Football Results for Sat 24, Nov 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 24, Nov 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 24, Nov-19:59 - African Nations Womens Cup
South Africa Women\'s vs Zambia Women\'s

1-1

1-1
Sat 24, Nov-19:59 - African Nations Womens Cup
Equatorial Guinea Women\'s vs Nigeria Women\'s

0-4

0-6
Sat 24, Nov-19:59 - Albania Super league
Teuta Durres vs Luftetari Gjirokaster

1-0

1-0
Sat 24, Nov-17:00 - Albania Super league
KF Tirana vs Skenderbeu Korce

1-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Recreativo Caala

2-0

3-1
Sat 24, Nov-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Sporting Cabinda


3-0
Sat 24, Nov-16:00 - Argentina Reserves League
San Lorenzo Reserve vs CA Huracan Reserve

1-0

2-0
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
San Telmo vs Barracas Central

0-1

0-1
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Deportivo Riestra

0-1

0-1
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Deportivo Espanol

0-0

2-0
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs Flandria

0-1

1-1
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Excursionistas

1-0

1-1
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Canuelas FC

0-0

1-0
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Barracas vs Ituzaingo

0-0

0-1
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Club Lujan vs Central Cordoba De Rosario

0-0

0-0
Sat 24, Nov-03:30 - Argentina Torneo Federal A
Atletico Parana vs Defensores Belgrano Villa Ramallo

1-1

3-1
Sat 24, Nov-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Sansinena vs Club Cipolletti

1-1

2-2
Sat 24, Nov-05:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Central Cordoba SDE vs Los Andes

1-0

1-0
Sat 24, Nov-02:00 - Argentinian Primera Super League
Belgrano vs Atletico Tucuman

1-1

1-3
Sat 24, Nov-04:15 - Argentinian Primera Super League
Rosario Central vs Estudiantes La Plata

1-0

2-1
Sat 24, Nov-04:15 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs Talleres Cordoba

0-1

0-2
Sat 24, Nov-14:30 - Armenia Premier League
Alashkert vs Banants Yerevan

1-0

1-0
Sat 24, Nov-15:00 - Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia vs FC Artsakh

3-1

3-1
Sat 24, Nov-16:30 - ASEAN Football Championship(Suzuki Cup)
Malaysia vs Myanmar

2-0

3-0
Sat 24, Nov-16:30 - ASEAN Football Championship(Suzuki Cup)
Viet Nam vs Cambodia

2-0

3-0
Sat 24, Nov-10:35 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Adelaide United

1-1

1-3
Sat 24, Nov-12:50 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Melbourne City

1-0

2-0
Sat 24, Nov-06:30 - Australia National Youth League
Perth Glory FC Am vs Melbourne City Youth

0-1

0-3
Sat 24, Nov-09:30 - Australia National Youth League
Sydney FC Youth vs Canberra United AM

2-0

4-0
Sat 24, Nov-09:30 - Australia National Youth League
Western Sydney Wanderers AM vs Central Coast Mariners FC Am

0-0

1-2
Sat 24, Nov-12:30 - Australia Women\\\'s A-League
WS Wanderers Women\'s vs Newcastle Jets Women\'s

0-0

0-1
Sat 24, Nov-17:30 - Austria Erste Division
FC Blau Weiss Linz vs Lafnitz

0-1

0-1
Sat 24, Nov-17:30 - Austria Erste Division
WSG Wattens vs SV Horn

1-0

1-0
Sat 24, Nov-17:30 - Austria Erste Division
SK Austria Klagenfurt vs FC Liefering

3-0

3-0
Sat 24, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs Austria Wien

0-1

1-2
Sat 24, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs Red Bull Salzburg

0-0

0-4
Sat 24, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Mattersburg

1-0

2-2
Sat 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs Luch Minsk

0-1

4-1
Sat 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Dnepr Mogilev vs Dinamo Minsk

0-1

0-3
Sat 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs FC Gomel

0-0

0-0
Sat 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs FC Gorodeya

1-0

1-0
Sat 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
FC Minsk vs Neman Grodno

0-0

1-2
Sat 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Torpedo Minsk vs FC Torpedo Zhodino

0-1

0-2
Sat 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs FK Isloch Minsk

0-0

0-1
Sat 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Smolevichi vs Shakhter Soligorsk

0-1

0-2
Sat 24, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Excelsior Virton

1-2

1-2
Sat 24, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
ASV Geel vs RFC Seraing

0-0

0-0
Sat 24, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
RWD Molenbeek vs Eendracht Aalst

0-1

1-3
Sat 24, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Oudenaarde vs KMSK Deinze

0-3

1-4
Sat 24, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Royal Knokke

0-2

0-3
Sat 24, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Sporting Chatelet vs Lierse Kempenzonen


1-0
Sat 24, Nov-23:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs Cercle Brugge

0-2

1-2
Sat 24, Nov-21:00 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs AS Eupen

2-0

3-0
Sat 24, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Kortrijk

1-1

1-2
Sat 24, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Royal Excel Mouscron

0-1

1-2
Sat 24, Nov-23:30 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Westerlo

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:59 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs A.F.C. Tubize

0-0

1-0
Sat 24, Nov-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Sport Boys Warnes vs CD San Jose

1-0

3-0
Sat 24, Nov-19:59 - Bosnia Premijer Liga
NK Celik vs Mladost Doboj Kakanj

0-0

0-3
Sat 24, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs FK Zeljeznicar Sarajevo

1-0

2-1
Sat 24, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Zrinjski Mostar

0-1

1-2
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23
Sao Paulo(U23) vs Internacional (RS)(U23)

2-0

2-1
Sat 24, Nov-01:15 - Brasileiro Serie B
Coritiba (PR) vs Fortaleza

0-0

1-0
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Sampaio Correa (MA)

0-0

2-0
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Juventude (RS) vs Centro Sportivo Alagoano

0-1

0-4
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Londrina (PR)

1-0

1-0
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Goias vs Brasil de Pelotas RS

0-1

0-1
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Paysandu (PA) vs Atletico Clube Goianiense

1-2

2-5
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Boa Esporte Clube vs Oeste SP

0-0

0-0
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Sao Bento vs Vila Nova (GO)

1-0

2-2
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
CRB (AL) vs Figueirense FC

0-1

2-1
Sat 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Avai FC (SC) vs Ponte Preta

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Sofia vs CSKA 1948 Sofia

0-0

0-1
Sat 24, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
OFC Pomorie vs Kariana Erden

0-0

1-0
Sat 24, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Litex Lovech

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Chernomorets Balchik vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

0-0

1-2
Sat 24, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Tsarsko Selo vs Strumska Slava

2-0

3-1
Sat 24, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Arda vs Botev Galabovo

1-1

2-1
Sat 24, Nov-14:30 - Bulgaria Premier
Septemvri Sofia vs Cherno More Varna

0-0

2-1
Sat 24, Nov-19:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Ludogorets Razgrad

0-0

0-1
Sat 24, Nov-17:00 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs CSKA Sofia

0-1

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - Chile Primera Division
Huachipato vs Colo Colo

1-0

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - Chile Primera Division
CSD Antofagasta vs Union Espanola

1-1

1-1
Sat 24, Nov-03:00 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Curico Unido

2-0

4-1
Sat 24, Nov-15:00 - Club Friendly
GIF Nike vs Eslovs BK

3-1

4-1
Sat 24, Nov-03:30 - Club Friendly
Sao Paulo(U20) vs Palmeiras U20

3-1

4-3
Sat 24, Nov-21:30 - Club Friendly
Atletico Paranaense(U19) vs Londrina (PR) U19

1-1

2-2
Sat 24, Nov-21:30 - Club Friendly
Coritiba PR(U19) vs Operario MS(U19)

3-1

4-2
Sat 24, Nov-22:00 - Club Friendly
Botafogo PB Youth vs Fortaleza Youth

1-0

1-2
Sat 24, Nov-22:00 - Club Friendly
America PE Youth vs ABC Natal Youth

0-0

1-3
Sat 24, Nov-00:00 - Club Friendly
Newbridge Town vs Firhouse Clover FC

0-0

1-1
Sat 24, Nov-02:00 - Copa Libertadores Femenino
Colo Colo Women\'s vs JC Sport Girls

4-0

5-0
Sat 24, Nov-04:30 - Copa Libertadores Femenino
Santos Women\'s vs Deportivo Ita Women\'s

3-0

6-0
Sat 24, Nov-20:30 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs Istra 1961

0-0

0-2
Sat 24, Nov-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Dinamo Zagreb

0-0

1-0
Sat 24, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs HNK Sibenik

0-0

1-0
Sat 24, Nov-14:15 - Croatia U19
Zagreb (U19) vs Varteks Varazdin U19

0-0

0-3
Sat 24, Nov-16:00 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs Slaven Koprivnica(U19)

0-1

0-2
Sat 24, Nov-13:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs Rudes U19

0-0

2-0
Sat 24, Nov-14:00 - Croatia U19
Dinamo Zagreb (U19) vs Hrvatski Dragovoljac(U19)

2-1

3-2
Sat 24, Nov-19:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs APOEL Nicosia

1-0

1-0
Sat 24, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs Alki Oroklini

2-0

3-0
Sat 24, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Olympiakos Nicosia FC vs Anagennisi Deryneia

3-0

4-1
Sat 24, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Digenis Voroklinis

5-0

6-0
Sat 24, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs AE Zakakiou

1-0

3-0
Sat 24, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Omonia Aradippou

1-0

1-0
Sat 24, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Pardubice vs Vysocina Jihlava

0-0

0-0
Sat 24, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga
FK Banik Sokolov vs Vitkovice

1-0

4-0
Sat 24, Nov-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs Slavia Praha

1-2

1-3
Sat 24, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Opava

1-0

2-0
Sat 24, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Synot Slovacko

0-1

0-3
Sat 24, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs FK Pribram

1-0

2-2
Sat 24, Nov-16:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs Pardubice(U19)

0-1

0-3
Sat 24, Nov-14:00 - Czech Republic U21 League
FC Viktoria Plzen(U21) vs Dukla Praha(U21)

1-1

1-3
Sat 24, Nov-19:00 - Danish SAS Ligaen
Hobro I.K. vs Randers FC

0-0

0-1
Sat 24, Nov-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Kolding BK Women\'s vs Odense Women\'s

1-0

5-3
Sat 24, Nov-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
VSK Aarhus Women\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s

1-1

2-3
Sat 24, Nov-18:30 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Brondby Women\'s

0-0

1-3
Sat 24, Nov-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-2

0-4
Sat 24, Nov-17:15 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Nordsjaelland (U17)


2-1
Sat 24, Nov-17:45 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

1-2

2-6
Sat 24, Nov-18:15 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Lyngby(U17)


0-1
Sat 24, Nov-16:45 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Silkeborg IF(U17)

1-1

1-2
Sat 24, Nov-17:00 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs Odense BK (U17)

0-1

2-2
Sat 24, Nov-14:45 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Silkeborg IF(U19)

1-0

2-0
Sat 24, Nov-14:45 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Odense BK U19

2-0

4-1
Sat 24, Nov-15:00 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Nordsjaelland (U19)

3-1

5-2
Sat 24, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Lyngby(U19)

1-0

6-0
Sat 24, Nov-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs CD El Nacional

1-0

4-0
Sat 24, Nov-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Delfin S.C.

1-0

2-1
Sat 24, Nov-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Sociedad Deportiva Aucas

0-2

0-2
Sat 24, Nov-05:10 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Macara

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Wrexham vs Leyton Orient

0-0

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Barnet F.C. vs Gateshead

0-1

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Aldershot Town vs Barrow

0-1

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Ebbsfleet United vs Halifax Town

2-0

4-0
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Havant & Waterlooville FC vs Maidstone United

2-0

5-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Harrogate Town vs Braintree Town

1-1

3-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Bromley vs Dagenham and Redbridge

0-1

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Sutton United vs Maidenhead United

0-0

0-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Eastleigh vs Chesterfield

1-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Solihull Moors vs Salford City F.C.

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
Dover Athletic vs Hartlepool United FC

2-0

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Conference
AFC Fylde vs Boreham Wood F.C.

0-0

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Stockport County vs Chorley

1-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Kidderminster vs York City

0-2

1-3
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Hereford vs FC United of Manchester

0-1

3-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Woking vs Folkestone Invicta

2-0

2-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Slough Town vs Weston Super Mare

2-2

2-3
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Lancaster City vs Guiseley

1-1

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Alfreton Town vs Farsley Celtic

0-2

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Hayes&Yeading vs Brightlingsea Regent

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Southport FC vs Chester FC

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Eastbourne Borough vs Dartford

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Altrincham vs Bradford Park Avenue

2-0

4-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Stamford AFC vs Barwell

0-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Lewes vs Hemel Hempstead Town

0-1

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Welling United vs Dulwich Hamlet

1-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Dorchester Town vs Hungerford Town

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Chippenham Town vs Wingate & Finchley

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Basingstoke Town vs Torquay United

1-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Blyth Spartans vs Marske United

3-1

4-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Leamington vs Witton Albion

1-1

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Weymouth vs St Albans City

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Stalybridge Celtic vs Workington

1-2

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Carshalton Athletic FC vs Walton Casuals

0-0

2-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Salisbury City vs East Thurrock United

1-0

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Bedford Town vs Worthing

0-1

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Brackley Town vs Nuneaton Town

0-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Beaconsfield Town F.C. vs Leiston FC

2-0

3-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Hampton & Richmond vs Billericay Town

0-0

0-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Ashton United vs Boston United

0-4

0-5
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Oxford City vs Chelmsford City

1-0

4-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Concord Rangers vs Wealdstone FC

0-2

2-3
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Truro City vs Greenwich Borough

1-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Stratford Town vs South Shields

0-1

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Spennymoor Town vs Halesowen Town

6-2

8-2
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Royston Town vs Needham Market

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Poole Town vs Dorking Wanderers

2-2

2-3
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Pickering Town vs Ramsbottom United

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Basford Utd vs Curzon Ashton FC

2-0

2-1
Sat 24, Nov-23:30 - England Ladies Premier League
Aston Villa Women\'s vs Barnet Women\'s

1-1

1-3
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Scunthorpe United vs Portsmouth

0-2

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Rochdale vs Accrington Stanley

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Gillingham vs Luton Town

0-1

1-3
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Walsall vs Sunderland

0-0

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Blackpool vs Burton Albion FC

0-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Bristol Rovers

2-1

3-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Barnsley vs Doncaster Rovers

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Bradford AFC vs Oxford United

2-0

2-0
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Shrewsbury Town

2-1

3-2
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Fleetwood Town

0-0

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Southend United

1-1

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Macclesfield Town vs Yeovil Town

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Bury

1-2

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Newport County

2-0

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Oldham Athletic AFC

0-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Port Vale vs Swindon

0-1

0-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Grimsby Town

1-1

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Colchester United vs Exeter City

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Carlisle vs Forest Green Rovers

0-1

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Morecambe vs Notts County

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Crewe Alexandra

1-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Milton Keynes Dons

1-1

3-2
Sat 24, Nov-17:00 - England League Two
Lincoln City vs Mansfield Town

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Gainsborough Trinity

0-0

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Whitby Town

2-2

3-3
Sat 24, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Hednesford Town vs Mickleover Sports

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Hyde United

1-1

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs North Ferriby United

1-1

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Bamber Bridge

0-1

0-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs Marine

2-0

3-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Tonbridge Angels vs Leatherhead

0-2

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Harlow Town

1-1

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Kingstonian

0-0

0-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Burgess Hill Town

2-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Bishop\'s Stortford

1-2

1-4
Sat 24, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs AFC Hornchurch

1-0

3-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Lynn vs Bedworth United

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Kettering Town

0-1

0-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Tamworth

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Rushden&Diamonds

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Banbury United

2-1

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Taunton Town

1-3

1-4
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Hartley Wintney

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Frome Town

0-0

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Staines Town

1-0

2-0
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Hendon

1-1

3-1
Sat 24, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Wimborne Town

0-0

2-0
Sat 24, Nov-19:00 - England The Championship
Sheffield Wed vs Derby County

1-2

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Reading

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Queens Park Rangers

1-1

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Blackburn Rovers

2-0

4-1
Sat 24, Nov-19:00 - England The Championship
Millwall vs Bolton Wanderers

0-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - England The Championship
Hull City vs Nottingham Forest

0-0

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - England The Championship
Leeds United vs Bristol City

0-0

2-0
Sat 24, Nov-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Norwich City

1-3

1-4
Sat 24, Nov-21:30 - England The Championship
Brentford vs Middlesbrough

0-0

1-2
Sat 24, Nov-16:30 - England The Championship
Rotherham United vs Sheffield United

0-1

2-2
Sat 24, Nov-18:00 - England U23 Premier League 2
Birmingham U23 vs Burnley(U23)

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - English Premier League
West Ham United vs Manchester City

0-3

0-4
Sat 24, Nov-19:00 - English Premier League
Watford vs Liverpool

0-0

0-3
Sat 24, Nov-19:00 - English Premier League
Manchester United vs Crystal Palace

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - English Premier League
Fulham vs Southampton

2-1

3-2
Sat 24, Nov-19:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Leicester City

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - English Premier League
Everton vs Cardiff City

0-0

1-0
Sat 24, Nov-21:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Chelsea FC

2-0

3-1
Sat 24, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga
Keila JK vs Kohtla-Jarve JK Jarve

0-0

1-0
Sat 24, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Ajax Lasnamae vs Tabasalu Charma

1-1

1-4
Sat 24, Nov-15:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs FC Elva

0-0

1-0
Sat 24, Nov-21:00 - FIFA U17 Women\\\'s World Cup
Spain Women\'s(U17) vs North Korea Women\'s(U17)

0-0

1-1
Sat 24, Nov-17:45 - France Ligue 2
Lens vs Grenoble

0-0

0-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Jura Sud Foot vs Frejus Saint-Raphael


1-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Annecy vs Toulon

0-0

0-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Monaco B vs Marseille Endoume

0-1

0-1
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Monts d\'Or Azergues vs Pontarlier

0-1

3-1
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Olymplque de Marseille B vs Grasse

1-0

1-0
Sat 24, Nov-22:00 - French Championnat Amateur Group A
OGC Nice B vs Saint-Priest

0-1

0-3
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Andrezieux vs Stade Bordelais

1-0

1-2
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Blois F.41 vs FC Bergerac

0-0

1-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Yzeure AS vs Sete FC


1-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Trelissac vs Colomiers

1-1

1-1
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Bordeaux B vs St Pryve St Hilaire

3-0

3-2
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Nimes B vs Romorantin

1-0

1-0
Sat 24, Nov-22:00 - French Championnat Amateur Group B
Mont-de-Marsan vs Les Herbiers

1-1

3-2
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Vitre vs Poissy AS

0-2

0-3
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Bastia CA vs Le Havre B

2-0

3-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Oissel vs Vannes OC

0-0

0-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Mantois vs Stade Briochin

1-0

1-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Chartres FC vs AS Furiani Agliani

0-0

2-0
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Granville vs Saint Malo

1-0

2-2
Sat 24, Nov-22:00 - French Championnat Amateur Group C
Lorient B vs Paris Saint Germain B


1-1
Sat 24, Nov-22:00 - French Championnat Amateur Group C
Boulogne-Billancourt vs FC Nantes B

1-0

2-0
Sat 24, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Stade Reims II vs ST Maur Lusitanos

1-1

2-1
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Creteil vs CS Sedan Ardennes

1-2

1-3
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Epinal vs Belfort ASM FC

0-2

0-2
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Arras vs Feignies

0-0

1-1
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
SC Schiltigheim vs Sainte Genevieve Sports


1-1
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Fleury Merogis U.S. vs Lille B

0-2

0-3
Sat 24, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Iris Club de Croix vs Haguenau

1-1

3-2
Sat 24, Nov-19:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain (U19) vs Quevilly US(U19)


3-1
Sat 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Saran(U19)


1-0
Sat 24, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Amiens SC(U19)


2-0
Sat 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Metz U19

0-0

0-0
Sat 24, Nov-18:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Torcy U.S(U19)


2-1
Sat 24, Nov-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Trelissac U19


3-1
Sat 24, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Cholet So(U19)


5-0
Sat 24, Nov-21:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Pau FC(U19) vs Tours FC U19


1-0
Sat 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Montpellier(U19)


1-0
Sat 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Bastia U19


5-2
Sat 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Cannes AS U19


2-1
Sat 24, Nov-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Paris FC Women\'s

0-2

0-5
Sat 24, Nov-17:30 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s


1-5
Sat 24, Nov-17:30 - French Feminines D1
FC Metz Women\'s vs Lille OSC Metropole Women\'s

0-0

2-0
Sat 24, Nov-17:30 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

0-0

0-1
Sat 24, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Bordeaux

0-0

0-0
Sat 24, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Guingamp

1-0

2-1
Sat 24, Nov-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Toulouse

1-0

1-0
Sat 24, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Nimes

0-0

0-1
Sat 24, Nov-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Saint-Etienne

0-0

1-0
Sat 24, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Angers SCO

0-1

1-1
Sat 24, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Caen vs AS Monaco

0-0

0-1
Sat 24, Nov-21:00 - Futsal Italian Serie A
Napoli Futsal vs Real Rieti Futsal

1-0

2-2
Sat 24, Nov-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs TSC Lazio Futsal

4-1

7-4
Sat 24, Nov-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

2-1

4-1
Sat 24, Nov-16:15 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Industrias Santa Coloma Futsal

0-1

2-3
Sat 24, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Naturpellet Segovia Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal

0-1

0-2
Sat 24, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Aspil Vidal Ribera Navarra Futsal vs CD UMA Antequera Futsal

0-0

3-0
Sat 24, Nov-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

1-1

1-2
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs FK Tikves Kavadarci

1-0

1-1
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pelister Bitola vs FK Teteks Tetovo


1-0
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs FK Skopje

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rinija Gostivar vs FC Struga Trim-Lum


1-2
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs Gench Kalemler

1-0

3-0
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Plackovica vs Partizan Obrshani

2-0

2-0
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Negotino vs Kamenica-Sasa

1-1

3-1
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv vs Borec Veles

0-0

2-1
Sat 24, Nov-16:00 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs Detonit Junior

2-0

4-0
Sat 24, Nov-18:00 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs Samtredia

0-0

3-0
Sat 24, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
FC Kolkheti-1913 Poti vs FC Metalurgi Rustavi

0-1

0-1
Sat 24, Nov-17:00 - German 3. Liga
Uerdingen vs VfR Aalen

1-0

2-0
Sat 24, Nov-17:00 - German 3. Liga
VfL Osnabruck vs Energie Cottbus

1-0

3-1
Sat 24, Nov-17:00 - German 3. Liga
Carl Zeiss Jena vs SpVgg Unterhaching

2-2

4-5
Sat 24, Nov-17:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs SG Sonnenhof Grobaspach

1-0

2-0
Sat 24, Nov-17:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs SV Meppen

0-1

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - German 3. Liga
Fortuna Koln vs Wurzburger Kickers

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Borgfeld(U17)

1-0

1-1
Sat 24, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Hamburger(U17)

0-0

2-0
Sat 24, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Tennis Borussia Berlin(U17) vs Dynamo Dresden(U17)

2-0

2-0
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Energie Cottbus(U17)

2-1

5-1
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs RasenBallsport Leipzig(U17)

0-4

1-5
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Chemnitzer(U17) vs Werder Bremen(U17)

1-0

3-0
Sat 24, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Union Berlin (U17)

0-0

0-2
Sat 24, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs Karlsruher SC (U17)

2-0

3-1
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Hoffenheim(U17) vs Augsburg(U17)

2-1

2-1
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Bayern Munich(U17)

0-4

0-4
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs 1. FC Heidenheim(U17)

1-0

3-0
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Stuttgarter Kickers(U17) vs VfB Stuttgart(U17)

1-0

2-0
Sat 24, Nov-19:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs Dortmund(U17)

0-3

0-3
Sat 24, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Preuben Munster(U17)

1-1

2-1
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

0-0

0-0
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs SC Paderborn 07(U17)

5-0

6-1
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
RW Essen(U17) vs MSV Duisburg(U17)

0-0

0-1
Sat 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs Schalke 04 (U17)

0-1

3-2
Sat 24, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs FC Hennef 05(U17)

1-0

2-0
Sat 24, Nov-21:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs FC Nurnberg

2-1

5-2
Sat 24, Nov-18:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs RB Leipzig

0-0

1-0
Sat 24, Nov-18:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Borussia Dortmund

0-0

1-2
Sat 24, Nov-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Hoffenheim

1-2

3-3
Sat 24, Nov-18:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Fortuna Dusseldorf

2-1

3-3
Sat 24, Nov-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Eintracht Frankfurt

0-1

1-3
Sat 24, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs FC Erzgebirge Aue

0-1

2-1
Sat 24, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs SV Sandhausen

2-0

2-1
Sat 24, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs Koln

0-0

0-3
Sat 24, Nov-17:00 - German Frauen Bundesliga
FFC Frankfurt Women\'s vs Monchengladbach Women\'s

5-0

8-0
Sat 24, Nov-17:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

1-1

2-2
Sat 24, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Union Berlin(U19)

1-1

3-1
Sat 24, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

0-1

0-2
Sat 24, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-1

1-2
Sat 24, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs VfL Osnabruck(U19)

0-1

3-2
Sat 24, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Niendorfer TSV(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-1

0-2
Sat 24, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs Mainz(U19)

0-1

0-2
Sat 24, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs Karlsruher SC (U19)

0-1

1-1
Sat 24, Nov-13:30 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs Augsburg(U19)

0-0

1-0
Sat 24, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

1-1

4-2
Sat 24, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Alemannia Aachen(U19)

2-0

4-0
Sat 24, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs MSV Duisburg (U19)

0-0

0-1
Sat 24, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga West
SV Rodinghausen(U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

0-1

0-4
Sat 24, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs RW Oberhausen U19

0-0

1-0
Sat 24, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

2-1

3-1
Sat 24, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Schalke 04 (U19)

0-0

0-1
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth II vs SpVgg Bayreuth

2-1

3-1
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg Am vs FC Ingolstadt 04 Am

1-2

1-3
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV 1860 Rosenheim vs TSV Buchbach

0-0

0-2
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Memmingen vs FC Augsburg II

0-1

0-2
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs Viktoria Aschaffenburg

0-0

3-2
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs VfR Garching

0-0

0-0
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs FV Illertissen

0-2

0-3
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs SV Schalding Heining

0-0

0-1
Sat 24, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs VfB Auerbach

2-0

5-0
Sat 24, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Budissa Bautzen

0-0

2-0
Sat 24, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Oberlausitz vs FC Lokomotive Leipzig

0-1

0-2
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs VfL Oldenburg

1-1

3-1
Sat 24, Nov-19:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs VfB Lubeck

0-2

0-4
Sat 24, Nov-15:00 - Germany - Regionalliga Nord
Wolfsburg AM. vs Holstein Kiel B

1-0

2-0
Sat 24, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs FC St. Pauli II

1-2

3-3
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg (Am) vs Stuttgart Amateure

0-0

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs SV Waldhof Mannheim

0-1

0-2
Sat 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs Saarbrucken

0-1

1-2
Sat 24, Nov-18:00 - Germany OberLiga
Rot-Weiss Hadamar vs KSV Baunatal

1-0

4-1
Sat 24, Nov-16:30 - Germany OberLiga
FC Anker Wismar vs Tennis Borussia Berlin

0-0

0-2
Sat 24, Nov-16:30 - Germany OberLiga
Lichtenberg 47 vs Strausberg

1-0

2-0
Sat 24, Nov-17:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women\'s vs SV Weinberg Women\'s


3-0
Sat 24, Nov-14:00 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs Wolfsburg B Women\'s

1-0

2-0
Sat 24, Nov-14:00 - Germany Women Division 2
FF USV Jena Women\'s vs Hoffenheim Women\'s B

1-0

1-0
Sat 24, Nov-14:00 - Germany Women Division 2
FFC Frankfurt B Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B

2-1

2-1
Sat 24, Nov-17:00 - Greece - Football League
Kissamikos vs Irodotos

1-0

2-0
Sat 24, Nov-19:15 - Greece Super League
Asteras Tripolis vs AEL Larisa

0-0

2-0
Sat 24, Nov-21:00 - Greece Super League
Panaitolikos Agrinio vs AEK Athens

1-0

2-1
Sat 24, Nov-21:30 - Greece Super League
PAOK Saloniki vs Xanthi

0-0

2-0
Sat 24, Nov-18:00 - Greece Super League
Panathinaikos vs Apollon Smirnis

2-0

5-1
Sat 24, Nov-14:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

2-1

6-2
Sat 24, Nov-14:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs AEL Larisa U19

0-0

0-1
Sat 24, Nov-15:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Xanthi(U19)

2-0

3-0
Sat 24, Nov-13:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Apollon Smirnis U19

0-0

1-1
Sat 24, Nov-13:00 - Greece U19
Panaitolikos Agrinio(U19) vs AEK Athens(U19)

1-0

3-1
Sat 24, Nov-13:30 - Greece U19
Panionios(U19) vs Lamia U19

0-0

1-0
Sat 24, Nov-23:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs SC Heerenveen

1-0

3-0
Sat 24, Nov-23:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs Heracles Almelo

2-0

3-0
Sat 24, Nov-21:30 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs ADO Den Haag

2-2

2-3
Sat 24, Nov-21:30 - Holland Eredivisie
NAC Breda vs Ajax Amsterdam

0-1

0-3
Sat 24, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Omniworld Almere Am.

0-0

3-1
Sat 24, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs VV Sint Bavo

1-2

3-2
Sat 24, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs Kozakken Boys

1-1

2-1
Sat 24, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Scheveningen

1-0

2-2
Sat 24, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs IJsselmeervogels

1-0

3-0
Sat 24, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Koninklijke HFC

0-1

2-2
Sat 24, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
FC Lienden vs VV Katwijk

1-3

1-3
Sat 24, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
BVV Barendrecht vs AFC Amsterdam

0-1

0-3
Sat 24, Nov-14:45 - Holland U19 League
Volendam(U19) vs Feyenoord Rotterdam(U19)

4-1

5-3
Sat 24, Nov-16:30 - HongKong 1st Division League
Hong Kong FC vs Happy Valley

0-2

0-3
Sat 24, Nov-10:30 - HongKong Sapling Cup
Wofoo Tai Po vs Dreams Sports Club

1-0

1-2
Sat 24, Nov-13:30 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Pegasus FC vs Hoi King SA

2-1

4-2
Sat 24, Nov-19:59 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Kisvarda

2-0

2-0
Sat 24, Nov-19:59 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Mezokovesd-Zsory

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:59 - Hungary NB1
Ujpest FC vs PAKSI FC

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:59 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Szombathelyi Haladas

2-0

2-0
Sat 24, Nov-22:30 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs MTK Budapest FC

2-0

3-2
Sat 24, Nov-14:00 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

1-0

1-0
Sat 24, Nov-15:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Ferencvarosi TC U19

1-0

3-0
Sat 24, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Budapest Honved U19

2-1

3-1
Sat 24, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

1-2

1-3
Sat 24, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Magyar Labdarugo Egylet Women\'s vs Astra Hungary Women\'s

0-1

0-1
Sat 24, Nov-15:30 - India League Division 1
Chennai City vs Neroca FC

1-0

2-1
Sat 24, Nov-12:30 - India League Division 1
Aizawl FC vs East Bengal

1-0

3-2
Sat 24, Nov-18:00 - India Super League
Mumbai City vs Atletico De Kolkata

0-0

0-0
Sat 24, Nov-10:30 - Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura vs PSMS Medan

0-0

3-1
Sat 24, Nov-12:30 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs Barito Putera

2-0

3-1
Sat 24, Nov-12:30 - Indonesia Liga 1
Persija Jakarta vs Sriwijaya FC Palembang

2-1

3-2
Sat 24, Nov-15:45 - Iran League
Zob Ahan vs Pars Jonoubi Jam

0-1

0-1
Sat 24, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Aluminium Arak vs Malavan

1-1

3-2
Sat 24, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Oxin Alborz vs Arvand Khorramshahr

1-0

2-0
Sat 24, Nov-15:30 - Iran League Division 1
Navad Urmia vs Khooneh Be Khooneh

0-0

0-2
Sat 24, Nov-15:30 - Iraqi League
Al Shorta vs Naft Misan

1-1

5-1
Sat 24, Nov-17:45 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Al Zawraa

0-1

0-1
Sat 24, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Sassuolo Calcio Youth

0-0

1-0
Sat 24, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Benevento Youth vs Lecce Youth

1-1

3-2
Sat 24, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Salernitana Youth vs Bologna Youth

0-0

0-1
Sat 24, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Torino Youth

0-1

0-2
Sat 24, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Livorno Youth

1-1

4-1
Sat 24, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Foggia Youth vs Crotone Youth

0-2

1-2
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Parma Youth vs Spezia Youth

0-1

1-1
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Perugia Youth

1-0

2-0
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Chievo Youth vs Genoa Youth

0-0

4-1
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Cittadella Youth vs Venezia F.C. Youth


1-2
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Cremonese Youth vs Verona Youth


3-2
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Carpi Youth vs Padova Youth


0-1
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Cosenza Calcio Youth vs Ascoli Youth

0-2

1-2
Sat 24, Nov-16:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Inter Milan Youth

1-2

3-4
Sat 24, Nov-23:30 - Italian Serie A
Inter Milan vs Frosinone

1-0

3-0
Sat 24, Nov-21:00 - Italian Serie A
Juventus vs Spal

1-0

2-0
Sat 24, Nov-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs AS Roma

0-0

1-0
Sat 24, Nov-00:00 - Italian Serie B
Hellas Verona vs Palermo

1-0

1-1
Sat 24, Nov-21:00 - Italian Serie B
Benevento vs Perugia

1-1

2-1
Sat 24, Nov-18:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Brescia

2-0

2-1
Sat 24, Nov-18:00 - Italian Serie B
Livorno vs Cittadella

0-0

0-0
Sat 24, Nov-18:00 - Italian Serie B
Padova vs Carpi

0-1

0-1
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Mozzanica Women\'s vs GS Roma Women\'s

0-1

0-2
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs Orobica Women\'s

1-0

3-1
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Chievo Verona Women\'s vs Tavagnacco Women\'s

0-0

2-3
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs Florentia Women\'s

0-1

0-2
Sat 24, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs AGSM Verona Women\'s

2-0

4-1
Sat 24, Nov-23:30 - Italy C1C
Cavese vs Rende

0-1

1-1
Sat 24, Nov-23:30 - Italy C1C
US Casertana 1908 vs Paganese

2-0

4-1
Sat 24, Nov-23:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs AC Monopoli

1-1

3-3
Sat 24, Nov-23:30 - Italy C1C
Bisceglie vs S.S.D. Potenza Calcio

0-1

1-1
Sat 24, Nov-23:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Catanzaro

0-0

0-2
Sat 24, Nov-23:45 - Italy C1C
Catania vs Reggina

0-0

1-0
Sat 24, Nov-17:30 - Italy C1C
Rieti vs Juve Stabia

1-0

1-3
Sat 24, Nov-17:30 - Italy C1C
Vibonese vs Viterbese

0-0

1-0
Sat 24, Nov-17:30 - Italy C1C
Matera vs US Siracusa

0-0

2-1
Sat 24, Nov-06:45 - Japan Futsal League
F-League selection Futsal vs Vasagey Oita Futsal

1-3

3-7
Sat 24, Nov-09:00 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs voscuore sendai Futsal

2-0

3-4
Sat 24, Nov-09:30 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

0-1

1-1
Sat 24, Nov-11:15 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

1-1

3-3
Sat 24, Nov-11:45 - Japan Futsal League
Shriker Osaka Futsal vs Agleymina Hamamatsu Futsal

3-1

5-2
Sat 24, Nov-14:00 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

1-1

2-2
Sat 24, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Daito Burka Univ Women\'s

2-0

6-1
Sat 24, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Urawa Reds Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s

2-1

5-1
Sat 24, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Ehime FC Women\'s vs Tokiwagi Gakuen High School Women\'s

0-1

0-1
Sat 24, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Ntv Menina Women\'s

1-0

1-0
Sat 24, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Nippon Sport Science University Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s(U18)

1-0

1-0
Sat 24, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Albirex Niigata Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

3-1

3-2
Sat 24, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs Nippon Sport Science University B Women\'s

4-0

6-1
Sat 24, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Vegalta Sendai Women\'s vs Waseda University AFC Women\'s

0-0

2-0
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Kashima Antlers

0-1

0-3
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Vissel Kobe

1-1

3-3
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Kashiwa Reysol

0-0

0-3
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs V-Varen Nagasaki

1-1

2-1
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Kawasaki Frontale

0-1

0-2
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Consadole Sapporo

0-1

0-2
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus Eight

1-2

1-2
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Yokohama F Marinos

0-1

2-1
Sat 24, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Urawa Red Diamonds

1-0

2-1
Sat 24, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Gainare Tottori

1-0

1-2
Sat 24, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs ThespaKusatsu Gunma

1-0

1-0
Sat 24, Nov-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al Jazeera Amman vs Shabab AlOrdon

1-0

1-1
Sat 24, Nov-18:00 - Jordan Professional Premier League
That Ras vs Al Wihdat Amman

0-2

0-4
Sat 24, Nov-13:00 - Kazakhstan Cup
FK Atyrau vs FC Kairat Almaty

0-1

0-1
Sat 24, Nov-07:00 - Korea K3 League
Gyeongju Citizen FC vs Icheon Citizen FC

1-1

2-1
Sat 24, Nov-09:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Incheon United FC

0-1

0-1
Sat 24, Nov-11:00 - Korea League 1
Jeonnam Dragons vs Daegu FC

0-1

1-2
Sat 24, Nov-11:00 - Korea League 1
Sangju Sangmu FC vs Gangwon FC

0-1

0-1
Sat 24, Nov-16:30 - Kosovo Super League
KF Flamurtari Pristina(KOS) vs KF Llapi

0-0

0-1
Sat 24, Nov-16:30 - Kosovo Super League
Ballkani vs Gjilani

1-1

4-1
Sat 24, Nov-16:30 - Kosovo Super League
Klubi futbollistik KEK-u vs KF Liria

0-2

0-3
Sat 24, Nov-17:40 - Kuwait Premier League
Al-Shabab(KUW) vs Al-Qadsia SC

0-2

1-3
Sat 24, Nov-18:00 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Racing Beirut

3-1

3-3
Sat 24, Nov-16:15 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Bekaa Sport Club

0-0

2-0
Sat 24, Nov-16:15 - Lebanese League
Shabab Al Ghazieh vs Al Akhaahli Alay

1-1

1-2
Sat 24, Nov-19:15 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Zejtun Corinthians

0-1

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Sirens


1-2
Sat 24, Nov-19:15 - Malta Premier League
Valletta FC vs St. Andrews

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Gzira United

0-0

0-1
Sat 24, Nov-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Birkirkara FC

0-0

0-3
Sat 24, Nov-17:00 - Malta Premier League
Senglea Athletic vs Sliema Wanderers FC

0-1

0-2
Sat 24, Nov-05:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Cruz Azul

0-0

0-2
Sat 24, Nov-07:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Club Tijuana

0-0

0-0
Sat 24, Nov-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos vs Ocelotes UNACH

0-0

0-0
Sat 24, Nov-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Necaxa B

1-0

1-1
Sat 24, Nov-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Chimalhuacan

1-1

2-1
Sat 24, Nov-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Monarcas Morelia B vs Reynosa

0-1

0-1
Sat 24, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Zaria Balti vs FC Sheriff

0-1

0-2
Sat 24, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Speranta Nisporeni

1-1

1-2
Sat 24, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Dinamo-Auto

0-0

0-1
Sat 24, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs Zimbru Chisinau

0-1

0-1
Sat 24, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Grbalj Radanovici

1-0

1-1
Sat 24, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs FK Sutjeska Niksic

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Mornar

0-0

1-0
Sat 24, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs OFK Petrovac

0-1

0-4
Sat 24, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs Lovcen Cetinje

1-1

1-3
Sat 24, Nov-17:30 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Union Sportive Sidi Kacem


0-1
Sat 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Olympique Dcheira


1-1
Sat 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Maghreb Fez

0-1

1-1
Sat 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Club Salmi

1-2

2-3
Sat 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Ben Guerir

1-0

3-0
Sat 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Itihad Z. Khemisset


1-0
Sat 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Raja de Beni Mellal vs Wydad Temara

0-0

0-0
Sat 24, Nov-18:00 - Morocco Super League
Kawkab de Marrakech vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Larne FC vs Police Service of Northern Ireland FC

1-0

4-0
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Limavady United vs Portadown FC

0-1

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Carrick Rangers vs Knockbreda

1-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Dundela FC

1-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballyclare Comrades vs Harland & Wolff Welders


0-2
Sat 24, Nov-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Dergview FC

0-0

6-0
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Cliftonville

2-1

4-2
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Glentoran FC

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Ards FC

1-0

3-1
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Institute FC

1-0

3-2
Sat 24, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Coleraine F.C.

1-0

2-1
Sat 24, Nov-00:00 - Northern Ireland Premier League
Newry City vs Ballymena United F.C.

0-2

1-2
Sat 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Sarpsborg 08 FF

0-2

0-2
Sat 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Stromsgodset

1-1

2-2
Sat 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Bodo Glimt

0-0

1-1
Sat 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Kristiansund BK

1-0

2-0
Sat 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Ranheim IL

0-0

2-1
Sat 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Odd Grenland

1-0

1-0
Sat 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Start Kristiansand

0-1

3-1
Sat 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Molde

1-0

1-3
Sat 24, Nov-07:00 - OFC Women Nations Cup
Papua New Guinea women\'s vs Tahiti Women\'s

1-1

3-1
Sat 24, Nov-10:00 - OFC Women Nations Cup
New Caledonia Women\'s vs Samoa Women\'s

0-0

2-0
Sat 24, Nov-18:45 - Omani League
AL-Nahda vs Al Rustaq

0-0

2-0
Sat 24, Nov-19:40 - Omani League
Muscat vs Saham

2-0

2-0
Sat 24, Nov-16:40 - Omani League
Al Shabab(OMA) vs Sur Club

1-2

1-4
Sat 24, Nov-01:00 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs 3 de Febrero

1-0

3-1
Sat 24, Nov-03:10 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs General Diaz

0-1

0-2
Sat 24, Nov-05:00 - Peru Primera Division
Sport Rosario vs Sporting Cristal

0-5

0-8
Sat 24, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
GKS Belchatow Youth vs Legia Warszawa Youth


0-3
Sat 24, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

3-0

3-2
Sat 24, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Arka Gdynia Youth


2-0
Sat 24, Nov-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Ruch Chorzow Youth

1-0

2-1
Sat 24, Nov-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Elana Torun Youth

3-0

4-0
Sat 24, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Motor Lublin Youth

0-2

1-2
Sat 24, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs Radunia Stezyca

0-2

2-3
Sat 24, Nov-23:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Slask Wroclaw

0-1

1-1
Sat 24, Nov-21:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Wisla Plock

2-1

2-1
Sat 24, Nov-18:30 - Poland - Ekstraklasa
Korona Kielce vs Gornik Zabrze

4-1

4-2
Sat 24, Nov-19:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs Podbeskidzie

0-1

0-2
Sat 24, Nov-19:00 - Poland - I liga
Bytovia Bytow vs Garbarnia Krakow

1-0

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs GKS Jastrzebie

0-0

2-0
Sat 24, Nov-19:59 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Chrobry Glogow

1-0

1-0
Sat 24, Nov-16:00 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

1-0

1-1
Sat 24, Nov-20:45 - Poland - I liga
GKS Tychy vs GKS Katowice

2-0

4-0
Sat 24, Nov-19:59 - Poland - II liga
GKS Belchatow vs Radomiak Radom

1-1

2-2
Sat 24, Nov-19:59 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Widzew lodz

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:59 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Pogon Siedlce

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:59 - Poland - II liga
Olimpia Grudziadz vs Siarka Tarnobrzeg

1-0

2-3
Sat 24, Nov-16:00 - Poland - II liga
Stal Stalowa Wola vs Elana Torun

1-0

1-0
Sat 24, Nov-16:00 - Poland - II liga
Skra Czestochowa vs Ruch Chorzow

0-0

1-0
Sat 24, Nov-21:00 - Poland - II liga
Gornik Leczna vs ROW 1964 Rybnik

2-1

4-1
Sat 24, Nov-15:00 - Poland Woman\\\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

0-1

2-2
Sat 24, Nov-13:00 - Poland Woman\\\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs Polonia Pozna Women\'s

1-0

2-0
Sat 24, Nov-14:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS Wroclaw Women\'s vs UKS Lodz Women\'s

0-1

1-3
Sat 24, Nov-14:00 - Poland Woman\\\'s League
TS Mitech Zywiec Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

0-0

0-5
Sat 24, Nov-14:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs Biala Podlaska Women\'s

1-1

3-1
Sat 24, Nov-14:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS PWSZ Walbrzych Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

0-0

1-0
Sat 24, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria Guimaraes(U23) vs Benfica(U23)

0-0

1-3
Sat 24, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Maritimo(U23)

0-1

1-3
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs Beira Mar(U19)


3-0
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Boavista(U19) vs Feirense(U19)


4-0
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Porto U19 vs Aves(U19)

1-0

1-0
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Braga (U19) vs Gil Vicente U19


1-0
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Rio Ave(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19


2-1
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Pacos Ferreira(U19) vs SC Freamunde(U19)


1-1
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Academica Coimbra(U19) vs Tondela(U19)


0-1
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Uniao Leiria U19 vs Belenenses(U19)

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
GD Estoril-Praia(U19) vs Alcanenense U19


1-2
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Maritimo U19 vs Sporting Lisbon(U19)


4-3
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alverca(U19) vs Cova Piedade(U19)


4-1
Sat 24, Nov-19:00 - Portugal Cup
Lusitano FCV vs Sporting Clube de Portugal

1-1

1-4
Sat 24, Nov-18:30 - Portugal Cup
Cova Piedade vs Aves

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:59 - Premier League International Cup
FC Porto B vs Dinamo Zagreb B

1-3

1-4
Sat 24, Nov-19:30 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Al-Sadd

0-2

0-3
Sat 24, Nov-17:00 - Qatar League
Al Khor SC vs Al Duhail SC

0-1

0-1
Sat 24, Nov-17:00 - Qatar League
Al-Sailiya vs Al-Garrafa SC

0-0

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Sabah FK Baku

1-1

1-1
Sat 24, Nov-16:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Qabala

1-2

1-2
Sat 24, Nov-20:30 - Romania - Divizia A
Concordia Chiajna vs CFR Cluj

0-1

0-1
Sat 24, Nov-18:00 - Romania - Divizia A
Sepsi vs AFC Astra Giurgiu

0-0

1-0
Sat 24, Nov-15:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs Dacia Unirea Braila

1-0

2-0
Sat 24, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Politehnica Timisoara vs Pandurii Targu Jiu

1-1

1-1
Sat 24, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Daco-Getica Bucuresti vs Ripensia Timisoara

1-1

1-1
Sat 24, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
CS Aerostar Bacau vs Sportul Snagov

0-1

0-2
Sat 24, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
ACS Energeticianul vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-0

2-1
Sat 24, Nov-14:00 - Romania - Liga 2
Luceafarul Oradea vs Chindia Targoviste

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Tunari vs FC Unirea 2004 Slobozia

0-1

1-3
Sat 24, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs FC Progresul Bucuresti

0-0

1-0
Sat 24, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Industria Galda vs Metalurgistul Cugir

1-2

1-3
Sat 24, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CS Gloria Lunca Teuz Cermei vs FC Unirea Alba Iulia

1-0

2-2
Sat 24, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
MSE Targu Mures vs CS Iernut

1-0

1-0
Sat 24, Nov-17:00 - Russia First Division
Mordovia Saransk vs FC Tyumen

1-0

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Russia First Division
FC Armavir vs Luch Energiya Vladivostok

1-1

1-1
Sat 24, Nov-15:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs FK Khimki

0-0

0-1
Sat 24, Nov-15:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs FC Tom Tomsk

0-1

2-1
Sat 24, Nov-16:00 - Russia First Division
Avangard Kursk vs Zenit-2 St.Petersburg

2-0

2-1
Sat 24, Nov-16:00 - Russia First Division
Chertanovo Moscow vs FK Krasnodar II

2-0

3-0
Sat 24, Nov-18:00 - Russia First Division
PFC Sochi vs Baltika

1-1

4-1
Sat 24, Nov-18:00 - Russia First Division
FC Tambov vs SKA Khabarovsk

3-1

3-2
Sat 24, Nov-14:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Shinnik Yaroslavl

1-2

1-3
Sat 24, Nov-14:00 - Russia First Division
Sibir Novosibirsk vs Fakel Voronezh

2-0

2-0
Sat 24, Nov-17:00 - Russia Futsal League
Lipetsk Futsal vs Berkut Futsal

0-2

0-7
Sat 24, Nov-13:00 - Russia Futsal League
Dinamo Moscow Futsal vs Almaz Futsal

2-3

3-5
Sat 24, Nov-13:00 - Russia Futsal League
Mospolitekh Moscow Futsal vs MFK KPRF 2 Futsal

1-2

2-3
Sat 24, Nov-13:00 - Russia Futsal League
Veliky Novgorod Futsal vs Orgkhim Futsal

2-1

2-4
Sat 24, Nov-14:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

2-1

4-3
Sat 24, Nov-14:00 - Russia Futsal League
Spartak Moscow Futsal vs Astrakhan Futsal

1-0

2-0
Sat 24, Nov-14:00 - Russia Futsal League
Eleks Favorit Futsal vs Alga-Bashneft Futsal

1-1

2-3
Sat 24, Nov-14:00 - Russia Futsal League
Krasnaya Gvardiya Futsal vs Volga Saratov Futsal

0-1

2-5
Sat 24, Nov-19:59 - Russia Premier League
Anzhi Makhachkala vs Rubin Kazan

1-1

1-1
Sat 24, Nov-15:00 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs Yenisey Krasnoyarsk

0-1

1-2
Sat 24, Nov-17:30 - Russia Premier League
Gazovik Orenburg vs FC Ufa

0-0

1-0
Sat 24, Nov-12:30 - Russia Youth Championship League
FK Anzhi Youth vs Rubin Kazan Youth

0-2

0-3
Sat 24, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SS Murata


0-1
Sat 24, Nov-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Tre Fiori


0-3
Sat 24, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs Fiorentino


1-1
Sat 24, Nov-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SP La Fiorita


1-2
Sat 24, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al-Arabi vs Al-Hait


2-1
Sat 24, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al Bukayriyah vs Al-Draih


1-0
Sat 24, Nov-18:50 - Saudi Arabia Professional League
Al-Faisaly Harmah vs Al Hilal

0-0

1-1
Sat 24, Nov-18:30 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ettifaq vs Al-Taawon

2-1

2-4
Sat 24, Nov-19:05 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Fath Youths


3-0
Sat 24, Nov-15:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Ansar Youths


0-1
Sat 24, Nov-16:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Raed Youths


2-0
Sat 24, Nov-16:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Qadasiya Youths


2-0
Sat 24, Nov-16:25 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Ohud Medina Youths


3-2
Sat 24, Nov-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Taawon Youths


3-1
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Forfar Athletic vs BSC Glasgow

0-0

2-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Cowdenbeath F.C. vs Brora Rangers

1-0

1-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Montrose vs Annan Athletic

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Greenock Morton vs Peterhead

1-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Airdrieonians vs Dumbarton

2-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Queen of the South FC vs Formartine United

3-1

4-1
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Arbroath vs Stranraer F.C.

0-0

0-1
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Queen\'s Park vs Raith Rovers

0-2

0-3
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Berwick Rangers vs East Fife

0-2

1-2
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Alloa Athletic vs Brechin City

1-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Stenhousemuir vs Falkirk

2-2

4-2
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Fraserburgh vs Auchinleck Talbot

0-0

0-1
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Stirling University FC vs Elgin City

0-2

0-4
Sat 24, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
East Kilbride vs Gala Fairydean

0-0

1-0
Sat 24, Nov-17:30 - Scotland FA Cup
Beith Juniors vs Ayr Utd.

0-0

0-3
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Championship
Ross County vs Dunfermline

1-0

2-1
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Buckie Thistle FC

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Keith


2-1
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Deveronvale

1-1

2-4
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Cove Rangers

1-2

2-4
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Huntly

0-1

0-3
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Wick Academy FC

1-0

4-2
Sat 24, Nov-18:00 - Scottish Highland Football League
Fort William vs Rothes


0-5
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Dundee

2-1

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Aberdeen

2-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Livingston F.C.

1-0

3-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Kilmarnock

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Hearts

0-0

2-0
Sat 24, Nov-16:30 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs Celtic

0-1

0-3
Sat 24, Nov-19:59 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Pikine

0-0

0-1
Sat 24, Nov-21:30 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Linguere

1-1

2-2
Sat 24, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Zemun

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Mladost Lucani

1-0

1-0
Sat 24, Nov-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Proleter Novi Sad

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Macva Sabac

1-0

2-0
Sat 24, Nov-16:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs FK Backa Backa Palanka

1-0

3-0
Sat 24, Nov-22:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Crvena Zvezda

2-1

2-2
Sat 24, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Javor Ivanjica vs OFK Becej 1918

1-1

1-2
Sat 24, Nov-18:40 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Trencin

0-0

0-0
Sat 24, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs FC Nitra

0-1

2-3
Sat 24, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MFK Ruzomberok

0-1

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-0

1-0
Sat 24, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs MFK Zemplin Michalovce

2-2

2-4
Sat 24, Nov-16:45 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs MSK Zilina

0-1

1-1
Sat 24, Nov-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Krsko

0-0

3-0
Sat 24, Nov-17:45 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Rudar Velenje

0-0

2-0
Sat 24, Nov-17:00 - Slovenia 2. Liga
MNK FC Ljubljana vs Tabor Sezana

0-1

0-3
Sat 24, Nov-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs Jadran Dekani

1-0

2-0
Sat 24, Nov-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs Brda

2-1

4-3
Sat 24, Nov-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rogaska vs ND Beltinci

0-0

0-2
Sat 24, Nov-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs ASK Bravo

0-2

3-2
Sat 24, Nov-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs Ankaran Hrvatini

4-1

5-1
Sat 24, Nov-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs NS Drava Ptuj

0-0

1-1
Sat 24, Nov-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs NK Radomlje

1-1

2-3
Sat 24, Nov-17:00 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Maccabi FC

0-1

0-2
Sat 24, Nov-17:30 - South Africa First League
Ajax Cape Town vs Royal Eagles

0-0

0-1
Sat 24, Nov-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs TS Sporting

0-2

1-2
Sat 24, Nov-17:30 - South Africa First League
Mbombela United vs TS Galaxy

1-0

1-0
Sat 24, Nov-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Stellenbosch FC

0-0

0-1
Sat 24, Nov-17:30 - South Africa First League
Cape Umoya United vs FC Cape Town

0-1

0-2
Sat 24, Nov-17:00 - South Africa Telkom KnockOut
Kaizer Chiefs FC vs Orlando Pirates

1-1

1-2
Sat 24, Nov-19:15 - Spanish Primera Division
Valencia vs Rayo Vallecano

1-0

3-0
Sat 24, Nov-23:45 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Barcelona

0-0

1-1
Sat 24, Nov-16:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Real Madrid

1-0

3-0
Sat 24, Nov-21:30 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Levante

1-1

2-2
Sat 24, Nov-00:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Alaves

1-0

1-0
Sat 24, Nov-14:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-1

1-2
Sat 24, Nov-14:00 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Sporting de Gijon(U19)

0-0

1-1
Sat 24, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Ofra(U19) vs UD Longuera Toscal Under(U19)

0-0

1-1
Sat 24, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Santutxu (U19) vs CD Numancia De Soria(U19)

1-1

1-3
Sat 24, Nov-23:30 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Las Palmas

2-0

4-1
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division
Gimnastic Tarragona vs Almeria

1-2

2-2
Sat 24, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs Osasuna

1-0

2-0
Sat 24, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Cordoba C.F.

2-0

2-1
Sat 24, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs Sporting de Gijon

0-1

1-2
Sat 24, Nov-23:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs CD Vitoria(SPA)

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Cultural de Durango vs CD Tudelano

1-0

1-0
Sat 24, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs Real Oviedo B

1-0

2-3
Sat 24, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Leioa

0-0

1-1
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs Atletico Baleares

1-0

2-0
Sat 24, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs UB Conquense

0-1

2-2
Sat 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Polvorin


1-1
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs UD Los Barrios


1-2
Sat 24, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Ecija Balompie

0-1

0-2
Sat 24, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs CD Binissalem


0-1
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CF Soller


1-1
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CE Esporles


2-0
Sat 24, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs CD Manacor

1-0

1-0
Sat 24, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs Atletico Tacoronte


2-1
Sat 24, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs UD Las Zocas

0-0

0-0
Sat 24, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs UD San Fernando

1-1

1-1
Sat 24, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Marino

0-1

1-4
Sat 24, Nov-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD El Cotillo


5-0
Sat 24, Nov-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs CD Union Sur Yaiza


2-0
Sat 24, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Osasuna B vs Alesves


7-0
Sat 24, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs CD Huarte


4-1
Sat 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs CA Cirbonero

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Baztan


0-1
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Cortes


3-2
Sat 24, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs UD Mutilvera

0-1

0-2
Sat 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CD Anguiano

0-1

1-2
Sat 24, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CA River Ebro

0-1

3-1
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Madridejos

0-0

0-1
Sat 24, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs CD Guarnizo

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs Rinconeda Polanco


1-0
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs SD Torina


3-1
Sat 24, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs Velarde CF

0-1

3-1
Sat 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Real Sociedad C

0-0

0-0
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs CD Lagun Onak


2-0
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Zamudio SD


3-1
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Bermeo vs Sodupe UC

0-0

2-2
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Ordizia KE vs Alaves B


2-2
Sat 24, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Rayo Ibense vs Paiporta

1-0

2-1
Sat 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Acero

1-2

3-2
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torre Levante Orriols vs UD Alzira

1-0

1-2
Sat 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Real Avila CF


2-1
Sat 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Zamora CF

1-1

1-1
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SC Uxama vs CD La Granja


0-1
Sat 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Briviesca Norpetrol vs UD Santa Marta


0-2
Sat 24, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Loja CD

1-0

1-0
Sat 24, Nov-17:00 - Sudanese Premier League
Al-Hilal Kadougli vs Al Shorta Algadarf


1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Ahli Al Khartoum


1-1
Sat 24, Nov-21:00 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Khartoum Al Watani


1-1
Sat 24, Nov-13:00 - SVK U19 A League
FK Senica(U19) vs 1. FC Tatran Presov(U19)

1-0

4-0
Sat 24, Nov-14:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs Trencin(U19)

1-1

1-2
Sat 24, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs Zemplin Michalovce(U19)

0-0

2-0
Sat 24, Nov-22:00 - Swiss Super League
Neuchatel Xamax vs Zurich

1-0

3-3
Sat 24, Nov-22:00 - Swiss Super League
Young Boys vs FC Lugano

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:59 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs Winterthur

3-0

5-1
Sat 24, Nov-22:00 - Switzerland Challenge League
Servette vs Vaduz

0-0

4-1
Sat 24, Nov-16:00 - Syrian League
Al Jaish Damascus vs Al Nawaeir

1-2

3-2
Sat 24, Nov-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Central FC vs St. Ann\'s Rangers

2-1

4-2
Sat 24, Nov-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
San Juan Jabloteh vs Morvant Caledonia United

0-2

2-3
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs C. A. Bizertin

1-0

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs Club Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs Jendouba Sport

0-1

2-2
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs Stade Sportif Sfaxien

0-1

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs Sfax Railways

0-1

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
US Seliana vs A.S Ariana

0-0

3-0
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs A.S. Marsa

1-0

2-0
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Oceano Kerkennah vs ES Hammam Sousse

1-1

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Chebba vs Stade Africain Menzel Bourguiba

1-0

3-0
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs Olympique de Beja

1-0

1-0
Sat 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs Sporting Ben Arous

2-0

4-1
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Altay Spor Kulubu

1-0

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Genclerbirligi

1-0

2-0
Sat 24, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Umraniyespor

2-1

2-2
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzyurtspor vs Kozan BLD.SPOR

0-0

1-0
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Nazillispor

1-1

2-2
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tepecik Bld vs Kocaeli Birlik Spor

2-0

2-0
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Kirsehir Belediyespor

1-0

1-0
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bergama Belediyespor vs Alibeykoy

0-1

2-3
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Catalca Spor vs Kemer Tekirova Spor

1-0

3-0
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sultanbeyli vs Elazig Belediyespor

1-0

1-0
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kocaelispor vs Karacabey Birlikspor

1-0

3-0
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gaziantepspor vs Amedspor

0-0

0-4
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Keciorengucu vs Sariyer

3-0

3-0
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bayrampasaspor vs Usakspor

0-0

0-0
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bugsasspor vs Kahramanmaras

0-1

1-1
Sat 24, Nov-14:30 - Turkey Super Lig
BB Erzurumspor vs Antalyaspor

0-0

1-0
Sat 24, Nov-19:59 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Besiktas JK

0-3

1-4
Sat 24, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Kayserispor

1-0

5-0
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Galatasaray(U19)

0-2

2-5
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Fenerbahce U19 vs Trabzonspor(U19)

1-0

1-0
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Besiktas JK(U19) vs Ankaragucu(U19)

0-0

2-0
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Bursaspor(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19)

3-1

7-1
Sat 24, Nov-13:00 - Turkey U21 Ligi 1
Eskisehirspor(U21) vs Umraniyespor(U21)

1-0

1-0
Sat 24, Nov-13:30 - Turkey U21 Ligi 1
Istanbulspor(U21) vs Genclerbirligi(U21)

2-1

2-1
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey U21 Super League
Ankaragucu(U21) vs Besiktas JK(U21)

1-2

2-5
Sat 24, Nov-14:00 - Turkey U21 Super League
BB Erzurumspor (U21) vs Antalyaspor(U21)

0-0

1-0
Sat 24, Nov-13:00 - Turkey U21 Super League
Alanyaspor(U21) vs Kayserispor(U21)

2-0

2-1
Sat 24, Nov-19:15 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Khor Fakkan

0-1

0-2
Sat 24, Nov-16:45 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Masafi

2-2

2-3
Sat 24, Nov-19:30 - UAE League Professional
Baniyas vs Al Nasr Dubai

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:40 - UAE League Professional
Ittihad Kalba vs Al Ain

0-1

1-2
Sat 24, Nov-16:50 - UAE League Professional
Al-Dhafra vs Al Ahli Dubai

0-2

0-5
Sat 24, Nov-16:45 - UAE U21 League
Al-Sharjah(U21) vs Dabba Al-Fujairah(U21)

1-1

2-2
Sat 24, Nov-16:50 - UAE U21 League
Al Jazira (U21) vs Al Wehda(UAE) (U21)

0-1

1-2
Sat 24, Nov-17:00 - Uganda Super League
URA Kampala vs Police FC(UGA)

0-0

0-0
Sat 24, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs FC Vorskla Poltava

0-0

1-0
Sat 24, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Karpaty Lviv vs Desna Chernihiv

0-2

0-2
Sat 24, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
Olimpic Donetsk(U21) vs Zorya(U21)

2-0

3-2
Sat 24, Nov-15:00 - Ukraine U21 Liga
PFC Oleksandria(U21) vs Dynamo Kyiv(U21)

1-0

1-0
Sat 24, Nov-13:00 - Ukraine U21 Liga
Chernomorets Odessa(U21) vs Arsenal Kyiv(U21)

1-1

3-1
Sat 24, Nov-13:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs Metallurg Bekobod

0-0

1-0
Sat 24, Nov-23:00 - Venezuela Segunda Division
Margarita FC vs LALA FC

1-0

1-0
Sat 24, Nov-18:30 - Wales Cymru Alliance
Holywell vs Airbus UK Broughton


0-3
Sat 24, Nov-18:00 - Wales Cymru Alliance
Gresford Athletic vs Porthmadog


0-1
Sat 24, Nov-18:30 - Wales Cymru Alliance
Rhyl FC vs Guilsfield FC


4-1
Sat 24, Nov-18:30 - Wales Cymru Alliance
Penrhyncoch vs Ruthin Town FC


0-1
Sat 24, Nov-18:30 - Wales Cymru Alliance
Llanrhaeadr FC vs Conwy Borough FC


2-1
Sat 24, Nov-18:30 - Wales League Cup
Connah\'s Quay Nomads FC vs Cardiff Metropolitan University FC

0-1

0-1
Sat 24, Nov-18:00 - Welsh Football League First Division
Afan Lido vs Pontypridd


2-1
Sat 24, Nov-18:00 - Welsh Football League First Division
Briton Ferry Athletic vs Ton Pentre

1-0

5-0
Sat 24, Nov-18:00 - Welsh Football League First Division
Goytre AFC vs Taffs Well


1-0
Sat 24, Nov-18:00 - Welsh Football League First Division
Undy Athletic vs Port Talbot

1-1

1-1
Sat 24, Nov-18:00 - Welsh Football League First Division
Penybont FC vs Cwmbran Celtic

2-1

3-1
Sat 24, Nov-18:30 - Welsh Football League First Division
Haverfordwest County vs Cwmamman United

2-2

2-3
Sat 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Chapungu United

0-0

0-0
Sat 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Mutare City vs Bulawayo City

0-0

0-2
Sat 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Shabanie Mine vs Herentals College

0-2

0-4
Sat 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Triangle FC

1-0

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba vs Bulawayo Chiefs

0-0

0-0
Sat 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs Black Rhinos FC

0-0

0-1
Sat 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah vs Harare City

1-1

1-1
Sat 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Nichrut FC vs Dynamos FC

1-0

3-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.