Football Results for Sun 21, Oct 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 21, Oct 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 21, Oct-13:00 - AFC U19 Championship
Chinese Taipei(U19) vs United Arab Emirates (U19)

0-3

1-8
Sun 21, Oct-16:00 - AFC U19 Championship
Indonesia(U19) vs Qatar(U19)

1-4

5-6
Sun 21, Oct-16:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs Kamza

1-0

2-0
Sun 21, Oct-19:00 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Luftetari Gjirokaster

1-1

2-1
Sun 21, Oct-19:59 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs UE Santa Coloma

1-0

1-1
Sun 21, Oct-18:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs UE Engordany

0-0

0-0
Sun 21, Oct-16:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs Encamp

0-1

3-1
Sun 21, Oct-14:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs FC Lusitanos

0-1

2-1
Sun 21, Oct-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs Justo Jose de Urquiza

0-0

0-0
Sun 21, Oct-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Barracas vs Sportivo Italiano

0-1

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Excursionistas

1-0

3-0
Sun 21, Oct-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Claypole

0-0

2-0
Sun 21, Oct-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs Real Pilar

0-0

0-2
Sun 21, Oct-19:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Atlas vs Deportivo Muniz

0-0

2-1
Sun 21, Oct-21:35 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Chacarita Juniors

1-0

1-2
Sun 21, Oct-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario de Carlos Casares vs Independiente Rivadavia

0-0

0-0
Sun 21, Oct-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Santa Marina Tandil vs Temperley

0-1

0-1
Sun 21, Oct-03:05 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Platense vs CA Brown Adrogue

0-0

0-0
Sun 21, Oct-03:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Quilmes

1-0

1-1
Sun 21, Oct-20:15 - Argentinian Primera Super League
Estudiantes La Plata vs Atletico Tucuman

0-0

1-1
Sun 21, Oct-22:30 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs Union Santa Fe

0-1

0-1
Sun 21, Oct-00:45 - Argentinian Primera Super League
Boca Juniors vs Rosario Central

0-0

0-0
Sun 21, Oct-03:00 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs Tigre

1-0

2-0
Sun 21, Oct-15:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs Gandzasar Kapan

1-0

1-0
Sun 21, Oct-18:00 - Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia vs FC Pyunik

0-0

0-0
Sun 21, Oct-08:00 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Newcastle Jets FC

1-0

2-1
Sun 21, Oct-10:20 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Central Coast Mariners FC

0-1

1-1
Sun 21, Oct-12:20 - Australia League A
Perth Glory FC vs Western Sydney Wanderers

1-0

1-1
Sun 21, Oct-12:30 - Austria Erste Division
Floridsdorfer AC vs SK Vorwarts Steyr

1-1

1-2
Sun 21, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Sturm Graz

0-1

1-1
Sun 21, Oct-16:30 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs Wolfsberger AC

0-0

0-0
Sun 21, Oct-16:30 - Austrian Bundesliga
Mattersburg vs St.Polten

0-0

2-0
Sun 21, Oct-14:30 - Austrian Frauen Bundesliga
USC Landhaus Women\'s vs Neulengbach Women\'s

0-1

1-1
Sun 21, Oct-14:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Union Kleinmunchen Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

0-2

0-5
Sun 21, Oct-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s

1-1

3-2
Sun 21, Oct-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women\'s vs Vorderland Women\'s

1-3

1-5
Sun 21, Oct-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

0-2

0-4
Sun 21, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga East
Rapid Vienna Amateure vs Mauerwerk

0-1

1-2
Sun 21, Oct-17:00 - Belarus Premier League
Smolevichi vs FK Isloch Minsk

0-0

0-1
Sun 21, Oct-19:30 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs Torpedo Minsk

2-0

2-0
Sun 21, Oct-15:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs FC Torpedo Zhodino

0-1

0-3
Sun 21, Oct-13:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
FC Minsk Women\'s vs Slavyanka Minsk Women\'s


25-0
Sun 21, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs KSK Heist

1-0

1-1
Sun 21, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Oudenaarde


3-0
Sun 21, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Eendracht Aalst

1-1

4-1
Sun 21, Oct-19:59 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Gent

0-2

0-4
Sun 21, Oct-22:00 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Zulte Waregem

1-0

3-2
Sun 21, Oct-16:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Cercle Brugge

2-0

4-2
Sun 21, Oct-18:00 - Belgium - 2e Klasse
KV Mechelen vs K.F.C.O. Beerschot Wilrijk

2-0

3-0
Sun 21, Oct-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Club Bolivar

0-2

0-4
Sun 21, Oct-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Real Potosi

1-0

2-0
Sun 21, Oct-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Club Guabira

4-0

6-0
Sun 21, Oct-17:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs Radnik Bijeljina

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Celik vs NK Siroki Brijeg

1-0

1-1
Sun 21, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Fortaleza vs Paysandu (PA)

0-0

1-0
Sun 21, Oct-04:00 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Londrina (PR)

1-1

1-2
Sun 21, Oct-17:00 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs Botev Galabovo

1-0

2-0
Sun 21, Oct-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Arda

0-1

0-2
Sun 21, Oct-21:00 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Etar Veliko Tarnovo

1-0

3-0
Sun 21, Oct-18:30 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Lokomotiv Plovdiv

0-0

1-0
Sun 21, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Vitoria Salvador BA vs Corinthians Paulista (SP)

1-1

2-2
Sun 21, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Ceara

2-0

2-1
Sun 21, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Atletico Mineiro (MG)

0-0

1-0
Sun 21, Oct-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Atletico Paranaense

0-0

0-0
Sun 21, Oct-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sport Club Recife (PE) vs Vasco da Gama(RJ)

1-1

2-1
Sun 21, Oct-19:00 - Chile Primera B
Santiago Wanderers vs CD Copiapo S.A.

0-0

1-0
Sun 21, Oct-19:00 - Chile Primera B
CSyD Barnechea vs Union San Felipe

1-1

3-1
Sun 21, Oct-22:30 - Chile Primera B
Cobresal vs Cobreloa

1-0

1-0
Sun 21, Oct-23:00 - Chile Primera B
Valdivia vs Puerto Montt

2-0

2-1
Sun 21, Oct-19:00 - Chile Primera Division
Deportes Iquique vs San Luis Quillota

0-0

2-2
Sun 21, Oct-22:00 - Chile Primera Division
CSD Antofagasta vs Audax Italiano

1-0

1-1
Sun 21, Oct-00:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Huachipato

0-0

0-2
Sun 21, Oct-03:00 - Chile Primera Division
Universidad Catolica vs Universidad de Concepcion

0-0

1-0
Sun 21, Oct-23:00 - Chile Tercera Division
Malleco Unido vs Deportes Vallenar

1-1

2-2
Sun 21, Oct-23:00 - Chile Tercera Division
Iberia Los Angeles vs Independiente de Cauquenes

1-2

2-2
Sun 21, Oct-00:30 - Chile Tercera Division
Deportes Limache vs Real San Joaquin

1-0

5-1
Sun 21, Oct-03:00 - Chile Tercera Division
Deportes Santa Cruz vs Colchagua CD

1-0

1-0
Sun 21, Oct-10:30 - China Reserves League
Guizhou Hengfeng Zhicheng Reserve vs Dalian Yifang Reserve

1-1

1-1
Sun 21, Oct-10:30 - China Reserves League
Shandong Luneng Reserve vs Tianjin Teda Reserve

1-1

3-2
Sun 21, Oct-11:00 - China Reserves League
ShenHua Foot-Ball FC Reserve vs Tianjin QuanJian Reserve

3-0

6-0
Sun 21, Oct-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shenzhen JiaZhaoye vs Dalian Transcendence

3-0

3-1
Sun 21, Oct-11:30 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Changchun YaTai

0-1

1-1
Sun 21, Oct-15:35 - Chinese Super League
HeNan JianYe vs Guangzhou R&F

1-0

2-0
Sun 21, Oct-15:35 - Chinese Super League
Jiangsu Suning FC vs Shanghai SIPG F.C.

0-0

0-0
Sun 21, Oct-23:00 - Club Friendly
Aimore RS vs Sao Jose PoA RS


0-1
Sun 21, Oct-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Leones

2-1

3-2
Sun 21, Oct-00:15 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Dep.Independiente Medellin

0-1

0-2
Sun 21, Oct-02:30 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Boyaca Chico

2-0

3-0
Sun 21, Oct-03:00 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs La Equidad

0-0

0-1
Sun 21, Oct-04:45 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Deportiva Once Caldas

0-0

1-0
Sun 21, Oct-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Deportes Quindio

1-2

1-3
Sun 21, Oct-21:05 - Costa Rica Primera Division
AD Grecia vs AD Carmelita

1-0

2-0
Sun 21, Oct-04:00 - Costa Rica Primera Division
AD Santos De Guapiles vs Limon FC

0-0

1-1
Sun 21, Oct-05:55 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Perez Zeledon

0-1

0-1
Sun 21, Oct-19:30 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs Hajduk Split

1-0

2-0
Sun 21, Oct-17:00 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs HNK Gorica

0-0

0-1
Sun 21, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Solin

0-1

1-1
Sun 21, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split B vs Hrvatski Dragovoljac

0-0

1-0
Sun 21, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Osijek B

2-1

4-1
Sun 21, Oct-12:00 - Croatia U19
Zagreb (U19) vs Hrvatski Dragovoljac(U19)

0-2

1-3
Sun 21, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs AEL Limassol

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs AC Omonia Nicosia

1-0

1-0
Sun 21, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Aris Limassol vs Omonia Aradippou

1-0

2-1
Sun 21, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs AE Zakakiou

0-0

0-1
Sun 21, Oct-19:59 - Czech Republic 2. Liga
Brno vs FK Banik Sokolov

0-0

0-0
Sun 21, Oct-17:30 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs SK Slovan Varnsdorf

0-1

1-1
Sun 21, Oct-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Vysocina Jihlava

0-0

0-1
Sun 21, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Sokol Brozany vs Litomerice

0-0

3-0
Sun 21, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Benesov vs Jiskra Usti nad Orlici

0-2

1-2
Sun 21, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Stechovice vs Sokol Zivanice

0-1

3-2
Sun 21, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Viktorie Jirny vs Olympia Radotin

0-0

2-1
Sun 21, Oct-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Karlovy Vary Dvory vs Jiskra Domazlice

0-0

0-0
Sun 21, Oct-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Dukla Praha vs Opava

0-0

1-0
Sun 21, Oct-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Slavia Praha

0-1

0-1
Sun 21, Oct-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Velke Mezirici vs Dolni Benesov

1-0

2-1
Sun 21, Oct-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Hlucin

1-1

2-1
Sun 21, Oct-15:00 - Czech Republic U21 League
FK Baumit Jablonec(U21) vs Ceske Budejovice(U21)

3-1

4-2
Sun 21, Oct-12:15 - Czech Republic U21 League
Synot Slovacko(U21) vs MFK Karvina(U21)

2-0

3-0
Sun 21, Oct-12:30 - Czech Republic U21 League
Mlada Boleslav(U21) vs Sparta Praha(U21)

0-1

0-1
Sun 21, Oct-13:00 - Czech Republic U21 League
FC Bohemians 1905 U21 vs Marila Pribram(U21)

1-0

4-2
Sun 21, Oct-13:00 - Czech Republic U21 League
Fotbal Trinec(U21) vs Banik Ostrava(U21)

1-6

2-7
Sun 21, Oct-13:00 - Czech Republic U21 League
Zlin(U21) vs SK Sigma Olomouc(U21)

0-0

1-2
Sun 21, Oct-19:59 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Aalborg BK

1-0

2-2
Sun 21, Oct-18:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs FC Kobenhavn

1-0

1-3
Sun 21, Oct-16:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Sonderjyske

1-0

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Danish SAS Ligaen
Vendsyssel vs AC Horsens

0-1

0-1
Sun 21, Oct-15:45 - Denmark - 1. Division
Viborg vs Silkeborg IF

0-1

1-1
Sun 21, Oct-15:45 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs FC Helsingor

1-0

2-0
Sun 21, Oct-15:45 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Lyngby

0-0

1-0
Sun 21, Oct-15:45 - Denmark - 1. Division
Nykobing FC vs Fredericia

0-1

0-3
Sun 21, Oct-15:45 - Denmark - 1. Division
Thisted FC vs FC Roskilde

0-2

3-2
Sun 21, Oct-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Tarup Paarup IF vs Dalum

1-0

2-0
Sun 21, Oct-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
B 73 Slagelse vs BK Frem

0-0

0-0
Sun 21, Oct-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Mushuc Runa vs Liga de Loja

1-1

1-1
Sun 21, Oct-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CDS Santa Rita vs Olmedo Riobamba

0-1

0-1
Sun 21, Oct-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City F.C. vs Barcelona SC(ECU)

1-1

3-4
Sun 21, Oct-03:10 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Deportivo Cuenca

0-0

1-0
Sun 21, Oct-05:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

1-0
Sun 21, Oct-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Luis Angel Firpo

1-0

2-0
Sun 21, Oct-17:00 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs Reading Women\'s

3-0

6-0
Sun 21, Oct-17:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-2

0-6
Sun 21, Oct-15:30 - England FA Women Super League
Birmingham Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-1

0-1
Sun 21, Oct-18:00 - England FA Women Super League
Yeovil Town Women\'s vs Bristol City Women\'s

1-1

1-2
Sun 21, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Sheffield United Women\'s

1-0

2-0
Sun 21, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Aston Villa Women\'s

1-1

1-1
Sun 21, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Barnet Women\'s vs Lewes Women\'s

2-2

3-2
Sun 21, Oct-15:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

0-0

2-0
Sun 21, Oct-16:00 - England Ladies Premier League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Millwall Women\'s

4-0

8-0
Sun 21, Oct-16:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Derby County(U23)

1-0

2-3
Sun 21, Oct-16:00 - England U23 Premier League
West Ham United U23 vs Swansea City U23

3-0

5-3
Sun 21, Oct-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sunderland Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s


8-0
Sun 21, Oct-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Guiseley AFC Vixens Women\'s


2-1
Sun 21, Oct-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Stoke City Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s


3-4
Sun 21, Oct-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Coventry Women\'s vs Watford Women\'s


4-0
Sun 21, Oct-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Queens Park Rangers Women\'s vs Chichester City Women\'s


2-3
Sun 21, Oct-19:00 - English Premier League
Everton vs Crystal Palace

0-0

2-0
Sun 21, Oct-14:00 - Estonia Esi Liiga
JK Tallinna Kalev II vs Flora Tallinn II

0-1

0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Paide Linnameeskond B vs Parnu JK

0-1

2-1
Sun 21, Oct-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme JK Kalju vs Tartu JK Tammeka

1-0

2-2
Sun 21, Oct-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Viljandi JK Tulevik

0-0

2-1
Sun 21, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs HB Torshavn

0-1

1-3
Sun 21, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs NSI Runavik

0-2

0-3
Sun 21, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs TB/FCS/Royn

1-1

3-1
Sun 21, Oct-15:30 - Finland Veikkausliga
Inter Turku vs FC Honka

0-1

0-2
Sun 21, Oct-15:30 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs SJK Seinajoki

1-0

1-0
Sun 21, Oct-15:30 - Finland Veikkausliga
KuPS vs TPS Turku

0-1

2-1
Sun 21, Oct-15:30 - Finland Veikkausliga
VPS Vaasa vs RoPS Rovaniemi

0-0

1-2
Sun 21, Oct-15:30 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs Lahti

0-0

0-1
Sun 21, Oct-15:30 - Finland Veikkausliga
PS Kemi vs IFK Mariehamn

1-0

2-0
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Saran(U19)


8-1
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs US Orleans U19


5-0
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Dunkerque(U19)


3-0
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs Entente(U19)


2-0
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs Paris FC U19


2-2
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Nancy(U19) vs Stade Reims(U19)


4-4
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Fleury 91(U19)


2-1
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Amneville(U19) vs Dijon(U19)


1-1
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Metz U19


1-2
Sun 21, Oct-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)

2-0

4-1
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Nantes U19


2-2
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Lavallois MFC (U19) vs Vannes OC U19


0-1
Sun 21, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Guingamp (U19)


3-1
Sun 21, Oct-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Pau FC(U19)

3-2

10-3
Sun 21, Oct-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Chateauroux U19

1-0

2-1
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Avenir Sportif Beziers(U19)


2-0
Sun 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Nimes(U19)


0-3
Sun 21, Oct-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Toulon (U19)


4-2
Sun 21, Oct-17:00 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Bordeaux Women\'s

2-0

3-0
Sun 21, Oct-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Bordeaux

1-0

2-0
Sun 21, Oct-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nice vs Marseille

0-1

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Saint-Etienne vs Stade Rennais FC

1-1

1-1
Sun 21, Oct-15:15 - Futsal Spain Division De Honor
Peinsa F.S. Cartagena Futsal vs Inter Movistar Futsal

0-3

1-6
Sun 21, Oct-16:30 - FYR Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Shkendija 79

0-1

0-2
Sun 21, Oct-16:30 - FYR Macedonia Prva liga
Belasica Strumica vs Pobeda Prilep

1-0

2-1
Sun 21, Oct-16:30 - FYR Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Akademija Pandev

0-0

1-0
Sun 21, Oct-16:30 - FYR Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Rabotnichki

0-1

0-2
Sun 21, Oct-16:30 - FYR Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Sileks

0-0

2-0
Sun 21, Oct-16:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Goblen

0-1

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs FC Kolkheti-1913 Poti

2-0

4-1
Sun 21, Oct-18:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs FC Metalurgi Rustavi

0-0

2-2
Sun 21, Oct-16:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Lokomotiv Tbilisi

0-0

0-0
Sun 21, Oct-15:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs Hansa Rostock

2-0

2-2
Sun 21, Oct-16:00 - German 3. Liga
Karlsruher SC vs SV Wehen Wiesbaden

1-4

2-5
Sun 21, Oct-16:00 - German 3. Liga
Preuben Munster vs Wurzburger Kickers

0-0

1-0
Sun 21, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Holstein Kiel(U17)

3-0

6-1
Sun 21, Oct-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SSV Ulm (U17) vs Nurnberg (U17)

0-0

0-2
Sun 21, Oct-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs SpVgg Unterhaching U17

1-0

4-0
Sun 21, Oct-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FC Heidenheim(U17) vs Bayern Munich(U17)

1-1

1-2
Sun 21, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs FC Hennef 05(U17)

4-0

10-0
Sun 21, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs Bochum(U17)

0-1

1-3
Sun 21, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
MSV Duisburg(U17) vs SG Unterrath(U17)

0-1

0-1
Sun 21, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs Schalke 04 (U17)

0-1

3-2
Sun 21, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs SC Paderborn 07(U17)

3-1

4-1
Sun 21, Oct-19:59 - German Bundesliga
Monchengladbach vs 1.FSV Mainz 05

1-0

4-0
Sun 21, Oct-17:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs SC Freiburg

1-1

1-1
Sun 21, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs VfL Bochum

0-0

0-0
Sun 21, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs SV Darmstadt 98

0-1

1-1
Sun 21, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs Union Berlin

0-0

0-0
Sun 21, Oct-17:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

1-1

1-1
Sun 21, Oct-15:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

2-0

3-0
Sun 21, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs Monchengladbach Women\'s

2-1

3-1
Sun 21, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

1-0

3-0
Sun 21, Oct-13:00 - German Frauen Bundesliga
FFC Frankfurt Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

1-1

1-1
Sun 21, Oct-13:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

0-0

4-0
Sun 21, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

1-2

3-3
Sun 21, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs TSV Havelse(U19)

3-1

6-1
Sun 21, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs SC Freiburg(U19)

0-1

1-3
Sun 21, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FSV Frankfurt (U19) vs Nurnberg (U19)

0-2

0-3
Sun 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Augsburg(U19)

1-0

1-2
Sun 21, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs MSV Duisburg (U19)

0-1

0-1
Sun 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

1-0

2-0
Sun 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Fortuna Dusseldorf U19

0-0

2-1
Sun 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga West
SV Rodinghausen(U19) vs Dortmund(U19)

0-0

0-2
Sun 21, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs VfB Auerbach

0-1

2-4
Sun 21, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs SV Babelsberg 03

0-0

1-0
Sun 21, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs FC Lokomotive Leipzig

0-2

4-2
Sun 21, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs Berliner AK 07

0-1

1-5
Sun 21, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs VfB Oldenburg

1-1

1-1
Sun 21, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Germania Egestorf Langreder

2-0

2-0
Sun 21, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Drochtersen/Assel vs SC Weiche Flensburg 08

0-0

0-1
Sun 21, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfL Oldenburg vs BSV Rehden

4-2

6-2
Sun 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs SSV Jeddeloh

1-1

1-3
Sun 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs FC St. Pauli II

1-1

1-4
Sun 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg (Am) vs SSV Ulm 1846

1-0

2-0
Sun 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wattenscheid vs RW Essen

0-0

0-2
Sun 21, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs FFC Frankfurt B Women\'s


2-2
Sun 21, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
FF USV Jena Women\'s vs SV Weinberg Women\'s


6-0
Sun 21, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
SG Essen-Schonebeck Women\'s B vs Hoffenheim Women\'s B

0-1

2-3
Sun 21, Oct-19:15 - Greece Super League
Levadiakos vs Xanthi

0-1

1-2
Sun 21, Oct-19:59 - Greece Super League
Aris Salonica vs PAOK Saloniki

1-1

1-2
Sun 21, Oct-21:30 - Greece Super League
OFI Crete vs Olympiakos Piraeus

1-0

1-0
Sun 21, Oct-14:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

2-0

3-1
Sun 21, Oct-16:00 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs Lamia U19

0-0

1-0
Sun 21, Oct-16:00 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-1

0-3
Sun 21, Oct-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Deportivo Petapa

0-0

1-0
Sun 21, Oct-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs Deportivo Chiantla

1-0

1-0
Sun 21, Oct-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Club Comunicaciones

0-0

1-0
Sun 21, Oct-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CSD Xelaju MC

0-0

0-0
Sun 21, Oct-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Guastatoya

0-1

0-1
Sun 21, Oct-14:15 - Holland Eredivisie
NAC Breda vs Willem II

1-2

2-2
Sun 21, Oct-18:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs De Graafschap

1-0

3-1
Sun 21, Oct-16:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Zwolle

2-0

3-0
Sun 21, Oct-16:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs FC Groningen

1-1

4-1
Sun 21, Oct-16:30 - Holland Eredivisie
VVV-Venlo vs ADO Den Haag

1-0

2-0
Sun 21, Oct-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
Ajax Amsterdam Women\'s vs Excelsior Barendrecht Women\'s

2-0

5-0
Sun 21, Oct-04:30 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs CD Motagua

1-1

1-3
Sun 21, Oct-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs Platense

0-0

1-0
Sun 21, Oct-09:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Happy Valley

0-0

0-3
Sun 21, Oct-09:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin District RSC vs Hong Kong FC

0-5

0-7
Sun 21, Oct-09:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Dreams Metro Gallery

2-0

5-0
Sun 21, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Sparta Rotterdam Mutual FC vs Citizen

0-1

1-1
Sun 21, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Central & Western District RSA

1-0

3-0
Sun 21, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Resources Capital FC vs Wing Yee FT

0-0

0-2
Sun 21, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Double Flower FA vs Hong Kong Rangers FC

0-4

0-6
Sun 21, Oct-16:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Sun Source


5-3
Sun 21, Oct-14:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Kwong Wah AA


1-1
Sun 21, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
North District FC vs Sun Hei Sports Club


2-0
Sun 21, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs St. Joseph\'s FC

2-0

4-2
Sun 21, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Sham Shui Po

0-3

1-3
Sun 21, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Kwun Tong FA

1-2

2-4
Sun 21, Oct-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Wan Chai SF


0-1
Sun 21, Oct-10:30 - HongKong Premier League
Hoi King SA vs Hong Kong Pegasus FC

2-3

2-6
Sun 21, Oct-13:30 - HongKong Premier League
Kitchee vs Wofoo Tai Po

2-0

2-2
Sun 21, Oct-16:30 - Hungary NB ?
Soroksar vs Vasas

0-1

3-1
Sun 21, Oct-16:30 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Zalaegerszegi TE

1-0

1-1
Sun 21, Oct-16:30 - Hungary NB ?
MTE Mosonmagyarovar vs Cegled

0-1

0-2
Sun 21, Oct-16:30 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs BFC Siofok

0-0

0-0
Sun 21, Oct-16:30 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs Bekescsaba

0-1

2-1
Sun 21, Oct-16:30 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Budaorsi SC

0-1

1-2
Sun 21, Oct-19:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Monori SE

4-2

7-3
Sun 21, Oct-19:00 - Hungary NB ?
Balmazujvaros Sport KFT vs ETO Gyori FC

0-0

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs Vac-Dunakanyar

0-0

2-2
Sun 21, Oct-17:30 - Hungary NB ?
Kaposvar vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-1

2-1
Sun 21, Oct-14:30 - India Goa Professional League
FC Goa B vs Corps Of Signals

0-0

1-0
Sun 21, Oct-18:00 - India Super League
Jamshedpur FC vs Atletico De Kolkata

1-1

1-1
Sun 21, Oct-15:45 - Iran League Division 1
Mes Rafsanjan vs Oxin Alborz

1-1

1-1
Sun 21, Oct-15:45 - Iran League Division 1
Khooneh Be Khooneh vs Shahin Bushehr

0-0

0-0
Sun 21, Oct-15:45 - Iran League Division 1
Qashqai Shiraz vs Gol Gohar FC

1-1

3-3
Sun 21, Oct-18:15 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Al Shorta

1-1

1-3
Sun 21, Oct-16:00 - Iraqi League
Al Kahrabaa vs Erbil SC

0-0

0-1
Sun 21, Oct-21:00 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-0

0-0
Sun 21, Oct-22:00 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Beitar Jerusalem

1-0

1-1
Sun 21, Oct-14:30 - Italian Serie A
Frosinone vs Empoli

1-1

3-3
Sun 21, Oct-17:00 - Italian Serie A
Chievo vs Atalanta

0-2

1-5
Sun 21, Oct-17:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Lazio

0-0

0-2
Sun 21, Oct-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs Torino

0-1

2-2
Sun 21, Oct-19:59 - Italian Serie A
Fiorentina vs Cagliari

0-0

1-1
Sun 21, Oct-22:30 - Italian Serie A
Inter Milan vs AC Milan

0-0

1-0
Sun 21, Oct-17:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Hellas Verona

0-1

1-1
Sun 21, Oct-17:00 - Italian Serie B
Salernitana vs Perugia

0-0

2-1
Sun 21, Oct-23:00 - Italian Serie B
Lecce vs Palermo

1-1

1-2
Sun 21, Oct-14:30 - Italian Women Division 1
GS Roma Women\'s vs Juventus Women\'s

0-1

0-4
Sun 21, Oct-22:30 - Italy C1A
Pro Piacenza vs Cuneo

0-0

0-1
Sun 21, Oct-17:30 - Italy C1A
Arzachena vs Alessandria

0-0

0-1
Sun 21, Oct-18:30 - Italy C1A
Pro Patria vs Piacenza

0-1

1-4
Sun 21, Oct-18:30 - Italy C1A
Arezzo vs Albissola

0-0

2-0
Sun 21, Oct-18:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Novara Calcio

0-2

0-2
Sun 21, Oct-18:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Pontedera

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Robur Siena S.S.D.

2-1

2-2
Sun 21, Oct-16:30 - Italy C1B
Albinoleffe vs Vis Pesaro

0-1

0-2
Sun 21, Oct-16:30 - Italy C1B
Fermana vs Vicenza

1-0

2-0
Sun 21, Oct-16:30 - Italy C1B
S.S.D. Monza 1912 vs Teramo

0-1

0-1
Sun 21, Oct-16:30 - Italy C1B
Gubbio vs Alto Adige/Sudtirol

0-0

0-0
Sun 21, Oct-16:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Sambenedettese

1-0

1-1
Sun 21, Oct-20:30 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Giana Erminio

0-2

0-3
Sun 21, Oct-20:30 - Italy C1B
Imolese vs Rimini

1-0

3-1
Sun 21, Oct-18:30 - Italy C1B
Ravenna vs FeralpiSalo

1-1

1-1
Sun 21, Oct-18:30 - Italy C1B
Pordenone Calcio SSD vs Renate AC

0-1

2-1
Sun 21, Oct-16:30 - Italy C1C
US Siracusa vs S.S.D. Potenza Calcio

0-1

0-1
Sun 21, Oct-18:30 - Italy C1C
Rende vs Bisceglie

2-0

3-0
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Honda FC

0-1

0-3
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Vanraure Hachinohe FC

1-1

1-1
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs MIO Biwako Shiga

0-1

0-1
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Football League
Veertien Kuwana vs Ryutsu Keizai Dragons

1-1

2-2
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Football League
Cobaltore Onagawa vs Osaka FC

0-0

0-2
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Imabari FC

0-3

1-4
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Tokyo Musashino City FC

1-0

1-1
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Albirex Niigata Women\'s vs Kanagawa University Women\'s

0-1

0-2
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-0

2-0
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nagano Parceiro Women\'s vs Jef U Ichi.Chiba Women\'s

0-1

1-1
Sun 21, Oct-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-0

1-0
Sun 21, Oct-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

0-0

1-0
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Ehime FC Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

0-1

1-1
Sun 21, Oct-06:00 - Japan Youth Sahara Cup
Gamba Osaka Am vs Okayama Am

2-0

5-0
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Youth Sahara Cup
Shimizu S-Pulse Am vs Mitsubishi Yowa SC Am

1-1

2-2
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Youth Sahara Cup
Cerezo Osaka Am vs Oita Trinita Am

0-1

0-2
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Youth Sahara Cup
Jubilo Iwata Am vs Yokohama F Marinos Am

1-1

2-2
Sun 21, Oct-08:00 - Japan Youth Sahara Cup
Roasso Kumamoto Am vs Vegalta Sendai Yth.

0-1

0-1
Sun 21, Oct-09:00 - Japan Youth Sahara Cup
Kawasaki Frontale Am vs V-Varen Nagasaki Am

0-2

1-2
Sun 21, Oct-09:00 - Japan Youth Sahara Cup
Urawa Red Diamonds Am vs Consadole Sapporo Am

1-0

1-2
Sun 21, Oct-09:00 - Japan Youth Sahara Cup
Sanfrecce Hiroshima Am vs Omiya Ardija Yth.

1-0

1-0
Sun 21, Oct-10:00 - Japan Youth Sahara Cup
Kashima Antlers Am vs Yokohama FC Am

1-0

2-0
Sun 21, Oct-11:00 - Japanese J-League Division 1
V-Varen Nagasaki vs Jubilo Iwata

0-0

0-0
Sun 21, Oct-08:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Avispa Fukuoka

2-1

2-2
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Tokushima Vortis

1-0

2-1
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Roasso Kumamoto

1-0

3-2
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Omiya Ardija

0-0

1-1
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Ventforet Kofu

1-1

2-2
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs FC Gifu

0-0

0-0
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Kamatamare Sanuki vs Renofa Yamaguchi

0-0

0-0
Sun 21, Oct-10:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Oita Trinita

1-3

2-4
Sun 21, Oct-11:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs FC Machida Zelvia

1-0

1-0
Sun 21, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Cerezo Osaka(U23)

1-0

2-1
Sun 21, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Gamba Osaka (U23)

0-0

1-2
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
ThespaKusatsu Gunma vs Fukushima United FC

1-0

1-0
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs FC Tokyo(U23)

0-0

0-0
Sun 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs AC Nagano Parceiro

0-0

1-1
Sun 21, Oct-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al Jazeera Amman vs Ramtha SC

0-0

2-0
Sun 21, Oct-18:00 - Jordan Professional Premier League
Al-Faisaly vs AL-Sareeh

0-0

1-0
Sun 21, Oct-15:00 - Kazakhstan Division 1
Taraz vs FC Aktobe-Zhas

1-0

4-0
Sun 21, Oct-12:00 - Kazakhstan Division 1
Altay FK vs FK Kaspyi Aktau

1-0

3-1
Sun 21, Oct-13:00 - Kazakhstan Division 1
Tarlan Shymkent vs Okzhetpes

2-2

3-3
Sun 21, Oct-13:00 - Kazakhstan Division 1
Zhetysu II vs FK Bolat Temirtau

1-1

3-1
Sun 21, Oct-14:00 - Kazakhstan Division 1
FK Maktaaral vs Baykonur

2-1

3-2
Sun 21, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs Tobol Kostanai

0-0

0-0
Sun 21, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs FK Aktobe

0-1

0-1
Sun 21, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
Kyzylzhar Petropavlovsk vs FC Zhetysu Taldykorgan

0-1

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Kazakhstan Super League
Irtysh Pavlodar vs Kaisar Kyzylorda

0-1

0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FC Akzhayik

1-1

2-1
Sun 21, Oct-21:00 - King of Bahrain Cup
Busaiteen vs Al Riffa Club

0-0

2-2
Sun 21, Oct-21:00 - King of Bahrain Cup
Al-Budaiya vs Al-Muharraq

0-0

0-1
Sun 21, Oct-18:30 - King of Bahrain Cup
Bahrain SC vs Al-Shabbab

0-1

0-1
Sun 21, Oct-18:30 - King of Bahrain Cup
Malkia vs Al Hala

0-1

0-1
Sun 21, Oct-10:00 - Korea League 2
Daejeon Citizen vs Busan I\'Park

0-0

0-1
Sun 21, Oct-10:00 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Suwon FC

0-0

0-2
Sun 21, Oct-10:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs FC Anyang

0-1

0-1
Sun 21, Oct-10:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Bucheon FC 1995

1-0

3-1
Sun 21, Oct-12:00 - Korea League 2
Asan Mugunghwa FC vs Seongnam FC

0-0

1-0
Sun 21, Oct-16:45 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs KF Llapi

1-1

1-1
Sun 21, Oct-16:45 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Feronikeli

0-0

1-0
Sun 21, Oct-21:05 - Kuwait Premier League
Al-Arabi Club vs Al-Jahra

0-0

1-0
Sun 21, Oct-18:45 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Al-Qadsia SC

0-3

0-4
Sun 21, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
BFC Daugavpils vs Tukums-2000

3-0

5-0
Sun 21, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
FK Staiceles Bebri vs FK Smiltene BJSS

0-1

1-1
Sun 21, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs FK Auda Riga

0-1

0-1
Sun 21, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs Super Nova

0-3

0-8
Sun 21, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
Rigas Tehniska Universitate vs Grobina

1-2

2-2
Sun 21, Oct-17:00 - Lebanese League
Nejmeh Club vs Salam Zgharta

1-0

2-0
Sun 21, Oct-16:30 - Lebanese League
Al Akhaahli Alay vs Tadamon Sour

1-1

1-1
Sun 21, Oct-16:30 - Lebanese League
Bekaa Sport Club vs Shabab Al-Sahel

0-1

0-2
Sun 21, Oct-14:00 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs FK Trakai

0-1

2-2
Sun 21, Oct-14:00 - Lithuania - 1. Division
FK Jonava vs Suduva

0-1

1-2
Sun 21, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Jeunesse Esch

3-0

3-2
Sun 21, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Victoria Rosport

0-0

3-0
Sun 21, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
Hamm RM Benfica FC vs Hostert

1-2

1-2
Sun 21, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Etzella Ettelbruck

2-0

6-0
Sun 21, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Racing Union Luxemburg

0-1

1-2
Sun 21, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs US Rumelange

1-1

4-3
Sun 21, Oct-16:15 - Malaysia Cup
Sabah FA vs Perak

1-0

2-2
Sun 21, Oct-19:15 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs Sirens

0-2

0-3
Sun 21, Oct-17:00 - Malta First Division League
Qrendi vs Pembroke Athleta

1-0

1-0
Sun 21, Oct-19:15 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Hamrun Spartans

1-1

2-1
Sun 21, Oct-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Sliema Wanderers FC

1-1

1-2
Sun 21, Oct-06:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Club Leon

0-1

0-2
Sun 21, Oct-06:05 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Toluca

0-0

2-1
Sun 21, Oct-21:00 - Mexico Primera Division
Lobos BUAP vs Chivas Guadalajara

1-0

1-1
Sun 21, Oct-02:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Cruz Azul

0-0

2-0
Sun 21, Oct-04:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Santos Laguna

1-0

1-1
Sun 21, Oct-04:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Club Tijuana

2-0

3-0
Sun 21, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cuautla vs CSyD Dorados de Sinaloa B


0-2
Sun 21, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Tuxtla vs Irapuato FC


0-2
Sun 21, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del carmen vs UA De Zacatecas

0-1

0-1
Sun 21, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Coras De Nayarit vs Necaxa B

0-1

0-2
Sun 21, Oct-06:00 - Mexico Primera Divison A
FC Juarez vs Cimarrones de Sonora

2-0

3-0
Sun 21, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs CSyD Dorados de Sinaloa

0-2

2-3
Sun 21, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs CF Atlante

1-0

1-0
Sun 21, Oct-16:00 - Moldova Division 2
Saxan Ceadir Lunga vs Codru Lozova

1-1

3-1
Sun 21, Oct-16:00 - Moldova Division 2
Granicerul Glodeni vs Real Succes

1-0

1-2
Sun 21, Oct-16:00 - Moldova Division 2
FC ABUS Ungheni vs FC Sireti

3-1

3-2
Sun 21, Oct-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs FC Sfintul Gheorghe

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff vs FC Milsami

0-0

1-1
Sun 21, Oct-15:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs OFK Igalo

1-1

1-1
Sun 21, Oct-15:30 - Montenegro Division 2
Decic Tuzi vs Jezero Plav

1-1

4-1
Sun 21, Oct-15:30 - Montenegro Division 2
Otrant vs FK Kom

0-1

2-1
Sun 21, Oct-15:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs FK Berane

1-0

2-0
Sun 21, Oct-15:30 - Montenegro Division 2
Mladost Ljeskopolje vs Bokelj Kotor

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Wydad Temara


2-2
Sun 21, Oct-19:00 - Morocco Division 2
Raja de Beni Mellal vs Itihad Z. Khemisset


1-5
Sun 21, Oct-21:00 - Morocco Super League
Renaissance Sportive de Berkane vs Hassania Agadir

0-0

0-0
Sun 21, Oct-23:00 - Morocco Super League
Wydad Casablanca vs MCO Mouloudia Oujda

0-0

2-0
Sun 21, Oct-19:00 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

0-0
Sun 21, Oct-04:00 - New Zealand Football Championships
Canterbury United vs Southern United

1-0

1-0
Sun 21, Oct-05:00 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Tasman United

1-0

3-1
Sun 21, Oct-05:00 - New Zealand Football Championships
Hamilton Wanderers AFC vs Waitakere United

3-0

3-1
Sun 21, Oct-05:10 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Team Wellington

1-2

1-4
Sun 21, Oct-01:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Walter Ferretti

0-0

0-0
Sun 21, Oct-04:00 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs Real Esteli

0-2

0-4
Sun 21, Oct-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Madriz vs Deportivo Ocotal

2-1

3-2
Sun 21, Oct-19:59 - Norway Adeccoligaen
Levanger FK vs Floro

0-0

0-1
Sun 21, Oct-19:59 - Norway Adeccoligaen
Mjondalen vs Jerv

0-1

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Norway Adeccoligaen
Notodden FK vs Strommen

1-1

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Nest-Sotra

0-1

1-1
Sun 21, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs Kongsvinger

0-0

1-1
Sun 21, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs Sogndal

1-0

1-2
Sun 21, Oct-15:00 - Norway Adeccoligaen
Tromsdalen UIL vs Ham-Kam

0-0

0-2
Sun 21, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Start Kristiansand

0-1

1-2
Sun 21, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Rosenborg

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Kristiansund BK

0-0

0-2
Sun 21, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Odd Grenland

1-0

2-0
Sun 21, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Ranheim IL vs Bodo Glimt

0-0

0-0
Sun 21, Oct-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Brann

0-0

1-2
Sun 21, Oct-01:00 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Deportivo Santani

1-0

4-0
Sun 21, Oct-03:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Club Guarani

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:59 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs UTC Cajamarca

1-0

1-0
Sun 21, Oct-22:30 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Comerciantes Unidos

0-0

1-0
Sun 21, Oct-00:30 - Peru Primera Division
Real Garcilaso vs Deportivo Union Comercio

0-0

1-0
Sun 21, Oct-02:45 - Peru Primera Division
Sport Rosario vs Universidad San Martin de Porres

0-0

0-2
Sun 21, Oct-05:00 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Academia Deportiva Cantolao

1-1

3-1
Sun 21, Oct-10:30 - Philippines Cup
Kaya FC vs Stallion Laguna FC

2-2

3-2
Sun 21, Oct-13:00 - Philippines Cup
Davao Aguilas vs JP Voltes Marikina

2-0

6-1
Sun 21, Oct-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Gornik Zabrze Youth


3-1
Sun 21, Oct-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Wisla Krakow

2-0

3-3
Sun 21, Oct-17:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Wisla Plock

1-2

3-3
Sun 21, Oct-16:00 - Poland - I liga
Warta Poznan vs Chrobry Glogow

1-1

2-1
Sun 21, Oct-12:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Pacos Ferreira(U17) vs FC Famalicao(U17)


3-0
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Vianense U17 vs Chaves U17


0-6
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Ad Barroselas(U17) vs Palmeiras FC(U17)


2-1
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Gil Vicente(U17) vs Spg C Braga(U17)


0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
FC Porto(U17) vs Leixoes(U17)


11-1
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Feirense(U17) vs Lusitano(U17)


2-3
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Academica Coimbra(U17)


1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Anadia(U17) vs NDS Guarda(U17)


3-0
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Tondela(U17) vs Padroense(U17)


2-1
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sousense(U17) vs Boavista(U17)


1-4
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
ARCB Valongo(U17) vs Sintrense(U17)


0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sacavenense(U17) vs Uniao Almeirim(U17)


3-0
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Loures(U17) vs EAS Marinha Grande(U17)


3-2
Sun 21, Oct-13:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs CADE Entroncamento U17

0-0

0-0
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Vitoria FC Setubal(U17) vs Lusitano Evora(U17)


5-1
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Benfica(U17)


0-5
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
GD Estoril-Praia(U17) vs FC Barreirense(U17)

0-0

0-0
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Real Sport Clube(U17) vs Belenenses(U17)


1-2
Sun 21, Oct-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Pinhalnovense(U17) vs Casa Pia AC(U17)


2-2
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Olhanense SC(U17) vs Despertar SC(U17)


0-1
Sun 21, Oct-17:00 - Portugal Cup
Vale Formoso vs SC Coimbroes

1-2

2-2
Sun 21, Oct-23:00 - Portugal Cup
Felgueiras vs Sporting Braga

0-0

0-1
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Leixoes vs Amarante

1-0

3-1
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Pacos Ferreira vs Gafanha

0-0

2-0
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
GD Estoril-Praia vs Desportivo de Tondela

0-0

1-1
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Fatima vs Boavista FC

1-2

1-4
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Fafe vs FC Penafiel

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Maria da Fonte vs C.D. Santa Clara

0-0

1-2
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Mirandela vs C.D. Feirense

1-1

1-1
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Casa Pia AC vs SC Angrense

0-0

2-1
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
CF Uniao Madeira vs Uniao Santiago

1-0

2-0
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
SCU Torreense vs Rio Ave

1-2

1-5
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Farense vs FC Arouca

1-1

1-3
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Limianos vs S.C. Covilha

0-2

0-2
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Moura vs Maritimo

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Lusitano FCV vs CD Nacional

1-2

2-2
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Pedras Salgadas vs G.D. Chaves

0-2

1-4
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Agueda vs Louletano

1-0

1-0
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
CDC Montalegre vs Oriental Lisboa

1-0

1-1
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Silves vs Chaves II

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Sao Martinho vs Moreirense

0-0

0-1
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Vilafranquense vs Anadia

0-1

0-4
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
FC Armacenenses vs Vitoria Setubal FC

0-1

1-2
Sun 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Santa Iria vs S.C.Praiense

0-1

0-2
Sun 21, Oct-19:00 - Portugal Cup
Sacavenense vs Aves

1-2

1-3
Sun 21, Oct-14:15 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs FC Porto B

2-1

2-1
Sun 21, Oct-20:35 - Qatar League
Al Kharaitiyat SC vs Al Khor SC

1-1

1-5
Sun 21, Oct-18:25 - Qatar League
Al-Sailiya vs Al Shahaniya

1-1

1-3
Sun 21, Oct-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Sabah FK Baku

0-1

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Zira FK

1-0

1-0
Sun 21, Oct-22:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs Steaua Bucuresti

0-1

2-1
Sun 21, Oct-19:00 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs FC Botosani

1-0

1-2
Sun 21, Oct-15:00 - Romania - Liga 2
Daco-Getica Bucuresti vs Petrolul Ploiesti

1-1

1-2
Sun 21, Oct-13:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs SCM Argesul Pitesti

1-1

3-1
Sun 21, Oct-15:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimik Novomoskovsk vs FK Khimki Reserve

1-0

1-0
Sun 21, Oct-17:00 - Russia Div 2 South
Druzhba Maykop vs Chernomorets Novorossiysk

0-0

0-1
Sun 21, Oct-17:00 - Russia Div 2 South
Spartak Vladikavkaz vs Urozhay Krasnodar

0-0

0-1
Sun 21, Oct-15:00 - Russia Div 2 South
Dynamo Stavropol vs Spartak Nalchik

1-1

3-1
Sun 21, Oct-15:00 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs FK Krasnodar III

0-0

2-0
Sun 21, Oct-16:00 - Russia Div 2 South
Mashuk-KMV vs Volgar Astrachan

2-2

3-4
Sun 21, Oct-16:00 - Russia Div 2 South
SKA Rostov vs FK Biolog

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:00 - Russia Div 2 South
FK Chayka Pesch vs FK Angusht Nazran

3-0

5-0
Sun 21, Oct-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
KamAZ vs Syzran-2003

0-1

0-1
Sun 21, Oct-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Neftekhimik Nizhnekamsk vs FC Lada Togliatti

2-0

4-1
Sun 21, Oct-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zvezda Perm vs FK Ural-2

0-0

5-1
Sun 21, Oct-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zenit Izhevsk vs Volga Ulyanovsk

1-1

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Ufa B vs FC Chelyabinsk

0-0

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Russia Div 2 West
Chertanovo Moscow II vs Dolgiye Prudy

0-1

0-3
Sun 21, Oct-15:00 - Russia Futsal League
Volga Saratov Futsal vs Almaz Futsal

1-5

3-6
Sun 21, Oct-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FC Akhmat Grozny

0-0

0-1
Sun 21, Oct-15:00 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs Zenit St.Petersburg

0-0

1-0
Sun 21, Oct-17:30 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Arsenal Tula

2-1

2-3
Sun 21, Oct-17:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Tre Penne


3-2
Sun 21, Oct-17:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SC Faetano


1-0
Sun 21, Oct-17:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs San Giovanni


1-1
Sun 21, Oct-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow City Women\'s vs Hibernian Women\'s

1-0

2-1
Sun 21, Oct-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Spartans Women\'s

1-2

3-2
Sun 21, Oct-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Forfar Farmington Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

0-1

0-3
Sun 21, Oct-19:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hamilton FC Women\'s vs Stirling University Women\'s


3-0
Sun 21, Oct-16:30 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs Glasgow Rangers

0-1

1-4
Sun 21, Oct-15:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Partizan Belgrade

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - Serbia - 1. Liga
Dinamo Vranje vs FK Backa Backa Palanka

0-1

1-1
Sun 21, Oct-16:30 - Serbia Prva Liga
FK Bezanija vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

1-1
Sun 21, Oct-16:30 - Serbia Prva Liga
Novi Pazar vs FK Zarkovo

0-1

1-1
Sun 21, Oct-16:30 - Serbia Prva Liga
Indjija vs FK Teleoptik Zemun

0-0

1-0
Sun 21, Oct-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Slavoj Trebisov

1-0

1-1
Sun 21, Oct-12:30 - Slovakia 3. liga Bratislava
Slovan Bratislava B vs Malacky

1-0

5-1
Sun 21, Oct-12:30 - Slovakia 3. liga Center
Ruzomberok B vs MSK Fomat Martin

2-0

3-1
Sun 21, Oct-12:30 - Slovakia 3. liga Center
FK Zeleziarne Podbrezova B vs MFK Zarnovica

0-0

3-2
Sun 21, Oct-12:00 - Slovakia 3. liga West
Povazska Bystrica vs Nitra B


3-0
Sun 21, Oct-12:30 - Slovakia 3. liga West
Spartak Trnava B vs FK Nove Zamky

6-0

10-0
Sun 21, Oct-16:45 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Krsko

1-1

2-1
Sun 21, Oct-19:00 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Triglav Kranj

1-0

2-0
Sun 21, Oct-15:00 - Slovenia 2. Liga
Tabor Sezana vs NS Drava Ptuj

2-1

3-3
Sun 21, Oct-17:30 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Pretoria University

0-0

1-1
Sun 21, Oct-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs Uthongathi FC

1-1

2-2
Sun 21, Oct-17:30 - South Africa First League
Maccabi FC vs Real Kings

1-2

2-4
Sun 21, Oct-17:30 - South Africa First League
Cape Umoya United vs Witbank Spurs

0-1

1-4
Sun 21, Oct-17:30 - South Africa Telkom KnockOut
Kaizer Chiefs FC vs Black Leopards

0-1

1-1
Sun 21, Oct-17:30 - South Africa Telkom KnockOut
Polokwane City FC vs Supersport United

0-0

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

1-1

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-0

1-2
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

0-0

0-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s

1-1

1-2
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

4-0

6-1
Sun 21, Oct-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-1

1-3
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Getafe

0-0

1-2
Sun 21, Oct-20:30 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Espanyol

0-1

0-2
Sun 21, Oct-22:45 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Valladolid

0-1

0-1
Sun 21, Oct-18:15 - Spanish Primera Division
Eibar vs Athletic Bilbao

1-1

1-1
Sun 21, Oct-14:15 - Spanish Primera U19
CD Getxo U19 vs SD Amorebieta(U19)

3-2

4-2
Sun 21, Oct-14:30 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs Rayo Vallecano U19

0-0

0-1
Sun 21, Oct-15:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs CD Sobradillo(U19)

1-0

3-0
Sun 21, Oct-15:00 - Spanish Primera U19
Ranero(U19) vs Levante(U19)

0-0

1-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Extremadura

0-0

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Almeria

0-0

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division
CF Reus Deportiu vs CF Rayo Majadahonda

0-0

2-1
Sun 21, Oct-22:00 - Spanish Segunda Division
Zaragoza vs Tenerife

0-0

1-1
Sun 21, Oct-22:30 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Sporting de Gijon

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Gimnastic Tarragona

1-0

1-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Real Madrid Castilla

1-0

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs Atletico de Madrid B

0-0

2-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs CD Artistico Navalcarnero

1-0

3-2
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Coruxo FC

0-0

0-0
Sun 21, Oct-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs Las Palmas Atletico

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs Pontevedra

0-1

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs San Sebastian Reyes

0-1

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Rapido de Bouzas

0-1

0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs Racing Santander

1-1

3-1
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Real Sociedad B

0-1

1-3
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Gimnastica Torrelavega vs UD Logrones

0-1

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Arenas Club de Getxo

1-1

1-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs CD Izarra

1-0

2-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Union Langreo vs Cultural de Durango

1-1

4-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UB Conquense vs Espanyol B

1-0

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Baleares vs Ontinyent CF

1-0

2-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Peralada vs CD Ebro

0-1

1-2
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Lleida

0-0

0-1
Sun 21, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs CF Badalona

0-0

1-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Teruel

0-0

2-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs Valencia CF Mestalla

1-1

1-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs UD Levante B

2-3

2-3
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs UE Cornella

0-0

0-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Malagueno vs Jumilla

0-0

0-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs UCAM Murcia

1-2

2-2
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ibiza Eivissa vs Marbella FC

2-0

4-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Talavera de la Reina

1-0

1-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs Linense

0-2

0-2
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Recreativo Granada

0-0

1-0
Sun 21, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Almeria B

1-0

2-0
Sun 21, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Don Benito

0-0

2-1
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs FC Cartagena

0-0

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs C.D. San Fernando Isleno

0-1

0-2
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Covadonga

0-1

1-2
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs Caudal Deportivo


0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Univ. Oviedo vs San Claudio

1-0

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs CD Tuilla


1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Praviano


1-0
Sun 21, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Club Siero


3-1
Sun 21, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs CD Mosconia


3-2
Sun 21, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
La Madalena vs CD Colunga


1-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs CD Boiro

2-0

3-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Compostela vs UD Ourense


1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Laracha

2-1

2-2
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Arenteiro

0-0

1-0
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Racing Villalbes


1-1
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Ribadumia CF


1-0
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs CD Choco


2-1
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Porrino Industrial


0-1
Sun 21, Oct-14:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CD Barco

0-1

0-2
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Racing de Ferrol


0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ecija Balompie vs Cadiz B

0-1

0-3
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs Salerm Cosmetics


2-2
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Atletico Espeleno

0-0

1-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Lucena CF


2-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs Algeciras

1-1

2-3
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Conil CF

3-0

5-0
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs AD Ceuta

1-0

2-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Real Betis B


0-2
Sun 21, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Cordoba CF B

0-2

0-3
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Coria Club de Futbol


1-4
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Xerez CD


1-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CD Binissalem


5-2
Sun 21, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs SCR Pena Deportiva


0-3
Sun 21, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Santa Catalina


2-1
Sun 21, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Buzanada


2-0
Sun 21, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs CD Union Puerto

1-0

4-0
Sun 21, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Zocas vs UD San Fernando

1-0

2-0
Sun 21, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs CD Union Sur Yaiza


1-0
Sun 21, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs Villa Santa Brigida

0-2

0-2
Sun 21, Oct-15:45 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs CD Santa Ursula


0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs EDMF Churra


3-2
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs La Hoya Lorca CF


0-3
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs Deportiva Minera


1-1
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Club Deportivo Cieza


3-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Yeclano Deportivo


1-2
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs La Union CF

1-0

1-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Olimpico de Totana


3-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs SFC Minerva


2-4
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs UCAM Murcia B


1-1
Sun 21, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Mar Menor

1-0

1-1
Sun 21, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs NV Estudiantes de Murcia CF


1-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Merida AD vs CP Valdivia


4-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CD Castuera


1-2
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs Cacereno

0-2

0-3
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CD Azuaga

0-0

1-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Jerez Industrial CF


1-1
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs UP Plasencia


2-2
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Valdelacalzada vs CD Diocesano


1-3
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Moralo CP


0-1
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs Arroyo Club Polideportivo


1-2
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs AD Llerenense


4-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs Avance Ezcabarte

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs Osasuna B


0-3
Sun 21, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Corellano


2-2
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Ardoi


1-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs Naxara


1-3
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Arnedo


1-3
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Haro Deportivo


0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CP Calasancio


2-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Varea

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Autol vs Oyonesa


1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs UD Logrones B

0-0

1-1
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CD Alfaro

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs CD Sarinena


1-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CF Calamocha


1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs SD Tarazona


0-2
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD San Lorenzo vs CD Robres


2-0
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs CF Illueca

1-1

1-1
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CD Belchite 97

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs UD Casetas


2-1
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs CD Binefar

0-0

0-0
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs AD Almudevar


4-1
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs CD La Almunia

1-1

1-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs La Solana

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Marchamalo


4-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Almagro CF


2-3
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Tarancon


2-1
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs Mora CF


2-1
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Toledo


4-3
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Calvo Sotelo Puertollano


5-0
Sun 21, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Atletico Tomelloso

0-0

3-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs Atletico Albericia


1-0
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs Barreda Balompie


2-0
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs SD Laredo

0-0

2-1
Sun 21, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs CF Vimenor


3-4
Sun 21, Oct-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Solares Medio Cudeyo

0-1

0-2
Sun 21, Oct-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Rinconeda Polanco


1-0
Sun 21, Oct-20:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs Ordizia KE

0-0

1-1
Sun 21, Oct-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs CD Baskonia

2-0

2-2
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs SD Deusto

2-1

3-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs UE Llagostera


0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Santboia vs CF Reus Deportiu II

0-1

0-5
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs Terrassa

0-0

2-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs Santfeliuenc FC


2-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs FE Grama

1-0

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs L\'Hospitalet

1-0

1-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs UE Sants

1-0

2-0
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Martinenc vs EC Granollers

0-1

1-2
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs FC Asco

1-1

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs Pobla De Mafumet CF

1-0

1-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs Getafe B


0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Las Rozas

0-0

0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs Rayo Vallecano B


3-3
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs Atletico Pinto


2-2
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs CF Trival Valderas


3-0
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs San Fernando Henares

0-1

0-1
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Vicalvaro vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

2-0
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Leganes B

0-1

0-1
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Mostoles

1-0

4-0
Sun 21, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs RCD Carabanchel

0-0

1-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs Atletico Astorga


2-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs SD Almazan

0-1

0-1
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD Cebrerena


1-0
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Cultural Leonesa B


1-0
Sun 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs Arandina


1-1
Sun 21, Oct-18:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs CD La Granja


1-2
Sun 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Briviesca Norpetrol vs SC Uxama

0-1

0-2
Sun 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Martos Club Deportivo vs Guadix CF


2-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Loja CD


0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs CD Rincon

0-0

0-1
Sun 21, Oct-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs CD Huetor Vega

3-0

6-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Alhaurin de la Torre

2-2

3-2
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs CD Linares Deportivo


0-1
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Juventud Torremolinos


4-0
Sun 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs UD San Pedro

0-0

0-0
Sun 21, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Real Jaen CF


0-2
Sun 21, Oct-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Antequera CF


1-4
Sun 21, Oct-17:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs AIK Solna Women\'s

0-0

1-1
Sun 21, Oct-15:00 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

0-2

0-3
Sun 21, Oct-15:00 - Swden Women Division 2
IF Boljan Women\'s vs Ljusdal Women\'s

0-0

0-1
Sun 21, Oct-16:00 - Swden Women Division 2
Assi IF Women\'s vs Vasteras BK 30 Women\'s

0-0

1-0
Sun 21, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

3-0

4-0
Sun 21, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Syrianska FC vs Akropolis IF

1-0

1-1
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Skelleftea FF vs Karlslunds IF HFK

1-2

1-2
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Solvesborgs GoIF vs IFO Bromolla IF

0-1

1-1
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFK Berga vs Dalstorps IF

2-0

3-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Raslatts SK vs Lindsdals IF

3-0

5-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Asarums IF FK vs IFK Hassleholm

0-0

2-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Hassleholms IF vs Rappe GOIF

2-0

3-2
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Nosaby IF vs Osterlen FF

3-3

5-3
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Assyriska Turabdin IK vs Nassjo FF

3-0

5-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IK Sleipner vs Eskilstuna City FK

0-0

4-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Motala AIF FK vs IF Sylvia

0-1

1-2
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Sodertalje vs Varmdo IF

1-1

2-4
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs Nora BK(SWE)

1-1

6-2
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
AFK Linkoping vs Enskede IK

0-1

0-2
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Haninge vs Varmbols FC

0-0

2-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Newroz FC vs IFK Aspudden-Tellus

1-0

1-1
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
FC Rosengard vs KSF Prespa Birlik

3-0

4-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IS Halmia vs BK Olympic


3-2
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Lindome GIF vs Assyriska BK

1-0

4-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hogaborgs BK vs Vinbergs IF

0-4

0-7
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Ullared vs Savedalens IF

2-2

4-2
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hittarps IK vs IFK Malmo FK

0-0

0-0
Sun 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK vs Kvarnby IK

1-1

4-1
Sun 21, Oct-19:30 - Sweden Superettan
IK Brage vs Jonkopings Sodra IF

0-1

3-2
Sun 21, Oct-17:00 - Sweden Superettan
AFC Eskilstuna vs Falkenbergs FF

1-0

1-0
Sun 21, Oct-19:30 - Swedish Allsvenskan
Elfsborg vs GIF Sundsvall

0-0

2-0
Sun 21, Oct-19:30 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs IFK Norrkoping

1-1

1-2
Sun 21, Oct-19:30 - Swedish Allsvenskan
Trelleborgs FF vs IK Sirius FK

1-1

1-2
Sun 21, Oct-17:00 - Swedish Allsvenskan
Djurgardens vs AIK Solna

0-0

0-0
Sun 21, Oct-17:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Ostersunds FK

2-0

2-0
Sun 21, Oct-18:00 - Swiss Super League
Basel vs Neuchatel Xamax

1-0

1-1
Sun 21, Oct-18:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs St. Gallen

2-0

3-1
Sun 21, Oct-18:00 - Swiss Super League
Sion vs Grasshoppers

0-0

0-0
Sun 21, Oct-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Thun U21 vs FC Echallens


1-4
Sun 21, Oct-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs SC Buochs


0-1
Sun 21, Oct-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs FC Wettswil Bonstetten


1-2
Sun 21, Oct-16:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs Chiasso

1-0

3-1
Sun 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs Club Africain

1-0

2-0
Sun 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs J.S. Kairouanaise

0-0

1-2
Sun 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs US Ben Guerdane

1-0

1-0
Sun 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs Sfax Railways

0-0

1-0
Sun 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs A.S. Marsa

1-1

1-2
Sun 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
ES Rades vs Stade Sportif Sfaxien

0-1

1-1
Sun 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs A.S Ariana

1-0

1-0
Sun 21, Oct-20:30 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Giresunspor

0-1

3-1
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Osmanlispor FC

0-0

0-0
Sun 21, Oct-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Karabukspor vs Altay Spor Kulubu

0-2

0-4
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Gebzespor

1-0

5-1
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs Sile Yildizspor

0-0

0-0
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Batman Petrolspor

0-0

2-1
Sun 21, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Silivrispor

0-0

0-0
Sun 21, Oct-18:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Karaman Belediyesi Spor

0-0

0-0
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nazillispor vs Ergene Velimese

0-0

2-2
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tepecik Bld vs Duzyurtspor

0-1

0-1
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kocaeli Birlik Spor vs Erbaaspor S

0-0

0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Yeni Orduspor

1-0

1-0
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Adiyamanspor vs Catalca Spor

1-1

1-2
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Vanspor vs Ofspor

0-0

0-0
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Pazarspor

1-0

2-0
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Alibeykoy vs Yeni Altindag BS

0-2

1-3
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemer Tekirova Spor vs Kizilcabolukspor

0-0

0-3
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sultanbeyli vs Bergama Belediyespor

0-1

0-1
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Kirsehir Belediyespor

1-0

2-1
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kocaelispor vs Anadolu Uskudar

1-0

1-0
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
1461 Trabzon vs Turgutluspor

0-1

2-1
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cizrespor vs Diyarbak?rspor

0-0

1-0
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bayburt Ozel Idare vs Serik Belediyespor

1-0

1-0
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Golcukspor

0-0

2-0
Sun 21, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Corum Belediyespor vs Bucaspor

2-0

4-1
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Halide Edip Adivarspor

1-0

3-0
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Payas BS 1975

2-0

2-0
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Kastamonuspor

1-0

1-0
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vestel Manisaspor vs Eyupspor

0-0

1-0
Sun 21, Oct-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Gumushanespor

0-2

1-4
Sun 21, Oct-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Inegolspor

0-0

1-0
Sun 21, Oct-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Keciorengucu vs Bodrumspor

1-0

3-2
Sun 21, Oct-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nigde Belediyespor vs Bayrampasaspor

0-1

1-1
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Gaziantepspor

0-0

2-1
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Ankara Demirspor

1-0

1-0
Sun 21, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tokatspor vs Kirklarelispor

0-0

1-0
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Bandirmaspor

1-2

4-3
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Kahramanmaras

0-0

0-0
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sanliurfaspor vs Pendikspor

1-0

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemen Belediye Spor vs Zonguldak

0-1

3-1
Sun 21, Oct-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Konya Anadolu Selcukluspor vs Manisa BB Spor

0-1

0-4
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karagumruk vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

3-0
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Darica Genclerbirligi vs Bugsasspor

0-0

1-0
Sun 21, Oct-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-0

3-0
Sun 21, Oct-14:30 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Konyaspor

1-0

1-1
Sun 21, Oct-19:59 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Besiktas JK

0-0

2-0
Sun 21, Oct-17:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Yeni Malatyaspor

1-0

1-0
Sun 21, Oct-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Antalyaspor

0-1

0-1
Sun 21, Oct-14:00 - Turkey U21 Ligi 1
Istanbulspor(U21) vs Giresunspor (U21)

1-0

2-0
Sun 21, Oct-14:00 - Turkey U21 Super League
Alanyaspor(U21) vs Antalyaspor(U21)


2-2
Sun 21, Oct-14:00 - Turkey U21 Super League
Goztepe(U21) vs Besiktas JK(U21)

1-1

2-2
Sun 21, Oct-14:00 - Turkey U21 Super League
Ankaragucu(U21) vs Yeni Malatyaspor U21

0-0

1-0
Sun 21, Oct-12:00 - Turkey U21 Super League
Rizespor(U21) vs Konyaspor(U21)

1-1

2-1
Sun 21, Oct-17:00 - UAE U21 League
Al-Dhafra U21 vs Al Wehda(UAE) (U21)

0-0

0-0
Sun 21, Oct-17:00 - UAE U21 League
Ajman(U21) vs Al-Sharjah(U21)

0-0

2-1
Sun 21, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Denmark Women\'s(U17) vs Czech Republic Women\'s(U17)

2-0

3-0
Sun 21, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Faroe Islands Women\'s(U17) vs Ukraine Women\'s(U17)

0-1

1-4
Sun 21, Oct-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs FC Karpaty Lviv

2-0

2-1
Sun 21, Oct-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Lviv vs Arsenal Kyiv

1-0

1-0
Sun 21, Oct-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs Chernomorets Odessa

0-0

1-0
Sun 21, Oct-17:00 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattya Ivano Frankivsk vs Obolon Brovar Kiev

0-0

0-1
Sun 21, Oct-17:15 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs CA Atenas

0-0

2-1
Sun 21, Oct-23:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Montevideo Wanderers

0-1

0-5
Sun 21, Oct-23:00 - Uruguay Primera Division
Rampla Juniors FC vs Danubio FC

0-0

0-0
Sun 21, Oct-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Progreso vs Boston River

0-0

1-0
Sun 21, Oct-23:00 - Uruguay Primera Division
Racing Club Montevideo vs Liverpool P.

1-1

1-1
Sun 21, Oct-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Torque vs Club Atletico Cerro

0-0

0-0
Sun 21, Oct-23:00 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs New York City Football Club

2-0

3-1
Sun 21, Oct-23:00 - USA Major League Soccer
Montreal Impact vs Toronto FC

0-0

2-0
Sun 21, Oct-23:00 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs New York Red Bulls

0-0

0-1
Sun 21, Oct-23:00 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Columbus Crew

0-0

2-1
Sun 21, Oct-23:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Chicago Fire

2-1

2-1
Sun 21, Oct-06:00 - USSF Division 2 Professional League
Orange County SC vs Saint Louis FC

2-0

4-0
Sun 21, Oct-06:30 - USSF Division 2 Professional League
Sacramento Republic FC vs Swope Park Rangers

1-2

1-2
Sun 21, Oct-00:00 - USSF Division 2 Professional League
FC Cincinnati vs Nashville SC

0-0

0-0
Sun 21, Oct-01:00 - USSF Division 2 Professional League
Real Monarchs SLC vs Reno 1868

0-0

0-1
Sun 21, Oct-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Charleston Battery vs New York Red Bulls B

0-1

0-1
Sun 21, Oct-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Pittsburgh Riverhounds SC vs Bethlehem Steel

1-0

1-1
Sun 21, Oct-03:30 - USSF Division 2 Professional League
Louisville City FC vs Indy Eleven

2-0

4-1
Sun 21, Oct-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Gran Valencia FC

0-1

0-2
Sun 21, Oct-23:00 - Venezuela Segunda Division
Yaracuy FC vs Atletico Furrial

1-0

3-1
Sun 21, Oct-00:00 - Venezuela Segunda Division
Union Atletico Falcon vs Llaneros Guanare

0-1

1-3
Sun 21, Oct-00:00 - Venezuela Segunda Division
Titanes FC vs Urena SC

1-1

1-1
Sun 21, Oct-18:00 - Venezuela Segunda Division
Libertador FC vs Margarita FC


1-0
Sun 21, Oct-01:35 - Venezuela Segunda Division
Petroleros Anzoategui vs Chico de Guayana

0-0

1-2
Sun 21, Oct-14:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Uraedd FK Women\'s vs Floya Women\'s

1-1

1-1
Sun 21, Oct-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women\'s vs Klepp IL Women\'s

2-1

2-3
Sun 21, Oct-19:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Kolbotn Women\'s vs Grand Bodo Women\'s

2-2

3-2
Sun 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Black Rhinos FC

1-0

2-1
Sun 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Bulawayo City

1-0

1-2
Sun 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Mutare City vs Yadah

0-1

0-2
Sun 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Shabanie Mine vs Harare City


0-1
Sun 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Herentals College

0-1

0-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.