Complete Football Results for Sun 10, Feb 2013

Yesterday's Results |  Wednesday,29 Jun 2016  | Tuesday,28 Jun 2016  | Monday,27 Jun 2016

FOOTBALL RESULTS
Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 10, Feb-22:30 - African Nations Cup
Nigeria vs Burkina Faso

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Albania Super league
Teuta Durres vs Shkumbini Peqin

1-0

3-0
Sun 10, Feb-17:00 - Albania Super league
KF Tirana vs Tomori Berat

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Apolonia Fier

4-0

4-1
Sun 10, Feb-17:00 - Albania Super league
Luftetari vs KS Perparimi Kukesi

1-2

1-3
Sun 10, Feb-00:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Central Cordoba vs Flandria

0-0

2-1
Sun 10, Feb-02:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Platense vs Barracas Central

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Comunicaciones BsAs vs Chacarita Juniors

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Atletico Atlanta vs CA Brown Adrogue

0-1

0-3
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Tristan Suarez vs Defensores de Belgrano

1-0

2-1
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas vs Club Lujan

0-1

3-1
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Defensores Unidos vs Deportivo Laferrere

0-0

1-0
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Berazategui

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Talleres Rem de Escalada vs General Lamadrid

0-2

0-2
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs Ferrocarril Urquiza

0-0

1-2
Sun 10, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sacachispas vs Argentino de Merlo

0-0

0-1
Sun 10, Feb-02:15 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Banfield vs Gimnasia Jujuy

1-0

2-0
Sun 10, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Tucuman vs Crucero del Norte

0-0

2-0
Sun 10, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Defensa Y Justicia

1-1

1-2
Sun 10, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Sarmiento Junin vs Rosario Central

0-0

0-1
Sun 10, Feb-02:15 - Argentinian Primera Division
Boca Juniors vs Quilmes

1-2

3-2
Sun 10, Feb-04:30 - Argentinian Primera Division
San Martin San Juan vs San Lorenzo

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Argentinian Primera Division
Estudiantes La Plata vs Tigre

1-2

1-3
Sun 10, Feb-00:00 - Argentinian Primera Division
All Boys vs Godoy Cruz

0-1

1-1
Sun 10, Feb-10:00 - Australia League A
Sydney FC vs Brisbane Roar FC

1-1

2-1
Sun 10, Feb-07:15 - Australia National Youth League
Sydney FC Youth vs Brisbane Roar FC Am

0-0

2-2
Sun 10, Feb-08:00 - Australia National Youth League
Melbourne Heart Youth vs Australian Institute Of Sport Am

2-0

3-2
Sun 10, Feb-10:30 - Australia National Youth League
Western Sydney Wanderers AM vs Newcastle Jets FC Youth

0-2

0-4
Sun 10, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Western Knights vs Fremantle United

0-0

3-0
Sun 10, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Swan United vs Bayswater City

1-3

1-6
Sun 10, Feb-14:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Bunbury Forum Force vs Fremantle Spirit

0-0

1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Cockburn City vs Canning City

3-2

4-2
Sun 10, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Morley-Windmills vs Quinns FC

1-0

2-1
Sun 10, Feb-16:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Mandurah City vs Rockingham City

2-0

5-0
Sun 10, Feb-19:10 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs Manama Club

1-0

2-0
Sun 10, Feb-19:15 - Bahrain Premier League
Al-Riffa vs Al-Najma

1-0

2-0
Sun 10, Feb-21:15 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Argentina Beach Soccer vs Peru Beach Soccer


2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Colombia Beach Soccer vs Chile Beach Soccer


5-6
Sun 10, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Anderlecht

1-0

1-2
Sun 10, Feb-17:30 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs RAEC Bergen Mons

0-1

0-1
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium - 2e Klasse
CS Vise Wezet vs Roeselare

1-0

1-1
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Peruwelz vs Westerlo

1-0

1-0
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Royal Boussu Dour Borinage vs AS Eupen

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium Third Division Group A
Standard Wetteren vs K.RC.Mechelen


0-1
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium Third Division Group A
Berchem Sport vs Ronse


1-1
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium Third Division Group A
Olsa Brakel vs VV Coxyde


3-2
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium Third Division Group B
Woluwe Zaventem vs Excelsior Virton

0-1

0-3
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium Third Division Group B
Heppignies vs Patro Eisden

0-1

1-2
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium Third Division Group B
Grimbergen vs FC Dender


1-0
Sun 10, Feb-18:00 - Belgium Third Division Group B
Geants Athois vs Bleid

1-0

3-0
Sun 10, Feb-00:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Bolivar vs Real Potosi

0-1

2-1
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Baraunas RN vs Corintians RN

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Alecrim Natal RN vs ASSU RN

0-0

1-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potyguar-CN RN vs Palmeira RN

1-0

3-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Santa Cruz RN vs Potiguar-M RN

0-0

0-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Santa Cruz(RS) vs Novo Hamburgo RS

1-0

5-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Sao Jose PoA RS vs Ceramica

0-0

0-0
Sun 10, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Sao Luiz(RS) vs Caxias RS

1-1

1-1
Sun 10, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Internacional (RS) vs EC Pelotas(RS)

2-0

3-0
Sun 10, Feb-02:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Canoas SC RS vs CE Lajeadense

1-1

1-1
Sun 10, Feb-23:10 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Esportivo (RS) vs EC Passo Fundo

0-0

1-0
Sun 10, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Veranopolis RS vs Cruzeiro RS

1-0

1-2
Sun 10, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Paulista
Uniao Barbarense FC vs Botafogo SP

1-1

1-1
Sun 10, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Paulista
Ituano (SP) vs Ponte Preta

0-0

3-3
Sun 10, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Paulista
Oeste vs Mirassol

1-0

2-1
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Santos vs Paulista (SP)

0-0

1-3
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Penapolense vs Clube Atletico Sorocaba

1-1

1-1
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Atletico Paranaense

0-0

2-0
Sun 10, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Paranavai vs Cianorte PR

1-1

1-1
Sun 10, Feb-02:00 - Chile Primera B
Union Temuco vs U.Concepcion

0-2

0-2
Sun 10, Feb-04:00 - Chile Primera B
Coquimbo Unido vs Union San Felipe

2-0

3-1
Sun 10, Feb-01:30 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Union Espanola

0-2

0-3
Sun 10, Feb-04:00 - Chile Primera Division
Santiago Wanderers vs Union La Calera

2-2

3-4
Sun 10, Feb-23:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs Everton CD

0-0

0-1
Sun 10, Feb-23:30 - Chile Primera Division
Palestino vs Nublense

0-0

0-1
Sun 10, Feb-23:30 - Chile Primera Division
CSD Antofagasta vs Cobreloa

0-0

0-0
Sun 10, Feb-12:00 - Club Friendly
Khimik Dzerzhinsk vs Metallurg Vyksa

0-0

0-0
Sun 10, Feb-13:00 - Club Friendly
Sibir vs Rotor Volgograd

0-0

0-2
Sun 10, Feb-13:00 - Club Friendly
Queensland Lions SC vs Peninsula Power

0-0

0-1
Sun 10, Feb-13:00 - Club Friendly
Jonkopings Sodra IF U19 vs Elfsborg(U19)

0-1

1-1
Sun 10, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Rapid Bucuresti vs FC Otelul Galati

2-0

4-0
Sun 10, Feb-14:00 - Club Friendly
Tytan Armyansk vs FC Sumy

1-0

4-1
Sun 10, Feb-21:15 - Club Friendly
Jelgava vs Tallinna FC Atletik

1-0

4-0
Sun 10, Feb-21:45 - Club Friendly
Start Kristiansand vs Kalmar FF

0-0

0-1
Sun 10, Feb-16:00 - Club Friendly
Syrianska FC vs Degerfors IF

1-0

1-2
Sun 10, Feb-16:05 - Club Friendly
FK Napredok vs Sileks

0-2

0-2
Sun 10, Feb-16:30 - Club Friendly
Ludogorets Razgrad vs Lech Poznan

0-1

1-2
Sun 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Vojvodina vs MSK Zilina

1-1

2-1
Sun 10, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Zeta vs Pandurii

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Ural S.r. vs Spartak Nalchik

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Club Friendly
Sloboda Uzice Sevojno vs Teplice

0-1

0-1
Sun 10, Feb-23:30 - Club Friendly
Valerenga Women\'s vs Stabaek Women\'s

0-0

0-1
Sun 10, Feb-17:15 - Club Friendly
Gaz Metan Medias vs Pohang Steelers

0-0

0-3
Sun 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Ceahlaul Piatra Neamt vs FC Torpedo Minsk

0-1

1-1
Sun 10, Feb-18:00 - Club Friendly
Istra 1961 vs Wolfsberger AC

0-2

1-2
Sun 10, Feb-19:00 - Club Friendly
Dynamo Kyiv vs Torpedo Kutaisi

2-0

4-2
Sun 10, Feb-19:00 - Club Friendly
Dinamo Bucuresti vs Atletico Paranaense

0-1

0-1
Sun 10, Feb-19:00 - Club Friendly
Aalesund FK vs FC Nordsjaelland

0-2

3-2
Sun 10, Feb-19:15 - Club Friendly
Metta/LU Riga vs JK Tallinna Kalev

1-0

3-1
Sun 10, Feb-10:00 - Club Friendly
CCM Academy vs Sydney United

0-0

0-1
Sun 10, Feb-19:59 - Club Friendly
Viking vs Sandnes Ulf

0-3

0-5
Sun 10, Feb-11:00 - Club Friendly
Brisbane City SC vs Eastern Suburbs

0-1

0-3
Sun 10, Feb-00:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Huila vs Deportivo Itagui

0-0

1-1
Sun 10, Feb-02:30 - Colombia Copa Mustang
Boyaca Chico vs Deportivo Cali

0-1

1-2
Sun 10, Feb-02:40 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Atletico Nacional

1-0

2-2
Sun 10, Feb-04:45 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Atletico Junior Barranquilla

0-1

2-1
Sun 10, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Depor Aguablanca

1-0

2-0
Sun 10, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Jaguares de Cordoba

0-0

3-0
Sun 10, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
Puntarenas vs Deportivo Saprissa

0-2

2-2
Sun 10, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs AD Belen Siglo

0-0

2-1
Sun 10, Feb-22:30 - Costa Rica Primera Division
CS Uruguay De Coronado vs Santos De Guapiles

0-0

0-0
Sun 10, Feb-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Herediano

1-2

2-2
Sun 10, Feb-19:59 - Croatia - 1. Division
ZNK Osijek vs Dinamo Zagreb

1-0

2-1
Sun 10, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs AEL Limassol

0-2

1-3
Sun 10, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs Alki Larnaka FC

0-1

2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division
Omonia Nicosia FC vs Doxa Katokopias

1-0

3-0
Sun 10, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs Anorthosis Famagusta FC

0-0

2-1
Sun 10, Feb-15:30 - Dutch KPN Telecompetitie
FC Utrecht vs N.E.C. Nijmegen

0-1

0-3
Sun 10, Feb-17:30 - Dutch KPN Telecompetitie
Feyenoord Rotterdam vs AZ Alkmaar

1-0

3-1
Sun 10, Feb-17:30 - Dutch KPN Telecompetitie
Ajax Amsterdam vs Roda JC Kerkrade

0-1

1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Dutch KPN Telecompetitie
FC Zwolle vs FC Twente Enschede

0-1

1-1
Sun 10, Feb-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
CD El Nacional vs Liga Dep. Universitaria Quito

0-1

0-1
Sun 10, Feb-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Jose Teran vs Sociedad Deportivo Quito

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Manta FC vs Macara

1-1

1-1
Sun 10, Feb-19:00 - Egypt Premier League
El Ahly Cairo vs Wadi Degla SC

0-0

1-0
Sun 10, Feb-01:00 - El Salvador Primera Division
Once Municipal vs Luis Angel Firpo

0-1

1-2
Sun 10, Feb-23:00 - El Salvador Primera Division
Atletico Marte vs Santa Tecla

0-0

0-1
Sun 10, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Alianza FC

0-1

0-1
Sun 10, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Manchester City Women\'s vs Watford Women\'s

0-1

1-1
Sun 10, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Lewes Women\'s


2-2
Sun 10, Feb-19:59 - English Premier League
Manchester United vs Everton

2-0

2-0
Sun 10, Feb-17:30 - English Premier League
Aston Villa vs West Ham United

0-0

2-1
Sun 10, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group B
Nancy B vs Montceau


0-1
Sun 10, Feb-17:00 - French Feminines D1
Arras Football Women\'s vs Saint-Etienne Women\'s

0-1

0-2
Sun 10, Feb-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Evian Thonon Gaillard vs Marseille

0-0

1-1
Sun 10, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennais FC vs Toulouse

0-0

2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Friendly Internationals
Portugal(U16) vs Austria(U16)

1-0

1-0
Sun 10, Feb-02:00 - Friendly Internationals
USA Women\'s vs Scotland Women\'s

2-0

4-1
Sun 10, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Bosnia and Herzegovina(U17) vs Montenegro U17

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Scotland(U16) vs Netherlands(U16)

0-2

0-3
Sun 10, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Portugal(U17) vs England(U17)

0-1

2-1
Sun 10, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Germany(U17) vs Netherlands(U17)

2-0

3-1
Sun 10, Feb-17:00 - German 3. Liga
VfL Osnabruck vs Stuttgarter Kickers

2-1

3-1
Sun 10, Feb-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Hamburger(U17)


0-4
Sun 10, Feb-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bonner SC (U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

0-0

0-0
Sun 10, Feb-20:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Fortuna Dusseldorf

0-0

1-0
Sun 10, Feb-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Mainz

0-1

1-1
Sun 10, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Bochum vs SSV Jahn Regensburg

0-0

0-2
Sun 10, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
FC Ingolstadt 04 vs SC Paderborn 07

0-1

1-3
Sun 10, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs St. Pauli

3-0

4-1
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Holstein Kiel(U19)

0-0

3-0
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs Hamburger(U19)

0-0

1-0
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Hansa Rostock(U19)

0-2

1-2
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs SC Freiburg(U19)

0-0

2-1
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs Hoffenheim(U19)

1-0

1-2
Sun 10, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FSV Frankfurt (U19) vs Karlsruher SC (U19)

0-2

0-4
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs MSV Duisburg (U19)

2-2

5-3
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs RW Essen(U19)

2-0

3-2
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Preuben Munster U19

3-0

6-0
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Fortuna Koln (U19)

0-0

1-0
Sun 10, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

1-0

1-0
Sun 10, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VfB Auerbach vs 1. FC Magdeburg

0-0

0-2
Sun 10, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs SC Victoria Hamburg

1-0

5-0
Sun 10, Feb-21:30 - Greece - National A
Panathinaikos vs Xanthi

0-1

0-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National A
Panionios vs Pas Giannina

0-1

0-1
Sun 10, Feb-19:15 - Greece - National A
Kerkyra vs AEK Athens

0-1

0-1
Sun 10, Feb-19:15 - Greece - National A
Panthrakikos vs PAE Levadiakos

1-0

3-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
Kallithea vs AEL Larisa

0-0

0-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
Ergotelis vs Niki Volou

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
Panserraikos vs Fokikos

0-0

2-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
Apollon Smirnis vs Panahaiki-2005

1-1

2-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
ASK Olympiakos Volou vs Kalloni

0-0

1-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
Pierikos vs Ethnikos Gazorou

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
Anagennisi Giannitson vs Nea Kavala

0-2

0-2
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
Anagennisi Epanomi vs Vizas Megaron

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece - National B
Iraklis Psachna vs Thrasivoulos

0-0

2-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-North
Apollon Kalamaria vs AO Kassiopi

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-North
Anagenisi Karditsa vs Tyrnavos 2005

1-0

3-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-North
Zakynthos vs Aiginiakos FC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-North
Doxa Kranoula vs Vataniakos

2-2

2-2
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-North
Oikonomos Tsaritsani vs Ethnikos Sidirokastrou


0-3
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-North
Tylikratis Lefkada vs Odysseas Kordelio

0-1

1-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-South
Ethnikos Asteras vs AO Glyfada


0-3
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-South
Proodeftiki FC vs Asteras Magoulas

0-1

0-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-South
Kalamata AO vs Aharnaikos

0-0

0-1
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-South
Korinthos vs AO Episkopis Rethymno

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-South
Fostiras vs Rouvas Football Club

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:00 - Greece Divison C-South
Chania FC vs Paniliakos Pyrgos

0-0

0-0
Sun 10, Feb-12:30 - Greece U20 League
Panionios U20 vs Pas Giannina(U20)

0-0

1-1
Sun 10, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Malacateco vs Juventud Escuintleca

1-0

5-0
Sun 10, Feb-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Marquense vs Halcones FC

0-0

3-1
Sun 10, Feb-21:05 - Guatemala Liga Nacional
Universidad de San Carlos vs CSD Municipal

1-0

2-1
Sun 10, Feb-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Heredia

1-0

1-0
Sun 10, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Xelaju MC vs Deportivo Mictlan

1-0

2-0
Sun 10, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Petapa vs Suchitepequez

1-1

1-1
Sun 10, Feb-13:30 - HK Carlsberg Cup
Hong Kong League Selection vs Busan I\'Park

0-2

1-3
Sun 10, Feb-11:00 - HK Carlsberg Cup
Shanghai East Asia FC vs Muang Thong United

2-1

4-1
Sun 10, Feb-17:30 - Holland Gouden Gids Divisie
Volendam vs Telstar

2-1

6-2
Sun 10, Feb-01:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs Real Espana

0-0

0-0
Sun 10, Feb-04:00 - Honduras Liga Nacional
Deportes Savio vs Real Sociedad Tocoa

1-1

3-1
Sun 10, Feb-12:30 - India League Division 1
Pailan Arrows vs Sporting Clube de Goa

0-0

0-2
Sun 10, Feb-12:30 - India League Division 1
United Sikkim vs ONGC FC

0-0

0-1
Sun 10, Feb-14:15 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Prayag United SC

1-1

2-2
Sun 10, Feb-17:30 - India League Division 1
FC Air India vs Dempo SC

0-0

2-1
Sun 10, Feb-12:30 - Indonesia Division 1
Persebaya Surabaya vs Persekam Metro

0-0

5-1
Sun 10, Feb-12:30 - Indonesia Division 1
PS Mojokerto Putra vs Persis Solo FC

1-0

3-0
Sun 10, Feb-05:00 - Indonesia Division 1
Sumbawa Barat vs Perseru Serui

0-0

0-0
Sun 10, Feb-13:15 - Indonesia Super Liga
Persita Tangerang vs Barito Putera

0-1

1-1
Sun 10, Feb-16:00 - Indonesia Super Liga
Persela Lamongan vs Persiram Raja Ampat

1-2

1-3
Sun 10, Feb-10:30 - Indonesia Super Liga
Persipura Jayapura vs Persiwa Wamena


3-0
Sun 10, Feb-22:15 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-2

2-2
Sun 10, Feb-21:00 - Israel Women 1st National
Maccabi Holon FC Women\'s vs Bnei Sakhnin Women\'s

2-1

5-1
Sun 10, Feb-22:15 - Israel Women 1st National
Ironi Ramat Hasharon Women\'s vs Maccabi Kishronot Hadera Women\'s

1-2

2-2
Sun 10, Feb-22:00 - Israel Women 1st National
AS Tel Aviv University Women\'s vs Hapoel Ironi Petah Tikva Women\'s


3-0
Sun 10, Feb-23:45 - Italian Serie A
Inter Milan vs Chievo

2-1

3-1
Sun 10, Feb-15:30 - Italian Serie A
Parma vs Genoa

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs Torino

1-0

1-0
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs AS Roma

0-0

3-1
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Cagliari vs AC Milan

1-0

1-1
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Siena

1-1

1-1
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Palermo vs Pescara

0-0

1-1
Sun 10, Feb-18:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Catania

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Como vs Reggiana

0-0

2-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Treviso vs Albinoleffe

1-0

2-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Lumezzane vs Cremonese

2-0

2-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
San Marino Calcio vs Portogruaro

1-0

2-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Cuneo vs Trapani

0-1

0-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Tritium vs Lecce

0-2

0-3
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Virtus Entella vs Pavia

1-1

2-1
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1A
Carpi vs Alto Adige/Sudtirol

0-1

0-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1B
Prato vs AS Sorrento Calcio

1-2

1-2
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1B
A.S Andria Bat vs Catanzaro

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1B
Benevento vs Carrarese

1-0

1-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1B
Latina Calcio vs Esperia Viareggio

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1B
Nocerina vs Frosinone

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy C1B
Gubbio vs Paganese

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:30 - Italy Serie C2 girone A
Renate AC vs Santarcangelo

2-0

3-0
Sun 10, Feb-18:00 - Jordan Premier League
Al Wihdat Amman vs Shabab AlOrdon

0-0

1-2
Sun 10, Feb-18:00 - Jordan Premier League
Al-Faisaly vs AL-Sareeh

0-0

1-0
Sun 10, Feb-20:15 - Kuwait League
Al-Salmiyah vs Al Kuwait SC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:45 - Kuwait League
Al-Salibikhaet vs Al-Jahra

0-0

1-0
Sun 10, Feb-17:45 - Kuwait League
Kazma vs Al-Qadsia SC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-16:15 - Lebanese League
Al-Safa vs Salam Sour

0-1

2-1
Sun 10, Feb-16:15 - Lebanese League
AL_egtmaaey trablos vs Al-Nejmeh

0-3

1-4
Sun 10, Feb-16:15 - Lebanese League
Al Akhaahli Alay vs Racing Beirut

2-0

3-0
Sun 10, Feb-17:30 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Trables Sports Club

1-0

2-3
Sun 10, Feb-17:00 - Malta First Division League
Lija Athletic vs St. Andrews

0-3

3-8
Sun 10, Feb-19:15 - Malta First Division League
Gzira United vs Naxxar Lions

0-2

0-2
Sun 10, Feb-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Tigres UANL

0-1

1-4
Sun 10, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
CDSyC Cruz Azul vs Pumas UNAM

1-1

1-1
Sun 10, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Jaguares Chiapas FC

0-1

1-1
Sun 10, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Chivas Guadalajara

0-0

0-1
Sun 10, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Club America

0-1

1-2
Sun 10, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs CF Atlante

1-0

2-1
Sun 10, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
San Luis vs Puebla

1-1

1-3
Sun 10, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison A
Toros Neza vs Merida FC

0-0

1-1
Sun 10, Feb-04:00 - Mexico Primera Divison A
Veracruz vs Lobos BUAP

1-1

2-2
Sun 10, Feb-22:30 - Mexico Primera Divison A
Reboceros de La Piedad vs Altamira FC

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:30 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs JSK Chabab Kasba Tadla

0-1

2-1
Sun 10, Feb-18:30 - Morocco Division 2
Itihad Z. Khemisset vs USM Oujda

2-1

2-1
Sun 10, Feb-18:30 - Morocco Division 2
RB Rachad Bernoussi vs Kawkab de Marrakech

1-0

1-1
Sun 10, Feb-18:30 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs ASS Association Sportive de Sale

0-0

0-1
Sun 10, Feb-18:30 - Morocco Division 2
CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Union Sportive At Melloul

0-1

0-2
Sun 10, Feb-19:00 - Morocco Division 2
MCO Mouloudia Oujda vs IRT Itihad de Tanger

0-0

0-0
Sun 10, Feb-17:30 - Morocco Super League
CODM Meknes vs Maghreb Fez

0-0

1-2
Sun 10, Feb-19:30 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

0-0

1-0
Sun 10, Feb-04:00 - New Zealand Football Championships
Otago united vs Waitakere United

0-2

1-4
Sun 10, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Hawke\'s Bay United vs Canterbury United

1-1

1-1
Sun 10, Feb-05:30 - New Zealand Football Championships
Waikato FC vs YoungHeart Manawatu

1-2

2-3
Sun 10, Feb-07:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Auckland City

1-0

2-3
Sun 10, Feb-01:40 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Cerro Porteno

1-0

4-1
Sun 10, Feb-02:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Deportivo Carapegua

0-2

4-3
Sun 10, Feb-03:50 - Paraguayan Primera Division
Guarani CA vs Libertad Asuncion

1-1

1-1
Sun 10, Feb-00:45 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Dep. San Martin

1-0

1-0
Sun 10, Feb-03:00 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Univ. Cesar Vallejo

1-0

1-0
Sun 10, Feb-22:30 - Peru Primera Division
Deportivo Union Comercio vs Jose Galvez Chimbote

1-0

2-2
Sun 10, Feb-05:15 - Peru Primera Division
Club Deportivo Pacifico FC vs Juan Aurich

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora
Desportivo de Tondela vs SL Benfica B

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Santa Clara

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Aves vs Feirense

2-1

3-3
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
SC Covilha vs Maritimo B

0-0

0-1
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs Atletico Clube Purtugal

0-1

4-2
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Vitoria Guimaraes B vs Clube Desportivo Trofense

0-0

0-0
Sun 10, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting CP B vs FC Arouca

0-1

1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs SC Freamunde

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Portugal Liga de Honora
Portimonense vs Sporting Braga II

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Portugal Liga de Honora
CF Uniao Madeira vs Associacao Naval

1-0

2-2
Sun 10, Feb-00:15 - Portugal Primera Liga
GD Estoril-Praia vs Vitoria Guimaraes

1-0

2-0
Sun 10, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
CD Nacional vs SL Benfica

1-2

2-2
Sun 10, Feb-19:59 - Portugal Primera Liga
Sporting Lisbon vs Maritimo

0-1

0-1
Sun 10, Feb-19:59 - Portugal Primera Liga
Vitoria FC Setubal vs Gil Vicente

1-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Beira Mar

1-0

3-0
Sun 10, Feb-19:59 - Portugal Primera Liga
Academica Coimbra vs Rio Ave

0-1

1-2
Sun 10, Feb-17:30 - Qatar League
Qatar SC vs Al-Arabi SC

1-0

1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Qatar League
Al-Wakra vs Lekhwia

0-1

0-4
Sun 10, Feb-19:30 - Qatar League
Umm Salal vs Al-Khuraitiat

0-0

1-1
Sun 10, Feb-13:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
FK Baki vs Standard Sumqayit

1-1

1-1
Sun 10, Feb-15:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
FK Gilan Gabala vs Qarabag

1-0

1-1
Sun 10, Feb-21:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SC Faetano

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Cosmos

0-0

0-2
Sun 10, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Tre Fiori vs SS Murata

0-0

0-1
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Bizkaia-Tercera Division
Portugalete vs Leioa

2-0

2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Primera Division
Zaragoza vs Real Sociedad

0-2

1-2
Sun 10, Feb-01:00 - Spanish Primera Division
Deportivo La Coruna vs Granada CF

0-1

0-3
Sun 10, Feb-01:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Sevilla

2-0

4-1
Sun 10, Feb-22:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Espanyol

0-1

0-4
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Getafe

2-0

6-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division
Numancia vs CD Mirandes

0-0

0-0
Sun 10, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Las Palmas

2-0

3-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Zamora CF

1-0

1-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino luanco vs Rayo Vallecano B

0-1

1-3
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Ourense

0-0

1-1
Sun 10, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo vs Salamanca

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs RSD Alcala Henares

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Real Madrid C

1-1

1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Real Aviles

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Sporting de Gijon B vs Marino

1-0

3-1
Sun 10, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Tenerife vs Leganes

0-0

2-1
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs CD Tudelano

1-0

1-0
Sun 10, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Zaragoza B

0-2

3-2
Sun 10, Feb-14:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Noja vs Alaves

0-0

1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Lleida vs SD Logrones

1-0

1-1
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs Athletic Bilbao B

1-1

1-2
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Teruel vs Real Union de Irun

1-1

3-2
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ontinyent CF vs AE Prat

2-0

3-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs Villarreal B

2-1

5-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Constancia vs CF Reus Deportiu

1-0

1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs Atletico Baleares

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Mallorca B

1-0

4-0
Sun 10, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs L\'Hospitalet

1-0

1-1
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs CD Binissalem

2-0

2-0
Sun 10, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Olimpic Xativa vs Yeclano Deportivo

0-1

0-3
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Albacete vs Real Jaen CF

1-0

2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Lucena CF vs La Roda CF

0-0

1-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Sevilla Atletico

1-0

2-0
Sun 10, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque vs Cadiz

0-0

0-1
Sun 10, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Loja CD vs Futbol Club Cartagena

0-1

0-2
Sun 10, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Villanovense

0-2

0-2
Sun 10, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Ecija Balompie vs UD Melilla

1-1

2-2
Sun 10, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs C.D. San Fernando

0-1

2-1
Sun 10, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs Almeria B

1-0

1-1
Sun 10, Feb-16:45 - Swiss National Liga
Zurich vs Lausanne Sports

1-0

2-0
Sun 10, Feb-19:00 - Swiss National Liga
Basel vs Sion

1-0

3-0
Sun 10, Feb-19:00 - Switzerland Challenge League
Aarau vs Vaduz

1-0

1-0
Sun 10, Feb-21:00 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Tavsanli Belediye T.L.

0-0

0-1
Sun 10, Feb-21:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs 1461 Trabzon Karadenizspor

1-1

3-2
Sun 10, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Konyaspor vs Adana Demirspor

1-0

3-3
Sun 10, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Kartalspor vs S.Urfaspor

0-0

1-1
Sun 10, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Samsunspor

0-0

2-1
Sun 10, Feb-18:00 - Turkey 2 Ligi A
Rizespor vs Goztepe

0-0

5-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Istanbulspor vs Siirtspor

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Pazarspor vs Bergama Belediyespor

2-0

3-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Diyarbak?r B.S.Diskispor vs Orhangazispor

1-0

1-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Belediye Vanspor vs Ankara Demirspor

0-1

0-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Corumspor vs Anadolu Uskudar

2-1

2-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kirikhanspor vs Kayseri Sekerspor

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Besikduzuspor vs Tekirova Belediyespor

1-0

2-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sandikli Belediyespor vs Kastamonuspor

1-0

2-2
Sun 10, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erzincan Refahiyespor vs Adiyamanspor

0-0

1-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Canakkale Dardanelspor vs Gebzespor

1-0

2-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Hacettepe Spor vs Silivrispor

1-0

2-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Bingolspor vs Umraniyespor

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Menemen Belediye Spor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

1-0

1-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Manavgat Evrenseki vs Trabzon Kanuni Futbol Kulubu

1-1

3-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kilimli Belediyespor vs Aydinspor

0-0

1-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Derince Belediyespor vs Batman Petrolspor

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yimpas Yozgatspor vs Gumushanespor

0-1

0-4
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Keciorengucu vs K.Maras Belediyespor

1-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Altinordu vs Diyarbakirspor

4-0

5-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Oyak Renault vs Mardinspor

1-0

4-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Darica Genclerbirligi vs Arsinspor

2-0

2-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Maltepespor vs Corum Belediyespor

1-0

3-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Sancaktepe Belediye Spor vs Beylerbeyi

0-1

1-2
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erzurum BB vs Kocaelispor

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Emrespor vs Elazig Belediyespor

1-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Altay Spor Kulubu vs Beypazari Sekerspor

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Alanyaspor vs Inegolspor

1-0

2-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Iskenderun Demir Celikspor vs Korfez Bld.

0-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Balikesirspor vs Eyupspor

2-0

2-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Denizli Bld vs Konya Sekerspor

2-0

2-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gaziosmanpasa vs Ofspor

0-0

0-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tokatspor vs Kirklarelispor

0-0

2-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kizilcahamamspor vs Bayrampasaspor

1-1

2-2
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Gungoren vs Hatayspor

0-1

0-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Turgutluspor vs Pendikspor

0-0

3-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Nazillispor

1-0

1-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
UnyeSpor vs Giresunspor

1-1

2-2
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bugsasspor vs Sariyer

1-1

1-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bozuyukspor vs Bandirmaspor

2-1

3-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Cankiri Blediye Spor vs Sakaryaspor

1-1

2-1
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tepecik Bld vs Kahramanmaras

1-0

1-1
Sun 10, Feb-22:00 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Antalyaspor

1-0

2-0
Sun 10, Feb-15:30 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Trabzonspor

1-0

2-0
Sun 10, Feb-18:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Orduspor

0-0

0-0
Sun 10, Feb-18:30 - Turkey Super Lig
Mersin Idman Yurdu vs Fenerbahce

0-1

0-1
Sun 10, Feb-20:25 - UAE Presidents Cup
Al Wehda(UAE) vs Al-Jazira(UAE)

1-0

2-1
Sun 10, Feb-17:25 - UAE Presidents Cup
Al Ain vs Banni Yas

1-0

2-1
Sun 10, Feb-00:15 - USA Walt Disney World Pro Soccer Classic
Sporting Kansas City vs Montreal Impact

1-1

1-2
Sun 10, Feb-03:00 - USA Walt Disney World Pro Soccer Classic
Orlando City vs Philadelphia Union

0-0

1-1
Sun 10, Feb-05:00 - USA Walt Disney World Pro Soccer Classic
Tampa Bay Rowdies vs Washington D.C. United

0-0

0-4
Sun 10, Feb-01:30 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Zulia FC

0-0

2-1
Sun 10, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Aragua FC

0-1

0-1
Sun 10, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Real Esppor vs Yaracuyanos

0-1

0-2

NOTICE
NOTICE: Betting Tips, Odds, Fixtures, Racecard and Results are for informational purposes only and that Rezilta.com will take no responsibility for any losses incurred by you. Rezilta.com will not be held responsible in any case for any information that has been wrongly published on this web site. Tipsters: BigB,Loulouden, Long and Yidhack. Although every possible effort is made to ensure the accuracy of our services we accept no responsibility for any kind of use made of any kind of data and information provided by this site. Best odd always at BET365

Write a Comment

comments powered by Disqus