-0
Sat 19, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Strasbourg

1-2

1-5
Sat 19, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Nice

1-0

1-1
Sat 19, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Toulouse

0-1

0-1
Sat 19, Jan-17:00 - Friendly Internationals
South Africa Women\'s vs Netherlands Women\'s

1-2

1-2
Sat 19, Jan-13:00 - Friendly Internationals
Turkey Women\'s vs Slovakia Women\'s

0-0

0-0
Sat 19, Jan-14:00 - Friendly Internationals
Italy Women\'s(U19) vs Ireland Women\'s(U19)

2-0

2-0
Sat 19, Jan-18:00 - Friendly Internationals
Norway Women\'s(U23) vs Belgium Women\'s(U23)

0-0

1-1
Sat 19, Jan-23:45 - Friendly Internationals
France Women\'s vs USA Women\'s

1-0

3-1
Sat 19, Jan-21:00 - Futsal Italian Serie A
Napoli Futsal vs Maritime Augusta Futsal

3-2

6-2
Sat 19, Jan-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal

1-2

2-6
Sat 19, Jan-21:30 - Futsal Italian Serie A
Civitella Colormax Futsal vs Feldi Eboli Futsal

1-4

5-4
Sat 19, Jan-00:15 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Levante Futsal

3-2

4-2
Sat 19, Jan-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

0-1

3-3
Sat 19, Jan-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Aspil Vidal Ribera Navarra Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

1-1

2-2
Sat 19, Jan-16:15 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

3-0

6-2
Sat 19, Jan-21:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Borussia Dortmund

0-1

0-1
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs 1.FSV Mainz 05

0-2

2-3
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Monchengladbach

0-1

0-1
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga
Hannover 96 vs Werder Bremen

0-1

0-1
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs SC Freiburg

3-0

3-1
Sat 19, Jan-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Fortuna Dusseldorf

0-1

1-2
Sat 19, Jan-17:00 - Greece - Football League
Ergotelis vs Aittitos Spata

2-0

3-1
Sat 19, Jan-17:00 - Greece - Football League
Apollon Larissas vs Volos NFC

0-1

1-1
Sat 19, Jan-17:00 - Greece - Football League
Panachaiki vs Platanias FC

0-0

1-0
Sat 19, Jan-17:00 - Greece - Football League
Kissamikos vs Giorgos Karaiskakis

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:15 - Greece Super League
Pas Giannina vs Olympiakos Piraeus

1-2

1-2
Sat 19, Jan-21:00 - Greece Super League
Apollon Smirnis vs Levadiakos

0-0

0-0
Sat 19, Jan-21:30 - Greece Super League
PAOK Saloniki vs Panionios

2-0

3-0
Sat 19, Jan-13:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs PAE Levadiakos(U19)

0-2

1-4
Sat 19, Jan-13:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Panionios(U19)

0-1

3-1
Sat 19, Jan-13:00 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

1-0

2-1
Sat 19, Jan-14:00 - Greece U19
Kerkyra(U19) vs Aiginiakos FC U19

0-0

1-0
Sat 19, Jan-14:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-4

2-5
Sat 19, Jan-14:30 - Greece U19
Panachaiki U19 vs Ergotelis(U19)

0-0

1-1
Sat 19, Jan-14:30 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

1-0

2-1
Sat 19, Jan-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Siquinala FC vs CD Puerto de Iztapa

0-1

3-1
Sat 19, Jan-21:30 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs FC Utrecht

2-0

3-0
Sat 19, Jan-22:45 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs Feyenoord Rotterdam

1-1

3-1
Sat 19, Jan-22:45 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs VVV-Venlo

1-1

2-4
Sat 19, Jan-23:45 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Heracles Almelo

1-0

3-0
Sat 19, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs VV Katwijk

2-0

3-0
Sat 19, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Kozakken Boys

0-1

0-1
Sat 19, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs FC Lienden

1-0

4-0
Sat 19, Jan-21:00 - Holland Tweede Divisie
VV Sint Bavo vs Rijnsburgse Boys

1-0

2-3
Sat 19, Jan-18:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Spakenburg

1-1

1-1
Sat 19, Jan-15:30 - Holland U19 League
NAC Breda(U19) vs Ajax Amsterdam U19

0-0

0-3
Sat 19, Jan-10:30 - HongKong Premier League
Wofoo Tai Po vs Best Union Yuen Long

2-0

2-2
Sat 19, Jan-10:30 - HongKong Premier League
R&F vs Eastern A.A Football Team

0-0

1-1
Sat 19, Jan-13:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Pegasus FC vs Dreams Sports Club

1-0

1-1
Sat 19, Jan-19:59 - Iceland Championship
Grindavik vs IBV Vestmannaeyjar

2-0

2-1
Sat 19, Jan-15:00 - Iceland Championship
IA Akranes vs Hafnarfjordur FH

1-2

4-2
Sat 19, Jan-18:00 - Iceland Championship II
UMF Afturelding vs Vestri

0-0

4-0
Sat 19, Jan-16:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
Keflavik Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s

0-1

0-1
Sat 19, Jan-01:00 - Iceland Reykjavik Tournament
Fram Reykjavik vs Throttur Reykjavik

0-0

1-0
Sat 19, Jan-12:30 - India League Division 1
Minerva Punjab vs Gokulam

0-0

1-1
Sat 19, Jan-18:00 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Neroca FC

0-1

2-1
Sat 19, Jan-15:30 - India League Division 1
Shillong Lajong FC vs Real Kashmir

0-0

0-1
Sat 19, Jan-07:30 - India U18 League
Minerva Punjab(U18) vs MSP Football Academy U18

1-0

3-0
Sat 19, Jan-13:30 - India U18 League
Mangalore(U18) vs Kahaani U18

1-0

2-0
Sat 19, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Hapoel MS Sandala Gilboa vs Hapoel Bnei Arara Ara

1-0

1-1
Sat 19, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Maccabi Bnei Raina vs Maccabi Ahi Ichsal

0-0

1-0
Sat 19, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Ihud Bnei Baka vs Ihud Bnei Kfar Kara

0-1

1-2
Sat 19, Jan-16:45 - Israel Liga Bet
Maccabi Tamra vs Hapoel Bueine

1-0

2-0
Sat 19, Jan-20:15 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Raanana

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Bnei Sakhnin FC vs Hapoel Haifa

0-2

0-4
Sat 19, Jan-18:00 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Netanya

0-0

0-0
Sat 19, Jan-23:00 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Hapoel Beer Sheva

0-2

1-3
Sat 19, Jan-21:00 - Israel State League
Ironi Nesher vs Hapoel Umm Al Fahm

0-1

1-3
Sat 19, Jan-22:00 - Israel State League
Agudat Sport Ashdod vs Hapoel Azor

1-0

1-0
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Maccabi Netanya U19

0-1

0-1
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Ironi Ramat Hasharon U19

0-0

0-0
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Kfar Saba (U19) vs Hapoel Haifa Robi(U19)

1-0

1-0
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League
Maccabi Irony Bat Yam(U19) vs Beitar Tel Aviv Ramla U19

0-0

0-0
Sat 19, Jan-12:30 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

0-0

2-1
Sat 19, Jan-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Ashdod MS U19

1-0

3-0
Sat 19, Jan-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Beitar Nes Tubruk(U19)

2-0

2-2
Sat 19, Jan-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Ashkelon U19 vs Shimshon Tel Aviv(U19)

0-0

2-1
Sat 19, Jan-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Tzur Shalom U19 vs Tzeirey Taibe(U19)

0-0

1-0
Sat 19, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Tel Aviv(U19)

0-0

1-0
Sat 19, Jan-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Yavne Shimon (U19) vs Maccabi Kabilio Jaffa(U19)

0-2

0-2
Sat 19, Jan-15:00 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Maccabi Tel Aviv Shachar U19

0-1

0-2
Sat 19, Jan-17:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Benevento Youth

0-0

0-0
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Perugia Youth

2-0

3-0
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Foggia Youth

3-0

5-0
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Brescia Youth vs Parma Youth


3-0
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Chievo Youth vs Sampdoria Youth

0-0

1-1
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Cittadella Youth vs Carpi Youth

2-2

2-3
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Padova Youth

0-0

2-0
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Bologna Youth

1-2

2-3
Sat 19, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Venezia F.C. Youth vs Cremonese Youth


2-1
Sat 19, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Fiorentina Youth

1-1

1-2
Sat 19, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Crotone Youth

0-1

2-1
Sat 19, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera
Salernitana Youth vs Spezia Youth

0-3

0-4
Sat 19, Jan-15:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Udinese Youth

1-0

2-0
Sat 19, Jan-16:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Juventus Youth

0-0

1-1
Sat 19, Jan-21:00 - Italian Serie A
Udinese vs Parma Calcio 1913

0-1

1-2
Sat 19, Jan-18:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Torino

2-0

3-2
Sat 19, Jan-23:30 - Italian Serie A
Inter Milan vs US Sassuolo Calcio

0-0

0-0
Sat 19, Jan-00:00 - Italian Serie B
Palermo vs Salernitana

1-1

1-2
Sat 19, Jan-21:00 - Italian Serie B
Perugia vs Brescia

0-1

0-2
Sat 19, Jan-18:00 - Italian Serie B
Lecce vs Benevento

0-0

1-1
Sat 19, Jan-18:00 - Italian Serie B
Crotone vs Cittadella

0-0

0-0
Sat 19, Jan-18:00 - Italian Serie B
Carpi vs Foggia

0-1

0-2
Sat 19, Jan-17:30 - Italy C1A
Gozzano vs Cuneo

3-0

4-0
Sat 19, Jan-23:45 - Italy C1A
Pisa vs Robur Siena S.S.D.

1-1

2-2
Sat 19, Jan-17:30 - Italy C1B
Ternana vs Alma Juventus Fano

0-0

0-1
Sat 19, Jan-17:30 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Ravenna

0-0

1-1
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B
Triestina vs Rimini

1-0

2-0
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B
Fermana vs FeralpiSalo

1-0

1-0
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B
S.S.D. Monza 1912 vs USD Virtus Verona

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B
Gubbio vs Vis Pesaro

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B
Pordenone Calcio SSD vs Albinoleffe

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:30 - Italy C1B
Imolese vs Giana Erminio

4-0

5-0
Sat 19, Jan-21:30 - Italy C1B
Vicenza vs Renate AC

1-0

1-1
Sat 19, Jan-21:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs Teramo

0-0

2-1
Sat 19, Jan-09:00 - Japan Futsal League
Bardral Urayasu Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

0-2

0-4
Sat 19, Jan-17:15 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Sony Sugar FC

0-0

0-0
Sat 19, Jan-15:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Vihiga

1-1

1-1
Sat 19, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Kakamega Homeboyz

2-1

3-2
Sat 19, Jan-19:15 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Zebbug Rangers

3-0

3-0
Sat 19, Jan-17:00 - Malta First Division League
Qrendi vs Santa Lucia

0-0

0-3
Sat 19, Jan-19:00 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs St. Andrews

1-0

2-1
Sat 19, Jan-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Senglea Athletic

0-1

0-3
Sat 19, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Veracruz

0-0

2-0
Sat 19, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Santos Laguna

1-1

1-1
Sat 19, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Monarcas Morelia B vs Necaxa B

1-0

2-1
Sat 19, Jan-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs UA Chihuahua

0-2

2-2
Sat 19, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs Zacatepec

2-2

3-2
Sat 19, Jan-06:30 - Mexico Primera Divison A
Venados FC vs Atletico San Luis

0-0

1-1
Sat 19, Jan-07:00 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs Celaya FC

1-1

1-3
Sat 19, Jan-21:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Pachuca U20

0-0

2-0
Sat 19, Jan-21:15 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Cruz Azul(U20)

1-1

2-2
Sat 19, Jan-17:30 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Wydad Temara


1-1
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Itihad Z. Khemisset vs Olympique Dcheira


1-1
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs ASS Association Sportive de Sale

0-1

1-1
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Atlas Khenifra

1-0

4-0
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs JSK Chabab Kasba Tadla

0-0

0-0
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Club Salmi vs Renaissance Zmamra

0-0

0-0
Sat 19, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Raja de Beni Mellal vs KAC de Kenitra


1-1
Sat 19, Jan-13:00 - Myanmar National League
Yadanarbon FC vs Shan United

1-1

2-2
Sat 19, Jan-13:00 - Myanmar National League
Rakhine United vs Dagon FC

1-0

3-0
Sat 19, Jan-13:30 - Myanmar National League
Zwekapin United vs Southern Myanmar

2-1

3-2
Sat 19, Jan-07:00 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Canterbury United

0-1

5-1
Sat 19, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Southern United vs Hamilton Wanderers AFC

3-1

3-1
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Portadown FC vs Harland & Wolff Welders

0-2

3-2
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Larne FC vs Loughgall FC

2-1

4-1
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Ballyclare Comrades

1-0

1-0
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Police Service of Northern Ireland FC vs Dergview FC


0-1
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Carrick Rangers

0-0

0-0
Sat 19, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Limavady United


0-1
Sat 19, Jan-00:00 - Northern Ireland Premier League
Ards FC vs Coleraine F.C.

1-1

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Newry City

0-1

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Cliftonville

1-0

3-1
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Ballymena United F.C.

0-2

0-2
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Linfield FC

0-1

0-1
Sat 19, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Institute FC

3-0

4-0
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs FC Porto U19


1-4
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Boavista(U19) vs Aves(U19)


1-2
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Braga (U19) vs Pacos Ferreira(U19)


3-1
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Beira Mar(U19)


2-1
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Rio Ave(U19) vs SC Freamunde(U19)


4-0
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Feirense(U19) vs Gil Vicente U19


0-1
Sat 19, Jan-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Maritimo U19 vs Alverca(U19)


1-0
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Uniao Leiria U19 vs Cova Piedade(U19)


1-1
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Belenenses(U19) vs Benfica(U19)


1-2
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
GD Estoril-Praia(U19) vs Tondela(U19)


2-2
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Vitoria FC Setubal(U19) vs Academica Coimbra(U19)


2-2
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alcanenense U19 vs Sporting Lisbon(U19)


0-2
Sat 19, Jan-21:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Associacao Naval(U17) vs Sintrense(U17)


1-3
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
CADE Entroncamento U17 vs Uniao Almeirim(U17)


0-2
Sat 19, Jan-21:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs GD Estoril-Praia

0-0

2-0
Sat 19, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora
FC Famalicao vs Farense

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs Vitoria Guimaraes B

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
S.C. Braga B vs Pacos Ferreira

3-1

3-1
Sat 19, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs Desportivo de Tondela

1-2

2-2
Sat 19, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs Moreirense

2-1

2-1
Sat 19, Jan-01:15 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs SL Benfica

0-0

0-1
Sat 19, Jan-17:25 - Qatar Stars Cup
Qatar SC vs Al-Sadd

1-0

2-0
Sat 19, Jan-19:50 - Qatar Stars Cup
Al Duhail SC vs Al Khor SC

1-1

5-1
Sat 19, Jan-13:00 - Russia Futsal League
Volga Saratov Futsal vs Eleks Favorit Futsal

5-2

8-2
Sat 19, Jan-13:00 - Russia Futsal League
Mospolitekh Moscow Futsal vs Alga-Bashneft Futsal

3-2

5-6
Sat 19, Jan-14:00 - Russia Futsal League
MFK KPRF 2 Futsal vs Astrakhan Futsal

4-1

7-1
Sat 19, Jan-15:00 - Russia Futsal League
Yugra 2 Futsal vs Dinamo Moscow Futsal

0-0

1-0
Sat 19, Jan-15:00 - Russia Futsal League
Almaz Futsal vs Spartak Moscow Futsal

3-0

3-0
Sat 19, Jan-16:00 - Russia Futsal League
Berkut Futsal vs Orgkhim Futsal

6-4

6-5
Sat 19, Jan-17:00 - Russia Futsal League
Krasnaya Gvardiya Futsal vs Veliky Novgorod Futsal

6-2

8-5
Sat 19, Jan-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SP Libertas

2-0

2-2
Sat 19, Jan-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs S.S Pennarossa

1-0

1-0
Sat 19, Jan-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP La Fiorita

0-1

0-2
Sat 19, Jan-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs Folgore/Falciano

0-2

0-3
Sat 19, Jan-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sharq vs Al-Hait

0-0

0-0
Sat 19, Jan-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al Hjazz vs Al Bukayriyah


0-1
Sat 19, Jan-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al Drae vs Wajj

1-0

3-0
Sat 19, Jan-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Shabab Youth


0-2
Sat 19, Jan-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al-Ettifaq Youths


1-1
Sat 19, Jan-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al Nasr Riyadh Youths

1-0

1-0
Sat 19, Jan-16:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Qadasiya Youths


1-1
Sat 19, Jan-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Al-Ittihad Youths


2-1
Sat 19, Jan-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Ansar Youths


1-0
Sat 19, Jan-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Al-Hilal Youths


2-4
Sat 19, Jan-21:15 - Scotland FA Cup
Celtic vs Airdrieonians

1-0

3-0
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Aberdeen vs Stenhousemuir

1-0

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Hibernian FC vs Elgin City

3-0

4-0
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Motherwell FC vs Ross County

0-0

1-2
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Kilmarnock vs Forfar Athletic

1-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Dundee vs Queen of the South FC

1-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Partick Thistle vs Stranraer F.C.

1-0

4-1
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Inverness C.T. vs East Kilbride

3-0

4-0
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
East Fife vs Greenock Morton

1-1

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Montrose vs Dundee United

0-2

0-4
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
Raith Rovers vs Dunfermline

0-0

3-0
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
St. Johnstone vs Hamilton Academical FC

2-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - Scotland FA Cup
St. Mirren vs Alloa Athletic

0-2

3-2
Sat 19, Jan-16:15 - Scotland FA Cup
Auchinleck Talbot vs Ayr Utd.

0-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Keith

3-1

4-1
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Fraserburgh

1-0

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Brora Rangers

0-1

0-5
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish League Two
Peterhead vs Berwick Rangers

0-0

2-0
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Queen\'s Park

1-1

1-1
Sat 19, Jan-19:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Annan Athletic

1-0

1-2
Sat 19, Jan-21:30 - Senegal Premier League
Stade de Mbour vs Sonacos de Diourbel


1-0
Sat 19, Jan-21:00 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs Mbour Petite Cote


2-3
Sat 19, Jan-17:30 - South Africa First League
Witbank Spurs vs Real Kings

4-1

4-1
Sat 19, Jan-17:30 - South Africa First League
Mbombela United vs Pretoria University

1-0

3-0
Sat 19, Jan-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs Jomo Cosmos

2-0

2-0
Sat 19, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Maritzburg United

0-0

2-0
Sat 19, Jan-22:15 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Lamontville Golden Arrows

0-0

1-1
Sat 19, Jan-00:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Alaves

1-0

4-0
Sat 19, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Sevilla

0-0

2-0
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Atletico Madrid

0-1

0-3
Sat 19, Jan-23:45 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Valencia

1-0

1-2
Sat 19, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Cadiz U19 vs UD Tomares(U19)

1-0

2-0
Sat 19, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

1-1

1-2
Sat 19, Jan-15:30 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs CD Oberena(U19)

0-0

4-0
Sat 19, Jan-15:30 - Spanish Primera U19
El Olivar(U19) vs CD San Francisco(U19)

0-1

1-2
Sat 19, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs Guia U19

5-1

8-2
Sat 19, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs CD Maspalomas(U19)

0-1

2-1
Sat 19, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
CF Rusadir(U19) vs Calavera(U19)

1-1

2-1
Sat 19, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Ofra(U19) vs CD Marino(U19)

1-0

1-0
Sat 19, Jan-16:30 - Spanish Primera U19
RC Victoria(U19) vs CD Sobradillo(U19)

1-1

2-2
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Cordoba C.F.

3-0

3-2
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
CF Rayo Majadahonda vs Zaragoza

1-0

2-2
Sat 19, Jan-23:30 - Spanish Segunda Division
Malaga vs CD Lugo

0-1

2-1
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Cadiz

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs SD Gernika

0-1

2-2
Sat 19, Jan-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Cultural de Durango vs Real Sociedad B

0-1

1-3
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Gimnastica Torrelavega

1-0

1-0
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Arenas Club de Getxo

1-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs SD Amorebieta

0-1

1-1
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Teruel

0-1

1-1
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Villarreal B

2-1

2-1
Sat 19, Jan-21:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs CD Colunga

1-1

1-3
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs CD Praviano

0-1

1-1
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Atletico Espeleno


1-2
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Xerez CD

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Constancia


3-1
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs SCR Pena Deportiva


3-2
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Cladera vs CD Manacor


3-3
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Santa Catalina


1-2
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CF Platges De Calvia


0-1
Sat 19, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Tenerife B

0-0

0-0
Sat 19, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs UD Las Zocas

1-1

4-1
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Tamaraceite

1-2

3-4
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Atletico Tacoronte

0-2

0-2
Sat 19, Jan-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs CD Marino

0-1

2-2
Sat 19, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Union Sur Yaiza

0-0

0-2
Sat 19, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs UCD Burlades


1-1
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs CD Huarte


2-0
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs Alesves


2-4
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs UD Mutilvera


1-3
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs Avance Ezcabarte

0-0

0-1
Sat 19, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Pamplona


3-1
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Corellano

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs Osasuna B


1-2
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Baztan


3-3
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs UD Logrones B


1-2
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CCD Alberite

1-1

1-2
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Atletico Tomelloso

0-1

3-2
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs Bezana


1-2
Sat 19, Jan-21:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs CD Guarnizo


0-1
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs SD Laredo


0-3
Sat 19, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs CD Naval


0-1
Sat 19, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs UD Samano


2-0
Sat 19, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs Sociedad Deportiva Beasain


1-1
Sat 19, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD San Pedro vs Alaves B


0-1
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs JD Somorrostro

1-0

3-0
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Zamudio SD vs Real Sociedad C


2-0
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Portugalete


1-2
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Ordizia KE vs Santutxu


0-1
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs UE Castelldefels

1-1

3-1
Sat 19, Jan-19:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Llagostera vs L\'Hospitalet


0-1
Sat 19, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Crevillente

0-0

1-1
Sat 19, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Vilamarxant CF


0-1
Sat 19, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs UD Paterna

1-0

1-0
Sat 19, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Atzeneta UE


1-0
Sat 19, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Atarfe Industrial CF

1-0

2-0
Sat 19, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Africain Menzel Bourguiba vs Stade Sportif Sfaxien

1-0

1-1
Sat 19, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs Olympique de Beja

1-1

1-1
Sat 19, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
CS Jebeniana vs Chebba

0-2

0-3
Sat 19, Jan-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Osmanlispor FC vs Boluspor

2-1

3-1
Sat 19, Jan-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Afjet Afyonspor vs Istanbulspor

0-1

1-1
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi vs Denizlispor

0-1

0-1
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Duzyurtspor

0-1

0-2
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Altindag BS vs Catalca Spor

2-0

4-0
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
1461 Trabzon vs Bayburt Ozel Idare

0-0

0-1
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Turgutluspor vs Anadolu Uskudar

1-1

2-3
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Serik Belediyespor

0-0

0-0
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eyupspor vs Bodrumspor

0-0

0-0
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Gaziantepspor

4-0

6-0
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Sanliurfaspor

1-2

1-2
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bugsasspor vs Tarsus Idman Yurdu

0-0

0-0
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemen Belediye Spor vs Karagumruk

0-0

0-0
Sat 19, Jan-17:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Kayserispor

0-0

0-0
Sat 19, Jan-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Ankaragucu

3-0

6-0
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Goztepe

2-2

3-2
Sat 19, Jan-14:30 - Turkey Super Lig
BB Erzurumspor vs Konyaspor

0-1

1-2
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey U19 League
Besiktas JK(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19)

3-0

4-0
Sat 19, Jan-15:00 - Turkey U19 League
Fenerbahce U19 vs Bursaspor(U19)

1-0

4-2
Sat 19, Jan-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Osmanlispor FC(U21) vs Boluspor(U21)

3-1

5-1
Sat 19, Jan-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Afjet Afyonspor(U21) vs Istanbulspor(U21)

0-0

2-0
Sat 19, Jan-13:00 - Turkey U21 Super League
Antalyaspor(U21) vs Kayserispor(U21)


1-0
Sat 19, Jan-13:00 - Turkey U21 Super League
Yeni Malatyaspor U21 vs Goztepe(U21)


0-3
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey U21 Super League
Galatasaray(U21) vs Ankaragucu(U21)

3-1

5-1
Sat 19, Jan-14:00 - Turkey U21 Super League
BB Erzurumspor (U21) vs Konyaspor(U21)

1-0

4-0
Sat 19, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19
Megastar Nam Dinh (U19) vs T&T Hanoi(U19)

1-0

1-0
Sat 19, Jan-12:00 - Vietnam Championship U19
Pho Hien(U19) vs Than Quang Ninh(U19)

0-1

0-1
Sat 19, Jan-18:00 - Wales Cymru Alliance
Gresford Athletic vs Airbus UK Broughton

0-0

0-0
Sat 19, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Rhyl FC vs Porthmadog

1-0

2-1
Sat 19, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Buckley Town vs Prestatyn Town FC

1-2

3-2
Sat 19, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Flint Town United vs Penrhyncoch

1-0

2-1
Sat 19, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Llanrhaeadr FC vs Holywell

1-1

3-1
Sat 19, Jan-23:30 - Wales League Cup
Cardiff Metropolitan University FC vs Cambrian & Clydach

1-0

2-0
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Port Talbot vs Briton Ferry Athletic

2-1

2-1
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Pontypridd vs Cwmbran Celtic

0-1

0-2
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Ton Pentre vs Goytre United


0-2
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Undy Athletic vs Afan Lido


2-5
Sat 19, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Llantwit Major vs Cwmamman United


0-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.