Football Results for Sun 2, Dec 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 2, Dec 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 2, Dec-17:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Flamurtari

1-0

1-0
Sun 2, Dec-17:00 - Albania Super league
KF Laci vs Kamza

0-0

0-0
Sun 2, Dec-19:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs Inter Club D\'Escaldes

2-0

3-0
Sun 2, Dec-15:00 - Andorra Super league
Encamp vs FC Santa Coloma

0-2

1-3
Sun 2, Dec-15:00 - Andorra Super league
FC Lusitanos vs UE Engordany


4-0
Sun 2, Dec-21:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs FC Ordino

1-0

2-3
Sun 2, Dec-19:00 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs ASA Luanda


0-1
Sun 2, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Recreativo Libolo

1-0

2-2
Sun 2, Dec-00:00 - Argentina Reserves League
Colon Reserve vs Belgrano(R)

0-0

0-1
Sun 2, Dec-16:00 - Argentina Reserves League
River Plate(R) vs Gimnasia LP Reserve

1-0

1-1
Sun 2, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Sacachispas

0-0

0-0
Sun 2, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Merlo vs Villa San Carlos

0-0

0-0
Sun 2, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs San Martin Burzaco

0-0

0-0
Sun 2, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs General Lamadrid

0-0

0-0
Sun 2, Dec-00:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Sarmiento vs Gimnasia Jujuy

0-0

1-1
Sun 2, Dec-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Independiente Rivadavia vs Instituto Cordoba

1-0

2-0
Sun 2, Dec-00:10 - Argentinian Primera Super League
Estudiantes La Plata vs Lanus

1-1

1-1
Sun 2, Dec-02:20 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs San Martin Tucuman

1-0

2-3
Sun 2, Dec-04:30 - Argentinian Primera Super League
CA Banfield vs Argentinos Juniors

0-0

0-1
Sun 2, Dec-14:00 - Armenia Premier League
FC Pyunik vs Gandzasar Kapan

0-1

1-3
Sun 2, Dec-14:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs Alashkert

1-0

1-0
Sun 2, Dec-15:30 - ASEAN Football Championship(Suzuki Cup)
Philippines vs Viet Nam

1-1

1-2
Sun 2, Dec-10:00 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Perth Glory FC

1-0

1-1
Sun 2, Dec-12:00 - Australia League A
Melbourne City vs Newcastle Jets FC

2-0

3-0
Sun 2, Dec-03:30 - Australia National Youth League
Sydney FC Youth vs Western Sydney Wanderers AM

0-1

0-1
Sun 2, Dec-04:00 - Australia National Youth League
Adelaide United FC Youth vs Perth Glory FC Am

1-0

2-1
Sun 2, Dec-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne Victory Women\'s vs WS Wanderers Women\'s

2-0

2-1
Sun 2, Dec-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Sydney FC Women\'s

1-0

2-0
Sun 2, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Rheindorf Altach

1-0

1-0
Sun 2, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
FC Wacker Innsbruck vs Rapid Wien

0-0

0-1
Sun 2, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Wolfsberger AC

1-0

3-0
Sun 2, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs FC Minsk

1-0

4-0
Sun 2, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FC Gomel vs FC Vitebsk

1-1

1-3
Sun 2, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Dinamo Brest

0-1

0-3
Sun 2, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs BATE Borisov

2-2

2-2
Sun 2, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Torpedo Minsk vs Dinamo Minsk

0-1

0-3
Sun 2, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FC Gorodeya vs FC Slutsk

1-0

2-0
Sun 2, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Dnepr Mogilev

1-2

3-2
Sun 2, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Luch Minsk vs Smolevichi

0-1

1-1
Sun 2, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Eendracht Aalst vs Thes Sport Tessenderlo

1-1

1-2
Sun 2, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs ASV Geel

1-0

3-0
Sun 2, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Sporting Chatelet

3-1

3-1
Sun 2, Dec-23:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Red Star Waasland-Beveren

1-0

1-0
Sun 2, Dec-17:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Standard Liege

3-0

3-0
Sun 2, Dec-21:00 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Genk

0-0

0-1
Sun 2, Dec-19:00 - Belgium - 2e Klasse
A.F.C. Tubize vs St. Gilloise

1-0

2-0
Sun 2, Dec-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Royal Pari

1-0

1-2
Sun 2, Dec-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs NK Siroki Brijeg

1-2

2-3
Sun 2, Dec-16:00 - Bosnia Premijer Liga
GOSK Gabela vs Radnik Bijeljina

0-0

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - Brazil Copa Paulista
Ferroviaria SP vs CA Votuporanguense SP

1-1

1-1
Sun 2, Dec-23:30 - Brazil Copa RS U20
Botafogo RJ U20 vs Gremio (RS) U20

1-4

2-5
Sun 2, Dec-23:30 - Brazil Copa RS U20
Vasco da Gama RJ U20 vs Atletico Mineiro (MG) U20

1-0

1-0
Sun 2, Dec-00:30 - Brazil Copa RS U20
Sao Paulo(U20) vs Nacional Montevideo(U20)

1-0

3-0
Sun 2, Dec-21:30 - Brazil Copa RS U20
River Plate U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20

0-0

2-0
Sun 2, Dec-21:30 - Brazil Copa RS U20
Racing Club(U20) vs Santos U20

0-1

1-1
Sun 2, Dec-03:00 - Brazil Copa RS U20
CR Flamengo (RJ) U20 vs Cruzeiro U20(MG)

0-0

1-0
Sun 2, Dec-17:00 - Brazil Futsal League
Pato Futsal vs Atlantico Erechim Futsal

2-0

6-0
Sun 2, Dec-16:45 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Vitosha Bistritsa

2-0

3-0
Sun 2, Dec-19:00 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs CSKA Sofia

0-0

1-0
Sun 2, Dec-14:30 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Septemvri Sofia

2-1

4-1
Sun 2, Dec-23:00 - CAF Confederation Cup
AS Vita Club vs Raja Casablanca Atlhletic

1-1

3-1
Sun 2, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Parana vs Internacional (RS)

0-0

1-1
Sun 2, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Vitoria Salvador BA

1-0

3-2
Sun 2, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs America MG

1-0

1-0
Sun 2, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Gremio (RS) vs Corinthians Paulista (SP)

1-0

1-0
Sun 2, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

0-0
Sun 2, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Cruzeiro (MG)

0-0

0-0
Sun 2, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sport Club Recife (PE) vs Santos

0-0

2-1
Sun 2, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Chapecoense SC vs Sao Paulo

0-0

1-0
Sun 2, Dec-01:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Atletico Paranaense

1-0

1-2
Sun 2, Dec-01:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Botafogo (RJ)

1-0

1-0
Sun 2, Dec-00:30 - Chile Primera B
Cobreloa vs Cobresal

0-1

2-2
Sun 2, Dec-19:00 - Chile Primera Division
Deportes Iquique vs CSD Antofagasta

0-1

0-2
Sun 2, Dec-01:00 - Chile Tercera Division
AC Colina vs Rengo Unido

0-0

3-2
Sun 2, Dec-16:00 - Club Friendly
Gor Mahia vs Kariobangi Sharks


0-1
Sun 2, Dec-00:30 - Club Friendly
Sporting Cristal vs Atletico Nacional

0-1

1-2
Sun 2, Dec-13:00 - COSAFA Cup U20
Lesotho(U20) vs Angola(U20)

1-0

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - COSAFA Cup U20
Zambia(U20) vs Malawi(U20)

0-0

2-0
Sun 2, Dec-18:00 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs HNK Gorica

0-0

1-0
Sun 2, Dec-16:00 - Croatia U19
Hrvatski Dragovoljac(U19) vs NK Osijek (U19)

1-1

1-5
Sun 2, Dec-19:59 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Ermis Aradippou

1-0

2-1
Sun 2, Dec-18:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Pafos FC

1-1

3-2
Sun 2, Dec-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs SK Sigma Olomouc

2-0

2-0
Sun 2, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs Banik Ostrava

0-1

0-2
Sun 2, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Dukla Praha

0-0

0-0
Sun 2, Dec-14:00 - Czech Republic U21 League
Hradec Kralove(U21) vs Teplice(U21)

2-1

4-2
Sun 2, Dec-17:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Midtjylland

1-1

1-2
Sun 2, Dec-19:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs FC Kobenhavn

1-2

1-6
Sun 2, Dec-15:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs FC Nordsjaelland

0-1

1-2
Sun 2, Dec-21:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Hobro I.K.

1-0

1-0
Sun 2, Dec-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs Tecnico Universitario

1-0

2-1
Sun 2, Dec-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Independiente Del Valle

0-0

1-1
Sun 2, Dec-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Liga Deportiva Universitaria

0-0

0-0
Sun 2, Dec-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Macara vs Guayaquil City F.C.

5-0

6-1
Sun 2, Dec-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Deportivo Cuenca

0-0

1-2
Sun 2, Dec-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs CD El Nacional

0-0

5-1
Sun 2, Dec-19:00 - Egypt Cup
Al Masry vs Al Jazeera Matroh

1-0

1-2
Sun 2, Dec-05:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Municipal Limeno

1-0

2-2
Sun 2, Dec-01:20 - El Salvador Primera Division
Aguila vs CD Audaz

1-1

2-1
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Cup
Shrewsbury Town vs Scunthorpe United

1-0

1-0
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Cup
Rochdale vs Portsmouth

0-0

0-1
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Cup
Chesterfield vs Grimsby Town

0-1

0-2
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Cup
Bury vs Luton Town

0-1

0-1
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Cup
Tranmere Rovers vs Southport FC

1-0

1-1
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Cup
Swindon vs Woking

0-0

0-1
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Cup
Barnet F.C. vs Stockport County

1-0

1-0
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Cup
Slough Town vs Gillingham

0-0

0-1
Sun 2, Dec-00:00 - England FA Cup
Wrexham vs Newport County

0-0

0-0
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Reading Women\'s

0-0

1-0
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women\'s vs Yeovil Town Women\'s

0-0

2-1
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs West Ham United Women\'s

0-0

0-1
Sun 2, Dec-16:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Liverpool Women\'s

2-1

2-1
Sun 2, Dec-16:30 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Arsenal Women\'s

1-0

2-0
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Long Eaton United Women\'s vs Hull City Women\'s


0-5
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Sunderland Women\'s vs Fylde LFC Women\'s


1-3
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Leeds United FC Women\'s vs Doncaster Rovers Belles Women\'s


3-3
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Middlesbrough Women\'s vs Stockport County Women\'s


1-0
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Keynsham Town Women\'s vs C&K Basildon Women\'s


8-3
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Milton Keynes Dons Women\'s vs Southampton Women\'s


4-0
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Sheffield Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s


2-3
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Loughborough Foxes Women\'s vs Gillingham Women\'s


1-1
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Billericay Town Women\'s vs Luton Town Women\'s


1-1
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Huddersfield Town Women\'s vs Bradford City Women\'s

6-0

7-1
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chester-Le-Street Town Women\'s vs Stoke City Women\'s


0-2
Sun 2, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Guiseley AFC Vixens Women\'s vs Derby County Women\'s


0-2
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Cardiff City Women\'s vs Queens Park Rangers Women\'s

0-0

4-0
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Wolves Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s


0-4
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Coventry Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


2-1
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Oxford United Women\'s vs Cambridge United Women\'s

2-0

4-0
Sun 2, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
AFC Wimbledon Women\'s vs Portsmouth Women\'s

1-0

2-0
Sun 2, Dec-17:00 - England Ladies Premier League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-3

1-6
Sun 2, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Millwall Women\'s vs Sheffield United Women\'s

1-0

1-1
Sun 2, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

0-2

0-4
Sun 2, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women\'s vs Aston Villa Women\'s

1-3

1-3
Sun 2, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-0

0-2
Sun 2, Dec-17:30 - England The Championship
Bristol City vs Millwall

0-0

1-1
Sun 2, Dec-16:00 - England U23 League Cup
Liverpool(U23) vs AFC Bournemouth(U23)

0-0

1-1
Sun 2, Dec-18:05 - English Premier League
Arsenal vs Tottenham Hotspur

1-2

4-2
Sun 2, Dec-16:00 - English Premier League
Chelsea FC vs Fulham

1-0

2-0
Sun 2, Dec-20:15 - English Premier League
Liverpool vs Everton

0-0

1-0
Sun 2, Dec-02:00 - FIFA U17 Women\\\'s World Cup
Spain Women\'s(U17) vs Mexico Women\'s(U17)

2-1

2-1
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs US Orleans U19


2-1
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Valenciennes US(U19)


1-3
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Amiens SC(U19)


4-3
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs Paris Saint Germain (U19)


4-1
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs Lens U19

0-5

1-9
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Entente(U19) vs Paris FC U19

2-2

2-3
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Saran(U19) vs Dunkerque(U19)

1-2

2-5
Sun 2, Dec-19:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Auxerre(U19)


1-1
Sun 2, Dec-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Amneville(U19) vs Lyonnais U19


1-2
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Fleury 91(U19)


1-1
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Dijon(U19)


0-4
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs Sochaux U19

1-1

1-3
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Nancy(U19)


3-1
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Stade Reims(U19)


1-0
Sun 2, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Pau FC(U19)


4-0
Sun 2, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Brest Stade U19

1-0

4-0
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Nantes U19


0-0
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Angers SCO U19


1-0
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Niort(U19)


2-1
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Cholet So(U19) vs Vannes OC U19

1-1

1-2
Sun 2, Dec-18:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Ajaccio U19


2-2
Sun 2, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Montpellier(U19)


1-5
Sun 2, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Nice U19

2-0

4-0
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Monaco U19

0-0

0-3
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Toulon (U19)

0-1

0-1
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19)


0-2
Sun 2, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio GFCO (U19) vs Castelnau le Cres (U19)


1-4
Sun 2, Dec-17:45 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Guingamp Women\'s

2-0

7-0
Sun 2, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Stade Reims

0-0

0-0
Sun 2, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennais FC vs Strasbourg

1-2

1-4
Sun 2, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Dijon

0-1

2-2
Sun 2, Dec-11:30 - Friendly Internationals
China Futsal vs Romania Futsal

1-2

3-4
Sun 2, Dec-13:30 - Friendly Internationals
Mexico Futsal vs Morocco Futsal

2-3

2-5
Sun 2, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Vardar

0-0

0-0
Sun 2, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
Sileks vs Belasica Strumica

1-0

1-0
Sun 2, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
Pobeda Prilep vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-2

0-2
Sun 2, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs FK Shkupi

0-1

0-2
Sun 2, Dec-16:00 - FYR Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs FK Shkendija 79

0-1

0-3
Sun 2, Dec-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Spartaki Tskhinvali vs FC Merani Martvili

1-0

2-0
Sun 2, Dec-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Norchi Dinamoeli Tbilisi vs FC Telavi

1-0

2-2
Sun 2, Dec-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Samgurali Tskh vs WIT Georgia Tbilisi

0-0

1-0
Sun 2, Dec-17:00 - German 3. Liga
SG Sonnenhof Grobaspach vs Karlsruher SC

0-1

1-2
Sun 2, Dec-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Fortuna Koln

2-0

3-0
Sun 2, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Holstein Kiel(U17)

2-0

3-2
Sun 2, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FC Heidenheim(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)

0-1

0-3
Sun 2, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs Nurnberg (U17)

0-0

1-1
Sun 2, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SSV Ulm (U17) vs Augsburg(U17)

0-1

1-3
Sun 2, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

0-0

0-2
Sun 2, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs RW Essen(U17)

3-0

4-0
Sun 2, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs Dortmund(U17)

1-1

2-2
Sun 2, Dec-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs Monchengladbach(U17)

1-2

1-3
Sun 2, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Bochum(U17)

1-1

2-2
Sun 2, Dec-18:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Monchengladbach

2-0

2-0
Sun 2, Dec-21:00 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs VfL Wolfsburg

0-1

1-2
Sun 2, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
MSV Duisburg vs Holstein Kiel

0-0

0-4
Sun 2, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Magdeburg vs VfL Bochum

0-0

0-0
Sun 2, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs 1. FC Heidenheim 1846

1-2

1-2
Sun 2, Dec-14:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

2-0

2-0
Sun 2, Dec-14:00 - German Frauen Bundesliga
Monchengladbach Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-2

0-6
Sun 2, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s

1-5

1-8
Sun 2, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women\'s vs FFC Frankfurt Women\'s

0-2

0-3
Sun 2, Dec-18:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

3-1

3-1
Sun 2, Dec-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

1-1

1-2
Sun 2, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
TSV Havelse(U19) vs Carl Zeiss Jena(U19)

2-1

2-1
Sun 2, Dec-18:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Hannover 96 (U19)

0-2

0-2
Sun 2, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Bayern Munich(U19)

1-0

2-2
Sun 2, Dec-14:30 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

1-3

2-4
Sun 2, Dec-15:30 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Hoffenheim(U19)

3-1

5-1
Sun 2, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Stuttgarter Kickers(U19) vs Nurnberg (U19)

0-0

0-0
Sun 2, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Alemannia Aachen(U19) vs RW Essen(U19)

2-0

3-0
Sun 2, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Dortmund(U19)

2-0

2-0
Sun 2, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Bochum(U19)

2-2

4-2
Sun 2, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs SV Rodinghausen(U19)

0-0

3-1
Sun 2, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs Monchengladbach(U19)

0-0

0-0
Sun 2, Dec-15:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs SC Paderborn 07(U19)

1-0

4-2
Sun 2, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs VSG Altglienicke

1-1

7-1
Sun 2, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs VfB Auerbach

0-2

0-3
Sun 2, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs FC Lokomotive Leipzig

0-0

0-0
Sun 2, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Chemnitzer

1-2

2-4
Sun 2, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer FV 08 vs Berliner AK 07

0-3

0-3
Sun 2, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs Havelse

0-0

1-0
Sun 2, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Eintracht Norderstedt

1-1

2-2
Sun 2, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Germania Egestorf Langreder vs Drochtersen/Assel

1-0

3-0
Sun 2, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Lupo-Martini Wolfsburg vs SSV Jeddeloh

2-2

2-3
Sun 2, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfL Oldenburg vs Hamburger SV II

0-0

0-0
Sun 2, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs SC Weiche Flensburg 08

0-0

0-0
Sun 2, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs Astoria Walldorf

0-1

2-1
Sun 2, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Stuttgart Amateure vs FC 08 Homburg

0-0

0-2
Sun 2, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs RW Essen

1-0

3-0
Sun 2, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
FF USV Jena Women\'s vs BV Cloppenburg Women\'s

0-1

2-1
Sun 2, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
SV Weinberg Women\'s vs SV Meppen Women\'s

1-1

2-2
Sun 2, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich Women\'s B vs FFC Frankfurt B Women\'s

0-0

0-0
Sun 2, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women\'s B vs Turbine Potsdam Women\'s B

1-1

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
Koln Women\'s vs FSV Hessen Wetzlar Women\'s


3-1
Sun 2, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s


1-0
Sun 2, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
RW Essen Am Women\'s vs Saarbrucken Women\'s


1-4
Sun 2, Dec-17:00 - Greece - Football League
Kerkyra vs Kissamikos

0-0

1-0
Sun 2, Dec-17:00 - Greece - Football League
Irodotos vs Ergotelis

1-0

1-0
Sun 2, Dec-17:00 - Greece - Football League
Doxa Dramas vs Panachaiki

0-0

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - Greece - Football League
Athletic Union of Spartis vs Volos NFC

1-1

1-3
Sun 2, Dec-17:00 - Greece - Football League
Giorgos Karaiskakis vs Apollon Larissas

0-1

0-1
Sun 2, Dec-17:00 - Greece - Football League
Aittitos Spata vs Iraklis 1908

0-2

0-3
Sun 2, Dec-19:15 - Greece Super League
Levadiakos vs Asteras Tripolis

0-0

0-2
Sun 2, Dec-21:00 - Greece Super League
Aris Salonica vs Panathinaikos

1-0

1-1
Sun 2, Dec-21:30 - Greece Super League
AEK Athens vs Xanthi

1-0

2-0
Sun 2, Dec-16:00 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

0-0

2-2
Sun 2, Dec-12:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs OFI Crete(U19)

1-0

4-0
Sun 2, Dec-13:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Atromitos Athens(U19)

0-0

0-1
Sun 2, Dec-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Coban Imperial

1-2

2-3
Sun 2, Dec-19:45 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs NAC Breda

1-1

5-2
Sun 2, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs PSV Eindhoven

2-0

2-1
Sun 2, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs VVV-Venlo

1-0

4-1
Sun 2, Dec-15:15 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs ADO Den Haag

3-1

5-1
Sun 2, Dec-17:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Vitesse Arnhem Am.

2-1

4-1
Sun 2, Dec-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs Real Espana

0-0

0-0
Sun 2, Dec-09:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western District RSA vs Sparta Rotterdam Mutual FC

1-0

1-1
Sun 2, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Citizen

2-0

2-0
Sun 2, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee FT vs Double Flower FA

0-0

4-0
Sun 2, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Wong Tai Sin District RSC

2-1

2-3
Sun 2, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Sun Source vs Yau Tsim Mong FT

0-2

0-3
Sun 2, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
North District FC vs Kwong Wah AA

2-1

2-1
Sun 2, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Fu Moon FC

0-2

1-3
Sun 2, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Sham Shui Po vs Lucky Mile FC

3-0

5-1
Sun 2, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Tung Sing FC

0-0

2-1
Sun 2, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph\'s FC vs Tuen Mun Football Team

0-1

0-2
Sun 2, Dec-10:30 - HongKong Premier League
Dreams Sports Club vs Hoi King SA

2-2

4-3
Sun 2, Dec-13:30 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Wofoo Tai Po

0-0

0-0
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Balmazujvaros Sport KFT

0-0

0-0
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs Kaposvar

0-1

0-3
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Bekescsaba

0-0

0-0
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Aqvital FC Csakvar

1-2

1-2
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Cegled vs BFC Siofok

1-1

3-3
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary NB ?
MTE Mosonmagyarovar vs ETO Gyori FC

0-0

2-0
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Duna Aszfalt TVSE

0-0

4-0
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Monori SE

2-1

3-2
Sun 2, Dec-16:30 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-1

0-1
Sun 2, Dec-21:00 - Hungary NB1
MOL Vidi FC vs Budapest Honved

1-0

2-0
Sun 2, Dec-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Viktoria FC Szombathely Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s

0-0

0-0
Sun 2, Dec-14:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Gyori Dozsa Woman\'s vs Szent Mihaly Women\'s

2-1

2-3
Sun 2, Dec-14:15 - India Goa Professional League
Dempo SC vs Churchill Brothers

0-0

0-0
Sun 2, Dec-15:30 - India League Division 1
Shillong Lajong FC vs Neroca FC

0-1

1-2
Sun 2, Dec-18:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs Atletico De Kolkata

1-2

2-3
Sun 2, Dec-12:30 - Indonesia Liga 1
Pstni vs Arema Malang

0-0

0-1
Sun 2, Dec-15:30 - Indonesia Liga 1
Bali United FC vs Persija Jakarta

0-1

1-2
Sun 2, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Mes Rafsanjan vs Navad Urmia

0-2

2-3
Sun 2, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Shahrdari Tabriz vs Mes Kerman

1-1

2-2
Sun 2, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Gol Gohar FC vs Fajr Sepasi

0-0

1-1
Sun 2, Dec-14:30 - Iran League Division 1
Persepolis Pakdasht vs Oxin Alborz

0-1

1-1
Sun 2, Dec-14:45 - Iran League Division 1
Malavan vs Shahin Bushehr

0-0

0-0
Sun 2, Dec-14:45 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Shahrdari Mahshahr

3-0

3-2
Sun 2, Dec-17:15 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Al Bahri

0-1

1-1
Sun 2, Dec-15:00 - Iraqi League
Al Karkh vs Alsinaat Alkahrabaiya

0-0

1-0
Sun 2, Dec-15:00 - Iraqi League
Al Diwaniya vs Al-Hudod

0-0

1-1
Sun 2, Dec-23:00 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Tel Aviv

0-1

1-1
Sun 2, Dec-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Beitar Jerusalem

0-0

2-1
Sun 2, Dec-13:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Roma Youth

1-0

3-1
Sun 2, Dec-15:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Sampdoria Youth

1-0

2-1
Sun 2, Dec-23:30 - Italian Serie A
AS Roma vs Inter Milan

0-1

2-2
Sun 2, Dec-15:30 - Italian Serie A
AC Milan vs Parma Calcio 1913

0-0

2-1
Sun 2, Dec-18:00 - Italian Serie A
Torino vs Genoa

2-1

2-1
Sun 2, Dec-18:00 - Italian Serie A
Frosinone vs Cagliari

1-0

1-1
Sun 2, Dec-18:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Udinese

0-0

0-0
Sun 2, Dec-21:00 - Italian Serie A
Chievo vs Lazio

1-0

1-1
Sun 2, Dec-18:00 - Italian Serie B
Brescia vs Livorno

1-0

2-0
Sun 2, Dec-18:00 - Italian Serie B
Carpi vs Lecce

0-1

0-1
Sun 2, Dec-15:30 - Italian Women Division 1
Florentia Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-3

0-3
Sun 2, Dec-19:30 - Italy C1A
Pisa vs Albissola

0-0

1-1
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1A
Arezzo vs Pro Patria

1-0

1-1
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1A
Lucchese vs Olbia

0-1

1-1
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1A
Cuneo vs Pontedera

0-1

0-2
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1A
Virtus Entella vs Novara Calcio

1-0

1-1
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1A
Pro Piacenza vs Carrarese

0-2

0-5
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1A
Arzachena vs Robur Siena S.S.D.

1-0

2-1
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1A
Gozzano vs Pro Vercelli

0-1

0-1
Sun 2, Dec-21:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Juventus(U23)

0-1

0-1
Sun 2, Dec-23:30 - Italy C1C
Rende vs US Casertana 1908

0-1

0-1
Sun 2, Dec-23:30 - Italy C1C
US Siracusa vs Sicula Leonzio

0-0

0-0
Sun 2, Dec-19:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Bisceglie

1-0

2-0
Sun 2, Dec-19:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Virtus Francavilla

2-0

3-1
Sun 2, Dec-19:30 - Italy C1C
Paganese vs Vibonese

0-1

1-1
Sun 2, Dec-19:30 - Italy C1C
AC Monopoli vs Matera

0-0

1-0
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1C
Reggina vs Rieti

0-1

3-2
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1C
Catanzaro vs Cavese

0-0

1-1
Sun 2, Dec-17:30 - Italy C1C
Viterbese vs Trapani

2-0

2-2
Sun 2, Dec-08:30 - Japan Futsal League
Shriker Osaka Futsal vs voscuore sendai Futsal

1-0

4-2
Sun 2, Dec-09:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs F-League selection Futsal

3-0

6-0
Sun 2, Dec-11:00 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

0-1

0-1
Sun 2, Dec-12:00 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

0-1

2-2
Sun 2, Dec-06:00 - Japan Takamado Cup U18
Sanfrecce Hiroshima(U18) vs Avispa Fukuoka U18

1-0

3-0
Sun 2, Dec-08:00 - Japan Takamado Cup U18
Vissel Kobe U18 vs Gamba Osaka U18

1-1

2-3
Sun 2, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Albirex Niigata Women\'s vs Nippon Sport Science University Women\'s

1-0

3-1
Sun 2, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-1

0-2
Sun 2, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs INAC Kobe Women\'s

0-1

0-2
Sun 2, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

0-1

0-2
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Tokyo Verdy

0-0

0-1
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
ThespaKusatsu Gunma vs YSCC Yokohama

2-1

2-2
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Fukushima United FC

0-0

0-0
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs FC Ryukyu

1-0

2-1
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Fujieda MYFC

0-1

2-1
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Cerezo Osaka(U23)

0-1

0-2
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Kagoshima United

0-0

1-0
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Grulla Morioka

0-1

0-1
Sun 2, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Blaublitz Akita

0-0

2-0
Sun 2, Dec-09:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Jeju United FC

0-2

0-2
Sun 2, Dec-09:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Gyeongnam FC

1-0

1-1
Sun 2, Dec-09:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Ulsan Hyundai FC

1-1

1-3
Sun 2, Dec-18:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Drita Gjilan

0-0

2-0
Sun 2, Dec-16:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs Ballkani

0-0

1-0
Sun 2, Dec-16:15 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Al Akhaahli Alay

0-0

1-0
Sun 2, Dec-16:15 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Tadamon Sour

1-0

2-0
Sun 2, Dec-16:15 - Lebanese League
Bekaa Sport Club vs Trables Sports Club

0-0

0-1
Sun 2, Dec-18:00 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Al-Ahed

0-1

0-1
Sun 2, Dec-17:00 - Libya League Division 1
Al-Hilal(LBY) vs Khaleej Sirte


1-0
Sun 2, Dec-18:30 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Victoria Rosport

1-0

4-0
Sun 2, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Hostert

2-0

4-1
Sun 2, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Etzella Ettelbruck

0-0

1-1
Sun 2, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Jeunesse Esch

3-0

5-0
Sun 2, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs US Rumelange

0-1

2-2
Sun 2, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Hamm RM Benfica FC

1-1

2-2
Sun 2, Dec-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs FC Differdange 03

2-0

3-0
Sun 2, Dec-19:00 - Malta U BET FA Trophy
Floriana F.C. vs Hamrun Spartans

0-1

0-1
Sun 2, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Sliema Wanderers FC vs St. Andrews

1-0

2-0
Sun 2, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Mellieha vs Lija Athletic

0-3

0-5
Sun 2, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Nadur Youngster vs Birkirkara FC

0-2

0-4
Sun 2, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Gudja United vs Xewkija Tigers

1-0

1-1
Sun 2, Dec-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Marsa F.C. vs Valletta FC

0-1

0-3
Sun 2, Dec-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Pembroke Athleta vs Zejtun Corinthians

0-2

0-2
Sun 2, Dec-07:00 - Mexico Primera Division
Santos Laguna vs Monterrey

0-0

0-2
Sun 2, Dec-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Tigres UANL

0-0

3-1
Sun 2, Dec-05:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Queretaro FC

1-0

1-1
Sun 2, Dec-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Albinegros de Orizaba vs Club America B

1-0

1-0
Sun 2, Dec-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Gladiadores vs Celaya B

0-0

0-4
Sun 2, Dec-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Deportivo Cafessa


0-1
Sun 2, Dec-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Loros De Colima vs Estudiantes Tecos

3-2

5-4
Sun 2, Dec-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Irapuato FC

0-0

0-1
Sun 2, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs Arsenal Tivat

1-0

2-0
Sun 2, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
Decic Tuzi vs Otrant

1-0

1-0
Sun 2, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Jezero Plav

0-0

0-0
Sun 2, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs FK Berane

1-1

1-1
Sun 2, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
Mladost Ljeskopolje vs FK Kom

0-0

1-1
Sun 2, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs Renaissance Zmamra

0-0

1-1
Sun 2, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

2-0
Sun 2, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs JSK Chabab Kasba Tadla

0-0

1-0
Sun 2, Dec-19:59 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs MCO Mouloudia Oujda

1-0

1-0
Sun 2, Dec-18:00 - Morocco Super League
Moghreb Tetouan vs Wydad Casablanca

1-0

1-1
Sun 2, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Hawke\'s Bay United

0-4

2-4
Sun 2, Dec-06:00 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Southern United

0-1

1-2
Sun 2, Dec-07:35 - New Zealand Football Championships
Hamilton Wanderers AFC vs Auckland City

0-0

0-1
Sun 2, Dec-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Juventus Managua

3-1

5-2
Sun 2, Dec-16:15 - Norway NM Cupen
Rosenborg vs Stromsgodset

2-1

4-1
Sun 2, Dec-02:00 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Club Libertad

0-0

1-1
Sun 2, Dec-02:50 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs Independiente F.B.C.

0-0

1-0
Sun 2, Dec-02:50 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Santani vs Club Guarani

1-2

2-2
Sun 2, Dec-18:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Sosnowiec vs Zaglebie Lubin

1-2

1-2
Sun 2, Dec-21:00 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Lech Poznan

0-0

1-0
Sun 2, Dec-19:00 - Poland - I liga
GKS Katowice vs Sandecja Nowy Sacz

0-0

0-0
Sun 2, Dec-19:00 - Poland - I liga
Stal Mielec vs Bytovia Bytow

2-1

2-1
Sun 2, Dec-15:45 - Poland - I liga
Odra Opole vs Rakow Czestochowa

0-0

0-2
Sun 2, Dec-16:00 - Poland - II liga
Radomiak Radom vs Olimpia Grudziadz

1-0

4-2
Sun 2, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Rio Ave(U19) vs FC Porto U19

0-0

0-1
Sun 2, Dec-18:30 - Portugal Liga de Honora
S.C. Covilha vs Farense

1-1

1-1
Sun 2, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs S.C. Braga B

0-0

2-1
Sun 2, Dec-15:15 - Portugal Liga de Honora
Pacos Ferreira vs FC Penafiel

0-0

2-0
Sun 2, Dec-19:00 - Portugal Primera Liga
Aves vs CD Nacional

1-1

2-3
Sun 2, Dec-19:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Desportivo de Tondela

3-1

3-2
Sun 2, Dec-00:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs Moreirense

2-0

2-0
Sun 2, Dec-21:30 - Portugal Primera Liga
G.D. Chaves vs Vitoria Guimaraes

0-1

0-1
Sun 2, Dec-17:00 - Qatar League
Al-Garrafa SC vs Al-Sadd

0-5

1-8
Sun 2, Dec-19:30 - Qatar League
Al Rayyan vs Al Duhail SC

1-1

2-2
Sun 2, Dec-19:30 - Qatar League
Al Shahaniya vs Al Khor SC

0-0

1-1
Sun 2, Dec-19:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs Dunarea Calarasi

1-0

1-0
Sun 2, Dec-22:00 - Romania - Divizia A
FCSB vs Gaz Metan Medias

1-0

2-1
Sun 2, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
Luceafarul Oradea vs ACS Energeticianul

0-0

2-1
Sun 2, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs Universitaea Cluj

0-0

0-1
Sun 2, Dec-16:00 - Romania - Liga 2
Chindia Targoviste vs Politehnica Timisoara

0-0

2-1
Sun 2, Dec-14:00 - Russia Futsal League
Eleks Favorit Futsal vs Spartak Moscow Futsal


2-5
Sun 2, Dec-17:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs CSKA Moscow

0-0

0-0
Sun 2, Dec-15:00 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FC Ural Yekaterinburg

0-0

2-0
Sun 2, Dec-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Lokomotiv Moscow

2-0

2-1
Sun 2, Dec-13:00 - Russia Youth Championship League
FK Rostov Youth vs CSKA Moscow Youth

0-0

0-2
Sun 2, Dec-13:00 - Russia Youth Championship League
Spartak Moscow Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

0-2

0-4
Sun 2, Dec-13:00 - Russia Youth Championship League
Arsenal Tula Youth vs Zenit St.Petersburg Youth

0-0

2-1
Sun 2, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs Fiorentino

0-1

0-2
Sun 2, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs S.S Pennarossa

4-0

7-1
Sun 2, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SP Domagnano

1-0

5-0
Sun 2, Dec-18:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Nassr FC vs Al Wehda Mecca

1-0

1-2
Sun 2, Dec-19:15 - Saudi Arabia Professional League
Al Ittihad Jeddah vs Al-Hazm

0-1

2-2
Sun 2, Dec-19:00 - Scotland League Cup
Celtic vs Aberdeen

1-0

1-0
Sun 2, Dec-16:00 - Scottish Premier League
Hearts vs Glasgow Rangers

1-2

1-2
Sun 2, Dec-21:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs FK Vozdovac

2-0

2-0
Sun 2, Dec-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs FK Javor Ivanjica

0-2

1-3
Sun 2, Dec-17:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs Spartak Trnava

1-0

3-1
Sun 2, Dec-16:00 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs NK Celje

0-0

0-1
Sun 2, Dec-19:00 - Slovenia 1. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Triglav Kranj

0-1

3-1
Sun 2, Dec-17:30 - South Africa Premier League
Supersport United vs Mamelodi Sundowns

0-2

1-2
Sun 2, Dec-17:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Polokwane City FC

0-1

1-2
Sun 2, Dec-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Jomo Cosmos vs Real Kings

1-0

2-0
Sun 2, Dec-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Stellenbosch FC vs Mbombela United

0-0

0-0
Sun 2, Dec-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Tshakhuma TM vs FC Cape Town

3-0

3-0
Sun 2, Dec-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
TS Galaxy vs Ajax Cape Town

3-0

5-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
CF Sporting Plaza De Argel Women\'s vs Lorca Women\'s

2-0

2-0
Sun 2, Dec-15:15 - Spanish Ladies League Division 2
SE AEM Women\'s vs Son Sardina Women\'s

1-0

1-1
Sun 2, Dec-00:00 - Spanish Ladies League Division 2
Las Majoreras Women\'s vs Juan Grande Women\'s


0-2
Sun 2, Dec-16:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

1-0

3-0
Sun 2, Dec-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

3-0

4-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-0

1-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

0-0

1-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Fundacion Albacete Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

0-1

2-2
Sun 2, Dec-23:45 - Spanish Primera Division
Alaves vs Sevilla

1-0

1-1
Sun 2, Dec-19:15 - Spanish Primera Division
Girona vs Atletico Madrid

1-0

1-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Real Sociedad

1-0

1-0
Sun 2, Dec-21:30 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Villarreal

1-0

2-0
Sun 2, Dec-23:30 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Real Oviedo

0-0

0-0
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs CD Lugo

0-0

1-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division
CF Rayo Majadahonda vs Deportivo La Coruna

0-0

0-0
Sun 2, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Gimnastic Tarragona

0-0

3-0
Sun 2, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Alcorcon

1-0

2-1
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Rapido de Bouzas vs Pontevedra

0-3

1-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs CD Artistico Navalcarnero

0-0

0-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs Inter de Madrid

2-0

4-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Atletico de Madrid B

0-1

0-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Las Palmas Atletico

2-1

2-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Celta Vigo B

0-0

0-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs Valladolid B

2-0

5-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Cultural Leonesa

2-0

2-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Barakaldo CF

0-1

0-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Oviedo B vs CD Mirandes

1-1

1-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Gimnastica Torrelavega vs Cultural de Durango

0-1

1-2
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Sporting de Gijon B

1-0

2-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Real Sociedad B

0-1

1-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs Calahorra

1-1

1-1
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Alcoyano

0-1

1-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UB Conquense vs CF Badalona

0-0

1-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Baleares vs UD Levante B

1-0

2-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Peralada vs Lleida

0-1

1-2
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Hercules CF

1-1

2-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ontinyent CF vs UE Cornella

0-1

1-2
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Recreativo Granada

0-1

0-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Jumilla

1-0

1-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ibiza Eivissa vs UCAM Murcia

1-0

2-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs UD Melilla

0-1

0-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs Almeria B

0-1

1-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Talavera de la Reina vs Linense

0-0

0-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Don Benito

1-1

2-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs FC Cartagena

1-0

1-0
Sun 2, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
La Madalena vs Marino Luanco

0-0

0-1
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs EI San Martin

1-1

2-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs San Claudio


0-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Covadonga

2-1

3-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Caudal Deportivo


2-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs CD Mosconia


1-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Club Siero


1-0
Sun 2, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Univ. Oviedo


0-0
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs UD Somozas


2-2
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs Ourense


0-8
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Porrino Industrial vs CD Barco


0-2
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs CD Boiro


2-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing de Ferrol vs CD Choco

1-0

2-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Compostela vs Laracha


3-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Arenteiro

1-0

2-1
Sun 2, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Racing Villalbes


1-0
Sun 2, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Ribadumia CF

1-0

3-1
Sun 2, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Cordoba CF B


1-1
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Guadalcacin CD


2-0
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics vs Lucena CF


1-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cadiz B vs UB Lebrijana

2-0

3-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs CD Utrera


0-1
Sun 2, Dec-20:15 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Coria Club de Futbol


1-0
Sun 2, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Algeciras


1-1
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Cladera vs Constancia


1-0
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs UD Alcudia


1-1
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs Murense


2-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CD Llosetense

3-0

6-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs SD Formentera


0-3
Sun 2, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs CD Buzanada

0-0

1-0
Sun 2, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs CD Santa Ursula


1-2
Sun 2, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs Tenerife B


0-1
Sun 2, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs Lanzarote


0-1
Sun 2, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs Tenisca

1-0

2-0
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs Olimpico de Totana


3-1
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Lorca Deportiva FC

0-2

1-2
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs FC Cartagena B

1-0

4-1
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Muleno CF


3-2
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Deportiva Minera


0-2
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
NV Estudiantes de Murcia CF vs CD Algar


0-0
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Aguilas FC

1-0

1-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs CF El Castillo

0-0

3-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs Club Atletico Pulpileno

0-1

3-3
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Real Murcia B


3-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs Yeclano Deportivo


1-0
Sun 2, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs CD Diocesano


1-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs CD Calamonte


3-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Extremadura B


2-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs AD Llerenense

2-0

2-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs Atletico Pueblonuevo


0-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Castuera vs Olivenza


3-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Merida AD vs EMD Aceuchal

3-0

5-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs Jerez Industrial CF

0-0

0-2
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs RCP Valverdeno


5-0
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Cantolagua


2-0
Sun 2, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Oyonesa


2-1
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CD Arnedo


1-3
Sun 2, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Pradejon


5-1
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Naxara


0-0
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Autol vs SD Logrones


0-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Agoncillo

1-0

1-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Haro Deportivo


0-2
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Yague CF

2-1

2-3
Sun 2, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CD Binefar


2-1
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs Utebo FC


1-2
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs Brea

0-1

4-2
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CA Monzon


1-0
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs AD Almudevar

0-1

1-2
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs CD Belchite 97

0-1

0-2
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs SD Borja

0-1

0-1
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Casetas vs CD Villanueva


2-0
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Tarazona vs CD Robres


2-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs UD San Lorenzo

0-1

0-1
Sun 2, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Quintanar Del Rey


0-3
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Mora CF vs Atletico Tomelloso


1-0
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs Tarancon


1-0
Sun 2, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs Toledo


0-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs CP Villarrobledo


2-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Albacete B


0-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs Almagro CF


1-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs CD Marchamalo


2-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs La Roda CF

1-0

1-0
Sun 2, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs AD Siete Villas


1-0
Sun 2, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs Ribamontan Al Mar CF


0-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs Solares Medio Cudeyo

2-0

3-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs CF Vimenor

0-0

1-1
Sun 2, Dec-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Zamudio SD vs Amurrio

2-1

2-2
Sun 2, Dec-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Sodupe UC

0-1

0-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs AE Prat

1-0

2-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UA Horta

0-0

1-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs FC Santboia

0-1

2-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs CE Europa

1-0

3-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs Terrassa

0-2

0-3
Sun 2, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs San Cristobal

0-1

0-2
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs CF La Nucia

0-1

1-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Orihuela CF

1-2

1-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Paiporta vs Torre Levante Orriols

0-1

0-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs Villarreal C


1-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs UD Rayo Ibense


0-0
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs Silla CF

1-0

1-1
Sun 2, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs Elche CF Ilicitano

2-0

3-0
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Atletico Pinto

2-1

2-1
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Mostoles

0-1

0-1
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Las Rozas


0-1
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

2-1
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs CD Canillas

0-0

0-0
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs Leganes B


2-1
Sun 2, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Villaverde Boetticher CF


0-1
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs RCD Carabanchel

1-0

3-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Rayo Vallecano B

0-2

3-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs CD Vicalvaro

0-1

1-1
Sun 2, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Gimnastica Segoviana

0-1

0-1
Sun 2, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs CD Cristo Atletico


2-0
Sun 2, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
River Melilla vs CD El Palo

1-1

1-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Martos Club Deportivo vs Torredonjimeno


0-3
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atarfe Industrial CF vs CD Huetor Tajar

1-0

1-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs Alhaurin de la Torre


5-0
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Atletico Mancha Real


1-1
Sun 2, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Guadix CF vs Motril CF

0-1

1-2
Sun 2, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs UD San Pedro


1-2
Sun 2, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Rincon vs Poli Almeria

0-1

0-2
Sun 2, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs CD Torreperogil

2-0

6-0
Sun 2, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Juventud Torremolinos


1-0
Sun 2, Dec-19:00 - Swiss Super League
Zurich vs Grasshoppers

0-0

2-0
Sun 2, Dec-19:00 - Swiss Super League
Basel vs Young Boys

1-0

1-3
Sun 2, Dec-19:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Neuchatel Xamax

1-0

2-2
Sun 2, Dec-19:00 - Switzerland Challenge League
Servette vs Chiasso

2-0

5-1
Sun 2, Dec-17:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs FC Schaffhausen

0-0

1-2
Sun 2, Dec-18:00 - Switzerland Challenge League
Aarau vs Lausanne Sports

1-1

2-2
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs Club Sportif Sfaxien

0-0

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
CS. Hammam-Lif vs AS Gabes

0-1

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs US Ben Guerdane

0-0

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs US Tataouine

0-0

0-0
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs Esperance Sportive de Tunis

0-1

0-2
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
Stade Gabesien vs C. A. Bizertin

1-0

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs CO Medenine

0-0

1-0
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs ES Jerba Midoun

1-0

2-0
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Chebba

0-0

1-1
Sun 2, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
AS Slimane vs A.S. Marsa

0-1

2-2
Sun 2, Dec-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Elazigspor vs Istanbulspor

0-1

1-1
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Osmanlispor FC

0-0

0-1
Sun 2, Dec-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

0-1

1-5
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Yomraspor

0-0

0-0
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karaman Belediyesi Spor vs Erbaaspor S

0-0

2-0
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehirspor Genclik vs Sile Yildizspor

3-1

3-1
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Batman Petrolspor

0-0

0-0
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Vanspor vs Sultanbeyli

0-1

1-1
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Osmaniyespor vs Kizilcabolukspor

0-0

1-0
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karsiyaka vs Adiyamanspor

0-0

2-1
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemer Tekirova Spor vs Yeni Orduspor

0-0

2-1
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Bergama Belediyespor

2-0

4-3
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirsehir Belediyespor vs Pazarspor

0-1

2-1
Sun 2, Dec-13:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
24 Erzincanspor vs Halide Edip Adivarspor

0-1

2-3
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
1461 Trabzon vs Anadolu Uskudar

1-1

1-1
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Bayburt Ozel Idare

0-0

0-1
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Serik Belediyespor

1-0

2-0
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Bucaspor

0-0

1-1
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Diyarbak?rspor

1-0

3-0
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Corum Belediyespor vs Cizrespor

1-0

1-0
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ankara Adliyespor vs Kocaelispor

0-1

0-1
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Bodrumspor

1-0

3-0
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Gaziantepspor

0-0

1-0
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Kastamonuspor

2-0

2-1
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vestel Manisaspor vs Bayrampasaspor

1-0

1-0
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Samsunspor

0-1

1-2
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Eyupspor

1-2

1-3
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Inegolspor

0-1

2-3
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tokatspor vs Sanliurfaspor

0-1

1-1
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Zonguldak

1-0

3-0
Sun 2, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Pendikspor

1-0

1-0
Sun 2, Dec-17:00 - Turkey Super Lig
Bursaspor vs BB Erzurumspor

1-1

2-1
Sun 2, Dec-21:00 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Galatasaray

1-0

1-0
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Besiktas JK(U19)

0-0

2-1
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey U21 Ligi 1
Giresunspor (U21) vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi(U21)

1-1

1-3
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey U21 Super League
Besiktas JK(U21) vs Galatasaray(U21)

1-0

1-0
Sun 2, Dec-14:00 - Turkey U21 Super League
Bursaspor(U21) vs BB Erzurumspor (U21)

2-2

4-2
Sun 2, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Lviv vs FC Mariupol

2-1

2-2
Sun 2, Dec-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs Olimpik Donetsk

1-0

2-2
Sun 2, Dec-15:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs Chernomorets Odessa(U21)

0-0

0-0
Sun 2, Dec-15:00 - Ukraine U21 Liga
FC Vorskla (U21) vs PFC Oleksandria(U21)

0-1

4-2
Sun 2, Dec-23:00 - Venezuela Segunda Division
LALA FC vs Llaneros Guanare

0-0

0-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.