Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 30, Sep-12:30 - AFC Youth Championship U16 Japan(U16) vs Oman(U16) |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:45 - AFC Youth Championship U16 North Korea(U16) vs Tajikistan(U16) |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Andorra Super league UE Engordany vs FC Lusitanos |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-16:00 - Andorra Super league FC Ordino vs UE Santa Coloma |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Andorra Super league FC Santa Coloma vs Encamp |
3-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Andorra Super league Inter Club D\'Escaldes vs UE Sant Julia |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-23:00 - Arabian Champions League Club Sportif Sfaxien vs Al-Naft |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Arabian Champions League Al Wasl FC vs Al Ittihad Jeddah |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-00:05 - Argentina Prim B Metropolitana Atletico Atlanta vs Estudiantes de Caseros |
1-1 |
4-3 |
Sun 30, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Riestra vs Flandria |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Armenio vs General Lamadrid |
2-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas vs Berazategui |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Canuelas FC vs El Porvenir |
1-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Laferrere vs Club Lujan |
2-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-22:45 - Argentina Prim C Metropolitana Ferrocarril Midland vs Deportivo Merlo |
2-2 |
2-2 |
Sun 30, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Argentino de Rosario vs Liniers |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-21:35 - Argentinian Primera B - Nacional Los Andes vs Ferrol Carril Oeste |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Olimpo vs Guillermo Brown |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia Mendoza vs Independiente Rivadavia |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-23:35 - Argentinian Primera B - Nacional CA Platense vs Quilmes |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-22:30 - Argentinian Primera Super League Union Santa Fe vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-03:00 - Argentinian Primera Super League Argentinos Juniors vs Racing Club |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League Patronato Parana vs Talleres Cordoba |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Armenia Division 2 Banants B vs Lokomotiv Yerevan |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Armenia Premier League Gandzasar Kapan vs FC Pyunik |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-15:00 - Armenia Premier League Alashkert vs Ararat Yerevan |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-12:30 - Austria Erste Division SC Wiener Neustadt vs SV Ried |
0-0 |
0-3 |
Sun 30, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga TSV Hartberg vs Austria Wien |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga LASK Linz vs Sturm Graz |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte ATSV Stadl Paura vs Union Gurten |
1-3 |
2-3 |
Sun 30, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West SC Schwaz vs SV Seekirchen |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:30 - Bahrain Division 2 Al-Ittihad (BHR) vs Bahrain SC |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:30 - Bahrain Division 2 Al-Tadhmon vs Al-Ittifaq |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Belarus Premier League FC Torpedo Zhodino vs FC Vitebsk |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Belarus Premier League Dinamo Brest vs FC Slutsk |
2-0 |
4-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Belarus Premier League Smolevichi vs Torpedo Minsk |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-20:45 - Belarus Premier League BATE Borisov vs Dinamo Minsk |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division Eendracht Aalst vs ASV Geel |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League Royal Antwerp FC vs Gent |
1-2 |
2-2 |
Sun 30, Sep-16:30 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs St.-Truidense VV |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Belgian Jupiler League KV Oostende vs Standard Liege |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse Oud Heverlee Leuven vs St. Gilloise |
0-2 |
1-3 |
Sun 30, Sep-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Royal Pari vs CD San Jose |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Aurora vs Real Potosi |
2-1 |
3-2 |
Sun 30, Sep-21:00 - Bosnia Premijer Liga FK Zeljeznicar Sarajevo vs GOSK Gabela |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Coritiba (PR) vs Avai FC (SC) |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B Boa Esporte Clube vs Criciuma SC |
0-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista EC Santo Andre vs Red Bull Brasil |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista Rio Claro vs Sao Caetano (SP) |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista Juventus-SP vs Olimpia SP |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista Gremio Novorizontino vs Ituano (SP) |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG Pirin Blagoevgrad vs CSKA 1948 Sofia |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG PFC Nesebar vs Litex Lovech |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG Lokomotiv Sofia vs Kariana Erden |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG FC Dobrudzha vs Tsarsko Selo |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Bulgaria B PFG Chernomorets Balchik vs Botev Galabovo |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Bulgaria B PFG PFK Montana vs Arda |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Bulgaria Premier FC Dunav Ruse vs Beroe |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-18:30 - Bulgaria Premier FC Vereya vs Botev Plovdiv |
0-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-21:00 - Bulgaria Premier Lokomotiv Plovdiv vs Etar Veliko Tarnovo |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Palmeiras vs Cruzeiro (MG) |
2-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A America MG vs Corinthians Paulista (SP) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Santos vs Atletico Paranaense |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Botafogo (RJ) vs Sao Paulo |
2-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Internacional (RS) vs Vitoria Salvador BA |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Atletico Mineiro (MG) vs Sport Club Recife (PE) |
4-1 |
5-2 |
Sun 30, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Esporte Clube Bahia vs CR Flamengo (RJ) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-01:00 - Canadian Premier Soccer League SC Scarborough vs Hamilton City |
2-1 |
4-1 |
Sun 30, Sep-03:30 - Canadian Premier Soccer League SC Waterloo vs Serbian White Eagles |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-00:00 - Chile Primera B Melipilla vs Nublense |
1-1 |
4-1 |
Sun 30, Sep-22:00 - Chile Primera B Santiago Wanderers vs Cobresal |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-01:00 - Chile Primera B Coquimbo Unido vs Valdivia |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-23:30 - Chile Primera B Rangers Talca vs CSyD Barnechea |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-23:30 - Chile Primera B CD Copiapo S.A. vs Union San Felipe |
0-2 |
1-4 |
Sun 30, Sep-19:00 - Chile Primera B Cobreloa vs CD Santiago Morning |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-00:30 - Chile Primera Division O Higgins vs Palestino |
1-2 |
2-2 |
Sun 30, Sep-03:00 - Chile Primera Division Everton CD vs Audax Italiano |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Chile Primera Division Universidad Catolica vs Colo Colo |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-00:30 - Chile Tercera Division Deportes Linares vs Deportes Limache |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-10:00 - China Reserves League Beijing Guoan Reserve vs Shanghai SIPG Reserve |
2-0 |
2-3 |
Sun 30, Sep-10:30 - China Reserves League Changchun YaTai Reserve vs Jiangsu Suning Reserve |
1-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Liaoning Whowin vs Inner Mongolia Zhongyou |
1-1 |
3-2 |
Sun 30, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Beijing Enterprises Group F.C. vs Meizhou Meixian Techand F.C. |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Meizhou Hakka vs Shenzhen JiaZhaoye |
0-3 |
1-3 |
Sun 30, Sep-15:35 - Chinese Super League ShenHua SVA FC vs Guangzhou R&F |
2-0 |
3-1 |
Sun 30, Sep-15:35 - Chinese Super League Shandong Luneng vs Beijing Renhe |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-15:35 - Chinese Super League Guizhou Hengfeng F.C. vs Tianjin Teda |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-13:30 - Chinese Super League Tianjin QuanJian vs Chongqing Lifan |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-11:30 - Club Friendly Campbelltown City SC vs Queensland Lions FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-23:00 - Club Friendly Goiania vs ASEEV |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-23:00 - Club Friendly America GO vs Goianesia GO |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-12:00 - Club Friendly Persip Pekalongan vs Persatu Tuban |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-12:00 - Club Friendly Persinga Ngawi vs Persidafon |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Club Friendly Asante Kotoko FC vs Berekum Chelsea |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang Deportes Tolima vs Rionegro Aguilas |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang Independiente Santa Fe vs Deportivo Cali |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang Alianza Petrolera vs Envigado |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-05:00 - Colombia Copa Mustang Atletico Bucaramanga vs Millonarios |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-23:30 - Colombia Copa Premier Union Magdalena vs Universitario de Popayan |
1-0 |
5-2 |
Sun 30, Sep-21:05 - Costa Rica Primera Division AD Grecia vs Universidad de Costa Rica |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-23:30 - Costa Rica Primera Division AD Carmelita vs AD Santos De Guapiles |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division Deportivo Saprissa vs AD San Carlos |
1-2 |
3-3 |
Sun 30, Sep-21:00 - Croatia - 1. Division NK Rijeka vs Slaven Belupo Koprivnica |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Croatia - 1. Division HNK Gorica vs NK Lokomotiva Zagreb |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-16:00 - Croatia - 2. Division NK Osijek B vs Hajduk Split B |
0-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Croatia - 2. Division HNK Sibenik vs NK Sesvete |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Croatia U19 Hajduk Split (U19) vs Hrvatski Dragovoljac(U19) |
6-1 |
|
Sun 30, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga Viktoria Zizkov vs FK MAS Taborsko |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK Banik Sokolov |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Czech Republic 2. Liga Ceske Budejovice vs 1. SC Znojmo |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Czech Republic 2. Liga Brno vs SK Slovan Varnsdorf |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga SK Sokol Zapy vs Slovan Velvary |
0-1 |
0-4 |
Sun 30, Sep-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga Teplice vs FK Baumit Jablonec |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Banik Ostrava vs Slavia Praha |
2-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Slavia Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Sun 30, Sep-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Dukla Praha Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-15:00 - Czech Republic U21 League Vysocina Jihlava(U21) vs Fotbal Trinec(U21) |
1-0 |
2-3 |
Sun 30, Sep-12:30 - Czech Republic U21 League Mlada Boleslav(U21) vs Slovan Liberec(U21) |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - Czech Republic U21 League Hradec Kralove(U21) vs Marila Pribram(U21) |
4-1 |
7-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - Czech Republic U21 League Teplice(U21) vs FC Bohemians 1905 U21 |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - Czech Republic U21 League MFK Karvina(U21) vs SK Sigma Olomouc(U21) |
1-1 |
3-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - Czech Republic U21 League Zlin(U21) vs Brno(U21) |
0-2 |
1-3 |
Sun 30, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen Brondby vs AC Horsens |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen Aalborg BK vs Odense BK |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen Esbjerg FB vs Aarhus AGF |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Danish SAS Ligaen Vendsyssel vs FC Kobenhavn |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:45 - Denmark - 1. Division Fredericia vs Silkeborg IF |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-16:45 - Denmark - 1. Division Fremad Amager vs Thisted FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:45 - Denmark - 1. Division Nykobing FC vs Naestved |
1-0 |
4-2 |
Sun 30, Sep-16:45 - Denmark - 1. Division Lyngby vs HB Koge |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-16:45 - Denmark - 1. Division Hvidovre IF vs Viborg |
0-3 |
1-3 |
Sun 30, Sep-16:45 - Denmark - 1. Division FC Helsingor vs FC Roskilde |
3-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A FC Aarhus Fremad vs Vejgaard BK |
1-1 |
3-2 |
Sun 30, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Avarta vs BK Frem |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Marienlyst vs Hillerod Fodbold |
0-3 |
0-4 |
Sun 30, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Vildbjerg SF Women\'s vs Varde_IF Women\'s |
1-2 |
6-2 |
Sun 30, Sep-17:30 - Denmark Youth U17 FC Kobenhavn(U17) vs Silkeborg IF(U17) |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-15:00 - Denmark Youth U19 FC Kobenhavn(U19) vs Silkeborg IF(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B CDS Santa Rita vs Gualaceo SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B Mushuc Runa vs L.D.U.Portoviejo |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B Orense SC vs Puerto Quito |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-20:30 - Ecuador Campeonato Serie B America de Quito vs Liga de Loja |
0-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A Sociedad Deportiva Aucas vs Guayaquil City F.C. |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-03:30 - Ecuador Copa Pilsener A Club Sport Emelec vs Delfin S.C. |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A Universidad Catolica Quito vs Tecnico Universitario |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-23:00 - Egypt Premier League Masr El Maqassah vs El Dakhleya |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Egypt Premier League Nogoom El Mostakbal vs El Entag Al Harby |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-01:00 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Luis Angel Firpo |
2-0 |
3-1 |
Sun 30, Sep-01:30 - El Salvador Primera Division Municipal Limeno vs Isidro Metapan |
0-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division CD Chalatenango vs CD Pasaquina |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division Sonsonate vs Aguila |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - England FA Women Super League Chelsea FC Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - England FA Women Super League Liverpool Women\'s vs Reading Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-15:30 - England FA Women Super League Birmingham Women\'s vs Manchester City Women\'s |
1-0 |
2-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - England FA Women Super League West Ham United Women\'s vs Yeovil Town Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Charlton Athletic Women\'s vs Lewes Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Leicester City Women\'s vs Barnet Women\'s |
3-1 |
4-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Crystal Palace Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Aston Villa Women\'s |
2-1 |
4-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - England Ladies Premier League Manchester United Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Doncaster Rovers Belles Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s |
1-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Derby County Women\'s vs Sunderland Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Bradford City Women\'s vs Middlesbrough Women\'s |
0-4 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Huddersfield Town Women\'s vs Hull City Women\'s |
3-1 |
4-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Fylde LFC Women\'s vs Sheffield Women\'s |
4-1 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Coventry Women\'s vs C&K Basildon Women\'s |
4-1 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Queens Park Rangers Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s |
2-3 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Milton Keynes Dons Women\'s vs Gillingham Women\'s |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Loughborough Foxes Women\'s vs Chichester City Women\'s |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - English Premier League Cardiff City vs Burnley |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Estonia Esi Liiga Tartu JK Welco vs Maardu FC Starbunker |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga Tallinna FC Levadia II vs FC Elva |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B Tallinna JK Legion vs Tartu JK Tammeka B |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B Paide Linnameeskond B vs Flora Tallinn III |
5-0 |
7-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn |
0-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin NSI Runavik vs 07 Vestur Sorvagur |
4-0 |
7-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin Vikingur Gota vs B36 Torshavn |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin EB Streymur vs HB Torshavn |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin KI Klaksvik vs AB Argir |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin TB/FCS/Royn vs Skala IF |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League R.Ilves Women\'s vs TiPS Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Finland Women\\\'s Premier League ONS Women\'s vs Pallokissat Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga Lahti vs TPS Turku |
1-4 |
2-5 |
Sun 30, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga RoPS Rovaniemi vs SJK Seinajoki |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Finland Ykkonen Ekenas IF Fotboll vs Jaro |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Le Havre(U19) vs Lille U19 |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Caen(U19) vs US Boulogne U19 |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Entente(U19) vs Amiens SC(U19) |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Saran(U19) vs Quevilly US(U19) |
2-2 |
|
Sun 30, Sep-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B Strasbourg U19 vs ASPTT Dijon(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs Torcy U.S(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Metz U19 vs Auxerre(U19) |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Dijon(U19) vs Nancy(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Fleury 91(U19) vs Stade Reims(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C Trelissac U19 vs Angers SCO U19 |
2-3 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Chateauroux U19 vs Cholet So(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C Pau FC(U19) vs Brest Stade U19 |
1-6 |
|
Sun 30, Sep-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D Cannes AS U19 vs Saint-Etienne U19 |
1-3 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Ajaccio GFCO (U19) vs Montpellier(U19) |
0-3 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - French Feminines D1 Paris Saint Germain Women\'s vs Lille OSC Metropole Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - French Feminines D1 Rodez Aveyron Women\'s vs Lyonnais Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lille OSC vs Marseille |
0-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1 Montpellier HSC vs Nimes |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Rennais FC vs Toulouse |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:20 - Friendly Internationals Botswana vs Namibia |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-15:15 - Futsal Spain Division De Honor Xota Magna Gurpea Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-16:00 - Georgia Primera Division FC Kolkheti-1913 Poti vs Torpedo Kutaisi |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Georgia Primera Division Dila Gori vs Dinamo Tbilisi |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - German 3. Liga Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - German 3. Liga FSV Zwickau vs VfR Aalen |
1-2 |
2-3 |
Sun 30, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hannover 96(U17) vs Holstein Kiel(U17) |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Union Berlin (U17) vs Hamburger(U17) |
1-1 |
4-1 |
Sun 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Werder Bremen(U17) vs Borgfeld(U17) |
5-0 |
9-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest VfB Stuttgart(U17) vs FC Ingolstadt(U17) |
0-2 |
0-2 |
Sun 30, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Augsburg(U17) vs Bayern Munich(U17) |
0-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest 1. FSV Mainz 05(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17) |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest 1. FC Heidenheim(U17) vs Karlsruher SC (U17) |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SSV Ulm (U17) vs SV Wehen Wiesbaden(U17) |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Monchengladbach(U17) vs FC Hennef 05(U17) |
2-1 |
5-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Dortmund(U17) vs Koln(U17) |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Fortuna Dusseldorf(U17) vs Schalke 04 (U17) |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Arminia Bielefeld (U17) vs Bochum(U17) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West RW Essen(U17) vs SG Unterrath(U17) |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - German Bundesliga Augsburg vs SC Freiburg |
2-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-17:30 - German Bundesliga Eintracht Frankfurt vs Hannover 96 |
2-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 Hamburger vs St. Pauli |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 Dynamo Dresden vs Greuther Furth |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 SV Sandhausen vs 1. FC Magdeburg |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Wolfsburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s |
2-0 |
6-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Duisburg Women\'s vs Werder Bremen Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga Bayer Leverkusen Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga SC Sand Women\'s vs Monchengladbach Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - German Frauen Bundesliga Hoffenheim Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord Union Berlin(U19) vs Hamburger(U19) |
1-3 |
1-3 |
Sun 30, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Stuttgarter Kickers(U19) vs Mainz(U19) |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud Augsburg(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19) |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - German Junioren Bundesliga Sud 1. FC Heidenheim(U19) vs Karlsruher SC (U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga West Bayer 04 Leverkusen U19 vs Preuben Munster U19 |
2-0 |
5-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga West Monchengladbach(U19) vs SV Rodinghausen(U19) |
2-0 |
3-3 |
Sun 30, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Germania Halberstadt vs FSV Optik Rathenow |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord VfB Oldenburg vs Eintracht Norderstedt |
0-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Lupo-Martini Wolfsburg vs Holstein Kiel B |
1-2 |
2-3 |
Sun 30, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West RW Essen vs TSV Alemannia Aachen |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-21:30 - Greece Super League Olympiakos Piraeus vs PAOK Saloniki |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Greece Super League Aris Salonica vs Asteras Tripolis |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:15 - Greece Super League Levadiakos vs Atromitos Athens |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Greece Super League Apollon Smirnis vs Panionios |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-12:00 - Greece U19 Olympiakos Piraeus(U19) vs PAOK Saloniki(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-12:00 - Greece U19 Apollon Smirnis U19 vs Panionios(U19) |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-13:00 - Greece U19 FC Aris Thessaloniki(U19) vs Asteras Tripolis(U19) |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-21:30 - Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs Siquinala FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-04:00 - Guatemala Liga Nacional Club Comunicaciones vs CSD Xelaju MC |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-05:00 - Guatemala Liga Nacional Coban Imperial vs CSD Municipal |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Holland Eredivisie FC Groningen vs FC Utrecht |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Holland Eredivisie De Graafschap vs Willem II |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Holland Eredivisie AZ Alkmaar vs FC Zwolle |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-18:45 - Holland Eredivisie Feyenoord Rotterdam vs Vitesse Arnhem |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Heracles Almelo vs Emmen |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s Ajax Amsterdam Women\'s vs VV Alkmaar Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Holland Jupiler League FC Twente Enschede vs Jong PSV Eindhoven |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie SV De Treffers vs Koninklijke HFC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-04:00 - Honduras Liga Nacional UPNFM vs Platense |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League Dreams Metro Gallery vs Shatin SA |
0-2 |
1-6 |
Sun 30, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League Wong Tai Sin District RSC vs Citizen |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League Central & Western District RSA vs Hong Kong FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Happy Valley vs Resources Capital FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Double Flower FA vs Sparta Rotterdam Mutual FC |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Wing Yee FT vs Hong Kong Rangers FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Eastern District SA vs South China |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League Sun Hei Sports Club vs Yau Tsim Mong FT |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League Tung Sing FC vs Sun Source |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League Kowloon City vs Wan Chai SF |
0-0 |
3-1 |
Sun 30, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League Tuen Mun Football Team vs Kwun Tong FA |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League North District FC vs Fu Moon FC |
3-0 |
|
Sun 30, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League Kwong Wah AA vs Sham Shui Po |
1-3 |
2-3 |
Sun 30, Sep-12:45 - HongKong 2 Division League Lucky Mile FC vs St. Joseph\'s FC |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-10:30 - HongKong Premier League Hoi King SA vs LeeMan |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-13:30 - HongKong Premier League Best Union Yuen Long vs Southern District |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Hungary NB Ⅱ ETO Gyori FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Hungary NB Ⅱ Budaorsi SC vs Gyirmot SE |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Hungary NB Ⅱ Cegled vs Soroksar |
2-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Hungary NB Ⅱ MTE Mosonmagyarovar vs Kazincbarcika |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Hungary NB Ⅱ Monori SE vs Vac-Dunakanyar |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Zalaegerszegi TE vs Dorogi FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Bekescsaba vs Budafoki MTE |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ BFC Siofok vs Duna Aszfalt TVSE |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Balmazujvaros Sport KFT vs Vasas |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ Aqvital FC Csakvar vs Kaposvar |
1-2 |
3-3 |
Sun 30, Sep-19:59 - Hungary NB1 Diosgyor VTK vs MOL Vidi FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-13:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Gyori Dozsa Woman\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Viktoria FC Szombathely Women\'s vs Magyar Labdarugo Egylet Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - India Super League Bengaluru vs Chennaiyin FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-12:00 - Indonesia Liga 2 Kalteng Putra vs Blitar United FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-12:15 - Indonesia Liga 2 Semeru FC Lumajang vs PSS Sleman |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-16:15 - Iran League Division 1 Persepolis Pakdasht vs Malavan |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Iran League Division 1 Shahrdari Mahshahr vs Shahin Bushehr |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Iran League Division 1 Shahrdari Tabriz vs Khooneh Be Khooneh |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-16:45 - Iran League Division 1 Fajr Sepasi vs Qashqai Shiraz |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Iraqi League Al Minaa vs Al Bahri |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-16:30 - Iraqi League Al Kahrabaa vs Al Hussein |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-20:45 - Ireland - FAI Cup Bohemians vs Cork City F.C. |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera Fiorentina Youth vs Torino Youth |
0-2 |
1-4 |
Sun 30, Sep-17:00 - Italian Serie A Frosinone vs Genoa |
1-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-22:30 - Italian Serie A US Sassuolo Calcio vs AC Milan |
0-1 |
1-4 |
Sun 30, Sep-19:59 - Italian Serie A Parma Calcio 1913 vs Empoli |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-14:30 - Italian Serie A Bologna vs Udinese |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Italian Serie A Chievo vs Torino |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Italian Serie A Fiorentina vs Atalanta |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Italian Serie B Cosenza Calcio 1914 vs Perugia |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Italian Serie B Ascoli vs Cremonese |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-23:00 - Italian Serie B Benevento vs Foggia |
1-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-14:30 - Italian Women Division 1 AC Milan Women\'s vs Fiorentina Women\'s |
3-1 |
3-2 |
Sun 30, Sep-22:30 - Italy C1A Robur Siena S.S.D. vs Pontedera |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-22:30 - Italy C1A Novara Calcio vs Juventus(U23) |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-22:30 - Italy C1A Olbia vs Pro Piacenza |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-22:30 - Italy C1A Albissola vs Pro Vercelli |
2-1 |
2-3 |
Sun 30, Sep-16:30 - Italy C1A Piacenza vs Pisa |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Italy C1A Arezzo vs Arzachena |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:30 - Italy C1A Pistoiese vs Gozzano |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-18:30 - Italy C1A Carrarese vs Pro Patria |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:30 - Italy C1A Alessandria vs Lucchese |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Italy C1B Rimini vs Pordenone Calcio SSD |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-16:30 - Italy C1B Renate AC vs Fermana |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Italy C1B Giana Erminio vs Sambenedettese |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-20:30 - Italy C1B Albinoleffe vs Triestina |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-20:30 - Italy C1B Teramo vs Gubbio |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-20:30 - Italy C1B Vis Pesaro vs Ternana |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-20:30 - Italy C1B Ravenna vs S.S.D. Monza 1912 |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-20:30 - Italy C1B Alma Juventus Fano vs Imolese |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-20:30 - Italy C1B USD Virtus Verona vs Alto Adige/Sudtirol |
1-1 |
3-2 |
Sun 30, Sep-16:30 - Italy C1C Reggina vs AC Monopoli |
1-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-20:30 - Italy C1C Paganese vs Juve Stabia |
0-2 |
1-3 |
Sun 30, Sep-07:00 - Japan Football League Ryutsu Keizai Dragons vs MIO Biwako Shiga |
0-1 |
0-5 |
Sun 30, Sep-09:00 - Japan Futsal League Fuchu Athletic FC Futsal vs Vasagey Oita Futsal |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 NTV Beleza Women\'s vs Jef U Ichi.Chiba Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Nagano Parceiro Women\'s vs Kanagawa University Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-09:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Kashiwa Reysol |
2-1 |
3-2 |
Sun 30, Sep-09:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Matsumoto Yamaga FC |
0-2 |
3-3 |
Sun 30, Sep-09:00 - Japanese League Division 2 Yokohama FC vs Renofa Yamaguchi |
0-1 |
2-3 |
Sun 30, Sep-09:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Tokyo Verdy |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-09:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs FC Gifu |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-11:00 - Japanese League Division 2 Roasso Kumamoto vs Kyoto Sanga FC |
0-2 |
0-4 |
Sun 30, Sep-08:00 - Japanese League Division 3 Grulla Morioka vs Fukushima United FC |
0-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-08:00 - Japanese League Division 3 SC Sagamihara vs ThespaKusatsu Gunma |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-08:00 - Japanese League Division 3 FC Tokyo(U23) vs Gamba Osaka (U23) |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-07:00 - Japanese League Division 3 Azul Claro Numazu vs FC Ryukyu |
0-1 |
1-4 |
Sun 30, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1 FK Maktaaral vs FK Kaspyi Aktau |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - Kazakhstan Division 1 Ekibastuzets vs Baykonur |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-13:00 - Kazakhstan Division 1 Altay FK vs Taraz |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Kazakhstan Super League FC Kairat Almaty vs FK Aktobe |
3-0 |
6-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League Tobol Kostanai vs Ordabasy |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League FC Astana vs FC Zhetysu Taldykorgan |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - Kazakhstan Super League Irtysh Pavlodar vs FK Atyrau |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - Kazakhstan Super League FC Shakhtyor Karagandy vs FC Akzhayik |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - Kazakhstan Super League Kyzylzhar Petropavlovsk vs Kaisar Kyzylorda |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Kenya Premier League Gor Mahia vs Mathare United FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Kenya Premier League Vihiga vs Kariobangi Sharks |
1-2 |
3-3 |
Sun 30, Sep-16:00 - Kenya Premier League Sofapaka Nairobi FC vs Nakumatt FC |
2-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Kenya Premier League Posta Rangers vs Sony Sugar FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Kenya Premier League Thika United vs Zoo Kericho |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Kenya Premier League Ulinzi Stars Nakuru vs AFC Leopards SC |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Kenya Premier League Nzoia United vs Tusker FC Nairobi |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Kenya Premier League Wazito FC vs Bandari FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-09:00 - Korea League 1 FC Seoul vs Sangju Sangmu FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-11:00 - Korea League 1 Pohang Steelers vs Daegu FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-11:00 - Korea League 1 Incheon United FC vs Gyeongnam FC |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-10:00 - Korea League 2 Seoul E-Land FC vs Gwangju Football Club |
0-1 |
1-4 |
Sun 30, Sep-13:00 - Korea League 2 Bucheon FC 1995 vs Seongnam FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-17:30 - Kosovo Super League Gjilani vs KF Drita Gjilan |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-20:45 - Kosovo Super League KF Prishtina vs KF Flamurtari Pristina(KOS) |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Lebanese League Racing Beirut vs Al-Ahed |
2-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-14:00 - Lithuania Cup Stumbras Kaunas vs FK Zalgiris Vilnius |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-19:59 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs Jeunesse Esch |
0-2 |
0-4 |
Sun 30, Sep-18:00 - Luxembourg National Division F91 Dudelange vs Union Titus Petange |
1-1 |
6-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Luxembourg National Division FC Differdange 03 vs US Rumelange |
1-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Hamm RM Benfica FC vs Etzella Ettelbruck |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Hostert vs Victoria Rosport |
0-0 |
0-3 |
Sun 30, Sep-19:00 - Luxembourg National Division US Mondorf-les-Bains vs Racing Union Luxemburg |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-17:00 - Malaysia Cup Selangor PKNS vs Perak |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-21:30 - Malta First Division League Marsa vs Pembroke Athleta |
1-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-17:00 - Malta First Division League Qrendi vs San Gwann FC |
4-1 |
6-3 |
Sun 30, Sep-17:00 - Malta First Division League Santa Lucia vs Naxxar Lions |
2-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-19:15 - Malta First Division League Vittoriosa Stars vs Zebbug Rangers |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-19:15 - Malta First Division League Lija Athletic vs Mqabba FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Malta Premier League Birkirkara FC vs Gzira United |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Malta Premier League Sliema Wanderers FC vs Tarxien Rainbows F.C. |
1-0 |
3-1 |
Sun 30, Sep-21:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Puebla |
2-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-02:00 - Mexico Primera Division Queretaro FC vs Tigres UANL |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-04:00 - Mexico Primera Division Pachuca vs Cruz Azul |
3-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-06:00 - Mexico Primera Division Club Necaxa vs Santos Laguna |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-06:05 - Mexico Primera Division Monterrey vs Club Tijuana |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison A Mineros de Zacatecas vs Alebrijes de Oaxaca |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A CSyD Dorados de Sinaloa vs Leones Univ Guadalajara |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A Celaya FC vs Cimarrones de Sonora |
2-1 |
2-3 |
Sun 30, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison A FC Juarez vs Zacatepec |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Moldova Division 2 Saxan Ceadir Lunga vs FC ABUS Ungheni |
2-1 |
6-2 |
Sun 30, Sep-16:30 - Moldova Division 2 FC Singerei vs FC Sireti |
0-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Moldova Division 2 Codru Lozova vs CS Sparta Chisinau |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Moldova Division 2 FC Floresti vs FC Iskra-Stal Ribnita |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Moldova Divizia Nationala Zimbru Chisinau vs FC Milsami |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Moldova Divizia Nationala Dinamo-Auto vs FC Sfintul Gheorghe |
2-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Moldova Divizia Nationala Speranta Nisporeni vs FC Zaria Balti |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala FC Sheriff vs Petrocub HIncesti |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 FK Berane vs OFK Igalo |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 FK Kom vs Mladost Ljeskopolje |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 Jezero Plav vs Bokelj Kotor |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 Otrant vs Decic Tuzi |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Montenegro Division 2 Arsenal Tivat vs Jedinstvo Bijelo Polje |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Morocco Division 2 Union Sportive Sidi Kacem vs Wydad Temara |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Morocco Division 2 Chabab Ben Guerir vs Itihad Z. Khemisset |
2-3 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Morocco Super League Hassania Agadir vs Olympique Club de Khouribga |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-23:30 - Morocco Super League FUS Fath Union Sportive Rabat vs CAYB Youssoufia Berrechid |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-01:00 - Nicaragua Primera Division Diriangen vs Chinandega |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-01:00 - Nicaragua Primera Division Jalapa ART vs Real Madriz |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-04:00 - Nicaragua Primera Division Managua FC vs Walter Ferretti |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs Juventus Managua |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norway 2 Division A Fredrikstad vs Elverum |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norway 2 Division A Honefoss vs Fram Larvik |
0-2 |
1-4 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norway 2 Division A Alta vs Grorud IL |
0-2 |
1-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Norway 2 Division A Odd Grenland B vs Baerum SK |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Norway 2 Division A Mjolner vs Raufoss |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Norway 2 Division B Skeid Oslo vs Brattvag |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon Korsvoll vs Finnsnes |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon Junkeren vs Skjervoy |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon Lokomotiv Oslo vs Kristiansund BK B |
2-0 |
5-1 |
Sun 30, Sep-18:15 - Norway 3. Divisjon Grei vs Skarp |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Norway 3. Divisjon Fana vs Stord IL |
1-1 |
1-4 |
Sun 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon Lyn Oslo FC vs Senja |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon Orn-Horten vs Egersunds IK B |
3-0 |
10-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon Sortland IL vs Frigg FK |
1-4 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen Sogndal vs Nest-Sotra |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen Aalesund FK vs Jerv |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen Levanger FK vs Strommen |
1-3 |
1-4 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen Notodden FK vs Ham-Kam |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Norway Adeccoligaen Asane Fotball vs Sandnes Ulf |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen Tromsdalen UIL vs Ullensaker/Kisa IL |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen Floro vs Viking |
0-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Lillestrom vs Stabaek |
0-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Valerenga vs Start Kristiansand |
1-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen FK Haugesund vs Bodo Glimt |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Ranheim IL vs Kristiansund BK |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Sarpsborg 08 FF vs Stromsgodset |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen Molde vs Rosenborg |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Paraguayan Division 2 Sportivo San Lorenzo vs Club Fernando de la Mora |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-01:45 - Paraguayan Primera Division Deportivo Santani vs Sol de America |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-04:00 - Paraguayan Primera Division Cerro Porteno vs Independiente F.B.C. |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Peru Primera Division Sporting Cristal vs Comerciantes Unidos |
0-2 |
0-2 |
Sun 30, Sep-00:30 - Peru Primera Division Ayacucho Futbol Club vs Universitario de Deportes |
1-0 |
4-2 |
Sun 30, Sep-22:30 - Peru Primera Division Deportivo Union Comercio vs Deportivo Municipal |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-02:45 - Peru Primera Division Sport Rosario vs UTC Cajamarca |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-05:00 - Peru Primera Division Sport Boys Association vs Melgar |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-22:00 - Peru Segunda Division Alianza Atletico vs Univ. Cesar Vallejo |
1-2 |
2-4 |
Sun 30, Sep-00:45 - Peru Segunda Division Willy Serrato vs Atletico Grau |
1-3 |
|
Sun 30, Sep-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Escola Varsovia Warszawa Youth vs Wisla Krakow Youth |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Ruch Chorzow Youth vs Elana Torun Youth |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Arka Gdynia Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:30 - Poland - Ekstraklasa Zaglebie Sosnowiec vs Cracovia Krakow |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Poland - Ekstraklasa Lech Poznan vs Miedz Legnica |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Poland - I liga Sandecja Nowy Sacz vs LKS Lodz |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Poland - I liga Puszcza Niepolomice vs GKS Tychy |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Poland - I liga Wigry Suwalki vs Podbeskidzie |
0-2 |
0-5 |
Sun 30, Sep-21:00 - Poland - I liga Chojniczanka Chojnice vs Stal Mielec |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Poland - II liga ROW 1964 Rybnik vs Ruch Chorzow |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Poland - II liga Elana Torun vs Radomiak Radom |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Poland - II liga Gryf Wejherowo vs GKS Belchatow |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Poland - II liga Gornik Leczna vs Rozwoj Katowice |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Chaves U17 vs Pacos Ferreira(U17) |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Spg C Braga(U17) vs Moreirense(U17) |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Vitoria SC Guimaraes U17 vs Palmeiras FC(U17) |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Vianense U17 vs Ad Barroselas(U17) |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Rio Ave(U17) vs GD Cachao(U17) |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-12:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Feirense(U17) vs FC Porto(U17) |
0-3 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Boavista(U17) vs Sp Espinho(U17) |
3-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Padroense(U17) vs Anadia(U17) |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Academica Coimbra(U17) vs Tondela(U17) |
4-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Lusitano(U17) vs Sousense(U17) |
1-3 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B NDS Guarda(U17) vs Leixoes(U17) |
0-4 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Associacao Naval(U17) vs Sport Clube Caldas(U17) |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Sintrense(U17) vs Uniao Leiria(U17) |
2-3 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Loures(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17) |
1-6 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Uniao Almeirim(U17) vs ARCB Valongo(U17) |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Benfica(U17) vs FC Barreirense(U17) |
11-0 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Belenenses(U17) vs Pinhalnovense(U17) |
3-2 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Olhanense SC(U17) vs GD Estoril-Praia(U17) |
1-3 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Despertar SC(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17) |
1-2 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Lusitano Evora(U17) vs Real Sport Clube(U17) |
0-4 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Casa Pia AC(U17) vs Portimonense U17 |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-15:00 - Portugal Cup S.C.Praiense vs Pinhalnovense |
5-0 |
5-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Gil Vicente vs G.D. Chaves |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Beira Mar vs Sao Martinho |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Alverca vs Academico de Viseu |
0-0 |
0-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Sp. Espinho vs Sintrense |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Felgueiras vs GD Joane |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Oliveira do Hospital vs Lusitano FCV |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Fatima vs UD Oliveirense |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Merelinense vs CF Uniao Madeira |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Fafe vs Sp. Ideal |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Clube Desportivo Trofense vs FC Penafiel |
0-1 |
2-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Casa Pia AC vs Olimpico Montijo |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Anadia vs Aljustrelense |
0-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Caldas SC vs Gafanha |
0-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Real Sport Clube vs Mirandela |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Lusitano Evora vs Oriental Lisboa |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Peniche vs CDC Montalegre |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Sacavenense vs Varzim |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Limianos vs CD Mafra |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup FC Cesarense vs S.C. Covilha |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Beneditense vs FC Armacenenses |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Vila Real vs Sanjoanense |
2-2 |
|
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Amora FC vs Sp. Lamego |
4-0 |
8-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Vasco da Gama Vidigueira(POR) vs GD Estoril-Praia |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Loures vs ARC Oleiros |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup CD Torres Novas vs Maria da Fonte |
0-1 |
0-4 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup GD Vitoria Sernache vs Sertanense FC |
0-2 |
1-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Uniao Clube Eirense vs SCU Torreense |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Pedras Salgadas vs Academica Coimbra |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Agueda vs FC Famalicao |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Silves vs Paredes |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup SC Rio Tinto vs Moura |
1-1 |
1-4 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Valadares Gaia vs Louletano |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Santa Iria vs Lourinhanense |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Condeixa vs Pacos Ferreira |
1-0 |
1-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Cacadores das Taipas vs FC Arouca |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Vila Flor vs Amarante |
0-2 |
0-5 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Mirandes vs SC Coimbroes |
2-3 |
|
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Praia Milfontes vs Valenciano |
2-5 |
|
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Portalegrense vs Farense |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup GRAP vs Uniao Santiago |
0-4 |
2-4 |
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Uniao de Tomar vs Vilafranquense |
0-3 |
|
Sun 30, Sep-18:00 - Portugal Cup Vila Silgueiros vs SC Angrense |
0-2 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Portugal Cup Vale Formoso vs Uniao Leiria |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-21:30 - Portugal Primera Liga Vitoria Guimaraes vs Vitoria Setubal FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-00:00 - Portugal Primera Liga Sporting Clube de Portugal vs Maritimo |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga Belenenses vs Sporting Braga |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga CD Nacional vs C.D. Santa Clara |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Qabala vs Kesla FK |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Republic of Azerbaijan Premier League Standard Sumqayit vs Zira FK |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-22:00 - Romania - Divizia A Hermannstadt vs Steaua Bucuresti |
1-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-19:00 - Romania - Divizia A FC Viitorul Constanta vs AFC Astra Giurgiu |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Romania - Divizia A Gaz Metan Medias vs Politehnica Iasi |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 Farul Constanta vs ACS Energeticianul |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 SCM Argesul Pitesti vs Luceafarul Oradea |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Russia Div 2 Center Rotor Volgograd B vs FC Torpedo Moscow |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-10:00 - Russia Div 2 East FC Chita vs Dinamo Barnaul |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Russia Div 2 South Druzhba Maykop vs FK Krasnodar III |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Russia Div 2 South SKA Rostov vs Chernomorets Novorossiysk |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Russia Div 2 South FK Chayka Pesch vs Urozhay Krasnodar |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Russia Div 2 South Mashuk-KMV vs FC Akademia Rostov |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Russia Div 2 South FK Angusht Nazran vs Spartak Nalchik |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Russia Div 2 South Spartak Vladikavkaz vs Legion Dynamo |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Zenit Izhevsk vs Ufa B |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Zvezda Perm vs NoSta Novotroitsk |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye KamAZ vs Neftekhimik Nizhnekamsk |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye Syzran-2003 vs FC Chelyabinsk |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye FK Ural-2 vs FC Lada Togliatti |
3-0 |
5-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Russia Div 2 West Torpedo Vladimir vs Kazanka Moscow |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Russia Div 2 West Dolgiye Prudy vs FC Pskov 747 |
3-0 |
7-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Russia First Division FC Tyumen vs Shinnik Yaroslavl |
2-2 |
3-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Russia First Division Mordovia Saransk vs Spartak Moscow II |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Russia First Division Chertanovo Moscow vs FK Sochi |
1-2 |
2-6 |
Sun 30, Sep-10:00 - Russia First Division Luch Energiya Vladivostok vs FC Tom Tomsk |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-12:00 - Russia First Division SKA Khabarovsk vs Fakel Voronezh |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Russia First Division FC Armavir vs Rotor Volgograd |
0-2 |
2-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Russia First Division FK Nizhny Novgorod vs Zenit-2 St.Petersburg |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Russia First Division Sibir Novosibirsk vs Baltika |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Russia Premier League Anzhi Makhachkala vs Zenit St.Petersburg |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Russia Premier League Spartak Moscow vs FK Rostov |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-17:30 - Russia Premier League Krasnodar FK vs Dinamo Moscow |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-13:00 - Russia Youth Championship League Rubin Kazan Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - Russia Youth Championship League Spartak Moscow Youth vs FK Rostov Youth |
3-0 |
4-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - San Marino Girone A SP Domagnano vs SC Faetano |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - San Marino Girone A Fiorentino vs SP La Fiorita |
2-2 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - San Marino Girone A AC Juvenes/Dogana vs San Giovanni |
4-1 |
|
Sun 30, Sep-17:10 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow City Women\'s vs Celtic Women\'s |
1-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Spartans Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s |
2-0 |
6-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow Rangers Women\'s vs Hamilton FC Women\'s |
3-0 |
5-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Stirling University Women\'s vs Hibernian Women\'s |
0-4 |
0-5 |
Sun 30, Sep-16:30 - Scottish Premier League Livingston F.C. vs Glasgow Rangers |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga Radnicki Nis vs Partizan Belgrade |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga FK Vozdovac vs Radnik Surdulica |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga Dinamo Vranje vs Macva Sabac |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga FK Napredak Krusevac vs Cukaricki |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga FK Backa Backa Palanka vs FK Rad Beograd |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Serbia - 1. Liga Spartak Subotica vs Vojvodina |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Serbia - 1. Liga Proleter Novi Sad vs Zemun |
3-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga FK Metalac Gornji Milanovac vs Borac Cacak |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:30 - Serbia Prva Liga Sindjelic Belgrad vs FK Bezanija |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-17:30 - Serbia Prva Liga FK Buducnost Dobanovci vs Indjija |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-17:30 - Serbia Prva Liga FK Zarkovo vs FK Sloboda Uzice |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-17:30 - Serbia Prva Liga Backa Topola vs FK Teleoptik Zemun |
3-0 |
|
Sun 30, Sep-17:30 - Serbia Prva Liga Zlatibor Cajetina vs Novi Pazar |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga Slavoj Trebisov vs MFK Skalica |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga FC Artmedia Petrzalka vs MFK Dubnica |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Slovenia 1. Liga ND Mura 05 vs NK Maribor |
2-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Slovenia 1. Liga NK Rudar Velenje vs Domzale |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-20:15 - Slovenia 1. Liga NK Olimpija Ljubljana vs NK Krsko |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga Brda vs ND Beltinci |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - South Africa First League Richards Bay vs Ajax Cape Town |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - South Africa First League TS Galaxy vs Witbank Spurs |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-12:00 - Spanish Ladies League Division 2 Espanyol B Women\'s vs CF Pardinyes Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Spanish Ladies Premier League Atletico de Madrid Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Ladies Premier League Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League Real Sociedad Women\'s vs Sevilla FC Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-14:15 - Spanish Ladies Premier League Sporting De Huelva Women\'s vs Levante UD Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-14:30 - Spanish Ladies Premier League RCD Espanyol Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Spanish Ladies Premier League Fundacion Albacete Women\'s vs FC Barcelona Women\'s |
0-2 |
1-6 |
Sun 30, Sep-22:45 - Spanish Primera Division Real Betis vs Leganes |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-18:15 - Spanish Primera Division Villarreal vs Valladolid |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-20:30 - Spanish Primera Division Levante vs Alaves |
2-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Primera Division SD Huesca vs Girona |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-13:00 - Spanish Primera U19 Levante(U19) vs Villarreal(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-22:00 - Spanish Segunda Division Extremadura vs Elche |
2-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-22:30 - Spanish Segunda Division Gimnastic Tarragona vs Deportivo La Coruna |
1-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division Almeria vs CF Reus Deportiu |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division Osasuna vs Numancia |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division Malaga vs CF Rayo Majadahonda |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division Alcorcon vs Real Oviedo |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Atletico de Madrid B vs Valladolid B |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Las Palmas Atletico vs Inter de Madrid |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Coruxo FC vs SD Ponferradina |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Pontevedra vs Celta Vigo B |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 San Sebastian Reyes vs Burgos CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Deportivo La Coruna B vs CF Salmantino UDS |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Guijuelo vs AD Union Adarve |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 UD Logrones vs Real Union de Irun |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Racing Santander vs Cultural de Durango |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Izarra vs Barakaldo CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Mirandes vs Sporting de Gijon B |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Ontinyent CF vs CF Peralada |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-21:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Cornella vs Hercules CF |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Teruel vs CD Castellon |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Espanyol B vs SD Ejea |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Villarreal B vs Sabadell |
2-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Atletico Baleares vs UB Conquense |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs Alcoyano |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs Villanovense |
2-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Talavera de la Reina vs Atletico Sanluqueno |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 UCAM Murcia vs Jumilla |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Linense vs Sevilla Atletico |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 C.D. San Fernando Isleno vs CD Badajoz |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD El Ejido 2012 vs Murcia |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs UD Melilla |
3-0 |
5-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 FC Cartagena vs Almeria B |
2-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Don Benito vs Atletico Malagueno |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Ibiza Eivissa vs Recreativo Huelva |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs UD Llanera |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Praviano vs L\'Entregu CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias San Claudio vs Club Siero |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Aviles vs La Madalena |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Condal CF vs CD Llanes |
0-1 |
0-3 |
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs UD Gijon Industrial |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs Univ. Oviedo |
4-0 |
|
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Colunga vs CD Lealtad |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs UC Ceares |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Covadonga vs Marino Luanco |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Compostela vs Bergantinos CF |
2-3 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing de Ferrol vs Silva SD |
4-2 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs Paiosaco |
4-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Laracha vs Racing Villalbes |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Barco vs Polvorin |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Choco vs UD Somozas |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Porrino Industrial vs Celtiga FC |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Ourense vs CF Alondras |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Boiro vs Ourense |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arenteiro vs Ribadumia CF |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Ecija Balompie vs Real Betis B |
3-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs Conil CF |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD San Roque de Lepe vs Cordoba CF B |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cadiz B vs Atletico Espeleno |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Sevilla C vs Coria Club de Futbol |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Cabecense vs Guadalcacin CD |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs Salerm Cosmetics |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UB Lebrijana vs Xerez Deportivo |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez CD vs AD Ceuta |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Platges De Calvia vs Santanyi |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears SCR Pena Deportiva vs SD Formentera |
1-2 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs Son Cladera |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Santa Catalina vs San Rafael |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Alcudia vs Constancia |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs CE Esporles |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenerife B vs Lanzarote |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Las Zocas vs UD Las Palmas C |
0-5 |
|
Sun 30, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Union Sur Yaiza vs Atletico Tacoronte |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD San Fernando vs Atletico Union Guimar |
1-2 |
2-4 |
Sun 30, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Union Puerto vs Panaderia Pulido |
3-3 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Atletico Pulpileno vs CD Algar |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CF El Castillo vs Lorca Deportiva FC |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Olimpico de Totana vs Aguilas FC |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Union CF vs SFC Minerva |
3-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs FC Cartagena B |
1-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Deportivo Cieza vs UD Los Garres |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia NV Estudiantes de Murcia CF vs Muleno CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-12:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs Mazarron CF |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs Yeclano Deportivo |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mar Menor vs Ciudad de Murcia |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs UD Montijo |
4-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs EMD Aceuchal |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs CD Coria |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Valdivia vs Cacereno |
0-2 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs Atletico Pueblonuevo |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Llerenense vs RCP Valverdeno |
0-2 |
|
Sun 30, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Extremadura B vs Olivenza |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Castuera vs Merida AD |
0-3 |
|
Sun 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UP Plasencia vs CD Azuaga |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Valdelacalzada vs CD Calamonte |
0-3 |
1-3 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Corellano vs CD Cantolagua |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cortes vs CD Beti Onak |
3-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CP Calasancio vs CD Agoncillo |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA Vianes vs CD Berceo |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CCD Alberite vs CDFC La Calzada |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Alfaro vs SD Logrones |
1-3 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Naxara vs Oyonesa |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CF Rapid De Murillo vs CD Autol |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Varea vs CD Anguiano |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Zaragoza B vs CDJ Tamarite |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Sarinena vs San Juan Zaragoza |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD Casetas vs AD Sabinanigo |
1-0 |
2-3 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs SD Borja |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs Utebo FC |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Brea vs CD Villanueva |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs CD La Almunia |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Tarazona vs CF Illueca |
4-2 |
|
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Binefar vs AD Almudevar |
2-2 |
|
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD San Lorenzo vs CA Monzon |
1-3 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UD Socuellamos vs Atletico Ibanes |
4-0 |
|
Sun 30, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Madridejos vs Manchego Ciudad |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Calvo Sotelo Puertollano vs CD Azuqueca |
1-2 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Marchamalo vs CP Villarrobledo |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Mora CF vs CD Guadalajara |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Almagro CF vs La Roda CF |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Solana vs Albacete B |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Tarancon vs Toledo |
0-3 |
|
Sun 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Atletico Tomelloso vs Quintanar Del Rey |
3-2 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Bezana vs SD Textil Escudo |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Barreda Balompie vs Atletico Albericia |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Tropezon vs Solares Medio Cudeyo |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CF Vimenor vs Ribamontan Al Mar CF |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Rinconeda Polanco vs SD Torina |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sestao vs Sodupe UC |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-12:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Santutxu vs Amurrio |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Portugalete vs Bermeo |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Alaves B vs CD Santurtzi |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Ordizia KE vs CD Baskonia |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Deusto vs Zamudio SD |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Reus Deportiu II vs UE Figueres |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FE Grama vs Cerdanyola del Valles |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Terrassa vs CE Europa |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Santboia vs AE Prat |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Pobla De Mafumet CF vs Santfeliuenc FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya EC Granollers vs Sant Andreu |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs UE Castelldefels |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs L\'Hospitalet |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Eldense vs Silla CF |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Alzira vs UD Paterna |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Elche CF Ilicitano vs Orihuela CF |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Torre Levante Orriols vs Novelda |
0-2 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Paiporta vs CD Roda |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Olimpic Xativa vs Jove Espanol |
2-0 |
|
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Parla vs CF San Agustin |
0-2 |
2-3 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Getafe B vs DAV Santa Ana |
1-2 |
2-2 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Trival Valderas vs CDF Tres Cantos |
1-0 |
|
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcobendas Sport vs RSD Alcala Henares |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RCD Carabanchel vs CD Canillas |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid San Fernando Henares vs Alcorcon B |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Mostoles vs Atletico Pinto |
1-2 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Las Rozas vs CD Vicalvaro |
5-2 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs Rayo Vallecano B |
1-4 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Leganes B vs Villaverde Boetticher CF |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs SD Almazan |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Beroil Bupolsa(Tino) vs Cultural Leonesa B |
0-3 |
2-3 |
Sun 30, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CF Briviesca Norpetrol vs La Baneza |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Torredonjimeno vs Juventud Torremolinos |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs Antequera CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs CD El Palo |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Martos Club Deportivo vs Loja CD |
4-2 |
|
Sun 30, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Guadix CF vs CD Huetor Vega |
1-1 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Rincon vs River Melilla |
2-2 |
|
Sun 30, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Poli Almeria vs Motril CF |
0-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs Alhaurin de la Torre |
4-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atarfe Industrial CF vs UD San Pedro |
2-1 |
|
Sun 30, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Velez CF vs Real Jaen CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Alhaurino vs CD Linares Deportivo |
1-4 |
|
Sun 30, Sep-13:00 - SVK U19 A League FK Senica(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19) |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Swden Women Division 2 IF Boljan Women\'s vs Umea FC Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Swden Women Division 2 Kungsbacka DFF Women\'s vs Ljusdal Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Swden Women Division 2 Asarums IF FK Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Swden Women Division 2 Assi IF Women\'s vs AIK Solna Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Sweden Damallsvenskan Pitea IF Women\'s vs Linkopings FC Women\'s |
2-1 |
4-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Sweden Damallsvenskan Eskilstuna United DF Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s |
2-1 |
5-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan Vittsjo GIK Women\'s vs FC Rosengard Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra Umea FC vs Carlstad United BK |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra Akropolis IF vs Karlslunds IF HFK |
3-1 |
5-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra Vasteras SK FK vs Sollentuna FK |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra Sandvikens IF vs FC Linkoping City |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra Syrianska FC vs Nykopings BIS |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra Arameisk-Syrianska IF vs Assyriska FF Sodertalje |
1-0 |
3-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Angelholms FF vs Ljungskile SK |
0-2 |
0-3 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra Mjallby AIF vs Lunds BK |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland FC Trollhattan vs Orebro Syrianska IF |
1-1 |
4-2 |
Sun 30, Sep-18:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand FC Gute vs IFK Lidingo FK |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Vasalunds IF vs Bollnas GIF FF |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Varbergs GIF FK vs KSF Prespa Birlik |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Superettan Landskrona BoIS vs IK Frej Taby |
1-1 |
3-4 |
Sun 30, Sep-17:00 - Sweden Superettan Osters IF vs Gefle IF |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-19:30 - Sweden Superettan Norrby IF vs Halmstads |
2-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan Kalmar FF vs Brommapojkarna |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan Dalkurd FF vs AIK Solna |
0-2 |
0-4 |
Sun 30, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan Djurgardens vs Ostersunds FK |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan Malmo FF vs GIF Sundsvall |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Swiss Super League Zurich vs Neuchatel Xamax |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - Swiss Super League FC Luzern vs Sion |
0-1 |
1-3 |
Sun 30, Sep-18:00 - Swiss Super League FC Lugano vs Basel |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Thun U21 vs FC Fribourg |
3-1 |
|
Sun 30, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Lausanne Sports(U21) vs Etoile Carouge |
2-2 |
|
Sun 30, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Grasshoppers U21 vs SC Buochs |
4-1 |
|
Sun 30, Sep-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Kosova Zurich vs FC Tuggen |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC St.Gallen U-21 vs SV Hongg |
1-3 |
|
Sun 30, Sep-18:00 - Switzerland Challenge League Vaduz vs Aarau |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Thai League 1 Chiangrai United vs Ubon UMT United |
2-1 |
4-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Thai League 1 Sukhothai FC vs Muang Thong United |
0-1 |
2-3 |
Sun 30, Sep-16:00 - Thai League 1 Police Tero vs Ratchaburi Mitr Phol |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Thai League 1 Suphanburi FC vs Bangkok Glass |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League Police FC vs Defence Force FC |
1-0 |
4-0 |
Sun 30, Sep-03:00 - Trinidad and Tobago Pro League Point Fortin FC vs St. Ann\'s Rangers |
1-1 |
4-2 |
Sun 30, Sep-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League Club Sando vs W Connection FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A Istanbulspor vs Boluspor |
0-3 |
1-3 |
Sun 30, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A Balikesirspor vs Altay Spor Kulubu |
1-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-20:30 - Turkey 2 Ligi A Genclerbirligi vs Afjet Afyonspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-20:30 - Turkey 2 Ligi A Adana Demirspor vs Eskisehirspor |
2-0 |
4-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Batman Petrolspor vs Erbaaspor S |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Artvin Hopaspor vs Tire 1922 Spor |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Erzin Belediyespor vs Silivrispor |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Duzyurtspor vs Sile Yildizspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Yomraspor vs Ergene Velimese |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Nazillispor vs Nevsehirspor Genclik |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Tepecik Bld vs Gebzespor |
1-0 |
1-3 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kocaeli Birlik Spor vs Karaman Belediyesi Spor |
0-2 |
0-4 |
Sun 30, Sep-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Elazig Belediyespor vs Yeni Altindag BS |
0-2 |
2-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Adiyamanspor vs Osmaniyespor |
2-0 |
4-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Belediye Vanspor vs Kirsehir Belediyespor |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Yeni Orduspor vs Ofspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Duzcespor vs Bergama Belediyespor |
1-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kemer Tekirova Spor vs Alibeykoy |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Catalca Spor vs Pazarspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Sultanbeyli vs Kizilcabolukspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Diyarbakırspor vs Payas BS 1975 |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Cizrespor vs Serik Belediyespor |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Bayburt Ozel Idare vs Halide Edip Adivarspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Corum Belediyespor vs Turgutluspor |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Anadolu Uskudar vs Bucaspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Muglaspor vs 1461 Trabzon |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karacabey Birlikspor vs Golcukspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Usakspor vs Amedspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Nigde Belediyespor vs Bodrumspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Vestel Manisaspor vs Sakaryaspor |
0-2 |
3-4 |
Sun 30, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Samsunspor vs Ankara Demirspor |
2-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Hacettepe S.K. vs Gumushanespor |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Keciorengucu vs Eyupspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kastamonuspor vs Gaziantepspor |
1-0 |
5-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sariyer vs Sancaktepe Belediye Spor |
1-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Bayrampasaspor vs Inegolspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Tarsus Idman Yurdu vs Manisa BB Spor |
2-0 |
3-1 |
Sun 30, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Menemen Belediye Spor vs Tuzlaspor Kulubu |
0-2 |
0-4 |
Sun 30, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Tokatspor vs Fethiyespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Konya Anadolu Selcukluspor vs Zonguldak |
3-1 |
4-2 |
Sun 30, Sep-19:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sanliurfaspor vs Kirklarelispor |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Karagumruk vs Sivas Dort Eylul Belediyespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Darica Genclerbirligi vs Kahramanmaras |
0-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Pendikspor vs Etimesgut Belediye Spor |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bandirmaspor vs Bugsasspor |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-19:59 - Turkey Super Lig Rizespor vs Fenerbahce |
3-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey Super Lig Goztepe vs Konyaspor |
2-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-14:30 - Turkey Super Lig Sivasspor vs Bursaspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-12:00 - Turkey U21 Ligi 1 Istanbulspor(U21) vs Boluspor(U21) |
0-2 |
1-2 |
Sun 30, Sep-14:00 - Turkey U21 Ligi 1 Balikesirspor(U21) vs Altay Spor Kulubu(U21) |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Turkey U21 Ligi 1 Adana Demirspor(U21) vs Eskisehirspor(U21) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Turkey U21 Super League Rizespor(U21) vs Fenerbahce(U21) |
2-0 |
4-3 |
Sun 30, Sep-15:00 - Turkey U21 Super League Goztepe(U21) vs Konyaspor(U21) |
2-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-12:00 - Turkey U21 Super League Sivasspor(U21) vs Bursaspor(U21) |
1-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship Romania(U17) vs Hungary(U17) |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship Lithuania(U17) vs Serbia(U17) |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship Netherlands(U17) vs Montenegro U17 |
4-0 |
6-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship Sweden(U17) vs Liechtenstein(U17) |
0-0 |
5-0 |
Sun 30, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga Desna Chernihiv vs FC Vorskla Poltava |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga Chernomorets Odessa vs FC Mariupol |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga Zorya vs FC Lviv |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga Arsenal Kyiv vs Dynamo Kyiv |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga FC Sumy vs FC Inhulets Petrove |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga Hirnyk-Sport vs FC Avanhard Kramatorsk |
0-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-19:00 - Ukraine Persha Liga Dnipro-1 vs Balkany Zorya |
2-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga Zirka Kropyvnytskyi vs Rukh Vynnyky |
0-1 |
0-2 |
Sun 30, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga Metalist 1925 Kharkiv vs MFC Mykolaiv |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga FC Ahrobiznes Volochysk vs Kolos Kovalivka |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-21:00 - USA Major League Soccer New York Red Bulls vs Atlanta United FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-00:00 - USA Major League Soccer Seattle Sounders vs Colorado Rapids |
1-0 |
4-0 |
Sun 30, Sep-03:00 - USA Major League Soccer Washington D.C. United vs Montreal Impact |
1-0 |
5-0 |
Sun 30, Sep-03:30 - USA Major League Soccer Columbus Crew vs Philadelphia Union |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-03:30 - USA Major League Soccer Toronto FC vs New England Revolution |
1-1 |
4-1 |
Sun 30, Sep-04:07 - USA Major League Soccer Minnesota United FC vs New York City Football Club |
2-0 |
2-1 |
Sun 30, Sep-04:30 - USA Major League Soccer Houston Dynamo vs San Jose Earthquakes |
0-2 |
3-2 |
Sun 30, Sep-06:00 - USA Major League Soccer Los Angeles Galaxy vs Vancouver Whitecaps FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-06:30 - USA Major League Soccer Portland Timbers vs FC Dallas |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-21:00 - USSF Division 2 Professional League Ottawa Fury vs Bethlehem Steel |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-03:00 - USSF Division 2 Professional League Charleston Battery vs Toronto FC II |
0-0 |
1-2 |
Sun 30, Sep-03:00 - USSF Division 2 Professional League North Carolina vs Richmond Kickers |
1-2 |
3-2 |
Sun 30, Sep-03:00 - USSF Division 2 Professional League Charlotte Independence vs Pittsburgh Riverhounds SC |
1-1 |
2-2 |
Sun 30, Sep-03:00 - USSF Division 2 Professional League Atlanta United FC II vs Louisville City FC |
0-3 |
1-4 |
Sun 30, Sep-03:30 - USSF Division 2 Professional League FC Cincinnati vs Indy Eleven |
1-0 |
3-0 |
Sun 30, Sep-04:30 - USSF Division 2 Professional League Nashville SC vs New York Red Bulls B |
1-1 |
1-1 |
Sun 30, Sep-04:30 - USSF Division 2 Professional League Rio Grande Valley FC Toros vs Fresno FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-04:45 - USSF Division 2 Professional League San Antonio FC vs Seattle Sounders FC 2 |
2-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-05:00 - USSF Division 2 Professional League Real Monarchs SLC vs Colorado Springs Switchbacks FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 30, Sep-06:00 - USSF Division 2 Professional League Reno 1868 vs Tulsa Roughnecks |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-06:30 - USSF Division 2 Professional League Sacramento Republic FC vs Portland Timbers B |
1-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-06:30 - USSF Division 2 Professional League Phoenix Rising FC vs Saint Louis FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-07:00 - USSF Division 2 Professional League Las Vegas Lights FC vs OKC Energy FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-15:10 - Uzbekistan Division 1 Khotira 79 vs FK G\'ijduvon |
1-1 |
1-2 |
Sun 30, Sep-15:30 - Uzbekistan Division 1 Xorazm Urganch vs Termez Surkhon |
0-1 |
0-4 |
Sun 30, Sep-16:10 - Uzbekistan Division 1 Dinamo Samarqand vs FK Andijan |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-14:30 - Uzbekistan Division 1 Lokomotiv BFK vs Zaamin |
1-2 |
2-3 |
Sun 30, Sep-17:00 - Uzbekistan Division 1 Mashal Muborak vs Aral Nukus |
2-0 |
4-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Uzbekistan Division 1 Istiklol Fergana vs Shortan Guzar |
2-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Uzbekistan Division 1 Labsa vs Nurafshon-Tashkent |
1-0 |
2-2 |
Sun 30, Sep-01:00 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Mineros de Guayana |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-03:15 - Venezuela Primera Division Zamora FC Barinas vs Portuguesa FC |
1-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division Atletico Venezuela vs Metropolitanos FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Venezuela Primera Division Estudiantes Caracas SC vs Anzoategui |
1-0 |
3-2 |
Sun 30, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division Atletico Furrial vs Gran Valencia FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 30, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division Libertador FC vs Petroleros Anzoategui |
2-1 |
3-1 |
Sun 30, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division Atletico El Vigia vs Univ Los Andes(ULA) |
1-0 |
2-0 |
Sun 30, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division Universidad Central Venezuela vs Margarita FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 30, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division Yaracuy FC vs Chico de Guayana |
1-0 |
1-1 |
Sun 30, Sep-15:45 - Wales Premier League Cardiff Metropolitan University FC vs The New Saints |
2-0 |
4-1 |
Sun 30, Sep-09:00 - Western Australia Womens Premier League Balcatta Women\'s vs Queens Park Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Caps United FC vs Highlanders FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Chapungu United vs Shabanie Mine |
0-0 |
1-0 |
Sun 30, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Herentals College vs Mutare City |
0-1 |
2-1 |
Sun 30, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Bulawayo Chiefs vs Nichrut FC |
1-0 |
1-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.