Football Results for Sat 12, Jan 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 12, Jan 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 12, Jan-18:00 - Algeria Division 1
CR Belouizdad vs Paradou AC

0-0

0-0
Sat 12, Jan-18:45 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs WA Tlemcen

2-0

4-0
Sat 12, Jan-18:00 - Algeria Division 2
USM Blida vs ASM Oran

0-0

1-0
Sat 12, Jan-18:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs ES Mostaganem

0-0

0-0
Sat 12, Jan-18:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs RC Relizane

0-1

0-1
Sat 12, Jan-15:05 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs Paradou AC(U21)

1-0

1-1
Sat 12, Jan-05:10 - Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
San Martin Tucuman vs Talleres Cordoba

1-0

1-2
Sat 12, Jan-15:00 - Asian Cup
Viet Nam vs Iran

0-1

0-2
Sat 12, Jan-17:30 - Asian Cup
Yemen vs Iraq

0-2

0-3
Sat 12, Jan-19:59 - Asian Cup
Lebanon vs Saudi Arabia

0-1

0-2
Sat 12, Jan-10:35 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Central Coast Mariners FC

0-2

3-2
Sat 12, Jan-12:50 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Newcastle Jets FC

0-0

2-1
Sat 12, Jan-03:30 - Australia National Youth League
Central Coast Mariners FC Am vs Canberra United AM

0-1

2-1
Sat 12, Jan-09:30 - Australia National Youth League
Sydney FC Youth vs Newcastle Jets FC Youth

1-2

3-2
Sat 12, Jan-10:45 - Australia Women\\\'s A-League
Newcastle Jets Women\'s vs Perth Glory Women\'s

0-1

3-1
Sat 12, Jan-19:00 - Bahrain Cup
East Riffa vs Sitra

1-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - Bahrain Cup
Bahrain SC vs Al Riffa Club

1-1

3-2
Sat 12, Jan-19:00 - Bahrain Cup
Malkia vs Al Hala

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - Bahrain Cup
Al-Ittifaq vs Manama Club

1-1

2-4
Sat 12, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
Excelsior Virton vs Eendracht Aalst


3-0
Sat 12, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Lierse Kempenzonen


1-1
Sat 12, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
ASV Geel vs Thes Sport Tessenderlo


3-2
Sat 12, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
RFC Seraing vs Dessel Sport

1-0

1-0
Sat 12, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Oudenaarde

2-0

2-0
Sat 12, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
Sporting Chatelet vs Rupel Boom


2-3
Sat 12, Jan-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Roeselare vs K.F.C.O. Beerschot Wilrijk

0-2

1-2
Sat 12, Jan-17:30 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s


2-1
Sat 12, Jan-17:30 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs Tongeren Women\'s


5-7
Sat 12, Jan-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women\'s vs SG-Tertre-Hautrage Women\'s


2-1
Sat 12, Jan-19:00 - Belgium Women 1st National
Svelta Melsele Women\'s vs Club Brugge Women\'s


2-6
Sat 12, Jan-17:30 - Belgium Women 1st National
Massenhoven VC Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s

1-0

2-0
Sat 12, Jan-19:59 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs Kontich FC Women\'s

0-0

2-0
Sat 12, Jan-18:00 - Belgium Women 1st National
White Star Bruxelles Women\'s vs Standard Liege B Women\'s

0-0

3-1
Sat 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Palmeira RN vs ABC Natal/RN

0-0

2-1
Sat 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Floresta/CE

1-1

3-2
Sat 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Iguatu CE vs Horizonte CE

1-0

1-1
Sat 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Botafogo PB vs Perilima PB

1-1

4-1
Sat 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Serrano PB vs Atletico Cajazeirense PB

0-2

0-3
Sat 12, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Ferroviaria SP Youth vs Velo Clube SP Youth

1-1

2-2
Sat 12, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Atletico Paranaense Youth vs Legiao DF Youth

0-0

2-1
Sat 12, Jan-01:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Rio Claro Youth vs Sao Paulo Youth

0-2

0-3
Sat 12, Jan-03:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Palmeiras Youth vs Vitoria Salvador Youth

1-0

3-0
Sat 12, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Cuiaba (MT) Youth vs America MG Youth

0-0

0-2
Sat 12, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Atlantico Youth vs Botafogo RJ Youth

0-1

0-2
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Londrina EC Youth vs Fluminense RJ Youth

2-1

3-3
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Goias Youth vs Volta Redonda Youth

0-1

0-1
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Avai Youth vs Agua Santa SP Youth

1-0

1-1
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Atletico Mineiro Youth (MG) vs Juventus-SP Youth

2-1

2-1
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Primavera Youth vs Desportivo Brasil Youth

0-0

1-1
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Caetano Youth vs Flamengo-SP Youth

0-0

2-0
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Portuguesa Youth vs Nacional AC Sao Paulo Youth

1-1

2-1
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
CSA-AL Youth vs Oeste Youth

0-0

1-1
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Red Bull Brasil Youth vs Ituano Youth

1-1

1-1
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Gremio Osasco Audax Youth vs Taboao da Serra Youth

1-1

1-1
Sat 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Manthiqueira Youth vs Atletico Tubarao SC Youth

1-1

2-2
Sat 12, Jan-17:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Vasco da Gama Youth vs Juventude (RS) Youth

2-0

4-0
Sat 12, Jan-17:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Visao Celeste RN Youth vs Fortaleza Youth

2-1

2-1
Sat 12, Jan-23:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Gremio Youth vs EC Sao Bernardo Youth

1-0

3-0
Sat 12, Jan-23:00 - Brazil Sergipano
Guarany SE vs Itabaiana(SE)

1-1

1-3
Sat 12, Jan-23:00 - CAF Champions League
Al Ahly SC vs AS Vita Club

0-0

2-0
Sat 12, Jan-17:00 - CAF Champions League
T.P. Mazembe Englebert vs El Ismaily

0-0

2-0
Sat 12, Jan-17:00 - CAF Champions League
Simba vs JS Saoura

1-0

3-0
Sat 12, Jan-17:00 - CAF Champions League
FC Platinum vs Orlando Pirates

0-0

0-0
Sat 12, Jan-17:00 - CAF Confederation Cup
Nkana FC vs San Pedro

1-0

3-0
Sat 12, Jan-17:00 - CAF Confederation Cup
Vipers SC vs Club Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup
Stade Malien de Bamako vs Petro Atletico de Luanda

1-1

1-1
Sat 12, Jan-18:00 - CAF Confederation Cup
African Stars FC vs Raja Casablanca Atlhletic

1-0

1-1
Sat 12, Jan-18:15 - Club Friendly
RW Essen vs Fortuna Koln

1-0

3-0
Sat 12, Jan-18:30 - Club Friendly
Deportivo Tachira vs Real Frontera

1-2

2-3
Sat 12, Jan-01:00 - Club Friendly
Volsungur Husavik vs Magni Grenivik

1-1

1-2
Sat 12, Jan-18:30 - Club Friendly
TPV Tampere vs FC Haka

0-0

1-0
Sat 12, Jan-04:35 - Club Friendly
Millonarios vs Atletico Nacional

0-0

1-0
Sat 12, Jan-06:30 - Club Friendly
West Torrens Birkalla vs Para Hills Knights

1-1

4-2
Sat 12, Jan-08:30 - Club Friendly
Port Adelarde Pirates vs North Eastern Metrostars

2-1

2-3
Sat 12, Jan-08:30 - Club Friendly
Adelaide Victory vs Adelaide Comets FC

0-1

0-3
Sat 12, Jan-09:00 - Club Friendly
Western Pride(U20) vs Gold Coast United(U20)

1-1

1-2
Sat 12, Jan-11:00 - Club Friendly
Capalaba vs Moreton Bay United

0-1

1-5
Sat 12, Jan-11:00 - Club Friendly
Rochedale Rovers vs Eastern Suburbs Brisbane

0-3

0-6
Sat 12, Jan-12:00 - Club Friendly
Megastar Nam Dinh vs Than Quang Ninh

0-1

2-1
Sat 12, Jan-12:00 - Club Friendly
The Cong vs Ha Noi FC

0-1

2-3
Sat 12, Jan-12:40 - Club Friendly
Peninsula Power vs Sunshine Coast Wanderers FC

2-0

4-0
Sat 12, Jan-13:00 - Club Friendly
Soroksar vs Duna Aszfalt TVSE

0-1

0-1
Sat 12, Jan-13:00 - Club Friendly
Kazincbarcika vs Tallya

4-0

9-0
Sat 12, Jan-13:00 - Club Friendly
Logan Lightning vs Brisbane Strikers

0-1

0-6
Sat 12, Jan-19:00 - Club Friendly
St.Polten vs SKU Amstetten

3-2

4-2
Sat 12, Jan-13:00 - Club Friendly
Western Pride vs Gold Coast United

2-0

3-1
Sat 12, Jan-13:15 - Club Friendly
Benesov vs Dukla Praha

0-2

0-5
Sat 12, Jan-13:30 - Club Friendly
FC Viktoria Plzen vs FK Banik Sokolov

1-1

7-2
Sat 12, Jan-13:30 - Club Friendly
FC Bohemians 1905 vs Viktoria Zizkov

2-0

2-0
Sat 12, Jan-13:45 - Club Friendly
SKF Sered vs MFK Karvina

0-1

0-1
Sat 12, Jan-00:00 - Club Friendly
Cherry Orchard vs St. Mochtas

0-0

2-2
Sat 12, Jan-00:00 - Club Friendly
St Patricks CY vs Liffey Wanderers

2-0

3-2
Sat 12, Jan-00:00 - Club Friendly
Aimore RS vs Sao Luiz(RS)

1-1

1-1
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Teplice vs FC Oberlausitz

3-0

5-1
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
MSK Zilina vs Opava

0-1

0-1
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
1.FSV Mainz 05 vs SC Freiburg

2-0

2-2
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Denizlispor vs Rizespor

1-0

1-2
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs Zlate Moravce

0-0

2-0
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Mlada Boleslav vs Dobrovice

6-0

10-1
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Trencin vs SK Sigma Olomouc

0-1

0-3
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Balmazujvarosi FC

0-0

0-1
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Podbeskidzie vs Ruch Zdzieszowice

0-0

1-1
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs FK Pohronie

0-1

1-3
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Hvidovre IF vs Vanlose IF

2-1

2-1
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Vitkovice vs Zlin B

1-0

1-0
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas

0-0

0-0
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
Cegled vs FC Dabas

0-0

1-0
Sat 12, Jan-14:00 - Club Friendly
PTT Rayong FC vs Thai Honda FC

1-0

2-1
Sat 12, Jan-14:30 - Club Friendly
BB Erzurumspor vs 1461 Trabzon

1-0

3-0
Sat 12, Jan-14:45 - Club Friendly
Ilves Tampere Women\'s vs TPS Turku Women\'s

2-0

2-0
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Aalborg BK vs Hobro I.K.

1-2

1-2
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Karlsruher SC vs Feyenoord Rotterdam

2-3

2-4
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Stomil Olsztyn vs Znicz Biala Piska

1-1

2-2
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
SC Gleisdorf vs SK Austria Klagenfurt

1-0

1-2
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Budaorsi SC vs Bekescsaba

1-0

1-1
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Nakhon Pathom United vs Chainat Hornbill FC

1-0

2-0
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg

2-0

6-1
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Nong Bua Pitchaya vs Nakhon Ratchasima

0-0

0-2
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Dorogi FC vs Vac-Dunakanyar

0-2

1-2
Sat 12, Jan-15:00 - Club Friendly
Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin(U19)

1-3

3-4
Sat 12, Jan-15:30 - Club Friendly
Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke


0-1
Sat 12, Jan-15:30 - Club Friendly
Lucan United vs Shamrock Rovers

0-3

0-5
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Debreceni VSC vs MFK Zemplin Michalovce

2-1

4-1
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Mlada Boleslav vs Olympia Praha

1-0

1-0
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs Dukla Banska Bystrica

2-0

2-0
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Inter de Limeira vs Bragantino SP

1-1

1-1
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Jakobstads Bollklubb vs Jaro


0-8
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Bochum(U19) vs Sportfreunde Siegen

1-1

1-2
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica

1-0

1-1
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Elana Torun vs Ursus Warszawa

2-1

3-1
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
FSV Optik Rathenow vs Berliner AK 07


1-6
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin

2-0

4-0
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Gremio Novorizontino vs Londrina (PR)


1-0
Sat 12, Jan-16:00 - Club Friendly
ATSV Stadl Paura vs SK Vorwarts Steyr

0-2

0-4
Sat 12, Jan-22:00 - Club Friendly
Sao Paulo vs Ajax Amsterdam

1-0

2-4
Sat 12, Jan-22:00 - Club Friendly
Bourges Foot vs Vierzon

2-1

2-1
Sat 12, Jan-16:30 - Club Friendly
Carl Zeiss Jena vs Germania Halberstadt

1-0

3-0
Sat 12, Jan-16:30 - Club Friendly
NK Krsko vs Slaven Belupo Koprivnica

0-1

0-1
Sat 12, Jan-16:30 - Club Friendly
Ilves Tampere vs HIFK

2-0

4-0
Sat 12, Jan-16:30 - Club Friendly
Eskisehirspor vs Sabah FK Baku

0-0

0-1
Sat 12, Jan-16:45 - Club Friendly
Negeri Sembilan Matrix vs Singapore Warriors

1-0

2-1
Sat 12, Jan-23:00 - Club Friendly
Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS

2-0

2-0
Sat 12, Jan-23:00 - Club Friendly
EC Pelotas(RS) vs Avenida RS

1-0

2-1
Sat 12, Jan-23:15 - Club Friendly
Goianesia GO vs Brasiliense (DF)

0-2

1-2
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
VfL Wolfsburg vs NK Rijeka

1-0

3-0
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

1-0

2-2
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
1.FSV Mainz 05 vs SC Freiburg

1-0

2-2
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
Energie Cottbus vs Sparta Praha

0-1

0-2
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
VfL Osnabruck vs Young Boys

1-1

2-1
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
Inter Zapresic vs Rudes

1-1

2-2
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
SC Kriens vs Koniz

1-1

2-1
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
FC Schalke 04 II vs FC St. Pauli II

2-1

3-1
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
Hammer SpVg vs SC Wiedenbruck

0-0

1-2
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
Udon Thani vs Chiangmai FC

2-1

2-1
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
FC Liefering vs SSV Jahn Regensburg

0-3

1-10
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47


4-4
Sat 12, Jan-17:00 - Club Friendly
WSC Hertha Wels vs FC Blau Weiss Linz

1-1

1-3
Sat 12, Jan-17:30 - Club Friendly
Salernitana vs Rieti

0-0

1-1
Sat 12, Jan-17:30 - Club Friendly
VVV-Venlo vs Viktoria Koln

1-0

2-0
Sat 12, Jan-19:59 - Club Friendly
Hamrun Spartans vs S.S.D. Monza 1912

1-0

2-2
Sat 12, Jan-17:30 - Club Friendly
Pro Vercelli vs Renate AC

1-0

1-1
Sat 12, Jan-18:00 - Club Friendly
Empoli vs Perugia

1-0

1-0
Sat 12, Jan-18:00 - Club Friendly
Cork City F.C. vs Limerick FC

2-0

5-0
Sat 12, Jan-18:00 - Club Friendly
Raufoss vs Mjondalen

0-1

1-3
Sat 12, Jan-18:00 - Club Friendly
Alto Adige/Sudtirol vs FC Wacker Innsbruck

1-0

3-0
Sat 12, Jan-18:00 - Club Friendly
Wexford Youths vs St. Patrick\'s

0-0

0-3
Sat 12, Jan-18:00 - Club Friendly
FC Wels vs SV Ried

1-1

2-6
Sat 12, Jan-18:00 - Club Friendly
RB Leipzig vs Galatasaray

1-0

1-1
Sat 12, Jan-18:00 - Coppa Italia
Lazio vs Novara Calcio

4-0

4-1
Sat 12, Jan-21:00 - Coppa Italia
Sampdoria vs AC Milan

0-0

0-0
Sat 12, Jan-23:45 - Coppa Italia
Bologna vs Juventus

0-1

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Nea Salamis

0-1

1-3
Sat 12, Jan-21:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Anorthosis Famagusta FC

1-0

4-0
Sat 12, Jan-19:59 - Cyprus 1 Division
E.N.Paralimni vs Doxa Katokopias

0-1

0-1
Sat 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Othellos Athienou

0-1

0-1
Sat 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Aris Limassol

0-0

1-0
Sat 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
MEAP Nisou vs Omonia Aradippou

0-0

0-0
Sat 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Anagennisi Deryneia

0-1

0-2
Sat 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Asil Lysi

0-0

0-0
Sat 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Ethnikos Achnas

0-0

2-1
Sat 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Digenis Voroklinis

2-1

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference North Division
Kidderminster vs Boston United

1-2

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference North Division
Chester FC vs Guiseley

0-1

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference North Division
Alfreton Town vs Darlington

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference North Division
Southport FC vs Leamington

0-1

5-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference North Division
Nuneaton Town vs Curzon Ashton FC

1-1

2-4
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference North Division
Bradford Park Avenue vs FC United of Manchester

1-1

2-3
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference North Division
Chorley vs Altrincham

0-1

4-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Chelmsford City

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs East Thurrock United

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference South Division
Billericay Town vs Chippenham Town

1-1

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs Weston Super Mare

1-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs St Albans City

2-2

3-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference South Division
Gloucester City vs Hungerford Town

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Dulwich Hamlet

2-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Wealdstone FC

1-1

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Stockport County vs Truro City

4-0

5-0
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Chesterfield vs Bedford Town

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Halifax Town vs Solihull Moors

0-0

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Wrexham vs Leyton Orient

0-0

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Hartlepool United FC vs AFC Telford United

0-1

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Barnet F.C. vs Dorchester Town

0-0

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Hereford vs Brackley Town

0-1

1-3
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Blyth Spartans vs Boreham Wood F.C.

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Carshalton Athletic FC vs Salisbury City

3-1

4-1
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Hemel Hempstead Town vs Wingate & Finchley

3-0

4-2
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Dover Athletic vs Harrogate Town

1-1

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Maidstone United vs Oxford City

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Spennymoor Town vs Sutton United

1-0

3-0
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
AFC Fylde vs Biggleswade Town

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Salford City F.C. vs Dagenham and Redbridge

1-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - England FA Trophy
Ramsbottom United vs Weymouth

0-1

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Southend United vs Plymouth Argyle

0-1

2-3
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Sunderland vs Luton Town

1-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Charlton Athletic

0-1

0-3
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Walsall vs Scunthorpe United

0-1

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Coventry vs AFC Wimbledon

0-1

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Barnsley vs Bradford City AFC

2-0

3-0
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Doncaster Rovers

0-0

3-2
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Portsmouth vs Blackpool

0-0

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Peterborough United vs Rochdale

1-0

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Bristol Rovers

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Gillingham

0-2

2-3
Sat 12, Jan-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Oxford United

2-0

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Yeovil Town

0-1

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Newport County

1-0

3-2
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Macclesfield Town

0-2

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Bury vs Milton Keynes Dons

1-2

4-3
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Tranmere Rovers

1-0

1-3
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Forest Green Rovers

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Port Vale vs Colchester United

0-2

0-3
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Carlisle

0-0

3-0
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Notts County vs Cambridge United

0-1

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Swindon vs Lincoln City

0-2

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Exeter City vs Morecambe

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Crawley Town

2-1

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Warrington Town FC

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Mickleover Sports

1-0

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Farsley Celtic vs Grantham Town

1-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Workington

1-0

4-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Hednesford Town

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Matlock Town

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Hyde United

3-1

5-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Marine

0-1

0-3
Sat 12, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Basford Utd vs South Shields

0-2

0-3
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tonbridge Angels vs Kingstonian

2-2

3-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Folkestone Invicta vs AFC Hornchurch

3-0

5-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Harlow Town vs Haringey Borough

1-0

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Brightlingsea Regent

0-0

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Leatherhead

1-1

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Burgess Hill Town vs Bognor Regis Town

0-0

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Lewes

1-2

3-4
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Enfield Town

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Whitehawk vs Dorking Wanderers

0-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Lowestoft Town

1-1

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Stratford Town

0-0

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Kettering Town

0-0

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Bedworth United

0-1

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Banbury United

0-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs St Neots Town

1-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Hitchin Town

0-1

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Kings Lynn

0-0

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Rushall Olympic

1-1

1-3
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Halesowen Town

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Poole Town

0-1

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Basingstoke Town vs Chesham United

2-1

2-3
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Staines Town

0-0

3-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Harrow Borough

2-1

4-1
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Hendon

1-0

3-0
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Hartley Wintney

0-1

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Wimborne Town vs Merthyr Town

2-0

4-0
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Ipswich vs Rotherham United

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Sheffield United vs Queens Park Rangers

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Norwich City

1-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Aston Villa

1-0

3-0
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Swansea City

0-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Reading vs Nottingham Forest

1-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Hull City vs Sheffield Wed

1-0

3-0
Sat 12, Jan-21:30 - England The Championship
Millwall vs Blackburn Rovers

0-0

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Middlesbrough

0-1

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Brentford vs Stoke City

2-1

3-1
Sat 12, Jan-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Bolton Wanderers

0-0

2-1
Sat 12, Jan-21:15 - England Youth FA Cup
Hull City U18 vs Wigan Athletic U18

0-2

2-6
Sat 12, Jan-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Watford

1-0

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - English Premier League
Leicester City vs Southampton

0-2

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - English Premier League
Cardiff City vs Huddersfield Town

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - English Premier League
Burnley vs Fulham

2-1

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Liverpool

0-0

0-1
Sat 12, Jan-21:30 - English Premier League
Chelsea FC vs Newcastle

1-1

2-1
Sat 12, Jan-16:30 - English Premier League
West Ham United vs Arsenal

0-0

1-0
Sat 12, Jan-18:50 - Estonia Winter Tournament
Trans Narva vs Levadia Tallinn

0-0

0-1
Sat 12, Jan-20:40 - Estonia Winter Tournament
JK Tallinna Kalev vs FC Elva

1-0

3-1
Sat 12, Jan-15:10 - Estonia Winter Tournament
Maardu FC Starbunker vs Viljandi JK Tulevik

1-0

1-0
Sat 12, Jan-17:00 - Estonia Winter Tournament
Nomme JK Kalju vs Tartu JK Tammeka

2-0

2-1
Sat 12, Jan-18:00 - France Ligue 2
Stade Brestois vs ESTAC Troyes

1-0

1-1
Sat 12, Jan-18:00 - France Ligue 2
Grenoble vs Le Havre

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Monaco B vs Lyonnais B

0-0

0-0
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Hyeres vs Martigues

0-1

2-1
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Frejus Saint-Raphael vs Olymplque de Marseille B

1-0

4-1
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Annecy vs OGC Nice B

2-0

5-2
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Monts d\'Or Azergues vs Saint-Priest

0-1

1-2
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Marseille Endoume vs GS Consolat Marseille

0-1

0-2
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Romorantin vs Les Herbiers

1-0

3-1
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Yzeure AS vs Blois F.41

1-1

2-3
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Trelissac vs Saint-Etienne B

0-1

0-1
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Colomiers vs Le Puy Foot 43 Auvergne

0-0

0-1
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Stade Bordelais vs Sete FC

2-1

2-1
Sat 12, Jan-22:00 - French Championnat Amateur Group B
Mont-de-Marsan vs Bordeaux B

0-2

2-2
Sat 12, Jan-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Nimes B vs St Pryve St Hilaire

0-0

1-0
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Saint Malo vs Boulogne-Billancourt

1-1

1-1
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Vitre vs Oissel

0-1

1-1
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Bastia CA vs AS Furiani Agliani

4-0

5-0
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Paris Saint Germain B vs Poissy AS

0-0

0-0
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Mantois vs Chartres FC

0-2

0-3
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Granville vs FC Nantes B

1-3

2-5
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Stade Briochin vs Le Havre B

0-0

3-0
Sat 12, Jan-21:30 - French Championnat Amateur Group C
Vannes OC vs Lorient B

0-2

1-4
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
CS Sedan Ardennes vs Iris Club de Croix

1-0

2-0
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Creteil vs Haguenau

1-0

1-0
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Sainte Genevieve Sports vs Feignies


2-3
Sat 12, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bobigny A.C. vs Fleury Merogis U.S.

0-1

3-1
Sat 12, Jan-18:00 - French Championnat Amateur Group D
SC Schiltigheim vs ST Maur Lusitanos

0-0

0-2
Sat 12, Jan-17:30 - French Feminines D1
Montpellier HSC Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

1-0

2-0
Sat 12, Jan-17:30 - French Feminines D1
FC Metz Women\'s vs Guingamp Women\'s

0-1

2-1
Sat 12, Jan-17:30 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs Dijon Women\'s

1-0

1-0
Sat 12, Jan-17:30 - French Feminines D1
Paris FC Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

1-0

2-1
Sat 12, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nice vs Bordeaux

1-0

1-0
Sat 12, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Guingamp vs Saint-Etienne

0-1

0-1
Sat 12, Jan-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Amiens SC vs Paris Saint-Germain

0-0

0-3
Sat 12, Jan-17:30 - French National League
Stade Lavallois MFC vs US Boulogne

0-0

1-1
Sat 12, Jan-13:15 - Friendly Internationals
MISC-MIFA vs Malaysia(U22)

1-0

1-0
Sat 12, Jan-21:00 - Futsal Italian Serie A
Union Arzignanochiampo Futsal vs Maritime Augusta Futsal

1-1

1-4
Sat 12, Jan-21:30 - Futsal Italian Serie A
Acqua e Sapone C5 Futsal vs Latina C5 Futsal

3-0

5-0
Sat 12, Jan-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Naturpellet Segovia Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-1

2-5
Sat 12, Jan-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs CD UMA Antequera Futsal

3-1

5-2
Sat 12, Jan-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

3-0

5-0
Sat 12, Jan-16:15 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

2-1

4-4
Sat 12, Jan-17:00 - Greece - Football League
Irodotos vs Kerkyra

0-0

0-2
Sat 12, Jan-21:00 - Greece Super League
Atromitos Athens vs Panaitolikos Agrinio

0-0

2-2
Sat 12, Jan-21:30 - Greece Super League
OFI Crete vs Panionios

1-0

1-1
Sat 12, Jan-19:15 - Greece Super League
AEL Larisa vs Apollon Smirnis

1-0

3-0
Sat 12, Jan-13:00 - Greece U19
Panionios(U19) vs OFI Crete(U19)

0-0

1-1
Sat 12, Jan-14:00 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-0

2-2
Sat 12, Jan-16:00 - Greece U19
Lamia U19 vs FC Aris Thessaloniki(U19)

0-2

0-2
Sat 12, Jan-16:00 - Greece U19
Aittitos Spata(U19) vs Panachaiki U19

1-0

1-1
Sat 12, Jan-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Petapa vs Coban Imperial

0-1

1-2
Sat 12, Jan-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Club Comunicaciones

1-1

1-1
Sat 12, Jan-18:30 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs GVVV Veenendaal

1-2

3-3
Sat 12, Jan-18:30 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs HHC Hardenberg

0-2

0-2
Sat 12, Jan-18:30 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs Koninklijke HFC

0-1

0-1
Sat 12, Jan-17:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs IJsselmeervogels

1-1

2-3
Sat 12, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie
Vitesse Arnhem Am. vs Excelsior Maassluis

0-1

1-3
Sat 12, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie
BVV Barendrecht vs Omniworld Almere Am.

0-0

1-0
Sat 12, Jan-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs Scheveningen

0-1

2-3
Sat 12, Jan-10:30 - HongKong Premier League
Southern District vs Kitchee

2-0

2-0
Sat 12, Jan-10:30 - HongKong Premier League
R&F vs Dreams Sports Club

2-0

6-0
Sat 12, Jan-15:00 - Iceland Championship
IA Akranes vs Keflavik

3-0

4-0
Sat 12, Jan-00:00 - Iceland Championship II
Vikingur Olafsvik vs Vestri

0-1

1-1
Sat 12, Jan-14:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
UMF Selfoss Women\'s vs Breidablik Women\'s

1-3

2-4
Sat 12, Jan-00:35 - Iceland Faxafloi Women Cup
Keflavik Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

3-1

4-1
Sat 12, Jan-17:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
IA Akranes Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

2-1

4-1
Sat 12, Jan-19:59 - Iceland Faxafloi Women Cup
Alftanes Women\'s vs Augnablik Women\'s

0-2

0-5
Sat 12, Jan-01:00 - Iceland Reykjavik Tournament
IR Reykjavik vs Fjolnir

0-1

0-2
Sat 12, Jan-21:15 - Iceland Reykjavik Tournament
Fylkir vs Throttur Reykjavik

3-2

4-3
Sat 12, Jan-19:15 - Iceland Reykjavik Tournament
KR Reykjavik vs Fram Reykjavik

2-0

4-0
Sat 12, Jan-12:30 - India League Division 1
Mohun Bagan vs Neroca FC

0-0

1-0
Sat 12, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Hapoel Bnei Arara Ara vs Daburiyya Osama

0-0

1-0
Sat 12, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Elnahada Nazereth vs Ironi Bnei Kabul

1-1

2-1
Sat 12, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Tzeirey Tamra vs Maccabi Bnei Nahaf Qasem

0-0

0-0
Sat 12, Jan-18:00 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs F.C. Ashdod

0-0

1-0
Sat 12, Jan-20:15 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Maccabi Petah Tikva FC

2-1

4-2
Sat 12, Jan-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-0

2-1
Sat 12, Jan-22:30 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Haifa

0-0

0-2
Sat 12, Jan-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Bnei Yehuda Tel Aviv

0-0

0-0
Sat 12, Jan-12:30 - Israel U19 Cup
Hapoel Herzliya U19 vs Ironi Nesher(U19)

0-1

0-3
Sat 12, Jan-13:45 - Israel U19 Cup
Beitar Tel Aviv Ramla U19 vs Hapoel Acco(U19)

4-0

4-0
Sat 12, Jan-13:55 - Israel U19 Cup
Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19) vs Sektzia Nes Tziona(U19)

0-0

0-1
Sat 12, Jan-15:45 - Israel U19 Cup
Hapoel Kfar Saba (U19) vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

0-0

0-0
Sat 12, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Hapoel Hadera U19

1-1

2-3
Sat 12, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs AC Milan Youth

0-2

0-2
Sat 12, Jan-16:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Roma Youth

0-1

1-3
Sat 12, Jan-17:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Genoa Youth

1-1

1-2
Sat 12, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Chievo Youth

2-1

2-3
Sat 12, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Palermo Youth

2-1

3-2
Sat 12, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Torino Youth

0-1

0-3
Sat 12, Jan-15:30 - Italian Women Division 1
Tavagnacco Women\'s vs GS Roma Women\'s

0-2

0-5
Sat 12, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
AGSM Verona Women\'s vs Orobica Women\'s

3-0

4-2
Sat 12, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs Chievo Verona Women\'s

2-1

3-1
Sat 12, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Atalanta Mozzanica Women\'s

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:59 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Florentia Women\'s

1-0

3-0
Sat 12, Jan-17:00 - Italy Serie D
ASD Francavilla Calcio vs S.S.D. Citta di Campobasso

1-1

1-2
Sat 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs ASD Savignanese

0-0

1-1
Sat 12, Jan-10:00 - Japan Futsal League
Shriker Osaka Futsal vs Fugador Sumida Futsal

1-0

2-1
Sat 12, Jan-11:00 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

0-0

3-3
Sat 12, Jan-11:00 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs F-League selection Futsal

1-1

3-2
Sat 12, Jan-13:00 - Japan Futsal League
Agleymina Hamamatsu Futsal vs Peace Does Machida Futsal

0-2

1-2
Sat 12, Jan-15:00 - Kenya Premier League
Mount Kenya United vs Bandari FC

0-1

1-2
Sat 12, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Mathare United FC

0-1

1-2
Sat 12, Jan-17:15 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Zoo Kericho

1-1

1-1
Sat 12, Jan-17:15 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs KCB Nairobi

0-1

0-1
Sat 12, Jan-18:15 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Gudja United

0-1

0-1
Sat 12, Jan-20:30 - Malta First Division League
Santa Lucia vs Marsa F.C.

4-0

7-1
Sat 12, Jan-16:00 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs Swieqi United

0-0

1-0
Sat 12, Jan-17:00 - Malta Premier League
Pieta Hotspurs vs Hibernians FC

0-2

0-2
Sat 12, Jan-19:15 - Malta Premier League
Gzira United vs Tarxien Rainbows F.C.

0-0

1-1
Sat 12, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
Veracruz vs Lobos BUAP

0-0

0-1
Sat 12, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Club America

0-0

1-2
Sat 12, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Real Zamora

2-0

2-0
Sat 12, Jan-01:15 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos vs Mineros De Fresnillo

0-0

0-1
Sat 12, Jan-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Ocelotes UNACH vs Deportivo Cafessa

0-0

0-0
Sat 12, Jan-07:00 - Mexico Primera Divison 2
Murcielagos vs Gavilanes Matamoros

1-0

3-0
Sat 12, Jan-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros de Zacatecas B vs Sahuayo FC

3-0

3-0
Sat 12, Jan-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Coyotes vs Irapuato FC

2-2

2-2
Sat 12, Jan-21:00 - Mexico Primera Divison 2
CSyD Dorados de Sinaloa B vs Constructores Gomez Palacio

2-0

4-0
Sat 12, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Cimarrones de Sonora B vs Monarcas Morelia B

1-1

3-1
Sat 12, Jan-22:15 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Toluca B vs Club America B

1-0

2-1
Sat 12, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Correcaminos UAT vs CF Atlante

1-0

3-1
Sat 12, Jan-07:30 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones de Sonora vs Cafetaleros de Tapachula

0-0

2-1
Sat 12, Jan-19:59 - Morocco Super League
Olympique Club de Khouribga vs RCOZ Oued Zem

2-1

2-2
Sat 12, Jan-18:00 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima

0-1

1-2
Sat 12, Jan-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Hantharwady United

3-0

3-1
Sat 12, Jan-13:00 - Myanmar National League
Sagaing United vs Shan United

1-1

2-2
Sat 12, Jan-07:45 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Eastern Suburbs AFC

0-2

0-4
Sat 12, Jan-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballyclare Comrades vs Portadown FC

1-0

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Knockbreda

0-0

1-1
Sat 12, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Police Service of Northern Ireland FC vs Harland & Wolff Welders

3-0

4-2
Sat 12, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Glenavon FC

1-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Dungannon Swifts

1-0

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Warrenpoint Town

1-0

4-0
Sat 12, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Ards FC

1-1

4-1
Sat 12, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Institute FC vs Glentoran FC

0-1

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs Braga (U19)


2-0
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
SC Freamunde(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19


2-1
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Beira Mar(U19) vs Feirense(U19)


2-0
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Aves(U19) vs Rio Ave(U19)

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Pacos Ferreira(U19) vs Boavista(U19)


2-1
Sat 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Porto U19 vs Gil Vicente U19

0-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Academica Coimbra(U19) vs Uniao Leiria U19


2-1
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Maritimo U19 vs Vitoria FC Setubal(U19)

0-1

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alverca(U19) vs Benfica(U19)


1-2
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Tondela(U19) vs Alcanenense U19


7-2
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Cova Piedade(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


3-2
Sat 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sporting Lisbon(U19) vs Belenenses(U19)

7-0

12-1
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Benfica(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17)


1-1
Sat 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Tondela(U17) vs FC Porto(U17)


1-2
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
O Elvas(U17) vs CADE Entroncamento U17

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao Almeirim(U17) vs Associacao Naval(U17)


2-0
Sat 12, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs FC Penafiel

0-0

2-1
Sat 12, Jan-01:15 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Moreirense

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs FC Porto

0-0

0-0
Sat 12, Jan-12:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Tyumen Futsal

2-1

3-1
Sat 12, Jan-12:00 - Russia Futsal League
Alga-Bashneft Futsal vs Almaz Futsal

2-0

4-2
Sat 12, Jan-14:00 - Russia Futsal League
Astrakhan Futsal vs Volga Saratov Futsal

2-1

2-9
Sat 12, Jan-15:00 - Russia Futsal League
Dinamo Moscow Futsal vs Lipetsk Futsal

4-0

9-0
Sat 12, Jan-15:00 - Russia Futsal League
Veliky Novgorod Futsal vs Mospolitekh Moscow Futsal

1-2

3-7
Sat 12, Jan-16:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Ukhta Futsal

3-2

6-4
Sat 12, Jan-16:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs Samara Futsal

4-0

5-0
Sat 12, Jan-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs MFk Kprf Futsal

0-3

4-5
Sat 12, Jan-17:00 - Russia Futsal League
Eleks Favorit Futsal vs Berkut Futsal

0-9

0-17
Sat 12, Jan-17:00 - Russia Futsal League
Nefteyugansk Futsal Futsal vs Sibiryak Bratsk Futsal

1-1

3-3
Sat 12, Jan-19:59 - Russia Futsal League
Spartak Moscow Futsal vs MFK KPRF 2 Futsal

1-1

3-5
Sat 12, Jan-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs AC Juvenes/Dogana

0-1

2-1
Sat 12, Jan-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SS Virtus

0-2

3-2
Sat 12, Jan-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SC Faetano


1-0
Sat 12, Jan-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al-Arabi vs Al-Sharq

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Championship
Dundee United vs Dunfermline

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Falkirk

0-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Ayr Utd.

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Ross County

2-0

4-0
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Greenock Morton

0-1

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Cove Rangers vs Inverurie Loco Works


1-0
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Turriff United

0-1

2-2
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Formartine United

0-1

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Nairn County

2-0

6-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Huntly

1-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Wick Academy FC

1-0

1-3
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Deveronvale

3-0

4-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Lossiemouth FC

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Fort William

4-0

5-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Stranraer F.C.

1-1

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League One
Montrose vs East Fife

0-2

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League One
Brechin City vs Dumbarton

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Raith Rovers

1-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League One
Stenhousemuir vs Arbroath

1-2

1-4
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Annan Athletic

1-1

2-1
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Peterhead

0-0

0-2
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Edinburgh City

0-3

0-4
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Cowdenbeath F.C.

0-2

1-4
Sat 12, Jan-19:00 - Scottish League Two
Berwick Rangers vs Clyde F.C.

0-2

0-3
Sat 12, Jan-19:59 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Generation Foot

0-0

0-1
Sat 12, Jan-17:30 - South Africa First League
FC Cape Town vs TS Galaxy

0-0

2-1
Sat 12, Jan-17:30 - South Africa First League
Royal Eagles vs TS Sporting

0-0

0-0
Sat 12, Jan-17:30 - South Africa First League
Real Kings vs Tshakhuma TM

0-0

0-0
Sat 12, Jan-17:30 - South Africa First League
Maccabi FC vs Witbank Spurs

0-0

0-1
Sat 12, Jan-22:15 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Highlands Park

0-0

0-0
Sat 12, Jan-22:15 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Baroka FC

1-0

2-2
Sat 12, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Supersport United

0-0

2-0
Sat 12, Jan-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CD Tacon Women\'s vs Parquesol Women\'s

1-0

4-0
Sat 12, Jan-13:45 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Fundacion Albacete Women\'s

1-0

1-1
Sat 12, Jan-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-0

0-1
Sat 12, Jan-00:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Celta Vigo

2-2

4-2
Sat 12, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Girona vs Alaves

1-0

1-1
Sat 12, Jan-16:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs SD Huesca

0-0

1-0
Sat 12, Jan-23:45 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Getafe

0-0

1-2
Sat 12, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Valencia vs Valladolid

0-0

1-1
Sat 12, Jan-20:15 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs Espanyol(U19)

0-1

1-1
Sat 12, Jan-14:00 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs Eibar(U19)

2-1

4-1
Sat 12, Jan-14:00 - Spanish Primera U19
SD Amorebieta(U19) vs Real Sociedad(U19)

1-2

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Gimnastic Tarragona(U19) vs El Olivar(U19)

1-2

3-2
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Kelme CF U19 vs Ciudad de Cuenca(U19)


1-0
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Cordoba(U19)

1-1

1-2
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs Rayo Vallecano U19

0-0

1-2
Sat 12, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Ranero(U19)

0-0

3-1
Sat 12, Jan-21:00 - Spanish Primera U19
CD Maspalomas(U19) vs Tenerife U19

0-0

0-1
Sat 12, Jan-15:30 - Spanish Primera U19
CF Reus Deportiu(U19) vs Girona(U19)

0-0

1-0
Sat 12, Jan-21:30 - Spanish Primera U19
UD Santa Marta U19 vs Valladolid(U19)

0-0

0-1
Sat 12, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs RC Victoria(U19)

1-0

3-0
Sat 12, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
CD Sobradillo(U19) vs Ofra(U19)

1-1

1-2
Sat 12, Jan-16:30 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs Orientacion Maritima(U19)

1-2

1-2
Sat 12, Jan-19:30 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Mallorca(U19)

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:59 - Spanish Primera U19
Extremadura(U19) vs Club Internacional Amistad(U19)


2-1
Sat 12, Jan-19:59 - Spanish Primera U19
Stadium Casablanca(U19) vs Gimnastic Manresa(U19)

0-1

1-1
Sat 12, Jan-00:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Granada CF

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Sporting de Gijon

0-1

1-1
Sat 12, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Osasuna

3-0

4-1
Sat 12, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
CF Reus Deportiu vs Numancia

0-1

1-1
Sat 12, Jan-23:30 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Deportivo La Coruna

0-0

1-0
Sat 12, Jan-23:30 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Tenerife

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs Inter de Madrid

0-0

0-1
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs Racing Santander

0-1

0-1
Sat 12, Jan-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs Union Langreo

0-1

1-1
Sat 12, Jan-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Cultural de Durango

1-0

1-0
Sat 12, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs Calahorra

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs Sporting de Gijon B

1-0

2-0
Sat 12, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Lleida

1-1

3-1
Sat 12, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Polvorin

0-1

1-1
Sat 12, Jan-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Coria Club de Futbol

0-0

1-0
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Murense


2-0
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CE Felanitx


0-1
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs CD Llosetense

2-0

3-0
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs CF Soller


1-1
Sat 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs UD Poblense


2-2
Sat 12, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs UD Las Palmas C

1-1

1-2
Sat 12, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs CD Santa Ursula

2-0

3-0
Sat 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Union Viera

1-0

4-0
Sat 12, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs UDC Txantrea

1-0

2-0
Sat 12, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs CD Ardoi


1-4
Sat 12, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Alesves vs CD Cantolagua


2-2
Sat 12, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs Valle de Egues

0-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Pena Sport


2-1
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs CA Cirbonero


1-3
Sat 12, Jan-21:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs AD San Juan

0-0

0-0
Sat 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs Beti Kozkor KE

0-0

0-0
Sat 12, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CF Rapid De Murillo vs SD Logrones

0-0

2-0
Sat 12, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Robres

0-0

0-0
Sat 12, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Quintanar Del Rey

0-1

0-2
Sat 12, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs SD Torina

0-0

0-1
Sat 12, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs AD Siete Villas

2-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Ribamontan Al Mar CF


1-0
Sat 12, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs Solares Medio Cudeyo

1-0

2-1
Sat 12, Jan-21:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs SD Textil Escudo

0-2

1-3
Sat 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs CD Tropezon


1-1
Sat 12, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs San Ignacio

1-1

1-2
Sat 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Amurrio

0-0

2-0
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torre Levante Orriols vs Elche CF Ilicitano

0-0

1-1
Sat 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Acero

0-0

1-1
Sat 12, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs Novelda

0-1

1-1
Sat 12, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs SC Uxama

0-0

0-0
Sat 12, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs CD Cebrerena

2-0

2-0
Sat 12, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Atletico Astorga


2-3
Sat 12, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD La Granja

1-2

2-4
Sat 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs Real Avila CF

0-0

0-0
Sat 12, Jan-13:30 - Tipsport Liga
FC Nitra vs Brno

0-2

1-3
Sat 12, Jan-13:30 - Tipsport Liga
Usti nad Labem vs Hradec Kralove

0-1

0-2
Sat 12, Jan-13:30 - Tipsport Liga
FK Poprad vs Prostejov

1-0

1-0
Sat 12, Jan-16:00 - Tipsport Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK Pribram

0-1

1-2
Sat 12, Jan-16:30 - Tipsport Liga
1. SC Znojmo vs FK MAS Taborsko

1-1

1-4
Sat 12, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs AS Kasserine

0-0

1-0
Sat 12, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs A.S Ariana

1-0

2-1
Sat 12, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs ES Rades

1-1

4-2
Sat 12, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs A.S. Marsa

1-0

1-1
Sat 12, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs ES Hammam Sousse

1-0

2-0
Sat 12, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
US Seliana vs ES Jerba Midoun

0-1

0-1
Sat 12, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs CO Medenine

1-2

2-3
Sat 12, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
AS Slimane vs CS Korba

2-0

2-1
Sat 12, Jan-18:00 - Wales Cymru Alliance
Gresford Athletic vs Guilsfield FC

1-0

2-2
Sat 12, Jan-18:00 - Wales Cymru Alliance
Ruthin Town FC vs Airbus UK Broughton

1-2

1-2
Sat 12, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Porthmadog vs Flint Town United

2-0

2-2
Sat 12, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Conwy Borough FC vs Buckley Town

0-1

2-2
Sat 12, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Llanrhaeadr FC vs Holyhead Hotspur


0-1
Sat 12, Jan-00:00 - Wales Cymru Alliance
Penrhyncoch vs Rhyl FC

0-1

0-1
Sat 12, Jan-23:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Aberystwyth Town

2-0

2-1
Sat 12, Jan-23:30 - Wales Premier League
The New Saints vs Llanelli

2-0

5-0
Sat 12, Jan-23:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Cefn Druids

0-1

1-1
Sat 12, Jan-23:30 - Wales Premier League
Carmarthen Town vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-1

3-2
Sat 12, Jan-23:30 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Caernarfon

1-0

1-3
Sat 12, Jan-23:30 - Wales Premier League
Llandudno F.C. vs Cardiff Metropolitan University FC

0-2

0-3
Sat 12, Jan-18:30 - Welsh Football League First Division
Haverfordwest County vs Cambrian & Clydach

0-1

2-2
Sat 12, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Cwmbran Celtic vs Llantwit Major

0-2

2-4
Sat 12, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Pontypridd vs Port Talbot

1-1

1-1
Sat 12, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Ammanford vs Goytre AFC

2-1

4-3
Sat 12, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Undy Athletic vs Ton Pentre

2-2

2-3
Sat 12, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Cwmamman United vs Taffs Well

0-3

2-3
Sat 12, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Penybont FC vs Afan Lido

1-1

3-3
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.