Football Results for Sat 22, Sep 2018

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 22, Sep 2018

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 22, Sep-12:30 - AFC Youth Championship U16
Iraq(U16) vs Afghanistan(U16)

2-1

2-1
Sat 22, Sep-16:45 - AFC Youth Championship U16
Korea Republic(U16) vs Australia(U16)

1-0

3-0
Sat 22, Sep-20:45 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs KF Tirana

0-1

1-1
Sat 22, Sep-17:45 - Albania Super league
Luftetari Gjirokaster vs Teuta Durres

1-0

3-1
Sat 22, Sep-22:00 - Algeria Division 1
MC Oran vs MC Alger

3-1

4-3
Sat 22, Sep-19:00 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs USM Bel Abbes

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:00 - Algeria Division 1
DRB Tadjenanet vs JS Saoura

0-0

1-0
Sat 22, Sep-19:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs A Bou Saada

0-0

1-0
Sat 22, Sep-20:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Deportivo Riestra

0-0

0-0
Sat 22, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
All Boys vs Club Atletico Colegiales

0-0

1-1
Sat 22, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs Deportivo Espanol

0-0

0-0
Sat 22, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs Defensores Unidos

0-0

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Merlo vs San Martin Burzaco

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Ferrocarril Midland

1-0

1-2
Sat 22, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Argentino de Quilmes

0-0

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs Centro Espanol

0-1

0-3
Sat 22, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Real Pilar vs Deportivo Paraguayo

0-0

2-0
Sat 22, Sep-04:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Defensores de Belgrano

3-1

4-3
Sat 22, Sep-02:00 - Argentinian Primera Super League
San Lorenzo vs Patronato Parana

1-2

3-2
Sat 22, Sep-04:00 - Argentinian Primera Super League
Colon vs Club Deportivo Godoy Cruz

2-0

3-1
Sat 22, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs Lanus

1-0

2-0
Sat 22, Sep-22:30 - Argentinian Primera Super League
Talleres Cordoba vs Velez Sarsfield

1-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs Lori Vanadzor

0-1

2-1
Sat 22, Sep-19:00 - Armenia Premier League
Gandzasar Kapan vs Ararat Yerevan

3-0

4-0
Sat 22, Sep-08:30 - Australia Brisbane Capital League 1
Caboolture FC vs Toowong

0-0

0-0
Sat 22, Sep-11:30 - Australia Brisbane Premier League
Albany Creek vs Grange Thistle SC

0-2

1-5
Sat 22, Sep-11:00 - Australia Victorian Division 1
Altona Magic vs Dandenong City SC

0-1

1-3
Sat 22, Sep-18:30 - Austria Erste Division
SC Austria Lustenau vs Lafnitz

1-0

1-3
Sat 22, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Mattersburg

1-1

1-2
Sat 22, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Wolfsberger AC

0-1

0-1
Sat 22, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs TSV Hartberg

1-0

3-0
Sat 22, Sep-19:59 - Austrian Regionalliga East
Team Wiener Linien vs ASV Bruck

0-0

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga East
Rapid Vienna Amateure vs SC Neusiedl 1919

2-0

3-1
Sat 22, Sep-19:59 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs WSC Hertha Wels

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:30 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Weiz vs Grazer AK

0-1

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - Austrian Regionalliga West
SV Wals-Grunau vs USK Anif

1-1

1-3
Sat 22, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga West
Langenegg vs Kufstein

0-3

0-6
Sat 22, Sep-16:30 - Austrian Regionalliga West
SVG Reichenau vs FC Dornbirn

1-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Granit Mikashevichi vs Khimik Svetlogorsk

3-0

4-1
Sat 22, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Energetik-BGU Minsk vs Slavia Mozyr

1-1

2-2
Sat 22, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Zhitkovichi? vs FK Zabudova-2007 Chist

1-2

2-2
Sat 22, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs FK Orsha

1-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Belshina Babruisk vs FC Baranovichi

3-0

5-1
Sat 22, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Smorgon FC

0-0

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Lokomotiv Gomel

0-0

0-0
Sat 22, Sep-15:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Shakhter Soligorsk

1-0

1-0
Sat 22, Sep-20:45 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs FC Gomel

0-0

1-0
Sat 22, Sep-19:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs Dinamo Brest

0-0

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs FC Minsk

0-0

0-1
Sat 22, Sep-13:30 - Belarus Women\\\'s Premier League
Slavyanka Minsk Women\'s vs RGUOR Minsk Women\'s


0-11
Sat 22, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
Excelsior Virton vs Lierse Kempenzonen

0-1

1-2
Sat 22, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
ASV Geel vs Oudenaarde

1-0

2-0
Sat 22, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
RFC Seraing vs KMSK Deinze

0-1

2-1
Sat 22, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Eendracht Aalst

1-0

2-1
Sat 22, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Thes Sport Tessenderlo

0-2

2-3
Sat 22, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
Sporting Chatelet vs RWD Molenbeek

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:59 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Sporting Charleroi

0-1

1-1
Sat 22, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League
KSC Lokeren vs Royal Excel Mouscron

0-0

0-0
Sat 22, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs KV Oostende

0-1

1-2
Sat 22, Sep-22:30 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Royal Antwerp FC

0-0

2-0
Sat 22, Sep-19:00 - Belgium - 2e Klasse
K.F.C.O. Beerschot Wilrijk vs Lommel SK

0-1

1-3
Sat 22, Sep-22:30 - Belgium - 2e Klasse
Oud Heverlee Leuven vs Roeselare

0-1

0-2
Sat 22, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Destroyers vs Aurora

0-0

1-0
Sat 22, Sep-21:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs GOSK Gabela

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:30 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs Zrinjski Mostar

0-1

0-1
Sat 22, Sep-18:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs FK Sarajevo

0-2

1-4
Sat 22, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B
Paysandu (PA) vs Criciuma SC

1-1

1-1
Sat 22, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Oeste SP

0-2

1-3
Sat 22, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B
Goias vs Ponte Preta

1-2

2-2
Sat 22, Sep-03:30 - Brasileiro Serie B
Sao Bento vs Boa Esporte Clube

0-0

0-0
Sat 22, Sep-03:30 - Brasileiro Serie B
CRB (AL) vs Coritiba (PR)

0-1

1-1
Sat 22, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Fortaleza vs Vila Nova (GO)

0-0

2-0
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Flamengo SP U23 vs Francana SP(U23)


0-1
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Paulista SP(U23) vs Inter Bebedouro SP U23


2-1
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Americano (RJ) vs Audax Rio RJ

0-0

2-0
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
America-RJ vs Sampaio Correa (RJ)

2-0

2-1
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Sao Caetano (SP) vs EC Santo Andre

0-0

0-0
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Portuguesa de Desportos vs Gremio Osasco Audax

0-0

1-0
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Ituano (SP) vs Juventus-SP

0-0

3-1
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Ferroviaria SP vs Inter de Limeira

0-1

0-2
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Mirassol vs Penapolense

1-0

3-0
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs Rio Claro

1-0

1-2
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Red Bull Brasil vs Desportivo Brasil SP

0-1

3-1
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Gremio Novorizontino vs Olimpia SP

0-0

1-1
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
CA Votuporanguense SP vs Batatais SP

1-0

1-0
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Nacional SP vs Atibaia

0-0

1-4
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Santos B vs Sao Bernardo

1-0

2-0
Sat 22, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Bragantino SP B vs Taubate

2-0

2-0
Sat 22, Sep-16:00 - Bulgaria B PFG
OFC Pomorie vs PFK Montana

0-1

1-3
Sat 22, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Kariana Erden vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

0-1

0-2
Sat 22, Sep-21:00 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs CSKA Sofia

0-2

0-2
Sat 22, Sep-18:30 - Bulgaria Premier
Septemvri Sofia vs Lokomotiv Plovdiv

1-1

1-3
Sat 22, Sep-23:00 - CAF Champions League
Al Ahly SC vs Horoya AC

1-0

4-0
Sat 22, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs America MG

1-0

1-1
Sat 22, Sep-03:00 - Canadian Premier Soccer League
Serbian White Eagles vs SC Waterloo


1-3
Sat 22, Sep-04:30 - Canadian Premier Soccer League
Real Mississauga SC vs CSC Mississauga


1-2
Sat 22, Sep-23:00 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs San Marcos de Arica

0-0

0-1
Sat 22, Sep-19:00 - Chile Primera Division
Palestino vs Union Espanola

0-1

1-1
Sat 22, Sep-03:00 - Chile Primera Division
Deportes Temuco vs Huachipato

0-1

0-4
Sat 22, Sep-22:00 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Deportes Iquique

2-1

3-1
Sat 22, Sep-23:00 - Chile Tercera Division
Municipal Mejillones vs Rancagua Sur

0-1

1-2
Sat 22, Sep-23:00 - Chile Tercera Division
AC Colina vs Tomas Greig

1-1

4-1
Sat 22, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Zhejiang Greentown vs Qingdao Yellow Sea pharmaceutical

0-2

1-4
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Jonoon vs Yinchuan Helanshan

1-0

1-1
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
BeiJing Tech vs Yanbian Beiguo

0-2

1-3
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hunan Billows vs Jiangxi Liansheng

0-2

1-2
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zibo Sunday vs Baoding Rongda FC

0-1

0-1
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Yunnan Feihu vs Hainan Boying Seamen

1-0

1-1
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Sichuan Annapurna vs Nantong Zhiyun

0-0

4-0
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
BaoTou Nanjiao FC vs Dalian Chanjoy

1-3

2-5
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Elite F.C. vs Jiangsu Yancheng

0-1

1-1
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenyang Urban vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

1-0

1-0
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenzhen Renren vs Suzhou Dongwu

1-1

2-2
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shanghai Sunfun vs Anhui Hefei Guiguan


3-0
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhenjiang Huasa FC vs Shenzhen Pengcheng

0-0

0-0
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jilin Baijia FC vs ShenYang DongJin


3-0
Sat 22, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Fujian Tianxin vs Sichuan Jiuniu

1-0

2-0
Sat 22, Sep-15:35 - Chinese Super League
HeNan JianYe vs Shandong Luneng

0-2

1-4
Sat 22, Sep-15:35 - Chinese Super League
Jiangsu Suning FC vs Guangzhou Evergrande Taobao FC

2-0

2-3
Sat 22, Sep-15:35 - Chinese Super League
Shanghai SIPG F.C. vs Changchun YaTai

2-1

3-1
Sat 22, Sep-15:35 - Chinese Super League
Guizhou Hengfeng F.C. vs Beijing Guoan

1-0

3-2
Sat 22, Sep-15:35 - Chinese Super League
Hebei China Fortune Football Club vs Tianjin QuanJian

0-0

2-0
Sat 22, Sep-11:30 - Chinese Super League
Dalian Yifang vs ShenHua SVA FC

1-0

2-1
Sat 22, Sep-06:00 - Club Friendly
Edgeworth Eagles FC vs Newcastle Jets FC

0-3

0-5
Sat 22, Sep-09:30 - Club Friendly
Campbelltown City SC vs Sydney Olympic

1-1

2-1
Sat 22, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Jaguares de Cordoba

1-1

2-1
Sat 22, Sep-05:00 - Colombia Copa Mustang
Boyaca Chico vs Patriotas FC

0-0

1-1
Sat 22, Sep-14:00 - COSAFA Women\\\'s Championship
South Africa Women\'s vs Cameroon Women\'s

1-0

2-1
Sat 22, Sep-21:00 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs NK Rijeka

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:30 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs HNK Gorica

0-0

0-1
Sat 22, Sep-12:00 - Croatia U19
Hrvatski Dragovoljac(U19) vs Inter Zapresic(U19)

3-1

3-3
Sat 22, Sep-13:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs Hajduk Split (U19)

1-5

1-8
Sat 22, Sep-19:00 - Cyprus 1 Division
E.N.Paralimni vs Ermis Aradippou

0-0

2-0
Sat 22, Sep-21:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs AEL Limassol

0-0

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Olympiakos Nicosia FC

0-0

2-0
Sat 22, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division
MEAP Nisou vs Aris Limassol

1-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Othellos Athienou

0-1

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Karmiotissa Pano Polemidion

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Anagennisi Deryneia

1-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Voroklinis vs Thoi Lakatamias

0-1

0-3
Sat 22, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Pardubice vs Brno

1-0

1-1
Sat 22, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
FK Banik Sokolov vs Prostejov

2-0

3-0
Sat 22, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Prevysov vs FK Slavoj Vysehrad

1-0

3-0
Sat 22, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
FK Kraluv Dvur vs FK Loko Vltavin

0-2

0-2
Sat 22, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Dobrovice vs Sokol Zivanice

1-1

2-1
Sat 22, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Jiskra Domazlice vs Jiskra Usti nad Orlici

1-0

1-1
Sat 22, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Slovan Velvary vs Olympia Radotin

0-0

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Dukla Praha

1-0

1-0
Sat 22, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs Slovan Liberec

3-0

4-1
Sat 22, Sep-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Synot Slovacko

1-0

5-1
Sat 22, Sep-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Teplice

1-0

2-0
Sat 22, Sep-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs FK Pribram

2-0

4-1
Sat 22, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Hradec Kralove Women\'s


5-0
Sat 22, Sep-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s


2-0
Sat 22, Sep-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Horni Herspice Women\'s vs Slavia Praha Women\'s


1-7
Sat 22, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Jiskra Rymarov vs Lisen

0-5

1-8
Sat 22, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Spartak Hulin

3-1

5-1
Sat 22, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Valasske Mezirici

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Dolni Benesov vs Vyskov

0-2

2-3
Sat 22, Sep-14:30 - Czech Republic U19 League
MFK Karvina(U19) vs Slavia Praha(U19)

1-2

1-3
Sat 22, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Dukla Praha (U19)

1-1

3-2
Sat 22, Sep-15:30 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Sparta Praha(U19)

0-2

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - Czech Republic U19 League
Vysocina Jihlava(U19) vs Pribram U19

0-1

0-1
Sat 22, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

0-1

0-1
Sat 22, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Viktoria Plzen U19

1-2

2-4
Sat 22, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Pardubice(U19)

1-1

1-1
Sat 22, Sep-14:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Brno(U19)

0-2

1-3
Sat 22, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Vendsyssel

0-0

2-0
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Tarup Paarup IF vs Brabrand IF

0-0

0-1
Sat 22, Sep-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe A
Kjellerup IF vs Kolding IF

1-1

2-3
Sat 22, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Dalum vs Odder IGF

1-1

4-1
Sat 22, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Sydvest vs Jammerbugt

0-1

0-3
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Skovshoved vs Avarta

0-1

0-1
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Vanlose IF vs Bronshoj

1-2

1-3
Sat 22, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
BK Frem vs HIK

2-1

2-1
Sat 22, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Hillerod Fodbold vs B93 Copenhagen

0-2

0-3
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Brondby Women\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s

1-0

5-0
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Odense Women\'s vs Kolding BK Women\'s

1-2

1-5
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
VSK Aarhus Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-1

0-5
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Vildbjerg SF Women\'s vs Vejle Women\'s

2-1

5-1
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Sundby BK Women\'s vs Herlufsholm GF Women\'s

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
FC Damso Women\'s vs Ballerup-Skovlunde II Women\'s

1-1

4-1
Sat 22, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
ASA Aarhus Women\'s vs IF Lyseng Women\'s

0-0

0-0
Sat 22, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Naesby BK Woman\'s vs Osterbro IF Woman\'s

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Esbjerg FB(U17)

1-0

1-0
Sat 22, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Odense BK (U17)

1-1

2-2
Sat 22, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Brondby(U17)

1-0

2-0
Sat 22, Sep-16:15 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Sonderjyske(U17)

0-1

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Midtjylland(U17)

0-2

0-3
Sat 22, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Midtjylland(U19)

1-2

1-4
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Esbjerg FB(U19)

2-2

2-3
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Odense BK U19

1-0

2-2
Sat 22, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Brondby(U19)

1-1

2-1
Sat 22, Sep-14:00 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Sonderjyske(U19)

2-3

5-3
Sat 22, Sep-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Liga de Loja vs America de Quito

1-1

1-1
Sat 22, Sep-05:00 - Ecuador Campeonato Serie B
L.D.U.Portoviejo vs Mushuc Runa

0-0

1-0
Sat 22, Sep-04:15 - Ecuador Copa Pilsener A
CD El Nacional vs Macara

0-0

1-2
Sat 22, Sep-19:59 - Egypt Premier League
El Ismaily vs Smouha SC

1-2

1-3
Sat 22, Sep-17:30 - Egypt Premier League
Petrojet FC vs El Gounah

0-2

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Chesterfield vs Gateshead

0-2

0-3
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Halifax Town vs Hartlepool United FC

0-0

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Barnet F.C. vs AFC Fylde

1-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Aldershot Town vs Dover Athletic

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Ebbsfleet United vs Havant & Waterlooville FC

1-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Barrow vs Maidenhead United

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Harrogate Town vs Leyton Orient

0-2

0-3
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Braintree Town vs Maidstone United

0-0

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Sutton United vs Wrexham

2-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Solihull Moors vs Bromley

4-0

5-0
Sat 22, Sep-18:00 - England Conference
Salford City F.C. vs Boreham Wood F.C.

2-0

3-1
Sat 22, Sep-15:35 - England Conference
Eastleigh vs Dagenham and Redbridge

0-0

1-0
Sat 22, Sep-15:30 - England FA Cup
Lymington Town vs Torquay United

0-2

0-7
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Darlington vs Bradford Park Avenue

0-1

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
AFC Telford United vs Bedford Town


3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Kidderminster vs Atherstone Town


5-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Chester FC vs City of Liverpool


4-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Boston United vs Peterborough Sports


0-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Hereford vs Truro City

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
York City vs Ashton Athletic


5-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Woking vs Tooting Mitcham United


4-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Slough Town vs Sholing FC


2-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Billericay Town vs Burnham


4-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Tiverton Town vs Dorchester Town


2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Halesowen Town vs Gainsborough Trinity

0-1

0-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Hayes&Yeading vs Moneyfields

0-0

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Kettering Town vs AFC Mansfield


2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Altrincham vs Whitley Bay


5-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Nuneaton Town vs Brackley Town

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Welling United vs Chesham United


2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Chippenham Town vs Swindon Supermarine


2-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Farsley Celtic vs Southport FC


0-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Bognor Regis Town vs AFC Sudbury


1-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Weston Super Mare vs Salisbury City


2-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
East Thurrock United vs Whitehawk


2-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Banbury United vs Bath City


0-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Kings Lynn vs Stafford Rangers

1-0

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Hitchin Town vs Didcot Town


1-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Rugby Town vs Hednesford Town


1-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Sutton Coldfield Town vs Alfreton Town

2-0

2-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Taunton Town vs Bitton AFC


4-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Metropolitan Police vs Needham Market


2-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Dulwich Hamlet vs Tonbridge Angels

2-0

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Horsham vs Heybridge Swifts


4-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Chelmsford City vs Worthing


1-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Witton Albion vs Spennymoor Town


2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Wealdstone FC vs Great Wakering Rovers


2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Hampton & Richmond vs Burgess Hill Town


3-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Ashton United vs Trafford


3-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Mossley AFC vs Kidsgrove Athletic


1-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Marine vs Frickley Athletic

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Radcliffe Borough vs Curzon Ashton FC

1-1

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Buxton FC vs Coalville Town

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Oxford City vs Cray Valley PM


5-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Stourbridge vs Leamington


3-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
FC United of Manchester vs Colney Heath


2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Nantwich Town vs Blyth Spartans


3-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Leiston FC vs Hastings United


3-4
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Concord Rangers vs Margate


2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Chorley vs Leek Town


3-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
St Ives Town vs Grantham Town


1-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Bristol Manor Farm vs Basingstoke Town


5-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Poole Town vs Cinderford Town


3-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Gosport Borough vs Ramsgate

1-2

2-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Leverstock Green vs Dorking Wanderers


2-4
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
St Neots Town vs Romulus FC


4-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
AFC Kempston Rovers vs Marlow


1-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Binfield vs Cirencester Town


0-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Dunston UTS vs Irlam


2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Bowers & Pitsea vs Hemel Hempstead Town


1-6
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
South Shields vs Stockport County


1-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Consett AFC vs Warrington Town FC


3-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Merthyr Town vs Winchester City


1-4
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Staveley MW vs Guiseley


0-4
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Alvechurch vs Corby Town

1-2

1-4
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Anstey Nomads vs Mickleover Sports


1-7
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Brantham Athletic vs Eastbourne Borough


0-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Haverhill Rovers vs Leatherhead


0-6
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
AFC Uckfield vs Dartford


1-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Haringey Borough vs Erith Town


2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Kings Langley vs Lewes

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Hanwell Town vs Lowestoft Town


1-0
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Egham Town vs Brightlingsea Regent


3-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Cleethorpes Town vs Bamber Bridge


3-3
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
FC Romania vs Beaconsfield Town F.C.


0-2
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Knaresborough Town vs Workington


1-4
Sat 22, Sep-18:00 - England FA Cup
Coggeshall Town vs Walton Casuals


2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England Isthmian League Cup
Thamesmead Town vs Merstham


2-4
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Southend United vs Fleetwood Town

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Sunderland vs Rochdale

3-0

4-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Scunthorpe United vs Shrewsbury Town

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Oxford United vs Walsall

0-1

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Gillingham vs Peterborough United

0-1

2-4
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Blackpool vs Luton Town

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Plymouth Argyle

1-1

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Portsmouth vs Wycombe Wanderers

0-1

2-2
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Bradford AFC

1-0

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Accrington Stanley vs AFC Wimbledon

1-0

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League One
Bristol Rovers vs Coventry

3-1

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Port Vale

0-0

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Cambridge United vs Mansfield Town

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Bury vs Carlisle

0-0

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Newport County

0-1

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Colchester United

0-1

3-3
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Northampton Town vs Notts County

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Yeovil Town vs Swindon

0-0

0-3
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Exeter City vs Cheltenham Town

0-1

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Lincoln City vs Milton Keynes Dons

0-0

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Morecambe vs Macclesfield Town

0-0

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Crawley Town

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - England League Two
Stevenage FC vs Grimsby Town

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Hyde United

0-1

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Matlock Town

1-0

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England Northern Premier League
North Ferriby United vs Scarborough Athletic

0-0

1-3
Sat 22, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Basford Utd vs Lancaster City

0-1

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Carshalton Athletic FC

0-0

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Redditch United

2-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Staines Town vs Hartley Wintney

0-2

3-5
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Ipswich vs Bolton Wanderers

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Sheffield United vs Preston North End

1-0

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Millwall

0-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Blackburn Rovers

0-2

2-3
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Rotherham United

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Swansea City

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Reading vs Hull City

1-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Derby County vs Brentford

3-1

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Aston Villa vs Sheffield Wed

0-0

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - England The Championship
Leeds United vs Birmingham

0-2

1-2
Sat 22, Sep-20:30 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Norwich City

0-0

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - England U23 Premier League
Manchester City(U23) vs Derby County(U23)

2-0

3-2
Sat 22, Sep-16:00 - England U23 Premier League
West Ham United U23 vs Chelsea(U23)

1-1

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - England U23 Premier League
Swansea City U23 vs Blackburn Rovers U23

1-0

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Newcastle

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - English Premier League
Manchester United vs Wolves

1-0

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - English Premier League
Liverpool vs Southampton

3-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - English Premier League
Leicester City vs Huddersfield Town

1-1

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - English Premier League
Cardiff City vs Manchester City

0-3

0-5
Sat 22, Sep-18:00 - English Premier League
Burnley vs AFC Bournemouth

2-0

4-0
Sat 22, Sep-15:30 - English Premier League
Fulham vs Watford

0-1

1-1
Sat 22, Sep-20:30 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Tottenham Hotspur

0-1

1-2
Sat 22, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Kohtla-Jarve JK Jarve vs Tallinna JK Legion

2-0

2-0
Sat 22, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Vaprus Parnu

1-0

3-0
Sat 22, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Levadia Tallinn

0-3

0-5
Sat 22, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs Tartu JK Tammeka

1-1

3-2
Sat 22, Sep-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs Trans Narva

1-2

2-5
Sat 22, Sep-16:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Ajax Tallinna Women\'s vs Tartu SK 10 Premium Women\'s

1-0

1-1
Sat 22, Sep-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Honka Women\'s vs TPS Turku Women\'s

0-2

3-2
Sat 22, Sep-14:00 - Finland Women\\\'s Premier League
TiPS Women\'s vs ONS Women\'s

0-0

2-1
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
JaPS vs MiPK Mikkeli

0-3

3-3
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
JIPPO vs FC Viikingit

1-0

1-0
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Vaajakoski vs Gnistan

1-0

2-1
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK Keski Uusimaa(PKKU) vs NJS Nurmijarvi

0-1

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Kapylan Pallo vs HJS Akatemia

0-1

0-2
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori vs KaaPo Kaarina

0-0

1-0
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Espoo vs FC Kiffen

0-1

1-4
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
HIFK B vs Salon Palloilijat(SalPa)

2-1

3-1
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
BK-46 Karis Karjaa vs MuSa

0-3

1-5
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa vs TP47 Tornio

1-0

2-2
Sat 22, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia vs Jakobstads Bollklubb

3-0

6-0
Sat 22, Sep-17:00 - Finland Veikkausliga
PS Kemi vs VPS Vaasa

0-0

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
KuPS vs FC Honka

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs Inter Turku

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
Klubi 04 vs AC Oulu

0-0

1-3
Sat 22, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
AC Kajaani vs Jaro

0-0

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Metz

2-0

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Toulon vs Saint-Priest

1-0

3-2
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Jura Sud Foot vs Olymplque de Marseille B

1-0

3-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Frejus Saint-Raphael vs Grasse

2-0

4-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Monaco B vs Hyeres

1-0

1-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Monts d\'Or Azergues vs Annecy

0-3

2-4
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
GS Consolat Marseille vs Lyonnais B

0-0

0-3
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Pontarlier vs OGC Nice B

0-0

1-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Marseille Endoume vs Martigues

0-0

2-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Romorantin vs Bordeaux B

0-0

0-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Sete FC vs FC Bergerac

1-0

1-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Trelissac vs Le Puy Foot 43 Auvergne

0-1

0-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Les Herbiers vs St Pryve St Hilaire

0-0

2-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Colomiers vs Saint-Etienne B

2-2

3-2
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Stade Bordelais vs Blois F.41

1-0

3-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Nimes B vs Mont-de-Marsan


2-0
Sat 22, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Andrezieux vs Yzeure AS

0-0

1-1
Sat 22, Sep-19:30 - French Championnat Amateur Group C
Bastia CA vs Mantois

1-1

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Saint Malo vs FC Nantes B

1-1

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Le Havre B vs Chartres FC

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Poissy AS vs Vannes OC

1-1

1-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Granville vs Boulogne-Billancourt

1-1

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Stade Briochin vs AS Furiani Agliani

1-0

3-0
Sat 22, Sep-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Lorient B vs Vitre

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group C
Paris Saint Germain B vs Oissel

1-0

2-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
CS Sedan Ardennes vs Haguenau

0-0

1-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Creteil vs Iris Club de Croix

1-0

3-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Sainte Genevieve Sports vs Stade Reims II

1-0

1-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Epinal vs Bobigny A.C.

1-0

3-0
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Feignies vs ST Maur Lusitanos

0-1

0-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Lens B vs Lille B

1-2

1-3
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Belfort ASM FC vs Fleury Merogis U.S.

1-1

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
SC Schiltigheim vs Arras

0-0

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Entente(U19)


1-1
Sat 22, Sep-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Cholet So(U19)


7-0
Sat 22, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Cannes AS U19


2-1
Sat 22, Sep-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Castelnau le Cres (U19)


2-2
Sat 22, Sep-16:30 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Paris FC Women\'s

4-0

5-0
Sat 22, Sep-16:30 - French Feminines D1
Rodez Aveyron Women\'s vs Guingamp Women\'s

0-1

0-1
Sat 22, Sep-16:30 - French Feminines D1
FC Metz Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

0-1

0-1
Sat 22, Sep-16:30 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

1-1

1-1
Sat 22, Sep-16:30 - French Feminines D1
Lille OSC Metropole Women\'s vs Dijon Women\'s

1-1

1-3
Sat 22, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Amiens SC

0-1

3-1
Sat 22, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Saint-Etienne vs Caen

0-1

2-1
Sat 22, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Nice

1-0

1-0
Sat 22, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Toulouse

0-0

0-0
Sat 22, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Dijon

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Nantes

1-0

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - French National League
Bourg Peronnas vs Chambly FC

0-1

0-1
Sat 22, Sep-19:59 - Friendly Internationals
Uruguay(U20) vs Viet Nam(U19)

0-1

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - Friendly Internationals
Qatar(U19) vs Cote D Ivoire(U20)

0-1

0-1
Sat 22, Sep-15:15 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Antequera CF Futsal

3-2

6-3
Sat 22, Sep-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola Futsal vs FS Valdepenas Futsal

2-1

2-2
Sat 22, Sep-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Xota Magna Gurpea Futsal

3-1

6-3
Sat 22, Sep-21:00 - FYR Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs FK Vardar

0-1

0-2
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs Pelister Bitola

1-1

2-1
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs Vlazrimi Kicevo

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs Bregalnica Stip

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs Vardar Negotino

1-0

1-0
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Borec Veles vs FK Kozuv

1-1

2-1
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Goblen vs FK Labunishta

1-0

1-1
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Rinija Gostivar

0-0

1-4
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Junior vs Pehchevo

0-0

0-1
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Partizan Obrshani vs FC Plackovica

0-0

2-1
Sat 22, Sep-17:30 - FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Gench Kalemler vs Korab Debar

0-1

3-1
Sat 22, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga
Spartaki Tskhinvali vs Dinamo Batumi

0-1

0-3
Sat 22, Sep-16:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs SV Wehen Wiesbaden

1-0

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - German 3. Liga
Karlsruher SC vs Uerdingen

1-0

2-0
Sat 22, Sep-16:00 - German 3. Liga
Carl Zeiss Jena vs FC Kaiserslautern

1-1

3-3
Sat 22, Sep-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs SpVgg Unterhaching

1-1

3-3
Sat 22, Sep-16:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs Eintracht Braunschweig

1-1

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - German 3. Liga
Fortuna Koln vs Sportfreunde Lotte

1-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - German 3. Liga
SG Sonnenhof Grobaspach vs Hansa Rostock

0-0

0-0
Sat 22, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Chemnitzer(U17)

0-0

4-0
Sat 22, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Hannover 96(U17)

2-0

4-0
Sat 22, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs Energie Cottbus(U17)

1-0

2-0
Sat 22, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs SSV Ulm (U17)

2-0

6-0
Sat 22, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Hoffenheim(U17)

1-0

2-0
Sat 22, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs Stuttgarter Kickers(U17)

0-0

0-0
Sat 22, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

1-1

1-2
Sat 22, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

0-3

0-6
Sat 22, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Monchengladbach(U17)

2-0

4-0
Sat 22, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs MSV Duisburg(U17)

1-0

3-0
Sat 22, Sep-20:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs Bayern Munich

0-1

0-2
Sat 22, Sep-17:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs SC Freiburg

0-2

1-3
Sat 22, Sep-17:30 - German Bundesliga
FC Nurnberg vs Hannover 96

0-0

2-0
Sat 22, Sep-17:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Monchengladbach

2-1

4-2
Sat 22, Sep-17:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Borussia Dortmund

1-0

1-1
Sat 22, Sep-17:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Werder Bremen

1-2

2-3
Sat 22, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs Union Berlin

0-1

1-1
Sat 22, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs SV Darmstadt 98

1-1

4-1
Sat 22, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs VfL Bochum

0-1

2-2
Sat 22, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs TSV Havelse(U19)

2-0

2-0
Sat 22, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Niendorfer TSV(U19) vs Wolfsburg (U19)

0-3

1-6
Sat 22, Sep-15:30 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Union Berlin(U19)

1-0

4-0
Sat 22, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs Carl Zeiss Jena(U19)

1-0

2-0
Sat 22, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Hannover 96 (U19)

0-3

0-5
Sat 22, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs St. Pauli(U19)

0-2

0-2
Sat 22, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

3-0

5-1
Sat 22, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Stuttgarter Kickers(U19)

1-0

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - German Junioren Bundesliga Sud
FSV Frankfurt (U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

1-0

2-4
Sat 22, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs SC Freiburg(U19)

0-0

0-2
Sat 22, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Alemannia Aachen(U19)

1-1

3-1
Sat 22, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Monchengladbach(U19)

0-1

0-3
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth vs Nurnberg Am

1-0

3-0
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs FV Illertissen

0-1

3-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs Greuther Furth II

0-1

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfR Garching vs SV Schalding Heining

1-1

2-2
Sat 22, Sep-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs FC Ingolstadt 04 Am

0-1

1-1
Sat 22, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin 1889 vs Bischofswerdaer FV 08

0-0

0-1
Sat 22, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Berliner AK 07

0-2

0-2
Sat 22, Sep-15:45 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Oberlausitz vs SV Babelsberg 03

0-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Germania Halberstadt

0-0

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Lubeck vs Germania Egestorf Langreder

4-1

5-2
Sat 22, Sep-19:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs Hannover 96 Am

0-1

2-1
Sat 22, Sep-14:00 - Germany - Regionalliga Nord
Wolfsburg AM. vs VfB Oldenburg

0-0

0-0
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Saarbrucken vs VfR Wormatia Worms

2-1

4-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg (Am) vs FC 08 Homburg

0-2

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Waldhof Mannheim vs TSG Balingen

2-0

2-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs SV Elversberg

1-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Stadtallendorf vs Kickers Offenbach

1-1

1-3
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Steinbach vs FK Pirmasens

1-0

1-0
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Viktoria Koln

1-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs Wattenscheid

0-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs SC Verl

1-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Kaan Marienborn vs Dortmund(Am)

0-1

0-2
Sat 22, Sep-19:15 - Greece Super League
Asteras Tripolis vs Apollon Smirnis

2-0

2-0
Sat 22, Sep-19:59 - Greece Super League
Atromitos Athens vs AEL Larisa

0-0

2-0
Sat 22, Sep-21:30 - Greece Super League
Pas Giannina vs Aris Salonica

0-0

1-0
Sat 22, Sep-14:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs AEL Larisa U19

0-1

0-1
Sat 22, Sep-14:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Apollon Smirnis U19

1-1

4-2
Sat 22, Sep-18:00 - Greece U19
Xanthi(U19) vs OFI Crete(U19)

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:30 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

1-0

2-0
Sat 22, Sep-12:00 - Greece U19
Panionios(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-2

1-2
Sat 22, Sep-12:30 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs PAE Levadiakos(U19)

0-0

3-0
Sat 22, Sep-16:00 - Greece U19
Panaitolikos Agrinio(U19) vs Lamia U19

0-0

1-0
Sat 22, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Siquinala FC vs CSD Municipal

1-2

2-2
Sat 22, Sep-22:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs ADO Den Haag

1-0

1-1
Sat 22, Sep-20:30 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs Willem II

2-2

4-4
Sat 22, Sep-21:45 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs SC Heerenveen

2-0

3-3
Sat 22, Sep-21:45 - Holland Eredivisie
VVV Venlo vs NAC Breda

2-0

3-0
Sat 22, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs FC Lienden

0-0

1-0
Sat 22, Sep-19:59 - Holland Tweede Divisie
VV Sint Bavo vs AFC Amsterdam

0-0

2-4
Sat 22, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs BVV Barendrecht

2-0

3-0
Sat 22, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs Rijnsburgse Boys

1-2

2-3
Sat 22, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Spakenburg

1-0

2-0
Sat 22, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Omniworld Almere Am. vs SV De Treffers

0-0

0-0
Sat 22, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Vitesse Arnhem Am.

1-1

1-1
Sat 22, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs VV Katwijk

1-1

1-2
Sat 22, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs Kozakken Boys

0-1

3-2
Sat 22, Sep-16:30 - HongKong 1st Division League
Hong Kong FC vs Resources Capital FC

0-0

1-1
Sat 22, Sep-19:00 - Hungary Cup
Tatabanya vs Hajduboszormeny

1-1

3-2
Sat 22, Sep-14:00 - Hungary Cup
Nyirbatori FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-3
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Pecsi MFC vs Kazincbarcika

0-1

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
BKV Elore vs Debreceni VSC

0-1

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Putnok Vse vs Aqvital FC Csakvar

0-2

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Berkenye SE vs Duna Aszfalt TVSE

0-2

0-5
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szekszard UFC vs Dorogi FC

1-0

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kozarmisleny SE vs ETO Gyori FC

0-2

0-4
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Dunaharaszti MTK vs Szentlorinc SE

0-1

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Viadukt SE-Biatorbagy vs Balatonfuredi FC

2-1

4-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Technoroll Teskand KSE vs Mezofalva Medosz

0-0

3-0
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Felsotarkany vs Menfocsanak

0-0

1-3
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szegedi AK vs BFC Siofok

0-1

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Rakosmenti KSK vs Szabadkikoto

0-1

1-1
Sat 22, Sep-15:00 - Hungary Cup
Nagyatadi FC vs Penzugyor SE

1-1

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tallya vs MTK Budapest FC

0-4

0-8
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Siklos vs PAKSI FC

0-3

0-5
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Fuzfoi AK vs Soroksar

0-3

0-5
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Sarretudvari KSE vs Zalaegerszegi TE

0-0

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Edeleny FC vs Sarvari FC

1-3

1-6
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Komaromi VSE vs Puskas Akademia

1-1

1-3
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tiszasziget SE vs Tiszaujvaros

1-1

1-3
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kiraly SZE vs Kaposvar

0-1

0-3
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Urkut vs Balatonlelle SE

0-0

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Bataszek SE vs Ujpest FC

1-2

1-7
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tiszafuredi VSE vs Dabas-Gyon FC

0-2

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
FC Szeged vs Ferencvarosi TC

0-1

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Gesztelyi FCE vs Sajobabony Vegyesz


0-1
Sat 22, Sep-15:30 - Hungary Cup
Nagykanizsai ULE vs Ivancsa

0-0

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Ikarus-Maroshegy vs Taksony SE

0-1

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Schott Lukacshaza vs Balassagyarmat SE

1-4

1-4
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Fovarosi Vizmuvek vs Mezokovesd-Zsory

0-0

0-5
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
Lipot Pekseg vs Kecskemeti TE

1-1

3-2
Sat 22, Sep-17:00 - Hungary Cup
KSE Csesztreg vs Mako FC

0-2

0-4
Sat 22, Sep-19:59 - Hungary Cup
BVSC vs Erdi VSE

0-0

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - Hungary Cup
Hodmezovasarhely FC vs Vac-Dunakanyar

0-3

1-3
Sat 22, Sep-16:00 - Hungary Cup
Fegyvernek VSE vs Monori SE

0-3

0-6
Sat 22, Sep-16:00 - Hungary Cup
1908 SZAC vs Bekescsaba

0-1

0-3
Sat 22, Sep-16:00 - Hungary Cup
Kecskemeti LC vs Kormendi FC

0-0

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - Hungary Cup
PTE-PEAC vs FC Ajka

1-3

1-4
Sat 22, Sep-16:00 - Hungary Cup
Korosladany MSK vs Budaorsi SC

0-2

2-8
Sat 22, Sep-14:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

0-1

0-2
Sat 22, Sep-13:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Diosgyor VTK(U19)

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

0-2

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

1-2

1-3
Sat 22, Sep-19:59 - Iceland Division 1
IA Akranes vs Throttur Reykjavik

0-0

1-1
Sat 22, Sep-19:59 - Iceland Division 1
Haukar vs HK Kopavogs

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Fram Reykjavik vs Vikingur Olafsvik

1-1

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Thor Akureyri vs Leiknir Reykjavik

2-1

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 1
UMF Njardvik vs UMF Selfoss

1-1

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 1
IR Reykjavik vs Magni Grenivik

2-2

2-3
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 2
IF Hottur Egilsstadir vs UMF Afturelding

1-0

1-3
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Grotta Seltjarnarnes vs Huginn

1-0

4-0
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Throttur Vogur vs Fjardabyggd

2-1

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Leiknir F vs Vidir Gardur

2-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Tindastoll Sauda vs Volsungur Husavik

1-0

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Kari Akranes vs Vestri

1-0

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Valur Women\'s vs Breidablik Women\'s

2-0

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Stjarnan Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Grindavik Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
UMF Selfoss Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
HK Vikingur Women\'s vs KR Reykjavik Women\'s

0-0

0-0
Sat 22, Sep-15:30 - Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya vs Mitra Kukar

2-0

4-1
Sat 22, Sep-15:30 - Indonesia Liga 1
Bhayangkara FC vs Barito Putera

2-1

2-2
Sat 22, Sep-10:30 - Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura vs Arema Malang

0-0

1-0
Sat 22, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Madura United FC vs Borneo F.C.

1-1

1-2
Sat 22, Sep-19:15 - Iran League
Saipa vs Naft Masjed Soleyman FC

0-1

2-1
Sat 22, Sep-19:15 - Iran League
Esteghlal Khozestan vs Zob Ahan

0-0

1-0
Sat 22, Sep-19:59 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Esteghlal Tehran

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:55 - Iran League Division 1
Shahin Bushehr vs Mes Kerman

2-1

2-1
Sat 22, Sep-16:15 - Iran League Division 1
Mes Rafsanjan vs Shahrdari Tabriz

0-2

0-3
Sat 22, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Qashqai Shiraz vs Shahrdari Mahshahr

1-0

2-1
Sat 22, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Finn Harps vs Cabinteely FC

3-0

7-1
Sat 22, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Drogheda United

0-1

0-2
Sat 22, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Shelbourne vs Galway United

1-0

3-0
Sat 22, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Longford Town vs UC Dublin(UCD)

0-2

2-2
Sat 22, Sep-19:59 - Ireland Premier League
Derry City vs Shamrock Rovers

0-0

0-1
Sat 22, Sep-20:30 - Ireland Premier League
St. Patrick\'s vs Bohemians

1-1

1-3
Sat 22, Sep-19:00 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:45 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs F.C. Ashdod

1-0

1-1
Sat 22, Sep-20:45 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Petah Tikva FC

1-0

1-2
Sat 22, Sep-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Maccabi Tel Aviv

0-1

1-2
Sat 22, Sep-21:45 - Israel State League
Agudat Sport Ashdod vs Agudat Sport Nordia Jerusalem

2-1

3-4
Sat 22, Sep-16:30 - Israel State League
Hapoel Bnei Zalfa vs Hapoel Kafr Kanna

1-1

2-1
Sat 22, Sep-11:30 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-1

0-2
Sat 22, Sep-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

1-0

2-0
Sat 22, Sep-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-3

0-4
Sat 22, Sep-12:00 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Bnei Sakhnin U19

0-1

0-2
Sat 22, Sep-12:00 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Hapoel Hadera U19

0-0

0-2
Sat 22, Sep-12:20 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

0-0

0-0
Sat 22, Sep-13:40 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Hapoel Tel Aviv(U19)


1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Spezia Youth

1-0

2-1
Sat 22, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Inter Milan Youth

0-0

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Crotone Youth


3-0
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Pescara Youth


2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Udinese Youth

1-0

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Livorno Youth vs Perugia Youth


2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Brescia Youth vs Bologna Youth


2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Chievo Youth

1-0

2-0
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Foggia Youth

2-2

5-4
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Cittadella Youth vs Cremonese Youth


2-3
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Carpi Youth


1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Venezia F.C. Youth vs Padova Youth

0-0

0-0
Sat 22, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Napoli Youth

0-1

0-2
Sat 22, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Salernitana Youth vs Parma Youth

0-1

2-2
Sat 22, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Cosenza Calcio Youth

2-0

3-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Cagliari

1-0

2-0
Sat 22, Sep-19:59 - Italian Serie A
Fiorentina vs Spal

2-0

3-0
Sat 22, Sep-22:30 - Italian Serie A
Sampdoria vs Inter Milan

0-0

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Serie B
Lecce vs Venezia F.C.

0-0

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Serie B
Palermo vs Perugia

2-0

4-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Foggia

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Serie B
Crotone vs Hellas Verona

0-1

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Serie B
Spezia vs Cittadella

0-0

1-0
Sat 22, Sep-19:59 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Livorno

1-0

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Serie B
Carpi vs Brescia

1-1

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
AGSM Verona Women\'s vs Florentia Women\'s

1-2

2-2
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
Tavagnacco Women\'s vs Orobica Women\'s

1-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-3

0-6
Sat 22, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs GS Roma Women\'s

2-0

3-2
Sat 22, Sep-22:30 - Italy C1A
Piacenza vs Pontedera

1-0

2-0
Sat 22, Sep-22:45 - Italy C1B
Rimini vs Triestina

1-0

2-1
Sat 22, Sep-20:30 - Italy C1C
Reggina vs Bisceglie

0-0

1-0
Sat 22, Sep-20:30 - Italy C1C
Vibonese vs Trapani

0-0

0-2
Sat 22, Sep-20:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Matera

2-0

3-0
Sat 22, Sep-18:30 - Italy C1C
Cavese vs Virtus Francavilla

0-0

1-0
Sat 22, Sep-22:30 - Italy C1C
Rieti vs US Casertana 1908

1-1

2-1
Sat 22, Sep-22:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs AC Monopoli

0-0

0-0
Sat 22, Sep-14:00 - Japan Takamado Cup U18
Avispa Fukuoka U18 vs Vissel Kobe U18

1-1

3-2
Sat 22, Sep-13:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NTV Beleza Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

0-0

3-0
Sat 22, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
AS Elfen Sayama Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

1-1

1-1
Sat 22, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnys Kyoto Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-1

2-2
Sat 22, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs FC Tokyo

1-0

1-1
Sat 22, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Nagoya Grampus Eight

2-0

3-1
Sat 22, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Cerezo Osaka

0-0

1-1
Sat 22, Sep-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Sagan Tosu

1-0

1-1
Sat 22, Sep-11:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Yokohama F Marinos

0-1

1-2
Sat 22, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
V-Varen Nagasaki vs Vegalta Sendai

0-0

1-0
Sat 22, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Avispa Fukuoka

1-0

2-3
Sat 22, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Oita Trinita

1-0

1-3
Sat 22, Sep-11:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Tokushima Vortis

1-0

1-1
Sat 22, Sep-12:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Tochigi SC

0-2

0-2
Sat 22, Sep-13:30 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Fagiano Okayama

2-0

2-0
Sat 22, Sep-14:00 - Japanese League Division 3
FC Ryukyu vs Kagoshima United

1-0

4-0
Sat 22, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Fujieda MYFC

0-0

2-1
Sat 22, Sep-13:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Cerezo Osaka(U23)

0-1

1-2
Sat 22, Sep-13:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs FC Tokyo(U23)

2-0

4-2
Sat 22, Sep-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Faisaly vs Al Salt

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Jordan Professional Premier League
Al Jazeera Amman vs Al Aqaba SC

2-0

3-0
Sat 22, Sep-14:30 - Kazakhstan Division 1
FK Kaspyi Aktau vs Kairat Academy

1-1

3-3
Sat 22, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1
Okzhetpes vs FK Maktaaral

0-0

4-0
Sat 22, Sep-14:00 - Kazakhstan Division 1
Taraz vs Zhetysu II

0-0

0-1
Sat 22, Sep-14:00 - Kazakhstan Division 1
FC Aktobe-Zhas vs Baykonur

0-0

0-3
Sat 22, Sep-14:00 - Kazakhstan Division 1
FK Bolat Temirtau vs Ekibastuzets

0-1

0-3
Sat 22, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs Irtysh Pavlodar

0-1

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs Tobol Kostanai

0-0

3-1
Sat 22, Sep-16:30 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs Kyzylzhar Petropavlovsk

1-1

3-2
Sat 22, Sep-14:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs FC Shakhtyor Karagandy

0-1

2-1
Sat 22, Sep-14:00 - Kazakhstan Super League
FC Zhetysu Taldykorgan vs FC Kairat Almaty

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Vihiga

0-0

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Sony Sugar FC vs Chemelil Sugar FC

0-1

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Nakumatt FC

1-0

3-1
Sat 22, Sep-09:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Incheon United FC

1-0

1-0
Sat 22, Sep-09:00 - Korea League 1
Gyeongnam FC vs FC Seoul

0-1

2-1
Sat 22, Sep-11:00 - Korea League 1
Sangju Sangmu FC vs Daegu FC

0-3

2-5
Sat 22, Sep-09:00 - Korea League 2
Seongnam FC vs Ansan Greeners FC

0-0

1-1
Sat 22, Sep-10:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Bucheon FC 1995

0-1

0-1
Sat 22, Sep-14:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs Asan Mugunghwa FC

1-1

1-2
Sat 22, Sep-17:45 - Kosovo Super League
KF Flamurtari Pristina(KOS) vs KF Feronikeli

0-1

1-3
Sat 22, Sep-17:45 - Kosovo Super League
KF Liria vs KF Llapi

2-1

2-3
Sat 22, Sep-17:45 - Kosovo Super League
Klubi futbollistik KEK-u vs KF Drenica Srbica

0-2

2-4
Sat 22, Sep-19:15 - Kuwait Premier League
Al-Qadsia SC vs Al-Ttadamon

1-0

2-0
Sat 22, Sep-21:35 - Kuwait Premier League
Al Kuwait SC vs Al-Arabi Club

1-0

4-0
Sat 22, Sep-21:35 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Kazma

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division
Preilu vs Tukums-2000

0-1

0-3
Sat 22, Sep-15:00 - Latvia - 2. Division
FK Auda Riga vs Grobina

2-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - Latvia - 2. Division
FK Staiceles Bebri vs JDFS Alberts

0-0

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs FK Smiltene BJSS

3-0

6-0
Sat 22, Sep-18:00 - Latvia - 2. Division
Rigas Tehniska Universitate vs BFC Daugavpils

0-0

0-1
Sat 22, Sep-19:00 - Latvia - 2. Division
Super Nova vs Balvu Vilki

3-0

7-1
Sat 22, Sep-16:30 - Lebanese League
Shabab Al Ghazieh vs Tadamon Sour

0-1

0-1
Sat 22, Sep-16:30 - Lebanese League
Al Akhaahli Alay vs Salam Zgharta

1-1

1-1
Sat 22, Sep-16:30 - Lebanese League
Al Nabi Sheet vs Racing Beirut

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Lithuania - 1. Division
Stumbras Kaunas vs Kauno Zalgiris

0-0

0-0
Sat 22, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai vs FC Pakruojis

2-0

3-1
Sat 22, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Trakai II vs Utenis Utena

1-0

2-3
Sat 22, Sep-18:00 - Lithuania - 2. Division
FK Zalgiris Vilnius 2 vs NFA Aisciai Kaunas

2-1

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Kelantan FA vs Sabah FA

2-1

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Sirens

1-1

2-2
Sat 22, Sep-22:15 - Malta First Division League
Qrendi vs Naxxar Lions

1-1

1-1
Sat 22, Sep-19:59 - Malta Premier League
St. Andrews vs Sliema Wanderers FC

0-1

0-2
Sat 22, Sep-22:15 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs Hamrun Spartans

1-1

2-1
Sat 22, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Pumas UNAM

0-0

0-0
Sat 22, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Club America

1-2

2-3
Sat 22, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Coras De Nayarit vs Chivas Guadalajara B

0-0

1-0
Sat 22, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A
UAEM Potros vs Celaya FC

0-0

1-1
Sat 22, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs Tampico Madero

0-1

2-1
Sat 22, Sep-05:05 - Mexico Primera Divison A
Correcaminos UAT vs Venados FC

0-1

0-1
Sat 22, Sep-07:30 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones de Sonora vs Atletico San Luis

0-1

1-1
Sat 22, Sep-00:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Pachuca U20

0-1

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Cahul-2005 vs FC Floresti


0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Moldova Division 2
Granicerul Glodeni vs Codru Lozova


2-2
Sat 22, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC ABUS Ungheni vs Victoria Bardar


4-4
Sat 22, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Dinamo-Auto vs FC Milsami

1-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Speranta Nisporeni vs FC Sfintul Gheorghe

2-1

4-1
Sat 22, Sep-21:00 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs Petrocub HIncesti

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff vs FC Zaria Balti

1-2

5-2
Sat 22, Sep-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Iskra Danilovgrad

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Lovcen Cetinje vs FK Zeta

0-2

0-2
Sat 22, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs OFK Titograd

0-2

1-2
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs JSM Jeunesse Sportive El Massira


3-1
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Itihad Z. Khemisset vs Union Sportive Sidi Kacem

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs Club Salmi


6-1
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Racing Casablanca


1-1
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Division 2
JSK Chabab Kasba Tadla vs Raja de Beni Mellal


1-1
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Chabab Ben Guerir


4-2
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Renaissance Zmamra vs Wydad Fes


1-0
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Chabab Atlas Khenifra

1-0

2-1
Sat 22, Sep-23:30 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs RCOZ Oued Zem

0-0

1-0
Sat 22, Sep-21:00 - Morocco Super League
IRT Itihad de Tanger vs Moghreb Tetouan

1-0

1-1
Sat 22, Sep-19:00 - Morocco Super League
Kawkab de Marrakech vs MCO Mouloudia Oujda

2-0

3-1
Sat 22, Sep-13:30 - Myanmar National League
Gospel for Asia Football Club vs Zwekapin United

0-2

1-3
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Larne FC vs Portadown FC

1-1

2-2
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Limavady United vs Dundela FC


1-4
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Carrick Rangers vs Ballyclare Comrades

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Police Service of Northern Ireland FC


2-3
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Ballinamallard United

0-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Loughgall FC


3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Institute FC

1-1

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Linfield FC

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Ards FC

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Ballymena United F.C.

2-1

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Crusaders FC

1-1

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Baerum SK vs Grorud IL

1-0

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Elverum vs Moss

1-1

2-2
Sat 22, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Nybergsund IL Trysil vs Asker Fotball

0-1

0-3
Sat 22, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
FK Vidar vs Skeid Oslo

0-2

0-4
Sat 22, Sep-16:00 - Norway 2 Division B
KFUM Oslo vs Nardo FK

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Egersunds IK vs Flekkeroy IL

0-0

3-0
Sat 22, Sep-19:59 - Norway 3. Divisjon
SK Traeff vs Lokomotiv Oslo

1-1

2-1
Sat 22, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Verdal vs Gjovik Lyn

0-0

0-0
Sat 22, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Sola vs Tonsberg FK

0-0

3-1
Sat 22, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs Valerenga

1-0

3-2
Sat 22, Sep-03:00 - OFC Championship U16
Fiji(U16) vs Tahiti(U16)

0-1

1-2
Sat 22, Sep-08:00 - OFC Championship U16
Solomon Islands(U16) vs New Zealand(U16)

0-0

0-0
Sat 22, Sep-01:45 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Sol de America

1-0

1-0
Sat 22, Sep-03:50 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs Club Guarani

0-1

0-3
Sat 22, Sep-00:30 - Peru Primera Division
Deportivo Union Comercio vs Alianza Lima

1-2

1-3
Sat 22, Sep-05:00 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs UTC Cajamarca

1-0

1-1
Sat 22, Sep-22:00 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Melgar

0-3

0-4
Sat 22, Sep-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Cracovia Krakow Youth

1-1

2-1
Sat 22, Sep-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Ruch Chorzow Youth

1-1

3-3
Sat 22, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Slask Wroclaw Youth

2-0

4-0
Sat 22, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Elana Torun Youth vs GKS Belchatow Youth


2-0
Sat 22, Sep-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Zaglebie Lubin

3-0

3-3
Sat 22, Sep-17:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Wisla Plock

2-0

3-1
Sat 22, Sep-22:30 - Poland - Ekstraklasa
Miedz Legnica vs Legia Warszawa

1-1

1-4
Sat 22, Sep-14:45 - Poland - I liga
Warta Poznan vs Rakow Czestochowa

0-1

0-2
Sat 22, Sep-15:00 - Poland - I liga
Garbarnia Krakow vs Chojniczanka Chojnice

0-2

1-2
Sat 22, Sep-21:00 - Poland - I liga
Stal Mielec vs GKS Jastrzebie

0-0

0-0
Sat 22, Sep-21:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs Odra Opole

2-0

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - Poland - I liga
LKS Lodz vs GKS Tychy

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Poland - I liga
Bytovia Bytow vs Wigry Suwalki

0-1

1-1
Sat 22, Sep-19:00 - Poland - I liga
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Chrobry Glogow

1-0

1-2
Sat 22, Sep-19:59 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Widzew lodz

0-1

0-1
Sat 22, Sep-21:45 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Rozwoj Katowice

1-1

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Poland - II liga
Siarka Tarnobrzeg vs Elana Torun

1-1

2-2
Sat 22, Sep-18:30 - Poland - II liga
Skra Czestochowa vs ROW 1964 Rybnik

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:00 - Poland - II liga
GKS Belchatow vs Stal Stalowa Wola

1-0

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Poland - II liga
Radomiak Radom vs CWKS Resovia Rzeszow

2-0

5-0
Sat 22, Sep-15:00 - Poland Woman\\\'s League
GKS Katowice Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

0-2

0-3
Sat 22, Sep-16:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs AZS PWSZ Walbrzych Women\'s

1-0

1-0
Sat 22, Sep-13:00 - Poland Woman\\\'s League
Czarni Sosnowiec Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

2-0

7-1
Sat 22, Sep-13:00 - Poland Woman\\\'s League
Biala Podlaska Women\'s vs AZS Wroclaw Women\'s

5-1

9-1
Sat 22, Sep-13:00 - Poland Woman\\\'s League
TS Mitech Zywiec Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

1-1

1-4
Sat 22, Sep-19:00 - Poland Woman\\\'s League
Polonia Pozna Women\'s vs UKS Lodz Women\'s


0-2
Sat 22, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
GD Estoril-Praia(U23) vs CD Aves(U23)

0-3

1-4
Sat 22, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

0-0

0-0
Sat 22, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Academica Coimbra(U23) vs Feirense(U23)

3-0

3-1
Sat 22, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Belenenses(U23) vs Maritimo(U23)

0-1

2-2
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs Vitoria SC Guimaraes U19


1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Porto U19 vs Boavista(U19)


1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Braga (U19) vs Rio Ave(U19)


3-1
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
SC Freamunde(U19) vs Beira Mar(U19)


2-3
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Aves(U19) vs Gil Vicente U19


1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Pacos Ferreira(U19) vs Feirense(U19)


0-2
Sat 22, Sep-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Maritimo U19 vs Alcanenense U19

1-0

2-0
Sat 22, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Tondela(U19) vs Sporting Lisbon(U19)


1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Academica Coimbra(U19) vs Belenenses(U19)


0-1
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Vitoria FC Setubal(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


0-1
Sat 22, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alverca(U19) vs Uniao Leiria U19


2-1
Sat 22, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Palmeiras FC(U17) vs Rio Ave(U17)

0-0

0-0
Sat 22, Sep-20:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Lusitano(U17)

1-1

3-1
Sat 22, Sep-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Vitoria FC Setubal(U17) vs Olhanense SC(U17)


2-1
Sat 22, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs S.C. Braga B

0-1

0-2
Sat 22, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs FC Porto B

0-1

1-1
Sat 22, Sep-19:59 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Cova Piedade

0-0

0-0
Sat 22, Sep-21:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Varzim

1-0

1-0
Sat 22, Sep-19:30 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Rio Ave

0-0

1-3
Sat 22, Sep-22:00 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Belenenses

0-0

0-0
Sat 22, Sep-21:05 - Qatar League
Al Duhail SC vs Al-Garrafa SC

2-1

4-2
Sat 22, Sep-18:55 - Qatar League
Al-Sadd vs Al Rayyan

2-0

5-0
Sat 22, Sep-20:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Neftchi Baku

1-1

1-2
Sat 22, Sep-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Sabah FK Baku

0-0

0-0
Sat 22, Sep-16:00 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs CFR Cluj

0-0

0-1
Sat 22, Sep-22:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs FC Viitorul Constanta

1-0

2-0
Sat 22, Sep-19:00 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs Concordia Chiajna

0-2

0-2
Sat 22, Sep-16:00 - Romania - Liga 2
Politehnica Timisoara vs CS Mioveni

1-0

1-0
Sat 22, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Pandurii Targu Jiu vs Ripensia Timisoara

2-1

5-2
Sat 22, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
CS Aerostar Bacau vs SCM Argesul Pitesti

0-0

1-0
Sat 22, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Balotesti vs ACS Poli Timisoara

1-0

2-0
Sat 22, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs Dacia Unirea Braila

1-1

2-2
Sat 22, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
ACS Energeticianul vs Daco-Getica Bucuresti

1-0

2-1
Sat 22, Sep-13:30 - Romania - Liga 2
Luceafarul Oradea vs Academica Clinceni

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Russia Div 2 Center
Sokol Saratov vs FK Kvant Obninsk

0-1

2-1
Sat 22, Sep-15:00 - Russia Div 2 Center
FK Zvezda Ryazan vs FK Kaluga

1-0

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - Russia Div 2 Center
FC Torpedo Moscow vs Dinamo Briansk

0-0

1-0
Sat 22, Sep-16:00 - Russia Div 2 Center
Saturn vs Rotor Volgograd B

0-0

0-3
Sat 22, Sep-14:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimki Reserve vs Zorkyi Krasnogorsk

0-2

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
Spartak Nalchik vs Chernomorets Novorossiysk

1-1

1-3
Sat 22, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti vs Syzran-2003

1-2

1-3
Sat 22, Sep-17:00 - Russia Div 2 West
FC Pskov 747 vs FK Murom

0-0

2-0
Sat 22, Sep-15:00 - Russia Div 2 West
FC Kolomna vs Chertanovo Moscow II

2-0

2-0
Sat 22, Sep-16:00 - Russia Div 2 West
FK Leningradets vs Dolgiye Prudy

1-1

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Russia Div 2 West
Kazanka Moscow vs Veles Moscow

2-0

3-0
Sat 22, Sep-17:00 - Russia Futsal League
Mospolitekh Moscow Futsal vs Spartak Moscow Futsal

2-1

3-3
Sat 22, Sep-15:00 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs Anzhi Makhachkala

0-0

0-1
Sat 22, Sep-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs FC Ufa

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:59 - Russia Premier League
FC Akhmat Grozny vs Gazovik Orenburg

1-0

1-1
Sat 22, Sep-17:30 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs Rubin Kazan

1-0

2-2
Sat 22, Sep-12:30 - Russia Premier League
Yenisey Krasnoyarsk vs FC Ural Yekaterinburg

0-1

1-2
Sat 22, Sep-15:00 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Spartak Moscow Youth

0-1

1-2
Sat 22, Sep-15:00 - Russia Youth Championship League
Akhmat Grozny Youth vs FK Orenburg Youth

0-0

2-0
Sat 22, Sep-08:00 - Russia Youth Championship League
Yenisey Krasnoyarsk Youth vs FK Ural Youth

0-1

1-1
Sat 22, Sep-13:00 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

1-0

3-3
Sat 22, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP La Fiorita


0-1
Sat 22, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs SP Tre Penne


0-8
Sat 22, Sep-17:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs Fiorentino


0-1
Sat 22, Sep-19:59 - Saudi Arabia Professional League
Al Wehda Mecca vs Al-Raed

2-0

4-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Dalbeattie Star vs Kelty Hearts

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Huntly vs East Stirlingshire

1-1

1-4
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Gretna 2008 vs Vale of Leithen

2-1

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Forres Mechanics vs Civil Service Strollers FC

1-1

2-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Rothes vs Clachnacuddin

1-0

4-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Brora Rangers vs Turriff United

1-0

4-3
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Nairn County vs Beith Juniors

0-2

1-3
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Deveronvale vs Bonnyrigg Rose

2-1

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Wick Academy FC vs Auchinleck Talbot

0-1

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Burntisland Shipyard vs Cumbernauld Colts

1-1

1-4
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Whitehill Welfare vs Edinburgh University FC

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Linlithgow Rose vs Fort William

0-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Gala Fairydean vs Lossiemouth FC

3-0

6-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Strathspey Thistle vs Coldstream

0-1

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Edusport Academy vs Buckie Thistle FC

3-0

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Queen of the South FC

3-2

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish Championship
Ross County vs Inverness C.T.

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish Championship
Falkirk vs Dundee United

0-0

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Dunfermline

0-0

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Ayr Utd.

0-1

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Brechin City

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Dumbarton

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League One
Raith Rovers vs Montrose

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League One
Stranraer F.C. vs East Fife

0-0

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League One
Stenhousemuir vs Arbroath

1-0

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League Two
Clyde F.C. vs Elgin City

3-1

4-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Albion Rovers FC

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League Two
Peterhead vs Berwick Rangers

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Annan Athletic

0-1

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Edinburgh City

0-1

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Motherwell FC

1-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Hearts vs Livingston F.C.

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Dundee vs Hibernian FC

0-0

0-3
Sat 22, Sep-18:10 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs St. Mirren

2-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
Zemun vs FK Backa Backa Palanka

1-0

2-2
Sat 22, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Dinamo Vranje

2-0

3-0
Sat 22, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs FK Vozdovac

1-0

3-0
Sat 22, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs Macva Sabac

0-0

1-0
Sat 22, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Proleter Novi Sad

0-0

1-0
Sat 22, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Radnicki Nis

1-0

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Bezanija vs FK Buducnost Dobanovci

0-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Novi Pazar vs Sindjelic Belgrad

0-0

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Sloboda Uzice vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

0-2
Sat 22, Sep-20:30 - Serbia Prva Liga
Borac Cacak vs FK Javor Ivanjica

0-0

1-1
Sat 22, Sep-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Teleoptik Zemun vs FK Zarkovo

0-0

2-1
Sat 22, Sep-16:15 - Singapore League
DPMM FC vs Tampines Rovers FC

0-0

2-1
Sat 22, Sep-13:30 - Singapore League
Geylang United FC vs Young Lions

0-0

2-2
Sat 22, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs MFK Zemplin Michalovce

1-1

2-1
Sat 22, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs FK Senica

1-0

5-0
Sat 22, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs FK Zeleziarne Podbrezova

2-0

3-0
Sat 22, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs Zlate Moravce

1-0

1-0
Sat 22, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs SKF Sered

2-1

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - Slovakia 2. Liga
FK Poprad vs Inter Bratislava

1-0

2-0
Sat 22, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs Partizan Bardejov

0-0

1-1
Sat 22, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
Odeva Lipany vs FC Artmedia Petrzalka

0-1

0-2
Sat 22, Sep-21:00 - Slovakia 2. Liga
MFK Skalica vs FK Pohronie

0-0

0-2
Sat 22, Sep-19:59 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs NK Krsko

0-0

1-0
Sat 22, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs Domzale

2-1

2-2
Sat 22, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
Ankaran Hrvatini vs MNK FC Ljubljana

1-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs NK Roltek Dob

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs NK Rogaska

1-0

1-0
Sat 22, Sep-16:00 - Slovenia 2. Liga
ASK Bravo vs NK Krka

1-1

2-2
Sat 22, Sep-17:00 - South Africa First League
Ajax Cape Town vs Maccabi FC

1-1

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs Royal Eagles

0-0

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - South Africa First League
Mbombela United vs TS Sporting

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:00 - South Africa First League
Real Kings vs TS Galaxy

1-0

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Chippa United FC

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Orlando Pirates

0-2

1-2
Sat 22, Sep-19:59 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs AmaZulu

1-0

2-0
Sat 22, Sep-22:15 - South Africa Premier League
Free State Stars vs Highlands Park

0-0

1-0
Sat 22, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-0

0-3
Sat 22, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

0-2

0-4
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Fundacion Albacete Women\'s

1-1

3-1
Sat 22, Sep-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

1-1

2-4
Sat 22, Sep-22:45 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Espanyol

1-0

1-0
Sat 22, Sep-15:00 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Alaves

1-2

1-5
Sat 22, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Getafe vs Atletico Madrid

0-1

0-2
Sat 22, Sep-18:15 - Spanish Primera Division
Eibar vs Leganes

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:15 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Valladolid

2-1

3-3
Sat 22, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Real Murcia(U19)

2-0

7-0
Sat 22, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
UDC Txantrea(U19) vs Santutxu (U19)

0-0

1-0
Sat 22, Sep-14:30 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs Celta Vigo U19

1-3

1-4
Sat 22, Sep-14:30 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs UD Santa Marta U19

3-1

3-1
Sat 22, Sep-15:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs UD Longuera Toscal Under(U19)

1-0

1-1
Sat 22, Sep-15:30 - Spanish Primera U19
Estrella(U19) vs Arucas CF(U19)

0-1

0-3
Sat 22, Sep-15:30 - Spanish Primera U19
RC Victoria(U19) vs SD San Jose(U19)

0-0

1-0
Sat 22, Sep-13:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Cadiz U19

0-0

1-0
Sat 22, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs Sporting de Gijon

0-0

1-0
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
Zaragoza vs CD Lugo

0-1

0-2
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
CF Rayo Majadahonda vs Extremadura

0-2

1-4
Sat 22, Sep-22:30 - Spanish Segunda Division
Cordoba C.F. vs Tenerife

0-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Real Oviedo B

2-1

2-2
Sat 22, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs SD Gernika

1-0

3-0
Sat 22, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Cultural de Durango vs CD Izarra

1-1

1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UB Conquense vs Barcelona B

0-0

0-3
Sat 22, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs Villarreal B

0-1

0-2
Sat 22, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Talavera de la Reina

0-0

0-0
Sat 22, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs EI San Martin

0-0

1-0
Sat 22, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs CD Barco

0-2

1-2
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs CD Boiro

0-0

0-1
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs UD Alcudia


1-3
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs CD Llosetense


2-3
Sat 22, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Mallorca B

0-3

3-4
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs Santanyi

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs Santa Catalina

0-0

1-0
Sat 22, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Cladera vs CF Soller

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CD Manacor


3-2
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs UD Ibarra

0-0

0-0
Sat 22, Sep-00:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs Villa Santa Brigida

0-1

2-2
Sat 22, Sep-00:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Santa Ursula

1-0

3-0
Sat 22, Sep-00:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs UD San Fernando

1-2

1-3
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs UCD Burlades


0-2
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Pamplona


2-0
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Subiza


1-2
Sat 22, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs Alesves

0-0

2-0
Sat 22, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Ardoi

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs Naxara


1-2
Sat 22, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Villarrubia CF

0-2

1-3
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs Bezana


1-2
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs CD Naval


2-1
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs U.M. Escobedo


5-0
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs UD Samano


1-0
Sat 22, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs Barreda Balompie


1-1
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Santutxu

0-1

0-2
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Zamudio SD vs CD Lagun Onak


4-2
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs Sociedad Deportiva Beasain


1-1
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD San Pedro vs SD Deusto


2-2
Sat 22, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs JD Somorrostro


1-0
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Bermeo vs Sestao

0-1

0-4
Sat 22, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs Alaves B

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs FC Asco

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Paiporta

2-1

2-1
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Eldense

0-0

2-0
Sat 22, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs CD Olimpic Xativa


1-0
Sat 22, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Elche CF Ilicitano

0-0

0-3
Sat 22, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs UD Alzira


1-1
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Gimnastica Segoviana

0-0

0-0
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Burgos Promesas

0-0

0-1
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs CD La Virgen Del Camino

1-1

1-1
Sat 22, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SC Uxama vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


2-1
Sat 22, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Numancia B

0-2

1-2
Sat 22, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs CD Huetor Tajar

1-0

1-1
Sat 22, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Atletico Mancha Real

1-1

1-1
Sat 22, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
River Melilla vs Guadix CF


0-1
Sat 22, Sep-18:00 - Sudanese Premier League
Al-Hilal Kadougli vs Merikh Kosti


3-0
Sat 22, Sep-21:00 - Sudanese Premier League
Alamal Atbara vs Wad Hashem Senar


3-0
Sat 22, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs IF Boljan Women\'s

1-0

2-0
Sat 22, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Vasteras BK 30 Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s

0-3

0-3
Sat 22, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Kvarnsvedens IK Women\'s vs AIK Solna Women\'s

1-0

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Hammarby Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

1-0

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
IFK Kalmar Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

0-3

1-9
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Vaxjo FF Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

1-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Nykopings BIS vs BK Forward

1-1

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Karlslunds IF HFK

0-0

0-0
Sat 22, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Skelleftea FF

3-1

3-2
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Rynninge IK vs Akropolis IF

0-1

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Torns IF

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Kristianstads FC vs IK Oddevold

0-0

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Utsiktens BK

0-0

0-1
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs FC Trollhattan

0-2

0-3
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Karlstad BK vs Stenungsunds IF

1-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Torslanda IK

1-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Orebro Syrianska IF vs IFK Uddevalla

2-0

3-1
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vargarda IK vs IK Gauthiod

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Hisingsbacka FC vs FBK Karlstad

0-0

2-0
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Gamla Upsala SK vs Vasalunds IF

0-4

0-4
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
BKV Norrtalje vs Sundbybergs

1-0

1-1
Sat 22, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Bollnas GIF FF vs FC Gute

0-1

1-3
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Taby vs Skiljebo SK

0-4

1-5
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Stromsbergs IF vs Karlbergs BK

0-0

0-3
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Lidingo FK vs IFK Mora FK

2-0

4-0
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Stocksund vs Valbo FF

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Ytterhogdal IK

0-0

1-1
Sat 22, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bodens BK vs Harnosands FF

5-0

5-0
Sat 22, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Timra vs Gallivare Malmbergets FF

6-3

10-5
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Friska Viljor FC vs Pitea IF

2-1

2-1
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Lulea vs Taftea IK

2-0

3-0
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kramfors Alliansen vs IFK Ostersund

0-2

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Hudiksvalls FF vs IFK Umea

0-0

4-0
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Lindsdals IF vs Assyriska Turabdin IK

0-1

1-3
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Dalstorps IF vs Hassleholms IF

1-1

1-3
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Rappe GOIF vs Osterlen FF

2-0

4-1
Sat 22, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Nassjo FF vs IFK Berga

1-0

2-2
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFO Bromolla IF vs Raslatts SK

0-1

0-2
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Asarums IF FK vs Nosaby IF

3-1

5-2
Sat 22, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Enskede IK vs Haninge

0-1

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Nora BK(SWE) vs Newroz FC

2-1

3-2
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs Huddinge IF

0-0

1-0
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmdo IF vs IF Sylvia

0-1

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Aspudden-Tellus vs Sodertalje

0-1

2-3
Sat 22, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Lindome GIF vs Hittarps IK

0-1

2-1
Sat 22, Sep-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Savedalens IF vs Varbergs GIF FK

4-0

6-1
Sat 22, Sep-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vinbergs IF vs FC Rosengard

0-0

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Kvarnby IK vs IFK Malmo FK

0-0

1-3
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Olympic vs Hogaborgs BK

0-1

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs Ullared

0-1

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Assyriska BK vs IS Halmia


1-4
Sat 22, Sep-18:00 - Sweden Superettan
Degerfors IF vs GAIS

0-0

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Swedish Allsvenskan
Trelleborgs FF vs Djurgardens

0-2

0-3
Sat 22, Sep-18:00 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Ostersunds FK

0-0

0-1
Sat 22, Sep-19:59 - Swedish Allsvenskan
Dalkurd FF vs IFK Norrkoping

0-2

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Swedish Allsvenskan
Elfsborg vs Orebro

1-0

1-0
Sat 22, Sep-21:00 - Swiss Super League
FC Thun vs Sion

0-0

4-1
Sat 22, Sep-21:00 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Neuchatel Xamax

1-0

3-1
Sat 22, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs FC Naters


3-2
Sat 22, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Etoile Carouge vs Bulle


2-1
Sat 22, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Azzurri 90 vs Chenois


1-2
Sat 22, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs FC Vevey Sports 05


0-1
Sat 22, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Fribourg vs Grand-Lancy


1-3
Sat 22, Sep-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Young Boys(U21) vs Lausanne Sports(U21)


2-4
Sat 22, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Zug 94 vs SC Goldau


3-0
Sat 22, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
BSC Old Boys vs FC Schotz


0-1
Sat 22, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Buochs vs Solothurn


1-2
Sat 22, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs FC Red Star Zurich


2-1
Sat 22, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
SV Hongg vs Baden


1-4
Sat 22, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs FC St.Gallen U-21


2-1
Sat 22, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs FC United Zurich


3-1
Sat 22, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs FC Mendrisio Stabio


5-3
Sat 22, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs Thalwil


2-0
Sat 22, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs FC Kosova Zurich


4-1
Sat 22, Sep-19:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs FC Rapperswil-Jona

1-0

2-1
Sat 22, Sep-19:30 - Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen vs Servette

0-1

1-1
Sat 22, Sep-19:30 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs Chiasso

0-1

1-1
Sat 22, Sep-14:45 - Thai League 1
Pattaya United vs Ratchaburi Mitr Phol

1-0

2-2
Sat 22, Sep-17:00 - Thai League 1
Buriram United vs Police Tero

1-0

2-0
Sat 22, Sep-15:00 - Thai League 1
Port FC vs Suphanburi FC

0-0

0-2
Sat 22, Sep-16:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs PT Prachuap F.C.

1-0

3-3
Sat 22, Sep-16:00 - Thai League 1
Chainat Hornbill FC vs Muang Thong United

0-1

2-1
Sat 22, Sep-15:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Trat FC

0-1

1-2
Sat 22, Sep-15:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs PTT Rayong FC

1-1

1-1
Sat 22, Sep-15:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs Udon Thani

1-1

2-1
Sat 22, Sep-11:00 - Thailand Futsal League
BTS Bangkok Futsal vs ThaiPort Futsal

0-0

2-1
Sat 22, Sep-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Police FC vs Central FC

3-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs Stade Africain Menzel Bourguiba

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs Olympique de Beja

0-1

0-2
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
AS Kasserine vs ES Hammam Sousse

0-1

2-1
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Stade Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
A.S Ariana vs A.S. Marsa

1-1

1-1
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
US Seliana vs AS Slimane

0-0

0-1
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs CS Korba

1-1

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Chebba vs EO Sidi Bouzid

2-0

2-0
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs CO Medenine

2-1

3-2
Sat 22, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
CS Jebeniana vs EGS Gafsa

0-1

0-1
Sat 22, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Istanbulspor

1-0

1-0
Sat 22, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Genclerbirligi

0-0

0-2
Sat 22, Sep-20:30 - Turkey 2 Ligi A
Elazigspor vs Karabukspor

1-0

4-0
Sat 22, Sep-20:30 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Boluspor

0-1

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Gebzespor vs Yomraspor

1-0

3-0
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Tepecik Bld

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ergene Velimese vs Batman Petrolspor

0-0

1-0
Sat 22, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Nazillispor

0-0

0-0
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karaman Belediyesi Spor vs Erzin Belediyespor

2-0

5-1
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehirspor Genclik vs Kocaeli Birlik Spor

2-0

4-0
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kozan BLD.SPOR vs Artvin Hopaspor

1-0

3-1
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Duzyurtspor

0-0

1-1
Sat 22, Sep-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Catalca Spor

1-0

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Alibeykoy vs Karsiyaka

0-1

2-2
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemer Tekirova Spor vs Duzcespor

0-0

2-0
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kizilcabolukspor vs Adiyamanspor

2-0

5-0
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Belediye Vanspor

2-0

2-0
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Bergama Belediyespor

0-0

1-1
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Osmaniyespor vs Yeni Orduspor

0-0

0-0
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Altindag BS vs Sultanbeyli

0-0

0-0
Sat 22, Sep-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
1461 Trabzon vs Ankara Adliyespor

0-1

2-2
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Turgutluspor vs Bayburt Ozel Idare

0-0

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Corum Belediyespor

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Cizrespor

0-0

0-0
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Kocaelispor

1-0

3-0
Sat 22, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bucaspor vs Serik Belediyespor

1-1

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
24 Erzincanspor vs Diyarbak?rspor

1-0

2-1
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Payas BS 1975 vs Anadolu Uskudar

0-0

1-0
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Karacabey Birlikspor

1-2

1-4
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eyupspor vs Samsunspor

0-1

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Kastamonuspor

0-2

0-2
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Keciorengucu

0-0

2-0
Sat 22, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sakaryaspor vs Usakspor

0-0

0-2
Sat 22, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vestel Manisaspor vs Nigde Belediyespor

2-0

2-3
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gaziantepspor vs Bodrumspor

0-0

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Hacettepe S.K.

0-0

1-0
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Sariyer

2-0

3-3
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Bayrampasaspor

0-1

1-2
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemen Belediye Spor vs Tarsus Idman Yurdu

0-2

2-2
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Bandirmaspor

0-0

3-1
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Tokatspor

1-0

2-0
Sat 22, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Darica Genclerbirligi

0-1

0-4
Sat 22, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Karagumruk

0-0

0-1
Sat 22, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Konya Anadolu Selcukluspor

1-0

2-0
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bugsasspor vs Pendikspor

0-1

0-1
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Sanliurfaspor

0-0

0-1
Sat 22, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Manisa BB Spor

0-0

1-0
Sat 22, Sep-14:30 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Rizespor

1-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Konyaspor

0-2

0-2
Sat 22, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Goztepe

0-2

1-2
Sat 22, Sep-12:00 - Turkey U21 Ligi 1
Umraniyespor(U21) vs Genclerbirligi(U21)

0-0

0-1
Sat 22, Sep-14:00 - Turkey U21 Super League
Trabzonspor(U21) vs Goztepe(U21)

2-0

3-1
Sat 22, Sep-14:00 - Turkey U21 Super League
Kayserispor(U21) vs Konyaspor(U21)

0-0

0-0
Sat 22, Sep-14:00 - Turkey U21 Super League
Yeni Malatyaspor U21 vs Rizespor(U21)

0-0

1-2
Sat 22, Sep-19:59 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Portugal Women\'s(U17) vs Andorra Women\'s(U17)

1-0

11-0
Sat 22, Sep-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
England Women\'s(U17) vs Azerbaijan Women\'s(U17)

3-0

7-0
Sat 22, Sep-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Moldova Women\'s(U17) vs Iceland Women\'s(U17)

0-2

0-6
Sat 22, Sep-18:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Belgium Women\'s(U17) vs Turkey Women\'s(U17)

1-0

3-0
Sat 22, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Lviv vs FC Karpaty Lviv

0-0

1-1
Sat 22, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs PFC Oleksandria

1-0

1-0
Sat 22, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Arsenal Kyiv vs Olimpik Donetsk

0-1

1-3
Sat 22, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga
Kolos Kovalivka vs Metalist 1925 Kharkiv

0-0

0-0
Sat 22, Sep-15:00 - Ukraine U21 Liga
FC Shakhtar Donetsk(U21) vs Chernomorets Odessa(U21)


1-0
Sat 22, Sep-15:00 - Ukraine U21 Liga
FC Vorskla (U21) vs Zorya(U21)

1-0

1-2
Sat 22, Sep-16:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs Desna Chernihiv(U21)

3-0

7-0
Sat 22, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Atenas vs Danubio FC

0-0

0-0
Sat 22, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Central Espanol vs Cerro Largo

0-0

0-0
Sat 22, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Deportivo Maldonado vs Plaza Colonia

0-1

2-3
Sat 22, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs CA Rentistas

0-0

2-0
Sat 22, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Albion FC (URU) vs Miramar Misiones FC

0-1

2-3
Sat 22, Sep-23:55 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs San Jose Earthquakes

1-0

2-0
Sat 22, Sep-23:00 - USSF Division 2 Professional League
Bethlehem Steel vs Toronto FC II

1-0

4-0
Sat 22, Sep-03:00 - USSF Division 2 Professional League
Atlanta United FC II vs North Carolina

1-5

1-6
Sat 22, Sep-15:00 - Uzbekistan Division 1
Sherdor Samarqand vs Labsa

0-1

0-1
Sat 22, Sep-15:00 - Uzbekistan Division 1
FK G\'ijduvon vs FK Yozyovon


4-0
Sat 22, Sep-15:00 - Uzbekistan Division 1
Nurafshon-Tashkent vs Lokomotiv BFK

2-0

2-0
Sat 22, Sep-15:30 - Uzbekistan Division 1
Zaamin vs Khotira 79

3-0

5-1
Sat 22, Sep-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Kuruvchi Kokand Qoqon

0-0

1-0
Sat 22, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Pakhtakor Tashkent vs Buxoro FK

0-0

2-1
Sat 22, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Neftchi Fargona vs Nasaf Qarshi

2-1

3-1
Sat 22, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
LALA FC vs Deportivo Petare

1-0

1-0
Sat 22, Sep-23:25 - Venezuela Segunda Division
Margarita FC vs Gran Valencia FC

0-0

1-0
Sat 22, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Universidad Central Venezuela vs Chico de Guayana

1-0

2-1
Sat 22, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Union Atletico Falcon vs Deportivo JBL del Zulia

0-0

1-1
Sat 22, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuy FC vs Petroleros Anzoategui

0-0

2-0
Sat 22, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Hermanos Colmenares vs Atletico El Vigia

0-1

1-1
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Cymru Alliance
Porthmadog vs Airbus UK Broughton


1-2
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Cymru Alliance
Gresford Athletic vs Bangor City FC


0-3
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Cymru Alliance
Prestatyn Town FC vs Ruthin Town FC


2-3
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Cymru Alliance
Guilsfield FC vs Buckley Town


1-3
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Cymru Alliance
Llanrhaeadr FC vs Flint Town United


0-1
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Cefn Druids

0-1

2-1
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Premier League
Caernarfon vs Llanelli

0-0

3-0
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Cardiff Metropolitan University FC

2-1

2-1
Sat 22, Sep-17:30 - Wales Premier League
Carmarthen Town vs Aberystwyth Town

2-0

2-2
Sat 22, Sep-22:30 - Wales Premier League
Llandudno F.C. vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-2

0-4
Sat 22, Sep-17:30 - Welsh Football League First Division
Afan Lido vs Penybont FC

1-0

1-2
Sat 22, Sep-17:30 - Welsh Football League First Division
Cambrian & Clydach vs Haverfordwest County


2-1
Sat 22, Sep-17:30 - Welsh Football League First Division
Goytre AFC vs Ammanford

0-1

0-4
Sat 22, Sep-17:30 - Welsh Football League First Division
Llantwit Major vs Cwmbran Celtic


0-1
Sat 22, Sep-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Fart Women\'s vs Kaupanger Women\'s


4-0
Sat 22, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Sandviken Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s

1-1

1-1
Sat 22, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women\'s vs Kolbotn Women\'s

0-1

0-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.