Football Results for Sat 5, Jan 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 5, Jan 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 5, Jan-20:45 - Algeria Division 1
Paradou AC vs MC Alger

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:59 - Algeria Division 2
WA Tlemcen vs USM Blida

2-0

3-1
Sat 5, Jan-18:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs A Bou Saada

0-0

0-0
Sat 5, Jan-18:00 - Algeria Division 2
ES Mostaganem vs JSM Skikda

0-1

0-1
Sat 5, Jan-18:00 - Algeria Division 2
MC Magra vs USM El Harrach

0-0

2-2
Sat 5, Jan-17:30 - Algeria U21
Paradou AC(U21) vs MC Alger(U21)

1-0

3-1
Sat 5, Jan-19:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Petro Atletico de Luanda

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Recreativo Libolo

1-0

1-0
Sat 5, Jan-22:00 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs Saurimo FC

1-0

3-0
Sat 5, Jan-19:00 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Cuando Cubango

1-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Recreativo Caala

1-2

1-2
Sat 5, Jan-19:59 - Asian Cup
United Arab Emirates vs Bahrain

0-0

1-1
Sat 5, Jan-10:35 - Australia League A
Adelaide United vs Wellington Phoenix

0-0

0-0
Sat 5, Jan-12:50 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Melbourne Victory FC

0-1

1-2
Sat 5, Jan-02:30 - Australia National Youth League
Melbourne Victory FC Am vs Melbourne City Youth

2-1

2-3
Sat 5, Jan-06:30 - Australia National Youth League
Perth Glory FC Am vs Adelaide United FC Youth

1-0

4-2
Sat 5, Jan-12:30 - Australia National Youth League
Sydney FC Youth vs Central Coast Mariners FC Am

0-0

0-3
Sat 5, Jan-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne Victory Women\'s vs Melbourne City Women\'s

0-0

1-0
Sat 5, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Horizonte CE vs Guarany CE

1-0

1-1
Sat 5, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Ferroviario CE vs Uniclinic Atletico Cearense CE

0-2

2-3
Sat 5, Jan-17:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Guarani Youth (SP) vs Bahia Youth

1-0

1-1
Sat 5, Jan-17:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Criciuma Youth vs America MG Youth

1-3

2-3
Sat 5, Jan-19:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Paulista Youth vs Porto-PE Youth

0-0

1-1
Sat 5, Jan-19:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Batatais Youth vs Internacional (RS) Youth

0-1

0-2
Sat 5, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Red Bull Brasil Youth vs Vila Nova GO Youth

1-0

4-1
Sat 5, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Votuporanguense Youth vs Trem Youth

1-0

1-1
Sat 5, Jan-22:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Cuiaba (MT) Youth vs Botafogo RJ Youth

0-0

1-0
Sat 5, Jan-22:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Marilia Youth vs Babacu MA Youth

1-0

2-0
Sat 5, Jan-22:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Velo Clube SP Youth vs Rio Claro Youth

1-1

1-1
Sat 5, Jan-01:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Santos Youth vs Sergipe Youth (SE)

2-0

5-1
Sat 5, Jan-01:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Audax Sao Paulo Youth vs 7 de Setembro MS Youth

2-0

2-0
Sat 5, Jan-03:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Fluminense RJ Youth vs Parnahyba PI Youth

3-0

7-0
Sat 5, Jan-14:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Carlos Youth vs Atlantico Youth

1-1

2-1
Sat 5, Jan-14:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Taquaritinga/SP Youth vs Boavista (RJ) Youth

1-0

4-2
Sat 5, Jan-21:00 - Challenge DE French Feminin
Guingamp Women\'s vs Stade Brestois Women\'s

2-1

5-1
Sat 5, Jan-19:00 - Challenge DE French Feminin
Rodez Aveyron Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-1

0-6
Sat 5, Jan-19:00 - Challenge DE French Feminin
ASPTT Albi Women\'s vs FC Metz Women\'s


1-3
Sat 5, Jan-16:30 - Club Friendly
Inter de Limeira vs Caldense(MG)

0-0

1-0
Sat 5, Jan-16:30 - Club Friendly
Ilves Tampere vs TPV Tampere

1-1

3-2
Sat 5, Jan-17:00 - Club Friendly
SC Telstar vs OFC Oostzaan

1-1

3-1
Sat 5, Jan-17:15 - Club Friendly
FC Utrecht Am. vs Sparta Rotterdam

0-1

1-2
Sat 5, Jan-20:15 - Club Friendly
IF Hottur Egilsstadir vs Tindastoll Hvot

2-0

2-0
Sat 5, Jan-21:00 - Club Friendly
FC Rouen vs Dieppe

1-0

1-0
Sat 5, Jan-21:00 - Club Friendly
Blagnac vs Rodeo FC Toulouse

1-0

2-1
Sat 5, Jan-21:15 - Club Friendly
Young Africans vs Azam FC

0-2

0-3
Sat 5, Jan-18:00 - Club Friendly
1.FSV Mainz 05 vs Kaan Marienborn

2-0

4-0
Sat 5, Jan-18:00 - Club Friendly
RKC Waalwijk vs VV Katwijk

1-0

3-0
Sat 5, Jan-18:30 - Club Friendly
Royal Antwerp FC vs Excelsior Virton

1-0

1-0
Sat 5, Jan-22:30 - Club Friendly
Botafogo SP vs Sertaozinho

0-0

1-0
Sat 5, Jan-22:30 - Club Friendly
Operario Ferroviario PR vs Cascavel PR

0-0

0-0
Sat 5, Jan-23:00 - Club Friendly
Nautico (PE) vs Treze Campina Grande PB

0-0

0-1
Sat 5, Jan-23:00 - Club Friendly
Botafogo PB vs Serrano PB

1-1

4-2
Sat 5, Jan-23:00 - Club Friendly
Alagoinhas Atletico BA vs Boca Juniors SE

1-1

4-2
Sat 5, Jan-23:00 - Club Friendly
Lagarto vs Fluminense de Feira BA

0-0

0-0
Sat 5, Jan-23:00 - Club Friendly
Barretos SP vs Patrocinense MG

0-0

0-1
Sat 5, Jan-23:00 - Club Friendly
Hercilio Luz SC vs Novo Hamburgo RS

0-1

0-1
Sat 5, Jan-01:00 - Club Friendly
Magni Grenivik vs Leiknir F

1-0

1-0
Sat 5, Jan-05:00 - Club Friendly
Honduras Progreso vs Marathon

0-0

1-0
Sat 5, Jan-11:00 - Club Friendly
Guangzhou R&F vs USS Tamponnaise


0-1
Sat 5, Jan-11:00 - Club Friendly
Shenzhen JiaZhaoye vs Gafanha


2-0
Sat 5, Jan-12:45 - Club Friendly
Khonkaen FC vs Buriram United

0-1

0-1
Sat 5, Jan-00:00 - Club Friendly
CD Buzanada vs CD Vera

2-0

3-0
Sat 5, Jan-16:00 - Club Friendly
Holstein Kiel(U19) vs TSV Havelse(U19)

2-4

2-4
Sat 5, Jan-19:59 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Alki Oroklini

0-0

0-0
Sat 5, Jan-21:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs APOEL Nicosia

0-0

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Pafos FC

0-0

1-0
Sat 5, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Thoi Lakatamias

3-1

4-1
Sat 5, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Onisilos Sotiras

1-0

4-2
Sat 5, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Akritas Chloraka

2-0

5-2
Sat 5, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Agia Napa

0-0

1-0
Sat 5, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Voroklinis vs AE Zakakiou

0-1

1-3
Sat 5, Jan-16:30 - Egypt Premier League
El Dakhleya vs El Ismaily

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:59 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs Zamalek

1-2

1-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Chesterfield vs Ebbsfleet United

0-3

3-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Leyton Orient vs Salford City F.C.

0-2

0-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Halifax Town vs Braintree Town

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Wrexham vs Dover Athletic

0-0

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Hartlepool United FC vs Maidstone United

1-2

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Dagenham and Redbridge vs Boreham Wood F.C.

3-3

4-4
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Havant & Waterlooville FC vs Barrow

0-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Bromley vs AFC Fylde

2-1

3-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Sutton United vs Harrogate Town

1-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Solihull Moors vs Eastleigh

2-0

4-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference
Gateshead vs Maidenhead United

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Stockport County vs Bradford Park Avenue

1-0

3-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Darlington vs Kidderminster

1-0

3-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
AFC Telford United vs Spennymoor Town

1-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Boston United vs Altrincham

0-2

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Hereford vs Chorley

0-0

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Southport FC vs Nuneaton Town

0-0

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Blyth Spartans vs Alfreton Town

1-1

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Brackley Town vs Ashton United

2-0

3-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Guiseley vs Leamington

1-1

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
FC United of Manchester vs Chester FC

0-1

0-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference North Division
Curzon Ashton FC vs York City

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:15 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Concord Rangers

1-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
Torquay United vs Slough Town

0-0

4-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Truro City

3-0

5-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Eastbourne Borough

0-2

2-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Oxford City

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
Weston Super Mare vs Billericay Town

1-2

2-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
East Thurrock United vs Gloucester City

1-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Bath City

0-0

0-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Hampton & Richmond

2-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Conference South Division
Wealdstone FC vs Dartford

0-0

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Middlesbrough vs Peterborough United

0-0

5-0
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Gillingham vs Cardiff City

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Derby County vs Southampton

0-1

2-2
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Chelsea FC vs Nottingham Forest

0-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Brentford vs Oxford United

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Bolton Wanderers vs Walsall

0-1

5-2
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Everton vs Lincoln City

2-1

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Aston Villa vs Swansea City

0-1

0-3
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Accrington Stanley vs Ipswich

0-0

1-0
Sat 5, Jan-16:30 - England FA Cup
Sheffield Wed vs Luton Town

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:00 - England FA Cup
Fleetwood Town vs AFC Wimbledon

0-1

2-3
Sat 5, Jan-16:30 - England FA Cup
West Bromwich(WBA) vs Wigan Athletic

1-0

1-0
Sat 5, Jan-16:30 - England FA Cup
West Ham United vs Birmingham

1-0

2-0
Sat 5, Jan-16:30 - England FA Cup
Shrewsbury Town vs Stoke City

1-0

1-1
Sat 5, Jan-16:30 - England FA Cup
Manchester United vs Reading

2-0

2-0
Sat 5, Jan-16:30 - England FA Cup
Burnley vs Barnsley

0-0

1-0
Sat 5, Jan-16:30 - England FA Cup
AFC Bournemouth vs Brighton & Hove Albion

0-2

1-3
Sat 5, Jan-21:30 - England FA Cup
Crystal Palace vs Grimsby Town

0-0

1-0
Sat 5, Jan-21:30 - England FA Cup
Norwich City vs Portsmouth

0-0

0-1
Sat 5, Jan-21:30 - England FA Cup
Newcastle vs Blackburn Rovers

0-0

1-1
Sat 5, Jan-21:30 - England FA Cup
Blackpool vs Arsenal

0-2

0-3
Sat 5, Jan-21:30 - England FA Cup
Bristol City vs Huddersfield Town

0-0

1-0
Sat 5, Jan-23:30 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women\'s vs Millwall Women\'s

1-0

3-1
Sat 5, Jan-19:00 - England League One
Scunthorpe United vs Coventry

0-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England League One
Rochdale vs Burton Albion FC

0-2

0-4
Sat 5, Jan-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Sunderland

0-1

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England League Two
Macclesfield Town vs Swindon

1-1

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Stevenage FC

2-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - England League Two
Colchester United vs Notts County

2-3

3-3
Sat 5, Jan-19:00 - England League Two
Yeovil Town vs Bury

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - England League Two
Carlisle vs Mansfield Town

2-0

3-2
Sat 5, Jan-19:00 - England League Two
Morecambe vs Crewe Alexandra

0-1

2-2
Sat 5, Jan-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Cheltenham Town

1-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Hednesford Town

3-0

5-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Matlock Town

1-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Workington

1-0

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Farsley Celtic vs Warrington Town FC

1-1

3-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Nantwich Town

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs South Shields

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
North Ferriby United vs Marine

0-0

0-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Grantham Town

0-1

3-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Whitby Town

1-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Stalybridge Celtic

1-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Basford Utd vs Hyde United

0-5

3-8
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Dorking Wanderers

0-0

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tonbridge Angels vs Brightlingsea Regent

0-1

2-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Kingstonian

0-1

0-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Carshalton Athletic FC

1-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Lewes

1-1

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Harlow Town

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Burgess Hill Town vs Folkestone Invicta

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Potters Bar Town

1-1

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Worthing

0-0

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Wingate & Finchley

2-0

3-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Whitehawk

2-0

3-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Halesowen Town vs Coalville Town

0-3

1-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Kettering Town vs Tamworth

1-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Bedworth United vs Stourbridge

0-2

0-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Banbury United vs Barwell

1-1

6-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Lynn vs Leiston FC

0-0

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Rushden&Diamonds

1-2

3-4
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Redditch United

1-2

1-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Alvechurch

0-0

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Needham Market

0-2

0-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs St Ives Town

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
St Neots Town vs Royston Town

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Swindon Supermarine

1-1

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Weymouth vs Tiverton Town

1-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Beaconsfield Town F.C.

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Dorchester Town

1-1

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Kings Langley

1-0

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Metropolitan Police

1-2

4-3
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Staines Town vs Walton Casuals

0-1

1-4
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Gosport Borough

1-1

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Frome Town vs Wimborne Town

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Salisbury City

0-0

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Basingstoke Town

0-0

0-2
Sat 5, Jan-16:00 - England U23 Premier League
Chelsea(U23) vs Blackburn Rovers U23

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - England U23 Premier League
Manchester City(U23) vs West Ham United U23

1-3

1-5
Sat 5, Jan-15:00 - England U23 Premier League 2
Birmingham U23 vs Barnsley(U23)

2-0

3-0
Sat 5, Jan-21:00 - French Cup
Sete FC vs FC Limonest

0-0

1-0
Sat 5, Jan-21:00 - French Cup
Red Star FC 93 vs Caen

0-0

0-1
Sat 5, Jan-21:00 - French Cup
Saint Quentin vs Metz

0-1

1-1
Sat 5, Jan-21:00 - French Cup
SC Schiltigheim vs Dijon

0-0

1-3
Sat 5, Jan-21:00 - French Cup
Gravelines vs FC Villefranche Beaujolais

0-0

0-0
Sat 5, Jan-18:00 - French Cup
Amiens SC vs Valenciennes US

0-0

1-0
Sat 5, Jan-18:00 - French Cup
Lyon Duchere vs Nimes

1-0

3-0
Sat 5, Jan-18:00 - French Cup
US Orleans vs Aiglon Lament

1-0

1-1
Sat 5, Jan-18:00 - French Cup
Entente Sannois vs Montpellier HSC

0-0

1-0
Sat 5, Jan-18:00 - French Cup
FC Bergerac vs Chamois Niortais

2-1

2-1
Sat 5, Jan-18:00 - French Cup
Stade Pontivy vs Guingamp

1-2

2-4
Sat 5, Jan-18:00 - French Cup
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Nancy

0-1

0-1
Sat 5, Jan-23:55 - French Cup
Bourges Foot vs Lyonnais

0-0

0-2
Sat 5, Jan-16:00 - French Cup
Bastia vs Concarneau

1-1

2-2
Sat 5, Jan-16:00 - French Cup
Viry-Chatillon vs Angers SCO

0-0

1-0
Sat 5, Jan-16:00 - French Cup
Tours FC vs Les Herbiers

0-1

1-2
Sat 5, Jan-16:00 - French Cup
Iris Club de Croix vs US Raon L Etape

0-0

2-0
Sat 5, Jan-16:00 - French Cup
Marignane Gignac vs Clermont Foot

0-1

1-1
Sat 5, Jan-21:00 - Futsal Italian Serie A
Napoli Futsal vs Union Arzignanochiampo Futsal

3-1

7-4
Sat 5, Jan-21:00 - Futsal Italian Serie A
Civitella Colormax Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal

0-1

4-2
Sat 5, Jan-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Meta Catania Futsal

1-2

3-4
Sat 5, Jan-19:00 - Futsal Italian Serie A
Maritime Augusta Futsal vs Feldi Eboli Futsal

3-2

4-2
Sat 5, Jan-00:15 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

0-2

1-6
Sat 5, Jan-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Aspil Vidal Ribera Navarra Futsal vs Naturpellet Segovia Futsal

1-0

4-1
Sat 5, Jan-17:00 - Greece - Football League
Ergotelis vs Apollon Larissas

0-1

1-2
Sat 5, Jan-17:00 - Greece - Football League
Panachaiki vs Trikala

1-0

2-1
Sat 5, Jan-17:00 - Greece - Football League
Kissamikos vs Iraklis 1908

0-0

0-1
Sat 5, Jan-14:00 - Greece U19
Ergotelis(U19) vs Aittitos Spata(U19)

1-1

2-1
Sat 5, Jan-15:00 - Greece U19
Panachaiki U19 vs Platanias FC(U19)

2-0

4-1
Sat 5, Jan-19:15 - Iceland Reykjavik Tournament
Vikingur Reykjavik vs IR Reykjavik

1-1

3-1
Sat 5, Jan-21:15 - Iceland Reykjavik Tournament
Fjolnir vs Leiknir Reykjavik

1-0

3-1
Sat 5, Jan-12:30 - India League Division 1
Aizawl FC vs Indian Arrows

0-1

0-1
Sat 5, Jan-15:30 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Minerva Punjab

0-0

2-0
Sat 5, Jan-21:30 - Israel Liga Bet
Maccabi Ashdod vs Bnei Yeechalal Rehovot FC

2-0

5-0
Sat 5, Jan-22:00 - Israel Liga Bet
Ahi Acre vs Maccabi Ma\'alot Tarshiha

0-1

0-2
Sat 5, Jan-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Hapoel Hadera

0-1

1-1
Sat 5, Jan-20:15 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Maccabi Haifa

0-0

1-2
Sat 5, Jan-18:00 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Tel Aviv

0-0

1-0
Sat 5, Jan-22:30 - Israel Premier League
Hapoel Bnei Sakhnin FC vs Beitar Jerusalem

0-0

0-0
Sat 5, Jan-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Tel Aviv(U19)

0-2

0-3
Sat 5, Jan-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Ihud Bnei Baqa(U19)

0-2

2-3
Sat 5, Jan-12:30 - Israel U19 League
Shimshon Tel Aviv(U19) vs Hapoel Bnei Lod U19

0-1

0-1
Sat 5, Jan-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Mahane Yehuda (U19) vs Maccabi Yavne Shimon (U19)

0-0

5-1
Sat 5, Jan-12:45 - Israel U19 League
Hapoel Petah Tikva(U19) vs Maccabi Ironi Bat Yam U19

1-0

4-0
Sat 5, Jan-12:45 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Gadna Tel Aviv(U19)

1-0

2-0
Sat 5, Jan-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-0

0-0
Sat 5, Jan-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

1-0

3-1
Sat 5, Jan-13:00 - Israel U19 League
Sektzia Nes Tziona(U19) vs Hapoel Ashkelon U19

1-1

2-3
Sat 5, Jan-13:00 - Israel U19 League
Beitar Tel Aviv Ramla U19 vs Maccabi Herzliya U19

2-1

3-3
Sat 5, Jan-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19) vs Hapoel Kfar Saba (U19)

0-0

0-0
Sat 5, Jan-13:10 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Ashdod MS U19

0-1

2-1
Sat 5, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Hadera U19

0-0

2-0
Sat 5, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Bnei Sakhnin U19

0-0

3-1
Sat 5, Jan-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

0-3
Sat 5, Jan-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Haifa Robi(U19) vs Ironi Nesher(U19)

0-1

1-3
Sat 5, Jan-16:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

0-2

1-3
Sat 5, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
Atalanta Mozzanica Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-2

0-6
Sat 5, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s

4-0

8-0
Sat 5, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
Orobica Women\'s vs Tavagnacco Women\'s

3-0

3-3
Sat 5, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
Florentia Women\'s vs AGSM Verona Women\'s

2-0

3-1
Sat 5, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Tusker FC Nairobi

1-0

2-3
Sat 5, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Toluca

1-2

1-3
Sat 5, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Cruz Azul

1-1

1-1
Sat 5, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs Cimarrones de Sonora

1-1

5-1
Sat 5, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Atletico San Luis

0-0

0-0
Sat 5, Jan-07:00 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs Venados FC

1-0

2-0
Sat 5, Jan-22:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Club Tijuana(U20)

0-1

1-3
Sat 5, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Atlas U20

3-1

4-1
Sat 5, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Tigres UANL(U20)

1-2

1-3
Sat 5, Jan-17:30 - Northern Ireland Cup
Queen\'s University Belfast vs Lisburn Distillery

4-0

6-0
Sat 5, Jan-17:30 - Northern Ireland Cup
Knockbreda vs Strabane Athletic

1-1

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Coleraine F.C. vs Harland & Wolff Welders

1-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Portadown FC vs Abbey Villa FC Millisle

2-0

5-1
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Linfield FC vs Ballyclare Comrades

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ards FC vs Carrick Rangers

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Cliftonville vs Dungannon Swifts

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Larne FC vs Newry City

1-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Loughgall FC vs Crumlin Star

1-3

1-4
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Institute FC vs Warrenpoint Town

0-1

0-2
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Limavady United vs Larne Technical Old Boys FC

0-2

0-2
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Glenavon FC vs Rosemount Rec

2-0

5-0
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Crusaders FC vs Glentoran FC

0-0

4-1
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballinamallard United vs Police Service of Northern Ireland FC

0-1

5-1
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Dergview FC vs Maiden City

1-1

3-2
Sat 5, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Dundela FC vs Ballymena United F.C.

0-2

1-3
Sat 5, Jan-21:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

0-2

0-3
Sat 5, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Maritimo(U23) vs Feirense(U23)

2-0

2-2
Sat 5, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
GD Estoril-Praia(U23) vs Sporting Braga(U23)

0-1

2-1
Sat 5, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria Guimaraes(U23) vs Academica Coimbra(U23)

3-2

5-3
Sat 5, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Benfica(U23)

0-1

1-3
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Boavista(U19) vs Leixoes U19

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Braga (U19) vs FC Porto U19

2-0

3-2
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Gil Vicente U19 vs Beira Mar(U19)

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Aves(U19)

1-1

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Rio Ave(U19) vs Pacos Ferreira(U19)

1-0

3-1
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Feirense(U19) vs SC Freamunde(U19)

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Benfica(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

2-1

5-2
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Uniao Leiria U19 vs Maritimo U19

1-1

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Belenenses(U19) vs Tondela(U19)

1-1

2-2
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
GD Estoril-Praia(U19) vs Academica Coimbra(U19)

0-1

0-2
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Vitoria FC Setubal(U19) vs Alverca(U19)

0-0

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alcanenense U19 vs Cova Piedade(U19)

0-0

3-0
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Palmeiras FC(U17) vs FC Famalicao(U17)


4-1
Sat 5, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs Vianense U17

0-1

2-1
Sat 5, Jan-21:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Lusitano(U17) vs Leixoes(U17)

0-1

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
CADE Entroncamento U17 vs Sport Clube Caldas(U17)


1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
EAS Marinha Grande(U17) vs Bairro Valongo(U17)


4-1
Sat 5, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs SL Benfica B

1-1

2-2
Sat 5, Jan-00:30 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs Cova Piedade

1-0

3-0
Sat 5, Jan-16:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Taawon Youths


1-5
Sat 5, Jan-16:20 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al Nasr Riyadh Youths

1-2

1-2
Sat 5, Jan-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Tai Youth


0-1
Sat 5, Jan-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ansar Youths vs Al Wehda Youth


0-3
Sat 5, Jan-16:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Hilal Youths

0-2

0-2
Sat 5, Jan-16:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Ohud Medina Youths


3-3
Sat 5, Jan-16:20 - Saudi King Cup of Champions
Al Hilal vs Al Drae

2-0

9-0
Sat 5, Jan-16:30 - Saudi King Cup of Champions
Al-Taqdom vs Al-Tai

2-0

3-0
Sat 5, Jan-16:30 - Saudi King Cup of Champions
Al-Raed vs Arar FC

1-1

5-1
Sat 5, Jan-19:30 - Saudi King Cup of Champions
Ohod Medina vs Al-Sharq

1-0

2-0
Sat 5, Jan-16:50 - Saudi King Cup of Champions
Al-Watani vs Al-Ansar

0-0

0-2
Sat 5, Jan-20:55 - Saudi King Cup of Champions
Al Ahli Jeddah vs Al-Riyadh

3-0

4-0
Sat 5, Jan-16:00 - Saudi King Cup of Champions
Al-Ettifaq vs Al-Draih

0-0

3-0
Sat 5, Jan-16:00 - Saudi King Cup of Champions
Al Khaleej Club vs Al-Muzahmiyya

2-0

5-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Alloa Athletic

2-0

2-2
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Championship
Dundee United vs Partick Thistle

0-1

1-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Queen of the South FC

0-0

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Championship
Ayr Utd. vs Falkirk

0-0

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Keith

1-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Strathspey Thistle

2-1

3-2
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Rothes

0-1

0-4
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Fraserburgh

0-0

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Clachnacuddin

0-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Forres Mechanics

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Brora Rangers

0-1

0-4
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Fort William

7-0

14-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Cove Rangers

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League One
Dumbarton vs Forfar Athletic

1-3

2-3
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Airdrieonians

1-2

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League One
Raith Rovers vs Stenhousemuir

4-1

5-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League One
Arbroath vs Brechin City

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League One
Stranraer F.C. vs Montrose

0-2

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Berwick Rangers

1-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League Two
Peterhead vs Clyde F.C.

1-0

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Albion Rovers FC

1-2

2-2
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Stirling Albion

0-0

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Elgin City

1-0

2-0
Sat 5, Jan-19:59 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Dakar Sacre Coeur

1-1

1-1
Sat 5, Jan-22:00 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs Mbour Petite Cote

1-0

2-0
Sat 5, Jan-17:30 - South Africa First League
FC Cape Town vs Ajax Cape Town

1-1

2-3
Sat 5, Jan-17:30 - South Africa First League
Witbank Spurs vs Cape Umoya United

1-1

1-2
Sat 5, Jan-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs Real Kings

1-0

1-1
Sat 5, Jan-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Uthongathi FC

1-1

1-2
Sat 5, Jan-19:59 - South Africa Premier League
Free State Stars vs Bidvest Wits

1-1

1-2
Sat 5, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Mamelodi Sundowns

1-1

1-2
Sat 5, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs AmaZulu

3-1

3-2
Sat 5, Jan-22:15 - South Africa Premier League
Highlands Park vs Orlando Pirates

0-0

2-2
Sat 5, Jan-22:30 - South Africa Premier League
Supersport United vs Cape Town City

0-0

0-1
Sat 5, Jan-13:45 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s

1-1

1-1
Sat 5, Jan-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

0-0

0-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

0-0

3-0
Sat 5, Jan-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

2-0

3-0
Sat 5, Jan-19:15 - Spanish Primera Division
Alaves vs Valencia

2-1

2-1
Sat 5, Jan-23:45 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Real Betis

0-0

2-1
Sat 5, Jan-00:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Leganes

1-0

1-0
Sat 5, Jan-16:00 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Rayo Vallecano

0-1

0-1
Sat 5, Jan-01:00 - Spanish Primera U19
Estrella(U19) vs Guia U19

0-0

1-0
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs Acodetti CF(U19)

2-1

2-3
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
RC Victoria(U19) vs Union Viera(U19)

0-1

1-2
Sat 5, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs CD Maspalomas(U19)

2-0

3-0
Sat 5, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs CD Sobradillo(U19)

0-1

2-2
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Zaragoza

1-2

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
Extremadura vs Alcorcon

1-0

3-0
Sat 5, Jan-00:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Elche

1-1

2-1
Sat 5, Jan-00:00 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs Albacete

0-0

1-1
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs Sporting de Gijon B

0-1

0-1
Sat 5, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Racing Santander

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs Union Langreo

2-0

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs CD Vitoria(SPA)

1-0

2-0
Sat 5, Jan-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Real Union de Irun

1-1

2-2
Sat 5, Jan-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UB Conquense vs Alcoyano

0-0

0-0
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs CF Badalona

0-0

1-0
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Marino Luanco

0-0

0-2
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs CD Ferriolense


1-2
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Santa Catalina


1-0
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CF Platges De Calvia

0-0

0-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs UD Alcudia


0-1
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs SFC Minerva

0-0

0-1
Sat 5, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs La Union CF

2-1

2-1
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Mazarron CF

0-1

0-2
Sat 5, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CD Pena Sport

0-0

0-2
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs Osasuna B


0-3
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Alesves vs AD San Juan


0-5
Sat 5, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Cantolagua


1-2
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Naxara


0-1
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Autol


2-1
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Yague CF

0-0

0-0
Sat 5, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs SD Logrones


0-2
Sat 5, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CF Rapid De Murillo vs CD Pradejon


1-2
Sat 5, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CA River Ebro


0-1
Sat 5, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CD Agoncillo


1-0
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Oyonesa

0-1

1-4
Sat 5, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Haro Deportivo


0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Utebo FC


2-0
Sat 5, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs CP Villarrobledo

2-0

3-0
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Mora CF vs Toledo

1-1

1-2
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs La Roda CF


0-2
Sat 5, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs CD Cayon


2-2
Sat 5, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Atletico Albericia

1-2

3-2
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs AD Siete Villas


4-1
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs CD Tropezon


1-3
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs Barreda Balompie

0-0

0-1
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Ribamontan Al Mar CF


4-0
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs Solares Medio Cudeyo


2-3
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs CD Baskonia


1-2
Sat 5, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Amurrio

1-0

4-0
Sat 5, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs Pasaia KE

0-0

0-0
Sat 5, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs San Ignacio

0-0

1-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Santutxu

2-0

5-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs UA Horta

0-1

1-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Santboia vs FC Vilafranca

0-1

0-3
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Llagostera vs Pobla De Mafumet CF

2-0

3-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Martinenc vs CE Europa

0-1

1-2
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs FC Asco

0-0

0-0
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu II vs Santfeliuenc FC

1-2

1-2
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs Cerdanyola del Valles

0-0

1-1
Sat 5, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs UE Sants

2-0

3-1
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Eldense

0-0

1-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs Orihuela CF

0-1

0-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torre Levante Orriols vs Villarreal C

0-0

1-0
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Rayo Ibense vs Elche CF Ilicitano

0-0

1-1
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Paiporta vs Silla CF

1-0

2-4
Sat 5, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Atletico Saguntino

0-0

1-1
Sat 5, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Novelda

0-0

2-0
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs CD Vicalvaro

1-1

1-1
Sat 5, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs CD Canillas

0-0

1-0
Sat 5, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs RCD Carabanchel

0-0

2-0
Sat 5, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Villaverde Boetticher CF

0-0

1-2
Sat 5, Jan-15:00 - Syrian Cup
Salamiyah vs Ommal Hama


2-2
Sat 5, Jan-16:30 - Tipsport Liga
Prostejov vs 1. FC Tatran Presov

1-1

2-1
Sat 5, Jan-13:30 - Tipsport Liga
Pardubice vs Chrudim

1-1

2-2
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
A.S. Marsa vs A.S Ariana

1-0

2-0
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs CS Jebeniana

2-0

4-1
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
ES Hammam Sousse vs AS Kasserine

0-0

2-0
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Olympique de Beja vs Sfax Railways

0-0

0-0
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs Chebba

0-1

0-3
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Africain Menzel Bourguiba vs Jendouba Sport

0-0

2-0
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs AS Oued Ellil

1-0

1-0
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Sportif Sfaxien vs Sporting Ben Arous

0-0

0-0
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
AS Slimane vs US Seliana

1-0

3-2
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs ES Jerba Midoun

1-1

1-1
Sat 5, Jan-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs Oceano Kerkennah

1-1

1-2
Sat 5, Jan-17:00 - Uganda Super League
SC Villa vs Bidco Bul Fc

0-1

0-1
Sat 5, Jan-17:00 - Uganda Super League
Kirinja Jinja SS vs URA Kampala

0-1

1-1
Sat 5, Jan-17:00 - Uganda Super League
Bright Stars vs Vipers SC

0-0

0-0
Sat 5, Jan-18:00 - Wales Cymru Alliance
Gresford Athletic vs Denbigh Town

1-0

2-0
Sat 5, Jan-18:00 - Wales Cymru Alliance
Ruthin Town FC vs Holywell

0-0

2-1
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Rhyl FC vs Llanrhaeadr FC

1-1

3-1
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Airbus UK Broughton vs Prestatyn Town FC

0-1

1-2
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Porthmadog vs Penrhyncoch

1-1

4-2
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Holyhead Hotspur vs Flint Town United

0-1

1-4
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Buckley Town vs Bangor City FC

0-0

0-2
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Cymru Alliance
Guilsfield FC vs Conwy Borough FC

1-0

1-2
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Premier League
Caernarfon vs Carmarthen Town

1-1

3-1
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Premier League
Cefn Druids vs Barry Town United

2-1

2-5
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Premier League
Llanelli vs Llandudno F.C.

2-1

2-1
Sat 5, Jan-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Bala Town F.C.

1-0

3-0
Sat 5, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Cwmbran Celtic vs Taffs Well

2-0

2-1
Sat 5, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Afan Lido vs Haverfordwest County

0-1

0-4
Sat 5, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Briton Ferry Athletic vs Undy Athletic

0-1

0-2
Sat 5, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Pontypridd vs Goytre United


0-2
Sat 5, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Ton Pentre vs Penybont FC

0-2

0-3
Sat 5, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Cambrian & Clydach vs Goytre AFC

2-1

3-1
Sat 5, Jan-18:00 - Welsh Football League First Division
Ammanford vs Cwmamman United

0-0

1-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.