Football Results for Sun 23, Sep 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 23, Sep 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 23, Sep-12:30 - AFC Youth Championship U16
Malaysia(U16) vs Thailand U16

1-2

2-4
Sun 23, Sep-16:45 - AFC Youth Championship U16
Tajikistan(U16) vs Japan(U16)

0-0

0-0
Sun 23, Sep-20:45 - Albania Super league
FK Kukesi vs Kamza

1-0

1-0
Sun 23, Sep-17:45 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs KF Laci

0-0

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs UE Engordany

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:59 - Andorra Super league
FC Lusitanos vs Encamp

1-0

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs FC Ordino

1-1

1-1
Sun 23, Sep-16:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs FC Santa Coloma

0-0

1-0
Sun 23, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Boca Juniors Reserve vs River Plate(R)


1-0
Sun 23, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Estudiantes de Caseros vs Tristan Suarez

0-0

0-0
Sun 23, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Villa San Carlos vs Sportivo Dock Sud

0-0

0-1
Sun 23, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Sportivo Italiano

1-0

2-1
Sun 23, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Excursionistas

1-1

2-2
Sun 23, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Argentino de Rosario

0-0

0-1
Sun 23, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Atlas vs Claypole

1-0

3-0
Sun 23, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs CDyS Juventud Unida

0-0

1-1
Sun 23, Sep-22:15 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs Sarmiento Resistencia

1-0

1-0
Sun 23, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Atletico Parana

0-0

1-0
Sun 23, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Independiente Rivadavia vs CA Platense

0-0

1-0
Sun 23, Sep-00:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Villa Dalmine

1-0

2-1
Sun 23, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Arsenal de Sarandi

0-1

2-3
Sun 23, Sep-22:35 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Almagro

0-0

0-1
Sun 23, Sep-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Sarmiento vs CA Central Cordoba SDE

0-0

1-1
Sun 23, Sep-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Santa Marina Tandil vs Gimnasia Jujuy

1-0

2-2
Sun 23, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Olimpo

1-0

1-0
Sun 23, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Los Andes

0-0

0-0
Sun 23, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata vs Rosario Central

0-1

1-1
Sun 23, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League
San Martin San Juan vs Atletico Tucuman

0-0

1-3
Sun 23, Sep-03:00 - Argentinian Primera Super League
CA Banfield vs Independiente

1-0

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Argentinian Primera Super League
Tigre vs CA Huracan

0-0

0-2
Sun 23, Sep-18:00 - Argentinian Primera Super League
San Martin Tucuman vs Argentinos Juniors

0-0

0-0
Sun 23, Sep-16:00 - Armenia Division 2
Alashkert B Martuni vs Banants C

1-0

2-0
Sun 23, Sep-16:00 - Armenia Premier League
Shirak vs FC Artsakh

3-0

3-0
Sun 23, Sep-17:00 - Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia vs Banants Yerevan

0-2

1-3
Sun 23, Sep-13:45 - Asian Women Championship U16
Nepal Women\'s(U16) vs Malaysia Women\'s(U16)

2-2

4-4
Sun 23, Sep-15:00 - Asian Women Championship U16
Singapore Women\'s (U16) vs Northern Mariana Island Women\'s(U16)

1-0

4-0
Sun 23, Sep-15:00 - Asian Women Championship U16
Kyrgyzstan Women\'s U16 vs Palestine Women\'s(U16)

0-0

2-1
Sun 23, Sep-09:00 - Asian Women Championship U16
Pakistan Women\'s(U16) vs Hong Kong,China Women\'s(U16)

0-3

0-5
Sun 23, Sep-18:00 - Asian Women Championship U16
Thailand Women\'s(U16) vs Iran Women\'s(U16)

0-1

3-1
Sun 23, Sep-09:30 - Asian Women Championship U16
Bahrain Women\'s(U16) vs United Arab Emirates Women\'s U16

0-0

0-1
Sun 23, Sep-09:30 - Asian Women Championship U16
Guam Island Women\'s(U16) vs Jordan Women\'s(U16)

0-3

0-9
Sun 23, Sep-09:45 - Asian Women Championship U16
Philippines Women\'s (U16) vs Myanmar Women\'s (U16)

0-3

1-5
Sun 23, Sep-11:00 - Asian Women Championship U16
Australia Women\'s(U16) vs Chinese Taipei Women\'s (U16)

4-0

7-0
Sun 23, Sep-13:00 - Asian Women Championship U16
Laos Women\'s (U16) vs India Women\'s(U16)

0-1

1-1
Sun 23, Sep-13:30 - Asian Women Championship U16
China Women\'s(U16) vs Uzbekistan Women\'s (U16)

5-0

8-0
Sun 23, Sep-13:30 - Asian Women Championship U16
Bangladesh Women\'s(U16) vs Viet Nam Women\'s(U16)

1-0

2-0
Sun 23, Sep-06:30 - Australia Victorian Premier League
Green Gully Cavaliers vs Moreland City

0-1

2-2
Sun 23, Sep-12:30 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Avondale FC

2-0

2-1
Sun 23, Sep-09:40 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
South Melbourne Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s

0-0

1-3
Sun 23, Sep-12:30 - Austria Erste Division
FC Juniors OO vs FC Liefering

0-2

0-3
Sun 23, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Rapid Wien

1-0

2-1
Sun 23, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs LASK Linz

0-1

0-3
Sun 23, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
FC Wacker Innsbruck vs FC Trenkwalder Admira

0-1

1-3
Sun 23, Sep-14:30 - Austrian Frauen Bundesliga
USC Landhaus Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

1-2

1-3
Sun 23, Sep-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s


0-2
Sun 23, Sep-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Union Kleinmunchen Women\'s vs Vorderland Women\'s

0-0

3-1
Sun 23, Sep-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

2-1

2-3
Sun 23, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga East
Trenkwalder Admira Amateure vs Stadlau

0-1

3-1
Sun 23, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga East
St.Polten Amateure vs SV Mattersburg Amateure

0-5

0-6
Sun 23, Sep-17:00 - Austrian Regionalliga West
Rheindorf Altach B vs VfB Hohenems

2-0

3-1
Sun 23, Sep-19:30 - Bahrain Premier League
Al Riffa Club vs East Riffa

1-2

1-2
Sun 23, Sep-19:30 - Bahrain Premier League
Al Hidd vs Manama Club

1-1

1-2
Sun 23, Sep-20:45 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs Luch Minsk

1-0

3-2
Sun 23, Sep-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s


5-1
Sun 23, Sep-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Neman Grodno Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s


1-2
Sun 23, Sep-17:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Fk BOTSOR Brest Women\'s vs FC Minsk Women\'s


0-12
Sun 23, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Rupel Boom

1-0

3-3
Sun 23, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Dessel Sport


1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Standard Liege

0-1

2-1
Sun 23, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs Genk

1-2

2-5
Sun 23, Sep-16:30 - Belgian Jupiler League
Gent vs Club Brugge

0-1

0-4
Sun 23, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
KV Mechelen vs Westerlo

0-0

2-0
Sun 23, Sep-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Nacional Potosi

0-0

2-0
Sun 23, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Club Bolivar

2-2

4-2
Sun 23, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Sport Boys Warnes

0-0

1-0
Sun 23, Sep-21:30 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs Zvijezda 09 Brgule

0-0

2-0
Sun 23, Sep-21:30 - Bosnia Premijer Liga
NK Celik vs FK Tuzla City

0-0

1-1
Sun 23, Sep-18:30 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs FK Zeljeznicar Sarajevo

1-0

2-2
Sun 23, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Centro Sportivo Alagoano

1-0

1-0
Sun 23, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B
Avai FC (SC) vs Sampaio Correa (MA)

0-1

3-1
Sun 23, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Novorizontin Youth vs Corinthians Youth

2-1

3-3
Sun 23, Sep-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Guarani Youth (SP) vs Agua Santa SP Youth

1-0

1-0
Sun 23, Sep-01:30 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Sao Jose SP(U23) vs Comercial SP(U23)


0-1
Sun 23, Sep-17:30 - Brazil Futsal League
AD Santo Andre Futsal vs San Jose Futsal

2-2

3-2
Sun 23, Sep-21:00 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Ludogorets Razgrad

2-0

2-3
Sun 23, Sep-16:00 - Bulgaria Premier
FC Vereya vs FC Dunav Ruse

1-0

1-1
Sun 23, Sep-18:30 - Bulgaria Premier
Cherno More Varna vs Slavia Sofia

1-1

1-2
Sun 23, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup
Enyimba International vs Rayon Sports FC

2-1

5-1
Sun 23, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Raja Casablanca Atlhletic vs CARA Brazzaville

1-0

1-0
Sun 23, Sep-23:00 - CAF Confederation Cup
USM Alger vs Al Masry

0-1

0-1
Sun 23, Sep-23:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs AS Vita Club

1-0

1-1
Sun 23, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Parana

2-0

3-0
Sun 23, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Internacional (RS)

0-1

1-1
Sun 23, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Atletico Mineiro (MG)

1-1

2-1
Sun 23, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Gremio (RS) vs Ceara

2-2

3-2
Sun 23, Sep-01:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs CD Copiapo S.A.

1-0

2-0
Sun 23, Sep-22:30 - Chile Primera B
Cobresal vs Melipilla

2-3

3-3
Sun 23, Sep-23:00 - Chile Primera B
Nublense vs CSyD Barnechea

0-0

0-1
Sun 23, Sep-23:00 - Chile Primera B
Valdivia vs Magallanes

2-1

2-2
Sun 23, Sep-22:00 - Chile Primera Division
Curico Unido vs O Higgins

1-0

1-0
Sun 23, Sep-00:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Everton CD

0-1

0-4
Sun 23, Sep-03:00 - Chile Primera Division
Universidad Catolica vs San Luis Quillota

0-1

2-1
Sun 23, Sep-19:00 - Chile Primera Division
Universidad de Concepcion vs Universidad de Chile

2-0

3-1
Sun 23, Sep-00:00 - Chile Tercera Division
Deportes Ovalle vs Lautaro de Buin

0-2

1-3
Sun 23, Sep-00:30 - Chile Tercera Division
Deportes Limache vs Provincial Osorno

1-0

1-1
Sun 23, Sep-10:00 - China Reserves League
Shanghai SIPG Reserve vs Changchun YaTai Reserve

1-2

3-2
Sun 23, Sep-10:15 - China Reserves League
Guizhou Hengfeng Zhicheng Reserve vs Beijing Guoan Reserve

1-0

2-1
Sun 23, Sep-11:30 - China Reserves League
Jiangsu Suning Reserve vs Guangzhou Evergrande Reserve

1-1

2-1
Sun 23, Sep-15:30 - China Women\\\'s Super League
Wuhan Jianghan Women\'s vs Shanghai RCB Women\'s

0-0

0-1
Sun 23, Sep-11:00 - China Women\\\'s Super League
Changchun RCB Women\'s vs Hebei China Fortune Women\'s

1-0

2-0
Sun 23, Sep-11:00 - China Women\\\'s Super League
HeNan Huishang Women\'s vs Jiangsu Suning Women\'s

1-1

1-5
Sun 23, Sep-11:00 - China Women\\\'s Super League
Beijing BeiKong Women\'s vs Dalian Aerbin Women\'s

1-1

1-2
Sun 23, Sep-15:00 - Chinese Football League Divison 1
Dalian Transcendence vs Zhejiang Yiteng FC

1-0

2-0
Sun 23, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Liaoning Whowin vs Meizhou Hakka

0-1

1-1
Sun 23, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Shijiazhuang Ever Bright FC vs Wuhan ZALL

1-1

1-2
Sun 23, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Meizhou Meixian Techand F.C. vs Shenzhen JiaZhaoye

1-1

2-2
Sun 23, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Inner Mongolia Zhongyou vs Heilongjiang Lava Spring

0-0

0-0
Sun 23, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Yan Bian Fude FC vs Beijing Enterprises Group F.C.

1-0

4-1
Sun 23, Sep-15:35 - Chinese Super League
Tianjin Teda vs Beijing Renhe

2-1

2-2
Sun 23, Sep-15:35 - Chinese Super League
Guangzhou R&F vs Chongqing Lifan

0-0

1-1
Sun 23, Sep-22:30 - Club Friendly
EC Pelotas(RS) vs Cruzeiro RS

1-0

2-0
Sun 23, Sep-22:30 - Club Friendly
Marcilio Dias SC vs EC Internacional de Lages SC

1-0

2-0
Sun 23, Sep-22:30 - Club Friendly
Atletico Tubarao SC vs Almirante Barroso

0-0

0-0
Sun 23, Sep-15:00 - Club Friendly
Global Cebu vs Kaya FC

1-1

3-3
Sun 23, Sep-18:00 - Club Friendly
Amora FC vs Louletano

1-0

1-0
Sun 23, Sep-19:00 - Club Friendly
Maritimo B vs Agueda

0-0

0-0
Sun 23, Sep-00:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs La Equidad

2-1

3-1
Sun 23, Sep-02:30 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Leones

1-1

2-1
Sun 23, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Independiente Santa Fe

2-1

2-2
Sun 23, Sep-04:45 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Deportiva Once Caldas

1-2

2-2
Sun 23, Sep-20:30 - Colombia Copa Premier
Universitario de Popayan vs Cortulua

0-0

2-2
Sun 23, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs AD Carmelita

2-1

3-2
Sun 23, Sep-21:05 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs AD Grecia

1-0

2-0
Sun 23, Sep-04:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Limon FC

1-0

2-0
Sun 23, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
AD Santos De Guapiles vs Deportivo Saprissa

0-0

0-0
Sun 23, Sep-21:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs Hajduk Split

1-3

2-4
Sun 23, Sep-18:30 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Inter Zapresic

1-0

5-3
Sun 23, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Lucko vs Zadar

2-0

2-2
Sun 23, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs Medjimurje

1-1

3-2
Sun 23, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs NK Osijek B

0-0

1-0
Sun 23, Sep-16:30 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split B vs Dinamo Zagreb B

1-0

2-0
Sun 23, Sep-12:00 - Croatia U19
Zagreb (U19) vs Rudes U19

0-2

0-2
Sun 23, Sep-21:00 - Cyprus 1 Division
Alki Oroklini vs Anorthosis Famagusta FC

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Doxa Katokopias

0-3

2-5
Sun 23, Sep-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs Viktoria Zizkov

2-0

4-0
Sun 23, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Fotbal Trinec

0-0

0-1
Sun 23, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs Ceske Budejovice

0-0

1-1
Sun 23, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Karlovy Vary Dvory vs Litomerice

2-2

2-2
Sun 23, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Sokol Brozany vs Stechovice

1-0

2-1
Sun 23, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Benesov vs SK Sokol Zapy

1-2

1-2
Sun 23, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Viktorie Jirny vs FC Pisek

0-2

0-3
Sun 23, Sep-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs FC Bohemians 1905

1-0

1-0
Sun 23, Sep-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Synot Slovacko Women\'s vs Dukla Praha Women\'s

1-1

1-2
Sun 23, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Hodonin Sardice

1-0

2-1
Sun 23, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Hlucin

0-0

0-0
Sun 23, Sep-15:00 - Czech Republic U21 League
SK Sigma Olomouc(U21) vs Vysocina Jihlava(U21)

2-1

3-3
Sun 23, Sep-12:15 - Czech Republic U21 League
Brno(U21) vs Synot Slovacko(U21)

0-1

1-3
Sun 23, Sep-12:30 - Czech Republic U21 League
Banik Ostrava(U21) vs MFK Karvina(U21)

0-0

1-0
Sun 23, Sep-13:00 - Czech Republic U21 League
Teplice(U21) vs Slavia Praha(U21)

1-0

1-0
Sun 23, Sep-14:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Midtjylland

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Brondby

2-1

3-2
Sun 23, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs FC Nordsjaelland

1-0

2-1
Sun 23, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Hobro I.K. vs Aalborg BK

0-2

0-5
Sun 23, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs FC Helsingor

2-0

2-2
Sun 23, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
Silkeborg IF vs Nykobing FC

1-1

3-1
Sun 23, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Lyngby

0-0

2-0
Sun 23, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Fremad Amager

1-0

2-1
Sun 23, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
FC Roskilde vs Hvidovre IF

0-0

3-0
Sun 23, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
Thisted FC vs Viborg

2-1

3-3
Sun 23, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Ringkobing vs Vejgaard BK

3-1

4-1
Sun 23, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs Marienlyst

1-0

2-0
Sun 23, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
B 73 Slagelse vs Middelfart

1-1

1-2
Sun 23, Sep-18:30 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s

0-0

4-0
Sun 23, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aalborg BK Women\'s vs Aarhus 1900 Women\'s

3-0

3-1
Sun 23, Sep-18:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs Varde_IF Women\'s

1-0

2-0
Sun 23, Sep-21:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Olmedo Riobamba vs Manta FC

1-1

1-1
Sun 23, Sep-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Puerto Quito vs Orense SC

0-0

1-0
Sun 23, Sep-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Barcelona SC(ECU)

0-0

0-0
Sun 23, Sep-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City F.C. vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

0-2
Sun 23, Sep-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Club Sport Emelec

1-1

2-1
Sun 23, Sep-23:00 - Egypt Premier League
Zamalek vs Arab Contractors

1-1

2-1
Sun 23, Sep-17:30 - Egypt Premier League
Haras El Hedoud vs Nogoom El Mostakbal

0-0

1-0
Sun 23, Sep-21:00 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Alianza FC

1-2

2-5
Sun 23, Sep-01:00 - El Salvador Primera Division
CD Pasaquina vs Luis Angel Firpo

1-0

1-0
Sun 23, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Aguila

0-0

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - England FA Cup
Gloucester City vs Plymouth Parkway

1-1

3-1
Sun 23, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs West Ham United Women\'s

2-2

4-3
Sun 23, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-0

0-0
Sun 23, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Bristol City Women\'s

0-1

2-2
Sun 23, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Birmingham Women\'s

0-1

0-1
Sun 23, Sep-15:15 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-0

0-1
Sun 23, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Millwall Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

0-1

1-1
Sun 23, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Barnet Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-3

0-5
Sun 23, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women\'s vs Leicester City Women\'s

1-2

4-3
Sun 23, Sep-15:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

2-1

2-2
Sun 23, Sep-16:00 - England U23 Premier League
Everton(U23) vs Tottenham Hotspur(U23)

3-0

6-0
Sun 23, Sep-16:00 - England U23 Premier League
Middlesbrough U23 vs Manchester United(U23)

0-0

0-2
Sun 23, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Hull City Women\'s


0-1
Sun 23, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sheffield Women\'s vs Sunderland Women\'s


1-3
Sun 23, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Bradford City Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s

0-5

0-8
Sun 23, Sep-16:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Doncaster Rovers Belles Women\'s

3-1

4-2
Sun 23, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Watford Women\'s vs Gillingham Women\'s


6-2
Sun 23, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Portsmouth Women\'s


1-3
Sun 23, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Oxford United Women\'s vs Loughborough Foxes Women\'s


4-2
Sun 23, Sep-16:30 - English Premier League
West Ham United vs Chelsea FC

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - English Premier League
Arsenal vs Everton

0-0

2-0
Sun 23, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
Rakvere JK Tarvas vs Keila JK

1-0

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
Tartu JK Welco vs FC Elva

0-2

0-4
Sun 23, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Ajax Lasnamae vs FC Nomme United

0-1

0-5
Sun 23, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Tammeka B vs Paide Linnameeskond B

7-0

10-0
Sun 23, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Flora Tallinn III vs Parnu JK

0-3

1-4
Sun 23, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Vandra JK Vaprus vs Voru JK

0-2

1-2
Sun 23, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs Nomme JK Kalju

0-1

0-2
Sun 23, Sep-13:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Parnu JK Women\'s vs Levadia Tallinn Women\'s

0-0

4-0
Sun 23, Sep-20:15 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs EB Streymur

4-1

5-1
Sun 23, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs Skala IF

0-1

2-2
Sun 23, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs HB Torshavn

0-0

1-2
Sun 23, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs 07 Vestur Sorvagur

0-1

1-2
Sun 23, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs NSI Runavik

2-1

2-2
Sun 23, Sep-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
HJK Helsinki Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

4-1

6-1
Sun 23, Sep-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
R.Ilves Women\'s vs Pallokissat Women\'s

0-0

2-0
Sun 23, Sep-14:00 - Finland Women\\\'s Premier League
PK-35 Vantaa Women\'s vs Aland Women\'s

0-0

1-0
Sun 23, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
MP Mikkeli vs Mypa

1-1

1-1
Sun 23, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PEPO vs LPS Helsinki

6-0

7-2
Sun 23, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Honka Akatemia vs GrIFK

0-1

0-1
Sun 23, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Tampere United vs JS Hercules

2-1

3-1
Sun 23, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Oulun LS vs TPV Tampere

0-3

0-3
Sun 23, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola vs SC KuFu-98

1-1

3-1
Sun 23, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs PK-37

0-0

3-1
Sun 23, Sep-19:59 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs TPS Turku

1-2

2-2
Sun 23, Sep-19:30 - Finland Ykkonen
Ekenas IF Fotboll vs HIFK

0-0

0-3
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Paris FC U19


5-2
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Saran(U19)


3-0
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Le Havre(U19)


5-0
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs US Boulogne U19


0-2
Sun 23, Sep-19:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Dunkerque(U19) vs Caen(U19)


1-2
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Dijon(U19)


0-4
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Nancy(U19) vs Metz U19


1-3
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)


3-0
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Amneville(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


1-2
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Stade Reims(U19) vs Sochaux U19

0-0

0-0
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Fleury 91(U19) vs Strasbourg U19


2-2
Sun 23, Sep-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs ES Troyes AC(U19)

0-1

0-2
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Guingamp (U19)


1-3
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Niort(U19)


1-2
Sun 23, Sep-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Tours FC U19

4-1

7-1
Sun 23, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Vannes OC U19 vs Pau FC(U19)

0-1

1-1
Sun 23, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Lavallois MFC (U19) vs Trelissac U19

0-0

0-0
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Ajaccio GFCO (U19)


2-0
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Nimes(U19)


3-0
Sun 23, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Toulon (U19)


1-1
Sun 23, Sep-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Marseille(U19)

1-1

1-1
Sun 23, Sep-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Toulouse(U19)


1-1
Sun 23, Sep-17:00 - French Feminines D1
Montpellier HSC Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

0-2

0-3
Sun 23, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennais FC vs Paris Saint-Germain

1-1

1-3
Sun 23, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Marseille

1-1

4-2
Sun 23, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Guingamp vs Bordeaux

0-0

1-3
Sun 23, Sep-15:15 - Futsal Spain Division De Honor
Caja Segovia Futsal vs Rios Renovables Ribera Navarra Futsal

0-2

0-7
Sun 23, Sep-17:30 - FYR Macedonia Prva liga
Sileks vs FK Shkendija 79

0-1

1-2
Sun 23, Sep-17:30 - FYR Macedonia Prva liga
Pobeda Prilep vs Akademija Pandev

1-2

2-4
Sun 23, Sep-17:30 - FYR Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Belasica Strumica

0-0

0-2
Sun 23, Sep-17:30 - FYR Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-0

2-1
Sun 23, Sep-21:00 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs FC Metalurgi Rustavi

2-0

2-0
Sun 23, Sep-16:00 - Georgia Primera Division
FC Sioni Bolnisi vs Dinamo Tbilisi

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Torpedo Kutaisi

0-1

0-3
Sun 23, Sep-15:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs VfL Osnabruck

0-0

0-1
Sun 23, Sep-16:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs VfR Aalen

1-0

1-0
Sun 23, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-1

0-4
Sun 23, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Tennis Borussia Berlin(U17)

1-1

4-2
Sun 23, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Werder Bremen(U17)

0-1

2-3
Sun 23, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Borgfeld(U17) vs Union Berlin (U17)

0-1

0-4
Sun 23, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs VfB Stuttgart(U17)

0-1

1-1
Sun 23, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs 1. FC Heidenheim(U17)

0-0

1-0
Sun 23, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

0-0

0-1
Sun 23, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

1-3

1-3
Sun 23, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs RW Essen(U17)

1-0

3-0
Sun 23, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs Dortmund(U17)

0-1

0-3
Sun 23, Sep-19:59 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig

1-0

1-1
Sun 23, Sep-17:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs 1.FSV Mainz 05

0-0

1-0
Sun 23, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs SSV Jahn Regensburg

0-3

0-5
Sun 23, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
MSV Duisburg vs FC Erzgebirge Aue

1-0

1-2
Sun 23, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs 1. FC Magdeburg

2-1

4-4
Sun 23, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Greuther Furth

0-0

2-0
Sun 23, Sep-15:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs Duisburg Women\'s

1-0

4-0
Sun 23, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs Monchengladbach Women\'s

2-0

4-0
Sun 23, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs SC Sand Women\'s

2-0

2-0
Sun 23, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

0-1

0-1
Sun 23, Sep-13:00 - German Frauen Bundesliga
FFC Frankfurt Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

0-2

1-4
Sun 23, Sep-17:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-0

0-5
Sun 23, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs VfL Osnabruck(U19)

0-0

2-0
Sun 23, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs Nurnberg (U19)

1-0

1-0
Sun 23, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs VfB Stuttgart U19

1-1

3-1
Sun 23, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Augsburg(U19)

1-1

2-3
Sun 23, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs RW Essen(U19)

0-0

2-3
Sun 23, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Fortuna Dusseldorf U19

2-2

3-3
Sun 23, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs MSV Duisburg (U19)

0-0

2-1
Sun 23, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Dortmund(U19)

0-3

0-8
Sun 23, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
SV Rodinghausen(U19) vs Koln (U19)

0-2

0-4
Sun 23, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs Berliner FC Dynamo

1-0

3-0
Sun 23, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs FSV Union Furstenwalde

1-2

1-3
Sun 23, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Budissa Bautzen vs Chemnitzer

0-0

0-1
Sun 23, Sep-15:40 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs Rot-Weiss Erfurt

0-0

0-0
Sun 23, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs FC Hansa Luneburg

0-1

1-1
Sun 23, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs SC Weiche Flensburg 08

0-1

2-2
Sun 23, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs SSV Jeddeloh

0-0

2-0
Sun 23, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfL Oldenburg vs Lupo-Martini Wolfsburg

0-0

1-0
Sun 23, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Hoffenheim Am. vs Mainz Am

0-0

3-0
Sun 23, Sep-16:00 - Germany Women Division 2
FF USV Jena Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B


1-4
Sun 23, Sep-16:00 - Germany Women Division 2
FSV Hessen Wetzlar Women\'s vs SV Meppen Women\'s


0-5
Sun 23, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s


1-1
Sun 23, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Koln Women\'s vs Bayern Munich Women\'s B


3-1
Sun 23, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
RW Essen Am Women\'s vs SV Weinberg Women\'s


2-4
Sun 23, Sep-17:00 - Greece Super League
Xanthi vs OFI Crete

2-0

3-0
Sun 23, Sep-21:30 - Greece Super League
PAOK Saloniki vs AEK Athens

1-0

2-0
Sun 23, Sep-19:59 - Greece Super League
Panathinaikos vs Levadiakos

2-0

3-0
Sun 23, Sep-12:30 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs AEK Athens(U19)

3-0

4-0
Sun 23, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs Antigua GFC

1-1

2-3
Sun 23, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Coban Imperial

1-1

2-2
Sun 23, Sep-23:30 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Chiantla vs Guastatoya

0-1

0-3
Sun 23, Sep-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Deportivo Petapa

0-0

1-1
Sun 23, Sep-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs CD Puerto de Iztapa

0-0

1-0
Sun 23, Sep-14:15 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Utrecht

0-0

1-0
Sun 23, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Ajax Amsterdam

3-0

3-0
Sun 23, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs AZ Alkmaar

1-1

1-3
Sun 23, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
Emmen vs FC Zwolle

0-1

0-1
Sun 23, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Double Flower FA

3-1

6-2
Sun 23, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Sparta Rotterdam Mutual FC

1-2

2-3
Sun 23, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen vs South China

2-1

2-1
Sun 23, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western District RSA vs Wong Tai Sin District RSC

0-0

1-0
Sun 23, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Lucky Mile FC

0-0

0-1
Sun 23, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph\'s FC vs Sham Shui Po

1-1

2-1
Sun 23, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs North District FC

2-2

3-4
Sun 23, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs Wan Chai SF

2-2

4-2
Sun 23, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Kowloon City

1-0

2-0
Sun 23, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Kwong Wah AA

1-1

1-3
Sun 23, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Sun Source


4-0
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Bonyhad Volgyseg vs Budafoki MTE

0-1

0-3
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Heviz vs Papai Perutz

2-2

2-2
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Hatvan vs Cegled

0-1

0-1
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szolnoki MAV FC vs Kisvarda

0-1

0-1
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
ESMTK Budapest vs Diosgyor VTK

1-1

1-1
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
FC Dabas vs Salgotarjan BTC

1-0

1-0
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Egri FC vs Dunaujvaros Palhalma Agrospecial

0-3

0-5
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Janossomorja vs III.Keruleti TUE

0-2

0-4
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Nagykorosi Kinizsi vs Vasas

0-1

1-4
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Jaszberenyi Vasas vs MTE Mosonmagyarovar

0-1

2-1
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Csepel vs Szombathelyi Haladas

0-1

0-2
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szeol vs Balmazujvaros Sport KFT

0-0

2-0
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Sarisapi Banyasz SE vs Vecses

0-0

0-1
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Oroszlany FC vs Ozdi FC

1-0

1-0
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szarvasi vs DEAC

1-0

3-3
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Janoshalmi vs Fuzesgyarmati SK

0-1

2-2
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Gyongyoshalasz SE vs Gyirmot SE

1-2

1-5
Sun 23, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tordas SE vs Senyo Carnifex

2-2

3-3
Sun 23, Sep-14:30 - Hungary Cup
Bony SE vs Budapest Honved

0-4

0-6
Sun 23, Sep-15:00 - Hungary Cup
Cigand SE vs MOL Vidi FC

0-2

0-2
Sun 23, Sep-16:00 - Hungary Cup
Kalocsai vs Ibrany SE

0-0

1-0
Sun 23, Sep-16:00 - Hungary Cup
Ottevenyi vs Gyongyos

0-0

0-1
Sun 23, Sep-16:00 - Hungary Cup
Balkanyi SE vs Andrashida SC

0-1

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Hafnarfjordur FH vs Valur

0-0

2-1
Sun 23, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs Fylkir

0-0

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
IBV Vestmannaeyjar vs Stjarnan Gardabaer

0-1

2-1
Sun 23, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Keflavik vs Vikingur Reykjavik

0-0

0-4
Sun 23, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
KA Akureyri vs Grindavik

4-2

4-3
Sun 23, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Fjolnir vs Breidablik

0-2

0-2
Sun 23, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs Sriwijaya FC Palembang

1-0

2-0
Sun 23, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Perseru Serui

0-1

4-2
Sun 23, Sep-13:00 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Persija Jakarta

1-1

3-2
Sun 23, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2
Persita Tangerang vs PSIR Rembang

2-0

4-0
Sun 23, Sep-13:25 - Indonesia Liga 2
Aceh United vs Cilegon United

0-0

1-0
Sun 23, Sep-19:30 - Iran League
Padideh Mashhad vs Teraktor-Sazi

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:59 - Iran League
Persepolis vs Sepidrood Rasht

0-0

1-0
Sun 23, Sep-18:00 - Iran League Division 1
Arvand Khorramshahr vs Fajr Sepasi

0-0

1-0
Sun 23, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Aluminium Arak vs Gol Gohar FC

2-0

2-1
Sun 23, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Khooneh Be Khooneh vs Persepolis Pakdasht

0-0

0-1
Sun 23, Sep-16:45 - Iran League Division 1
Navad Urmia vs Oxin Alborz

0-0

0-0
Sun 23, Sep-16:30 - Iraqi League
Al-Hudod vs Al-Naft

0-1

1-3
Sun 23, Sep-19:00 - Iraqi League
Al Zawraa vs Al Shorta

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - Iraqi League
Erbil SC vs Al Talaba

0-0

1-0
Sun 23, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Roma Youth

0-5

1-7
Sun 23, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Juventus Youth

0-1

0-2
Sun 23, Sep-17:00 - Italian Serie A
Chievo vs Udinese

0-0

0-2
Sun 23, Sep-17:00 - Italian Serie A
Lazio vs Genoa

2-0

4-1
Sun 23, Sep-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs AS Roma

1-0

2-0
Sun 23, Sep-22:30 - Italian Serie A
Frosinone vs Juventus

0-0

0-2
Sun 23, Sep-14:30 - Italian Serie A
Torino vs Napoli

0-2

1-3
Sun 23, Sep-19:59 - Italian Serie A
AC Milan vs Atalanta

1-0

2-2
Sun 23, Sep-23:00 - Italian Serie B
Padova vs Cremonese

1-0

1-1
Sun 23, Sep-14:30 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Chievo Verona Women\'s

3-0

6-0
Sun 23, Sep-18:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Lucchese

2-3

2-4
Sun 23, Sep-18:30 - Italy C1A
Alessandria vs Pro Piacenza

0-0

1-3
Sun 23, Sep-16:30 - Italy C1A
Olbia vs Pro Patria

0-1

2-1
Sun 23, Sep-16:30 - Italy C1A
Cuneo vs Gozzano

0-0

1-1
Sun 23, Sep-20:30 - Italy C1B
Albinoleffe vs Pordenone Calcio SSD

1-2

1-2
Sun 23, Sep-20:30 - Italy C1B
Teramo vs Sambenedettese

0-0

0-0
Sun 23, Sep-20:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Gubbio

0-1

2-1
Sun 23, Sep-20:30 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs S.S.D. Monza 1912

0-2

0-2
Sun 23, Sep-16:30 - Italy C1B
Ravenna vs Alto Adige/Sudtirol

0-1

0-1
Sun 23, Sep-16:30 - Italy C1B
Renate AC vs Vicenza

1-1

1-1
Sun 23, Sep-16:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Fermana

0-0

0-0
Sun 23, Sep-16:30 - Italy C1B
Giana Erminio vs Imolese

1-1

1-2
Sun 23, Sep-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs MIO Biwako Shiga

0-1

1-2
Sun 23, Sep-08:00 - Japan Football League
Vanraure Hachinohe FC vs Nara Club

0-0

0-0
Sun 23, Sep-08:00 - Japan Football League
Veertien Kuwana vs Honda FC

0-0

0-4
Sun 23, Sep-08:00 - Japan Football League
Cobaltore Onagawa vs Honda Lock SC

0-3

0-4
Sun 23, Sep-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Imabari FC

1-2

2-6
Sun 23, Sep-10:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Ryutsu Keizai Dragons

2-1

4-2
Sun 23, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
IGA Kunoichi Women\'s vs Ehime FC Women\'s

0-0

1-0
Sun 23, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

1-3

1-4
Sun 23, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Kashima Antlers

0-1

0-2
Sun 23, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Vissel Kobe

2-0

4-0
Sun 23, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Albirex Niigata

0-0

0-1
Sun 23, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
FC Gifu vs Tokyo Verdy

1-0

1-1
Sun 23, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Roasso Kumamoto

1-0

2-0
Sun 23, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Kamatamare Sanuki vs Omiya Ardija

0-0

0-2
Sun 23, Sep-10:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Yokohama FC

0-0

0-1
Sun 23, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs Gamba Osaka (U23)

0-0

1-1
Sun 23, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs YSCC Yokohama

0-0

0-1
Sun 23, Sep-12:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs SC Sagamihara

1-1

2-1
Sun 23, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
FC Akzhayik vs FC Astana

1-2

1-2
Sun 23, Sep-15:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Zoo Kericho

1-1

3-3
Sun 23, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Mathare United FC

1-1

2-2
Sun 23, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia United vs Thika United

1-0

1-0
Sun 23, Sep-09:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Gangwon FC

1-2

2-2
Sun 23, Sep-11:00 - Korea League 1
Jeonnam Dragons vs Ulsan Hyundai FC

0-0

1-0
Sun 23, Sep-11:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-0

0-0
Sun 23, Sep-10:00 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Daejeon Citizen

1-0

1-2
Sun 23, Sep-10:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Suwon FC

1-1

3-1
Sun 23, Sep-17:45 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Prishtina

0-0

1-0
Sun 23, Sep-17:45 - Kosovo Super League
KF Ferizaj vs Gjilani

0-0

0-2
Sun 23, Sep-19:15 - Kuwait Premier League
Al-Salmiyah vs Al-Jahra

2-1

5-3
Sun 23, Sep-19:15 - Kuwait Premier League
Al-Shabab(KUW) vs Al-Nasar

0-1

1-1
Sun 23, Sep-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Valmiera vs FK Ventspils

0-3

1-6
Sun 23, Sep-16:00 - Latvia - 1. Division
Jelgava vs FK Spartaks Jurmala

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs Caramba/Dinamo Riga

0-0

0-0
Sun 23, Sep-17:00 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Al-Ahed

0-4

0-6
Sun 23, Sep-20:30 - Lithuania - 2. Division
Stumbras Kaunas B vs FK Panevezys

2-1

2-1
Sun 23, Sep-17:00 - Lithuania - 2. Division
Nevezis vs Vilniaus Vytis

0-0

1-1
Sun 23, Sep-17:00 - Malaysia Cup
PB Pahang vs Johor Darul Takzim

0-0

1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Malta First Division League
Swieqi United vs Mqabba FC

0-1

1-1
Sun 23, Sep-22:15 - Malta First Division League
Marsa vs San Gwann FC

1-0

1-0
Sun 23, Sep-19:59 - Malta Premier League
Gzira United vs Hibernians FC

2-1

3-2
Sun 23, Sep-22:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Birkirkara FC

0-0

0-2
Sun 23, Sep-02:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Club Necaxa

0-1

3-2
Sun 23, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Lobos BUAP

0-0

0-1
Sun 23, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Atlas

1-0

2-0
Sun 23, Sep-06:05 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Pachuca

0-0

1-0
Sun 23, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs Leones Univ Guadalajara

0-1

0-1
Sun 23, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A
Cafetaleros de Tapachula vs Mineros de Zacatecas

0-0

0-1
Sun 23, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs CSyD Dorados de Sinaloa

1-0

1-0
Sun 23, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs Saxan Ceadir Lunga


1-3
Sun 23, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
Decic Tuzi vs FK Berane

4-0

6-1
Sun 23, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs Bokelj Kotor

0-0

0-2
Sun 23, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
Jezero Plav vs OFK Igalo

0-0

0-0
Sun 23, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
Otrant vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-0

0-0
Sun 23, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs Mladost Ljeskopolje

0-0

0-1
Sun 23, Sep-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Buducnost Podgorica

0-0

2-1
Sun 23, Sep-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Grbalj Radanovici

1-0

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Morocco Super League
Olympique Club de Khouribga vs Chabab Rif Hoceima

1-1

2-1
Sun 23, Sep-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Southern Myanmar

2-0

4-0
Sun 23, Sep-13:00 - Myanmar National League
Shan United vs Mawyawadi

0-1

2-1
Sun 23, Sep-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Ayeyawady United

3-0

5-0
Sun 23, Sep-13:30 - Myanmar National League
Yadanarbon FC vs Sagaing United

1-0

3-0
Sun 23, Sep-13:30 - Myanmar National League
Magway vs Rakhine United

0-0

0-2
Sun 23, Sep-04:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Real Madriz

1-1

1-1
Sun 23, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Jalapa ART

0-1

1-1
Sun 23, Sep-15:00 - Norway 2 Division A
Fram Larvik vs Mjolner

1-1

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Raufoss vs Fredrikstad

1-1

3-1
Sun 23, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Odd Grenland B vs Honefoss

0-0

4-1
Sun 23, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Valerenga B vs Kjelsas IL

0-2

2-2
Sun 23, Sep-17:30 - Norway 2 Division B
Bryne vs IL Hodd

1-1

4-1
Sun 23, Sep-15:00 - Norway 2 Division B
Vard Haugesund vs Stjordals Blink

1-0

3-1
Sun 23, Sep-16:00 - Norway 2 Division B
Brattvag vs FK Arendal

1-2

2-3
Sun 23, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Viking vs Sogndal

1-0

2-0
Sun 23, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Ham-Kam vs Levanger FK

1-0

2-2
Sun 23, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Tromsdalen UIL

0-0

1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs Asane Fotball

0-1

1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Notodden FK

1-0

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Norway Adeccoligaen
Jerv vs Strommen

1-0

1-0
Sun 23, Sep-18:00 - Norway Adeccoligaen
Nest-Sotra vs Floro

0-0

0-1
Sun 23, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Ranheim IL

1-1

3-2
Sun 23, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Start Kristiansand

0-0

1-2
Sun 23, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Sandefjord

0-0

1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Molde

1-2

1-2
Sun 23, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs FK Haugesund

0-1

2-1
Sun 23, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Sarpsborg 08 FF

0-1

3-1
Sun 23, Sep-20:30 - Omani League
Al-Suwaiq Club vs Muscat

1-0

1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Omani League
Al Shabab(OMA) vs Al Oruba Sur

1-0

1-0
Sun 23, Sep-17:15 - Omani League
Sur Club vs Dhofar

1-1

1-2
Sun 23, Sep-17:30 - Omani League
Mjees vs Mrbat

0-0

1-3
Sun 23, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs Sportivo Iteno

0-0

2-0
Sun 23, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo San Lorenzo vs Club Fernando de la Mora

0-0

1-2
Sun 23, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
CA River Plate Asuncion vs Deportivo Liberacion

1-1

2-1
Sun 23, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Ovetense FC vs General Caballero

0-0

2-0
Sun 23, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Guairena vs RI 3 Corrales

0-0

0-0
Sun 23, Sep-01:45 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs 3 de Febrero

0-0

1-0
Sun 23, Sep-04:00 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Santani vs Club Libertad

1-0

1-0
Sun 23, Sep-19:59 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Deportivo Municipal

1-0

4-0
Sun 23, Sep-00:30 - Peru Primera Division
Ayacucho Futbol Club vs Academia Deportiva Cantolao

1-1

3-1
Sun 23, Sep-02:45 - Peru Primera Division
Sport Rosario vs Comerciantes Unidos

1-0

1-1
Sun 23, Sep-05:00 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Real Garcilaso

0-0

3-1
Sun 23, Sep-22:00 - Peru Segunda Division
Los Caimanes vs CD Coopsol

0-1

0-1
Sun 23, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

0-0

1-2
Sun 23, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Gornik Zabrze Youth

1-1

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Motor Lublin Youth vs Korona Kielce Youth

0-1

2-2
Sun 23, Sep-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Arka Gdynia Youth

1-0

3-0
Sun 23, Sep-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Jagiellonia Bialystok

1-0

1-3
Sun 23, Sep-17:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Piast Gliwice

1-0

4-1
Sun 23, Sep-14:30 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Sandecja Nowy Sacz

0-0

1-1
Sun 23, Sep-14:45 - Poland - I liga
GKS Katowice vs Puszcza Niepolomice

1-1

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Poland - II liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Gornik Leczna

0-0

0-2
Sun 23, Sep-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Cova Piedade(U19) vs Benfica(U19)

0-1

0-4
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Pacos Ferreira(U17) vs Vianense U17


4-0
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Ad Barroselas(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17


0-10
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
GD Cachao(U17) vs Spg C Braga(U17)


0-3
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Gil Vicente(U17) vs Chaves U17


1-4
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs FC Famalicao(U17)


0-1
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Leixoes(U17) vs Padroense(U17)


1-2
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
FC Porto(U17) vs NDS Guarda(U17)


11-0
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Anadia(U17) vs Academica Coimbra(U17)


1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Tondela(U17) vs Boavista(U17)


1-0
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sousense(U17) vs Feirense(U17)


1-4
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Sintrense(U17)


6-2
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao Leiria(U17) vs Uniao Almeirim(U17)


0-1
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs EAS Marinha Grande(U17)


2-2
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
ARCB Valongo(U17) vs CADE Entroncamento U17


1-4
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
O Elvas(U17) vs Loures(U17)


1-2
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sacavenense(U17) vs Associacao Naval(U17)


2-0
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
FC Barreirense(U17) vs Casa Pia AC(U17)


0-2
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Belenenses(U17)


1-4
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
GD Estoril-Praia(U17) vs Benfica(U17)


0-4
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Real Sport Clube(U17) vs Despertar SC(U17)


3-0
Sun 23, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Pinhalnovense(U17) vs Lusitano Evora(U17)


1-0
Sun 23, Sep-19:59 - Portugal Liga de Honora
Pacos Ferreira vs S.C. Covilha

2-0

3-0
Sun 23, Sep-19:59 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs CD Mafra

1-2

1-4
Sun 23, Sep-19:59 - Portugal Liga de Honora
Farense vs Academica Coimbra

0-1

0-2
Sun 23, Sep-14:15 - Portugal Liga de Honora
Vitoria Guimaraes B vs Leixoes

0-1

0-2
Sun 23, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academico de Viseu vs FC Famalicao

1-4

3-4
Sun 23, Sep-21:30 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Aves

1-0

2-0
Sun 23, Sep-00:00 - Portugal Primera Liga
Vitoria Setubal FC vs FC Porto

0-1

0-2
Sun 23, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Vitoria Guimaraes

1-0

3-2
Sun 23, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
C.D. Feirense vs CD Nacional

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs Moreirense

1-0

2-0
Sun 23, Sep-20:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Qabala

2-0

4-1
Sun 23, Sep-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Standard Sumqayit

1-0

1-2
Sun 23, Sep-22:00 - Romania - Divizia A
Steaua Bucuresti vs Dunarea Calarasi

2-0

2-0
Sun 23, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Chindia Targoviste vs Farul Constanta

2-1

5-1
Sun 23, Sep-19:00 - Romania - Liga 2
Universitaea Cluj vs Petrolul Ploiesti

1-0

3-2
Sun 23, Sep-17:00 - Russia Div 2 South
Spartak Vladikavkaz vs SKA Rostov

0-0

0-1
Sun 23, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
Urozhay Krasnodar vs FK Biolog

1-0

2-1
Sun 23, Sep-16:00 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs Mashuk-KMV

0-0

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Chelyabinsk vs Volga Ulyanovsk

1-1

1-2
Sun 23, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Ufa B vs KamAZ

0-2

0-4
Sun 23, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
NoSta Novotroitsk vs FK Ural-2

1-1

4-1
Sun 23, Sep-14:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Chertanovo Moscow

2-0

3-1
Sun 23, Sep-14:30 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs SKA Khabarovsk

1-0

2-1
Sun 23, Sep-15:00 - Russia First Division
Zenit-2 St.Petersburg vs Baltika

0-1

0-1
Sun 23, Sep-18:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Mordovia Saransk

0-1

1-2
Sun 23, Sep-18:00 - Russia First Division
FK Sochi vs Spartak Tambov

0-0

0-0
Sun 23, Sep-11:00 - Russia First Division
Luch Energiya Vladivostok vs Sibir Novosibirsk

0-0

1-0
Sun 23, Sep-19:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs FK Nizhny Novgorod

1-0

2-1
Sun 23, Sep-19:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs FK Krasnodar II

0-0

0-0
Sun 23, Sep-17:00 - Russia First Division
FK Khimki vs FC Armavir

1-1

2-3
Sun 23, Sep-17:00 - Russia First Division
Avangard Kursk vs FC Tyumen

1-0

2-0
Sun 23, Sep-17:00 - Russia Futsal League
Orgkhim Futsal vs Volga Saratov Futsal

1-0

5-2
Sun 23, Sep-13:00 - Russia Futsal League
Almaz Futsal vs Veliky Novgorod Futsal

1-1

6-1
Sun 23, Sep-19:59 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Spartak Moscow

0-1

1-1
Sun 23, Sep-17:30 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Lokomotiv Moscow

1-1

5-3
Sun 23, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SP Libertas

0-0

1-0
Sun 23, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs Folgore/Falciano

0-5

1-7
Sun 23, Sep-17:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs S.S Pennarossa

0-0

0-1
Sun 23, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Stirling University FC vs Keith

2-0

2-1
Sun 23, Sep-17:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow City Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

1-0

6-0
Sun 23, Sep-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Stirling University Women\'s

1-0

2-0
Sun 23, Sep-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Forfar Farmington Women\'s vs Celtic Women\'s

0-1

0-1
Sun 23, Sep-19:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hamilton FC Women\'s vs Hibernian Women\'s

1-2

2-4
Sun 23, Sep-15:30 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Celtic

0-1

2-1
Sun 23, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs St. Johnstone

2-0

5-1
Sun 23, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Crvena Zvezda

1-0

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs Backa Topola

0-0

0-0
Sun 23, Sep-03:30 - Serie C - Brazil
Cuiaba (MT) vs Operario Ferroviario PR

0-0

0-1
Sun 23, Sep-13:30 - Singapore League
Albirex Niigata FC vs Hougang United FC

0-1

2-2
Sun 23, Sep-13:30 - Singapore League
Home United FC vs Singapore Warriors

1-2

4-3
Sun 23, Sep-17:00 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Spartak Trnava

1-1

3-2
Sun 23, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
1. FC Tatran Presov vs Slavoj Trebisov

1-0

3-0
Sun 23, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs KFC Komarno

1-0

1-2
Sun 23, Sep-12:30 - Slovakia 3. liga Bratislava
Slovan Bratislava B vs FC Rohoznik


6-0
Sun 23, Sep-12:30 - Slovakia 3. liga West
Nitra B vs FK Puchov


1-2
Sun 23, Sep-20:15 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Aluminij

0-0

3-1
Sun 23, Sep-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs ND Mura 05

1-0

1-0
Sun 23, Sep-16:00 - Slovenia 1. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Rudar Velenje

0-1

1-2
Sun 23, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
Tabor Sezana vs Brda

1-0

4-2
Sun 23, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs Jadran Dekani

1-0

1-2
Sun 23, Sep-17:00 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Richards Bay

1-0

1-0
Sun 23, Sep-17:00 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Cape Umoya United

1-0

1-0
Sun 23, Sep-17:00 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Witbank Spurs

0-0

2-0
Sun 23, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Supersport United vs Black Leopards

2-0

4-0
Sun 23, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Maritzburg United

0-1

0-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
SD Casablanca Women\'s vs San Antonio Pilar Women\'s


1-2
Sun 23, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
CE Europa Women\'s vs Sant Gabriel Women\'s


0-3
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Ladies League Division 2
FC Barcelona B Women\'s vs Palleja Women\'s


6-0
Sun 23, Sep-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Atleico Malaga Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-2

0-3
Sun 23, Sep-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-0

3-0
Sun 23, Sep-15:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

1-0

2-2
Sun 23, Sep-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-1

2-1
Sun 23, Sep-22:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Athletic Bilbao

0-2

2-2
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Sevilla

1-4

2-6
Sun 23, Sep-22:45 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Girona

1-1

2-2
Sun 23, Sep-18:15 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Valencia

0-0

0-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Recreativo Huelva U19


0-3
Sun 23, Sep-15:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Guia U19


2-0
Sun 23, Sep-15:30 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs Alcorcon(U19)


1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs CD San Francisco(U19)


4-1
Sun 23, Sep-13:00 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs CD Roda(U19)


2-0
Sun 23, Sep-22:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Alcorcon

0-2

0-2
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Albacete

0-1

1-3
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Almeria

0-1

0-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Malaga

0-0

1-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
CF Reus Deportiu vs Gimnastic Tarragona

0-1

1-1
Sun 23, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Elche

1-1

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Rapido de Bouzas

1-0

3-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs Coruxo FC

1-0

2-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Unionistas de Salamanca

0-0

1-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs Pontevedra

0-0

3-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Ponferradina vs San Sebastian Reyes

2-1

3-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs CD Guijuelo

1-1

2-3
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Cultural Leonesa vs Real Madrid Castilla

1-0

1-2
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs Deportivo La Coruna B

0-1

2-1
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Atletico de Madrid B

2-1

2-4
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Las Palmas Atletico

0-0

1-0
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs Racing Santander

0-1

0-2
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs Real Sociedad B

0-2

2-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Gimnastica Torrelavega vs SD Amorebieta

1-2

1-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Arenas Club de Getxo

1-0

1-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs UD Logrones

1-0

2-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Union Langreo vs CD Mirandes

0-0

0-1
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Leioa

0-1

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Peralada vs Atletico Baleares

1-1

2-2
Sun 23, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Teruel

0-1

0-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs UE Cornella

1-1

1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs UD Levante B

0-1

2-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs CD Ebro

0-1

1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Espanyol B

1-0

2-2
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Ontinyent CF

0-0

0-2
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-3
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Jumilla vs FC Cartagena

1-1

1-3
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Marbella FC

1-0

2-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Ibiza Eivissa

0-0

1-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs Linense

0-0

3-1
Sun 23, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs CD El Ejido 2012

1-0

2-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs UCAM Murcia

0-1

0-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

0-0
Sun 23, Sep-12:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Malagueno vs Recreativo Granada

0-0

0-1
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Almeria B vs Don Benito

2-0

4-1
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Praviano


4-0
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
La Madalena vs Condal CF


3-1
Sun 23, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Mosconia


1-2
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs CD Tuilla


4-0
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Real Aviles


2-3
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Univ. Oviedo vs CD Colunga

0-3

2-3
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Marino Luanco vs San Claudio


2-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Caudal Deportivo


0-1
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs CD Covadonga


1-2
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Porrino Industrial

0-0

1-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Laracha

0-0

1-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Arenteiro

0-0

0-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs CD Choco


2-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Compostela


1-4
Sun 23, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Arosa Sociedad Cultural

0-2

0-3
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Racing de Ferrol

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs UD Ourense

0-0

0-1
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs UB Lebrijana


5-1
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Sevilla C


1-2
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Xerez CD

0-0

2-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs Arcos CF

0-1

1-2
Sun 23, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs CD Cabecense

1-0

2-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Algeciras vs CD San Roque de Lepe

1-0

2-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics vs Ecija Balompie


1-0
Sun 23, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Cadiz B


1-2
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs UD Los Barrios

2-0

7-0
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs CD Gerena

1-0

3-1
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs CD Utrera

0-0

1-1
Sun 23, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Murense vs SCR Pena Deportiva


0-4
Sun 23, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs CD Ferriolense

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CF Platges De Calvia


0-3
Sun 23, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs CD Union Sur Yaiza


2-0
Sun 23, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Tamaraceite


0-2
Sun 23, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Tenerife B


1-1
Sun 23, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs UD Las Zocas


3-2
Sun 23, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs CD Union Puerto


1-1
Sun 23, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs CD Mensajero

1-0

2-2
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Yeclano Deportivo


2-2
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs La Union CF

1-0

1-0
Sun 23, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Mar Menor

1-1

2-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Club Atletico Pulpileno

1-1

2-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs Deportiva Minera

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs NV Estudiantes de Murcia CF


2-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs La Hoya Lorca CF

0-0

0-0
Sun 23, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs CF El Castillo

0-2

2-3
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Olimpico de Totana

2-0

3-0
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs EDMF Churra


2-2
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Club Deportivo Cieza

0-1

0-1
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs CD Castuera


2-0
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CD Valdelacalzada


1-0
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs AD Llerenense

0-1

1-2
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs Moralo CP

0-0

1-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs UP Plasencia

2-0

2-2
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CP Valdivia


2-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Extremadura B


3-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Merida AD vs Jerez Industrial CF

0-0

3-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CD Diocesano


0-2
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs Osasuna B


0-2
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Huarte


2-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs CD Cortes

1-0

3-1
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs Avance Ezcabarte

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CA Vianes


3-1
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs UD Logrones B


2-3
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Haro Deportivo


0-2
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Autol vs CP Calasancio


0-2
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CF Rapid De Murillo

1-0

4-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CCD Alberite


1-1
Sun 23, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CD Arnedo

1-1

4-3
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Varea


2-0
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CD Alfaro


0-2
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Robres


0-1
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs CD Binefar

1-0

3-0
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CD Sarinena


0-1
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs UD Casetas


3-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs UD San Lorenzo

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs CF Calamocha

1-2

1-4
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Brea


0-3
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs CD Belchite 97


1-3
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs SD Tarazona


0-2
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs Zaragoza B

0-1

1-2
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Mora CF


1-1
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Almagro CF


3-0
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs CD Madridejos


0-3
Sun 23, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs La Solana

1-1

3-1
Sun 23, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Atletico Tomelloso


4-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs CD Marchamalo

0-1

4-2
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Tarancon


1-2
Sun 23, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs CF Vimenor

3-0

4-0
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs CD Tropezon


0-3
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs SD Laredo


1-0
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs SD Revilla

1-0

1-1
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs Rinconeda Polanco


4-2
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs Portugalete

1-0

2-1
Sun 23, Sep-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Pasaia KE

0-0

0-0
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Ordizia KE

0-0

1-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs San Cristobal

0-0

1-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs UE Sants

1-1

1-2
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs FE Grama

1-1

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs EC Granollers

0-1

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Martinenc vs CF Reus Deportiu II

2-1

2-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs Terrassa

1-0

1-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs Pobla De Mafumet CF

1-0

2-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Llagostera

1-1

2-1
Sun 23, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs FC Santboia


2-0
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Villarreal C


1-0
Sun 23, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF La Nucia vs Torre Levante Orriols

0-1

1-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Vilamarxant CF

1-0

1-3
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs UD Rayo Ibense

1-0

3-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs Atzeneta UE


1-0
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs CF Pozuelo Alarcon

0-1

0-3
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Vicalvaro vs CF Trival Valderas


1-1
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Getafe B

0-0

1-0
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Las Rozas

0-0

0-1
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs San Fernando Henares

0-1

0-1
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs Leganes B


2-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Alcobendas Sport

1-2

2-3
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs Mostoles


1-3
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs AD Parla

0-1

0-1
Sun 23, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs RCD Carabanchel

0-1

3-1
Sun 23, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs Atletico Bembibre


0-1
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Zamora CF

0-0

0-0
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs CF Briviesca Norpetrol


6-1
Sun 23, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD Cristo Atletico


3-1
Sun 23, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Atletico Tordesillas


2-0
Sun 23, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs CD Torreperogil

0-1

2-1
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs CD Alhaurino

2-0

4-0
Sun 23, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Atarfe Industrial CF

2-0

3-0
Sun 23, Sep-20:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs CD Rincon


2-0
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs Torredonjimeno

0-1

4-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs Velez CF


2-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs Martos Club Deportivo


2-1
Sun 23, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Poli Almeria

2-0

3-1
Sun 23, Sep-21:00 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Ahli Shandi

2-0

4-1
Sun 23, Sep-21:00 - Sudanese Premier League
Hay Al-Arab vs Al-Hilal Omdurman


0-2
Sun 23, Sep-18:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Ahli Al Khartoum


1-0
Sun 23, Sep-17:30 - Swden Women Division 2
Kungsbacka DFF Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-0

3-0
Sun 23, Sep-15:30 - Swden Women Division 2
Assi IF Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

1-0

1-0
Sun 23, Sep-18:00 - Swden Women Division 2
Orebro Women\'s vs Ljusdal Women\'s

2-0

4-0
Sun 23, Sep-18:00 - Swden Women Division 2
Asarums IF FK Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-1

0-2
Sun 23, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women\'s vs Pitea IF Women\'s

0-1

0-1
Sun 23, Sep-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs IF Limhamn Bunkeflo Women\'s

0-0

0-1
Sun 23, Sep-16:00 - Sweden Damallsvenskan
FC Rosengard Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

2-0

3-0
Sun 23, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Carlstad United BK vs Syrianska FC

0-0

1-0
Sun 23, Sep-17:30 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Arameisk-Syrianska IF

2-0

5-0
Sun 23, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Assyriska FF Sodertalje vs Vasteras SK FK

0-0

0-2
Sun 23, Sep-16:30 - Sweden Div 1 Norra
FC Linkoping City vs Umea FC

0-0

1-1
Sun 23, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Mjallby AIF vs Husqvarna FF

2-0

5-1
Sun 23, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Atvidabergs FF

1-0

3-1
Sun 23, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Angelholms FF vs Skovde AIK

0-2

1-3
Sun 23, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FK Karlskrona vs Grebbestads IF

1-0

1-1
Sun 23, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Tvaakers IF

0-1

0-1
Sun 23, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Eskilstuna City FK vs AFK Linkoping

0-0

1-2
Sun 23, Sep-19:30 - Sweden Superettan
Helsingborg IF vs IK Frej Taby

0-0

1-0
Sun 23, Sep-19:30 - Sweden Superettan
Orgryte vs IK Brage

2-0

4-1
Sun 23, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Falkenbergs FF vs Jonkopings Sodra IF

0-0

2-0
Sun 23, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Varbergs BoIS FC vs Gefle IF

1-1

1-2
Sun 23, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs Kalmar FF

3-0

4-0
Sun 23, Sep-17:10 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Hammarby

0-0

1-0
Sun 23, Sep-18:00 - Swiss Super League
Zurich vs FC Luzern

0-0

1-0
Sun 23, Sep-18:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs FC Lugano

2-0

2-2
Sun 23, Sep-18:00 - Swiss Super League
Young Boys vs Basel

2-0

7-1
Sun 23, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Thun U21 vs FC Martigny Sports


1-1
Sun 23, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Biel-Bienne vs FC Luzern U-21

3-1

3-2
Sun 23, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs FC Bassecourt

0-1

2-3
Sun 23, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs FC Black Stars Basel

0-0

1-1
Sun 23, Sep-16:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Zofingen vs Grasshoppers U21

0-0

0-1
Sun 23, Sep-18:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Winterthur

0-0

0-1
Sun 23, Sep-15:00 - Thai League 1
Air Force Central vs Bangkok Glass

0-2

2-5
Sun 23, Sep-15:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Navy FC

1-1

2-2
Sun 23, Sep-16:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Sukhothai FC

0-1

2-3
Sun 23, Sep-16:00 - Thai League 1
Ubon UMT United vs Chonburi FC

1-1

1-2
Sun 23, Sep-15:00 - Thai League 2
Army United FC vs Lampang FC

0-2

3-3
Sun 23, Sep-15:00 - Thai League 2
Thai Honda FC vs Khonkaen FC

1-0

2-0
Sun 23, Sep-15:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Nong Bua Pitchaya

0-0

0-1
Sun 23, Sep-15:00 - Thai League 2
Ang Thong FC vs Sisaket FC

0-0

0-0
Sun 23, Sep-00:00 - Trinidad and Tobago Pro League
North East Stars F.C. vs W Connection FC


1-1
Sun 23, Sep-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Defence Force FC vs Point Fortin FC

2-0

3-1
Sun 23, Sep-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Club Sando vs Morvant Caledonia United

2-1

5-3
Sun 23, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs A.S Djerba

2-0

2-0
Sun 23, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Oceano Kerkennah vs ES Rades

0-1

0-1
Sun 23, Sep-20:30 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Giresunspor

0-1

0-1
Sun 23, Sep-20:30 - Turkey 2 Ligi A
Afjet Afyonspor vs Balikesirspor

0-0

1-1
Sun 23, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

0-0

0-0
Sun 23, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirsehir Belediyespor vs Elazig Belediyespor

1-0

1-1
Sun 23, Sep-17:00 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Alanyaspor

0-1

1-2
Sun 23, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Sivasspor

2-1

2-1
Sun 23, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Akhisar Bld.Geng vs Galatasaray

0-0

3-0
Sun 23, Sep-15:00 - Turkey U21 Ligi 1
Afjet Afyonspor(U21) vs Balikesirspor(U21)


1-1
Sun 23, Sep-15:00 - Turkey U21 Ligi 1
Altay Spor Kulubu(U21) vs Giresunspor (U21)

1-1

1-2
Sun 23, Sep-14:00 - Turkey U21 Super League
Kasimpasa(U21) vs Alanyaspor(U21)

2-0

4-1
Sun 23, Sep-16:00 - Turkey U21 Super League
Akhisar Bld.Geng(U21) vs Galatasaray(U21)

0-0

1-0
Sun 23, Sep-16:00 - Turkey U21 Super League
Antalyaspor(U21) vs Sivasspor(U21)


1-2
Sun 23, Sep-17:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Slovenia Women\'s(U17) vs Belarus Women\'s(U17)

1-0

3-0
Sun 23, Sep-17:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Austria Women\'s(U17) vs Estonia Women\'s(U17)

5-0

7-0
Sun 23, Sep-17:30 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Hungary Women\'s(U17) vs FYR Macedonia Women\'s(U17)

3-0

4-1
Sun 23, Sep-13:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
France Women\'s(U17) vs Bosnia and Herzegovina Women\'s (U17)

2-0

6-0
Sun 23, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Zorya

0-0

2-1
Sun 23, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs Chernomorets Odessa

0-0

3-0
Sun 23, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Desna Chernihiv

1-0

4-0
Sun 23, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga
Obolon Brovar Kiev vs FC Avanhard Kramatorsk

0-0

0-1
Sun 23, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga
Rukh Vynnyky vs Hirnyk-Sport

0-0

0-0
Sun 23, Sep-18:00 - Ukraine Persha Liga
FC Inhulets Petrove vs Volyn Lutsk

0-1

1-1
Sun 23, Sep-19:00 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattya Ivano Frankivsk vs FC Ahrobiznes Volochysk

0-0

1-0
Sun 23, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs CA Torque

1-0

1-1
Sun 23, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Defensor SC

1-1

3-2
Sun 23, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro vs Racing Club Montevideo

1-2

1-2
Sun 23, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
Boston River vs Rampla Juniors FC

0-0

0-0
Sun 23, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Villa Espanola vs Oriental

2-0

2-1
Sun 23, Sep-21:00 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Sporting Kansas City

0-0

2-0
Sun 23, Sep-01:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Toronto FC

0-0

2-0
Sun 23, Sep-03:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Real Salt Lake

1-0

2-0
Sun 23, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Chicago Fire

0-1

2-2
Sun 23, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs Colorado Rapids

1-1

2-1
Sun 23, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Montreal Impact vs New York City Football Club

1-1

1-1
Sun 23, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Houston Dynamo

0-0

0-0
Sun 23, Sep-04:00 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Portland Timbers

3-0

3-2
Sun 23, Sep-00:45 - USA National Women\\\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s

2-0

3-0
Sun 23, Sep-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Penn FC vs FC Cincinnati

1-0

1-2
Sun 23, Sep-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Pittsburgh Riverhounds SC vs Indy Eleven

0-0

3-2
Sun 23, Sep-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Charlotte Independence vs New York Red Bulls B

1-0

1-1
Sun 23, Sep-03:30 - USSF Division 2 Professional League
Tampa Bay Rowdies vs Richmond Kickers

0-0

3-0
Sun 23, Sep-03:30 - USSF Division 2 Professional League
Louisville City FC vs Ottawa Fury

2-0

4-0
Sun 23, Sep-04:00 - USSF Division 2 Professional League
Colorado Springs Switchbacks FC vs Phoenix Rising FC

0-2

1-2
Sun 23, Sep-04:00 - USSF Division 2 Professional League
Tulsa Roughnecks vs Swope Park Rangers

0-1

1-1
Sun 23, Sep-04:30 - USSF Division 2 Professional League
Saint Louis FC vs San Antonio FC

0-0

2-0
Sun 23, Sep-04:30 - USSF Division 2 Professional League
Nashville SC vs Charleston Battery

1-1

1-1
Sun 23, Sep-04:30 - USSF Division 2 Professional League
Rio Grande Valley FC Toros vs Seattle Sounders FC 2

2-0

3-0
Sun 23, Sep-06:00 - USSF Division 2 Professional League
Reno 1868 vs Las Vegas Lights FC

1-1

3-3
Sun 23, Sep-06:00 - USSF Division 2 Professional League
Fresno FC vs Portland Timbers B

0-2

2-2
Sun 23, Sep-06:30 - USSF Division 2 Professional League
Los Angeles Galaxy II vs Real Monarchs SLC

2-0

6-1
Sun 23, Sep-16:00 - Uzbekistan Division 1
FK Andijan vs Norin FK

0-0

0-0
Sun 23, Sep-16:00 - Uzbekistan Division 1
Shortan Guzar vs Mashal Muborak


0-3
Sun 23, Sep-16:00 - Uzbekistan Division 1
Termez Surkhon vs Istiklol Fergana


1-1
Sun 23, Sep-16:00 - Uzbekistan Division 1
Aral Nukus vs Dinamo Samarqand


0-2
Sun 23, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs FC Bunyodkor

1-1

2-1
Sun 23, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC AGMK vs Sogdiana Jizzakh

1-0

2-0
Sun 23, Sep-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs Metallurg Bekobod

0-0

0-0
Sun 23, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Aragua FC

0-0

0-0
Sun 23, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Portuguesa FC

2-0

3-0
Sun 23, Sep-23:30 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Mineros de Guayana

1-1

2-2
Sun 23, Sep-19:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Trujillanos FC

2-0

2-2
Sun 23, Sep-19:55 - Venezuela Segunda Division
Univ Los Andes(ULA) vs Yaracuyanos

1-2

3-2
Sun 23, Sep-00:00 - Venezuela Segunda Division
Titanes FC vs Real Frontera

0-0

1-0
Sun 23, Sep-01:00 - Venezuela Segunda Division
Urena SC vs Llaneros Guanare

0-0

0-0
Sun 23, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Atletico Furrial vs Angostura FC

1-1

1-1
Sun 23, Sep-08:30 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women\'s vs Northern Redbacks women\'s

1-0

2-1
Sun 23, Sep-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Queens Park Women\'s vs Fremantle City Women\'s

2-0

3-1
Sun 23, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Byasen Toppfotball Women\'s vs Uraedd FK Women\'s

1-0

3-0
Sun 23, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Ovrevoll Hosle Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s

1-0

5-0
Sun 23, Sep-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Grand Bodo Women\'s vs Roa Women\'s

0-2

1-3
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.